ММ.png


марафон.png
В ході реалізації Програми до виконання заходів було долучено нових партнерів. Серію публічних заходів, що включали публічне укладання угод про співпрацю, було узагальнено спільною назвою «Марафон можливостей для бізнесу у Вінниці», який за 2017-2020 роки об’єднав близько 3000 підприємців та 4 нових партнерів.

В рамках Марафону укладено угоду з Офісом ефективного регулювання (BRDO) згідно якої сторони зобов’язались працювати над створенням сприятливих умов для ведення бізнесу та захищати підприємців шляхом впровадження продуктивних законодавчих ініціатив.

До Марафону можливостей для бізнесу у Вінниці було залучено Спілку українських підприємців. В рамках укладених домовленостей, Спілка планує створити у м. Вінниця своє регіональне відділення.

З двома державними банками – АТ «Ощадбанк» та АБ «Укргазбанк» було укладено угоди про співпрацю, які передбачають реалізацію нових фінансово-кредитних механізмів розвитку підприємництва.

Налагоджено співпрацю з Офісом з просування експорту при Міністерстві економічного розвитку та торгівлі України, в рамках співпраці з яким тривала підготовка до Експортного дня у Вінниці. 

Також в рамках Марафону на виконання Програми організовуються тренінги, семінари для підприємців, круглі столи та інші заходи.