Сергій Моргунов: Вінниця підпише угоду про партнерство з німецьким містом Мюнстер

15 грудня 2022, 13:42

Вчора, 14 грудня, під час онлайн-засідання міської ради Мюнстера, в якому взяв участь Вінницький міський голова Сергій Моргунов, розглянули питання про укладення тристоронньої угоди солідарності міст Мюнстер-Люблін-Вінниця. Саме з такою ініціативою вийшло німецьке місто Мюнстер.

Рада Мюнстера прийняла рішення про встановлення партнерських зв'язків з Вінницею. Місто Люблін, яке є польським побратимом Мюнстера та активно співпрацює з нашою громадою, підтримало ці наміри.

“Поспілкувалися онлайн з мером Мюнстера Маркусом Леве та з Керівником відділу міжнародних зв’язків муніципалітету Любліна Кшиштофом Становським. Вони висловили свою підтримку українському народу і нашій державі та готовність й надалі допомагати нам у боротьбі проти рашистів”, – написав у своєму Фейсбуці Сергій Моргунов.

Вінницький міський голова виступив перед депутатами міської ради Мюнстера та розповів про ситуацію в країні з перших вуст. За його словами, наших партнерів цікавило, як сьогодні живе Вінниця, як вінничани справляються з наслідками відключень електроенергії через російські атаки на об’єкти енергетичної інфраструктури.

“Маркус Леве повідомив, що мешканці Мюнстера вже відправили Вінниці гуманітарний вантаж з обладнанням, яке знадобиться нам для облаштування пунктів незламності. Європейські громади згуртувалися перед зовнішньою загрозою. Це зближує нас. Дякую нашим іноземним партнерам за допомогу, підтримку і співпереживання”, – підсумував Вінницький міський голова.

Нагадаємо, Вінниця також налагоджує побратимство з іншим німецьким містом – Карлсруе. Ради обох міст підтримали наміри співпраці. Навесні очікується підписання офіційних угод про побратимство.

Теми

Натисніть на зображення, щоб збільшити його

Схожі сервіси

Усі сервіси

Доступ до публічної інформації

Забезпечення права громадян вільно збирати, зберігати, використовувати і поширювати інформацію

Програми міської ради

Програми розвитку Вінницької міської територіальної громади

Консультативно-дорадчі органи

Колегіальні органи міської ради та її виконавчих органів для забезпечення участі громадян в управлінні справами міста

Підтримка бізнесу

Висвітлення ділових подій, бізнес-можливостей та стану розвитку підприємництва Вінницької міської територіальної громади.