Керування дозволамиКерування дозволами

Онлайн-запис на прийом до лікаря

ШАНОВНИЙ КОРИСТУВАЧУ!!!

Онлайн-запис20Доктор20Елекс.png

1. Для отримання логіну та паролю доступу до "Персонального кабінету пацієнта" Вам необхідно звернутися до обраного Вами лікаря первинної медичної допомоги (сімейного лікаря, терапевта, педіатра) центру первинної медико-санітарної допомоги (ЦПМСД) з паспортом або іншим документом, який підтверджує Вашу особу.

2. Онлайн-запис на прийом до лікаря первинної медичної допомоги здійснюється натисканням кнопки "Запис до лікуючого лікаря".

 Якщо на теперішній час Ваш лікар первинної медичної допомоги відсутній, Вам надається можливість вибрати лікаря з переліку всіх лікарів ЦПМСД.

Запис до лікаря «вузького спеціаліста» (невропатолога, гастроентеролога, офтальмолога, кардіолога, отоларинголога та ін.) здійснюється натисканням кнопки «Запис до вузького спеціаліста».

Вузькі спеціалісти амбулаторно-діагностичних відділень (АДВ) лікарень можуть проводити прийом в ЦПМСД.  Графік та місце прийому уточнюйте у Вашого сімейного лікаря (терапевта, педіатра) або в телефонному режимі на рецепції ЦПМСД або АДВ.

3. Запис до вузького спеціаліста повинен здійснюватися після видачі сімейним лікарем (терапевтом, педіатром) направлення на консультацію.

Запис до вузького спеціаліста без направлення можливий до лікарів-акушерів-гінекологів, лікарів-стоматологів та лікарів КП «Міський лікувально-діагностичний центр».

 

Персональний кабінет пацієнта