​ТОВ «Житлово-ЕксПлуатаційне Об'єднання»

ТОВ «ЖЕО» створено з метою покращення надання житлово-комунальних послуг населенню міста, на обслуговуванні якого знаходиться 567 житлових будинків.  

Адреса основного офісу:
м. Вінниця, вул. Генерала Арабея, 2А

Адреса Прозорого офісу:
м. Вінниця, вул. Л. Ратушної, 22А

 Контактні телефони:

 • факс 551-841
 • диспетчерська 550-350, 508-355, 068-118-09-49
 • директор​ ТОВ «ЖЕО» Капшук Євгеній Вікторович 550-350
 • заступник з технічної частини Майданов Олександр Володимирович 508-355

Електронна адреса:   tviy.dim@ukr.net ​

Сайт ТОВ «ЖЕО»: www.tovgeo.vn.ua

Графік роботи:

Понеділок - П'ятниця з 8.00 до 17.00
Обідня перерва  з 12:00 до 13:00 

ЦЕНТР ОБСЛУГОВУВАННЯ СПІВВЛАСНИКІВ

Утворено Центр обслуговування, що по вул. Л. Ратушної 22А,  де здійснюється:
 • прийом громадян з питань реєстрації/зняття з реєстрації місця проживання/перебування;
 • укладення договорів реструктуризації (мирових угод);
 • консультації з питання нарахувань та прийом платежів за житлово-комунальні послуги;
 • консультації надавачів послуг товариств Центру муніципальних систем управління та «Енера Вінниця».

З ЧОГО СКЛАДАЄТЬСЯ НАША РОБОТА

«Житлово-експлуатаційне об'єднання» працює за принципом відкритості та продуктивної співпраці на підставі украденого договору з співвласниками багатоквартирних будинків.

Основним пріоритетом ЖЕО є співпраця з уповноваженими особи співвласників багатоквартирного будинку.

Співвласник, в особі уповноваженого по будинку, виступає замовником, а «ЖЕО», планує та організовує проведення робіт і контролює їх якість, де безпосереднім виконавцем, являється підрядник. Це обумовлює підвищення якості наданих послуг та надає можливість виконання значних об'ємів ремонтних робіт за рахунок обігових коштів підрядних організацій.

Відділ контролю управління будинків, спільно з уповноваженими особами по будинках, на підставі дефектних актів, за результатами обстеження технічного стану будинків та споруд,

 • планують їх поточний ремонт у відповідності до складених графіків їх проведення, 
 • здійснюють контроль проведення робіт, 
 • систематично контролюють проведення, підрядними підприємствами, прибирання місць загального користування та прибудинкових територій,
 • здійснюють нагляд за станом житлового фонду та безпосередньо працюють із споживачами послуг по управлінню багатоквартирним будинком.

МІЙ ДІМ – МОЯ ФОРТЕЦЯ!!!

Будинок – це цілий організм, який складається з великої кількості конструктивних елементів. І йому, як і будь-якому іншому організму, потрібна своєчасна діагностика і якісне обслуговування. 

Наше товариство забезпечує оперативне реагування на звернення співвласників, яке здійснюється роботою трьох диспетчерів через багатоканальні телефони: 550-350, 508-355,           068-118-09-49.

Налагоджена швидка взаємодія та координація діяльності з відділом оперативного реагування Вінницької міської ради «Цілодобова варта» за допомогою єдиної комп'ютерної бази «Диспетчер» та через прямий телефон. Також здійснюється оперативне реагування щодо ліквідації аварійних ситуацій на інженерних мережах.

У складі аварійно-диспетчерського відділу функціонує п'ять аварійних бригад, автомобілі яких укомплектовані сучасними сантехнічними засобами.

Робота здійснюється по принципу «швидкої допомоги» в термін до 3х годин, локалізуються та усуваються аварійною бригадою на мережах.

Сайт http://tovgeo.vn.ua/ – це можливість спілкування зі споживачами послуг через електронну адресу. Мешканці мають змогу звернутися до нас, не виходячи з дому, а завдяки створеній сторінці у інтернет просторі Facebook, вони отримують інформацію про останні події  у житлово-комунальній сфері.