Новини спорту за 2019 рік: Спартакіада "Здоровий духом"
Керування дозволамиКерування дозволами

Спартакіада "Здоровий духом"

​          10 жовтня у Вінниці в ТРЦ «Мегамолл»  відбулась традиційна Спартакіада серед осіб  з інвалідністю «Здоровий духом!». Організували та провели спартакіаду  комітет по фізичній культурі  і спорту Вінницької міської ради, громадська організація «Гармонія» та ТРЦ «МегаМолл». Змагання відбулись за підтримки депутата Вінницької міської ради Андрія Андреєва та голови федерації армспорту м. Вінниці Дмитра Коленка.  

          Змагання відбулись з наступних видів спорту: боулінг, більярд, настільний теніс, настільний хокей, баскетбол. Переможці та призери були нагороджені кубками, медалями, грамоти та подарунками комітету по фізичній культурі і спорту.

           Мета заходу – популяризація фізичної культури та спорту серед осіб з інвалідністю, пропаганда здорового способу життя,  надання можливості особам з інвалідністю долучатися до фізичної культури та спорту.

        Комітет по фізичній культурі і спорту висловлює вдячність депутату Вінницької міської ради Андрію Андреєву,  колективу  ТРЦ «МегаМолл»,   громадській організації «Гармонія»   та  голові федерації армспорту м.Віннниці Дмитру Коленку за активну участь у  житті людей з особливими потребами, розуміння важливості пропаганди здорового способу життя серед  них та підтримку  фізкультурно-спортивного руху в місті.

Результати змагань:

Боулінг:

1м. Видайко Наталія.

2м. Шафар Вадим.

3м. Скорук Валерій.

Настільний теніс:

1м. Щербацький Андрій.

2м. Юденко Сергій.

3м. Радетьський Віктор.

Хокей настільний:

1м. Юденко Сергій.

2м. Видайко Наталія.

3м. Бондарук Анатолій.

Баскетбол:

1м. Шафар Вадим.

2м. Решетняк Людмила.

3м. Капеліста Людмила.

Більярд:

1м. Бондарук Анатолій.

2м. Юденко Сергій.

3м. Філюк Ігор