Новини спорту за 2020 рік: Нагородження працівників галузі, спортсменів до Дня Фізичної культури та спорту в Україні
Керування дозволамиКерування дозволами

Нагородження працівників галузі, спортсменів до Дня Фізичної культури та спорту в Україні

09 вересня 2020 року на стадіоні ДЮСШ 1 відбулося нагородження працівників галузі  переможців і призерів  міжнародних змагань Всеукраїнських змагань та загальноосвітніх шкіл за підсумками рейтингу  фізкультурно-спортивної роботи за 2019-2020 навчальний  рік:

Першими нагородили людей, які у  свій час прославляли наш край та місто  на олімпійських іграх:

Заслуженого майстра спорту України з плавання, учасника ХХV, ХХVI, ХХVII, ХХVIII літніх Олімпійських ігор, двічі срібного призер ХХVI Олімпійських ігор у  Барселоні-1992року Хникіна  Павло Вікторовича;

Заслуженого майстра спорту України з велоспорту, срібного призера ХХVI літніх Олімпійських ігор (Сідней), дворазового чемпіна світу Чернявського Сергія Володимировича;

Заслуженого майстра спорту України з легкої атлетики,  учасницю Олімпійських ігор в Афінах у 2004 році, переможницю Олімпійських ігор в Пекіні у 2008 році Наталю Володимирівну Добринську;

Заслуженого майстра спорту України, чемпіонку Олімпійських ігор в Пекіні, срібну медалістку на Олімпійських іграх у Лондоні у веслуванні на байдарці-одиночці (дистанція 500 і 200 метрів) та бронзова медалістка Олімпійських ігор в Афінах з веслування на байдарках і каное Інну Осипенко-Радомську.

Майстра спорту міжнародного класу зі спортивної ходьби, 14-разовий чемпіон України зі спортивної ходьби на дистанції 20 км, учасник Олімпійський Ігор у Пекіні у 2008 році Андрій Віталійович Ковенко;

Майстер спорту міжнародного класу з боксу, учасник літніх олімпійських ігор в Ріо де Жанейро. Денис Вікторович Солоненко;

Майстер спорту міжнародного класу України з бігу на 400 метрів з бар'єрами, бронзова призерка І юнацьких Олімпійських ігор, учасниця літніх Олімпійських ігор 2016 року в Ріо-де-Жанейро Олена Дмитрівна Колесниченко.

IMG_6656.JPG

IMG_6659.JPG\

IMG_6660.JPG

Нагородження закладів загальної середньої освіти

За підсумками рейтингу фізкультурно-спортивної роботи в закладах загальної середньої освіти м. Вінниці за 2019-2020 навчальний  рік телевізорами, грамотами та кубками  нагороджуються:

6м. – школа №19

Директор – Костюк Володимир Миколайович

Вчитель фізичного виховання –  Корнійчук Лариса Миколаївна

5м. школа №26

Директор – Резнік Сніжана Дмитрівна

Вчитель фізичного виховання – Суровцова Тетяна Сергіївна

4м. –школа №8

Директор – Касіяненко Ганна Анатоліївна

Вчитель фізичного виховання – Романюк Леся Максимівна

3м. – школа №18

Директор – Мельник Анатолій Васильович

Вчитель фізичного виховання – Талібов Анатолій Сергійович.

2м. – школа №32

Директор – Швець Олександр Дмитрович

Вчитель фізичного виховання – Панкевич Вячеслав Васильович

1м. – школа №27

Директор – Терновой Олексій Андрійович

Вчитель фізичного виховання – Мельник Михайло Борисович

IMG_6665.JPG

IMG_6667.JPG

IMG_6672.JPG

 

Подяками Вінницької міської ради та її виконавчого комітету та грошовими преміями були нагородженні працівники та фахівці галузі фізичної культури і спорту, представники спортивних федерацій, ветерани спорту.

IMG_6687.JPG

IMG_6712.JPG

IMG_6684.JPG\

IMG_6706.JPG

Грамотами Вінницької міської ради та її виконавчого комітету та грошовими преміями були нагородженні переможці та призери  міжнародних та всеукраїнських змагань.IMG_6726.JPGIMG_6724.JPG

IMG_6730.JPG

IMG_6773.JPGIMG_6644.JPG