Керування дозволамиКерування дозволами

Заклади позашкільної освіти

У системі позашкільної освіти у 2019-2020 навчальному році продовжили функціонувати 2 комунальні заклади:

П'ятий рік поспіль продовжує працювати комунальний позашкільний навчальний заклад «Школа успіху» з надання додаткових освітніх послуг для учнів закладів загальної середньої освіти міста.

Крім того, в місті функціонує два приватних позашкільних заклади:
  • громадська організація «Центр розвитку дітей та юнацтва «ДивоСвіт»,
  • «ЛОГОС-ЦРО».
З метою відродження, збереження і розвитку народних традицій, національного фольклору та сучасного народно-сценічного танцю Поділля, підтримки і стимулювання творчого, духовного розвитку дітей, створення умов для становлення їх особистості в травні 2019 року проведено ХІV Міжнародний дитячий фестиваль народної хореографії "Барвінкове кружало".

Проведення Міжнародного дитячого фестивалю народної хореографії «Барвінкове кружало» об'єднало кращі дитячі хореографічні колективи не лише Вінниччини та України в цілому, а й Грузії, Молдови. Загалом у фестивалі взяли участь майже тисяча дітей.

Розширення контактів Центру художньо-хореографічної освіти дітей та юнацтва "Барвінок", Зразкового ансамблю танцю «Радість», ансамблю естрадно-спортивного танцю «ЄОС», ансамблю спортивного бального танцю «Грація» із закордонними творчими колективами і організаціями сприяють поїздки колективів на фестивалі і конкурси, участь у  різноманітних міжнародних заходах.