Охорона здоров'я: Комунальне некомерційне підприємство "Вінницька міська клінічна лікарня №3"
Керування дозволамиКерування дозволами

Комунальне некомерційне підприємство "Вінницька міська клінічна лікарня №3"

 МІСЬКА КЛІНІЧНА ЛІКАРНЯ №3

    

       Веб-сайт: http://mkl3.vn.ua МКЛ 3.jpg

 

 

 

 

           До складу лікарні входять: амбулаторно – діагностичне відділення, стаціонарні відділення: терапевтичне, Міський центр мікрохірургії ока, відділення «Хоспіс».

        У 2009 році відкрито відділення для лікування та реабілітації інвалідів війни на 30 ліжок з сучасним євроремонтом та сучасними умовами перебування хворих. Всім хворим відділення надається спеціалізована медична допомога та реабілітація.
        У вiдділенні «Міський центр мікрохірургії ока» надаються усі доступні на сьогодні види діагностики і відновлення зору. У відділенні пацієнт може пройти офтальмологічне обстеження. У відділенні проводиться візіометрія, рефрактометрія, кінетична периметрія, ультразвукова діагностика В-скан, біометрія А-скан, гоніоскопія, різні види офтальмоскопії та біомікроскопії, вимірювання внутрішньоочного тиску та його моніторинг: добова тонометрія, еластотонометрія, навантажувальні проби.
        Проводиться консервативне та оперативне лікування глаукоми і катаракти за сучасними методиками. Виконується факоемульсифікація з імплантацією різних видів інтраокулярних лінз. 
        «Хоспіс» розпочав роботу з 01.01.2016 року (Наказ № 219 від 31.12.2015 року «Про відкриття віділення «Хоспіс»»). Створене з метою забезпечення цілодобового кваліфікованого догляду, спеціалізованого симптоматичного лікування та психологічної, соціальної і духовної допомоги паліативним хворим та їх родинам, які не можуть бути вилікуванні сучасними і доступними методами та засобами, з сильним хронічним больовим синдромом, важкими розладами життєдіяльності, переважно у термінальній стадії прогресування захворювання. 
        Основним завданням відділення «Хоспіс» є забезпечення максимально можливої якості життя хворих шляхом своєчасної діагностики больового синдрому та розладів життєдіяльності, запобігання та полегшення страждань хворих забезпечення цілодобового кваліфікованого медичного догляду, соціальної та духовної підтримки як хворим так і членам їх родин.
        Амбулаторно – діагностичне відділення працює з 8.00 до 19.00 год. та надає консультативну допомогу (другого рівня) за фахом:

  • кардіологія;
  • гастроентерологія;
  • ендокринологія;
  • неврологія;
  • онкологія;
  • отоларингологія;
  • офтальмологія;
  • дерматовенерологія;
  • психотерапія.


        Історія лікарні розпочалася з 1946 р., коли була відкрита поліклініка ім. Кірова, яка обслуговувала населення Старого міста. До складу лікарні входили: терапевтичне, очне, хірургічне, дитяче та гінекологічне відділення. В 1950 р. був збудований корпус пологового будинку, який 30 березня 1953 р. був закритий і на його площі організована Міська клінічна лікарня №3.

За час існування лікарні головними лікарями були: Гладких Сергій Микитович, Фейцаренко Анатолій Іванович, Кривов'яз Олександр Леонідович, Фостаковський Дмитро Стефанович.

 

Головний лікар 

Шуткевич.jpg 

 

Шуткевич Наталія Грогорівна

 

Закінчила лікувальний факультет Тернопільського Державного медичного інституту в 1991 році. Трудову діяльність розпочала підлітковим терапевтом у Мурованокуриловецькій ЦРЛ. З 1999 року продовжила свою діяльність у ДЗ ВКЛ ст. Вінниця, де працювала дільничним терапевтом, завідувачем терапевтичного відділення поліклініки, заступником головного лікаря з поліклінічного розділу роботи. З 2012 року очолювала заклад.

З 01.06.2017 року головний лікар МКЛ №3.

 Має вищу кваліфікаційну категорію за спеціальностями "Терапія" та "Організація та управління охороною здоров'я". Нагорджена знаком "За сприяння розвитку Південно-Західної залізниці" та Почесною грамотою ДТГО "Південно-західна залізниця".

 Декларація особи, уповноваженої на виконання функцій держави або місцевого самоврядування за 2018 рік

 

Контактна інформація:

 
Приймальня головного лікаря60-58-12
Заступник головного лікаря з організаційно-методичної роботиКузик Олександр Володимирович 60-58-12
Заступник головного лікаря з медичної частиниМазур Ганна Юріївна60-58-10
Головний бухгалтерБондарчук Наталя Іванівна60-58-14
Головна медична сестра Мовчанюк Ольга Олександрівна 60-58-09
Відділ кадрів 60-58-20
Завідувач терапевтичного відділення Галуган Лариса Іовівна 60-58-13
Завідувач відділення "Міський центр мікрохірургії ока" Дугельний Андрій Георгійович 60-58-15  
Завідувач відділення "Хоспіс"Яворовенко Микола Фелдосійович

60-58-17

60-58-18

Приймальне відділення 60-58-07
Реєстратура 60-58-21

 

Кодекс етичної поведінки медпрацівників КНП ВМК №3.docxКодекс етичної поведінки медпрацівників КНП ВМК №3.docx

 

 Юридична адреса:

21019, м. Вінниця, вул. Маяковського, 138

тел. 60-58-12

e-mail: sekretar@mkl3.vn.ua

Веб-сайт: http://mkl3.vn.ua

За більш детальною інформацією про заклад Ви можете ознайомитись за посиланням http://mkl3.vn.ua