Новини спорту за 2019 рік: У Вінницькій міькій раді привітали спортсменів, які нещодавно здобули призові місця на міжнародних змаганнях
Керування дозволамиКерування дозволами

У Вінницькій міькій раді привітали спортсменів, які нещодавно здобули призові місця на міжнародних змаганнях

​25 жовтня 2019 року у Вінницькій міькій раді привітали спортсменів, які нещодавно здобули призові місця на міжнародних змаганнях.

З 26 серпня по 03 вересня відбувся чемпіонат Світу з шашок у  м. Ізмір (Туреччина), де вихованці міської дитячо-юнацької спортивної школи №6 Петровська Софія  посіла 1 місце у класичній, швидкій та блискавичній іграх серед дівчат до 10 років, а Леонов Кирило - 1 місце у бразильській версії серед юнаків до 19 років (блискавична гра). Тренує спортсменів Леонов Микола Всеволодович – тренер-викладач МДЮСШ №6.

З 10 по 13 жовтня у  м. Свідниця, Польща відбувся чемпіонат світу  з кікбоксингу. Збірна команда міста здобула не одне призове місце серед дітей та дорослих. Павлюк Михайло – чотири І місця у різних видах програми (лайт-лоу, фул-контакт(4С), лайт-К1(4С), лоу-кік К1, (4С)) та одне ІІ (лоу-кік)  у ваговій категорії 50 кг. Заворотний Ярослав -  два І місця (лайт-К1(4С), (лоу-кік (4С)) у ваговій категорії 40 кг. Васільська Кіра – І місце (лоу-кік лайт(4С), ІІ місце (лайт- К1) у ваговій категорії 45 кг. Педоренко Ілля – І місце (лайт-К1 (4 С)) та три ІІ місця (лоу-кік, муай тайбокс, глорірумс) у ваговій категорії 35 кг. Мазур Андрій – І місце лайт-К1(4С), вагова категорія 44 кг. Мороз Кирило – два ІІІ місця (лайт-контакт, лайт-К1), вагова категорія 45 кг. Минов Вадим  - три ІІ місця (лайт, лоу-кік-лайт, лайт-К1) та одне ІІІ місце (фул-контакт). Отерянський Вячеслав – три І місця (лайт-лоу (4С), лайт-контакт(4С), лайт-К1(4С). Товстоног Сергій – ІІ місце.

25-29 вересня в Угорщині відбувся чемпіонат Європи з сумо, де вихованці міської дитячо-юнацької спортивної школи № 5 Гаврищук Анна посіла 3 місце серед дівчат до 18 років, а Зілецький Дмитро серед молодших юнаків до 14 років виборов 1 місце. 

З 10 по 14 жовтня у м. Осака (Японія) відбувся Чемпіонат Світу  сумо серед дорослих і юніорів до 18 років (ІІ ранг)., де спортсмени міської ДЮСШ завоювали 5 третіх місць. Гребенчук Ірина, Явгустішин Данило, Даіаурі Важа стали третіми в особистому та командному заліках.

Тренують спортсменів Даіаурі Важа Шотайович – заслужений тренер України та Колесник Світлана Анатоліївна – заслужений майстер спорту України.

З 11 по 15 вересня у м Київ відбувся клубний чемпіонат світу з веслування на човнах «Дракон». В ньому взяли участь спортсмени «МДЮСШ №2»,  які виступали в класі човнів D-12 в категорії серед юніорів. Змагалися на дистанції 200 м. (5 місце), на 500м. (5 місце) та на 2000м. (4 місце). В категорії юніорів брало участь 8команд. Наша команда  одразу ж зарекомендувала себе як сильний суперник. Склад команди: Кушнір Кирило, Богомолов Спартак, Чаплигін Максим, Федоренко Олександр, Комар Валентин, Артюнін Денис, Лисаковський Владислав,Жук Руслан, Мармулинський Руслан, Оніщук Владислав, Поліщук Богдан, Тринчук Володимир, Руденко Костянтин (тренер).