Новини спорту за 2018 рік: У залі засідань міської ради привітали кращих спортсменів та тренерів за результатами цього року
Керування дозволамиКерування дозволами

У залі засідань міської ради привітали кращих спортсменів та тренерів за результатами цього року

18 грудня у залі засідань міської ради привітали кращих спортсменів та тренерів за результатами цього року. Це вінничани, які завдяки своїм старанням та наполегливості прославляють наше місто у світі. Вони отримали грамоти, подяки, премії та подарунки.

Вже традиційно, наприкінці року у Вінницькій міській раді нагороджують кращих спортсменів і тренерів року, що минає. Цей рік не став винятком. Сьогодні спортсменів привітав секретар міської ради Павло Яблонський.
Кращі спортсмени та тренери отримали Почесні грамоти, премії та подарунки.  Переможців та призерів всеукраїнських та міжнародних змагань за підсумками 2 півріччя 2018 року нагородили грамотами та преміями.

Довідка
У 2018 році вінничанам присвоєно такі звання: І розряд – 178 спортсменам, кандидат в майстри спорту (КМС) – 148 спортсменам, майстер спорту України (МСУ) – 30, майстер спорту України міжнародного класу (МСУМК) – 8, Заслужений майстер спорту України (ЗМСУ) – 1 (Царьков Олег Сергійович) та звання Заслуженого тренера України – 3 тренерам (Вакалюк Роман Валерійович, Міхеєнко Віталій Миколайович, Глущенко Сергій Вікторович).
З них у міських ДЮСШ: І розряд 97 спортсменам, КМС – 76, МСУ – 13, МСУМК – 2 та звання Заслуженого тренера України – 1 тренеру.
Загалом за 2018 рік спортсмени м. Вінниці посіли:
– 1843 перших та призових місць на Всеукраїнських змаганнях (1723 – перших та призових місця на чемпіонатах та Кубках України, 120 – перших та призових місць на Всеукраїнських турнірах).
– 296 перших та призових місця на міжнародних змаганнях (238 – перших та призових місць на чемпіонатах та Кубках Європи і світу, 58 – перших та призових місць на міжнародних турнірах).
З них спортсмени міських ДЮСШ вибороли:
– 939  перших та призових місць на Всеукраїнських змаганнях ( 829 – перших та призових місця на чемпіонатах та Кубках України,  110 – перших та призових місць на Всеукраїнських турнірах).
– 163 перших та призових місця на міжнародних змаганнях (133 – перших та призових місця на чемпіонатах та Кубках Європи і світу, 30 – перших та призових місць на Міжнародних турнірах).