Охорона здоров'я: Комунальне некомерційне підприємство "Вінницький міській клінічний пологовий будинок №1"
Керування дозволамиКерування дозволами

Комунальне некомерційне підприємство "Вінницький міській клінічний пологовий будинок №1"

Комунальне некомерційне підприємство

"Вінницький міський клінічний пологовий будинок №1"

ПБ1.jpg

Веб-сайт: http://polbud1.vn.ua/

 

Вінницький міський клінічний пологовий будинок №1 надає амбулаторну та стаціонарну акушерсько-гінекологічну допомогу жіночому населенню міста.

Пологовий будинок має вищу акредитаційну категорію та статус "Лікарня доброзичлива до дитини".

В закладі працюють 285  співробітників, в тому числі 61 лікар, 116 медичних сестер та акушерок.

В складі пологового будинку – жіноча консультація, денний стаціонар, лабораторія та стаціонарні відділення загальною потужністю 70 ліжок, в тому числі: пологове відділення, відділення новонароджених, відділення патології вагітних, гінекологічне відділення, відділення інтенсивної терапії.

Жіноча консультація надає амбулаторну акушерсько-гінекологічну допомогу жіночому населенню правобережної частини міста.. В даний час район обслуговування розділено на 18 дільниць. На кожній з них працюють лікарі акушер-гінекологи та акушерки, які забезпечують проведення профілактичних оглядів, діагностику та лікування гінекологічних захворювань в амбулаторних умовах, диспансерне спостереження вагітних. В жіночій консультації працюють спеціалізовані кабінети планування сім᾽ї, патології шийки матки, кабінет ультразвукової діагностики, оснащені сучасним обладнанням.

Значна увага приділяється роботі по підготовці подружніх пар до вагітності та пологів. Кабінет «Школи відповідального батьківства» обладнаний відеоапаратурою, інформаційним роздатковим матеріалом, наглядними посібниками. 

Лікування гінекологічних хворих та вагітних, які не потребують цілодобового спостереження, проводиться в умовах денного стаціонару.

Пологове відділення забезпечує надання акушерської допомоги – прийняття пологів. В пологовому відділенні обладнані окремі пологові зали для проведення сімейних та партнерських пологів. За бажанням породіллі в післяпологовому періоді можуть перебувати разом з новонародженими та членами сім'ї в окремій палаті підвищеної комфортності.

Лікування ускладнень вагітності та підготовка до пологів вагітних високого ризику виникнення ускладнень проводиться в відділення патології вагітності.

Нагляд за  новонародженими та при необхідності їх лікування забезпечується персоналом відділення новонароджених, який крім цього проводить навчання молодих мам навичкам догляду за дитиною. Значна увага приділяється грудному вигодуванню немовлят, переважна більшість породіль знаходяться в палатах разом зі своїми дітьми. Надання невідкладної допомоги нованародженим  проводиться в оснащеній сучасним обладнанням палаті інтенсивної терапії.

В гінекологічному відділенні проводиться лікування гінекологічних захворювань, виконуються складні оперативні втручання. Згідно графіка, надається цілодобова невідкладна гінекологічна допомога жіночому населенню всього міста.

Післяопераційні хворі, вагітні та породіллі з серйозними ускладненнями до стабілізації стану знаходяться на лікуванні у відділенні інтенсивної терапії, де забезпечується індивідуальний нагляд та лікування.

Лабораторія забезпечує обстеження як амбулаторних, так і стаціонарних хворих.

Колективи відділень та функціональних підрозділів, очолювані висококваліфікованими завідувачами, спрямовують свою роботу на покращення якості надання медичної допомоги, впровадження сучасних методів діагностики та лікування , поліпшення умов перебування пацієнтів.

Пологовий будинок  співпрацює зі страховими компаніями. На вибір пацієнта  пропонуютьсястрахові програми надання медичної допомоги.

На базі пологового будинку працює кафедра акушерства та гінекології ВінницькогоНаціонального медичного університету ім. М.І.Пирогова. На кафедрі проводиться навчаннястудентів університету. Співробітники кафедри тісно співпрацюють  з колективом пологовогобудинку в наданні медичної допомоги, впровадженні нових методів діагностики та лікування, в проведенні навчальних заходів.

 ДИРЕКТОР

Банах Олександр Леонідович

PC060064.JPG  Народився 15 січня 1969 року в смт. Іллінці Вінницької області. У 1994 році закінчив Вінницький медичний інститут ім. М.І. Пирогова за спеціальністю "Лікувальна справа".

З 1994 року по 1997 рік проходив інтернатуру по спеціальності "Акушерство та гінекологія" в Міській клінічній лікарні №3.

З 2003 року по 2006 рік працював лікарем-акушер-гінекологом по наданню екстреної допомоги фізіологічного відділення міської лікарні "Центр матері та дитини".

З 2006 року по 2012 рік займав посаду директора пансіонату-санаторію сімейного типу.

З 2013 по 2019 рік працював лікарем-акушер-гінекологом Центру первинної медико-санітарної допомоги №1 м. Вінниці та очолював первинну профспілкову організацію даного закладу.

Має І категорію за спеціальністю "Акушерство та гінекологія" та спеціалізацію зі спеціальності "Організація і управління охороною здоров`я". 

З 02 грудня 2019 року обіймає посаду директора комунального некомерційного підприємства "Вінницький міський клінічний пологовий будинок №1".

Декларація особи, уповноваженої на виконання функцій держави або місцевого самоврядування за 2019 рік

Декларація особи, уповноваженої на виконання функцій держави або місцевого самоврядування за 2020 рік

 

Графік  особистого  прийому громадян:

понеділок - з 16.00 год.  до 18.00 год., четвер – з 10.00  до 12.00 год.

Контактні телефони:

Приймальня директора56-00-17
Медичний директорАстахова Олена Василівна56-03-39
Зав. жіночою консультацієюБорисюк Алла Миколаївна56-04-50
​Заступник медичного директора з організаційно-методичної роботиКоваленко Віктор Степанович​​56-04-45
Реєстратура жіночої консультації

Черговий 

медичний реєстратор

56-00-70

56-04-08

Головний бухгалтерІсаєва Валентина Миколаївна56-00-39
Головна акушеркаГарбуз Світлана Василівна56-03-92
Начальник відділу кадрівКінзерська Ірина Михайлівна56-03-99
Завідувач відділенням паталогії вагітнихФілевич Валентина Іванівна56-04-20
Завідувач відділенням анестезіології та інтенсивної терапіїПапішев Дмитро Сергійович56-03-50
Завідувач пологовим відділеннямГолуда Юлія Миколаївна56-03-94
В.О.завідувача  гінекологічним  відділеннямФранко Ігор Олександрович 56-04-20
Завідувач відділенням новонародженихТихонюк Ольга Петрівна56-03-94
Завідувач клініко – діагностичною лабораторією Печаліна Ніна Сергіївна56-04-04

Графік роботи Вінницького міського клінічного пологового будинку №1:

Жіноча консультація: понеділок – п'ятниця:    з 8-00  до 20-00

                                  субота: черговий лікар  з 9-00 до 14-00

Стаціонарні відділення: цілодобово.

Поштова адреса : 21021, м. Вінниця, Хмельницьке шосе, 98

Телефон : 56-00-17

електронна адреса:  polbud1@ukr.net 

Кодекс етичної поведінки працівників КНП ВМКПБ №1.rarКодекс етичної поведінки працівників КНП ВМКПБ №1.rar

Веб-сайт: http://polbud1.vn.ua/