Соціальний захист: Основні напрямки соціальної політики Вінницької міської територіальної громади на 2015-2021 роки
Керування дозволамиКерування дозволами

Основні напрямки соціальної політики Вінницької міської територіальної громади на 2015-2021 роки

​Комплексна програма «Основні напрямки соціальної політики Вінницької міської територіальної громади на 2015-2021 роки» зі змінами, затверджена рішенням міської ради від 26.12.2014 року №1944.  

                             МЕТА  КОМПЛЕКСНОЇ  ПРОГРАМИ

   Головна мета  -  забезпечити додаткові до встановлених законодавством гарантій соціального захисту окремих категорій вінничан. А також – впорядкувати існуючу систему надання муніципальних допомог, пільг та компенсацій.

     Значна увага у документі спрямована  на створення умов для активної участі у житті міста літніх людей, надання соціальних послуг вінничанам похилого віку, сім'ям та людям, які перебувають у складних життєвих обставинах.

                    ОСНОВНІ НАПРЯМКИ КОМПЛЕКСНОЇ ПРОГРАМИ:

  • поліпшення соціальних умов конкретних груп населення (це сім'ї з дітьми, літні громадяни, одинокі, інваліди, тощо);
  • індивідуальна робота з окремими особами і  родинами з конкретних проблем, що включає  матеріальну допомогу, турботу про дітей, робота з неблагополучними сімями;
  • турбота та  догляд за людьми літнього віку  та розвиток волонтерського руху.

            Комплексна програма передбачає ряд  заходів  з  впровадження  нових підходів у системі соціального захисту, що забезпечить високу здатність громади протистояти негативним викликам та формуватиме  соціальну довіру  і відчуття рівних можливостей для громадян.

             Заходи Програми містять чотири розділи:
 • І РОЗДІЛ. Надання муніципальних пільг, допомог та компенсацій мешканцям Вінницької міської територіальної громади.
 • ІІ РОЗДІЛ. Підвищення рівня та якості життя багатодітних сімей Вінницької міської територіальної громади.
 • ІІІ РОЗДІЛ.   Соціальне обслуговування (надання соціальних послуг) громадян похилого віку  та повнолітніх громадян з інвалідністю.
 • ІV РОЗДІЛ. Соціальна робота з сім'ями, дітьми та молоддю, які перебувають у складних життєвих обставинах, та потребують сторонньої допомоги, розвиток волонтерського руху.