Опубліковано 22 березня 2022, актуалізовано 07 червня 2023

Інформація стосовно проведення громадських слухань Вінницькою міською радою та її виконавчими органами

Громадські слухання є формою безпосередньої участі членів Територіальної громади у виробленні пропозицій щодо прийняття рішень органами місцевого самоврядування. Громадські слухання проводяться у формі зустрічей членів Територіальної громади з депутатами міської ради, посадовими особами органів місцевого самоврядування Територіальної громади, старостами, під час яких члени Територіальної громади можуть заслуховувати їх, порушувати питання та вносити пропозиції щодо питань місцевого значення, що належить до відання місцевого самоврядування.

Громадьскі слухання 2023

  • ОБГОВОРЕННЯ ЗАЯВИ ПРО ВИЗНАЧЕННЯ ОБСЯГУ СЕО
  • ОБГОВОРЕННЯ ЗВІТУ ПРО СТРАТЕГІЧНУ ЕКОЛОГІЧНУ ОЦІНКУ

02 червня 2023 року - початок обговорення

ЗАЯВА ПРО ВИЗНАЧЕННЯ ОБСЯГУ СТРАТЕГІЧНОЇ ЕКОЛОГІЧНОЇ ОЦІНКИ проекту «Комплексний план просторового розвитку Вінницької міської територіальної громади» у складі містобудівної документації «Комплексний план просторового розвитку території Вінницької міської територіальної громади та Проект внесення змін до Генерального плану м. Вінниця

Вінницька міська територіальна громада утворена 26.10.2018 року у складі: м. Вінниці, смт Десна, сіл – Великі Крушлинці, Вінницькі Хутори, Гавришівка, Малі Крушлинці, Писарівка, Стадниця, Щітки. Площа громади – 265,35 км2 (в тому числі м. Вінниці 113,2 км2); населення – 387,4 тис. осіб (зокрема м. Вінниці 370,6 тис. осіб). Місто Вінниця, адміністративний центр громади. Місто є одним з найважливіших українських і європейських історичних центрів. Це адміністративно-економічний центр, в якому розташовані регіональні та місцеві органи управління. У місті функціонують великі промислові об’єкти, а також залізнична станція, автовокзал, аеропорт, що мають міжнародні сполучення. Місто розташоване в межах Східного Поділля. Через нього протікає велика річка Південний Буг.

1. Замовник: адреса – вул. Сковороди Григорія, 38, м. Вінниця, 21050. Департамент архітектури та містобудування Вінницької міської Ради (договір від 24.04.2023 №27) про розроблення проекту «Комплексний план просторового розвитку Вінницької міської територіальної громади».

2. Виконавець. ДП «Український державний науково-дослідний інститут проектування міст «ДІПРОМІСТО» імені Ю.М. Білоконя (скорочено ДП «ДІПРОМІСТО»): бул. Лесі Українки, 26, м. Київ, 01133, 044 285 63 38; admin@dipromisto.gov.ua.

4. Вид та основні цілі документа державного планування, його зв’язок з іншими документами державного планування. Комплексний план просторового розвитку Вінницької міської територіальної громади (далі - Проект) є основним видом містобудівної документації на місцевому рівні, призначеної для обґрунтування довгострокової стратегії планування та забудови території громади, що розробляється на виконання статті 17 Закону України “Про регулювання містобудівної діяльності ”. Проект розробляється та затверджується в інтересах територіальної громади з урахуванням державних, громадських та приватних інтересів. Склад проекту визначається відповідно:

  • ДБН Б.1.1-114:2021 “Склад та зміст містобудівної документації на місцевому рівні;
  • ДБН Б.2.2-12:2019 “Планування та забудова територій ”;
  • ДСП 173 – 96 "Державні санітарні правила планування та забудови населених пунктів";
  • Широкого кола інших будівельних норм та державних стандартів України. Проект визначає основні принципи і напрямки планувальної організації та функціонального призначення території, формування системи громадського обслуговування населення, організації вулично-дорожньої та транспортної мережі, інженерного обладнання, інженерної підготовки і благоустрою, цивільного захисту території та населення від небезпечних природних і техногенних процесів, охорони навколишнього природного середовища, охорони та збереження культурної спадщини та традиційного характеру середовища, широкий розвиток рекреаційної діяльності, а також послідовність реалізації рішень, у тому числі етапність освоєння території. Проект розробляється у розвиток рішень:
  • «Генеральної схеми планування території України».
  • «Схеми планування території Вінницької області».
  • діючих Генеральних планів м. Вінниці та населених пунктів громади. При розроблені проекту враховуються стратегії і програми: економічного, екологічного, соціального розвитку, наявна чинна проектна документація, спеціалізовані схеми, проекти і програми, що діють в населених пунктах громади, в тому числі:
  • Стратегія розвитку Вінницької міської територіальної громади до 2023 року.
  • Цілі сталого розвитку: Вінницький район, "Регіональна доповідь".
  • Стратегія розвитку Вінницької області.
  • Формування екологічної мережі Вінницької області.
  • Стратегія поводження з твердими побутовими відходами Вінницької області (у рамках реалізації обласної комплексної програми (стратегії) екологічної безпеки та запобігання змінам клімату.
  • Екологічного паспорту Вінницької області;
  • Регіональної доповіді про стан охорони навколишнього природного середовища в Вінницькій області;
  • діючих генеральних планів населених пунктів громади.

5. Те, якою мірою документ державного планування визначає умови для реалізації видів діяльності або об’єктів, щодо яких законодавством передбачено здійснення процедури оцінки впливу на довкілля. Розроблення Проекту передбачає формування проектних рішень відповідно Завдання на розроблення. Проектні рішення охоплюють усі види діяльності, які провадяться або провадження яких заплановане в перспективі на території громади. Окремі види діяльності можуть відноситися до таких, щодо яких законодавством може передбачатись послідуюче здійснення процедури оцінки впливу на довкілля. Враховуючи, що проектні рішення передбачають повне централізоване забезпечення населених пунктів громади розвитком інженерних мереж та комунікацій, благоустрою та озеленення, інженерного захисту, санітарного очищення, то даний проект не підлягає оцінці впливу на довкілля (Закон України "Про ОВД" (стаття 3, пункт 10 "інфраструктурні проекти" ).

Проект визначає існуюче та перспективне функціональне призначення території. Проект обґрунтовує необхідність зміни функціонального призначення території в разі встановленої потреби, що виникає на підставі аналізу техніко-економічних показників існуючого використання території, демографічного прогнозу, та потреб територіального розвитку населених пунктів. Проектні рішення архітектурно-планувальної організації та потреби територіального розвитку громади обумовлюються в тому числі Завданням на розроблення проекту, та державними інтересами.

Таким чином Проект визначає територіальні (просторові) умови для реалізації видів діяльності або об’єктів, щодо яких законодавством передбачено здійснення процедури оцінки впливу на довкілля, в частині дотримання планувальних обмежень (санітарно-захисних зон, охоронних зон, природоохоронних зон), а також в частині дотримання режимів господарської діяльності в їх межах, які визначені законодавством України та низкою нормативно-правових актів та у сфері забезпечення норм санітарної гігієни та охорони навколишнього природного середовища на території громади.

Головними екологічними проблеми, що мають відношення до проекту є: утворення та поводження з твердими побутовими відходами; використання природних ресурсів та розвиток зеленого господарства; забруднення атмосферного повітря в зоні впливу автошляхів, магістральних вулиць; наявність порушених ділянок, в тому числі, що зазнали техногенного впливу в наслідок господарської діяльності.

Цілями охорони довкілля, у тому числі здоров’я населення, при реалізації проектних рішень є: зменшення техногенного навантаження на геологічне та ґрунтове середовище; забезпечення сприятливих умов для життя та відпочинку населення; зменшення забруднення атмосферного повітря в зоні впливу промислових територій та автошляхів; створення передумов більш ефективного господарського використання земельних ресурсів.

До сфери охоплення СЕО проекту відноситься оцінка наслідків для довкілля, у тому числі для здоров’я населення, від реалізації проектних рішень. Стратегічна екологічна оцінка Проекту здійснюється для території громади, в тому числі населених пунктів. Проект розробляється відповідно Завдання на розробленн, та наявної діючого містобудівної документації. Для досягнення цілей СЕО збираються та використовуються наступні вихідні дані із урахуванням:

  • Закон України «Про регулювання містобудівної діяльності»;
  • Закон України «Про стратегічну екологічну оцінку»;
  • Закон України «Про автомобільні дороги»
  • Закон України «Про туризм»;
  • Закон України «Про Концепцію сталого розвитку населених пунктів»;
  • Закон України «Про охорону атмосферного повітря»;
  • Закон України «Про відходи»;
  • Закон України «Про екологічну мережу України»;
  • Закон України «Про природно-заповідний фонд України»;
  • Закон України «Про забезпечення санітарного та епідемічного благополуччя населення»;
  • Земельний кодекс України;
  • Водний кодекс України;
  • Повітряний кодекс України.

А також із урахуванням:

  • регіональна доповідь про стан навколишнього природного середовища у Вінницькій області;
  • статистичний щорічник Вінницької області;
  • законодавчі акти, які мають відношення до проекту "Комплексного плану просторового розвитку Вінницької міської територіальної громади";
  • низка інших законодавчих актів в сфері охорони довкілля, розміщення та експлуатації об’єктів та мереж інженерної та транспортної інфраструктури;
  • дані моніторингу стану довкілля, що здійснюється існуючими державними суб’єктами моніторингу довкілля на регіональному та місцевому рівні;
  • інші доступні джерела інформації.

6. Ймовірні наслідки. Для довкілля, у тому числі для здоров’я населення. Даний Проект є комплексним документом, проектні рішення якого в різній мірі та формі можуть впливати на стан довкілля та здоров’я населення. Реалізація проектних рішень може мати ймовірні наслідки для таких складових навколишнього природного середовища як: ґрунти, ландшафт, флору та фауну, повітря, поверхневі води, об’єкти природно-заповідного фонду, стан здоров'я населення, та інші. Виконання стратегічної екологічної оцінки Проекту передбачає аналіз та оцінку ймовірних наслідків та ризиків реалізації проектних рішень як на окремі компоненти довкілля так і на комплексні умови території, а також на здоров’я населення. для територій з природоохоронним статусом. На території громади наявні території та об’єкти природно-заповідного фонду та складові елементи Регіональної схеми формування екологічної мережі Вінницької області. В рамках проведення стратегічної екологічної оцінки проекту буде виконано оцінку відповідності проектних рішень вимогам чинного законодавства стосовно забезпечення дотримання режиму господарського використання природоохоронних територій на їх відповідність щодо Регіональної схеми формування екологічної та Смарагдової мережі Вінницької області. транскордонні наслідки для довкілля, у тому числі для здоров’я населення. Враховуючи географічне положення території громади, її наявний промислово-виробничий потенціал та прогнозований екологічний стан, транскордонні наслідки впливу для довкілля та здоров’я населення на суміжні транскордонні території – не поширюються.

7. Виправдані альтернативи, які необхідно розглянути, у тому числі якщо Проект не буде затверджено. Зважаючи на комплексність рішень проекту, що обумовлюється необхідністю розвитку житлової, громадської забудови, промислово-виробничих ділянок різних галузей господарського комплексу, транспортної мережі, головних споруд та мереж інженерної інфраструктури громади, розгляд виправданих альтернатив проектних рішень відбувається в процесі розробки проекту, що передбачено методологією розробки містобудівної документації. Загальною альтернативою Проекту, рішення про розроблення якого прийнято, є його не затвердження. Такий сценарій також буде розглянуто в рамках стратегічної екологічної оцінки.

8. Дослідження, які необхідно провести, методи і критерії, що використовуватимуться під час стратегічної екологічної оцінки. Предметом стратегічної екологічної оцінки є проектні рішення, їх потенційний вплив на стан довкілля та здоров’я населення. З огляду на стратегічний характер такого виду документації як "Комплексний план просторового розвитку", ключове значення у виконанні стратегічної екологічної оцінки такого документа мають методи стратегічного аналізу. Насамперед, буде застосований аналіз контексту стратегічного планування, що передбачає встановлення зв’язків з іншими документами державного планування та дослідження нормативно-правових умов реалізації рішень даного проекту. Застосування цільового аналізу при проведенні стратегічної екологічної оцінки дозволить встановити відповідність рішень проекту загальним цілям охорони довкілля та забезпечення безпечного для здоров’я населення середовища проживання. Оцінка кумулятивних ефектів дозволить оцінити як сукупний вплив кількох об’єктів, так і накладений вплив минулих, поточних, а також проектних чинників. Виконання стратегічної екологічної оцінки здійснюється шляхом застосування підходів і методів, які засновані на оцінці впливу. Такі дослідження передбачають:

  • характеристику поточного стану довкілля, у тому числі вплив на здоров'я населення;
  • оцінку величини і значимість впливів і ризиків;
  • розробку заходів, спрямованих на запобігання та мінімізацію негативних впливів і посилення позитивних впливів. Комплекс методів проведення стратегічної екологічної оцінки проекту може бути розширений та поглиблений в залежності від методологічного досвіду розробників стратегічної екологічної оцінки.

9. Заходи, які передбачається розглянути для запобігання, зменшення та пом’якшення негативних наслідків виконання документа державного планування. У ході виконання стратегічної екологічної оцінки передбачається розглянути доцільність запровадження заходів із запобігання, зменшення та пом’якшення можливих негативних наслідків реалізації проектних рішень на довкілля та стан здоров’я населення, які мають успішні приклади впровадження в інших територіях України, у першу чергу щодо:

  • оптимізації функціонально-планувальної організації виробничо-комунальних територій та забезпечення їх санітарно-гігієнічної сумісності з житловою та громадською забудовою, дотримання нормативних санітарно-захисних зон та відстаней від промислових, комунальних, транспортних та інших об’єктів, що є джерелами забруднення навколишнього середовища;
  • вдосконалення та подальшого розвитку транспортної мережі населених пунктів з урахуванням необхідності забезпечення протишумового захисту та дотримання нормативних санітарних розривів;
  • розширення мережі зелених насаджень загального та обмеженого користування з урахуванням нормативних показників;
  • формування зелених насаджень спеціального призначення, розвиток рекреаційної діяльності;
  • пропозиції щодо налагодження ефективної системи санітарного очищення
  • території населених пунктів;
  • проведення реконструкції головних споруд та мереж комунальних систем теплопостачання, електропостачання, водопостачання, водовідведення шляхом впровадження новітніх енергоефективних технологій;
  • пропозиції щодо широкого розвитку рекреаційних зон території громади. Окрім того, повинні бути враховані затверджені заходи, визначені законодавством та нормативно-правовими актами, щодо запобігання, зменшення та пом’якшення загальних негативних впливів на довкілля та стан здоров’я населення.

10. Пропозиції щодо структури та змісту Звіту про стратегічну екологічну оцінку. Структура Звіту про стратегічну екологічну оцінку визначається Законом України “Про стратегічну екологічну оцінку” (стат. 11) і складається з наступних розділів.

  • Зміст та основні цілі "Комплексного плану просторового розвитку Вінницької міської територіальної громади", його зв’язок з іншими документами державного планування.
  • Характеристика поточного стану довкілля, у тому числі здоров’я населення, та прогнозні зміни цього стану.
  • Характеристика стану довкілля, умов життєдіяльності населення та стану його здоров’я на територіях, які ймовірно зазнають впливу.
  • Екологічні проблеми, у тому числі загальні ризики впливу на здоров’я населення, які стосуються даного Проекту.
  • Зобов’язання/вимоги у сфері охорони довкілля, у тому числі пов’язані із запобіганням негативному впливу на здоров’я населення, встановлені на державному та інших рівнях, що стосуються визначеної території, а також шляхи врахування таких зобов’язань/вимог під час підготовки документа державного планування.
  • Опис наслідків для довкілля, у тому числі для здоров’я населення.
  • Заходи, що передбачається вжити для запобігання, зменшення та пом’якшення негативних наслідків виконання даного Проекту.
  • Обґрунтування вибору виправданих альтернатив, що розглядалися, опис способу, в який здійснювалася стратегічна екологічна оцінка, у тому числі будь-які ускладнення.
  • Заходи, передбачені для здійснення моніторингу наслідків виконання "Комплексного плану просторового розвитку Вінницької міської територіальної громади" для довкілля, у тому числі для здоров’я населення.
  • Опис ймовірних транскордонних наслідків для довкілля в тому числі для здоров'я населення. Розділ «Охорона навколишнього природного середовища» в обсязі "Звіту про стратегічну екологічну оцінку" є невід’ємною складовою проекту "Комплексного плану просторового розвитку Вінницької міської територіальної громади".

**11. Опис ймовірних транскордонних наслідків для довкілля в тому числі для здоров'я населення. **

Визначення необхідності проведення транскордонних консультацій забезпечує "Центральний орган виконавчої влади у сфері охорони навколишнього природного середовища" відповідно статті 14, та статті 6, (пункт – 3) Закону України "Про стратегічну екологічну оцінку". Орган, до якого подаються зауваження і пропозиції, та строки їх подання. Зауваження і пропозиції до Заяви про визначення обсягу стратегічної екологічної оцінки "Комплексного плану просторового розвитку Вінницької міської територіальної громади" подаються до Департаменту архітектури та містобудування Вінницької міської ради (вул. Сковороди Григорія, 38. м. Вінниця, 21050) протягом 15 діб з дня оприлюднення повідомлення.

Відповідальна особа від Замовника Проекту:

  • Начальник відділу просторового розвитку департаменту архітектури та містобудування Вінницької міської ради – Самойленко Юрій Сергійович. контактні дані: Samoilenko@vmr.gov.ua ; тел. +380 (432) 672276
  • ОБГОВОРЕННЯ ЗАЯВИ ПРО ВИЗНАЧЕННЯ ОБСЯГУ СЕО
  • ОБГОВОРЕННЯ ЗВІТУ ПРО СТРАТЕГІЧНУ ЕКОЛОГІЧНУ ОЦІНКУ

01 липня 2022 року - початок обговорення

ЗАЯВА про визначення обсягу стратегічної екологічної оцінки (СЕО) містобудівної документації «Детального плану території, обмеженої вулицею Квітуча та річкою Південний Буг» Загальні положення

1. Суб’єкт стратегічної екологічної оцінки

Департамент архітектури та містобудування Вінницької міської ради - замовник СЕО містобудівної документації «Детального плану території, обмеженої вулицею Квітуча та річкою Південний Буг». Адреса: 21050, Вінницька обл., Вінницькій р-н м. Вінниця, вул. Пушкіна, 38. Код ЕДРПОУ 41029864. електронна адреса — damk@vmr.gov.ua Тел. (0432) 67-23-65.**

2. Вид та основні цілі документу державного планування (ДДП), його зв'язок з іншими документами державного планування

Містобудівна документація «Детального плану території, обмеженої вулицею Квітуча та річкою Південний Буг» розробляється на підставі рішення 46 сесії 7 скликання Вінницької міської ради від 29.11.2019р.№ 2064. Детальний план території одночасно містобудівна документація на місцевому рівні та землевпорядна документація, що визначає планувальну організацію та розвиток території. Детальний план розробляється з метою визначення планувальної організації, просторової композиції і параметрів забудови та ландшафтної організації кварталу, мікрорайону, іншої частини території, призначених для комплексної забудови чи реконструкції, та підлягає стратегічній екологічній оцінці. Детальним планом території згідно ДБН Б.1.1-14:2012 «Склад та зміст детального плану території» розробляється з метою:

  • уточнення у більш крупному масштабі положень генерального плану населеного пункту, схеми планування території району;
  • уточнення планувальної структури і функціонального призначення території, просторової композиції, параметрів забудови та ландшафтної організації частини території населеного пункту або території за його межами;
  • визначення функціонального призначення та параметрів забудови окремої земельної ділянки за межами населеного пункту з метою розміщення об'єкта будівництва;
  • формування принципів планувальної організації забудови;
  • встановлення червоних ліній та ліній регулювання забудови;
  • виявлення та уточнення територіальних ресурсів для всіх видів функціонального використання території;
  • визначення всіх планувальних обмежень використання території згідно з державними будівельними нормами та санітарно-гігієнічними нормами;
  • визначення параметрів забудови окремих земельних ділянок;
  • уточнення містобудівних умов та обмежень згідно з планом зонування у разі його наявності;
  • визначення містобудівних умов та обмежень у разі відсутності плану зонування;
  • обґрунтування потреб формування нових земельних ділянок та визначення їх цільового призначення, зображення існуючих земельних ділянок та їх функціонального використання;
  • визначення потреб у підприємствах та установах обслуговування, місць їх розташування;
  • забезпечення комплексності забудови території;
  • визначення доцільності, обсягів, послідовності реконструкції забудови;
  • створення належних умов охорони і використання об'єктів культурної спадщини та об'єктів природно-заповідного фонду, інших об'єктів, що підлягають охороні відповідно до законодавства;
  • визначення напрямів, черговості та обсягів подальшої діяльності щодо: попереднього проведення інженерної підготовки та інженерного забезпечення території; створення транспортної інфраструктури; організації транспортного і пішохідного руху, розміщення місць паркування транспортних засобів; охорони та поліпшення стану навколишнього середовища, забезпечення екологічної безпеки; комплексного благоустрою та озеленення; використання підземного простору тощо. При розробці Детального плану території, обмеженої вулицею Квітуча та річкою Південний Буг враховуються: Генеральний план м. Вінниці; інформація земельного кадастру; стратегії, прогнози і програми економічного, демографічного, екологічного, соціального розвитку м. Вінниці; інвестиційні наміри юридичних та фізичних осіб щодо забудови та іншого використання території. Основними завданнями проекту містобудівної документації є: визначення вихідних даних для:
  • розроблення проектів забудови територій мікрорайонів, кварталів, комплексів забудови, окремих земельних ділянок;
  • відведення, вилучення земельних ділянок, встановлення та зміни їх цільового призначення, розміщення об'єктів будівництва, реконструкції забудови;
  • визначення (уточнення) містобудівних умов та обмежень;
  • проектування будинків і споруд різного призначення;
  • проектування мереж і споруд інженерно-транспортної інфраструктури та інженерного забезпечення території;
  • проведення гідравлічних розрахунків інженерних мереж;
  • проведення містобудівних розрахунків у разі інвестиційних намірів щодо забудови або зміни допустимого виду використання об'єкта нерухомого майна;
  • розроблення схеми санітарного очищення і прибирання територій;
  • розроблення проектів земельних відводів окремих земельних ділянок;
  • розроблення проектів землеустрою щодо впорядкування території для містобудівних потреб.

3. Інформація про те, якою мірою документ державного планування визначає умови для реалізації видів діяльності або об’єктів, щодо яких законодавством передбачено здійснення процедури оцінки впливу на довкілля (у тому числі щодо визначення місцезнаходження, розміру, потужності або розміщення ресурсів)

Детальним планом території обмеженої вулицею Квітуча та річкою Південний Буг, передбачається визначення граничних параметрів об’єкта і допустимого функціонального використання території в умовах існуючої ситуації. Одним з найважливіших критеріїв, за яким проводиться обґрунтування можливості розміщення, є прогнозований вплив на навколишнє середовище, а також міри, які сприяють охороні навколишнього природного середовища від очікуваних негативних впливів. Відповідно вимогам п.2 ЗУ « Про стратегічну екологічну оцінку» стратегічну екологічну оцінку необхідно виконувати зважаючи на ймовірні наслідки для територій та об’єктів екологічної мережі. Відповідно до схеми Екомережі Вінницької області, затвердженої рішенням 10 сесії 6 скликання Вінницької обласної ради «Про затвердження регіональної екологічної мережі Вінницької області» від 14.02.2012 р. №282, територія даної земельної ділянки відноситься до об’єктів еко-мережі Південнобузький національний субмеридіальний еко-коридор. Проектна ділянка площею 20,54 га, в тому числі проектна 10,56 га розташовується на території Вінницької дитячо-юнацької спортивно-оздоровчої бази «Колос» та в межах існюючої забудови. Територія межує: з сходу – земельні ділянки, відведені під будівництво індивідуальних житлових;

  • з північного - земельні ділянки, відведені під будівництво індивідуальних житлових;
  • з південного - з прибережною захисною смугою від річки Південний Буг;
  • з заходу - з прибережною захисною смугою від річки Південний Буг; Житлова забудова складається з індивідуальних житлових будинків до 2-х поверхів. Загальна кількість квартир – 78 будинків.: Теплопостачання. Опалення передбачається здійснювати від індивідуальних котлів, що працюють на природному газу. Газопостачання. Проектом передбачається будівництво газопроводу низького тиску житлової забудови від існуючих мереж газопостачання. Водопостачання. Проектом детального планування території передбачається прокладання підземних водогонів для господарсько-питних потреб від існуючої мережі водогонів міста Вінниця. Водовідведення. Проектом передбачається будівництво централізованої каналізаційної системи господарсько-побутової каналізації житлової забудови. Відведення дощових та талих вод з території благоустрою і доріг на нових територіях здійснюється системою дощової каналізації:
  • відкрита поверхнева, що стікає по уклону рельєфу по існуючим тротуарам та проїздам до очисних споруд поверхневих стоків. Побутове сміття, тверді відходи збираються та виносяться у контейнери для сміття, що запроектовані даним проектом на майданчику для сміттєзбірників. Вивезення твердих і рідких побутових відходів здійснюється комунальним підприємством. При розробці проектного плану передбачається благоустрій прилеглої до житлової забудови території у вигляді; скверу; майданчиків для відпочинку дорослого населення та дітей; спортивний майданчик; набережної; влаштування озеленення. Система зелених насаджень формується озелененням території, де розміщуються майданчики для відпочинку дорослого населення та дітей. Озеленення території передбачається за рахунок висадки дерев, кущів, влаштування живих огорож, газонів та квітників. Зелені насадження спеціального призначення розміщуються вздовж вулиць, проїздів та тротуарів. Порушені землі, які потребують рекультивації, деградовані, техногенно забруднені та малопродуктивні землі, які потребують консервації – відсутні. Проектом ДПТ передбачено тимчасові стоянки автотранспорту (для інвалідів, гостьові стоянки та електромобілів з підзарядкою). Всі транспортні та пішохідні зв’язки композиційно сформовані житловою забудовою та існуючою вул. Квітуча. Проектними рішеннями ДПТ передбачається:
  • вертикальне планування та організація поверхневого стоку;
  • створення на вулицях, проїздах та майданчиках нормальних умов для руху транспорту та пішоходів з дотриманням нормативних ухилів. В межах розробки проекту детального планування території наявна зона земель природно-заповідного фонду.

4. Ймовірні наслідки

Детальний план розробляється з урахуванням природно-кліматичних умов, існуючого рельєфу території, особливостей прилеглої території та забудови, з додержанням технологічних і санітарних розривів, з урахуванням взаємозв’язку основних та допоміжних споруд. В ході здійснення СЕО мають бути оцінені ймовірні наслідки реалізації Детального плану території земельної ділянки площею 10,45 га для будівництва індивідуальних житлових будинків, зокрема, мають бути оцінені наслідки для таких компонентів довкілля: а) Для довкілля.

  • ґрунти;
  • кліматичні фактори; у тому числі для здоров’я населення; Під час здійснення СЕО, варто оцінити ймовірні наслідки від об’єктів інфраструктури, що пропонується відповідно до детального плану території на здоров’я населення. б) Для територій з природоохоронним статусом Під час здійснення СЕО, варто оцінити ймовірні наслідки від об’єктів інфраструктури, що пропонується відповідно до детального плану території, на території з природоохоронним статусом. в) Транскордонні наслідки для довкілля, у тому числі для здоров’я населення – відсутні.

5. Виправдані альтернативи, які необхідно розглянути, у тому числі якщо документ державного планування не буде затверджено

Необхідності у розгляданні альтернатив планованої діяльності (у тому числі якщо документ державного планування не буде затверджено) – немає. Вибір майданчика будівництва проведено з урахуванням найбільш економного використання земель, а також соціально-економічного розвитку району. Альтернативи іншого характеру відсутні з огляду на необхідність провадження даної планованої діяльності.

6. Дослідження, які необхідно провести, методи і критерії, що використовуватимуться під час стратегічної екологічної оцінки.

Предметом стратегічної екологічної оцінки є проектні рішення містобудівної документації «Детального плану території, обмеженої вулицею Квітуча та річкою Південний Буг», розділу «Охорона навколишнього природного середовища», їх потенційний вплив на довкілля та здоров’я населення. Обсяг досліджень передбачається відповідно до статті 11 Закону України «Про стратегічну екологічну оцінку» в скороченому обсязі. Під час стратегічної екологічної оцінки використовуватимуться такі методи та критерії: метод цільового аналізу – дозволить встановити відповідність рішень проекту містобудівної документації загальним цілям охорони довкілля та забезпечення безпечного для здоров’я населення середовища існування; відповідність містобудівної документації вимогам ДБН, санітарним нормам і правилам України, законодавству у сфері охорони навколишнього природного середовища; врахування зауважень та пропозицій до проекту містобудівної документації. Для розробки СЕО передбачається використовувати наступну інформацію: доповіді про стан довкілля, статистичну інформацію, дані моніторингу стану довкілля.

7. Заходи, які передбачається розглянути для запобігання, зменшення та пом’якшення негативних наслідків виконання документа державного планування.

При реалізації проектних рішень, передбачених документом державного планування - містобудівною документацією, встановлених в ній вимог до розрахункових параметрів демографічного, економічного, соціального та територіального розвитку, вимог до формування інженерної інфраструктури, режимів використання територій, планувальних обмежень, очікуються мінімальні наслідки, регламентовані чинним законодавством для створення безпечного життєвого середовища. Так, Закон України «Про охорону навколишнього природного середовища», визначає загальні вимоги в галузі охорони навколишнього середовища при розміщенні, проектуванні, будівництві, введенні в експлуатацію, експлуатації, консервації, споруд та інших об’єктів. Законом встановлено, що використання природних ресурсів громадянами, підприємствами, установами та організаціями здійснюється з додержанням обов’язкових екологічних вимог: а) раціонального і економного використання природних ресурсів на основі широкого застосування новітніх технологій; б) здійснення заходів щодо запобігання псуванню, забрудненню, виснаженню природних ресурсів, негативному впливу на стан навколишнього природного середовища; в) здійснення заходів щодо відтворення відновлюваних природних ресурсів; г) застосування біологічних, хімічних та інших методів поліпшення якості природних ресурсів, які забезпечують охорону навколишнього природного середовища і безпеку здоров’я населення; д) збереження територій та об’єктів природно-заповідного фонду, а також інших територій, що підлягають особливій охороні; е) здійснення господарської та іншої діяльності без порушення екологічних прав інших осіб; є) здійснення заходів щодо збереження і невиснажливого використання біологічного різноманіття під час провадження діяльності, пов’язаної з поводженням з генетично модифікованими організмами. Заходи спрямовані на запобігання, відвернення, уникнення, зменшення, усунення значного негативного впливу на здоров’я населення. При здійсненні планованої діяльності у відповідності до вимог статті 24 Закону України «Про забезпечення санітарного та епідемічного благополуччя населення» з метою відвернення і зменшення шкідливого впливу на здоров’я населення шуму, неіонізуючих випромінювань та інших фізичних факторів будуть розглядатися організаційні, господарські, технічні, технологічні, архітектурно-будівельні та інші заходи щодо попередження утворення та зниження шуму до рівнів, установлених санітарними нормами.

8. Пропозиції щодо структури та змісту звіту про стратегічну екологічну оцінку.

Розділ «Охорона навколишнього природного середовища» у містобудівній документації повинен відповідати вимогам ст. 11 Закону України «Про стратегічну екологічну оцінку». Пропонується така структура Звіту із СЕО:

  1. зміст та основні цілі документа державного планування, його зв’язок з іншими документами державного планування;
  2. характеристику поточного стану довкілля, у тому числі здоров’я населення, та прогнозні зміни цього стану, якщо документ державного планування не буде затверджено (за адміністративними даними, статистичною інформацією та результатами досліджень);
  3. характеристику стану довкілля, умов життєдіяльності населення та стану його здоров’я на територіях, які ймовірно зазнають впливу (за адміністративними даними, статистичною інформацією та результатами досліджень);
  4. екологічні проблеми, у тому числі ризики впливу на здоров’я населення, які стосуються документа державного планування, зокрема щодо територій з природоохоронним статусом (за адміністративними даними, статистичною інформацією та результатами досліджень);
  5. зобов’язання у сфері охорони довкілля, у тому числі пов’язані із запобіганням негативному впливу на здоров’я населення, встановлені на міжнародному, державному та інших рівнях, що стосуються документа державного планування, а також шляхи врахування таких зобов’язань під час підготовки документа державного планування;
  6. опис наслідків для довкілля, у тому числі для здоров’я населення, у тому числі вторинних, кумулятивних, синергічних, коротко-, середньо- та довгострокових (1, 3-5 та 10-15 років відповідно, а за необхідності - 50-100 років), постійних і тимчасових, позитивних і негативних наслідків;
  7. заходи, що передбачається вжити для запобігання, зменшення та пом’якшення негативних наслідків виконання документа державного планування;
  8. обґрунтування вибору виправданих альтернатив, що розглядалися, опис способу, в який здійснювалася стратегічна екологічна оцінка, у тому числі будь-які ускладнення (недостатність інформації та технічних засобів під час здійснення такої оцінки);
  9. заходи, передбачені для здійснення моніторингу наслідків виконання документа державного планування для довкілля, у тому числі для здоров’я населення;
  10. опис ймовірних транскордонних наслідків для довкілля, у тому числі для здоров’я населення (за наявності);
  11. резюме нетехнічного характеру інформації, передбаченої пунктами 1-10 цієї частини, розраховане на широку аудиторію.

9. Орган, до якого подаються зауваження та пропозиції, та строки їх подання.

Зауваження і пропозиції до Заяви про визначення обсягу стратегічної екологічної оцінки проєкту «Детального плану території, обмеженої вулицею Квітуча та річкою Південний Буг», подаються особисто або через уповноваженого представника у письмовому вигляді із зазначенням прізвища, ім’я та по батькові, місця проживання, особистого підпису; від юридичних осіб – із зазначенням їх найменування, місця знаходження, посади і особистого підпису керівника протягом 15 діб з дня оприлюднення у Вінницьку міську раду: 21000, Вінницька обл., Вінницький р-н, м. Вінниця, вулиця Соборна, 59, тел. (0432) 59-51-55, E-Mail адреса: vinrada@vmr.gov.ua. Відповідальна особа за організацію розгляду: Головний спеціаліст відділу адміністрування системи якості департаменту правової політики та якості Вінницької міської ради Ситник Ольга Георгіївна.

Повідомлення про оприлюднення проєкту документу державного планування та звіту про стратегічну екологічну оцінку.

26 травня 2023 року - початок обговорення

  1. Повна назва документа державного планування: «Детальний план території, обмеженої вулицею Квітуча та річкою Південний Буг», розроблено відповідно до рішення Вінницької міської ради від 29.11.2019р. № 2064. В звіті про стратегічну екологічну оцінку проєкту ДПТ проведена оцінка впливу параметрів забудови та ландшафтної організації території на складові довкілля (вплив на атмосферне повітря, воду, ґрунти, природні ресурси, флору і фауну), а також на стан здоров’я та добробут населення (соціально-економічні наслідки, поводження з відходами, транспорт, розвиток інфраструктури, естетичні характеристики території, використання ландшафтів для рекреаційних цілей тощо).

  2. Орган, що прийматиме рішення про затвердження документа державного планування: Вінницька міська рада.

  3. Передбачувана процедура громадського обговорення, у тому числі:

а) дата початку та строки здійснення процедури: громадське обговорення починається з 26 травня 2023 року та триває до 26 червня 2023 року; б) способи участі громадськості (надання письмових зауважень і пропозицій, громадські слухання тощо): зауваження і пропозиції громадськості надаються: у письмовому вигляді - особисто або через уповноваженого представника із зазначенням прізвища, ім’я та по-батькові, місця проживання, особистого підпису; від юридичних осіб – із зазначенням їх найменування, місця знаходження, посади і особистого підпису керівника; у електронному вигляді; в) дату, час і місце проведення запланованих громадських слухань (у разі проведення): не плануються; г) орган, від якого можна отримати інформацію та адресу, за якою можна ознайомитися з проектом документа державного планування, звітом про стратегічну екологічну оцінку та екологічною інформацією, у тому числі пов’язаною зі здоров’ям населення, що стосується документа державного планування: Вінницька міська рада, за адресою: 21000, Вінницька обл., Вінницький р-н, м. Вінниця, вулиця Соборна, 59, тел. (0432) 59-51-55, E-Mail адреса: vinrada@vmr.gov.ua. Відповідальна особа за організацію розгляду: Головний спеціаліст відділу адміністрування системи якості Департаменту правової політики та якості Вінницької міської ради Ситник Ольга Георгіївна ґ) орган, до якого подаються зауваження і пропозиції, його поштову та електронну адреси та строки подання зауважень і пропозицій: Вінницька міська рада, за адресою: 21000, Вінницька обл., Вінницький р-н, м. Вінниця, вулиця Соборна, 59, тел. (0432) 59-51-55, E-Mail адреса: vinrada@vmr.gov.ua. Відповідальна особа за організацію розгляду: Головний спеціаліст відділу адміністрування системи якості Департаменту правової політики та якості Вінницької міської ради Ситник Ольга Георгіївна Строки подання зауважень та пропозицій: до 24 квітня 2023 року включно. Пропозиції та зауваження подані після встановленого строку, не розглядаються. д) місцезнаходження наявної екологічної інформації, у тому числі пов’язаної зі здоров’ям населення, що стосується документа державного планування: Офіційні веб – сайти: Міністерства екології та природних ресурсів України (menr.gov.ua), Вінницької обласної державної адміністрації (www.vin.gov.ua) та Головне управління статистики у Вінницькій області (www.vn.ukrstat.gov.ua/).

  1. Необхідність проведення транскордонних консультацій щодо проекту документа державного планування: - транскордонні консультації в рамках зазначеної СЕО не проводились.
  • Назва
  • Обговорення
  • Слухання
  • Результат

25 квітня 2023 року - початок обговорення

Обговорення проекту Концепції розвитку малих річок Вінниці 2035

З метою залучення представників громадськості та інших заінтересованих сторін до розгляду Концепції розвитку малих річок Вінниці 2035, розпочинається громадське обговорення. Залучення широкого кола громадян до створення Концепції дозволяє ідентифікувати та знайти прийнятні шляхи усунення проблем громади, забезпечити налагодження діалогу між громадськістю та владою. При цьому, однією з основних складових процесу планування є обов’язкова участь у ньому всіх активних та зацікавлених представників громади. Розроблена таким чином Концепція відображає інтереси усіх громадян, а тому сприймається громадою як «своя».

Концепція розвитку малих річок Вінниці розроблена відповідно до сучасних принципів розвитку міст та враховує глобальні тенденції у сфері охорони навколишнього середовища, що є відповіддю на найбільші екологічні виклики сучасності, зокрема – глобальне потепління. Ця концепція відповідає стратегічним цілям, завданням та візіям, а також узгоджується цілою низкою стратегічно-планувальних документів як в локальному масштабі, так і на глобальному рівні.

Заінтересованими особами є органи місцевого самоврядування, інститути громадянського суспільства, жителі Вінницької міської територіальної громади, підприємці, інвестори, науковці, виконавці інфраструктурних проєктів.

Малі річки є невід’ємною частиною вінницької міської екосистеми. Вони створюють неповторні ландшафти, що мають потенціал позитивно впливати на ментальне та фізичне здоров’я вінничан. Це безцінний природний ресурс, який, у разі втрати – не підлягає повноцінному відновленню. Основною задачею є зміна підходів до взаємодії з малими річками та інтеграція їх у міський простір та життя мешканців.

Організатором публічного обговорення є комунальне підприємство “Інститут розвитку міст”.

З додатковою інформацією можна ознайомитись в КП “Інститут розвитку міст” за адресою: 21050 м. Вінниця, вул. Соборна, буд. 59, тел: 0432-595358 до 09 травня 2023 року включно та на вебпорталі «Е-консультацій».

Відповідальні особи щодо розгляду пропозицій: Янна Чайковська та Назар Коваленко.

Пропозиції та зауваження приймаються у письмовій формі комунальним підприємством “Інститут розвитку міст”, за адресою: 21050 м. Вінниця, вул. Соборна, буд. 59, тел: 0432-595358, E-mail: vin.small.rivers@gmail.com Строки подання зауважень та пропозицій: до 09 травня 2023 року включно. Пропозиції та зауваження подані після встановленого строку, не розглядаються. У повідомленнях вказуються прізвища, імена, по батькові, місце проживання та ставиться особистий підпис фізичної особи. Юридичні особи подають пропозиції із зазначенням найменування та місцезнаходження юридичної особи. Анонімні пропозиції не розглядаються.

Громадські слухання з обговорення Концепції розвитку малих річок Вінниці 2035 відбудуться 09 травня 2023 року о 17.00 год у HUB Місто змістів за адресою: вул. Григорія Сковороди, 11, м.Вінниця.

Департамент правової політики та якості Вінницької міської ради

Громадські слухання з обговорення Концепції розвитку малих річок Вінниці 2035 відбудуться 09 травня 2023 року о 17.00 год у HUB Місто змістів за адресою: вул. Григорія Сковороди, 11, м.Вінниця.

Результати громадського обговорення Концепції розвитку малих річок Вінниці 2035

09 травня 2023 року о 17.00 год у HUB Місто змістів за адресою: вул.Григорія Сковороди, 11, м. Вінниця відбулися громадські слухання з обговорення проєкту Концепції розвитку малих річок Вінниці 2035.

У громадських слуханнях взяли участь 8 жителів Вінницької міської територіальної громади. Також на громадських слуханнях були присутні представники відповідних департаментів міської ради та розробника проєкту Концепції.

За результатами обговорення, учасниками громадських слухань одноголосно прийняли таку резолюцію: Рекомендувати погодження проєкту Концепції розвитку малих річок Вінниці 2035.

Департамент правової політики та якості Вінницької міської ради

  • Назва
  • Обговорення
  • Слухання
  • Результат

14 квітня 2023 року - початок обговорення

Обговорення проєкту містобудівної документації: «Детального плану території, обмеженої вулицею Проектною №16, межею земельної ділянки з кадастровим номером 0510100000:01:059:0091, Проектною вулицею №15 та південною притокою річки Тяжилівка»

З метою залучення представників громадськості до розгляду містобудівної документації – «Детального плану території, обмеженої вулицею Проектною №16, межею земельної ділянки з кадастровим номером 0510100000:01:059:0091, Проектною вулицею №15 та південною притокою річки Тяжилівка», розпочинається громадське обговорення.

Підставою розробки проєкту містобудівної документації є рішення Вінницької міської ради від 26.08.2022 р. № 1181 «Про розроблення містобудівної документації - детального плану території»

Замовником розроблення Детального плану території визначено Департамент архітектури та містобудування Вінницької міської ради.

Розробником проєкту детального плану території є ТОВ «Просторове планування».

З урахуванням вимог Порядку проведення громадських обговорень щодо врахування громадських інтересів під час розроблення проектів містобудівної документації на місцевому рівні, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 25.05.2011 №555 (в редакції постанови Кабінету Міністрів України від 21.10.2022 №1196), громадське обговорення проєкту містобудівної документації «Детального плану території, обмеженої вулицею Проектною №16, межею земельної ділянки з кадастровим номером 0510100000:01:059:0091, Проектною вулицею №15 та південною притокою річки Тяжилівка» відбудеться з 14.04.2023 року до 16.05.2023року.

Матеріали проекту містобудівної документації на паперових носіях буде доступна з 11 до 15 травня 2023 року включно (з 8.30 год до 19.00 год), за адресою: м. Вінниця, вул. Григорія Сковороди, 38.

Відповідальні особи, які забезпечують розгляд пропозицій (зауважень) громадськості до проєктів містобудівної документації від замовника – департаменту архітектури та містобудування Вінницької міської ради: Самойленко Юрій Сергійович – начальник відділу просторового розвитку, Департаменту архітектури та містобудування Вінницької міської ради.

Пропозиції та зауваження приймаються у письмовій формі департаментом правової політики та якості Вінницької міської ради за адресою: м. Вінниця, вул.Соборна, 59, тел. 59-51-55, 59-51-59, або за допомогою електронної пошти: info@vmr.gov.ua до 15 травня 2023 року включно. У повідомленнях вказуються прізвища, імена, по батькові, місце проживання та ставиться особистий підпис фізичної особи. Юридичні особи подають пропозиції із зазначенням найменування та місцезнаходження юридичної особи. Анонімні пропозиції не розглядаються.

Громадські слухання з обговорення містобудівної документації – «Детального плану території кварталу сформованого автошляхом регіонального значення Р33, межею земельної ділянки 0520681000:01:008:0066, лісосмугою та автошляхом регіонального значення Е50» відбудуться 16 травня 2023 року о 17.00 год у Вінницькому обласному молодіжному центрі «Квадрат», що розташований за адресою: вул. Театральна, 15 в м. Вінниця.

Жителям Вінницької міської територіальної громади, які братимуть участь у громадських слуханнях, при собі необхідно мати паспорт громадянина України (тимчасове посвідчення громадянина України - для осіб, недавно прийнятих до громадянства України).

Тимчасово, на період дії та в межах території карантину, встановленого Кабінетом Міністрів України, з метою запобігання поширенню коронавірусної хвороби (COVID-19), до повного його скасування, громадські слухання у Вінницькій міській територіальній громаді проводитимуться за умови дотримання усіх карантинних обмежень.

Департамент правової політики та якості Вінницької міської ради

Громадські слухання щодо містобудівної документації – «Детального плану території, обмеженої вулицею Проектною №16, межею земельної ділянки з кадастровим номером 0510100000:01:059:0091, Проектною вулицею №15 та південною притокою річки Тяжилівка»

16 травня 2023 року о 17.00 год у Вінницькому обласному молодіжному центрі «Квадрат», що розташований за адресою: вул.Театральна, 15 в м. Вінниця відбудуться громадські слухання з обговорення містобудівної документації – «Детального плану території, обмеженої вулицею Проектною №16, межею земельної ділянки з кадастровим номером 0510100000:01:059:0091, Проектною вулицею №15 та південною притокою річки Тяжилівка».

Підставою розробки проєкту містобудівної документації є рішення Вінницької міської ради від 26.08.2022 р. № 1181 «Про розроблення містобудівної документації - детального плану території»

Замовником розроблення Детального плану території визначено Департамент архітектури та містобудування Вінницької міської ради.

Розробником проєкту детального плану території є ТОВ «Просторове планування».

Відповідальні особи щодо розгляду пропозицій – працівники Відділу просторового розвитку департаменту архітектури та містобудування, тел. 67-22-76.

З матеріалами проекту містобудівної документації, в електронному вигляді, можна ознайомитись на вебсайті Вінницької міської ради у розділі «Громадські слухання» за посиланням https://u.to/X8WPHA, на паперових носіях документація буде доступна з 11 до 15 травня 2023 року включно (з 8.30 год до 19.00 год), за адресою: м. Вінниця, вул. Григорія Сковороди, 38.

Реєстрація учасників відбуватиметься відповідно до документу, який посвідчує особу і підтверджує місце реєстрації (паспорта громадянина України).

Тимчасово, на період дії та в межах території карантину, встановленого Кабінетом Міністрів України, з метою запобігання поширенню коронавірусної хвороби (COVID-19), до повного його скасування, громадські слухання у Вінницькій міській територіальній громаді проводитимуться за умови дотримання усіх карантинних обмежень.

Департамент правової політики та якості Вінницької міської ради

Результати громадського обговорення містобудівної документації – Детального плану території, обмеженої вулицею Проектною №16, межею земельної ділянки з кадастровим номером 0510100000:01:059:0091, Проектною вулицею №15 та південною притокою річки Тяжилівка»

16 травня 2023 року о 17.00 год у Вінницькому обласному молодіжному центрі «Квадрат», що розташований за адресою: вул. Театральна, 15 в м.Вінниця відбулися громадські слухання з обговорення містобудівної документації – про проведення громадського обговорення проєкту містобудівної документації: «Детального плану території, обмеженої вулицею Проектною №16, межею земельної ділянки з кадастровим номером 0510100000:01:059:0091, Проектною вулицею №15 та південною притокою річки Тяжилівка». Підставою розробки проєкту містобудівної документації є рішення Вінницької міської ради від 26.08.2022 р. № 1181 «Про розроблення містобудівної документації - детального плану території» Замовником розроблення Детального плану території визначено Департамент архітектури та містобудування Вінницької міської ради. Розробником проєкту детального плану території є ТОВ «Просторове планування». За результатами обговорення, учасниками громадських слухань, одноголосно прийняли таку резолюцію: Рекомендувати погодження проєкту містобудівної документації: «Детального плану території, обмеженої вулицею Проектною №16, межею земельної ділянки з кадастровим номером 0510100000:01:059:0091, Проектною вулицею №15 та південною притокою річки Тяжилівка». З матеріалами громадського обговорення та громадських слухань, а також з результатами розгляду пропозицій (зауважень) громадськості до проекту містобудівної документації – «Детального плану території, обмеженої вулицею Проектною №16, межею земельної ділянки з кадастровим номером 0510100000:01:059:0091, Проектною вулицею №15 та південною притокою річки Тяжилівка» можна ознайомитись на офіційному вебпорталі Вінницької міської ради за посиланням https://u.to/0LmzHw. Громадське обговорення та громадські слухання щодо вищезазначеної документації пройшли без порушень, відповідно до чинного законодавства України, постанови Кабінету Міністрів України №555 від 25 травня 2011р. «Про затвердження Порядку проведення громадських слухань щодо врахування громадських інтересів під час розроблення проектів містобудівної документації на місцевому рівні», Статуту Вінницької міської територіальної громади.

Департамент правової політики та якості Вінницької міської ради

  • Назва
  • Обговорення
  • Слухання
  • Результат

31 березня 2023 року - початок обговорення

Обговорення проєкту містобудівної документації: «Детальний план території кварталу сформованого автошляхом регіонального значення Р33, межею земельної ділянки 0520681000:01:008:0066, лісосмугою та автошляхом регіонального значення Е50»

З метою залучення представників громадськості до розгляду містобудівної документації – «Детального плану території кварталу сформованого автошляхом регіонального значення Р33, межею земельної ділянки 0520681000:01:008:0066, лісосмугою та автошляхом регіонального значення Е50», розпочинається громадське обговорення.

Підставою розробки проєкту містобудівної документації є рішення Вінницької міської ради від 23.12.2022 № 1398 «Про розроблення містобудівної документації - детального плану території та втрату чинності п. 1.2. рішення Вінницької міської ради від 29.04.2022р. № 1017».

Замовником розроблення Детального плану території визначено Департамент архітектури та містобудування Вінницької міської ради.

Розробник проекту містобудівної документації – ТОВ «Просторове планування».

З урахуванням вимог Порядку проведення громадських обговорень щодо врахування громадських інтересів під час розроблення проектів містобудівної документації на місцевому рівні, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 25.05.2011 №555 (в редакції постанови Кабінету Міністрів України від 21.10.2022 №1196), громадське обговорення проєкту містобудівної документації «Детального плану території кварталу сформованого автошляхом регіонального значення Р33, межею земельної ділянки 0520681000:01:008:0066, лісосмугою та автошляхом регіонального значення Е50» відбудеться з 31.03.2023 року до 03.05.2023року.

Матеріали проекту містобудівної документації на паперових носіях будуть доступні з 28 квітня до 02 травня 2023 року включно (з 8.30 год до 19.00 год), за адресою: м. Вінниця, вул. Григорія Сковороди, 38.

Відповідальні особи, які забезпечують розгляд пропозицій (зауважень) громадськості до проєктів містобудівної документації від замовника – департаменту архітектури та містобудування Вінницької міської ради: Самойленко Юрій Сергійович – начальник відділу просторового розвитку, Департаменту архітектури та містобудування Вінницької міської ради.

Пропозиції та зауваження приймаються у письмовій формі департаментом правової політики та якості Вінницької міської ради за адресою: м. Вінниця, вул.Соборна, 59, тел. 59-51-55, 59-51-59, або за допомогою електронної пошти: info@vmr.gov.ua до 02 травня 2023 року включно. У повідомленнях вказуються прізвища, імена, по батькові, місце проживання та ставиться особистий підпис фізичної особи. Юридичні особи подають пропозиції із зазначенням найменування та місцезнаходження юридичної особи. Анонімні пропозиції не розглядаються.

Громадські слухання з обговорення містобудівної документації – «Детального плану території кварталу сформованого автошляхом регіонального значення Р33, межею земельної ділянки 0520681000:01:008:0066, лісосмугою та автошляхом регіонального значення Е50» відбудуться 03 травня 2023 року о 17.00 год у Вінницькому обласному молодіжному центрі «Квадрат», що розташований за адресою: вул. Театральна, 15 в м. Вінниця.

Жителям Вінницької міської територіальної громади, які братимуть участь у громадських слуханнях, при собі необхідно мати паспорт громадянина України (тимчасове посвідчення громадянина України - для осіб, недавно прийнятих до громадянства України).

Тимчасово, на період дії та в межах території карантину, встановленого Кабінетом Міністрів України, з метою запобігання поширенню коронавірусної хвороби (COVID-19), до повного його скасування, громадські слухання у Вінницькій міській територіальній громаді проводитимуться за умови дотримання усіх карантинних обмежень.

Департамент правової політики та якості Вінницької міської ради

Громадські слухання щодо містобудівної документації – «Детальний план території кварталу сформованого автошляхом регіонального значення Р33, межею земельної ділянки 0520681000:01:008:0066, лісосмугою та автошляхом регіонального значення Е50»

03 травня 2023 року о 17.00 год у Вінницькому обласному молодіжному центрі «Квадрат», що розташований за адресою: вул.Театральна, 15 в м. Вінниця відбудуться громадські слухання з обговорення містобудівної документації – «Детальний план території кварталу сформованого автошляхом регіонального значення Р33, межею земельної ділянки 0520681000:01:008:0066, лісосмугою та автошляхом регіонального значення Е50».

Підставою розробки проєкту містобудівної документації є рішення Вінницької міської ради від 23.12.2022 № 1398 «Про розроблення містобудівної документації - детального плану території та втрату чинності п. 1.2. рішення Вінницької міської ради від 29.04.2022р. № 1017».

Розробник проекту містобудівної документації – ТОВ «Просторове планування».

Відповідальні особи щодо розгляду пропозицій – працівники Відділу просторового розвитку департаменту архітектури та містобудування, тел. 67-22-76.

З матеріалами проекту містобудівної документації, в електронному вигляді, можна ознайомитись на вебсайті Вінницької міської ради у розділі «Громадські слухання» за посиланням https://u.to/X8WPHA, на паперових носіях документація буде доступна з 28 квітня до 02 травня 2023 року включно (з 8.30 год до 19.00 год), за адресою: м.Вінниця, вул. Григорія Сковороди, 38.

Реєстрація учасників відбуватиметься відповідно до документу, який посвідчує особу і підтверджує місце реєстрації (паспорта громадянина України).

Тимчасово, на період дії та в межах території карантину, встановленого Кабінетом Міністрів України, з метою запобігання поширенню коронавірусної хвороби (COVID-19), до повного його скасування, громадські слухання у Вінницькій міській територіальній громаді проводитимуться за умови дотримання усіх карантинних обмежень.

Департамент правової політики та якості Вінницької міської ради

Результати громадського обговорення містобудівної документації – «Детальний план території кварталу сформованого автошляхом регіонального значення Р33, межею земельної ділянки 0520681000:01:008:0066, лісосмугою та автошляхом регіонального значення Е50».

03 травня 2023 року о 17.00 год у Вінницькому обласному молодіжному центрі «Квадрат», що розташований за адресою: вул. Театральна, 15 в м.Вінниця відбулися громадські слухання з обговорення містобудівної документації – «Детальний план території кварталу сформованого автошляхом регіонального значення Р33, межею земельної ділянки 0520681000:01:008:0066, лісосмугою та автошляхом регіонального значення Е50».

Громадське обговорення ініційоване відповідно до рішення Вінницької міської ради від 23.12.2022 № 1398 «Про розроблення містобудівної документації - детального плану території та втрату чинності п. 1.2. рішення Вінницької міської ради від 29.04.2022р. № 1017», розпочалося 31 березня 2023 року.

В заході взяли участь 24 жителі Вінницької міської територіальної громади. Також на громадських слуханнях були присутні представники відповідних департаментів міської ради, замовника та розробника документації.

За результатами обговорення, учасниками громадських слухань, одноголосно прийняли таку резолюцію: Рекомендувати погодження проєкту містобудівної документації: «Детальний план території кварталу сформованого автошляхом регіонального значення Р33, межею земельної ділянки 0520681000:01:008:0066, лісосмугою та автошляхом регіонального значення Е50».

З матеріалами громадського обговорення та громадських слухань, а також з результатами розгляду пропозицій (зауважень) громадськості до проекту містобудівної документації – «Детальний план території кварталу сформованого автошляхом регіонального значення Р33, межею земельної ділянки 0520681000:01:008:0066, лісосмугою та автошляхом регіонального значення Е50» можна ознайомитись за посиланням https://u.to/-IylHw .

Громадське обговорення та громадські слухання щодо вищезазначеної документації пройшли без порушень, відповідно до чинного законодавства України, постанови Кабінету Міністрів України №555 від 25 травня 2011р. «Про затвердження Порядку проведення громадських слухань щодо врахування громадських інтересів під час розроблення проектів містобудівної документації на місцевому рівні», Статуту Вінницької міської територіальної громади.

Департамент правової політики та якості Вінницької міської ради

  • Назва
  • Обговорення
  • Слухання
  • Результат

24 березня 2023 року - початок обговорення

Обговорення проєкту містобудівної документації «Детальний план території, обмеженої вулицями Замостянська, Острозького, Володимира Винниченка, Івана Бевза, проспектом Коцюбинського в м. Вінниці» та Звіту про стратегічну екологічну оцінку

З метою залучення представників громадськості до розгляду містобудівної документації – «Детальний план території, обмеженої вулицями Замостянська, Острозького, Володимира Винниченка, Івана Бевза, проспектом Коцюбинського в м. Вінниці» та Звіту про стратегічну екологічну оцінку, розпочинається громадське обговорення.

Підставою розробки проєкту містобудівної документації є рішення Вінницької міської ради від 30.09.2022 №1229 «Про розроблення містобудівної документації – детальних планів територій.

Замовником розроблення Детального плану території визначено Департамент архітектури та містобудування Вінницької міської ради.

Розробником проєкту Детального плану території є Товариство з обмеженою відповідальністю «Просторове планування».

З урахуванням вимог Порядку проведення громадських обговорень щодо врахування громадських інтересів під час розроблення проектів містобудівної документації на місцевому рівні, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 25.05.2011 №555 (в редакції постанови Кабінету Міністрів України від 21.10.2022 №1196), громадське обговорення проєкту містобудівної документації «Детальний план території, обмеженої вулицями Замостянська, Острозького, Володимира Винниченка, Івана Бевза, проспектом Коцюбинського в м. Вінниці» та Звіту про стратегічну екологічну оцінку відбудеться з 24.03.2023 року до 25.04.2023року.

З матеріалами проекту містобудівної документації на паперових носіях можна ознайомитись з 20 до 24 квітня 2023 року включно (з 8.30 год до 19.00 год), за адресою: м. Вінниця, вул. Григорія Сковороди, 38.

Відповідальні особи, які забезпечують розгляд пропозицій (зауважень) громадськості до проєктів містобудівної документації від замовника – Департаменту архітектури та містобудування Вінницької міської ради: Самойленко Юрій Сергійович – начальник відділу просторового розвитку, Департаменту архітектури та містобудування Вінницької міської ради.

Пропозиції та зауваження приймаються у письмовій формі департаментом правової політики та якості Вінницької міської ради за адресою: м. Вінниця, вул.Соборна, 59, тел. 59-51-55, 59-51-59, або за допомогою електронної пошти: info@vmr.gov.ua до 24 квітня 2023 року включно. У повідомленнях вказуються прізвища, імена, по батькові, місце проживання та ставиться особистий підпис фізичної особи. Юридичні особи подають пропозиції із зазначенням найменування та місцезнаходження юридичної особи. Анонімні пропозиції не розглядаються.

Громадські слухання з обговорення містобудівної документації – «Детальний план території, обмеженої вулицями Замостянська, Острозького, Володимира Винниченка, Івана Бевза, проспектом Коцюбинського в м. Вінниці» та Звіту про стратегічну екологічну оцінку відбудуться 25 квітня 2023 року о 17.00 год у Вінницькому обласному молодіжному центрі «Квадрат», що розташований за адресою: вул. Театральна, 15 в м. Вінниця.

Жителям Вінницької міської територіальної громади, які братимуть участь у громадських слуханнях, при собі необхідно мати паспорт громадянина України (тимчасове посвідчення громадянина України - для осіб, недавно прийнятих до громадянства України).

Тимчасово, на період дії та в межах території карантину, встановленого Кабінетом Міністрів України, з метою запобігання поширенню коронавірусної хвороби (COVID-19), до повного його скасування, громадські слухання у Вінницькій міській територіальній громаді проводитимуться за умови дотримання усіх карантинних обмежень.

Департамент правової політики та якості Вінницької міської ради

Громадські слухання щодо містобудівної документації – «Детальний план території, обмеженої вулицями Замостянська, Острозького, Володимира Винниченка, Івана Бевза, проспектом Коцюбинського в м. Вінниці» та Звіту про стратегічну екологічну оцінку

25 квітня 2023 року о 17.00 год у Вінницькому обласному молодіжному центрі «Квадрат», що розташований за адресою: вул. Театральна, 15 в м. Вінниця відбудуться громадські слухання з обговорення містобудівної документації – «Детальний план території, обмеженої вулицями Замостянська, Острозького, Володимира Винниченка, Івана Бевза, проспектом Коцюбинського в м. Вінниці» та Звіту про стратегічну екологічну оцінку.

Громадське обговорення ініційоване відповідно до рішення Вінницької міської ради від 30.09.2022 № 1229 «Про розроблення містобудівної документації – детальних планів територій». Замовником розроблення містобудівної документації, а також організатором громадського обговорення і громадських слухань є департамент архітектури та містобудування Вінницької міської ради.

Розробник проекту містобудівної документації – ТОВ «Просторове планування».

Відповідальні особи щодо розгляду пропозицій – працівники Відділу просторового розвитку департаменту архітектури та містобудування, тел. 67-22-76.

З матеріалами проекту містобудівної документації на паперових носіях можна ознайомитися з 20 до 24 квітня 2023 року включно (з 8.30 год до 19.00 год), за адресою: м. Вінниця, вул.Григорія Сковороди, 38.

Реєстрація учасників відбуватиметься відповідно до документу, який посвідчує особу і підтверджує місце реєстрації (паспорта громадянина України).

Тимчасово, на період дії та в межах території карантину, встановленого Кабінетом Міністрів України, з метою запобігання поширенню коронавірусної хвороби (COVID-19), до повного його скасування, громадські слухання у Вінницькій міській територіальній громаді проводитимуться за умови дотримання усіх карантинних обмежень.

Департамент правової політики та якості Вінницької міської ради

Результати громадського обговорення містобудівної документації – «Детальний план території, обмеженої вулицями Замостянська, Острозького, Володимира Винниченка, Івана Бевза, проспектом Коцюбинського в м. Вінниці» та Звіту про стратегічну екологічну оцінку

25 квітня 2023 року о 17.00 год у Вінницькому обласному молодіжному центрі «Квадрат», що розташований за адресою: вул.Театральна, 15 в м.Вінниця відбулися громадські слухання з обговорення містобудівної документації – «Детальний план території, обмеженої вулицями Замостянська, Острозького, Володимира Винниченка, Івана Бевза, проспектом Коцюбинського в м. Вінниці» та Звіту про стратегічну екологічну оцінку.

Громадське обговорення ініційоване відповідно до рішення Вінницької міської ради від 30.09.2022 № 1229 «Про розроблення містобудівної документації – детальних планів територій». Замовником розроблення містобудівної документації, а також організатором громадського обговорення і громадських слухань є департамент архітектури та містобудування Вінницької міської ради.

Розробник проекту містобудівної документації – ТОВ «Просторове планування».

У громадських слуханнях взяли участь 36 жителів Вінницької міської територіальної громади. Також на громадських слуханнях були присутні представники відповідних департаментів міської ради, замовника та розробника документації.

За результатами обговорення, учасниками громадських слухань (“За” – 32, “Проти” – 0, “Утрималось” – 4), прийняли таку резолюцію: Рекомендувати погодження містобудівної документації – «Детального плану території, обмеженої вулицями Замостянська, Острозького, Володимира Винниченка, Івана Бевза, проспектом Коцюбинського в м. Вінниці» та Звіту про стратегічну екологічну оцінку.

З матеріалами громадського обговорення та громадських слухань, а також з результатами розгляду пропозицій (зауважень) громадськості до проекту містобудівної документації – «Детальний план території, обмеженої вулицями Замостянська, Острозького, Володимира Винниченка, Івана Бевза, проспектом Коцюбинського в м. Вінниці» та Звіту про стратегічну екологічну оцінку можна ознайомитись за посиланням https://u.to/boKlHw .

Громадське обговорення та громадські слухання щодо вищезазначеної документації пройшли без порушень, відповідно до чинного законодавства України, постанови Кабінету Міністрів України №555 від 25 травня 2011р. «Про затвердження Порядку проведення громадських слухань щодо врахування громадських інтересів під час розроблення проектів містобудівної документації на місцевому рівні», Статуту Вінницької міської територіальної громади.

Департамент правової політики та якості Вінницької міської ради

  • ОБГОВОРЕННЯ ЗАЯВИ ПРО ВИЗНАЧЕННЯ ОБСЯГУ СЕО
  • ОБГОВОРЕННЯ ЗВІТУ ПРО СТРАТЕГІЧНУ ЕКОЛОГІЧНУ ОЦІНКУ

24 березня 2023 року - початок обговорення

> Повiдомлення про оприлюднення Заяви про визначення обсягу стратегiчної екологiчноi оцiнки документа державного планування: Генеральний план с.Писарiвка Вiнницькоi міської територіальної громади

  1. Повна назва документа державного планування: Генеральний план с. Писарівка Вінницької міської територіальної громади Вінницької області.

  2. Орган, що прийматиме рішення про затвердження документа державного планування: Вінницька міська рада.

  3. Передбачувана процедура громадського обговорення:

а) дата початку та строки здійснення процедури - відповідно до п.5 ст. 10 Закону України «Про стратегічну екологічну оцінку» громадське обговорення Заяви про визначення обсягу стратегічної екологічної оцінки Генерального плану с. Писарівка розпочато з дня їх оприлюднення, на вебпорталі Вінницької міської ради та триватиме 15 днів.

б) способи участі громадськості - громадськість в межах строку громадського обговорення має право подати в письмовій формі (в тому числі в електронному вигляді) зауваження та пропозиції до заяви про визначення обсягу стратегічної екологічної оцінки генерального плану. Усі зауваження і пропозиції до заяви про визначення обсягу стратегічної екологічної оцінки генерального плану, одержані протягом встановленого строку, підлягають обов’язковому розгляду замовником. За результатами розгляду замовник враховує одержані зауваження або вмотивовано їх відхиляє.

в) орган, до якого подаються зауваження і пропозиції – Вінницька міська рада: 21000, Вінницька обл., Вінницький р-н, м. Вінниця, вулиця Соборна, 59, тел. (0432) 59-51-55, E-мail адреса: vinrada@vmr.gov.ua. Відповідальна особа за організацію розгляду: Головний спеціаліст відділу адміністрування системи якості Департаменту правової політики та якості Вінницької міської ради Ситник Ольга Георгіївна.

Зауваження та пропозиції до заяви про визначення обсягу стратегічної екологічної оцінки генерального плану надаються протягом 15 днів.

  • ОБГОВОРЕННЯ ЗАЯВИ ПРО ВИЗНАЧЕННЯ ОБСЯГУ СЕО
  • ОБГОВОРЕННЯ ЗВІТУ ПРО СТРАТЕГІЧНУ ЕКОЛОГІЧНУ ОЦІНКУ

17 березня 2023 року - початок громадьского обговорення

Повідомлення про початок громадського обговорення Заяви про визначення обсягу стратегічної екологічної оцінки документа державного планування: «Детальний план території кварталу сформованого автошляхом регіонального значення Р33, межею земельної ділянки 0520681000:01:008:0066, лісосмугою та автошляхом регіонального значення Е50»

  1. Повна назва документа державного планування: «Детальний план території кварталу сформованого автошляхом регіонального значення Р33, межею земельної ділянки 0520681000:01:008:0066, лісосмугою та автошляхом регіонального значення Е50».

  2. Орган, що прийматиме рішення про затвердження документа державного планування: ДЕПАРТАМЕНТ АРХІТЕКТУРИ ТА МІСТОБУДУВАННЯ ВІННИЦЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ.

  3. Передбачувана процедура громадського обговорення:

а) Дата початку та строки здійснення процедури - відповідно до п.5 ст. 10 ЗУ «Про стратегічну екологічну оцінку» громадське обговорення Заяви про визначення обсягу стратегічної екологічної оцінки «Детальний план території кварталу сформованого автошляхом регіонального значення Р33, межею земельної ділянки 0520681000:01:008:0066, лісосмугою та автошляхом регіонального значення Е50» розпочато з дня її оприлюднення на сайті Вінницької міської ради (https:// https://www.vmr.gov.ua/) та триватиме 15 днів.

б) Зауваження і пропозиції подаються особисто або через уповноваженого представника у письмовому вигляді із зазначенням прізвища, ім’я та по-батькові, місця проживання, особистого підпису; від юридичних осіб – із зазначенням їх найменування, місця знаходження, посади і особистого підпису керівника надаються протягом 15 днів з дня оприлюднення.

в) Орган, до якого подаються зауваження і пропозиції – Вінницька міська рада: 21000, Вінницька обл., Вінницький р-н, м. Вінниця, вулиця Соборна, 59, тел. (0432) 59-51-55, E-Mail адреса: vinrada@vmr.gov.ua. Відповідальна особа за організацію розгляду: головний спеціаліст відділу адміністрування системи якості Департаменту правової політики та якості Вінницької міської ради Ситник Ольга Георгіївна.

Департамент архітектури та містобудування Вінницької міської ради

15 травня 2023 року - початок обговорення

Повідомлення про оприлюднення проєкту документу державного планування та звіту про стратегічну екологічну оцінку

  1. Повна назва документа державного планування: «Детальний план території кварталу сформованого автошляхом регіонального значення Р33, межею земельної ділянки 0520681000:01:008:0066, лісосмугою та автошляхом регіонального значення Е50», розроблено відповідно до рішення Вінницької міської ради від 23.12.2022р. № 1398. В звіті про стратегічну екологічну оцінку проєкту ДПТ проведена оцінка впливу параметрів забудови та ландшафтної організації території на складові довкілля (вплив на атмосферне повітря, воду, ґрунти, природні ресурси, флору і фауну), а також на стан здоров’я та добробут населення (соціально-економічні наслідки, поводження з відходами, транспорт, розвиток інфраструктури, естетичні характеристики території, використання ландшафтів для рекреаційних цілей тощо).

  2. Орган, що прийматиме рішення про затвердження документа державного планування: ДЕПАРТАМЕНТ АРХІТЕКТУРИ ТА МІСТОБУДУВАННЯ ВІННИЦЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ.

  3. Передбачувана процедура громадського обговорення, у тому числі:

а) дата початку та строки здійснення процедури: громадське обговорення починається з 15 травня 2023 року та триває до 15 червня 2023 року;

б) способи участі громадськості (надання письмових зауважень і пропозицій, громадські слухання тощо): зауваження і пропозиції громадськості надаються: у письмовому вигляді - особисто або через уповноваженого представника із зазначенням прізвища, ім’я та по-батькові, місця проживання, особистого підпису; від юридичних осіб – із зазначенням їх найменування, місця знаходження, посади і особистого підпису керівника; у електронному вигляді;

в) дату, час і місце проведення запланованих громадських слухань (у разі проведення): не плануються;

г) орган, від якого можна отримати інформацію та адресу, за якою можна ознайомитися з проектом документа державного планування, звітом про стратегічну екологічну оцінку та екологічною інформацією, у тому числі пов’язаною зі здоров’ям населення, що стосується документа державного планування: Вінницька міська рада, за адресою: 21000, Вінницька обл., Вінницький р-н, м. Вінниця, вулиця Соборна, 59, тел. (0432) 59-51-55, E-Mail адреса: vinrada@vmr.gov.ua. Відповідальна особа за організацію розгляду: головний спеціаліст відділу адміністрування системи якості Департаменту правової політики та якості Вінницької міської ради Ситник Ольга Георгіївна

ґ) орган, до якого подаються зауваження і пропозиції, його поштову та електронну адреси та строки подання зауважень і пропозицій: Вінницька міська рада, за адресою: 21000, Вінницька обл., Вінницький р-н, м. Вінниця, вулиця Соборна, 59, тел. (0432) 59-51-55, E-Mail адреса: vinrada@vmr.gov.ua. Відповідальна особа за організацію розгляду: Головний спеціаліст відділу адміністрування системи якості Департаменту правової політики та якості Вінницької міської ради Ситник Ольга Георгіївна Строки подання зауважень та пропозицій: до 15 червня 2023 року включно. Пропозиції та зауваження подані після встановленого строку, не розглядаються.

д) місцезнаходження наявної екологічної інформації, у тому числі пов’язаної зі здоров’ям населення, що стосується документа державного планування: Офіційні веб – сайти: Міністерства екології та природних ресурсів України (menr.gov.ua), Вінницької обласної державної адміністрації (www.vin.gov.ua) та Головне управління статистики у Вінницькій області (www.vn.ukrstat.gov.ua/).

  1. Необхідність проведення транскордонних консультацій щодо проекту документа державного планування: - транскордонні консультації в рамках зазначеної СЕО не проводились.
  • ОБГОВОРЕННЯ ЗАЯВИ ПРО ВИЗНАЧЕННЯ ОБСЯГУ СЕО
  • ОБГОВОРЕННЯ ЗВІТУ ПРО СТРАТЕГІЧНУ ЕКОЛОГІЧНУ ОЦІНКУ

23 лютого 2023 року - початок громадьского обговорення

Повідомлення про початок громадського обговорення Заяви про визначення обсягу стратегічної екологічної оцінки документа державного планування: «Детальний план території, обмеженої вулицею Проектною №16, межею земельної ділянки з кадастровим номером 0510100000:01:059:0091, Проектною вулицею №15 та південною притокою річки Тяжилівка»

Департамент архітектури та містобудування Вінницької міської ради повідомляє про оприлюднення заяви про визначення обсягу стратегічної екологічної оцінки «Детальний план території, обмеженої вулицею Проектною №16, межею земельної ділянки з кадастровим номером 0510100000:01:059:0091, Проектною вулицею №15 та південною притокою річки Тяжилівка».

Зауваження та пропозиції до заяви подавати протягом 15 діб з дня оприлюднення повідомлення на офіційному сайті до Департаменту архітектури та містобудування Вінницької міської ради: поштова адреса — 21050, м.Вінниця, вул. Пушкіна, 38, електронна адреса — vmcmia@vmr.gov.ua; контактний телефон — 0432-67-22-76, 0432-65-58-15.

Контактна особа: ПІБ, посада – Самойленко Юрій Сергійович, начальник відділу просторового розвитку Департаменту архітектури та містобудування Вінницької міської ради.

Департамент архітектури та містобудування Вінницької міської ради

21 квітня 2023 року - початок обговорення

Повідомлення про оприлюднення проєкту документу державного планування та звіту про стратегічну екологічну оцінку

  1. Повна назва документа державного планування: «Детальний план території, обмеженої вулицею Проектною №16, межею земельної ділянки з кадастровим номером 0510100000:01:059:0091, Проектною вулицею №15 та південною притокою річки Тяжилівка», розроблено відповідно до рішення Вінницької міської ради від 26.08.2022р. № 1181. В звіті про стратегічну екологічну оцінку проєкту ДПТ проведена оцінка впливу параметрів забудови та ландшафтної організації території на складові довкілля (вплив на атмосферне повітря, воду, ґрунти, природні ресурси, флору і фауну), а також на стан здоров’я та добробут населення (соціально-економічні наслідки, поводження з відходами, транспорт, розвиток інфраструктури, естетичні характеристики території, використання ландшафтів для рекреаційних цілей тощо).

  2. Орган, що прийматиме рішення про затвердження документа державного планування: ДЕПАРТАМЕНТ АРХІТЕКТУРИ ТА МІСТОБУДУВАННЯ ВІННИЦЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ.

  3. Передбачувана процедура громадського обговорення, у тому числі:

а) дата початку та строки здійснення процедури: громадське обговорення починається з 21 квітня 2023 року та триває до 21 травня 2023 року;

б) способи участі громадськості (надання письмових зауважень і пропозицій, громадські слухання тощо): зауваження і пропозиції громадськості надаються: у письмовому вигляді - особисто або через уповноваженого представника із зазначенням прізвища, ім’я та по-батькові, місця проживання, особистого підпису; від юридичних осіб – із зазначенням їх найменування, місця знаходження, посади і особистого підпису керівника; у електронному вигляді;

в) дату, час і місце проведення запланованих громадських слухань (у разі проведення): не плануються;

г) орган, від якого можна отримати інформацію та адресу, за якою можна ознайомитися з проектом документа державного планування, звітом про стратегічну екологічну оцінку та екологічною інформацією, у тому числі пов’язаною зі здоров’ям населення, що стосується документа державного планування: Вінницька міська рада, за адресою: 21000, Вінницька обл., Вінницький р-н, м. Вінниця, вулиця Соборна, 59, тел. (0432) 59-51-55, E-Mail адреса: vinrada@vmr.gov.ua. Відповідальна особа за організацію розгляду: Головний спеціаліст відділу адміністрування системи якості Департаменту правової політики та якості Вінницької міської ради Ситник Ольга Георгіївна;

ґ) орган, до якого подаються зауваження і пропозиції, його поштову та електронну адреси та строки подання зауважень і пропозицій: Вінницька міська рада, за адресою: 21000, Вінницька обл., Вінницький р-н, м. Вінниця, вулиця Соборна, 59, тел. (0432) 59-51-55, E-Mail адреса: vinrada@vmr.gov.ua. Відповідальна особа за організацію розгляду: Головний спеціаліст відділу адміністрування системи якості Департаменту правової політики та якості Вінницької міської ради Ситник Ольга Георгіївна Строки подання зауважень та пропозицій: до 24 квітня 2023 року включно. Пропозиції та зауваження подані після встановленого строку, не розглядаються.

д) місцезнаходження наявної екологічної інформації, у тому числі пов’язаної зі здоров’ям населення, що стосується документа державного планування: Офіційні веб – сайти: Міністерства екології та природних ресурсів України (menr.gov.ua), Вінницької обласної державної адміністрації (www.vin.gov.ua) та Головне управління статистики у Вінницькій області (www.vn.ukrstat.gov.ua/).

  1. Необхідність проведення транскордонних консультацій щодо проекту документа державного планування: - транскордонні консультації в рамках зазначеної СЕО не проводились.
  • Назва
  • Слухання
  • Результати

Громадські слухання щодо публічного представлення інформації про виконання бюджетних програм за 2022 рік

Ініціаторами проведення громадських слухань визначені:

  • департамент міського господарства міської ради;
  • департамент житлового господарства міської ради;
  • департамент комунального господарства та благоустрою міської ради;
  • департамент транспорту та міської мобільності міської ради;
  • департамент капітального будівництва міської ради.

9 березня 2023 року об 11.00 год у Вінницькому обласному молодіжному центрі «Квадрат», що розташований за адресою: вул.Театральна, 15 в м.Вінниця відбудуться громадські слухання з публічного представлення інформації про виконання бюджетних програм за 2022 рік, а саме:

  • Керівництво і управління у відповідній сфері у містах (місті Києві), селищах, селах, територіальних громадах.
  • Інша діяльність у сфері державного управління.
  • Будівництво об’єктів житлово-комунального господарства.
  • Проєктування, реставрація та охорона пам’яток архітектури.
  • Ліквідація іншого забруднення навколишнього природного середовища.
  • Експлуатація та технічне обслуговування житлового фонду.
  • Організація благоустрою населених пунктів.
  • Внески до статутного капіталу суб’єктів господарювання.
  • Заходи з організації рятування на водах.
  • Компенсаційні виплати на пільговий проїзд автомобільним транспортом окремим категоріям громадян.
  • Компенсаційні виплати на пільговий проїзд електротранспортом окремим категоріям громадян.
  • Забезпечення діяльності з виробництва, транспортування, постачання теплової енергії.
  • Будівництво інших об'єктів комунальної власності.
  • Утримання та розвиток місцевих аеропортів.
  • Обслуговування та погашення зобов'язань за коштами, залученими розпорядниками бюджетних коштів під державні гарантії для здійснення капітальних видатків.
  • Будівництво освітніх установ та закладів.
  • Будівництво медичних установ та закладів.
  • Виконання інвестиційних проєктів в рамках реформування регіональних систем охорони здоров’я для здійснення заходів з виконання спільного з Міжнародним банком реконструкції та розвитку проєкту "Поліпшення охорони здоров’я на службі у людей".
  • Надання дошкільної освіти, в тому числі: - капітальний ремонт споруд цивільного захисту - укриттів комунальних закладів дошкільної освіти
  • Надання загальної середньої освіти закладами загальної середньої освіти, в тому числі:- капітальний ремонт споруд цивільного захисту - укриттів комунальних закладів загальної середньої освіти
  • Надання позашкільної освіти закладами позашкільної освіти, заходи із позашкільної роботи з дітьми, в тому числі - капітальний ремонт споруд цивільного захисту - укриттів комунальних закладів позашкільної освіти
  • Багатопрофільна стаціонарна медична допомога населенню, в тому числі: - капітальний ремонт споруд цивільного захисту – (укриттів, бомбосховищ тощо) комунальних некомерційних підприємств охорони здоров’я
  • Заходи із запобігання та ліквідації надзвичайних ситуацій та наслідків стихійного лиха
  • Заходи із запобігання та ліквідації наслідків надзвичайної ситуації у будівлі закладу освіти за рахунок коштів резервного фонду місцевого бюджету
  • Заходи із запобігання та ліквідації наслідків надзвичайної ситуації у будівлях інших установ, закладів, організацій за рахунок коштів резервного фонду місцевого бюджету
  • Заходи із запобігання та ліквідації наслідків надзвичайної ситуації у будівлі або споруді житлового призначення за рахунок коштів резервного фонду місцевого бюджету
  • Інша діяльність у сфері житлово-комунального господарства.
  • Інші заходи у сфері соціального захисту і соціального забезпечення.
  • Інші заходи в галузі культури і мистецтва.
  • Інші заходи, пов'язані з економічною діяльністю.
  • Інші заходи у сфері електротранспорту.
  • Інші заходи у сфері автотранспорту.
  • Інша діяльність у сфері дорожнього господарства.
  • Інша діяльність у сфері екології та охорони природних ресурсів.

Ініціаторами проведення громадських слухань визначені:

  • департамент міського господарства міської ради;
  • департамент житлового господарства міської ради;
  • департамент комунального господарства та благоустрою міської ради;
  • департамент транспорту та міської мобільності міської ради;
  • департамент капітального будівництва міської ради.

З вищезазначеними матеріалами та додатковою інформацією можна ознайомитися звернувшись у департаменти міської ради, що є ініціаторами громадських слухань Реєстрація учасників відбуватиметься відповідно до документу, який посвідчує особу і підтверджує місце реєстрації (паспорта громадянина України).

Тимчасово, на період дії та в межах території карантину, встановленого Кабінетом Міністрів України, з метою запобігання поширенню коронавірусної хвороби (COVID-19), до повного його скасування, громадські слухання у Вінницькій міській територіальній громаді проводитимуться за умови дотримання усіх карантинних обмежень.

Департамент правової політики та якості Вінницької міської ради

  • Назва
  • Слухання
  • Результати

Громадські слухання щодо публічного представлення інформації про виконання бюджетних програм за 2022 рік

Ініціаторами проведення громадських слухань визначені:

  • департамент комунального майна міської ради;
  • департамент земельних ресурсів міської ради;
  • департамент архітектури та містобудування міської ради.

03 березня 2023р. об 10 годині, за адресою: м. Вінниця, вул. Григорія Сковороди, 38, (к.7, актова зала) відбудуться громадські слухання щодо публічного представлення інформації про виконання бюджетних програм за 2022 рік, а саме:

  • Керівництво і управління у відповідній сфері у містах (місті Києві), селищах, селах, територіальних громадах.
  • Розроблення схем планування та забудови територій (містобудівної документації).
  • Проектування, реставрація та охорона пам’яток архітектури.
  • Здійснення заходів із землеустрою.
  • Проведення експертної грошової оцінки земельної ділянки чи права на неї.
  • Підготовка земельних ділянок несільськогосподарського призначення або прав на них комунальної власності для продажу на земельних торгах та проведення таких торгів.
  • Реалізація інших заходів щодо соціально-економічного розвитку територій.
  • Інші заходи, пов'язані з економічною діяльністю, в тому числі- виготовлення технічної документації та проведення державної реєстрації речових прав на нерухоме майно об'єктів комунальної власності Вінницької міської територіальної громади, а також об'єктів безхазяйного нерухомого майна з метою набуття права власності на нього, об'єктів нерухомого майна, що приймаються з державної у комунальну власність, проведення незалежних (експертних оцінок)Реалізація інших заходів щодо соціально-економічного розвитку територій.

Ініціаторами проведення громадських слухань визначені:

  • департамент комунального майна міської ради;
  • департамент земельних ресурсів міської ради;
  • департамент архітектури та містобудування міської ради.

Реєстрація учасників відбуватиметься відповідно до документу, який посвідчує особу і підтверджує місце реєстрації (паспорта громадянина України).

Депаратмент правової політики та якості Вінницької міської ради

  • Назва
  • Обговорення
  • Пропозиції
  • Календарний план виконання робіт

ПОВІДОМЛЕННЯ ПРО ПОЧАТОК ПРИЙОМУ ПРОПОЗИЦІЙ ДО РОЗРОБЛЕННЯ КОМПЛЕКСНОГО ПЛАНУ ПРОСТОРОВОГО РОЗВИТКУ ВІННИЦЬКОЇ МІСЬКОЇ ТЕРИТОРІАЛЬНОЇ ГРОМАДИ

На виконання вимог чинного законодавства Вінницькою міською радою від 27.02.2023р. прийнято рішення «Про розроблення містобудівної документації - Комплексного плану просторового розвитку Вінницької міської територіальної громади та Проекту внесення змін до генерального плану м.Вінниця».

Комплексний план просторового розвитку території територіальної громади є одночасно містобудівною документацією на місцевому рівні та документацією із землеустрою, що визначає планувальну організацію, функціональне призначення території, основні принципи і напрями формування єдиної системи громадського обслуговування населення, дорожньої мережі, інженерно-транспортної інфраструктури, інженерної підготовки і благоустрою, цивільного захисту території та населення від небезпечних природних і техногенних процесів, охорони земель та інших компонентів навколишнього природного середовища, формування екомережі, охорони і збереження культурної спадщини та традиційного характеру середовища населених пунктів, а також послідовність реалізації рішень, у тому числі етапність освоєння території.

Склад, зміст та порядок розроблення Комплексного плану визначається Порядком розроблення, оновлення, внесення змін та затвердження містобудівної документації (затверджено Постановою КМУ від 01.09.2021 р. № 926).

На виконання вимог чинного законодавства розпочинається прийом пропозицій фізичних та юридичних осіб до розроблення Комплексного плану. Термін внесення пропозицій: з 03.02.2023р. до 24.02.2023р.

Пропозиції можна надавати:

  • електронною поштою на адресу: vinrada@vmr.gov.ua;
  • офіційними листами на адресу: м. Вінниця вул. Григорія Сковороди, 38, Департамент архітектури та містобудування. Інститути громадянського суспільства, наукові та експертні організації, інші юридичні особи під час подання пропозицій і зауважень у письмовій формі зазначають своє найменування та місцезнаходження, фізичні особи – прізвище та ініціали. Анонімні пропозиції не реєструються і не розглядаються.

Департамент архітектури та містобудування Вінницької міської ради

Відповідно до чинного законодавства Вінницькою міською радою від 27.01.2023р. прийнято рішення «Про розроблення містобудівної документації - Комплексного плану просторового розвитку Вінницької міської територіальної громади та Проекту внесення змін до генерального плану м. Вінниця.

Комплексний план просторового розвитку території територіальної громади є одночасно містобудівною документацією на місцевому рівні та документацією із землеустрою, що визначає планувальну організацію, функціональне призначення території, основні принципи і напрями формування єдиної системи громадського обслуговування населення, дорожньої мережі, інженерно-транспортної інфраструктури, інженерної підготовки і благоустрою, цивільного захисту території та населення від небезпечних природних і техногенних процесів, охорони земель та інших компонентів навколишнього природного середовища, формування екомережі, охорони і збереження культурної спадщини та традиційного характеру середовища населених пунктів, а також послідовність реалізації рішень, у тому числі етапність освоєння території.

Склад, зміст та порядок розроблення Комплексного плану визначається Порядком розроблення, оновлення, внесення змін та затвердження містобудівної документації (затверджено Постановою КМУ від 01.09.2021 р. № 926).

На виконання вимог чинного законодавства було закінчено прийом пропозицій фізичних та юридичних осіб до розроблення Комплексного плану. Термін внесення пропозицій завершився 24.02.2023 р.

Пропозиції від 22.02.2023р. PDF-документ, 2,21 МБайт
Пропозиції від 22.02.2023р. PDF-документ, 0,65 МБайт
Пропозиції від 02.03.2023р. PDF-документ, 0,11 МБайт
  • Назва
  • ОБГОВОРЕННЯ ЗАЯВИ ПРО ВИЗНАЧЕННЯ ОБСЯГУ СЕО
  • ОБГОВОРЕННЯ ЗВІТУ ПРО СТРАТЕГІЧНУ ЕКОЛОГІЧНУ ОЦІНКУ

03 лютого 2023 року - початок обговорення

Повідомлення про початок громадського обговорення Заяви про визначення обсягу стратегічної екологічної оцінки документа державного планування: «Детальний план території, обмеженої вулицями Замостянська, Острозького, Володимира Винниченка, Івана Бевза, проспектом Коцюбинського в м. Вінниці»

03 лютого 2023 року - початок обговорення

Повідомлення про початок громадського обговорення Заяви про визначення обсягу стратегічної екологічної оцінки документа державного планування: «Детальний план території, обмеженої вулицями Замостянська, Острозького, Володимира Винниченка, Івана Бевза, проспектом Коцюбинського в м. Вінниці»

  1. Повна назва документа державного планування: «Детальний план території, обмеженої вулицями Замостянська, Острозького, Володимира Винниченка, Івана Бевза, проспектом Коцюбинського в м. Вінниці».

  2. Орган, що прийматиме рішення про затвердження документа державного планування: ДЕПАРТАМЕНТ АРХІТЕКТУРИ ТА МІСТОБУДУВАННЯ ВІННИЦЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ.

  3. Передбачувана процедура громадського обговорення:

а) Дата початку та строки здійснення процедури - відповідно до п.5 ст. 10 ЗУ «Про стратегічну екологічну оцінку» громадське обговорення Заяви про визначення обсягу стратегічної екологічної оцінки «Детальний план території, обмеженої вулицями Замостянська, Острозького, Володимира Винниченка, Івана Бевза, проспектом Коцюбинського в м. Вінниці» розпочато з дня її оприлюднення на сайті Вінницької міської ради (https:// https://www.vmr.gov.ua/) та триватиме 15 днів.

б) Зауваження і пропозиції подаються особисто або через уповноваженого представника у письмовому вигляді із зазначенням прізвища, ім’я та по-батькові, місця проживання, особистого підпису; від юридичних осіб – із зазначенням їх найменування, місця знаходження, посади і особистого підпису керівника надаються протягом 15 днів з дня оприлюднення.

в) Орган, до якого подаються зауваження і пропозиції – Вінницька міська рада: 21000, Вінницька обл., Вінницький р-н, м. Вінниця, вулиця Соборна, 59, тел. (0432) 59-51-55, E-Mail адреса: vinrada@vmr.gov.ua. Відповідальна особа за організацію розгляду: Головний спеціаліст відділу адміністрування системи якості Департаменту правової політики та якості Вінницької міської ради Ситник Ольга Георгіївна.

Повідомлення про оприлюднення проекту документу державного планування та звіту про стратегічну екологічну оцінку.

24 березня 2023 року - початок обговорення

  1. Повна назва документа державного планування: «Детальний план території, обмеженої вулицями Замостянська, Острозького, Володимира Винниченка, Івана Бевза, проспектом Коцюбинського в м. Вінниці», розроблено відповідно до рішення Вінницької міської ради від 30.09.2022р. № 1229. В звіті про стратегічну екологічну оцінку проекту ДПТ проведена оцінка впливу параметрів забудови та ландшафтної організації території на складові довкілля (вплив на атмосферне повітря, воду, ґрунти, природні ресурси, флору і фауну), а також на стан здоров’я та добробут населення (соціально-економічні наслідки, поводження з відходами, транспорт, розвиток інфраструктури, естетичні характеристики території, використання ландшафтів для рекреаційних цілей тощо).

  2. Орган, що прийматиме рішення про затвердження документа державного планування: ДЕПАРТАМЕНТ АРХІТЕКТУРИ ТА МІСТОБУДУВАННЯ ВІННИЦЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ.

  3. Передбачувана процедура громадського обговорення, у тому числі:

а) дата початку та строки здійснення процедури: громадське обговорення починається з 24 березня 2023 року та триває до 24 квітня 2023 року;

б) способи участі громадськості (надання письмових зауважень і пропозицій, громадські слухання тощо): зауваження і пропозиції громадськості надаються: у письмовому вигляді - особисто або через уповноваженого представника із зазначенням прізвища, ім’я та по-батькові, місця проживання, особистого підпису; від юридичних осіб - із зазначенням їх найменування, місця знаходження, посади і особистого підпису керівника; у електронному вигляді;

в) дату, час і місце проведення запланованих громадських слухань (у разі проведення): не плануються;

г) орган, від якого можна отримати інформацію та адресу, за якою можна ознайомитися з проектом документа державного планування, звітом про стратегічну екологічну оцінку та екологічною інформацією, у тому числі пов'язаною зі здоров'ям населення, що стосується документа державного планування: Вінницька міська рада, за адресою: 21000, Вінницька обл., Вінницький р-н, м. Вінниця, вулиця Соборна, 59, тел. (0432) 59-51-55, E-Mail адреса: vinrada@vmr.gov.ua. Відповідальна особа за організацію розгляду: Головний спеціаліст відділу адміністрування системи якості Департаменту правової політики та якості Вінницької міської ради Ситник Ольга Георгіївна

ґ) орган, до якого подаються зауваження і пропозиції, його поштову та електронну адреси та строки подання зауважень і пропозицій: Вінницька міська рада, за адресою: 21000, Вінницька обл., Вінницький р-н, м. Вінниця, вулиця Соборна, 59, тел. (0432) 59-51-55, E-Mail адреса: vinrada@vmr.gov.ua. Відповідальна особа за організацію розгляду: Головний спеціаліст відділу адміністрування системи якості Департаменту правової політики та якості Вінницької міської ради Ситник Ольга Георгіївна Строки подання зауважень та пропозицій: до 24 квітня 2023 року включно. Пропозиції та зауваження подані після встановленого строку, не розглядаються.

д) місцезнаходження наявної екологічної інформації, у тому числі пов'язаної зі здоров'ям населення, що стосується документа державного планування: Офіційні веб - сайти: Міністерства екології та природних ресурсів України (menr.gov.ua), Вінницької обласної державної адміністрації (www.vin.gov.ua) та Головне управління статистики у Вінницькій області (www.vn.ukrstat.gov.ua/).

  1. Необхідність проведення транскордонних консультацій щодо проекту документа державного планування: - транскордонні консультації в рамках зазначеної CEO не проводились.
  • Назва
  • Обговорення
  • Слухання
  • Результати

16 січня 2023 року - початок обговорення

Громадське обговорення кандидатури на посаду старости в Стадницькому старостинському окрузі Вінницької міської територіальної громади

ІНФОРМАЦІЙНЕ ПОВІДОМЛЕННЯ про проведення громадського обговорення кандидатури на посаду старости в Стадницькому старостинському окрузі Вінницької міської територіальної громади

Громадське обговорення кандидатури старости Стадницького старостинського округу Вінницької міської територіальної громади проводяться відповідно до статті 24 розділу IV та додатку 2 до Статуту Вінницької міської територіальної громади, затвердженого рішенням міської ради від 28.01.2022р. №799, керуючись статтею 13 та статтею 54ˡ Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні».

Кандидатура на посаду старости Стадницького старостинського округу Вінницької міської територіальної громади Давидюк Юлії Михайлівни внесена на розгляд жителів сіл: Гавришівка, Стадниця, Великі Крушлинці та Малі Крушлинці відповідно до розпорядження міського голови від 05.01.2023р. №3/р «Про проведення громадського обговорення кандидатури на посаду старости в Стадницькому старостинському окрузі Вінницької міської територіальної громади».

Громадське обговорення проводитиметься на території Стадницького старостинського округу Вінницької міської територіальної громади, з оформленням підписних листів про підтримку запропонованого кандидата на кожному етапі громадського обговорення в період з 16.01.2023 року по 10.03.2023 року.

Жителям Стадницького старостинського округу Вінницької міської територіальної громади, які братимуть участь у громадському обговорені, при собі необхідно мати паспорт громадянина України (тимчасового посвідчення громадянина України - для осіб, недавно прийнятих до громадянства України).

Департамент правової політики та якості Вінницької міської ради

10 березня 2023 року у «Будинку культури», що розташований за адресою: Вінницька область, Вінницький район, село Великі Крушлинці, вул.Українська, 28а, відбудуться громадські слухання щодо обговорення кандидатури на посаду старости в Стадницькому старостинському окрузі Вінницької міської територіальної громади. Початок о 17.00 год.

Запрошуємо жителів сіл: Гавришівка, Стадниця, Великі Крушлинці та Малі Крушлинці взяти участь у зазначених громадських слуханнях.

Задля можливості участі в цьому заході жителів кожного населеного пункту Стадницького старостинського округу, здійснюватиметься транспортне перевезення до місця проведення та в зворотному напрямках.

Автобуси очікуватимуть за такими адресами:

  • село Гавришівка вул. Шкільна, 1 (магазин «Волость») – час відправлення - 15.55 год;

  • село Малі Крушлинці, вул. Незалежності, 2 (адмін. будівля)– час відправлення - 16.20 год.

  • село Стадниця, вул. Шевченка, 2 (адмін. будівля) – час відправлення - 16.30 год;

Громадське обговорення щодо кандидатури на посаду старости, на території Стадницького старостинського округу Вінницької міської територіальної громади, триває з 16 січня 2023 року шляхом оформлення підписних листів про підтримку запропонованого кандидата.

Громадське обговорення проводиться відповідно до статті 24 розділу IV та додатку 2 до Статуту Вінницької міської територіальної громади, затвердженого рішенням міської ради від 28.01.2022р. №799, керуючись статтею 13 та статтею 54ˡ Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні».

Кандидатура на посаду старости Стадницького старостинського округу Вінницької міської територіальної громади Давидюк Юлії Михайлівни внесена на розгляд жителів сіл: Гавришівка, Стадниця, Великі Крушлинці та Малі Крушлинці відповідно до розпорядження міського голови від 05.01.2023р. №3/р «Про проведення громадського обговорення кандидатури на посаду старости в Стадницькому старостинському окрузі Вінницької міської територіальної громади».

Для участі в громадських слуханнях при собі необхідно мати паспорт громадянина України.

Департамент правової політики та якості Вінницької міської ради.

В п’ятницю 10 березня 2023 року в «Будинку культури», що розташований у селі Великі Крушлинці по вул. Українська, 28а відбулися громадські слухання з обговорення кандидатури старости Стадницького старостинського округу Вінницької міської територіальної громади.

Громадське обговорення, на території Стадницького старостинського округу Вінницької міської територіальної громади, з оформленням підписних листів про підтримку кандидатури Давидюк Юлії Михайлівни на посаду старости, розпочалося 16.01.2023 року і тривало до 10.03.2023 року.

За час громадського обговорення зібрано 987 підписів жителів Стадницького старостинського округу на підтримку зазначеного кандидата.

В ході громадських слухань обговорені результати громадського обговорення та, зокрема питання життєдіяльності старостинського округу. В заході взяли участь 96 жителів Стадницького старостинського округу. Крім того, на громадських слуханнях були присутні: депутати обласної та міської рад, старости Деснянського та Вінницько-Хутірського старостинських округів, відповідальні посадові особи виконавчих органів міської ради.

За результатами громадських слухань учасниками, переважною більшістю, від числа зареєстрованих (“За” – 72, “Проти” – 10, “Утрималось” – 14), вирішено підтримати та вважати погодженою з жителями округу кандидатуру Давидюк Юлії Михайлівни на посаду старости Стадницького Старостинського округу.

Враховуючи виконання вимог ст. 54-1 Закону № 280/97-ВР кандидатура старости – Давидюк Юлія Михайлівна винесена на громадське обговорення міським головою та вважається погодженою з жителями Стадницького Старостинського округу, оскільки за результатами громадського обговорення отримала підтримку в окрузі більше 17 відсотків голосів жителів від загальної кількості жителів Стадницького старостинського округу, які є громадянами України і мають право голосу на виборах.

Департамент правової політики та якості Вінницької міської ради

  • Назва
  • Обговорення
  • Слухання
  • Результати

06 січня 2023 року - початок обговорення

Обговорення щодо містобудівної документації – «Детальний план території, обмеженої вулицями Замостянська, Острозького, Володимира Винниченка, Івана Бевза, проспектом Коцюбинського в м. Вінниці»

ІНФОРМАЦІЙНЕ ПОВІДОМЛЕННЯ про проведення громадського обговорення щодо містобудівної документації – «Детальний план території, обмеженої вулицями Замостянська, Острозького, Володимира Винниченка, Івана Бевза, проспектом Коцюбинського в м. Вінниці»

З метою залучення представників громадськості до розгляду містобудівної документації – «Детальний план території, обмеженої вулицями Замостянська, Острозького, Володимира Винниченка, Івана Бевза, проспектом Коцюбинського в м. Вінниці», розпочинається громадське обговорення.

Громадське обговорення ініційоване відповідно до рішення Вінницької міської ради від 30.09.2022 № 1229 «Про розроблення містобудівної документації – детальних планів територій».

Замовником розроблення містобудівної документації, а також організатором громадського обговорення і громадських слухань є департамент архітектури та містобудування Вінницької міської ради.

Розробник проекту містобудівної документації – ТОВ «Просторове планування».

Матеріали проекту містобудівної документації, на паперових носіях, будуть доступні з 04 до 08 лютого 2023 року включно (з 8.30 год до 19.00 год), за адресою: м. Вінниця, вул. Григорія Сковороди, 38.

Відповідальні особи щодо розгляду пропозицій – працівники відділу просторового розвитку департаменту архітектури та містобудування міської ради, тел. 67-22-76.

Пропозиції та зауваження приймаються у письмовій формі департаментом правової політики та якості Вінницької міської ради за адресою: м. Вінниця, вул.Соборна, 59, тел. 59-51-55, 59-51-59, або за допомогою електронної пошти: info@vmr.gov.ua до 08 лютого 2023 року включно. У повідомленнях вказуються прізвища, імена, по батькові, місце проживання та ставиться особистий підпис фізичної особи. Юридичні особи подають пропозиції із зазначенням найменування та місцезнаходження юридичної особи. Анонімні пропозиції не розглядаються.

Громадські слухання з обговорення містобудівної документації – «Детальний план території, обмеженої вулицями Замостянська, Острозького, Володимира Винниченка, Івана Бевза, проспектом Коцюбинського в м. Вінниці» відбудуться 9 лютого 2023 року о 17.00 год у Вінницькому обласному молодіжному центрі «Квадрат», що розташований за адресою: вул. Театральна, 15 в м. Вінниця.

З метою запобігання поширенню гострої респіраторної хвороби COVID-19, спричиненої коронавірусом SARS-CoV-2, реєстрація учасників відбуватиметься відповідно до проведеної попередньої реєстрації жителів Вінницької міської територіальної громади, які бажали взяти участь у вищезазначених громадських слуханнях та документу, який посвідчує особу і підтверджує місце реєстрації.

Тимчасово, на період дії та в межах території карантину, встановленого Кабінетом Міністрів України, з метою запобігання поширенню коронавірусної хвороби (COVID-19), до повного його скасування, громадські слухання у Вінницькій міській територіальній громаді проводитимуться за умови дотримання усіх карантинних обмежень.

Департамент правової політики та якості Вінницької міської ради

Завдання на розроблення містобудівної документації PDF-документ, 4,88 МБайт, Опубліковано 06 січня 2022 року
Проєкт містобудівної документації PDF-документ, 1,67 МБайт, Опубліковано 06 січня 2023 року
Проєкт містобудівної документації PDF-документ, 3,04 МБайт, Опубліковано 06 січня 2023 року

Громадські слухання щодо містобудівної документації – «Детальний план території, обмеженої вулицями Замостянська, Острозького, Володимира Винниченка, Івана Бевза, проспектом Коцюбинського в м. Вінниці»

9 лютого 2023 року о 17.00 год у Вінницькому обласному молодіжному центрі «Квадрат», що розташований за адресою: вул.Театральна, 15 в м. Вінниця відбудуться громадські слухання з обговорення містобудівної документації – «Детальний план території, обмеженої вулицями Замостянська, Острозького, Володимира Винниченка, Івана Бевза, проспектом Коцюбинського в м. Вінниці».

Громадське обговорення ініційоване відповідно до рішення Вінницької міської ради від 30.09.2022 № 1229 «Про розроблення містобудівної документації – детальних планів територій». Замовником розроблення містобудівної документації, а також організатором громадського обговорення і громадських слухань є департамент архітектури та містобудування Вінницької міської ради.

Розробник проекту містобудівної документації – ТОВ «Просторове планування».

Відповідальні особи щодо розгляду пропозицій – працівники Відділу просторового розвитку департаменту архітектури та містобудування, тел. 67-22-76.

З матеріалами проекту містобудівної документації, на паперових носіях, можна буде ознайомитися з 04 до 08 лютого 2023 року включно (з 8.30 год до 19.00 год), за адресою: м. Вінниця, вул.Григорія Сковороди, 38.

Реєстрація учасників відбуватиметься відповідно до документу, який посвідчує особу і підтверджує місце реєстрації (паспорта громадянина України)

Тимчасово, на період дії та в межах території карантину, встановленого Кабінетом Міністрів України, з метою запобігання поширенню коронавірусної хвороби (COVID-19), до повного його скасування, громадські слухання у Вінницькій міській територіальній громаді проводитимуться за умови дотримання усіх карантинних обмежень.

Департамент правової політики та якості Вінницької міської ради

Результати громадського обговорення містобудівної документації – «Детальний план території, обмеженої вулицями Замостянська, Острозького, Володимира Винниченка, Івана Бевза, проспектом Коцюбинського в м. Вінниці»

9 лютого 2023 року о 17.00 год у Вінницькому обласному молодіжному центрі «Квадрат», що розташований за адресою: вул.Театральна, 15 в м.Вінниця відбулися громадські слухання з обговорення містобудівної документації – «Детальний план території, обмеженої вулицями Замостянська, Острозького, Володимира Винниченка, Івана Бевза, проспектом Коцюбинського в м. Вінниці».

Громадське обговорення ініційоване відповідно до рішення Вінницької міської ради від 30.09.2022 № 1229 «Про розроблення містобудівної документації – детальних планів територій».

Замовником розроблення містобудівної документації, а також організатором громадського обговорення і громадських слухань є департамент архітектури та містобудування Вінницької міської ради.

Розробник проекту містобудівної документації – ТОВ «Просторове планування».

У громадських слуханнях взяли участь 19 жителів Вінницької міської територіальної громади. Також на громадських слуханнях були присутні представники відповідних департаментів міської ради, замовника та розробника документації.

За результатами обговорення, учасниками громадських слухань (“За” – 8, “Проти” – 5, “Утрималось” – 6) рішення не прийнято. Обрано 5 представників громадськості, які увійдуть до складу погоджувальної комісії в разі її утворення за результатами громадських обговорень.

З матеріалами громадських слухань, а також з результатами розгляду пропозицій (зауважень) громадськості до проекту містобудівної документації – «Детальний план території, обмеженої вулицями Замостянська, Острозького, Володимира Винниченка, Івана Бевза, проспектом Коцюбинського в м. Вінниці» можна ознайомитись за посиланням https://u.to/UEHUHQ.

Громадське обговорення та громадські слухання щодо вищезазначеної документації пройшли без порушень, відповідно до чинного законодавства України, постанови Кабінету Міністрів України №555 від 25 травня 2011р. «Про затвердження Порядку проведення громадських слухань щодо врахування громадських інтересів під час розроблення проектів містобудівної документації на місцевому рівні», Статуту Вінницької міської територіальної громади.

Департамент правової політики та якості Вінницької міської ради

Громадські слухання 2022

  • Назва
  • Слухання
  • Результати

Обговорення питання потреби збереження для мешканців територіальної громади міста Вінниці комунального некомерційного підприємства «Вінницький міський клінічний пологовий будинок №2» як закладу, який надає послуги за рахунок Національної служби здоров’я України

У четвер 29 грудня 2022 року о 17.00 год, у Вінницькому обласному молодіжному центрі «Квадрат», що розташований за адресою: вул.Театральна, 15 в м.Вінниця, відбудуться громадські слухання з обговорення питання потреби збереження для мешканців територіальної громади міста Вінниці комунального некомерційного підприємства «Вінницький міський клінічний пологовий будинок №2» як закладу, який надає послуги за рахунок Національної служби здоров’я України.

Ініціаторами громадських слухань є ініціативна група членів Вінницької міської територіальної громади.

До участі у громадських слуханнях запрошуються:

  • Члени територіальної громади міста Вінниці.

  • Народні депутати України Ірина Борзова та Максим Пашковський.

  • Начальник Вінницької обласної військової адміністрації Сергій Борзов.

  • Гройсман Володимир Борисович - голова партії «Українська стратегія Гройсмана».

  • Депутати Вінницької міської ради.

  • Представники ВІННИЦЬКА ОБЛАСНА ОРГАНІЗАЦІЯ ПАРТІЇ «СЛУГА НАРОДУ», ВІННИЦЬКА КРАЙОВА ОРГАНІЗАЦІЯ НАРОДНОГО РУХУ УКРАЇНИ, ВІННИЦЬКА ОБЛАСНА ПАРТІЙНА ОРГАНІЗАЦІЯ ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ «ВСЕУКРАЇНСЬКЕ ОБ'ЄДНАННЯ «БАТЬКІВЩИНА» ГРОМАДСЬКА ОРГАНІЗАЦІЯ «ЛІГА СПРАВЕДЛИВОСТІ УКРАЇНИ», ГРОМАДСЬКА ОРГАНІЗАЦІЯ «ДОБРОВІЛЬНЕ СПОРТИВНЕ ОБ’ЄДНАННЯ», БЛАГОДІЙНА ОРГАНІЗАЦІЯ "БЛАГОДІЙНИЙ ФОНД "МИРОТВОРЕЦЬ УКРАЇНИ", ГРОМАДСЬКА ОРГАНІЗАЦІЯ ВІННИЦЬКА ОБЛАСНА ГРОМАДСЬКА ОРГАНІЗАЦІЯ "АГЕНЦІЯ ЖУРНАЛІСТСЬКИХ РОЗСЛІДУВАНЬ", ГРОМАДСЬКА ОРГАНІЗАЦІЯ "МІЖНАРОДНА АСОЦІАЦІЯ "ПРОТИКОВІДНИЙ АЛЬЯНС" КРАЙОВЕ ТОВАРИСТВО ВІННИЦЬКИЙ КОЗАЦЬКИЙ ПОЛК ІМЕНІ ІВАНА БОГУНА, ГРОМАДСЬКА ОРГАНІЗАЦІЯ «РАДА МАЙДАНІВ ВІННИЧЧИНИ», ГО «АГРОНОМІЧНЕ БЕЗ КОРУПЦІЇ. ГРОМАДСЬКИЙ КОНТРОЛЬ» та інші.

  • Директор департаменту охорони здоров'я Вінницької міської ради Олександр Шиш.

  • Вінницький міський голова Сергій Моргунов.

Тимчасово, на період дії та в межах території карантину, встановленого Кабінетом Міністрів України, з метою запобігання поширенню коронавірусної хвороби (COVID-19), до повного його скасування, громадські слухання у Вінницькій міській територіальній громаді проводитимуться за умови дотримання усіх карантинних обмежень.

Розміщено департаментом правової політики та якості Вінницької міської ради за повідомленням ініціативної групи членів Вінницької міської територіальної громади

Протокол громадських слухань від 29.12.2022

Витяг з протоколу № 36 засідання постійної комісії міської ради з питань законності, депутатської діяльності і етики

Рішення Вінницької міської ради від 27.01.2023 № 1458 "Про відхилення пропозицій, викладених у протоколі громадських слухань від 29.12.2022 року"

  • Назва
  • Обговорення
  • Результати

Повідомлення про проведення громадських слухань з обговорення проектів Програми економічного і соціального розвитку Вінницької міської територіальної громади на 2023 рік та бюджету Вінницької міської територіальної громади на 2023 рік

Виконавчий комітет Вінницької міської ради підготував проекти Програми економічного і соціального розвитку Вінницької міської територіальної громади на 2023 рік та бюджету Вінницької міської територіальної громади на 2023 рік.

Просимо всіх зацікавлених осіб взяти участь в обговоренні цих питань на громадських слуханнях, які відбудуться 07 грудня 2022 р., за адресою: м.Вінниця, вул.600-річчя, 21 (підземні приміщення – спортивна зала). Початок о 15-00 год.

Проєкти рішень міської ради «Про виконання Програми економічного і соціального розвитку Вінницької міської територіальної громади на 2022 рік та затвердження Програми економічного і соціального розвитку Вінницької міської територіальної громади на 2023 рік» та «Про бюджет Вінницької міської територіальної громади на 2023 рік» в повному обсязі будуть розміщені на офіційному сайті Вінницької міської ради www.vmr.gov.ua з 01.12.2022р.

Рекомендації громадських слухань з обговорення проєктів Програми економічного і соціального розвитку Вінницької міської територіальної громади на 2023 рік та бюджету Вінницької міської територіальної громади на 2023 рік

Ми, учасники громадських слухань, заслухавши та обговоривши доповіді директора департаменту економіки і інвестицій Максима Мартьянова «Про виконання Програми економічного і соціального розвитку Вінницької міської територіальної громади на 2022 рік та проєкт Програми економічного і соціального розвитку Вінницької міської територіальної громади на 2023 рік» та директора департаменту фінансів Наталії Луценко «Про основні показники бюджету Вінницької міської територіальної громади на 2023 рік»,

ВИРІШИЛИ:

  1. Проєкт Програми економічного і соціального розвитку Вінницької міської територіальної громади на 2023 рік взяти до відома.
  2. Проєкт бюджету Вінницької міської територіальної громади на 2023 рік взяти до відома.

Протокол

Протокол громадських слухань PDF-документ, 0,3 МБайт
  • Назва
  • Обговорення

28 жовтня 2022 року - початок обговорення

Заява про визначення обсягу стратегічної екологічної оцінки містобудівної документації "Детального плану території, обмеженої озером Гуральня, струмком, що впадає в р.П’ятничанка, старою мережею м. Вінниця та лісовим масивом у м.Вінниці"

1. Повна назва документа державного планування: Детальний план території, обмеженої озером Гуральня, струмком, що впадає в р.П’ятничанка, старою мережею м. Вінниця та лісовим масивом у м.Вінниці.

2. Орган, що прийматиме рішення про затвердження документа державного планування: Вінницька міська рада.

3. Передбачувана процедура громадського обговорення:

а) дата початку та строки здійснення процедури - відповідно до п.5 ст. 10 Закону України «Про стратегічну екологічну оцінку» громадське обговорення Заяви про визначення обсягу стратегічної екологічної оцінки детального плану території, обмеженої озером Гуральня, струмком, що впадає в р. П’ятничанка, старою мережею м.Вінниця та лісовим масивом у м.Вінниці розпочато з дня їх оприлюднення, а саме 28 жовтня 2022 року на сайті Вінницької міської ради (https://www.vmr.gov.ua/) та триватиме 15 днів.

б) способи участі громадськості - громадськість в межах строку громадського обговорення має право подати в письмовій формі (в тому числі в електронному вигляді) зауваження та пропозиції до заяви про визначення обсягу стратегічної екологічної оцінки детального плану території. Усі зауваження і пропозиції до заяви про визначення обсягу стратегічної екологічної оцінки детального плану території, одержані протягом встановленого строку, підлягають обов’язковому розгляду замовником. За результатами розгляду замовник враховує одержані зауваження або вмотивовано їх відхиляє.

в) Орган, до якого подаються зауваження і пропозиції, поштова та електронна адреси та строки подання зауважень і пропозицій - 21100, м.Вінниця, вул. Соборна, 59, тел. (0432) 59-51-55, факс (0432) 59-50-31, контактний e-mail: info@vmr.gov.ua

Зауваження та пропозиції до заяви про визначення обсягу стратегічної екологічної оцінки детального плану території надаються протягом 15 днів.

  • Назва
  • Обговорення

01 липня 2022 року - початок обговорення

Заява про визначення обсягу стратегічної екологічної оцінки (СЕО) містобудівної документації «Детального плану території, обмеженої вулицею Квітуча та річкою Південний Буг»

1. Суб’єкт стратегічної екологічної оцінки

Департамент архітектури та містобудування Вінницької міської ради - замовник СЕО містобудівної документації «Детального плану території, обмеженої вулицею Квітуча та річкою Південний Буг». Адреса: 21050, Вінницька обл., Вінницькій р-н м. Вінниця, вул. Пушкіна, 38. Код ЕДРПОУ 41029864. електронна адреса — damk@vmr.gov.ua Тел. (0432) 67-23-65.

2. Вид та основні цілі документу державного планування (ДДП), його зв'язок з іншими документами державного планування

Містобудівна документація «Детального плану території, обмеженої вулицею Квітуча та річкою Південний Буг» розробляється на підставі рішення 46 сесії 7 скликання Вінницької міської ради від 29.11.2019р.№ 2064. Детальний план території одночасно містобудівна документація на місцевому рівні та землевпорядна документація, що визначає планувальну організацію та розвиток території. Детальний план розробляється з метою визначення планувальної організації, просторової композиції і параметрів забудови та ландшафтної організації кварталу, мікрорайону, іншої частини території, призначених для комплексної забудови чи реконструкції, та підлягає стратегічній екологічній оцінці. Детальним планом території згідно ДБН Б.1.1-14:2012 «Склад та зміст детального плану території» розробляється з метою:

  • уточнення у більш крупному масштабі положень генерального плану населеного пункту, схеми планування території району;
  • уточнення планувальної структури і функціонального призначення території, просторової композиції, параметрів забудови та ландшафтної організації частини території населеного пункту або території за його межами;
  • визначення функціонального призначення та параметрів забудови окремої земельної ділянки за межами населеного пункту з метою розміщення об'єкта будівництва;
  • формування принципів планувальної організації забудови;
  • встановлення червоних ліній та ліній регулювання забудови;
  • виявлення та уточнення територіальних ресурсів для всіх видів функціонального використання території;
  • визначення всіх планувальних обмежень використання території згідно з державними будівельними нормами та санітарно-гігієнічними нормами;
  • визначення параметрів забудови окремих земельних ділянок;
  • уточнення містобудівних умов та обмежень згідно з планом зонування у разі його наявності;
  • визначення містобудівних умов та обмежень у разі відсутності плану зонування;
  • обґрунтування потреб формування нових земельних ділянок та визначення їх цільового призначення, зображення існуючих земельних ділянок та їх функціонального використання;
  • визначення потреб у підприємствах та установах обслуговування, місць їх розташування;
  • забезпечення комплексності забудови території;
  • визначення доцільності, обсягів, послідовності реконструкції забудови;
  • створення належних умов охорони і використання об'єктів культурної спадщини та об'єктів природно-заповідного фонду, інших об'єктів, що підлягають охороні відповідно до законодавства;
  • визначення напрямів, черговості та обсягів подальшої діяльності щодо: попереднього проведення інженерної підготовки та інженерного забезпечення території; створення транспортної інфраструктури; організації транспортного і пішохідного руху, розміщення місць паркування транспортних засобів; охорони та поліпшення стану навколишнього середовища, забезпечення екологічної безпеки; комплексного благоустрою та озеленення; використання підземного простору тощо. При розробці Детального плану території, обмеженої вулицею Квітуча та річкою Південний Буг враховуються: Генеральний план м. Вінниці; інформація земельного кадастру; стратегії, прогнози і програми економічного, демографічного, екологічного, соціального розвитку м. Вінниці; інвестиційні наміри юридичних та фізичних осіб щодо забудови та іншого використання території. Основними завданнями проекту містобудівної документації є: визначення вихідних даних для:
  • розроблення проектів забудови територій мікрорайонів, кварталів, комплексів забудови, окремих земельних ділянок;
  • відведення, вилучення земельних ділянок, встановлення та зміни їх цільового призначення, розміщення об'єктів будівництва, реконструкції забудови;
  • визначення (уточнення) містобудівних умов та обмежень;
  • проектування будинків і споруд різного призначення;
  • проектування мереж і споруд інженерно-транспортної інфраструктури та інженерного забезпечення території;
  • проведення гідравлічних розрахунків інженерних мереж;
  • проведення містобудівних розрахунків у разі інвестиційних намірів щодо забудови або зміни допустимого виду використання об'єкта нерухомого майна;
  • розроблення схеми санітарного очищення і прибирання територій;
  • розроблення проектів земельних відводів окремих земельних ділянок;
  • розроблення проектів землеустрою щодо впорядкування території для містобудівних потреб.

3. Інформація про те, якою мірою документ державного планування визначає умови для реалізації видів діяльності або об’єктів, щодо яких законодавством передбачено здійснення процедури оцінки впливу на довкілля (у тому числі щодо визначення місцезнаходження, розміру, потужності або розміщення ресурсів)

Детальним планом території обмеженої вулицею Квітуча та річкою Південний Буг, передбачається визначення граничних параметрів об’єкта і допустимого функціонального використання території в умовах існуючої ситуації. Одним з найважливіших критеріїв, за яким проводиться обґрунтування можливості розміщення, є прогнозований вплив на навколишнє середовище, а також міри, які сприяють охороні навколишнього природного середовища від очікуваних негативних впливів. Відповідно вимогам п.2 ЗУ « Про стратегічну екологічну оцінку» стратегічну екологічну оцінку необхідно виконувати зважаючи на ймовірні наслідки для територій та об’єктів екологічної мережі. Відповідно до схеми Екомережі Вінницької області, затвердженої рішенням 10 сесії 6 скликання Вінницької обласної ради «Про затвердження регіональної екологічної мережі Вінницької області» від 14.02.2012 р. №282, територія даної земельної ділянки відноситься до об’єктів еко-мережі Південнобузький національний субмеридіальний еко-коридор. Проектна ділянка площею 20,54 га, в тому числі проектна 10,56 га розташовується на території Вінницької дитячо-юнацької спортивно-оздоровчої бази «Колос» та в межах існюючої забудови. Територія межує: з сходу – земельні ділянки, відведені під будівництво індивідуальних житлових;

  • з північного - земельні ділянки, відведені під будівництво індивідуальних житлових;
  • з південного - з прибережною захисною смугою від річки Південний Буг;
  • з заходу - з прибережною захисною смугою від річки Південний Буг; Житлова забудова складається з індивідуальних житлових будинків до 2-х поверхів. Загальна кількість квартир – 78 будинків.: Теплопостачання. Опалення передбачається здійснювати від індивідуальних котлів, що працюють на природному газу. Газопостачання. Проектом передбачається будівництво газопроводу низького тиску житлової забудови від існуючих мереж газопостачання. Водопостачання. Проектом детального планування території передбачається прокладання підземних водогонів для господарсько-питних потреб від існуючої мережі водогонів міста Вінниця. Водовідведення. Проектом передбачається будівництво централізованої каналізаційної системи господарсько-побутової каналізації житлової забудови. Відведення дощових та талих вод з території благоустрою і доріг на нових територіях здійснюється системою дощової каналізації:
  • відкрита поверхнева, що стікає по уклону рельєфу по існуючим тротуарам та проїздам до очисних споруд поверхневих стоків. Побутове сміття, тверді відходи збираються та виносяться у контейнери для сміття, що запроектовані даним проектом на майданчику для сміттєзбірників. Вивезення твердих і рідких побутових відходів здійснюється комунальним підприємством. При розробці проектного плану передбачається благоустрій прилеглої до житлової забудови території у вигляді; скверу; майданчиків для відпочинку дорослого населення та дітей; спортивний майданчик; набережної; влаштування озеленення. Система зелених насаджень формується озелененням території, де розміщуються майданчики для відпочинку дорослого населення та дітей. Озеленення території передбачається за рахунок висадки дерев, кущів, влаштування живих огорож, газонів та квітників. Зелені насадження спеціального призначення розміщуються вздовж вулиць, проїздів та тротуарів. Порушені землі, які потребують рекультивації, деградовані, техногенно забруднені та малопродуктивні землі, які потребують консервації – відсутні. Проектом ДПТ передбачено тимчасові стоянки автотранспорту (для інвалідів, гостьові стоянки та електромобілів з підзарядкою). Всі транспортні та пішохідні зв’язки композиційно сформовані житловою забудовою та існуючою вул. Квітуча. Проектними рішеннями ДПТ передбачається:
  • вертикальне планування та організація поверхневого стоку;
  • створення на вулицях, проїздах та майданчиках нормальних умов для руху транспорту та пішоходів з дотриманням нормативних ухилів. В межах розробки проекту детального планування території наявна зона земель природно-заповідного фонду.

4. Ймовірні наслідки

Детальний план розробляється з урахуванням природно-кліматичних умов, існуючого рельєфу території, особливостей прилеглої території та забудови, з додержанням технологічних і санітарних розривів, з урахуванням взаємозв’язку основних та допоміжних споруд. В ході здійснення СЕО мають бути оцінені ймовірні наслідки реалізації Детального плану території земельної ділянки площею 10,45 га для будівництва індивідуальних житлових будинків, зокрема, мають бути оцінені наслідки для таких компонентів довкілля: а) Для довкілля.

  • ґрунти;
  • кліматичні фактори; у тому числі для здоров’я населення; Під час здійснення СЕО, варто оцінити ймовірні наслідки від об’єктів інфраструктури, що пропонується відповідно до детального плану території на здоров’я населення. б) Для територій з природоохоронним статусом Під час здійснення СЕО, варто оцінити ймовірні наслідки від об’єктів інфраструктури, що пропонується відповідно до детального плану території, на території з природоохоронним статусом. в) Транскордонні наслідки для довкілля, у тому числі для здоров’я населення – відсутні.

5. Виправдані альтернативи, які необхідно розглянути, у тому числі якщо документ державного планування не буде затверджено

Необхідності у розгляданні альтернатив планованої діяльності (у тому числі якщо документ державного планування не буде затверджено) – немає. Вибір майданчика будівництва проведено з урахуванням найбільш економного використання земель, а також соціально-економічного розвитку району. Альтернативи іншого характеру відсутні з огляду на необхідність провадження даної планованої діяльності.

6. Дослідження, які необхідно провести, методи і критерії, що використовуватимуться під час стратегічної екологічної оцінки.

Предметом стратегічної екологічної оцінки є проектні рішення містобудівної документації «Детального плану території, обмеженої вулицею Квітуча та річкою Південний Буг», розділу «Охорона навколишнього природного середовища», їх потенційний вплив на довкілля та здоров’я населення. Обсяг досліджень передбачається відповідно до статті 11 Закону України «Про стратегічну екологічну оцінку» в скороченому обсязі. Під час стратегічної екологічної оцінки використовуватимуться такі методи та критерії: метод цільового аналізу – дозволить встановити відповідність рішень проекту містобудівної документації загальним цілям охорони довкілля та забезпечення безпечного для здоров’я населення середовища існування; відповідність містобудівної документації вимогам ДБН, санітарним нормам і правилам України, законодавству у сфері охорони навколишнього природного середовища; врахування зауважень та пропозицій до проекту містобудівної документації. Для розробки СЕО передбачається використовувати наступну інформацію: доповіді про стан довкілля, статистичну інформацію, дані моніторингу стану довкілля.

7. Заходи, які передбачається розглянути для запобігання, зменшення та пом’якшення негативних наслідків виконання документа державного планування.

При реалізації проектних рішень, передбачених документом державного планування - містобудівною документацією, встановлених в ній вимог до розрахункових параметрів демографічного, економічного, соціального та територіального розвитку, вимог до формування інженерної інфраструктури, режимів використання територій, планувальних обмежень, очікуються мінімальні наслідки, регламентовані чинним законодавством для створення безпечного життєвого середовища. Так, Закон України «Про охорону навколишнього природного середовища», визначає загальні вимоги в галузі охорони навколишнього середовища при розміщенні, проектуванні, будівництві, введенні в експлуатацію, експлуатації, консервації, споруд та інших об’єктів. Законом встановлено, що використання природних ресурсів громадянами, підприємствами, установами та організаціями здійснюється з додержанням обов’язкових екологічних вимог: а) раціонального і економного використання природних ресурсів на основі широкого застосування новітніх технологій; б) здійснення заходів щодо запобігання псуванню, забрудненню, виснаженню природних ресурсів, негативному впливу на стан навколишнього природного середовища; в) здійснення заходів щодо відтворення відновлюваних природних ресурсів; г) застосування біологічних, хімічних та інших методів поліпшення якості природних ресурсів, які забезпечують охорону навколишнього природного середовища і безпеку здоров’я населення; д) збереження територій та об’єктів природно-заповідного фонду, а також інших територій, що підлягають особливій охороні; е) здійснення господарської та іншої діяльності без порушення екологічних прав інших осіб; є) здійснення заходів щодо збереження і невиснажливого використання біологічного різноманіття під час провадження діяльності, пов’язаної з поводженням з генетично модифікованими організмами. Заходи спрямовані на запобігання, відвернення, уникнення, зменшення, усунення значного негативного впливу на здоров’я населення. При здійсненні планованої діяльності у відповідності до вимог статті 24 Закону України «Про забезпечення санітарного та епідемічного благополуччя населення» з метою відвернення і зменшення шкідливого впливу на здоров’я населення шуму, неіонізуючих випромінювань та інших фізичних факторів будуть розглядатися організаційні, господарські, технічні, технологічні, архітектурно-будівельні та інші заходи щодо попередження утворення та зниження шуму до рівнів, установлених санітарними нормами.

8. Пропозиції щодо структури та змісту звіту про стратегічну екологічну оцінку.

Розділ «Охорона навколишнього природного середовища» у містобудівній документації повинен відповідати вимогам ст. 11 Закону України «Про стратегічну екологічну оцінку». Пропонується така структура Звіту із СЕО:

  1. зміст та основні цілі документа державного планування, його зв’язок з іншими документами державного планування;
  2. характеристику поточного стану довкілля, у тому числі здоров’я населення, та прогнозні зміни цього стану, якщо документ державного планування не буде затверджено (за адміністративними даними, статистичною інформацією та результатами досліджень);
  3. характеристику стану довкілля, умов життєдіяльності населення та стану його здоров’я на територіях, які ймовірно зазнають впливу (за адміністративними даними, статистичною інформацією та результатами досліджень);
  4. екологічні проблеми, у тому числі ризики впливу на здоров’я населення, які стосуються документа державного планування, зокрема щодо територій з природоохоронним статусом (за адміністративними даними, статистичною інформацією та результатами досліджень);
  5. зобов’язання у сфері охорони довкілля, у тому числі пов’язані із запобіганням негативному впливу на здоров’я населення, встановлені на міжнародному, державному та інших рівнях, що стосуються документа державного планування, а також шляхи врахування таких зобов’язань під час підготовки документа державного планування;
  6. опис наслідків для довкілля, у тому числі для здоров’я населення, у тому числі вторинних, кумулятивних, синергічних, коротко-, середньо- та довгострокових (1, 3-5 та 10-15 років відповідно, а за необхідності - 50-100 років), постійних і тимчасових, позитивних і негативних наслідків;
  7. заходи, що передбачається вжити для запобігання, зменшення та пом’якшення негативних наслідків виконання документа державного планування;
  8. обґрунтування вибору виправданих альтернатив, що розглядалися, опис способу, в який здійснювалася стратегічна екологічна оцінка, у тому числі будь-які ускладнення (недостатність інформації та технічних засобів під час здійснення такої оцінки);
  9. заходи, передбачені для здійснення моніторингу наслідків виконання документа державного планування для довкілля, у тому числі для здоров’я населення;
  10. опис ймовірних транскордонних наслідків для довкілля, у тому числі для здоров’я населення (за наявності);
  11. резюме нетехнічного характеру інформації, передбаченої пунктами 1-10 цієї частини, розраховане на широку аудиторію.

9. Орган, до якого подаються зауваження та пропозиції, та строки їх подання.

Зауваження і пропозиції до Заяви про визначення обсягу стратегічної екологічної оцінки проєкту «Детального плану території, обмеженої вулицею Квітуча та річкою Південний Буг», подаються особисто або через уповноваженого представника у письмовому вигляді із зазначенням прізвища, ім’я та по батькові, місця проживання, особистого підпису; від юридичних осіб – із зазначенням їх найменування, місця знаходження, посади і особистого підпису керівника протягом 15 діб з дня оприлюднення у Вінницьку міську раду: 21000, Вінницька обл., Вінницький р-н, м. Вінниця, вулиця Соборна, 59, тел. (0432) 59-51-55, E-Mail адреса: vinrada@vmr.gov.ua. Відповідальна особа за організацію розгляду: Головний спеціаліст відділу адміністрування системи якості департаменту правової політики та якості Вінницької міської ради Ситник Ольга Георгіївна.

Департамент архітектури та містобудування Вінницької міської ради

  • Назва
  • Обговорення

01 липня 2022 року - початок обговорення

Заява про визначення обсягу стратегічної екологічної оцінки Генерального плану с. Стадниця Вінницької міської територіальної громади Вінницької області

1. Інформація про замовника:

Вінницька міська рада. Юридична адреса: 21100, м. Вінниця, вул. Соборна, 59 тел. (0432) 59-53-63, факс (0432) 59-51-01 email: vinrada@vmr.gov.ua

2. Вид та основні цілі документа державного планування, його зв’язок з іншими документами державного планування.

Документація державного планування ‒ Генеральний план с. Стадниця є документацією з просторового планування на місцевому рівні. Генеральний план населеного пункту є містобудівною документацією місцевого рівня, яка призначена для обґрунтування довгострокової стратегії планування, забудови та іншого використання території, на якій реалізуються повноваження Вінницької міської ради. Генеральний план визначає основні принципи і напрямки планувальної організації та функціонального призначення території, формування системи громадського обслуговування населення, організації інженерно-транспортної інфраструктури, інженерної підготовки і благоустрою, захисту території від небезпечних природних і техногенних процесів, охорони навколишнього природного середовища, охорони та збереження культурної спадщини. Завданнями проекту генерального плану населеного пункту є:

  • обґрунтування майбутніх потреб і визначення переважних напрямів використання територій;
  • урахування державних, громадських і приватних інтересів під час планування, забудови та іншого використання територій з дотриманням вимог містобудівного, санітарного, екологічного, природоохоронного, протипожежного та іншого законодавства;
  • обґрунтування та визначення територій для містобудівних потреб;
  • забезпечення раціонального розселення та визначення напрямів сталого розвитку населеного пункту;
  • визначення територій, що мають особливу екологічну, рекреаційно-оздоровчу, наукову, естетичну, історико-культурну цінність, встановлення передбачених законодавством обмежень на їх планування, забудову та інше використання;
  • розроблення містобудівних заходів щодо охорони довкілля та раціонального використання природних ресурсів;
  • розроблення заходів щодо пожежної та техногенної безпеки. Під час проектування генерального плану враховано містобудівну документацію вищого рівня:
  • Схеми планування території Вінницької області, затвердженої рішенням 18 сесії Вінницької обласної ради 6 скликання № 58 від 08.11.2013 р.

3. Те, якою мірою документ державного планування визначає умови для реалізації видів діяльності або об’єктів, щодо яких законодавством передбачено здійснення процедури оцінки впливу на довкілля (у тому числі щодо визначення місця знаходження, розміру, потужності або розміщення ресурсів).

Генеральним планом с. Стадниця в проектних межах населеного пункту передбачається збереження діяльності виробничих і сільськогосподарських підприємств, інженерних об’єктів, об’єктів обслуговування транспорту та об’єктів комунального господарства, розміщення нових виробничих і сільськогосподарських підприємств:

Кладовище традиційного поховання існ. Малі очисні споруди "Biotal-300" проект Очисні споруди "Biotal-1500" проект Свиноферма до 100 голів з СЗЗ-150м існ Об'єкт ІV класу шкідливості. Виробництво кормів для тварин існ Об'єкт V класу шкідливості. Склад сільськогосподарської продукції існ Об'єкт ІV класу шкідливості. Вівцеферма до 100 голів з СЗЗ-75м проект Об'єкт ІV класу шкідливості. Склад сільськогосподарської продукції проект Об'єкт ІІІ класу шкідливості. Бойня для забою свиней та овець потужністю до 5 тварин за добу проект Територія різнопрофільного підприємства, що має використовуватись як для об'єктів ІV класу шкідливості (СЗЗ до 100м) проект Територія різнопрофільного підприємства, що має використовуватись як для об'єктів III / IV класу шкідливості (СЗЗ до 200м). проект Об'єкт V класу шкідливості. Кондитерський цех "Сладоград" існ Об'єкт V класу шкідливості. Цегельний завод існ Об'єкт IV класу шкідливості. Пилорама ТОВ "ЕГО" існ Об'єкт IV класу шкідливості. проект Об'єкт IV класу шкідливості. Свиноферма до 75 голів з СЗЗ-100м проект Об'єкт V класу шкідливості. проект Об'єкт V класу шкідливості. Столярний цех існ Об'єкт III / IV класу шкідливості (СЗЗ до 200м). проект Об'єкт ІV класу шкідливості. Розведення та відгодівля с/г тварин проект Станція технічного обслуговування автомобілів проект

Об’єкти планованої діяльності щодо видів діяльності та об’єктів, які можуть мати значний вплив на довкілля і підлягають оцінці впливу на довкілля відповідно до ст. 3 Закону України "Про оцінку впливу на довкілля":

  • відсутні.

Село Стадниця Вінницької міської територіальної громади Вінницької області розташоване на відстані 10 км на північний захід від обласного центру м. Вінниці. За проектом генерального плану населеного пункту площа території в проектних межах складатиме 572,4842 га. Генеральним планом передбачається:

  • розвиток садибної житлової забудови;
  • розвиток вулично-дорожньої мережі із приведенням параметрів поперечних профілів до нормативних показників та благоустроєм;
  • розвиток озеленених територій загального користування та озеленених територій спеціального призначення в СЗЗ об’єктів, що її створюють;
  • розвиток інженерної інфраструктури із будівництвом інженерних мереж, КНС, об’єктів очистки поверхневих вод;
  • розвиток об’єктів виробничо-складського призначення;
  • забезпечення санітарного очищення території населеного пункту із створенням місць видалення відходів;
  • забезпечення протипожежної безпеки із створенням пірсів біля водних об’єктів для забору води для протипожежних потреб;
  • забезпечення інженерного захисту території із проведенням протиерозійних заходів, рекультивації ґрунтів, та з інженерної підготовки щодо забезпечення нормативних ухилів на вулично-дорожній мережі;
  • забезпечення дотримання вимог щодо забудови та іншого використання територій із встановленням нормативних параметрів обмежень, визначених санітарними нормами, екологічним законодавством, нормативно-правовими актами щодо створення зон охорони інженерних мереж і об’єктів.

4. Ймовірні наслідки.

а) Для довкілля, у тому числі для населення

  1. Пропозицій проекту генерального плану населеного пункту щодо розміщення об’єктів планованої діяльності, що підлягають оцінці впливу на довкілля.

В ході здійснення СЕО мають бути оцінені ймовірні наслідки реалізації документа державного планування – генерального плану населеного пункту щодо розміщення об’єктів планованої діяльності на:

  • ґрунти;
  • атмосферне повітря;
  • водні ресурси;
  • стан флори, фауни, біорізноманіття;
  • кліматичні фактори;
  • стан здоров’я населення.
  1. Пропозицій проекту генерального плану населеного пункту щодо розвитку території та розміщення об’єктів планованої діяльності:

Пропозиції генерального плану Наслідки Забудова та інше використання території у відповідності до пропозицій генерального плану населеного пункту щодо встановлення містобудівних та інших обмежень - забезпечення санітарного благополуччя населення населеного пункту, охорона водних об’єктів та об’єктів водозабору. Нормативне взаєморозміщення різних видів забудови - дотримання нормативних рівнів акустичного режиму, мікрокліматичних умов (інсоляція, тепловий режим тощо); Приведення параметрів червоних ліній вулично-дорожньої мережі до нормативних показників - дотримання щодо розміщення об’єктів житлової і громадської забудови межах параметрів нормативного акустичного режиму. Благоустрій вулично-дорожньої мережі - забезпечення санітарного благополуччя населення, зниження рівня забруднення повітря. Будівництво каналізаційної мережі - зниження рівня забруднення ґрунтів та водних об’єктів. Будівництво централізованого водопостачання - забезпечення санітарного благополуччя населення. Збереження існуючих та створення нових озеленених територій загального користування - забезпечення санітарного благополуччя населення, збереження ландшафтів, природного середовища. Озеленення території в СЗЗ у відповідності до показників нормативних актів - забезпечення санітарного благополуччя населення. Забезпечення інженерного захисту та інженерної підготовки території - забезпечення санітарного благополуччя населення, збереження ґрунтового покриву, ландшафтів, охорона повітря (у тому числі при дотриманні нормативних показників поздовжніх ухилів вулично-дорожньої мережі). Створення місць видалення відходів у тому числі небезпечних, забезпечення їх утилізації - звільнення села від несанкціонованих сміттєзвалищ, санітарне благополуччя населення села. Збереження діяльності існуючих виробничого-складського призначення - створення робочих місць.

б) Для територій з природоохоронним статусом На території населеного пункту відсутні території з природоохоронним статусом.

в) Транскордонні наслідки для довкілля, у тому числі для здоров’я населення**** Транскордонний плив відсутній.

5. Виправдані альтернативи, які необхідно розглянути, у тому числі якщо документ державного планування не буде затверджено Не передбачається.

6. Дослідження, які необхідно провести, методи і критерії, що використовуватимуться під час стратегічної екологічної оцінки

Основною метою прогнозу є оцінка можливої реакції навколишнього природного середовища на прямий чи опосередкований вплив людини, вирішення задач раціонального природокористування у відповідності з очікуваним станом природного середовища. Для здійснення стратегічної екологічної оцінки будуть використовуватись логічні і формалізовані методи прогнозування. Для підготовки звіту СЕО передбачається: а) здійснити дослідження даних стану довкілля з врахуванням результатів діяльності існуючих об’єктів виробничого, виробничо-складського призначення, сільськогосподарських підприємств, об’єктів інженерної інфраструктури та обслуговування транспорту, які пропонуються до розташування в межах проектної території населеного пункту; дослідити та проаналізувати сучасний (поточний) стан довкілля та динаміку трансформації довкілля з метою оцінювання майбутніх наслідків реалізації генерального плану населеного пункту. б) використовувати:

  • інформацію про стан довкілля від органів виконавчої влади та органів місцевого самоврядування;
  • статистичну інформацію;
  • дані моніторингу стану довкілля;
  • іншу доступну інформацію. Основним критерієм під час здійснення стратегічної екологічної оцінки проекту містобудівної документації є відповідність державним будівельним нормам, санітарним нормам і правилам України, законодавству у сфері охорони навколишнього природного середовища. Звітом зі стратегічної екологічної оцінки визначити доцільність і прийнятність планової діяльності і обґрунтування економічних, технічних, організаційних, санітарних, державно-правових та інших заходів щодо забезпечення безпеки навколишнього середовища. В ході СЕО провести оцінку факторів ризику і потенційного впливу на стан довкілля, врахувати екологічні завдання місцевого рівня в інтересах ефективного і стабільного соціально – економічного розвитку району та підвищення якості життя населення.

7. Заходи, які передбачається розглянути для запобігання, зменшення та пом’якшення негативних наслідків виконання документа державного планування:

  • дотримання містобудівних рішень проекту генерального плану населеного пункту щодо раціонального використання територій населеного пункту;
  • дотримання параметрів планувальних обмежень, визначених санітарними нормами та екологічним законодавством для забезпечення діяльності існуючих та щодо будівництва нових виробничих, виробничо-складських, сільськогосподарських підприємств, об’єктів інженерної інфраструктури та обслуговування транспорту;
  • упорядкування територій в межах 1-го поясу зон санітарної охорони підземних джерел водопостачання;
  • визначення і упорядкування територій прибережних захисних смуг водних об’єктів, розроблення, затвердження та винесення натуру меж земель водного фонду, встановленням заборони щодо провадження господарської діяльності в межах ПЗС;
  • будівництво централізованої системи водопостачання;
  • будівництво сучасної системи централізованого водовідведення та підключення всього існуючого і проектного житлового фонду та інших об’єктів водоспоживання до централізованої системи водовідведення;
  • виконання комплексу заходів з інженерної підготовки та інженерного захисту при освоєнні територій, що зазнають впливу несприятливих природних процесів: регулювання поверхневого стоку, протиерозійні заходи, благоустрій водойм;
  • дотримання вимог щодо санітарного очищення території, забезпечення 100% охопленням селищної території планово-подвірною санітарною очисткою, розвиток системи роздільного збору сміття, ліквідація несанкціонованих звалищ побутових відходів;
  • захист від шуму, вібрації та загазованості житлових територій за рахунок створення зелених насаджень вздовж доріг, вулиць, посадка зелених насаджень спеціального призначення в санітарно-захисних зонах виробничих та комунальних об’єктів;
  • забезпечення санітарно-гігієнічного стану прилеглих територій до вуличної мережі дотриманням санітарно-гігієнічної відстані до об’єктів житлової забудови та дотримання параметрів поперечних профілів в межах червоних ліній;
  • забезпечення на сельбищній території акустичного режиму шляхом застосування містобудівних та будівельно-акустичних засобів захисту від шуму;
  • забезпечення протирадіаційного стану із здійсненням моніторингу та оформленням дозиметричного паспорта;
  • поліпшення стану і збереження існуючих, а також створення нових зелених насаджень у межах села (сквери, парки інші озеленені території загального використання та спеціальні озеленені території в СЗЗ);
  • організація екологічної мережі за рахунок зелених насаджень загального користування, гідрографічних систем, їх прибережних захисних смуг тощо, як джерел відновлення і збереження екологічного балансу.

8. Пропозиції щодо структури та змісту звіту про стратегічну екологічну оцінку:

  1. зміст та основні цілі документа державного планування, його зв’язок з іншими документами державного планування;
  2. характеристику поточного стану довкілля, у тому числі здоров’я населення, та прогнозні зміни цього стану, якщо документ державного планування не буде затверджено (за адміністративними даними, статистичною інформацією та результатами досліджень);
  3. характеристику стану довкілля, умов життєдіяльності населення та стану його здоров’я на територіях, які ймовірно зазнають впливу (за адміністративними даними, статистичною інформацією та результатами досліджень);
  4. екологічні проблеми, у тому числі ризики впливу на здоров’я населення, які стосуються документа державного планування (за адміністративними даними, статистичною інформацією та результатами досліджень);
  5. зобов’язання у сфері охорони довкілля, у тому числі пов’язані із запобіганням негативному впливу на здоров’я населення, встановлені на міжнародному, державному та інших рівнях, що стосуються документа державного планування, а також шляхи врахування таких зобов’язань під час підготовки документа державного планування;
  6. опис наслідків для довкілля, у тому числі для здоров’я населення, у тому числі вторинних, кумулятивних, синергічних, коротко-, середньо- та довгострокових (1, 3-5 та 10-15 років відповідно, а за необхідності - 50-100 років), постійних і тимчасових, позитивних і негативних наслідків;
  7. заходи, що передбачається вжити для запобігання, зменшення та пом’якшення негативних наслідків виконання документа державного планування;
  8. обґрунтування вибору виправданих альтернатив, що розглядалися, опис способу, в який здійснювалася стратегічна екологічна оцінка, у тому числі будь-які ускладнення (недостатність інформації та технічних засобів під час здійснення такої оцінки);
  9. заходи, передбачені для здійснення моніторингу наслідків виконання документа державного планування для довкілля, у тому числі для здоров’я населення;
  10. опис ймовірних транскордонних наслідків для довкілля, у тому числі для здоров’я населення (за наявності);
  11. резюме нетехнічного характеру інформації, передбаченої пунктами 1-10 цієї частини, розраховане на широку аудиторію.

9. Орган, до якого подаються зауваження і пропозиції, та строки їх подання.

Вінницька міська рада. Юридична адреса: 21100, м. Вінниця, вул. Соборна, 59 тел. (0432) 59-53-63, факс (0432) 59-51-01. Контактний email (сайту) e-mail: vinrada@vmr.gov.ua , Відповідальна особа за організацію розгляду: Головний спеціаліст відділу адміністрування системи якості департаменту правової політики та якості Вінницької міської ради Ситник Ольга Георгіївна.

Зауваження та пропозиції до заяви про визначення обсягу стратегічної екологічної оцінки надаються протягом 15 днів з дня її оприлюднення.

Департамент архітектури та містобудування Вінинцької міської ради

  • Назва
  • Обговорення
  • Голосування
  • Результати

21 червня 2022 року - початок обговорення

Обговорення питання щодо впорядкування назв бульварів, вулиць, провулків, проїздів, тупиків та площ в межах Вінницької міської територіальної громади

ІНФОРМАЦІЙНЕ ПОВІДОМЛЕННЯ про проведення громадського обговорення щодо впорядкування назв бульварів, вулиць, провулків, проїздів, тупиків та площ в межах Вінницької міської територіальної громади

З метою залучення представників громадськості до розгляду пропозицій щодо впорядкування назв бульварів, вулиць, провулків, проїздів, тупиків та площ в межах Вінницької міської територіальної громади розпочинається громадське обговорення.

Громадське обговорення ініційоване відповідно до розпорядження міського голови.

Організатором громадського обговорення визначений департамент правової політики та якості Вінницької міської ради.

Пропозиції та зауваження приймаються у письмовій чи усній формі департаментом правової політики та якості Вінницької міської ради за адресою: м. Вінниця, вул. Соборна, 59, каб. 710, тел. 59-51-55, або за допомогою електронної пошти, e-mail: info@vmr.gov.ua до 25 серпня 2022 року. У повідомленнях вказуються прізвища, імена, по батькові та адреси учасників громадського обговорення.

Консультації з питання, що винесено на громадське обговорення можна отримати у департаменті правової політики та якості міської ради.

Повідомлення про дату, час та місце проведення заходів з громадського обговорення будуть оприлюднені додатково.

Відповідальною за проведення громадського обговорення визначена Ситник Ольга Георгіївна головний спеціаліст відділу адміністрування системи якості департаменту правової політики та якості міської ради.

Департамент правової політики та якості Вінницької міської ради

Список вулиць PDF-документ, 0,52 МБайт, Опубліковано 21 червня 2022 року
Довідка про вулиці PDF-документ, 0,74 МБайт, Опубліковано 21 червня 2022 року

30 серпня, розпочалось онлайн-голосування щодо перейменування топонімів, нав’язаних російським імперськими та радянськими режимами, яке триватиме до 23:59 год 9 вересня. Електронне голосування триває на платформі E-Dem за посиланням https://consult.e-dem.ua/0510100000 (розділ «Консультації з громадськістю»)

Протягом 10 днів вінничани можуть обрати один із варіантів назв для вулиць, провулків, тупиків, проїздів, бульварів тощо.

Якщо виникають складнощі чи запитання щодо можливості голосування звертайтеся у департамент правової політики та якості міської ради за телефонами: 59-50-31; 59-51-55. Тлумачення варіантів нових назв вулиць, підготовлених істориками-членами Ради з питань історії, спадщини та топоніміки Вінниці, а також командою Музею Вінниці міститься у файлі:

Тлумачення варіантів нових назв вулиць

Вулиці з довідками PDF-документ, 0,26 МБайт

*З метою залучення представників громадськості до розгляду пропозицій щодо перейменування бульварів, вулиць, провулків, проїздів, тупиків та площ в межах Вінницької міської територіальної громади з 21 червня по 25 серпня 2022 року проходило громадське обговорення.

В ході громадського обговорення надходили пропозиції, які були опрацьовані Радою з питань історії культурної спадщини та топоніміки Вінницької міської територіальної громади та винесені на електронне голосування, яке тривало з 30 серпня по 9 вересня 2022 року.

За результатами громадського обговорення, 13 вересня 2022 року, на засіданні ради з питань історії культурної спадщини та топоніміки Вінницької міської територіальної громади прийняте рішення про рекомендацію до затвердження Вінницькою міською радою таких топонімів: **

  1. вулиця 1905 року – вулиця Лівобережна
  2. провулок 1905 року – провулок Лівобережний
  3. площа 8 Березня – площа Царина
  4. вулиця 8 Березня – вулиця Славетна
  5. провулок 8 Березня – провулок Славетний
  6. вулиця Академіка Павлова – вулиця Івана Дзюби
  7. вулиця Баженова – вулиця Дмитра Білоконя
  8. провулок Баженова – провулок Дмитра Білоконя
  9. вулиця Бестужева – вулиця Миколи Хвильового
  10. провулок 1-й Бестужева – провулок 1-й Миколи Хвильового
  11. провулок 2-й Бестужева – провулок 2-й Миколи Хвильового
  12. вулиця Воїнів-Інтернаціоналістів – вулиця Політехнічна
  13. площа Гагаріна – площа Калічанська
  14. вулиця Гагаріна – вулиця Шереметка
  15. провулок Гагаріна – провулок Шереметка
  16. проїзд Гагаріна – проїзд Шереметка
  17. вулиця Гастелло – вулиця Василя Гречулевича
  18. вулиця Герцена – вулиця Яна Засідателя
  19. провулок Герцена – провулок Яна Засідателя
  20. вулиця Гладкова – вулиця Соняшникова
  21. провулок Гладкова – провулок Соняшниковий
  22. вулиця Глінки – вулиця Мирослава Скорика
  23. провулок 1-й Глінки – провулок 1-й Мирослава Скорика
  24. провулок 2-й Глінки – вулиця Лінецького
  25. провулок 3-й Глінки – вулиця Олександра Немченка
  26. вулиця Гончарова – вулиця Олени Теліги
  27. вулиця Грибоєдова – вулиця Георгія Нарбута
  28. провулок Грибоєдова – провулок Георгія Нарбута
  29. вулиця Декабристів – вулиця Олекси Довбуша
  30. вулиця Добролюбова – вулиця Романа Шухевича
  31. провулок Добролюбова – провулок Романа Шухевича
  32. вулиця Достоєвського – вулиця Уласа Самчука
  33. вулиця Єрмака – вулиця Антона Листопада
  34. провулок Єрмака – провулок Антона Листопада
  35. вулиця Жуковського – вулиця Ісмаїла Гаспринського
  36. провулок Жуковського – провулок Ісмаїла Гаспринського
  37. вулиця Запорожця П. – вулиця Запорізька
  38. вулиця Карбишева – вулиця Скіфська
  39. провулок Карбишева – провулок Скіфський
  40. провулок 1-й Карбишева – провулок 1-й Скіфський
  41. провулок 2-й Карбишева – провулок 2-й Скіфський
  42. провулок 3-й Карбишева – провулок 3-й Скіфський
  43. тупик Карбишева – тупик Скіфський
  44. проїзд 1-й Карбишева – проїзд 1-й Юрія Левади (технічне уточнення)
  45. проїзд 2-й Карбишева – проїзд 2-й Юрія Левади (технічне уточнення)
  46. проїзд 3-й Карбишева – проїзд 3-й Юрія Левади (технічне уточнення)
  47. вулиця Каховського – вулиця Василя Барки
  48. провулок Каховського – провулок Василя Барки
  49. вулиця Ковпака – вулиця Анатолія Черниша
  50. вулиця Константиновича – вулиця Болгарська
  51. провулок 1-й Константиновича – провулок 1-й Болгарський
  52. провулок 2-й Константиновича – провулок 2-й Болгарський
  53. проїзд 1-й Константиновича – проїзд 1-й Болгарський
  54. вулиця Короленка – вулиця Михайла Малишенка
  55. вулиця Кошового О. – вулиця Тодося Осьмачки
  56. провулок Крилова – провулок 3-й Замковий
  57. вулиця Кузнецова – вулиця Джеймса Мейса
  58. провулок Кузнецова – провулок Джеймса Мейса
  59. вулиця Лавреньова – вулиця Надії Суровцової
  60. вулиця Лермонтова – вулиця Євгена Чикаленка
  61. провулок Лермонтова – провулок Євгена Чикаленка
  62. провулок 1-й Лермонтова – провулок 1-й Євгена Чикаленка
  63. провулок 2-й Лермонтова – провулок 2-й Євгена Чикаленка
  64. провулок 3-й Лермонтова – провулок 3-й Євгена Чикаленка
  65. тупик Лермонтова – провулок 4-й Євгена Чикаленка
  66. провулок Разіна – провулок 5-й Євгена Чикаленка
  67. вулиця Ломоносова – вулиця Миколи Костомарова
  68. провулок 1-й Ломоносова – провулок 1-й Миколи Костомарова
  69. провулок 2-й Ломоносова – провулок 2-й Миколи Костомарова
  70. вулиця Лютневої революції – вулиця Крутнів Яр
  71. провулок Лютневої революції – провулок Крутнів Яр
  72. вулиця Макаренка – вулиця Тетяни Яблонської
  73. провулок 1-й Макаренка – провулок 1-й Тетяни Яблонської
  74. провулок 2-й Макаренка – провулок 2-й Тетяни Яблонської
  75. вулиця Максимовича – вулиця Праведників світу
  76. проїзд 1-й Максимовича – проїзд 1-й Праведників світу
  77. проїзд 2-й Максимовича – проїзд 2-й Праведників світу
  78. проїзд 3-й Максимовича – проїзд 3-й Праведників світу
  79. вулиця Маміна-Сибіряка – вулиця Івана Світличного
  80. бульвар Маміна-Сибіряка – провулок Івана Світличного
  81. вулиця Матросова – вулиця Василя Сліпака
  82. провулок 1-й Матросова – провулок 1-й Василя Сліпака
  83. провулок 2-й Матросова – провулок 2-й Василя Сліпака
  84. проїзд Матросова – проїзд Василя Сліпака
  85. вулиця Медвідь Анастасії – вулиця Підлісна
  86. вулиця Міліційна – вулиця Князя Володимира
  87. вулиця Мічуріна – вулиця Діонісія Міклера
  88. провулок Мічуріна – провулок Діонісія Міклера
  89. проїзд Мічурінський – проїзд 4-й Івана Пулюя (технічне уточнення)
  90. вулиця Молодогвардійська – вулиця Софії Русової
  91. провулок 1-й Молодогвардійський – провулок 1-й Софії Русової
  92. провулок 2-й Молодогвардійський – провулок 2-й Софії Русової
  93. вулиця Мороза Гната – вулиця Юрія Іллєнка
  94. вулиця Морозової Г. – вулиця Насті Присяжнюк
  95. провулок 1-й Морозової Г. – провулок 1-й Насті Присяжнюк
  96. провулок 2-й Морозової Г. – провулок 2-й Насті Присяжнюк
  97. провулок 3-й Морозової Г. – провулок 3-й Насті Присяжнюк
  98. проїзд 1-й Морозової Г. – тупик Насті Присяжнюк
  99. вулиця Москаленка – вулиця Генерала Григоренка
  100. провулок Москаленка – провулок Генерала Григоренка
  101. вулиця Москвіна – вулиця Гната Танцюри
  102. провулок 1-й Москвіна – провулок 1-й Гната Танцюри
  103. провулок 2-й Москвіна – провулок 2-й Гната Танцюри
  104. тупик Москвіна – тупик Гната Танцюри
  105. вулиця Нахімова – вулиця Ґданська
  106. провулок 1-й Нахімова – провулок 1-й Ґданський
  107. провулок 2-й Нахімова – провулок 2-й Ґданський
  108. провулок 3-й Нахімова – провулок 3-й Ґданський
  109. тупик 1-й Нахімова – тупик 1-й Ґданський
  110. тупик 2-й Нахімова – тупик 2-й Ґданський
  111. вулиця Невського – вулиця Вацлава Гавела
  112. провулок Невського – провулок Вацлава Гавела
  113. вулиця Немировича-Данченка – вулиця Володимира Даценка
  114. проїзд Немировича-Данченка – проїзд Володимира Даценка
  115. вулиця Новікова – вулиця Олексія Зінов’єва
  116. вулиця Пестеля – вулиця Олександра Лотоцького
  117. провулок 1-й Пестеля – провулок 1-й Олександра Лотоцького
  118. провулок 2-й Пестеля – провулок 2-й Олександра Лотоцького
  119. провулок 3-й Пестеля – провулок 3-й Олександра Лотоцького
  120. вулиця Покришкіна – вулиця Марії Приймаченко
  121. провулок Покришкіна – провулок Марії Приймаченко
  122. вулиця Понєдєліна – вулиця Сенатора Маккейна
  123. вулиця Пугачова – вулиця Паневежиська
  124. провулок Пугачова – провулок Паневежиський
  125. вулиця Пушкіна – вулиця Григорія Сковороди
  126. вулиця Сковороди – тупик Підлісний (технічне уточнення)
  127. вулиця Рилєєва – вулиця Василя Хмелюка
  128. провулок 1-й Рилєєва – тупик Ґрохольських
  129. провулок 2-й Рилєєва – вулиця Леоніда Глібова
  130. вулиця Салтикова-Щедріна – вулиця Михайла Драгоманова
  131. провулок Салтикова-Щедріна – провулок Михайла Драгоманова
  132. вулиця Серафимовича – вулиця Василя Сильвестрова
  133. вулиця Сергєєва-Ценського – вулиця Семена Олійничука
  134. провулок Сергєєва-Ценського – провулок Семена Олійничука
  135. вулиця Смирнова Ю. – вулиця Барвиста
  136. провулок Смирнова Ю. – провулок Барвиста
  137. вулиця Станіславського – вулиця Павла Корнелюка
  138. проїзд Станіславського – проїзд Павла Корнелюка
  139. провулок Станіславського – вулиця Олександра Божка
  140. вулиця Талаліхіна – вулиця Остапа Вишні
  141. провулок Талаліхіна – провулок Остапа Вишні
  142. вулиця Толбухіна – вулиця Євгена Сверстюка
  143. провулок Толбухіна – провулок Євгена Сверстюка
  144. провулок Тургенєва – приєднаний до провулку 4-го Данила Нечая
  145. вулиця Успенського Гліба – вулиця Євгена Коновальця
  146. вулиця Ушакова – вулиця Василя Кричевського
  147. провулок Ушакова – провулок Василя Кричевського
  148. вулиця Цимлянська – вулиця Кальницька
  149. вулиця Ціолковського – вулиця Василя Симоненка
  150. провулок Ціолковського – провулок Василя Симоненка
  151. вулиця Чайкіної Л. – вулиця Дьогтянецька
  152. вулиця Чехова – вулиця Гетьмана Мазепи
  153. вулиця Івана Мазепи – проїзд 8-й Автомобілістів (технічне уточнення)
  154. вулиця Ширшова – вулиця Варшавська
  155. провулок 1-й Ширшова – провулок 1-й Варшавський
  156. провулок 2-й Ширшова – провулок 2-й Варшавський
  157. провулок 3-й Ширшова – провулок 3-й Варшавський
  158. вулиця Шмідта – вулиця Казимира Малевича
  159. вулиця Щукіна – вулиця Ярослава Нємеца
  160. провулок Щукіна – провулок Ярослава Нємеца

Топоніми, які виносимуться на додаткові консультації

  1. вулиця Громова
  2. провулок 1-й Громова
  3. провулок 2-й Громова
  4. вулиця Писарєва
  5. вулиця Толстого Льва
  6. провулок Толстого Льва
  7. вулиця Черняховського
  8. провулок 1-й Черняховського
  9. провулок 2-й Черняховського
  10. проїзд 1-й Черняховського
  11. проїзд 2-й Черняховського
  12. проїзд 3-й Черняховського
  13. проїзд 4-й Черняховського
  14. проїзд 5-й Черняховського
  15. проїзд 6-й Черняховського

Департамент правової політики та якості Вінницької міської ради

  • Назва
  • Обговорення
  • Попередня реєстрація учасників
  • Слухання
  • Результати

10 червня 2022 року - початок обгворення

Обговорення містобудівної документації – «Детального плану території, обмеженої озером Гуральня, струмком, що впадає в р.П’ятничанку, старою межею м.Вінниці та лісовим масивом у м.Вінниці»

ІНФОРМАЦІЙНЕ ПОВІДОМЛЕННЯ про проведення громадського обговорення щодо містобудівної документації – «Детального плану території, обмеженої озером Гуральня, струмком, що впадає в р.П’ятничанку, старою межею м. Вінниці та лісовим масивом у м.Вінниці»

Детальний план території оновлено

З метою залучення представників громадськості до розгляду містобудівної документації – «Детального плану території, обмеженої озером Гуральня, струмком, що впадає в р. П’ятничанку, старою межею м. Вінниці та лісовим масивом у м. Вінниці», розпочинається громадське обговорення.

Громадське обговорення ініційоване відповідно до рішення Вінницької міської ради від 25.06.2021 № 506 «Про розроблення містобудівної документації – детальних планів територій» Організатором громадського обговорення визначений департамент правової політики та якості Вінницької міської ради.

Замовником виготовлення документації є департамент архітектури та містобудування Вінницької міської ради.

З основними техніко-економічними показниками детального плану території, графічними матеріалами та додатковою інформацією можна ознайомитись в департаменті архітектури та містобудування в робочі дні (з 16.00 до 17.00 години, к. 8), за адресою: м. Вінниця, вул.Пушкіна, 38 до 11 липня 2022 року.

Відповідальні особи щодо розгляду пропозицій – працівники Відділу просторового розвитку департаменту архітектури та містобудування, тел. 67-22-76.

Пропозиції та зауваження приймаються у письмовій формі департаментом правової політики та якості Вінницької міської ради за адресою: м. Вінниця, вул.Соборна, 59, каб. 710, тел. 59-51-55, 59-51-59, або за допомогою електронної пошти: info@vmr.gov.ua 11 липня 2022 року . У повідомленнях вказуються прізвища, імена, по батькові, місце проживання та ставиться особистий підпис фізичної особи. Юридичні особи подають пропозиції із зазначенням найменування та місцезнаходження юридичної особи. Анонімні пропозиції не розглядаються.

Громадське обговорення триватиме протягом 1 місяця з моменту опублікування даного оголошення.

Департамент правової політики та якості Вінницької міської ради

ІНФОРМАЦІЙНЕ ПОВІДОМЛЕННЯ про проведення попередньої реєстрації жителів Вінницької міської територіальної громади, які бажають взяти участь у громадських слуханнях щодо обговорення містобудівної документації: - «Детального плану території, обмеженої озером Гуральня, струмком, що впадає в р.П’ятничанку, старою межею м. Вінниці та лісовим масивом у м.Вінниці»

З метою встановлення орієнтовної кількості учасників громадських слухань задля визначення місця проведення заходу з дотриманням карантинних обмежень, попередня реєстрація жителів Вінницької міської територіальної громади, які бажають взяти участь у вищезазначених громадських слуханнях здійснюється за допомогою Google Форми за посиланням: https://u.to/qDg3HA електронною поштою: info@vmr.gov.ua із зазначенням прізвища, ім’я, по батькові, адреси зареєстрованого або фактичного місця проживання та контактного номера телефону і за телефоном: 59-51-55. Попередня реєстрація здійснюватиметься протягом 10 календарних днів з моменту оприлюднення повідомлення про початок реєстрації (до 25 липня 2022 року). Організатором громадського обговорення визначений департамент правової політики та якості Вінницької міської ради. Замовником виготовлення документації є департамент архітектури та містобудування Вінницької міської ради. Розробник – МКП «Вінницький муніципальний центр містобудування і архітектури». З основними техніко-економічними показниками детального плану території, графічними матеріалами та додатковою інформацією можна ознайомитись в департаменті архітектури та містобудування в робочі дні (з 16.00 до 17.00 години, к. 8), за адресою: м. Вінниця, вул. Пушкіна, 38. Дата час та місце проведення громадських слухань будуть повідомлені додатково.

Департамент правової політики та якості Вінницької міської ради

Громадські слухання щодо містобудівної документації – «Детального плану території, обмеженої озером Гуральня, струмком, що впадає в р.П’ятничанку, старою межею м. Вінниці та лісовим масивом у м.Вінниці»

22 серпня 2022 року о 17.30 год, за адресою: м. Вінниця, Хмельницьке шосе, 22 (Актова зала Вінницького міського палацу дітей та юнацтва ім. Лялі Ратушної, 3 поверх) відбудуться громадські слухання з обговорення містобудівної документації – «Детального плану території, обмеженої озером Гуральня, струмком, що впадає в р.П’ятничанку, старою межею м. Вінниці та лісовим масивом у м.Вінниці».

Організатором громадського обговорення визначений департамент правової політики та якості Вінницької міської ради, тел. 59-51-55. Замовником виготовлення документації є департамент архітектури та містобудування Вінницької міської ради. Розробник – МКП «Вінницький муніципальний центр містобудування і архітектури».

Відповідальні особи щодо розгляду пропозицій – працівники Відділу просторового розвитку департаменту архітектури та містобудування, тел. 67-22-76. З метою запобігання поширенню гострої респіраторної хвороби COVID-19, спричиненої коронавірусом SARS-CoV-2, реєстрація учасників відбуватиметься відповідно до проведеної попередньої реєстрації жителів Вінницької міської територіальної громади, які бажали взяти участь у вищезазначених громадських слуханнях та документу, який посвідчує особу і підтверджує місце реєстрації.

Тимчасово, на період дії та в межах території карантину, встановленого Кабінетом Міністрів України, з метою запобігання поширенню коронавірусної хвороби (COVID-19), до повного його скасування, громадські слухання у Вінницькій міській територіальній громаді проводитимуться за умови дотримання усіх карантинних обмежень.

Департамент правової політики та якості Вінницької міської ради

22 серпня 2022 року за адресою: м. Вінниця, Хмельницьке шосе, 22 (Актова зала Вінницького міського палацу дітей та юнацтва ім. Лялі Ратушної, 3 поверх) відбулися громадські слухання щодо містобудівної документації «Детального плану території, обмеженої озером Гуральня, струмком, що впадає в р. П’ятничанку, старою межею м. Вінниці та лісовим масивом у м. Вінниці».

Громадське обговорення, ініційоване відповідно до рішення Вінницької міської ради від 25.06.2021 № 506 «Про розроблення містобудівної документації – детальних планів територій», розпочалося 10 червня 2022 року.

Організатором громадського обговорення та громадських слухань визначений департамент правової політики та якості Вінницької міської ради.

Замовником виготовлення документації є департамент архітектури та містобудування Вінницької міської ради. Розробник – МКП «Вінницький муніципальний центр містобудування і архітектури».

88 жителів Вінницької міської територіальної громади взяли участь у даному заході. Також на громадських слуханнях були присутні представники відповідних департаментів міської ради, управління розвитку територій та інфраструктури Вінницької обласної військової адміністрації, замовника та розробника документації.

За результатами обговорення, учасники громадських слухань простою більшістю, від числа зареєстрованих (“За” – 27, “Проти” – 47, “Утрималось” – 4, “Не брали участь у голосуванні” – 10), прийняли таку резолюцію: “Не рекомендувати погодження містобудівної документації – «Детальний план території, обмеженої озером Гуральня, струмком, що впадає в р.П’ятничанку, старою межею м.Вінниці та лісовим масивом у м.Вінниці».

Громадське обговорення та громадські слухання щодо вищезазначеної документації пройшли без порушень, відповідно до чинного законодавства України, постанови Кабінету Міністрів України №555 від 25 травня 2011 р. «Про затвердження Порядку проведення громадських слухань щодо врахування громадських інтересів під час розроблення проектів містобудівної документації на місцевому рівні» та Статут Вінницької міської територіальної громади, що затверджений рішення Вінницької міської ради від 28.01.2022 р. №799.

Департамент правової політики та якості Вінницької міської ради

  • Назва
  • Обговорення
  • Попередня реєстрація учасників
  • Слухання
  • Результати

10 червня 2022 року - початок обговорення

Обговорення містобудівної документації – «Детального плану території, обмеженої вулицями Князів Коріатовичів, Родіона Скалецького, р.Південний Буг та Вишенька в м. Вінниці» (2 черга)

ІНФОРМАЦІЙНЕ ПОВІДОМЛЕННЯ про проведення громадського обговорення щодо містобудівної документації – «Детального плану території, обмеженої вулицями Князів Коріатовичів, Родіона Скалецького, р.Південний Буг та Вишенька в м. Вінниці» (2 черга)

З метою залучення представників громадськості до розгляду містобудівної документації – «Детального плану території, обмеженої вулицями Князів Коріатовичів, Родіона Скалецького, р. Південний Буг та Вишенька в м. Вінниці» (2 черга), розпочинається громадське обговорення.

Громадське обговорення ініційоване відповідно до рішення Вінницької міської ради від 25.06.2021 № 506 «Про розроблення містобудівної документації – детальних планів територій». Організатором громадського обговорення визначений департамент правової політики та якості Вінницької міської ради.

Замовником виготовлення документації є департамент архітектури та містобудування Вінницької міської ради.

З основними техніко-економічними показниками детального плану території, графічними матеріалами та додатковою інформацією можна ознайомитись в департаменті архітектури та містобудування в робочі дні (з 16.00 до 17.00 години, к. 8), за адресою: м. Вінниця, вул. Пушкіна, 38 до 11 липня 2022 року.

Відповідальні особи щодо розгляду пропозицій – працівники Відділу просторового розвитку департаменту архітектури та містобудування, тел. 67-22-76.

Пропозиції та зауваження приймаються у письмовій формі департаментом правової політики та якості Вінницької міської ради за адресою: м. Вінниця, вул.Соборна, 59, каб. 710, тел. 59-51-55, 59-51-59, або за допомогою електронної пошти: info@vmr.gov.ua 11 липня 2022 року. У повідомленнях вказуються прізвища, імена, по батькові, місце проживання та ставиться особистий підпис фізичної особи. Юридичні особи подають пропозиції із зазначенням найменування та місцезнаходження юридичної особи. Анонімні пропозиції не розглядаються.

Громадське обговорення триватиме протягом 1 місяця з моменту опублікування даного оголошення.

Департамент правової політики та якості Вінницької міської ради

  • Назва
  • Обговорення
  • Попередня реєстрація учасників
  • Слухання
  • Результати

27 травня 2022 року - початок обговорення

Обговорення містобудівної документації – Проєкт внесення змін до детального плану території «Група житлових будинків по вул.Зулінського в м. Вінниця»

ІНФОРМАЦІЙНЕ ПОВІДОМЛЕННЯ про проведення громадського обговорення щодо містобудівної документації – Проєкт внесення змін до детального плану території «Група житлових будинків по вул.Зулінського в м. Вінниця» З метою залучення представників громадськості до розгляду містобудівної документації – «Проєкт внесення змін до детального плану території «Група житлових будинків по вул. Зулінського в м.Вінниця», розпочинається громадське обговорення.

Громадське обговорення ініційоване відповідно до рішення Вінницької міської ради від 30.04.2021 № 401 «Про розроблення містобудівної документації - детальних планів територій».

Організатором громадського обговорення визначений департамент правової політики та якості Вінницької міської ради. Замовником виготовлення документації є департамент архітектури та містобудування Вінницької міської ради.

З основними техніко-економічними показниками детального плану території, графічними матеріалами та додатковою інформацією можна ознайомитись в департаменті архітектури та містобудування в робочі дні (з 16.00 до 17.00 години, к. 8), за адресою: м. Вінниця, вул.Пушкіна, 38 до 27 червня 2022 року включно.

Відповідальні особи щодо розгляду пропозицій – працівники Відділу просторового розвитку департаменту архітектури та містобудування, тел. 67-22-76.

Пропозиції та зауваження приймаються у письмовій формі департаментом правової політики та якості Вінницької міської ради за адресою: м. Вінниця, вул.Соборна, 59, каб. 710, тел. 59-51-55, 59-51-59, або за допомогою електронної пошти: info@vmr.gov.ua до 27 червня 2022 року включно. У повідомленнях вказуються прізвища, імена, по батькові, місце проживання та ставиться особистий підпис фізичної особи. Юридичні особи подають пропозиції із зазначенням найменування та місцезнаходження юридичної особи. Анонімні пропозиції не розглядаються. Громадське обговорення триватиме протягом 1 місяця з моменту опублікування даного оголошення.

Департамент правової політики та якості Вінницької міської ради

ІНФОРМАЦІЙНЕ ПОВІДОМЛЕННЯ про проведення попередньої реєстрації жителів Вінницької міської територіальної громади, які бажають взяти участь у громадських слуханнях щодо обговорення містобудівної документації: - Проєкт внесення змін до детального плану території «Група житлових будинків по вул.Зулінського в м.Вінниця»

З метою встановлення орієнтовної кількості учасників громадських слухань задля визначення місця проведення заходу з дотриманням карантинних обмежень, попередня реєстрація жителів Вінницької міської територіальної громади, які бажають взяти участь у вищезазначених громадських слуханнях здійснюється за допомогою Google Форми за посиланням: https://u.to/II01HA електронною поштою: info@vmr.gov.ua із зазначенням прізвища, ім’я, по батькові, адреси зареєстрованого або фактичного місця проживання та контактного номера телефону і за телефоном: 59-51-55.

Попередня реєстрація здійснюватиметься протягом 10 календарних днів з моменту оприлюднення повідомлення про початок реєстрації (до 18 липня 2022 року). Організатором громадського обговорення визначений департамент правової політики та якості Вінницької міської ради. Замовником виготовлення документації є департамент архітектури та містобудування Вінницької міської ради. Розробник – МКП «Вінницький муніципальний центр містобудування і архітектури».

З основними техніко-економічними показниками детального плану території, графічними матеріалами та додатковою інформацією можна ознайомитись в департаменті архітектури та містобудування в робочі дні (з 16.00 до 17.00 години, к. 8), за адресою: м. Вінниця, вул. Пушкіна,38.

Дата час та місце проведення громадських слухань будуть повідомлені додатково.

Департамент правової політики та якості Вінницької міської ради

28 липня 2022 року о 17.30 год, за адресою: м. Вінниця, вул. Сергія Зулінськго, 27 (Актова зала державного навчального закладу "Центр професійно-технічної освіти №1 м. Вінниці") відбудуться громадські слухання з обговорення містобудівної документації – «Проєкт внесення змін до детального плану території «Група житлових будинків по вул. Зулінського в м. Вінниця».

Організатором громадського обговорення визначений департамент правової політики та якості Вінницької міської ради.

Замовником виготовлення документації є департамент архітектури та містобудування Вінницької міської ради. Розробник – ТОВ «Просторове планування».

Відповідальні особи щодо розгляду пропозицій – працівники Відділу просторового розвитку департаменту архітектури та містобудування, тел. 67-22-76.

З метою запобігання поширенню гострої респіраторної хвороби COVID-19, спричиненої коронавірусом SARS-CoV-2, реєстрація учасників відбуватиметься відповідно до проведеної попередньої реєстрації жителів Вінницької міської територіальної громади, які бажали взяти участь у вищезазначених громадських слуханнях та документу, який посвідчує особу і підтверджує місце реєстрації.

Тимчасово, на період дії та в межах території карантину, встановленого Кабінетом Міністрів України, з метою запобігання поширенню коронавірусної хвороби (COVID-19), до повного його скасування, громадські слухання у Вінницькій міській територіальній громаді проводитимуться за умови дотримання усіх карантинних обмежень.

Департамент правової політики та якості Вінницької міської ради

28 липня 2022 року о 17.30 год в актовій залі державного навчального закладу "Центр професійно-технічної освіти №1 м. Вінниці", за адресою: вул.Сергія Зулінськго, 27 відбулися громадські слухання з обговорення містобудівної документації – Проєкт внесення змін до детального плану території «Група житлових будинків по вул.Зулінського в м. Вінниця». Громадське обговорення, ініційоване відповідно до рішення Вінницької міської ради від 30.04.2021 № 401 «Про розроблення містобудівної документації - детальних планів територій», розпочалося 27 травня 2022 року.

Організатором громадського обговорення визначений департамент правової політики та якості Вінницької міської ради.

Замовником виготовлення документації є департамент архітектури та містобудування Вінницької міської ради. Розробник – ТОВ «Просторове планування».

У громадських слуханнях взяли участь 30 жителів Вінницької міської територіальної громади. Також на громадських слуханнях були присутні представники відповідних департаментів міської ради, замовника та розробника документації.

За результатами обговорення, учасники громадських слухань переважною більшістю, від числа зареєстрованих (“За” – 23, “Проти” – 0, “Утрималось” – 7), прийняли таку резолюцію: “Рекомендувати погодження містобудівної документації – «Проєкт внесення змін до детального плану території «Група житлових будинків по вул.Зулінського в м. Вінниця» за умови врахування зауважень та пропозицій висловлених в ході громадських слухань.

Громадське обговорення та громадські слухання щодо вищезазначеної документації пройшли без порушень, відповідно до чинного законодавства України, постанови Кабінету Міністрів України №555 від 25 травня 2011р. «Про затвердження Порядку проведення громадських слухань щодо врахування громадських інтересів під час розроблення проектів містобудівної документації на місцевому рівні», Статуту Вінницької міської територіальної громади.

Департамент правової політики та якості Вінницької міської ради

Протокол громадських слухань PDF-документ, 0,3 МБайт
  • Назва
  • Обговорення
  • Попередня реєстрація учасників
  • Слухання
  • Результати

27 травня 2022 року - початок обговорення

Обговорення щодо містобудівної документації – Детального плану території, обмеженої вулицями Пирогова, Гніванське шосе, Сонячна, 2-м пров. Комарова та земельною ділянкою з кадастровим номером 0520680200:06:001:0008 в м. Вінниці»

ІНФОРМАЦІЙНЕ ПОВІДОМЛЕННЯ про проведення громадського обговорення щодо містобудівної документації – Детального плану території, обмеженої вулицями Пирогова, Гніванське шосе, Сонячна, 2-м пров. Комарова та земельною ділянкою з кадастровим номером 0520680200:06:001:0008 в м. Вінниці»

З метою залучення представників громадськості до розгляду містобудівної документації – «Детального плану території, обмеженої вулицями Пирогова, Гніванське шосе, Сонячна, 2-м пров. Комарова та земельною ділянкою з кадастровим номером 0520680200:06:001:0008 в м. Вінниці», розпочинається громадське обговорення.

Громадське обговорення ініційоване відповідно до рішення Вінницької міської ради від 25.06.2021 № 506 «Про розроблення містобудівної документації - детальних планів територій». Організатором громадського обговорення визначений департамент правової політики та якості Вінницької міської ради.

Замовником виготовлення документації є департамент архітектури та містобудування Вінницької міської ради.

З основними техніко-економічними показниками детального плану території, графічними матеріалами та додатковою інформацією можна ознайомитись в департаменті архітектури та містобудування в робочі дні (з 16.00 до 17.00 години, к. 8), за адресою: м. Вінниця, вул. Пушкіна, 38 до 27 червня 2022 року включно.

Відповідальні особи щодо розгляду пропозицій – працівники Відділу просторового розвитку департаменту архітектури та містобудування, тел. 67-22-76.

Пропозиції та зауваження приймаються у письмовій формі департаментом правової політики та якості Вінницької міської ради за адресою: м. Вінниця, вул.Соборна, 59, каб. 710, тел. 59-51-55, 59-51-59, або за допомогою електронної пошти: info@vmr.gov.ua до 27 червня 2022 року включно. У повідомленнях вказуються прізвища, імена, по батькові, місце проживання та ставиться особистий підпис фізичної особи. Юридичні особи подають пропозиції із зазначенням найменування та місцезнаходження юридичної особи. Анонімні пропозиції не розглядаються.

Громадське обговорення триватиме протягом 1 місяця з моменту опублікування даного оголошення.

ІНФОРМАЦІЙНЕ ПОВІДОМЛЕННЯ про проведення попередньої реєстрації жителів Вінницької міської територіальної громади, які бажають взяти участь у громадських слуханнях щодо обговорення містобудівної документації: - «Детального плану території, обмеженої вулицями Пирогова, Гніванське шосе, Сонячна, 2-м пров.Комарова та земельною ділянкою з кадастровим номером 0520680200:06:001:0008 в м.Вінниці»

З метою встановлення орієнтовної кількості учасників громадських слухань задля визначення місця проведення заходу з дотриманням карантинних обмежень, попередня реєстрація жителів Вінницької міської територіальної громади, які бажають взяти участь у вищезазначених громадських слуханнях здійснюється за допомогою Google Форми за посиланням: https://u.to/do01HA електронною поштою: info@vmr.gov.ua із зазначенням прізвища, ім’я, по батькові, адреси зареєстрованого або фактичного місця проживання та контактного номера телефону і за телефоном: 59-51-55.

Попередня реєстрація здійснюватиметься протягом 10 календарних днів з моменту оприлюднення повідомлення про початок реєстрації (до 18 липня 2022 року). Організатором громадського обговорення визначений департамент правової політики та якості Вінницької міської ради. Замовником виготовлення документації є департамент архітектури та містобудування Вінницької міської ради. Розробник – МКП «Вінницький муніципальний центр містобудування і архітектури».

З основними техніко-економічними показниками детального плану території, графічними матеріалами та додатковою інформацією можна ознайомитись в департаменті архітектури та містобудування в робочі дні (з 16.00 до 17.00 години, к. 8), за адресою: м. Вінниця, вул.Пушкіна, 38.

Дата час та місце проведення громадських слухань будуть повідомлені додатково.

Департамент правової політики та якості Вінницької міської ради

15 вересня 2022 року о 17.30 год, за адресою: м. Вінниця, вул. 600-річчя, 21 (підземні приміщення - спортивна зала) відбудуться громадські слухання з обговорення містобудівної документації – Детального плану території, обмеженої вулицями Пирогова, Гніванське шосе, Сонячна, 2-м пров. Комарова та земельною ділянкою з кадастровим номером 0520680200:06:001:0008 в м.Вінниці».

Організатором громадського обговорення визначений департамент правової політики та якості Вінницької міської ради. Замовником виготовлення документації є департамент архітектури та містобудування Вінницької міської ради. Розробник – МКП «Вінницький муніципальний центр містобудування і архітектури».

Відповідальні особи щодо розгляду пропозицій – працівники Відділу просторового розвитку департаменту архітектури та містобудування, тел. 67-22-76.

З метою запобігання поширенню гострої респіраторної хвороби COVID-19, спричиненої коронавірусом SARS-CoV-2, реєстрація учасників відбуватиметься відповідно до проведеної попередньої реєстрації жителів Вінницької міської територіальної громади, які бажали взяти участь у вищезазначених громадських слуханнях та документу, який посвідчує особу і підтверджує місце реєстрації.

Тимчасово, на період дії та в межах території карантину, встановленого Кабінетом Міністрів України, з метою запобігання поширенню коронавірусної хвороби (COVID-19), до повного його скасування, громадські слухання у Вінницькій міській територіальній громаді проводитимуться за умови дотримання усіх карантинних обмежень.

Департамент правової політики та якості Вінницької міської ради

15 вересня 2022 року о 17.30 год в підземному приміщенні - спортивній залі, за адресою: 600-річчя, 21 відбулися громадські слухання з обговорення містобудівної документації – «Детального плану території обмеженої вулицями Пирогова, Гніванське шосе, Сонячна, 2-м пров. Комарова та земельною ділянкою з кадастровим номером 0520680200:06:001:0008 в м. Вінниці».

Громадське обговорення ініційоване відповідно до рішення Вінницької міської ради від 25.06.2021 № 506 «Про розроблення містобудівної документації - детальних планів територій», розпочалося 27 травня 2022 року. Організатором громадського обговорення визначений департамент правової політики та якості Вінницької міської ради. Замовником виготовлення документації є департамент архітектури та містобудування Вінницької міської ради. Розробник – МКП «Вінницький муніципальний центр містобудування і архітектури».

У громадських слуханнях взяли участь 23 жителі Вінницької міської територіальної громади. Також на громадських слуханнях були присутні представники відповідних департаментів міської ради, замовника та розробника документації. За результатами обговорення, учасники громадських слухань одноголосно (“За” – 23, “Проти” – 0, “Утрималось” – 0), прийняли наступну резолюцію: Рекомендувати погодження містобудівної документації: - «Детального плану території, обмеженої вулицями Пирогова, Гніванське шосе, Сонячна, 2-м пров. Комарова та земельною ділянкою з кадастровим номером 0520680200:06:001:0008 в м. Вінниці».

Громадське обговорення та громадські слухання щодо вищезазначеної документації пройшли без порушень, відповідно до чинного законодавства України, постанови Кабінету Міністрів України №555 від 25 травня 2011р. «Про затвердження Порядку проведення громадських слухань щодо врахування громадських інтересів під час розроблення проектів містобудівної документації на місцевому рівні», Статуту Вінницької міської територіальної громади.

Департамент правової політики та якості Вінницької міської ради

  • Назва
  • Обговорення
  • Попередня реєстрація учасників
  • Слухання
  • Результати

13 травня 2022 року - початок обговорення

Обговорення містобудівної документації – «Генеральний план та План зонування с. Стадниця»

ІНФОРМАЦІЙНЕ ПОВІДОМЛЕННЯ про проведення громадського обговорення щодо містобудівної документації – «Генеральний план та План зонування с. Стадниця»

З метою залучення представників громадськості до розгляду містобудівної документації – «Генеральний план та План зонування с. Стадниця», розпочинається громадське обговорення.

Громадське обговорення ініційоване відповідно до рішення Вінницької міської ради від 26.02.2021 № 273 Про розроблення «Генерального плану та Плану зонування с.Стадниця».

Організатором громадського обговорення визначений департамент правової політики та якості Вінницької міської ради.

Замовником виготовлення документації є департамент архітектури та містобудування Вінницької міської ради. Розробник – ТОВ «НВК «Світязь».

З основними техніко-економічними показниками детального плану території, графічними матеріалами та додатковою інформацією можна ознайомитись в департаменті архітектури та містобудування в робочі дні (з 16.00 до 17.00 години, к. 8), за адресою: м. Вінниця, вул.Пушкіна, 38 до 13 червня 2022 року включно.

Відповідальні особи щодо розгляду пропозицій – працівники Відділу просторового розвитку департаменту архітектури та містобудування, тел. 67-22-76.

Пропозиції та зауваження приймаються у письмовій формі департаментом правової політики та якості Вінницької міської ради за адресою: м. Вінниця, вул.Соборна, 59, каб. 710, тел. 59-51-55, 59-51-59, або за допомогою електронної пошти: info@vmr.gov.ua до 13 червня 2022 року включно. У повідомленнях вказуються прізвища, імена, по батькові, місце проживання та ставиться особистий підпис фізичної особи. Юридичні особи подають пропозиції із зазначенням найменування та місцезнаходження юридичної особи. Анонімні пропозиції не розглядаються.

Громадське обговорення триватиме протягом 1 місяця з моменту опублікування даного оголошення.

Департамент правової політики та якості Вінницької міської ради

  • Назва
  • Обговорення
  • Попередня реєстрація учасників
  • Слухання
  • Результати

22 квітня 2022 року - початок обговорення

Обговорення щодо містобудівної документації – «Детального плану території обмеженої Барським шосе, Хмельницьким шосе, Львівським шосе та межею міста Вінниця»

ІНФОРМАЦІЙНЕ ПОВІДОМЛЕННЯ про проведення громадського обговорення щодо містобудівної документації – «Детального плану території обмеженої Барським шосе, Хмельницьким шосе, Львівським шосе та межею міста Вінниця»

З метою залучення представників громадськості до розгляду містобудівної документації – «Детального плану території обмеженої Барським шосе, Хмельницьким шосе, Львівським шосе та межею міста Вінниця», розпочинається громадське обговорення.

Громадське обговорення ініційоване відповідно до рішення Вінницької міської ради від 04.12.2020 № 41 «Про розроблення містобудівної документації – детальних планів території м. Вінниця».

Організатором громадського обговорення визначений департамент правової політики та якості Вінницької міської ради.

Замовником виготовлення документації є департамент архітектури та містобудування Вінницької міської ради. З основними техніко-економічними показниками детального плану території, графічними матеріалами та додатковою інформацією можна ознайомитись в департаменті архітектури та містобудування в робочі дні (з 16.00 до 17.00 години, к. 8), за адресою: м. Вінниця, вул. Пушкіна, 38 до 23 травня 2022 року включно.

Відповідальні особи щодо розгляду пропозицій – працівники Відділу просторового розвитку департаменту архітектури та містобудування, тел. 67-22-76.

Пропозиції та зауваження приймаються у письмовій формі департаментом правової політики та якості Вінницької міської ради за адресою: м. Вінниця, вул.Соборна, 59, каб. 710, тел. 59-51-55, 59-51-59, або за допомогою електронної пошти: info@vmr.gov.ua до 23 травня 2022 року включно. У повідомленнях вказуються прізвища, імена, по батькові, місце проживання та ставиться особистий підпис фізичної особи. Юридичні особи подають пропозиції із зазначенням найменування та місцезнаходження юридичної особи. Анонімні пропозиції не розглядаються.

Громадське обговорення триватиме протягом 1 місяця з моменту опублікування даного оголошення.

Департамент правової політики та якості Вінницької міської ради

ІНФОРМАЦІЙНЕ ПОВІДОМЛЕННЯ про проведення попередньої реєстрації жителів Вінницької міської територіальної громади, які бажають взяти участь у громадських слуханнях щодо обговорення містобудівної документації: - «Детального плану території обмеженої Барським шосе, Хмельницьким шосе, Львівським шосе та межею міста Вінниця»

З метою встановлення орієнтовної кількості учасників громадських слухань задля визначення місця проведення заходу з дотриманням карантинних обмежень, попередня реєстрація жителів Вінницької міської територіальної громади, які бажають взяти участь у вищезазначених громадських слуханнях здійснюється за допомогою Google Форми за посиланням: https://u.to/xOEpHA електронною поштою: info@vmr.gov.ua із зазначенням прізвища, ім’я, по батькові, адреси зареєстрованого або фактичного місця проживання та контактного номера телефону і за телефоном: 59-51-55.

Попередня реєстрація здійснюватиметься протягом 10 календарних днів з моменту оприлюднення повідомлення про початок реєстрації (до 01 червня 2022 року). Організатором громадського обговорення визначений департамент правової політики та якості Вінницької міської ради. Замовником виготовлення документації є департамент архітектури та містобудування Вінницької міської ради. Розробник – МКП «Вінницький муніципальний центр містобудування і архітектури».

З основними техніко-економічними показниками детального плану території, графічними матеріалами та додатковою інформацією можна ознайомитись в департаменті архітектури та містобудування в робочі дні (з 16.00 до 17.00 години, к. 8), за адресою: м. Вінниця, вул.Пушкіна, 38. Дата час та місце проведення громадських слухань будуть повідомлені додатково.

Департамент правової політики та якості Вінницької міської ради

16 червня 2022 року о 17.30 год, за адресою: м. Вінниця, вул.Хмельницьке шосе, 145 (Актова зала Вінницького вищого професійного училища сфери послуг) відбудуться громадські слухання з обговорення містобудівної документації – «Детального плану території обмеженої Барським шосе, Хмельницьким шосе, Львівським шосе та межею міста Вінниця».

Організатором громадського обговорення визначений департамент правової політики та якості Вінницької міської ради.

Замовником виготовлення документації є департамент архітектури та містобудування Вінницької міської ради. Розробник – МКП «Вінницький муніципальний центр містобудування і архітектури».

Відповідальні особи щодо розгляду пропозицій – працівники Відділу просторового розвитку департаменту архітектури та містобудування, тел. 67-22-76. З метою запобігання поширенню гострої респіраторної хвороби COVID-19, спричиненої коронавірусом SARS-CoV-2, реєстрація учасників відбуватиметься відповідно до проведеної попередньої реєстрації жителів Вінницької міської територіальної громади, які бажали взяти участь у вищезазначених громадських слуханнях та документу, який посвідчує особу і підтверджує місце реєстрації.

Тимчасово, на період дії та в межах території карантину, встановленого Кабінетом Міністрів України, з метою запобігання поширенню коронавірусної хвороби (COVID-19), до повного його скасування, громадські слухання у Вінницькій міській територіальній громаді проводитимуться за умови дотримання усіх карантинних обмежень. Департамент правової політики та якості Вінницької міської ради

16 червня 2022 року о 17.30 год в актовій залі Вінницького вищого професійного училища сфери послуг відбулися громадські слухання з обговорення містобудівної документації – «Детального плану території обмеженої Барським шосе, Хмельницьким шосе, Львівським шосе та межею міста Вінниця» Громадське обговорення ініційоване відповідно до рішення Вінницької міської ради від 04.12.2020 № 41 «Про розроблення містобудівної документації – детальних планів території м. Вінниця».

Організатором громадського обговорення визначений департамент правової політики та якості Вінницької міської ради. Замовником виготовлення документації є департамент архітектури та містобудування Вінницької міської ради. Розробник – МКП «Вінницький муніципальний центр містобудування і архітектури».

Громадське обговорення щодо містобудівної документації: «Детального плану території обмеженої Барським шосе, Хмельницьким шосе, Львівським шосе та межею міста Вінниця» розпочалося 22 квітня 2022 року

У громадських слуханнях, які відбулися 16 червня 2022 року, взяли участь 29 жителів Вінницької міської територіальної громади. Також на громадських слуханнях були присутні представники відповідних департаментів міської ради, замовника та розробника документації.

За результатами обговорення, учасники громадських слухань переважною більшістю, від числа зареєстрованих (“За” – 20, “Проти” – 6, “Утрималось” – 0, “Не брали участь у голосуванні” – 3), прийняли таку резолюцію: “Рекомендувати погодження містобудівної документації – «Детального плану території обмеженої Барським шосе, Хмельницьким шосе, Львівським шосе та межею міста Вінниця» за умови врахування зауважень та пропозицій висловлених в ході громадських слухань.

Громадське обговорення та громадські слухання щодо вищезазначеної документації пройшли без порушень, відповідно до чинного законодавства України, постанови Кабінету Міністрів України №555 від 25 травня 2011р. «Про затвердження Порядку проведення громадських слухань щодо врахування громадських інтересів під час розроблення проектів містобудівної документації на місцевому рівні», Статуту територіальної громади міста Вінниці і Положення про громадські слухання в місті Вінниці.

Департамент правової політики та якості Вінницької міської ради

Протокол громадських слухань

Протокол громадських слухань PDF-документ, 0,47 МБайт, Опубліковано 05 липня 2022 року
  • Назва
  • Обговорення
  • Попередня реєстрація учасників
  • Слухання
  • Результати

22 квітня 2022 року - початок обговорення

Обговорення щодо містобудівної документації – «Детального плану території, обмеженої вулицею Квітуча та річкою Південний Буг»

ІНФОРМАЦІЙНЕ ПОВІДОМЛЕННЯ про проведення громадського обговорення щодо містобудівної документації – «Детального плану території, обмеженої вулицею Квітуча та річкою Південний Буг»

З метою залучення представників громадськості до розгляду містобудівної документації – «Детального плану території, обмеженої вулицею Квітуча та річкою Південний Буг», розпочинається громадське обговорення.

Громадське обговорення ініційоване відповідно до рішення Вінницької міської ради від 29.11.2019 № 2064 Про розроблення містобудівної документації – детальних планів території.

Організатором громадського обговорення визначений департамент правової політики та якості Вінницької міської ради.

Замовником виготовлення документації є департамент архітектури та містобудування Вінницької міської ради. Розробник – МКП «Вінницький муніципальний центр містобудування і архітектури».

З основними техніко-економічними показниками детального плану території, графічними матеріалами та додатковою інформацією можна ознайомитись в департаменті архітектури та містобудування в робочі дні (з 16.00 до 17.00 години, к. 8), за адресою: м. Вінниця, вул.Пушкіна, 38 до 23 травня 2022 року включно.

Відповідальні особи щодо розгляду пропозицій – працівники Відділу просторового розвитку департаменту архітектури та містобудування, тел. 67-22-76.

Пропозиції та зауваження приймаються у письмовій формі департаментом правової політики та якості Вінницької міської ради за адресою: м. Вінниця, вул.Соборна, 59, каб. 710, тел. 59-51-55, 59-51-59, або за допомогою електронної пошти: info@vmr.gov.ua до 23 травня 2022 року включно. У повідомленнях вказуються прізвища, імена, по батькові, місце проживання та ставиться особистий підпис фізичної особи. Юридичні особи подають пропозиції із зазначенням найменування та місцезнаходження юридичної особи. Анонімні пропозиції не розглядаються.

Громадське обговорення триватиме протягом 1 місяця з моменту опублікування даного оголошення.

Департамент правової політики та якості Вінницької міської ради

ІНФОРМАЦІЙНЕ ПОВІДОМЛЕННЯ про проведення попередньої реєстрації жителів Вінницької міської територіальної громади, які бажають взяти участь у громадських слуханнях щодо обговорення містобудівної документації: - «Детального плану території, обмеженої вулицею Квітуча та річкою Південний Буг»

З метою встановлення орієнтовної кількості учасників громадських слухань задля визначення місця проведення заходу з дотриманням карантинних обмежень, попередня реєстрація жителів Вінницької міської територіальної громади, які бажають взяти участь у вищезазначених громадських слуханнях здійснюється за допомогою Google Форми за посиланням: https://u.to/RssmHA електронною поштою: info@vmr.gov.ua із зазначенням прізвища, ім’я, по батькові, адреси зареєстрованого або фактичного місця проживання та контактного номера телефону і за телефоном: 59-51-55.

Попередня реєстрація здійснюватиметься протягом 10 календарних днів з моменту оприлюднення повідомлення про початок реєстрації (до 23 травня 2022 року). Організатором громадського обговорення визначений департамент правової політики та якості Вінницької міської ради. Замовником виготовлення документації є департамент архітектури та містобудування Вінницької міської ради. Розробник – МКП «Вінницький муніципальний центр містобудування і архітектури».

З основними техніко-економічними показниками детального плану території, графічними матеріалами та додатковою інформацією можна ознайомитись в департаменті архітектури та містобудування в робочі дні (з 16.00 до 17.00 години, к. 8), за адресою: м. Вінниця, вул.Пушкіна, 38.

Дата час та місце проведення громадських слухань будуть повідомлені додатково.

Департамент правової політики та якості Вінницької міської ради

Громадські слухання щодо містобудівної документації – «Детального плану території, обмеженої вулицею Квітуча та річкою Південний Буг»

06 червня 2022р. о 17.30 год, за адресою: м. Вінниця, вул. Театральна, 20 відбудуться громадські слухання з обговорення містобудівної документації – «Детального плану території, обмеженої вулицею Квітуча та річкою Південний Буг».

Організатором громадського обговорення визначений департамент правової політики та якості Вінницької міської ради. Замовником виготовлення документації є департамент архітектури та містобудування Вінницької міської ради. Розробник – МКП «Вінницький муніципальний центр містобудування і архітектури».

Відповідальні особи щодо розгляду пропозицій – працівники Відділу просторового розвитку департаменту архітектури та містобудування, тел. 67-22-76. З метою запобігання поширенню гострої респіраторної хвороби COVID-19, спричиненої коронавірусом SARS-CoV-2, реєстрація учасників відбуватиметься виключно відповідно до проведеної попередньої реєстрації жителів Вінницької міської територіальної громади, які бажали взяти участь у вищезазначених громадських слуханнях, та документу, який посвідчує особу і підтверджує місце реєстрації.

Тимчасово, на період дії та в межах території карантину, встановленого Кабінетом Міністрів України, з метою запобігання поширенню коронавірусної хвороби (COVID-19), до повного його скасування, громадські слухання у Вінницькій міській територіальній громаді проводитимуться за умови дотримання усіх карантинних обмежень.

Департамент правової політики та якості Вінницької міської ради

Громадське обговорення ініційоване відповідно до рішення Вінницької міської ради від 29.11.2019 № 2064 Про розроблення містобудівної документації – детальних планів території. Організатором громадського обговорення визначений департамент правової політики та якості Вінницької міської ради. Замовником виготовлення документації є департамент архітектури та містобудування Вінницької міської ради. Розробник – МКП «Вінницький муніципальний центр містобудування і архітектури».

Громадське обговорення щодо містобудівної документації: «Детального плану території, обмеженої вулицею Квітуча та річкою Південний Буг» розпочалося 22 квітня 2022 року У громадських слуханнях, які відбулися 06 червня 2022 року, взяли участь 71 житель Вінницької міської територіальної громади. Також на громадських слуханнях були присутні представники відповідних департаментів міської ради, замовника та розробника документації.

За результатами обговорення, учасники громадських слухань переважною більшістю, від числа зареєстрованих (“За” – 42, “Проти” – 10, “Утрималось” – 4, “Не брали участь у голосуванні” – 15), прийняли таку резолюцію: “Рекомендувати погодження містобудівної документації – «Детального плану території, обмеженої вулицею Квітуча та річкою Південний Буг» за умови врахування зауважень та пропозицій, висловлених в ході громадського обговорення і громадських слухань та занесених до протоколу.

Громадське обговорення та громадські слухання щодо вищезазначеної документації пройшли без порушень, відповідно до чинного законодавства України, постанови Кабінету Міністрів України №555 від 25 травня 2011р. «Про затвердження Порядку проведення громадських слухань щодо врахування громадських інтересів під час розроблення проектів містобудівної документації на місцевому рівні», Статуту територіальної громади міста Вінниці і Положення про громадські слухання в місті Вінниці.

Департамент правової політики та якості Вінницької міської ради

Протокол громадських слухань

PDF-документ, 0,92 МБайт, Опубліковано 06 червня 2022 року
  • Назва
  • Обговорення
  • Попередня реєстрація учасників
  • Слухання
  • Результати

08 квітня 2022 року - початок обговорення

Обговорення містобудівної документації – «Проекту внесення змін до детального плану території кварталу обмеженого Сабарівським шосе, шосе на с. Шкуринці, проектною об’їзною дорогою»

ІНФОРМАЦІЙНЕ ПОВІДОМЛЕННЯ про проведення громадського обговорення щодо містобудівної документації – «Проекту внесення змін до детального плану території кварталу обмеженого Сабарівським шосе, шосе на с. Шкуринці, проектною об’їзною дорогою» 08.04.2022р.

З метою залучення представників громадськості до розгляду містобудівної документації – «Проекту внесення змін до детального плану території кварталу обмеженого Сабарівським шосе, шосе на с. Шкуринці, проектною об’їзною дорогою», розпочинається громадське обговорення.

Громадське обговорення ініційоване відповідно до рішення Вінницької міської ради від 24.09.2021 № 57 «Про розроблення містобудівної документації - Проекту внесення змін до детального плану території».

Організатором громадського обговорення визначений департамент правової політики та якості Вінницької міської ради.

Замовником виготовлення документації є департамент архітектури та містобудування Вінницької міської ради. Розробник – ТОВ «Просторове планування».

З основними техніко-економічними показниками детального плану території, графічними матеріалами та додатковою інформацією можна ознайомитись в департаменті архітектури та містобудування в робочі дні (з 16.00 до 17.00 години, к. 8), за адресою: м. Вінниця, вул.Пушкіна, 38 до 10 травня 2022 року включно.

Відповідальні особи щодо розгляду пропозицій – працівники Відділу просторового розвитку департаменту архітектури та містобудування, тел. 67-22-76.

Пропозиції та зауваження приймаються у письмовій формі департаментом правової політики та якості Вінницької міської ради за адресою: м. Вінниця, вул.Соборна, 59, каб. 710, тел. 59-51-55, 59-51-59, або за допомогою електронної пошти: info@vmr.gov.ua до 10 травня 2022 року включно. У повідомленнях вказуються прізвища, імена, по батькові, місце проживання та ставиться особистий підпис фізичної особи. Юридичні особи подають пропозиції із зазначенням найменування та місцезнаходження юридичної особи. Анонімні пропозиції не розглядаються.

Громадське обговорення триватиме протягом 1 місяця з моменту опублікування даного оголошення.

Департамент правової політики та якості Вінницької міської ради


Зміни до детального плану території кварталу обмеженого Сабарівським шосе, шосе на с. Шкуринці, проектною об’їзною дорогою

ІНФОРМАЦІЙНЕ ПОВІДОМЛЕННЯ про проведення попередньої реєстрації жителів Вінницької міської територіальної громади, які бажають взяти участь у громадських слуханнях щодо обговорення містобудівної документації: - «Проекту внесення змін до детального плану території кварталу обмеженого Сабарівським шосе, шосе на с. Шкуринці, проектною об’їзною дорогою»

З метою встановлення орієнтовної кількості учасників громадських слухань задля визначення місця проведення заходу з дотриманням карантинних обмежень, попередня реєстрація жителів Вінницької міської територіальної громади, які бажають взяти участь у вищезазначених громадських слуханнях здійснюється за допомогою Google Форми за посиланням: https://u.to/pCMkHA електронною поштою: info@vmr.gov.ua із зазначенням прізвища, ім’я, по батькові, місця проживання та контактного номера телефону і за телефоном: 59-51-55.

Попередня реєстрація здійснюватиметься протягом 10 календарних днів з моменту оприлюднення повідомлення про початок реєстрації (до 16 травня 2022 року).

Організатором громадського обговорення визначений департамент правової політики та якості Вінницької міської ради.

Замовником виготовлення документації є департамент архітектури та містобудування Вінницької міської ради. Розробник – ТОВ «Просторове планування».

З основними техніко-економічними показниками детального плану території, графічними матеріалами та додатковою інформацією можна ознайомитись в департаменті архітектури та містобудування в робочі дні (з 16.00 до 17.00 години, к. 8), за адресою: м. Вінниця, вул.Пушкіна, 38.

Дата час та місце проведення громадських слухань будуть повідомлені додатково.

Департамент правової політики та якості Вінницької міської ради

Громадські слухання щодо містобудівної документації: «Проекту внесення змін до детального плану території кварталу обмеженого Сабарівським шосе, шосе на с. Шкуринці, проектною об’їзною дорогою»

24 травня 2022 року о 17.30 год, за адресою: м. Вінниця, вул.Пирогова 191 (актова зала комунального заклад "Вінницький ліцей № 36" ), відбудуться громадські слухання з обговорення містобудівної документації – «Проекту внесення змін до детального плану території кварталу обмеженого Сабарівським шосе, шосе на с.Шкуринці, проектною об’їзною дорогою».

Громадське обговорення ініційоване відповідно до рішення Вінницької міської ради від 24.09.2021 № 57 «Про розроблення містобудівної документації - Проекту внесення змін до детального плану території».

Організатором громадського обговорення визначений департамент правової політики та якості Вінницької міської ради.

Замовником виготовлення документації є департамент архітектури та містобудування Вінницької міської ради.

Відповідальні особи щодо розгляду пропозицій – працівники Відділу просторового розвитку департаменту архітектури та містобудування, тел. 67-22-76.

З метою запобігання поширенню гострої респіраторної хвороби COVID-19, спричиненої коронавірусом SARS-CoV-2, реєстрація учасників відбуватиметься виключно відповідно до проведеної попередньої реєстрації жителів Вінницької міської територіальної громади, які бажали взяти участь у вищезазначених громадських слуханнях та документу, який посвідчує особу і підтверджує місце реєстрації.

Тимчасово, на період дії та в межах території карантину, встановленого Кабінетом Міністрів України, з метою запобігання поширенню коронавірусної хвороби (COVID-19), до повного його скасування, громадські слухання у Вінницькій міській територіальній громаді проводитимуться за умови дотримання усіх карантинних обмежень.

Департамент правової політики та якості Вінницької міської ради

Результати громадського обговорення містобудівної документації – «Проекту внесення змін до детального плану території кварталу обмеженого Сабарівським шосе, шосе на с.Шкуринці, проектною об’їзною дорогою»

Громадське обговорення ініційоване відповідно до рішення Вінницької міської ради від 24.09.2021 № 57 «Про розроблення містобудівної документації - Проекту внесення змін до детального плану території».

Організатором громадського обговорення визначений департамент правової політики та якості Вінницької міської ради.

Замовником виготовлення документації є департамент архітектури та містобудування Вінницької міської ради. Розробник – МКП «Вінницький муніципальний центр містобудування і архітектури».

Громадське обговорення щодо містобудівної документації: «Проекту внесення змін до детального плану території кварталу обмеженого Сабарівським шосе, шосе на с.Шкуринці, проектною об’їзною дорогою» розпочалося 08 квітня 2022 року

У громадських слуханнях, які відбулися 24 травня 2022 року, взяли участь 10 жителів Вінницької міської територіальної громади. Також на громадських слуханнях були присутні представники відповідних департаментів міської ради, замовника та розробника документації.

За результатами обговорення, учасники громадських слухань одноголосно, прийняли таку резолюцію: Рекомендувати погодження містобудівної документації: - «Проекту внесення змін до детального плану території кварталу обмеженого Сабарівським шосе, шосе на с.Шкуринці, проектною об’їзною дорогою» з урахуванням зауважень та пропозицій, висловлених в ході громадського обговорення та громадських слухань.

Громадське обговорення та громадські слухання щодо вищезазначеної документації пройшли без порушень, відповідно до чинного законодавства України, постанови Кабінету Міністрів України №555 від 25 травня 2011р. «Про затвердження Порядку проведення громадських слухань щодо врахування громадських інтересів під час розроблення проектів містобудівної документації на місцевому рівні», Статуту територіальної громади міста Вінниці і Положення про громадські слухання в місті Вінниці.

Департамент правової політики та якості Вінницької міської ради

Протокол громадських слухань

Протокол громадських слухань PDF-документ, 0,32 МБайт, Опубліковано 24 травня 2022 року
  • Назва
  • Обговорення
  • Попередня реєстрація учасників
  • Слухання
  • Результат

01 квітня 2022 року - початок обговорення

Обговорення можливості присвоєння імені Героя України Дмитра Майбороди комунальному закладу «Вінницький ліцей №26»

ІНФОРМАЦІЙНЕ ПОВІДОМЛЕННЯ про проведення громадського обговорення щодо присвоєння імені Героя України Дмитра Майбороди комунальному закладу «Вінницький ліцей №26» 01.04.2022р.

З метою залучення представників громадськості до розгляду пропозицій щодо присвоєння комунальному закладу «Вінницький ліцей №26» імені Героя України Дмитра Майбороди розпочинається громадське обговорення.

Громадське обговорення ініційоване відповідно до розпорядження міського голови.

Організатором громадського обговорення визначений департамент правової політики та якості Вінницької міської ради.

Пропозиція щодо присвоєння комунальному закладу імені Героя України Дмитра Майбороди внесена трудовим колективом КЗ «Вінницький ліцей №26».

Пропозиції та зауваження приймаються у письмовій чи усній формі департаментом правової політики та якості Вінницької міської ради за адресою: м. Вінниця, вул. Соборна, 59, каб. 710, тел. 59-51-55, або за допомогою електронної пошти, e-mail: info@vmr.gov.ua до 10 червня 2022 року включно. У повідомленнях вказуються прізвища, імена, по батькові та адреси учасників громадського обговорення.

Консультації з питання, що винесено на громадське обговорення можна отримати у департаменті правової політики та якості міської ради. Повідомлення про дату, час та місце проведення заходів з громадського обговорення у формі засідання круглого столу будуть оприлюднені додатково.

Відповідальною за проведення громадського обговорення визначена Ситник Ольга Георгіївна головний спеціаліст відділу адміністрування системи якості департаменту правової політики та якості міської ради.

Результати громадського обговорення будуть оприлюднені у друкованому виданні «Вінницька газета» та на офіційному веб-сайті міської ради в термін до 01.07.2022р.

Департамент правової політики та якості Вінницької міської ради

ІНФОРМАЦІЙНЕ ПОВІДОМЛЕННЯ про проведення круглого столу з обговорення питання присвоєння імені Героя України Дмитра Майбороди комунальному закладу «Вінницький ліцей №26»

З метою залучення представників громадськості до розгляду пропозицій щодо присвоєння комунальному закладу «Вінницький ліцей №26» імені Героя України Дмитра Майбороди розпочинається громадське обговорення.

Громадське обговорення ініційоване відповідно до розпорядження міського голови від 30.03.2022 року № 45/р «Про громадське обговорення».

Організатором громадського обговорення визначений департамент правової політики та якості Вінницької міської ради.

Пропозиція щодо присвоєння комунальному закладу імені Героя України Дмитра Майбороди внесена трудовим колективом КЗ «Вінницький ліцей №26».

Пропозиції та зауваження приймаються у письмовій чи усній формі департаментом правової політики та якості Вінницької міської ради за адресою: м. Вінниця, вул. Соборна, 59, каб. 710, тел. 59-51-55, або за допомогою електронної пошти, e-mail: info@vmr.gov.ua до 10 червня 2022 року включно. У повідомленнях вказуються прізвища, імена, по батькові та адреси учасників громадського обговорення.

У рамках громадського обговорення, 07 червня 2022 року об 11.00 год. за адресою: м.Вінниця, Хмельницьке шосе, 27 (комунальний заклад «Вінницький ліцей №26»), відбудеться засідання круглого столу.

Реєстрація учасників відбуватиметься відповідно до документу, який посвідчує особу та підтверджує місце реєстрації.

Відповідальною за проведення громадського обговорення визначена Ситник Ольга Георгіївна головний спеціаліст відділу адміністрування системи якості департаменту правової політики та якості міської ради.

Результати громадського обговорення будуть оприлюднені у друкованому виданні «Вінницька газета» та на офіційному веб-сайті міської ради в термін до 01.07.2022р.

Департамент правової політики та якості Вінницької міської ради

Присвоєння комунальному закладу «Вінницький ліцей №26» імені Героя України Дмитра Майбороди є гідним вшануванням його неоціненного внесок у боротьбу за незалежність, розбудову Української держави, підтримання міжнародного миру і безпеки.

Пропозиція щодо присвоєння комунальному закладу імені Героя України Дмитра Майбороди внесена трудовим колективом КЗ «Вінницький ліцей №26». Громадське обговорення було організоване департаментом правової політики та якості Вінницької міської ради відповідно до розпорядження міського голови від 30.03.2022 року № 45/р «Про громадське обговорення».

Термін громадського обговорення визначений з 01 квітня 2022 року по 10 червня 2022 року включно.

В обговоренні взяли участь представники трудового колективу комунального закладу «Вінницький ліцей № 26», громадських організацій та зацікавлені жителі Вінницької міської територіальної громади, також була присутня мама Героя України Тетяна Майборода.

В рамках проведення громадського обговорення, 07 червня 2022 року, відбулося засідання за круглим столом. За результатами обговорення, учасники одноголосно підтримали ініціативу щодо присвоєння комунальному закладу «Вінницький ліцей №26» імені Героя України Дмитра Майбороди.

Таким чином, передбачена Законом України «Про присвоєння юридичним особам та об’єктам права власності імен (псевдонімів) фізичних осіб, ювілейних та святкових дат, назв і дат історичних подій» та постановою Кабінету Міністрів від 24.10.2012 р. №989 «Про затвердження Порядку проведення громадського обговорення під час розгляду питань про присвоєння юридичним особам та об’єктам права власності, які за ними закріплені, об’єктам права власності, які належать фізичним особам, імен (псевдонімів) фізичних осіб, ювілейних та святкових дат, назв і дат історичних подій» процедура організатором громадського обговорення витримана в повному обсязі.

Департамент правової політики та якості Вінницької міської ради

Протокол засідання за круглим столом

Протокол засідання за круглим столом PDF-документ, 0,1 МБайт, Опубліковано 07 червня 2022 року
  • Назва
  • Обговорення
  • Попередня реєстрація учасників
  • Слухання
  • Результати

18 лютого 2022 року - початок обговорення

Обговорення містобудівної документації «Детальний план території кварталу обмеженого вул.Привокзальна, пров. Брацлавським, територією кладовища, річкою Вінничка в м.Вінниця»

ІНФОРМАЦІЙНЕ ПОВІДОМЛЕННЯ про проведення громадського обговорення щодо містобудівної документації – «Детального плану території кварталу обмеженого вул. Привокзальна, пров.Брацлавським, територією кладовища, річкою Вінничка в м.Вінниця» 18.02.2022р.

З метою залучення представників громадськості до розгляду містобудівної документації – «Детального плану території кварталу обмеженого вул. Привокзальна, пров. Брацлавським, територією кладовища, річкою Вінничка в м. Вінниця», розпочинається громадське обговорення.

Громадське обговорення ініційоване відповідно до рішення Вінницької міської ради від 26.11.2021 № 694 "Про розроблення містобудівної документації - детального плану території". Організатором громадського обговорення визначений департамент правової політики та якості Вінницької міської ради.

Замовником виготовлення документації є департамент архітектури та містобудування Вінницької міської ради. Розробник – МКП «Вінницький муніципальний центр містобудування і архітектури». З основними техніко-економічними показниками детального плану території, графічними матеріалами та додатковою інформацією можна ознайомитись в департаменті архітектури та містобудування в робочі дні (з 16.00 до 17.00 години, к. 8), за адресою: м. Вінниця, вул.Пушкіна, 38 до 18 березня 2022 року включно.

Відповідальні особи щодо розгляду пропозицій – працівники Відділу просторового розвитку департаменту архітектури та містобудування, тел. 67-22-76. Пропозиції та зауваження приймаються у письмовій формі департаментом правової політики та якості Вінницької міської ради за адресою: м. Вінниця, вул.Соборна, 59, каб. 710, тел. 59-51-55, 59-51-59, або за допомогою електронної пошти: info@vmr.gov.ua до 18 березня 2022 року включно. У повідомленнях вказуються прізвища, імена, по батькові, місце проживання та ставиться особистий підпис фізичної особи. Юридичні особи подають пропозиції із зазначенням найменування та місцезнаходження юридичної особи. Анонімні пропозиції не розглядаються.

Громадське обговорення триватиме протягом 1 місяця з моменту опублікування даного оголошення.

ІНФОРМАЦІЙНЕ ПОВІДОМЛЕННЯ про проведення попередньої реєстрації жителів Вінницької міської територіальної громади, які бажають взяти участь у громадських слуханнях щодо обговорення містобудівної документації: - «Детального плану території кварталу обмеженого вул.Привокзальна, пров. Брацлавським, територією кладовища, річкою Вінничка в м.Вінниця»
25.03.2022р.

З метою встановлення орієнтовної кількості учасників громадських слухань задля визначення місця проведення заходу з дотриманням карантинних обмежень, попередня реєстрація жителів Вінницької міської територіальної громади, які бажають взяти участь у вищезазначених громадських слуханнях здійснюється за допомогою Google Форми за посиланням, електронною поштою: info@vmr.gov.ua із зазначенням прізвища, ім’я, по батькові, місця проживання та контактного номера телефону і за телефоном: 59-51-55.

Попередня реєстрація здійснюватиметься протягом 10 календарних днів з моменту оприлюднення повідомлення про початок реєстрації (до 4 квітня 2022 року). Організатором громадського обговорення визначений департамент правової політики та якості Вінницької міської ради.

Замовником виготовлення документації є департамент архітектури та містобудування Вінницької міської ради. Розробник – МКП «Вінницький муніципальний центр містобудування і архітектури».

З основними техніко-економічними показниками детального плану території, графічними матеріалами та додатковою інформацією можна ознайомитись в департаменті архітектури та містобудування в робочі дні (з 16.00 до 17.00 години, к. 8), за адресою: м. Вінниця, вул.Пушкіна, 38. Дата час та місце проведення громадських слухань будуть повідомлені додатково.

Департамент правової політики та якості Вінницької міської ради

**Громадські слухання щодо містобудівної документації – «Детального плану території кварталу обмеженого вул.Привокзальна, пров.Брацлавським, територією кладовища, річкою Вінничка в м.Вінниця»


07 квітня 2022р. о 17.30 год, за адресою: м. Вінниця, вул. Брацлавська, 85 (Вінницька дитяча школа мистецтв) відбудуться громадські слухання з обговорення містобудівної документації – «Детального плану території кварталу обмеженого вул.Привокзальна, пров.Брацлавським, територією кладовища, річкою Вінничка в м.Вінниця».

Організатором громадського обговорення визначений департамент правової політики та якості Вінницької міської ради.

Замовником виготовлення документації є департамент архітектури та містобудування Вінницької міської ради. Розробник – МКП «Вінницький муніципальний центр містобудування і архітектури».

Відповідальні особи щодо розгляду пропозицій – працівники Відділу просторового розвитку департаменту архітектури та містобудування, тел. 67-22-76.

З метою запобігання поширенню гострої респіраторної хвороби COVID-19, спричиненої коронавірусом SARS-CoV-2, реєстрація учасників відбуватиметься виключно відповідно до проведеної попередньої реєстрації жителів Вінницької міської територіальної громади, які бажали взяти участь у вищезазначених громадських слуханнях, та документу, який посвідчує особу і підтверджує місце реєстрації.

Тимчасово, на період дії та в межах території карантину, встановленого Кабінетом Міністрів України, з метою запобігання поширенню коронавірусної хвороби (COVID-19), до повного його скасування, громадські слухання у Вінницькій міській територіальній громаді проводитимуться за умови дотримання усіх карантинних обмежень.

Департамент правової політики та якості Вінницької міської ради

У громадських слуханнях, які відбулися 07 квітня 2022 року, взяли участь 24 жителі Вінницької міської територіальної громади. Також на громадських слуханнях були присутні представники відповідних департаментів міської ради, замовника та розробника документації.

За результатами обговорення, учасники громадських слухань переважною більшістю, від числа зареєстрованих (“За” – 22, “Проти” – 0, “Утрималось” – 2), прийняли таку резолюцію: “Рекомендувати погодження містобудівної документації – «Детального плану території кварталу обмеженого вул.Привокзальна, пров.Брацлавським, територією кладовища, річкою Вінничка в м. Вінниця».

Громадське обговорення та громадські слухання щодо вищезазначеної документації пройшли без порушень, відповідно до чинного законодавства України, постанови Кабінету Міністрів України №555 від 25 травня 2011 р. «Про затвердження Порядку проведення громадських слухань щодо врахування громадських інтересів під час розроблення проектів містобудівної документації на місцевому рівні» та Статут Вінницької міської територіальної громади, що затверджений рішення Вінницької міської ради від 28.01.2022 р. №799.

Окрема подяка керівництву Вінницької дитячої школи мистецтв за сприяння в проведенні вищезазначених громадських слухань.

Департамент правової політики та якості

Вінницької міської ради

Протокол громадських слухань PDF-документ, 0,32 МБайт, Опубліковано 08 квітня 2022 року
  • Назва
  • Обговорення
  • Попередня реєстрація учасників
  • Слухання
  • Результати

21 січня 2022 року - початок обговорення

Обговорення щодо містобудівної документації – «Детального плану території обмеженої вулицями Чорновола, Київська, площею Героїв Чорнобиля, річкою Південний Буг»

ІНФОРМАЦІЙНЕ ПОВІДОМЛЕННЯ про проведення громадського обговорення щодо містобудівної документації – «Детального плану території обмеженої вулицями Чорновола, Київська, площею Героїв Чорнобиля, річкою Південний Буг» 21.01.2022р. З метою залучення представників громадськості до розгляду містобудівної документації – «Детального плану території обмеженої вулицями Чорновола, Київська, площею Героїв Чорнобиля, річкою Південний Буг», розпочинається громадське обговорення.

Громадське обговорення ініційоване відповідно до рішення Вінницької міської ради від 04.12.2020 № 41 Про розроблення містобудівної документації – детальних планів території м.Вінниця. Організатором громадського обговорення визначений департамент правової політики та якості Вінницької міської ради.

Замовником виготовлення документації є департамент архітектури та містобудування Вінницької міської ради. Розробник – МКП «Вінницький муніципальний центр містобудування і архітектури».

З основними техніко-економічними показниками детального плану території, графічними матеріалами та додатковою інформацією можна ознайомитись в департаменті архітектури та містобудування в робочі дні (з 16.00 до 17.00 години, к. 8), за адресою: м. Вінниця, вул.Пушкіна, 38 до 24 лютого 2022 року включно.

Відповідальні особи щодо розгляду пропозицій – працівники Відділу просторового розвитку департаменту архітектури та містобудування, тел. 67-22-76.

Пропозиції та зауваження приймаються у письмовій формі департаментом правової політики та якості Вінницької міської ради за адресою: м. Вінниця, вул.Соборна, 59, каб. 710, тел. 59-51-55, 59-51-59, або за допомогою електронної пошти: info@vmr.gov.ua до 24 лютого 2022 року включно. У повідомленнях вказуються прізвища, імена, по батькові, місце проживання та ставиться особистий підпис фізичної особи. Юридичні особи подають пропозиції із зазначенням найменування та місцезнаходження юридичної особи. Анонімні пропозиції не розглядаються.

Громадське обговорення триватиме протягом 1 місяця з моменту опублікування даного оголошення.

Департамент правової політики та якості Вінницької міської ради

ІНФОРМАЦІЙНЕ ПОВІДОМЛЕННЯ про проведення попередньої реєстрації жителів Вінницької міської територіальної громади, які бажають взяти участь у громадських слуханнях щодо обговорення містобудівної документації: - «Детального плану території обмеженої вулицями Чорновола, Київська, площею Героїв Чорнобиля, річкою Південний Буг» 22.04.2022р.

З метою встановлення орієнтовної кількості учасників громадських слухань задля визначення місця проведення заходу з дотриманням карантинних обмежень, попередня реєстрація жителів Вінницької міської територіальної громади, які бажають взяти участь у вищезазначених громадських слуханнях здійснюється за допомогою Google Форми за посиланням: https://u.to/hi8GHA електронною поштою: info@vmr.gov.ua із зазначенням прізвища, ім’я, по батькові, адреси зареєстрованого або фактичного місця проживання та контактного номера телефону і за телефоном: 59-51-55.

Попередня реєстрація здійснюватиметься протягом 10 календарних днів з моменту оприлюднення повідомлення про початок реєстрації (до 02 травня 2022 року).

Організатором громадського обговорення визначений департамент правової політики та якості Вінницької міської ради.

Замовником виготовлення документації є департамент архітектури та містобудування Вінницької міської ради. Розробник – МКП «Вінницький муніципальний центр містобудування і архітектури».

З основними техніко-економічними показниками детального плану території, графічними матеріалами та додатковою інформацією можна ознайомитись в департаменті архітектури та містобудування в робочі дні (з 16.00 до 17.00 години, к. 8), за адресою: м. Вінниця, вул.Пушкіна, 38.

Дата час та місце проведення громадських слухань будуть повідомлені додатково.

Департамент правової політики та якості Вінницької міської ради

02 серпня 2022 року о 17.30 год, за адресою: м. Вінниця, вул. 600-річчя, 21 (підземні приміщення - спортивна зала) відбудуться громадські слухання з обговорення містобудівної документації – «Детального плану території обмеженої вулицями Чорновола, Київська, площею Героїв Чорнобиля, річкою Південний Буг».

Організатором громадського обговорення визначений департамент правової політики та якості Вінницької міської ради.

Замовником виготовлення документації є департамент архітектури та містобудування Вінницької міської ради. Розробник – МКП «Вінницький муніципальний центр містобудування і архітектури».

Відповідальні особи щодо розгляду пропозицій – працівники Відділу просторового розвитку департаменту архітектури та містобудування, тел. 67-22-76.

З метою запобігання поширенню гострої респіраторної хвороби COVID-19, спричиненої коронавірусом SARS-CoV-2, реєстрація учасників відбуватиметься відповідно до проведеної попередньої реєстрації жителів Вінницької міської територіальної громади, які бажали взяти участь у вищезазначених громадських слуханнях та документу, який посвідчує особу і підтверджує місце реєстрації.

Тимчасово, на період дії та в межах території карантину, встановленого Кабінетом Міністрів України, з метою запобігання поширенню коронавірусної хвороби (COVID-19), до повного його скасування, громадські слухання у Вінницькій міській територіальній громаді проводитимуться за умови дотримання усіх карантинних обмежень.

Департамент правової політики та якості Вінницької міської ради

02 серпня 2022 року о 17.30 год в підземному приміщенні - спортивній залі, за адресою: вул. 600-річчя, 21 відбулися громадські слухання з обговорення містобудівної документації – Детального плану території обмеженої вулицями Чорновола, Київська, площею Героїв Чорнобиля, річкою Південний Буг».

Громадське обговорення, ініційоване відповідно до рішення Вінницької міської ради від 04.12.2020 № 41 «Про розроблення містобудівної документації – детальних планів території м. Вінниця», розпочалося 21 січня 2022 року.

Організатором громадського обговорення визначений департамент правової політики та якості Вінницької міської ради.

Замовником виготовлення документації є департамент архітектури та містобудування Вінницької міської ради. Розробник – МКП «Вінницький муніципальний центр містобудування і архітектури».

У громадських слуханнях взяли участь 128 жителів Вінницької міської територіальної громади. Також на громадських слуханнях були присутні представники відповідних департаментів міської ради, замовника та розробника документації.

За результатами обговорення, учасники громадських слухань одноголосно прийняли таку резолюцію: “Рекомендувати погодження містобудівної документації – Детального плану території обмеженої вулицями Чорновола, Київська, площею Героїв Чорнобиля, річкою Південний Буг».

Громадське обговорення та громадські слухання щодо вищезазначеної документації пройшли без порушень, відповідно до чинного законодавства України, постанови Кабінету Міністрів України №555 від 25 травня 2011р. «Про затвердження Порядку проведення громадських слухань щодо врахування громадських інтересів під час розроблення проектів містобудівної документації на місцевому рівні», Статуту Вінницької міської територіальної громади.

Департамент правової політики та якості Вінницької міської ради

Протокол громадських слухань PDF-документ, 0,23 МБайт
  • Назва
  • Обговорення
  • Попередня реєстрація учасників
  • Слухання
  • Результати

07 січня 2022 року - початок обговорення

Обговорення щодо містобудівної документації – «Детального плану території вздовж вул. Юзвинської між Барським шосе та вул.А.Шептицького»

ІНФОРМАЦІЙНЕ ПОВІДОМЛЕННЯ про проведення громадського обговорення щодо містобудівної документації – «Детального плану території вздовж вул. Юзвинської між Барським шосе та вул.А.Шептицького» 07.01.2022р.

З метою залучення представників громадськості до розгляду містобудівної документації – «Детального плану території вздовж вул. Юзвинської між Барським шосе та вул. А. Шептицького», розпочинається громадське обговорення.

Громадське обговорення ініційоване відповідно до рішення Вінницької міської від 04.12.2020 № 41 «Про розроблення містобудівної документації – детальних планів території м. Вінниця». Організатором громадського обговорення визначений департамент правової політики та якості Вінницької міської ради.

Замовником виготовлення документації є департамент архітектури та містобудування Вінницької міської ради.

З основними техніко-економічними показниками детального плану території, графічними матеріалами та додатковою інформацією можна ознайомитись в департаменті архітектури та містобудування в робочі дні (з 16.00 до 17.00 години, к. 8), за адресою: м. Вінниця, вул.Пушкіна, 38 до 01 лютого 2022 року включно.

Відповідальні особи щодо розгляду пропозицій – працівники Відділу просторового розвитку департаменту архітектури та містобудування, тел. 67-22-76.

Пропозиції та зауваження приймаються у письмовій формі департаментом правової політики та якості Вінницької міської ради за адресою: м. Вінниця, вул.Соборна, 59, каб. 710, тел. 59-51-55, 59-51-59, або за допомогою електронної пошти: info@vmr.gov.ua до 01 лютого 2022 року включно. У повідомленнях вказуються прізвища, імена, по батькові, місце проживання та ставиться особистий підпис фізичної особи. Юридичні особи подають пропозиції із зазначенням найменування та місцезнаходження юридичної особи. Анонімні пропозиції не розглядаються.

Громадське обговорення триватиме протягом 1 місяця з моменту опублікування даного оголошення.

Департамент правової політики та якості Вінницької міської ради*

ІНФОРМАЦІЙНЕ ПОВІДОМЛЕННЯ про проведення попередньої реєстрації жителів Вінницької міської територіальної громади, які бажають взяти участь у громадських слуханнях щодо обговорення містобудівної документації: - «Детального плану території вздовж вул. Юзвинської між Барським шосе та вул.А.Шептицького»

З метою встановлення орієнтовної кількості учасників громадських слухань задля визначення місця проведення заходу з дотриманням карантинних обмежень, попередня реєстрація жителів Вінницької міської територіальної громади, які бажають взяти участь у вищезазначених громадських слуханнях здійснюється за допомогою Google Форми за посиланням: https://u.to/DEb_Gw електронною поштою: info@vmr.gov.ua із зазначенням прізвища, ім’я, по батькові, адреси зареєстрованого або фактичного місця проживання та контактного номера телефону і за телефоном: 59-51-55.

Попередня реєстрація здійснюватиметься протягом 10 календарних днів з моменту оприлюднення повідомлення про початок реєстрації (до 21 лютого 2022 року). Організатором громадського обговорення визначений департамент правової політики та якості Вінницької міської ради.

Замовником виготовлення документації є департамент архітектури та містобудування Вінницької міської ради. Розробник – МКП «Вінницький муніципальний центр містобудування і архітектури».

З основними техніко-економічними показниками детального плану території, графічними матеріалами та додатковою інформацією можна ознайомитись в департаменті архітектури та містобудування в робочі дні (з 16.00 до 17.00 години, к. 8), за адресою: м. Вінниця, вул. Пушкіна, 38.

Дата час та місце проведення громадських слухань будуть повідомлені додатково.

Департамент правової політики та якості Вінницької міської ради

Громадські слухання щодо містобудівної документації – «Детального плану території вздовж вул. Юзвинської між Барським шосе та вул.А.Шептицького»

05 травня 2022 року о 17.30 год, за адресою: м. Вінниця, вул.Брацлавська, 85 (Вінницька дитяча школа мистецтв) відбудуться громадські слухання з обговорення містобудівної документації – «Детального плану території вздовж вул.Юзвинської між Барським шосе та вул.А.Шептицького».

Організатором громадського обговорення визначений департамент правової політики та якості Вінницької міської ради.

Замовником виготовлення документації є департамент архітектури та містобудування Вінницької міської ради. Розробник – МКП «Вінницький муніципальний центр містобудування і архітектури».

Відповідальні особи щодо розгляду пропозицій – працівники Відділу просторового розвитку департаменту архітектури та містобудування, тел. 67-22-76.

З метою запобігання поширенню гострої респіраторної хвороби COVID-19, спричиненої коронавірусом SARS-CoV-2, реєстрація учасників відбуватиметься виключно відповідно до проведеної попередньої реєстрації жителів Вінницької міської територіальної громади, які бажали взяти участь у вищезазначених громадських слуханнях та документу, який посвідчує особу і підтверджує місце реєстрації.

Тимчасово, на період дії та в межах території карантину, встановленого Кабінетом Міністрів України, з метою запобігання поширенню коронавірусної хвороби (COVID-19), до повного його скасування, громадські слухання у Вінницькій міській територіальній громаді проводитимуться за умови дотримання усіх карантинних обмежень.

Департамент правової політики та якості Вінницької міської ради

Результати громадського обговорення містобудівної документації – «Детального плану території вздовж вул.Юзвинської між Барським шосе та вул.А.Шептицького»

Громадське обговорення ініційоване відповідно до рішення Вінницької міської від 04.12.2020 № 41 «Про розроблення містобудівної документації – детальних планів території м. Вінниця». Організатором громадського обговорення визначений департамент правової політики та якості Вінницької міської ради.

Замовником виготовлення документації є департамент архітектури та містобудування Вінницької міської ради. Розробник – МКП «Вінницький муніципальний центр містобудування і архітектури».

Громадське обговорення щодо містобудівної документації: «Детального плану території вздовж вул.Юзвинської між Барським шосе та вул.А.Шептицького» розпочалося 07 січня 2022 року. У громадських слуханнях, які відбулися 05 травня 2022 року, взяли участь 27 жителів Вінницької міської територіальної громади. Також на громадських слуханнях були присутні представники відповідних департаментів міської ради, замовника та розробника документації.

За результатами обговорення, учасники громадських слухань переважною більшістю, від числа зареєстрованих (“За” – 26, “Проти” – 0, “Утрималось” – 0 “Не голосували” - 1), прийняли таку резолюцію: “Рекомендувати погодження містобудівної документації – «Детального плану території вздовж вул.Юзвинської між Барським шосе та вул.А.Шептицького».

Громадське обговорення та громадські слухання щодо вищезазначеної документації пройшли без порушень, відповідно до чинного законодавства України, постанови Кабінету Міністрів України №555 від 25 травня 2011 р. «Про затвердження Порядку проведення громадських слухань щодо врахування громадських інтересів під час розроблення проектів містобудівної документації на місцевому рівні» та Статут Вінницької міської територіальної громади, що затверджений рішення Вінницької міської ради від 28.01.2022 р. №799.

Департамент правової політики та якості Вінницької міської ради

Протокол громадських слухань PDF-документ, 0,19 МБайт, Опубліковано 06 травня 2022 року
  • Назва
  • Обговорення
  • Попередня реєстрація учасників
  • Слухання
  • Результати

07 січня 2022 року - початок обговорення

Обговорення щодо містобудівної документації – «Детального плану території, обмеженої вулицею В’ячеслава Чорновола, Крутим узвозом, межею існуючої громадської забудови, вулицею Миколи Оводова та річкою Південний Буг у м. Вінниці» (1 черга)

ІНФОРМАЦІЙНЕ ПОВІДОМЛЕННЯ про проведення громадського обговорення щодо містобудівної документації – «Детального плану території, обмеженої вулицею В’ячеслава Чорновола, Крутим узвозом, межею існуючої громадської забудови, вулицею Миколи Оводова та річкою Південний Буг у м. Вінниці» (1 черга)

З метою залучення представників громадськості до розгляду містобудівної документації – «Детального плану території, обмеженої вулицею В’ячеслава Чорновола, Крутим узвозом, межею існуючої громадської забудови, вулицею Миколи Оводова та річкою Південний Буг у м. Вінниці», розпочинається громадське обговорення.

Громадське обговорення ініційоване відповідно до рішення Вінницької міської від 30.04.2021 № 401 «Про розроблення містобудівної документації - детальних планів територій»

Організатором громадського обговорення визначений департамент правової політики та якості Вінницької міської ради.

Замовником виготовлення документації є департамент архітектури та містобудування Вінницької міської ради.

З основними техніко-економічними показниками детального плану території, графічними матеріалами та додатковою інформацією можна ознайомитись в департаменті архітектури та містобудування в робочі дні (з 16.00 до 17.00 години, к. 8), за адресою: м. Вінниця, вул. Пушкіна, 38 до 01 лютого 2022 року включно.

Відповідальні особи щодо розгляду пропозицій – працівники Відділу просторового розвитку департаменту архітектури та містобудування, тел. 67-22-76.

Пропозиції та зауваження приймаються у письмовій формі департаментом правової політики та якості Вінницької міської ради за адресою: м. Вінниця, вул.Соборна, 59, каб. 710, тел. 59-51-55, 59-51-59, або за допомогою електронної пошти: info@vmr.gov.ua до 01 лютого 2022 року включно. У повідомленнях вказуються прізвища, імена, по батькові, місце проживання та ставиться особистий підпис фізичної особи. Юридичні особи подають пропозиції із зазначенням найменування та місцезнаходження юридичної особи. Анонімні пропозиції не розглядаються.

Громадське обговорення триватиме протягом 1 місяця з моменту опублікування даного оголошення.

Департамент правової політики та якості Вінницької міської ради

ІНФОРМАЦІЙНЕ ПОВІДОМЛЕННЯ про проведення попередньої реєстрації жителів Вінницької міської територіальної громади, які бажають взяти участь у громадських слуханнях щодо обговорення містобудівної документації: - «Детального плану території, обмеженої вулицею В’ячеслава Чорновола, Крутим узвозом, межею існуючої громадської забудови, вулицею Миколи Оводова та річкою Південний Буг у м. Вінниці» (1 черга)

З метою встановлення орієнтовної кількості учасників громадських слухань задля визначення місця проведення заходу з дотриманням карантинних обмежень, попередня реєстрація жителів Вінницької міської територіальної громади, які бажають взяти участь у вищезазначених громадських слуханнях здійснюється за допомогою Google Форми за посиланням: https://u.to/xxv_Gw електронною поштою: info@vmr.gov.ua із зазначенням прізвища, ім’я, по батькові, адреси зареєстрованого або фактичного місця проживання та контактного номера телефону і за телефоном: 59-51-55.

Попередня реєстрація здійснюватиметься протягом 10 календарних днів з моменту оприлюднення повідомлення про початок реєстрації (до 21 лютого 2022 року).

Організатором громадського обговорення визначений департамент правової політики та якості Вінницької міської ради.

Замовником виготовлення документації є департамент архітектури та містобудування Вінницької міської ради. Розробник – МКП «Вінницький муніципальний центр містобудування і архітектури».

З основними техніко-економічними показниками детального плану території, графічними матеріалами та додатковою інформацією можна ознайомитись в департаменті архітектури та містобудування в робочі дні (з 16.00 до 17.00 години, к. 8), за адресою: м. Вінниця, вул. Пушкіна, 38.

Дата час та місце проведення громадських слухань будуть повідомлені додатково.

Департамент правової політики та якості Вінницької міської ради

Громадські слухання щодо містобудівної документації – «Детального плану території, обмеженої вулицею В’ячеслава Чорновола, Крутим узвозом, межею існуючої громадської забудови, вулицею Миколи Оводова та річкою Південний Буг у м. Вінниці» (1 черга)

12 травня 2022 року о 17.30 год, за адресою: м. Вінниця, вул.Брацлавська, 85 (Актова зала Вінницької дитячої школи мистецтв) відбудуться громадські слухання з обговорення містобудівної документації – «Детального плану території, обмеженої вулицею В’ячеслава Чорновола, Крутим узвозом, межею існуючої громадської забудови, вулицею Миколи Оводова та річкою Південний Буг у м.Вінниці» (1 черга).

Організатором громадського обговорення визначений департамент правової політики та якості Вінницької міської ради.

Замовником виготовлення документації є департамент архітектури та містобудування Вінницької міської ради. Розробник – МКП «Вінницький муніципальний центр містобудування і архітектури». Відповідальні особи щодо розгляду пропозицій – працівники Відділу просторового розвитку департаменту архітектури та містобудування, тел. 67-22-76.

З метою запобігання поширенню гострої респіраторної хвороби COVID-19, спричиненої коронавірусом SARS-CoV-2, реєстрація учасників відбуватиметься виключно відповідно до проведеної попередньої реєстрації жителів Вінницької міської територіальної громади, які бажали взяти участь у вищезазначених громадських слуханнях та документу, який посвідчує особу і підтверджує місце реєстрації.

Тимчасово, на період дії та в межах території карантину, встановленого Кабінетом Міністрів України, з метою запобігання поширенню коронавірусної хвороби (COVID-19), до повного його скасування, громадські слухання у Вінницькій міській територіальній громаді проводитимуться за умови дотримання усіх карантинних обмежень.

Департамент правової політики та якості Вінницької міської ради

Результати громадського обговорення містобудівної документації – «Детального плану території, обмеженої вулицею В’ячеслава Чорновола, Крутим узвозом, межею існуючої громадської забудови, вулицею Миколи Оводова та річкою Південний Буг у м. Вінниці» (1 черга)

Громадське обговорення ініційоване відповідно до рішення Вінницької міської від 30.04.2021 № 401 «Про розроблення містобудівної документації - детальних планів територій» Організатором громадського обговорення визначений департамент правової політики та якості Вінницької міської ради.

Замовником виготовлення документації є департамент архітектури та містобудування Вінницької міської ради. Розробник – МКП «Вінницький муніципальний центр містобудування і архітектури».

Громадське обговорення щодо містобудівної документації: «Детального плану території, обмеженої вулицею В’ячеслава Чорновола, Крутим узвозом, межею існуючої громадської забудови, вулицею Миколи Оводова та річкою Південний Буг у м. Вінниці» (1 черга)» розпочалося 07 січня 2022 року

У громадських слуханнях, які відбулися 12 травня 2022 року, взяли участь 61 житель Вінницької міської територіальної громади. Також на громадських слуханнях були присутні представники відповідних департаментів міської ради, замовника та розробника документації.

За результатами обговорення, учасники громадських слухань переважною більшістю, від числа зареєстрованих (ЗА – 38, ПРОТИ – 0, УТРИМАЛИСЬ – 0, НЕ БРАЛИ УЧАСТЬ У ГОЛОСУВАННІ - 23), прийняли таку резолюцію: Рекомендувати погодження містобудівної документації: - «Детального плану території, обмеженої вулицею В’ячеслава Чорновола, Крутим узвозом, межею існуючої громадської забудови, вулицею Миколи Оводова та річкою Південний Буг у м. Вінниці» (1 черга).

Громадське обговорення та громадські слухання щодо вищезазначеної документації пройшли без порушень, відповідно до чинного законодавства України, постанови Кабінету Міністрів України №555 від 25 травня 2011р. «Про затвердження Порядку проведення громадських слухань щодо врахування громадських інтересів під час розроблення проектів містобудівної документації на місцевому рівні», Статуту територіальної громади міста Вінниці і Положення про громадські слухання в місті Вінниці.

Департамент правової політики та якості Вінницької міської ради

Протокол громадських слухань

Протокол громадських слухань PDF-документ, 0,59 МБайт, Опубліковано 12 травня 2022 року
  • Назва
  • Обговорення
  • Попередня реєстрація учасників
  • Слухання
  • Результати

16 липня 2021 року - початок обговорення

Обговорення щодо можливості будівництва торгівельно-офісного центру по вул. Гоголя, 3 в м. Вінниці

16 липня 2021 року розпочинато громадське обговорення щодо можливості будівництва торгівельно-офісного центру по вул. Гоголя, 3 в м. Вінниці.

Замовником виготовлення документації є громадянин Кожухівський Володимир Станіславович. Розробник – ТОВ «А-ПІЛОН».

З вищезазначеними матеріалами та додатковою інформацією можна ознайомитися в департаменті правової політики та якості Вінницької міської ради за адресою: м. Вінниця, вул. Соборна, 59, тел. 59-51-55, 59-51-59.

Пропозиції та зауваження з даного питання просимо надсилати до департаменту правової політики та якості Вінницької міської ради за вказаною вище адресою.

Відповідальні особи щодо розгляду пропозицій – працівники Відділу просторового розвитку департаменту архітектури та містобудування Вінницької міської ради, тел. 67-22-76.

Містобудівний розрахунок PDF-документ, 7,46 МБайт

ІНФОРМАЦІЙНЕ ПОВІДОМЛЕННЯ про проведення попередньої реєстрації жителів Вінницької міської територіальної громади, які бажають взяти участь у громадських слуханнях щодо можливості будівництва торгівельно-офісного центру по вул. Гоголя, 3 в м.Вінниці

З метою встановлення орієнтовної кількості учасників громадських слухань задля визначення місця проведення заходу з дотриманням карантинних обмежень, попередня реєстрація жителів Вінницької міської територіальної громади, які бажають взяти участь у вищезазначених громадських слуханнях здійснюється за допомогою Google Форми за посиланням: https://u.to/6suHGw електронною поштою: info@vmr.gov.ua із зазначенням прізвища, ім'я, по батькові, місця проживання та контактного номера телефону і за телефоном: 59-51-55.

Попередня реєстрація здійснюватиметься протягом 10 календарних днів з моменту оприлюднення повідомлення про початок реєстрації (до 30 серпня 2021 року).

Організатором громадського обговорення визначений департамент правової політики та якості Вінницької міської ради.

Замовником виготовлення документації є департамент архітектури та містобудування Вінницької міської ради.

З основними техніко-економічними показниками детального плану території, графічними матеріалами та додатковою інформацією можна ознайомитись в департаменті архітектури та містобудування в робочі дні (з 16.00 до 17.00 години, к. 8), за адресою: м. Вінниця, вул. Пушкіна, 38.

Дата час та місце проведення громадських слухань будуть повідомлені додатково.

УВАГА!!!

ГРОМАДСЬКІ СЛУХАННЯ

щодо можливості будівництва торгівельно-офісного центру по вул.Гоголя, 3 в м.Вінниці, які мали відбутися сьогодні, 17 листопада 2022 року, о 17.30год. в укритті (підземні приміщення - спортивна зала) за адресою: м. Вінниця, вул.600-річчя, 21

СКАСОВАНІ

у зв’язку з ситуацією, що склалася в місті, зокрема перебої з електропостачанням та транспортним сполученням.

Департамент правової політики та якості Вінницької міської ради

Нормативно правова база

Департамент правової політики та якості

Контакти:
(0432) 59-50-42
law@vmr.gov.ua