Новини спорту за 2020 рік: чемпіонат України з сумо серед молодших юнаків до 12 років, юнаків до 14 років, юнаків до 16 років і юніорів до 18 років.
Керування дозволамиКерування дозволами

чемпіонат України з сумо серед молодших юнаків до 12 років, юнаків до 14 років, юнаків до 16 років і юніорів до 18 років.

07-11.10.2020р. – у м. Вінниці відбувся чемпіонат України з сумо серед молодших юнаків до 12 років, юнаків до 14 років, юнаків до 16 років і юніорів до 18 років. В даних змаганнях взяли участь 13 команд: Волинська, Дніпропетровська, Донецька, Запорізька, Київська обл., Миколаївська, Полтавська, Рівненська, Сумська, Харківська, Херсонська, Хмельницька та Вінницька (заклад «МДЮСШ №5»). Загальна кількість учасників близько 500 спортсменів. Вихованці закладу «МДЮСШ №5» вибороли: 29 – І місць, 16 – ІІ місць та 23 – ІІІ місця.

   Результати змагань спортсменів закладу МДЮСШ №5:

Серед молодших юнаків до 12 років:

3м. Гаврищук Яна, вагова категорія 30 кг

5м. Дніпровський Володимир, вагова категорія 30 кг

5м. Семьонов Олександр, вагова категорія 30 кг

5м. Мрочко Артем, вагова категорія 35 кг

1м. Іжаківська Валерія, вагова категорія 45 кг

2м. Коротюк Анна, вагова категорія 45 кг

5м. Верещак Богдан, вагова категорія 45 кг

1м. Пастух Денис, вагова категорія 50 кг

2м. Лісневич Оксана, вагова категорія 50 кг

 2м. Бенькова Діана, вагова категорія 55 кг

 3м. Рачинський Георгій, вагова категорія 55 кг

 5м. Ходзінський Артем, вагова категорія 60 кг

5м. Малишевська Христина, вагова категорія +65 кг

ІІІ командне місце серед молодших дівчат до 12 років:

  • Бенькова Діана;
  • Лісневич Оксана;
  • Рудніцька Олександра.

ІІІ командне місце серед молодших юнаків до 12 років:

  • Пастух Денис;
  • Рачинський Єгор.

За загальними підсумками серед міст командні місця посіли:

1 місце – Вінниця;

2 місце – Волинь;

3 місце – Запоріжжя.

Серед юнаків до 14 років:

 1м. Зімін Артем, вагова категорія 40 кг.

 3м. Рудніцька Олександра, вагова категорія 40 кг.

 2м. Рокочук Дар'я, вагова категорія 45 кг.

 5м. Ткачук Владислав, вагова категорія 45 кг.

 3м. Лісневич Оксана, вагова категорія 50 кг.

 3м. Пастух Денис, вагова категорія 50 кг.

 5м. Семьонова Анжеліка, вагова категорія 50 кг.

 1м. Дратований Павло, вагова категорія 55 кг.

 3м. Правосудова Юлія, вагова категорія 55 кг.

 1м. Ружанська Вікторія, вагова категорія 60 кг.

 2м. Цимбалюк Тімур, вагова категорія 60 кг.

 5м. Сусков Остап, вагова категорія 65 кг.

ІІ командне місце серед дівчат до 14 років:

  • Правосудова Юлія;
  • Ружанська Вікторія;
  • Іжаківська Валерія.

ІІІ командне місце серед юнаків до 14 років:

  • Дратований Павло;
  • Цимбалюк Тімур.

За загальними підсумками серед міст командні місця посіли:

1 місце – Вінниця;

2 місце – Дніпропетровськ;

3 місце – Миколаїв.

Серед юнаків до 16 років:

 3м. Іжаківська Валерія, вагова категорія 45 кг

 5м. Рокочук Дар'я, вагова категорія 45 кг

 1м. Лісневич Оксана, вагова категорія 50 кг

 1м. Правосудова Юлія, вагова категорія 55 кг

 3м. Дратований Павло, вагова категорія 55 кг

 3м. Ружанська Вікторія, вагова категорія 60 кг

 1м. Богатчук Вадим, вагова категорія 65 кг

 2м. Зілецький Дмитро, вагова категорія 65 кг

 1м. Гребенчук Ірина, вагова категорія 70 кг

 2м. Фененко Максим, вагова категорія 95 кг

 1м. Явгусішин Данило, вагова категорія +95 кг

 2м. Поліш Андрій, вагова категорія +95 кг

 1м. Гребенчук Ірина, вагова категорія Абс.

 1м. Явгусішин Данило, вагова категорія Абс.

3м. Фененко Максим, вагова категорія Абс.

5м. Поліш Андрій, вагова категорія Абс.

І командне місце серед дівчат до 16 років:

  • Гребенчук Ірина;
  • Ружанська Вікторія.

І командне місце серед юнаків до 16 років:

  • Фененко Максим;
  • Явгусішин Данило;
  • Поліш Андрій.

За загальними підсумками серед міст командні місця посіли:

1 місце – Вінниця;

2 місце – Харків;

3 місце – Рівне.

Серед юніорів до 18 років:

 3м. Колесник Валерія, вагова категорія 55 кг.

 5м. Правосудова Юлія, вагова категорія 55 кг.

 5м. Дратований Павло, вагова категорія 55 кг.

 1м. Зілецький Дмитро, вагова категорія 60 кг.

 3м. Ружанська Вікторія, вагова категорія 60 кг.

 5м. Гуцалюк Юлія, вагова категорія 60 кг.

 5м. Цимбалюк Тімур, вагова категорія 60 кг.

 1м. Нікітінська Олена, вагова категорія 65 кг.

 1м. Гребенчук Ірина, вагова категорія 70 кг.

 3м. Антохова Юлія, вагова категорія 70 кг.

 3м. Богатчук Вадим, вагова категорія 70 кг.

 3м. Кухарук Юлія, вагова категорія 75 кг.

 1м. Загробський Олександр, вагова категорія 80 кг.

 5м. Фененко Максим, вагова категорія 90 кг.

1м. Явгусішин Данило, вагова категорія 100 кг.

2м. Поліш Андрій, вагова категорія 100 кг.

3м. Варданесян Ерік, вагова категорія +100 кг.

5м. Рухадзе Давид, вагова категорія +100 кг.

1м. Гребенчук Ірина, вагова категорія Абс.

1м. Явгусішин Данило, вагова категорія Абс.

5м. Варданесян рік, вагова категорія Абс.

І командне місце серед юніорок до 18 років:

  • Колесник Валерія;
  • Гребенчук Ірина;
  • Нікітінська Олена;
  • Правосудова Юлія.

ІІ командне місце серед юніорів до 18 років:

  • Загробський Олександр;
  • Явгусішин Данило;
  • Фененко Максим;
  • Струк Денис.

За загальними підсумками серед міст командні місця посіли:

1 місце – Вінниця;

2 місце – Рівне;

3 місце – Харків.

1.jpg

2.jpg