Охорона здоров'я: Комунальне некомерційне підприємство "Вінницька міська клінічна лікарня №1"
Керування дозволамиКерування дозволами

Комунальне некомерційне підприємство "Вінницька міська клінічна лікарня №1"

IMG_0199.JPGВеб-сайт: http://vmkl1.vn.ua/
 

Міська клінічна лікарня №1 була побудована на околиці міста в 1970р.

В 1980 році побудований та відкритий 5-поверховий поліклініки для дорослих.

В 1993 році побудований та відкритий терапевтичний корпус на 120 ліжко-місць, де були роміщені пульмонологічне, гастрологічне та переведене терапевтичне відділення.

В результаті послідуючих реорганізацій в мережі лікарняних закладів міста, в МКЛ №1 створене відділення для лікування гострого порушення мозкового кровообігу на 30 ліжок, замість геріатричного відділення розміщене  ревматологічне відділення на 40 ліжок.

Прогресивною віхою в розвитку лікарні стало відкриття кардіорентгенопераційного блоку в кардіологічному відділенні № 1.

В ході реформування лікарні, яке проводилось в два етапи 2011-2012 роки згідно законодавчих актів ДОЗ Вінницької міської ради, ліквідована поліклініка та неврологічне відділення для хворих з ГПМК.

Створене з 01.03.2012 р. амбулаторно-діагностичне відділення та гастроентерологічне відділення з денним перебування на 30 ліжок.

В І півріччі 2014р. з 01.07. згідно законодавчих актів ДОЗ Вінницької міської ради прийнято рішення про відокремлення від МКЛ №1 кардіологічного відділення №1 з кардіорентгенопераційним блоком і кардіологічного відділення №2 та створення на їх базі Вінницького регіонального центру серцево-судинної патології.

28.09.2016 р. наказом по МКЛ №1 №1777 було перейменоване амбулаторно-діагностичне відділення на поліклініку та створене протитуберкульозне диспансерне відділення.

На сьогодні у складі лікарні: стаціонар на 310 ліжок та поліклініка потужністю 167 відвідувань у зміну, яке обслуговує майже все населення міста.

Штат лікарні налічує 619 працівників. У лікарні працюють 155 лікарів, середній медичний персонал нараховує 254 медпрацівника, молодший медичний персонал складає 118 працівників і інших працівників – 88.    

Також на базі лікарні розташовані 6 кафедр ВНМУ, які надають консультативну допомогу лікарям. У їх складі 6 професорів, 3 доктори, понад 87 доцентів та кандидатів медичних наук, які курують хворих у стаціонарі та ведуть амбулаторний прийом.

Найбільше заслуговують відзнаки кафедри пропедевтики внутрішніх хвороб (проф. Мостовий Ю.М.), інфекційних хвороб (проф. Мороз Л.В.), загальної хірургії.

На базі лікарні  функціонують: терапевтичне відділення на 40 ліжок, ревматологічне відділення на 40 ліжок, хірургічне відділення з проктологічним профілем на 45 ліжок, де впроваджена малоінвазивна хірургія. Пульмонологічне відділення на 50 ліжок лікує хворих з патологією дихальних шляхів. Гастроентерологічне відділення на 30 ліжок з денним перебування в 1,5 зміни.

Інфекційне відділення на 50 ліжок лікує хворих на всі види інфекційних захворювань, є обласним гепатологічним центром та створена ургентна служба лікарів-інфекціоністів.  

Неврологічне відділення на 55 ліжок. Відділення має свій кабінет ФД, у якому виконують ЕКГ, ЕЕГ, РВГ, та фізіотерапевтичний кабінет з усіма видами електролікування, застосовуються мануальна терапія, точковий масаж.

На базі лікарні функціонує відділення анестезіології та інтенсивної терапії,  співробітники якого володіють методами анестезії та реанімації з використанням сучасних приладів моніторингу, в 2017 р. проведено капітальний ремонт, відділення повністю забезпечене сучасною апаратурою фірми Драге.

Створено відділення невідкладної (екстренної) медичної допомоги, де ведеться прийом та реєстрація хворих, що поступають, а також надання їм екстренної та невідкладної допомоги.

Відділення відновного лікування з кабінетом фізіотерапії – 6 кабінетів, де використовуються всі методи фізіотерапії, масажу, електро- та світлолікування, лазеротерапія, магнітотерапія.

Відділення функціональної діагностики, кабінети УЗД, ехокардіографії, кабінети геограм, спірограм.

Параклінічні служби представлені клініко-діагностичною лабораторією, відділенням функціональної та ультразвукової діагностики, рентгендіагностичним відділенням, відділенням відновлювального лікування, відділенням ГБО, ендоскопічним кабінетом.

Лікарня приймає хворих на обстеження та лікування з усього міста незалежно від місця реєстрації.

Вузькі спеціалісти поліклініки МКЛ №1 консультують доросле населення всього міста з 8.00 до 20.00 згідно графіків.

 

 Директор

 
Ліваковський Костянтин Сергійович
 

 Ліваковський 2.jpg Народився 22 вересня 1978 року  у м. Ямпіль Вінницької області. В 2001 році закінчив Вінницький державний медичний університет ім. М.І. Пирогова за спеціальністю "Лікувальна справа".

З 2003 по 2006 роки працював лікарем акушер-гінекологом в Ямпільській центральній районній лікарні.

З вересня по листопад 2006 року працював головним спеціалістом відділу охорони здоров`я Ямпільської районної державної адміністрації.

З листопада 2006 по серпень 2011 року працював заступником головного лікаря по медичному обслуговуванню населення в Ямпільській центральній районній лікарні.

З серпня 2011 року по грудень 2019 року був головним лікарем Ямпільської центральної районної лікарні.

Має першу кваліфікаційну категорію по спеціальності "Акушерство та гінекологія" та вищу категорію по спеціальності "Організація і управління охороною здоров`я".

З 02 грудня 2019 року обіймає посаду директора комунального некомерційного підприємства "Вінницька міська клінічна лікарня №1".

 

Особистий прийом громадян:  понеділок, четвер з 14.00 год. до 16.00 год.

Контактні телефони:

Директор​Ліваковський Костянтин Сергійович​56-03-17
Медичний директорЧорна Лариса Володимирівна46-98-11
Заступник медичного директора з поліклінічної роботи Псюк Наталія Анатоліївна56-03-20
Завідувач терапевтичного відділенняБровко Олена Олексіївна
Завідувач ревматологічного відділенняМарків Тетяна Андріївна
Завідувач пульмонологічного відділенняБлажевська Людмила Василівна
Завідувач гастроентерологічного відділенняМорозова Олена Іванівна
Завідувач Інфекційного відділенняЧорний Анатолій Миколайович
Завідувач хірургічного відділенняПустовий Ігор Георгійович
Завідувач неврологічного відділенняГригоревська Людмила Миколаївна
Завідувач відділення анестезіологіїПахно Ігор Петрович
Завідувач відділення невідкладної (екстреної) медичної допомогиКозлова Тетяна Борисівна
Завідувач протитуберкульозного диспансерного відділенняГуменюк Галина Степанівна
Завідувач аптекиЛевчук Лариса Іванівна
 

 

Юридична адреса МКЛ №1: 21021, м. Вінниця, Хмельницьке шосе, 96,

тел.: (0432) 56-03-17, 

e-mail: vin_mkl1@ukr.net

Веб-сайт: http://vmkl1.vn.ua/