У Вінниці з нагоди Дня захисників і захисниць України проведуть патріотичну інтелектуальну гру БАТЛУМ – “Сила нескорених”

05 жовтня 2022, 14:43 (Відредаговано 05 жовтня 2022, 14:52)

Захід організовує департамент культури міської ради та Міський Палац мистецтв спільно з Вінницькою міською радою. Запрошуються команди військовослужбовців, медиків, правоохоронців, працівників ДСНС, студентів і викладачів спеціалізованих навчальних закладів, волонтерів, представників благодійних ГО та вимушених переселенців до інтелектуальної гри БАТЛУМ - “Сила нескорених”- з нагоди Дня захисників і захисниць України. Захід пройде за підтримки міського голови Сергія Моргунова.

“Батлум” – це інтелектуальна командна гра, яка у Вінниці традиційно проводиться, починаючи із 2015 року. Захід відбудеться у підтримку ЗСУ та на вшанування мужності та героїзму захисників незалежності і територіальної цілісності України, військових традицій і звитяг Українського народу; задля виховання у молоді поваги до Конституції України, Законів України, державної символіки, підвищення престижу військової служби, утвердження патріотичних цінностей, переконань і поваги до культурного та історичного минулого України.

Задача команд – відповідати на різнопланові запитання та відпочивати у атмосферному пабі.

Організатори зазначають, що приміщення, в якому буде проводитись “батлум” безпечне, оснащене трьома аварійними виходами.

Склад команди: від 3 до 10 осіб (оптимально - 6-8).

На переможців чекатимуть пам'ятні подарунки та корисні тактичні аксесуари, якими можна як користуватись самим, так і передати бійцям ЗСУ.

Захід відбудеться 12 жовтня (середа), початок о 19:00, “Роял Паб”, просп. Коцюбинського, 39.

Для участі в інтелектуальній грі потрібно попередньо зареєструватись до 11 жовтня.

Детальніша інформація за посиланням:

https://zoria.vmr.gov.ua та https://www.facebook.com/vinmpm/

Теми

Схожі сервіси

Усі сервіси

Програми міської ради

Програми розвитку Вінницької міської територіальної громади

Доступ до публічної інформації

Забезпечення права громадян вільно збирати, зберігати, використовувати і поширювати інформацію