Керування дозволамиКерування дозволами

Активний відпочинок та зелені зони

66959508_2673641239331330_4986172072460812288_o.jpg

Місто над Бугом
Вінниця багата на мальовничі краєвиди й скелясті узбережжя. Найкраще вони відкриваються, якщо споглядати їх прямо з Південного Бугу. Для цього у нагоді стануть теплоходи, які в туристичний сезон курсують річкою крізь усе місто.
Подорож катером – не тільки вдалий варіант для екскурсії, але й можливість яскраво та неординарно провести різноманітні свята та івенти.

Улюблені парки
Найпопулярнішими місцями відпочинку є Центральний міський парк та Парк Дружби народів. Перший багатий на цікаві об'єкти садово-паркового мистецтва, має власний зоопарк, алею мініатюр і планетарій. Другий має іншу вагому перевагу – зелену зону вздовж Вишенського озера та затишний пляж. Обидві локації користуються попитом в організаторів різноманітних арт- та гастрофестивалів.

Ліси, де так добре блукати
На заході Вінниця межує з просторим лісопарком, в якому місто плавно перетворюється у зелені гектари з каскадом озер. Тут знаходиться дитяче ігрове містечко, майданчик для занять спортом, альтанки та зони екологічної освіти.
Також на території міста розташований ботанічний сад «Поділля», в якому можна влаштувати затишні пікніки та натхненні фотосесії.

Велосипедні прогулянки
Якщо ви вже встигли насолодилися зручним вінницьким громадським транспортом – пересійдайте на велосипеди! Це вдалий варіант не лише для щоденних маршрутів, а і для оглядових екскурсій та подорожей містом.
Місто пропонує комфортні умови для пересування цим видом транспорту на майже 60 км велодоріжок. Якщо не маєте власного двоколісника – його можна взяти в громадському велопрокаті NextBike по всьому місту.