Керування дозволамиКерування дозволами

Центр підліткових клубів за місцем проживання

 933695-ditey-ta-pidlitkiv-zaproshuyut-u-bezkoshtovni-gurtki-merezhi-klubiv-za-mistsem-prozhivannya-vinsmart.jpeg

Головною метою Центру – організація змістовного дозвілля,  створення умов для соціального захисту і розвитку творчих здібностей дітей, підлітків та молоді у вільний від навчання та роботи час, сприяння підтримці молодіжних ініціатив та створення умов для самореалізації молоді у місті.

Офіційна назва – комунальний заклад “Центр підліткових клубів за місцем проживання”.
Центр  є:
перспективним майданчиком для реалізації інноваційних проектів та ініціатив, який організовує та наповнює змістовним дозвіллям життя дітей, підлітків та молоді;
експериментальним майданчиком, який напрацьовує методологію та практичний механізм реалізації проектів, функціонування клубів.
Центр являє собою дружній колектив, який складається з цілеспрямованих, талановитих та творчих молодих людей, що працюють під кураторством досвідчених педагогів та соціальних фахівців, що мають великий досвід.
“VinSmart” – це дієва структура, яка поєднує енергію молодих та перспективних кадрів з професіоналізмом досвідчених працівників.

Завданнями Центру є:
 - розвиток духовного і творчого потенціалу особистості, допомога у формуванні знань і навичок здорового способу життя;
 - виховання патріотизму, любові до рідної землі, родини, свого народу, держави України, поваги до народних звичаїв, традицій, національних цінностей українського народу та інших народів і націй, шанобливого ставлення до людей похилого віку;
 - залучення молоді до громадського життя міста, розвиток молодіжного руху;
 - створення умов для виховання патріотизму до рідного міста;
 - розвиток пізнавальних мотивацій і творчих здібностей дітей, підлітків та молоді;
 - організація змістовного дозвілля дітей, підлітків та молоді;
 - профілактика бездоглядності та правопорушень у дитячому та молодіжному середовищі;
 - задоволення потреб молоді у професійному самовизначенні.

Внутрішня структура роботи “Центру підліткових клубів за місцем проживання

Безымянный.JPG

Напрямки роботи Центру:

- Художньо-естетичний, який    забезпечує    розвиток   творчих здібностей дітей, підлітків та молоді та включає: проведення виставки дитячої творчості та творчих конкурсів; проведення заняття з образотворчого мистецтва, виготовлення подарунків власним  руками (вул. 600-річчя, 6, пров. О.Антонова, 28) робота хореографічних студій (вул. Дачна, 7, вул. Скалецького, 41, вул. Чайковського, б/н, вул. Ватутіна, 44) та центру розвитку особистості (вул. Ак.Янгеля, 65, вул. Грибоєдова,3);

 - Здоровий спосіб життя, який забезпечує необхідні умови для змістовного відпочинку та розвитку фізичних здібностей дітей, підлітків та молоді. Вже стали традиційними:
«Дні відкритих дверей» для дітей мікрорайону, де знаходиться підлітковий клуб;
робота футбольного клубу «Олімп» (просп. Космонавтів, 58), де діти вивчають основи гри у футбол; проект «Літній клуб» - організація молодіжних та дитячих заходів в місцях масового відпочинку вінничан біля води; гра у французькі кулі «Петанк»; робота атлетичної зали для фізичного розвитку особистості (вул. Привокзальна, 2/1); робота спортивно-оздоровчого клубу «Патріот»  (вул. Стельмаха,25).

- Патріотичне виховання, яке   спрямоване   на   залучення дітей, підлітків та молоді  до активної діяльності з вивчення українських традицій.
  Вже стали улюбленими: конкурс «Модна вишиванка», який сприяє популяризації української тематики серед молоді міста; «Український клуб», який працює на базі підліткового клубу «Гараж 77» (вул. Д. Нечая, 77-А), де діти вивчають українські традиції та фольклор.

- Підтримка творчих ініціатив та організація змістовного дозвілля молоді, забезпечує необхідні умови  для  змістовного відпочинку:проведення молодіжних творчих заходів, флешмобів, квестів, конкурсів, Чемпіонатів, змагань тощо.

- Розвиток інтелектуальних здібностей. З цією метою  в Центрі працює: гурток освітніх технологій на базі підліткового клубу «Аліса»(вул. Ватутіна, 44); гурток «Міні-TV» на базі підліткового клубу по вул. Чайковського; Англійський клуб на базі підліткових клубів “Гараж 77” (вул. Д. Нечая, 77-А) та «VinSmart» (вул. Соборна, 91).

- Екологічний напрямок, метою якого є дослідження екологічної ситуації в місті, розробка різноманітних методів по покращенню навколишнього середовища та набуття практичних навичок  догляду за рослинами. Під час занять увага приділяється техніці   “Ленд-арт”, тобто впровадження в навколишнє буденне середовище художніх образів, які створять позитивну атмосферу для громадян міста.

- Адаптація до корисного використання сучасних інформаційних технологій, профілактика негативного впливу Інтернету на дітей та підлітків.  Порушуючи дану тематику за допомогою життєвих ситуацій педагоги показують ті негаразди, які може нести з собою спілкування через мережу. Разом із дітьми педагоги формують  практичні поради, як можна уникнути більшість з можливих негараздів та проблем, що несе з собою мережа Інтернет, і перетворити спілкування в Інтернеті на корисний час проведення.

- “Міські джунглі” (вивчення умов безпечного проживання в місті та правил поведінка дітей на дорозі) на базі підліткового клубу «Гараж 77» (вул. Д. Нечая, 77-А), де діти у ігровій формі вивчають правила дорожнього руху. За допомогою відеоматеріалів та інтерактивних форм навчання знайомляться з небезпечними ситуаціями, які можуть спіткати дитину. 

Програмне забезпечення. 

Всі напрямки роботи Центру прописані відповідно до:
 - Державної цільової соціальної програми «Молодь України на 2016-2020 роки»;
 - Програми "Місто молодих на 2016-2020 роки";
 - Програми “Вінниця – місто дружнє до дітей”.

Місце знаходження: м. Вінниця вул. Соборна, 91

Контактні телефони: 50-82-13, 50-82-14