Охорона здоров'я: Комунальне некомерційне підприємство "Вінницька клінічна багатопрофільна лікарня" Вінницької міської ради
Керування дозволамиКерування дозволами

Комунальне некомерційне підприємство "Вінницька клінічна багатопрофільна лікарня" Вінницької міської ради

ЦРЛ.jpgВеб-сайт: vinnicka.crl.org.ua

КНП "Вінницька клінічна багатопрофільна лікарня" Вінницької міської ради надає амбулаторну та стаціонарну допомогу населенню.

Основними цілями  діяльності лікарні є:

 • забезпечити визначення, розуміння та узгодження вимог зацікавлених сторін та вимог законодавчих і нормативно-правових актів;
 • забезпечити стабільність та постійне поліпшення діяльності структурних підрозділів;
 • організація взаємодії з іншими закладами охорони здоров`я з метою забезпечення послідовності у наданні медичної допомоги на різних рівнях;
 • забезпечити прозорість прийняття управлінських рішень та діяльності;
 • забезпечити формування позитивного іміджу;
 • доступність для населення медичної допомоги;
 • підвищити якість послуг, що надаються;
 • якісне проведення періодичних медичних оглядів;
 • поліпшення профілактичної спрямованості закладу та раннього виявлення захворювань;
 • профілактика материнської та малюкової смертності;
 • впровадження новітніх лікувально-діагностичних методик;
 • забезпечити контроль якості лікувально-діагностичного процесу;
 • раціональне використання фінансових ресурсів;
 • поліпшення матеріально-технічної бази закладу;
 • проводити постійний моніторинг показників роботи поліклінічного та стаціонарних відділень лікарні;
 • пропагування здорового способу життя;
 • контролювати раціональність використання ліжкового фонду закладу;
 • виконання національних, державних, галузевих програм, а також комплексних заходів у галузі охорони здоров`я;

У КНП "Вінницька клінічна багатопрофільна лікарня" Вінницької міської ради затверджено 574,25 штатних посад, працює 616 фізичних особи. З них 119,25 штатних посад лікарів (132 фізичних особи) та 227,75 штатних посад молодших спеціалістів з медичною освітою (259 фізичних особи). Питома вага лікарів, що мають категорію складає 95% від тих що підлягають атестації.

У лікарні розгорнуто 274 стаціонарних ліжок. Забезпеченість стаціонарними ліжками становить 38,6 на 10 тис. населення. У складі лікарні функціонує 14 різнопрофільних відділення, в т.ч. 2 хірургічних відділення та 2 терапевтичних відділення  у сільській місцевості в  смт. Вороновиця.

Працює потужне відділення анестезіології та реанімації на 6 ліжок.

У пологовому відділенні лікарні прийнято біля 730 пологів за рік, по кількості пологів КНП "Вінницька клінічна багатопрофільна лікарня" Вінницької міської ради знаходиться на ІІ місці після м. Вінниця серед районів Вінницької області. Кількість операцій, виконаних в амбулаторних умовах складає 3632 оперативних втручань. В стаціонарних відділеннях виконано 3033 оперативних втручань (найбільша кількість оперативних втручань серед районів Вінницької області).

В КНП "Вінницька клінічна багатопрофільна лікарня" Вінницької міської ради зосереджено потужне поліклінічне відділення з різнопрофільними вузькими спеціалістами, лабораторна служба, функціональна діагностика, фізіотерапевтичне відділення.  Приміщення поліклініки розраховане на 415 відвідувань.

В поліклінічному відділенні нараховується до 130 тис. відвідувань щорічно з приводу захворювань та 80 тис. відвідувань при проходженні профілактичних оглядів.

На базі КНП "Вінницька клінічна багатопрофільна лікарня" Вінницької міської ради працюють спеціалісти 7 кафедр Вінницького національного медичного університету, які надають висококваліфіковану консультативну допомогу пацієнтам закладу та практичну допомогу медичним працівникам. Завдячуючи їм в закладі широко впроваджуються нові методи та форми роботи.

кривовяз.jpgГОЛОВНИЙ ЛІКАР- 

Кривов`яз Олександр Леонідович

Народився в 1958 року у м.Тульчин Вінницької області. Має повну вищу освіту. Закінчив Вінницький медичний інститут ім.М.І.Пирогова у 1981 році по спеціальності «Лікувальна справа». Пройшов навчання в інтернатурі на базі Бердичівської районної лікарні Житомирської області. З 1984 року лікар-ортопед-травматолог Бердичівської МКЛ. В період з 1985р. по 1996р. науковий співробітник, завідувач відділення реабілітації Вінницького філіалу НДІ медико-соціальних проблем інвалідності. Протягом 1996-2005 років працював по лінії ООН лікарем-травматологом на базі Центрального госпіталю Республіки Мозамбік, Африка. 2005 – 2006 р.р. – лікар ортопед-травматолог Вінницького обласного клінічного госпіталю для інвалідів війни. З 2007 року - головний лікар міської клінічної лікарні №3, з 2010 року і по даний час головний лікар Вінницької центральної районної клінічної лікарні. Має вищі кваліфікаційні категорії: з організації і управління охороною здоров'я та з ортопедії і травматології. 

Декларація особи, уповноваженої на виконання функцій держави або місцевого самоврядування за 2019 рік

Декларація особи, уповноваженої на виконання функцій держави або місцевого самоврядування за 2020 рік

 

Код ЄДРПОУ: 01982502

Поштовий індекс: 21029

Адреса: 21029, м.Вінниця, вул.Хмельницьке шосе, 92

Графік роботи: пн-пт 8:00-17:00

E-Mail адреса:

Контактні телефони: (0432)56-05-54