​ТОВ «Житлово-ЕксПлуатаційне Об'єднання»

З 1 лютого 2013 року у місті Вінниці розпочало роботу Товариство з обмеженою відповідальністю «Житлово-Експлуатаційне Об'єднання», яке на підставі Рішення №25 «Про обслуговування житлового фонду» виконавчого комітету Вінницької міської ради є виконавцем послуг з утримання будинків і споруд та прибудинкових територій.ТОВ «ЖЕО» створено з метою покращення надання житлово-комунальних послуг населенню міста, на обслуговуванні якого знаходиться 767 житлових будинків.  

ЖЕО1.jpg    Адреса підприємства:
    м. Вінниця, Миколи Оводова, 1

    Контактні телефони:

  • факс 551-841
  • диспетчерська 550-350, 508-355,          068-118-09-49.
  • директор​ ТОВ «ЖЕО» Капшук Євгеній Вікторович 550-350
  • заступник з технічної частини Майданов Олександр Володимирович 508-355

Електронна адреса:   tviy.dim@ukr.net ​ЖЕО2.jpg

Сайт ТОВ «ЖЕО»: www.tovgeo.vn.ua

Графік роботи:

Понеділок - П'ятниця з 8.00 до 17.00

Центр обслуговування мешканців

Утворено центр обслуговування "Центральний", що по вул. Миколи Оводова, 1,  де здійснюється прийом паспортистів, укладення договорів, консультації з питання нарахувань та прийом платежів за житлово-комунальні послуги.

Єдина база даних дозволяє видавати довідки та приймати платежі за житлово-комунальні послуги на будь-якому Центрі обслуговуванні населення не залежно від місця реєстрації та проживання мешканців.

З чого складається наша робота

«Житлово-експлуатаційне об'єднання» працює за принципом відкритості та продуктивної співпраці з мешканцями. Основним пріоритетом ЖЕО є співпраця зі старшими по будинках. Мешканець, в особі старшого по будинку, виступає замовником, а «ЖЕО», планує та організовує проведення робіт і контролює їх якість, де безпосереднім виконавцем, являється підрядник. Це обумовлює підвищення якості наданих послуг та надає можливість виконання значних об'ємів ремонтних робіт за рахунок обігових коштів підрядних організацій з відтермінуванням платежу, в межах граничного тарифу.

Виробничо-технічний відділ товариства, спільно зі старшими по будинках, на підставі дефектних актів, за результатами обстеження технічного стану будинків та споруд, планують їх поточний ремонт у відповідності до складених графіків їх проведення, а також здійснюють контроль проведення робіт.

Фахівці відділу благоустрою та санітарного стану систематично контролюють проведення, підрядними підприємствами, прибирання місць загального користування та прибудинкових територій.

Працівники відділу по роботі зі споживачами здійснюють нагляд за станом житлового фонду та безпосередньо працюють із споживачами послуг по утриманню будинку.

МІЙ ДІМ – МОЯ ФОРТЕЦЯ!!!

Будинок – це цілий організм, який складається з великої кількості конструктивних елементів. І йому, як і будь-якому іншому організму, потрібна своєчасна діагностика, якісне обслуговування. 

Наше товариство забезпечує оперативне реагування на звернення мешканців, яке здійснюється роботою трьох диспетчерів через багатоканальні телефони: 550-350, 508-355, 068-118-09-49.

 Налагоджена швидка взаємодія та координація діяльності з відділом оперативного реагування Вінницької міської ради «Цілодобова варта» за допомогою єдиної комп'ютерної бази «Диспетчер» та через прямий телефон. Також здійснюється оперативне реагування щодо ліквідації аварійних ситуацій на інженерних мережах. У складі аварійно-диспетчерського відділу функціонує п'ять аварійних бригад, автомобілі яких укомплектовані сучасними сантехнічними засобами.

Сайт http://tovgeo.vn.ua/ – це можливість спілкування зі споживачами послуг через електронну адресу. Мешканці мають змогу звернутися до нас, не виходячи з дому, а завдяки інформаційному віснику «Квартирка», вони отримують інформацію про останні події  у житлово-комунальній сфері.