Охорона здоров'я: Комунальне некомерційне підприємство "Вінницький регіональний клінічний лікувально-діагностичний центр серцево-судинної патології"
Керування дозволамиКерування дозволами

Комунальне некомерційне підприємство "Вінницький регіональний клінічний лікувально-діагностичний центр серцево-судинної патології"

 

Веб-сайт закладу:  www.vcc.vmr.gov.ua 

Комунальний заклад «Вінницький регіональний клінічний лікувально-діагностичний центр серцево-судинної патології» створений в рамках проекту Міжнародного банку реконструкції та розвитку інвестиційного субпроекту «Складова розвитку системи охорони здоров'я Вінницької області, направлена на покращення медичної допомоги хворим із серцево-судинною патологією». Центр розпочав свою роботу з 01.07.2014 року.  Головний лікар закладу Володимир Юрійович Гладких.

         На сьогоднішній день до складу Комунального закладу «Вінницький регіональний клінічний лікувально-діагностичний центр серцево-судинної патології» входить:

  • амбулаторно-діагностичне відділення;
  • кардіологічне відділення для хворих на інфаркт міокарда на 75 ліжок, з яких 6 – блоку інтенсивної терапії;
  • кардіологічне відділення для хворих з порушенням ритму на 40 ліжок, з яких 6 – блоку інтенсивної терапії;
  • рентгенологічно-операційний блок;
  • клініко-діагностична лабораторія;
  • приймальне відділення;
  • адміністративно - господарська частина. 

        Загальна площа приміщень 2118,09 м2. В штатному розписі Центру 156,5 посад. З 44 лікарів, працюючих у закладі, 15 з вищою кваліфікаційною категорією та 5 кандидатів медичних наук.

         Центр є провідною структурою з лікування кардіологічних хворих м. Вінниці та Вінницької області. Кількість пацієнтів постійно зростає. Стаціонарні відділення і рентгенологічно-операційний блок працюють цілодобово (24/7), забезпечуючи надання ургентної допомоги хворим з гострим коронарним синдромом та гострими порушеннями ритму та провідності серця. В центрі виконується цілий ряд діагностичних і лікувальних маніпуляцій (коронаровентрикулографія, ангіоаортографія, стентування коронарних та периферійних судин, проводиться тимчасова електрокардіостимуляція та імплантація постійних водіїв ритму серця, хімічна та електрична кардіоверсія). Також проводяться кардіохірургічні операції на відкритому серці з використанням апарату штучного кровообігу.

         Заклад займає одне з провідних місць в Україні по наданню ургентної інтервенційної допомоги хворим з гострим коронарним синдромом. Як один з кращих, Центр включено до інноваційних проектів МОЗ України «Регіональна реперфузійна мережа в дії», «Неінфекційні захворювання: профілактика та зміцнення здоров'я в Україні» в рамках політики «Здоров'я – 2020: основи європейської політики і стратегія для ХХІ століття», приймає активну участь в громадській ініціативі «StentforLife», направленій на оптимізацію лікування хворих на інфаркт міокарда.

         Центр займається освітньою роботою серед лікарів міста і області. Сумісно із фахівцями кафедри пропедевтичної медицини  (професор Ю.М. Мостовий) та кафедри внутрішньої медицини №3 (професор В.П. Іванов) ВНМУ проводяться регулярні семінари для лікарів м. Вінниці та Вінницької області з актуальних питань кардіології та кардіохірургії. Співробітники Центру, в якості доповідачів, приймають участь у всеукраїнських та міжнародних конференціях. Хірургічні втручання, виконані в центрі, неодноразово демонструвались на європейському конгресі інтервенційних кардіологів «EuroPCR» Париж, Франція.

.

ТИМЧАСОВО ВИКОНУЮЧИЙ ОБОВ`ЯЗКИ ДИРЕКТОРА

Данильчук Ігор Віталійович

Особистий прийом громадян: вівторок, п'ятниця з 10.00 год. до 11.00 год.

Контактні телефони:

Приймальня директора 46-55-47
Т.в.о.медичного директораДанильчук Ігор Віталійович56-03-34
Т.в.о.заступника директора з технічних питаньМогир Євген Павлович46-55-47
Т.в.о.заступника директора з економічних питаньЧерниш Олена Михайлівна46-55-36
Головна медична сестраРильська Олена Василівна46-55-47
Головний бухгалтерНемировська Ірина Анатоліївна46-55-36
ЮрисконсультЛабінова Наталія Петрівна46-58-18
Інспектор відділу кадрівАвраменко Ігор Дмитрович46-58-18
Завідувач кардіологічного відділення для хворих на інфаркт міокардаЩербак Віктор Петрович56-12-13
Завідувач відділення для хворих з порушенням ритмуСемиконь Олексій Іванович43-80-02
Завідувач рентгенологічно-операційного блокуСкляров Ігор Павлович46-01-13
Завідувач амбулаторно-діагностичного відділенняДністрянський Володимир Степанович46-57-58
Реєстратура 46-55-97
Приймальне відділення 51-12-33

УВАГА!

        Запроваджений попередній запис пацієнтів амбулаторно-діагностичного відділення. Запис здійснюється за телефоном реєстратури: 46-55-97 або самостійно.

        Години прийому лікарів-кардіологів амбулаторно-діагностичного відділення: понеділок-п`ятниця з 08.00 год. до 20.00 год. (перерва з 13.30 год. до 14.00 год.)

 
Юридична адреса: 21029, м. Вінниця, вул. Хмельницьке шосе, 96
 
 ​