Охорона здоров'я: Комунальне некомерційне підприємство "Вінницький регіональний клінічний лікувально-діагностичний центр серцево-судинної патології"
Керування дозволамиКерування дозволами

Комунальне некомерційне підприємство "Вінницький регіональний клінічний лікувально-діагностичний центр серцево-судинної патології"

 

Комунальний заклад «Вінницький регіональний клінічний лікувально-діагностичний центр серцево-судинної патології» створений в рамках проекту Міжнародного банку реконструкції та розвитку інвестиційного субпроекту «Складова розвитку системи охорони здоров'я Вінницької області, направлена на покращення медичної допомоги хворим із серцево-судинною патологією». Центр розпочав свою роботу з 01.07.2014 року.  Головний лікар закладу Володимир Юрійович Гладких.

         На сьогоднішній день до складу Комунального закладу «Вінницький регіональний клінічний лікувально-діагностичний центр серцево-судинної патології» входить:

  • амбулаторно-діагностичне відділення;
  • кардіологічне відділення для хворих на інфаркт міокарда на 75 ліжок, з яких 6 – блоку інтенсивної терапії;
  • кардіологічне відділення для хворих з порушенням ритму на 40 ліжок, з яких 6 – блоку інтенсивної терапії;
  • рентгенологічно-операційний блок;
  • клініко-діагностична лабораторія;
  • приймальне відділення;
  • адміністративно - господарська частина. 

        Загальна площа приміщень 2118,09 м2. В штатному розписі Центру 156,5 посад. З 44 лікарів, працюючих у закладі, 15 з вищою кваліфікаційною категорією та 5 кандидатів медичних наук.

         Центр є провідною структурою з лікування кардіологічних хворих м. Вінниці та Вінницької області. Кількість пацієнтів постійно зростає. Стаціонарні відділення і рентгенологічно-операційний блок працюють цілодобово (24/7), забезпечуючи надання ургентної допомоги хворим з гострим коронарним синдромом та гострими порушеннями ритму та провідності серця. В центрі виконується цілий ряд діагностичних і лікувальних маніпуляцій (коронаровентрикулографія, ангіоаортографія, стентування коронарних та периферійних судин, проводиться тимчасова електрокардіостимуляція та імплантація постійних водіїв ритму серця, хімічна та електрична кардіоверсія). Також проводяться кардіохірургічні операції на відкритому серці з використанням апарату штучного кровообігу.

         Заклад займає одне з провідних місць в Україні по наданню ургентної інтервенційної допомоги хворим з гострим коронарним синдромом. Як один з кращих, Центр включено до інноваційних проектів МОЗ України «Регіональна реперфузійна мережа в дії», «Неінфекційні захворювання: профілактика та зміцнення здоров'я в Україні» в рамках політики «Здоров'я – 2020: основи європейської політики і стратегія для ХХІ століття», приймає активну участь в громадській ініціативі «StentforLife», направленій на оптимізацію лікування хворих на інфаркт міокарда.

         Центр займається освітньою роботою серед лікарів міста і області. Сумісно із фахівцями кафедри пропедевтичної медицини  (професор Ю.М. Мостовий) та кафедри внутрішньої медицини №3 (професор В.П. Іванов) ВНМУ проводяться регулярні семінари для лікарів м. Вінниці та Вінницької області з актуальних питань кардіології та кардіохірургії. Співробітники Центру, в якості доповідачів, приймають участь у всеукраїнських та міжнародних конференціях. Хірургічні втручання, виконані в центрі, неодноразово демонструвались на європейському конгресі інтервенційних кардіологів «EuroPCR» Париж, Франція.

 

директор

Данильчук Ігор Віталійович

Данильчук.jpgУ 1994 році закінчив Вінницький медичний інститут ім. М.І.Пирогова за спеціальністю "Лікувальна справа".

Має вищу кваліфікаційну категорію за спеціальністю "Кардіологія" та спеціалізацію зі спеціальності "Організація і управління охороною здоров`я".

З 02 січня 2020 року обіймає посаду директора комунального некомерційного підприємства "Вінницький регіональний клінічний лікувально-діагностичний центр серцево-судинної патології".

Декларація особи, уповноваженої на виконання функцій держави або місцевого самоврядування за 2019 рік

Декларація особи, уповноваженої на виконання функцій держави або місцевого самоврядування за 2020 рік

 

Особистий прийом громадян: вівторок, п'ятниця з 10.00 год. до 11.00 год.

Контактні телефони:

Приймальня директора 46-55-47
Медичний директор Гладких Володимир Юрійович56-03-34
Заступник директора з технічних питаньМогир Євген Павлович46-55-47
Заступник директора з економічних питаньЧерниш Олена Михайлівна46-55-36
Головна медична сестраРильська Олена Василівна46-55-47
Головний бухгалтерНемировська Ірина Анатоліївна46-55-36
ЮрисконсультЛабінова Наталія Петрівна46-58-18
Інспектор відділу кадрівАвраменко Ігор Дмитрович46-58-18
Завідувач кардіологічного відділення для хворих на інфаркт міокардаЩербак Віктор Петрович56-12-13
Завідувач відділення для хворих з порушенням ритмуСемиконь Олексій Іванович43-80-02
Завідувач рентгенологічно-операційного блокуСкляров Ігор Павлович46-01-13
Завідувач амбулаторно-діагностичного відділенняДністрянський Володимир Степанович46-57-58
Реєстратура 46-55-97
Приймальне відділення 51-12-33

УВАГА!

        Запроваджений попередній запис пацієнтів амбулаторно-діагностичного відділення. Запис здійснюється за телефоном реєстратури: 46-55-97 або самостійно.

        Години прийому лікарів-кардіологів амбулаторно-діагностичного відділення: понеділок-п`ятниця з 08.00 год. до 20.00 год. (перерва з 13.30 год. до 14.00 год.)

 
Юридична адреса: 21029, м. Вінниця, вул. Хмельницьке шосе, 96
 

Тел./факс (0432) 46-55-47

 

Кодекс етичної поведінки працівників КНП ВРЦСП.docxКодекс етичної поведінки працівників КНП ВРЦСП.docx

 

E-mail: adm.card.c@ukr.net

Веб-сайт закладу знаходиться в процесі розробки

 ​