Охорона здоров'я: Комунальне некомерційне підприємство "Вінницький міський клінічний пологовий будинок №2"
Керування дозволамиКерування дозволами

Комунальне некомерційне підприємство "Вінницький міський клінічний пологовий будинок №2"

ПБ2.jpgВеб-сайт: http://vinroddom.com.ua/

Вінницький міський клінічний пологовий будинок №2 має свою славну історію. Він був заснований в 1937 році. Його потужність була – 39 ліжок.

На сьогоднішній час пологовий будинок розрахований на 105 ліжок, з яких 45- пологове відділення, 20- відділення патології вагітних, 40- гінекологічне відділення; і обслуговує майже 60 тисяч жіночого населення.

Заклад є клінічною базою для кафедри акушерства та гінекології Вінницького національного медичного університету ім. М.І. Пирогова, в ньому працюють близько 300 фахівців.
Жіночій консультації належить провідна роль в попереджуванні, діагностиці та лікуванні захворювань статевої системи  жінки, а також діагностиці та лікуванні ускладнень вагітності.
До складу жіночої консультації входять такі спеціалізовані кабінети: 
- денний стаціонар;
- відділення планування сім’ї та невиношування вагітності;
- кабінет УЗД;
- кабінет патології шийки матки.
На базі  жіночої консультації працює «Тато - школа», «Школа відповідального  батьківства», де проводиться підготовка сімейних пар до пологів та післяпологова реабілітація, із залученням психологів.
Відділення патології вагітних об’єднує невеликий, але дружний колектив. У лікуванні вагітних жінок використовуються всі доступні нові та перевірені протоколи і методики.
Експертами ЮНІСЕФ (дитячий фонд ООН) в 2003 році пологовому будинку №2, одному з перших в Україні, був наданий статус «Лікарня – доброзичлива до дитини», в 2007 та 2010 роках цей статус було підтверджено. 
Пологовий будинок  акредитований  на вищу категорію.
Пологовий будинок реконструйований під палати для цілодобового спільного перебування  матері і дитини, підтримує  виключно грудне вигодовування.
Акушерсько – обсерваційне відділення розраховано на 45 ліжок і щорічно надає кваліфіковану медичну допомогу при майже 2000 пологів. Це найвищий показник серед усіх пологодопоміжних закладів міста та області. В своїй роботі лікарі акушерсько – обсерваційного відділення впроваджують новітні технології – демедикалізацію пологів, епідуральну анестезію, постійний кардіомоніторинг плоду під час пологів, використовують  сучасні вакуум екстрактори.
Пріоритетним напрямком роботи колективу Вінницького міського клінічного пологового будинку №2 є сприяння сімейним та партнерським  пологам, з кожним роком кількість яких збільшується.
Перспективним та зручним є створення родинних пологових залів, палат покращеного планування, що є запорукою сприятливого перебігу пологів і народження здорової дитини.
В 2008 році на базі  пологового будинку №2 відкрито міський сучасний центр «Патології шийки матки та генітальних інфекцій». Тут проводиться діагностика та  хірургічне  лікування з використанням радіохвиль, широко використовується лікування озоном та інші фізіотерапевтичні методи.
 
 
 ДИРЕКТОР

Фесун Анатолій Григорович

Фесун.jpg  У 1983 році закінчив Вінницький медичний університет ім. М.І. Пирогова за спеціальністю "Лікувальна справа".

Має вищу кваліфікаційну категорію за спеціальністю "Акушерство та гінекологія" та вищу категорію за спеціальністю "Організація і управління охороною здоров`я".

З 02 грудня 2019 року обіймає посаду директора комунального некомерційного підприємства "Вінницький міський клінічний пологовий будинок №2".

Декларація особи, уповноваженої на виконання функцій держави або місцевого самоврядування за 2019 рік

Декларація особи, уповноваженої на виконання функцій держави або місцевого самоврядування за 2020 рік

 

Особистий прийом громадян:

Пн - з 11.00 до 13.00 год.

Ср - з 11.00 до 13.00 год.

  Контактна інформація:

Приймальня директора

27-25-24              

 Медичний директор

Яровенко

Вікторія Миколаївна

27-30-60 

 

Завідувач акушерським відділенням​

Іванюк

Ігор Володимирович​

27-15-31

 

Завідувач відділення новонароджених​

Віщун

Олена Афанасіївна​

27-80-83​

 

Завідувач відділення патології вагітних​

Кульчиковська

Наталія Володимирівна​

27-30-23​

 

Завідувач відділення анестезіології та реанімації​

Бережна

Світлана Самуілівна​

27-30-23,

27-25-49​

 

Завідувач гінекологічним відділенням​

Рудь

Віктор Олексійович​

 

27-25-49​

Приймальне відділення​ ​27-80-83​
Відділ кадрів​ ​27-30-60​
 

 Кодекс етичної поведінки ПБ №2.PDFКодекс етичної поведінки ПБ №2.PDF

Юридична адреса: 21001, м. Вінниця, пр-т. Коцюбинського, 50

email: roddom-2@ukr.net