Керування дозволамиКерування дозволами

Державний фонд регіонального розвитку

​До відома вінничан


ОГОЛОШЕННЯ про проведення конкурсного відбору інвестиційних програм та проєктів регіонального розвитку, що можуть реалізовуватися за рахунок коштів державного фонду регіонального розвитку у 2021 році

Відповідно до:

 • Закону України «Про засади державної регіональної політики»;
 • Положень ст. 24Бюджетного кодексу України;
 • Постанови Кабінету Міністрів України від 18.03.2015 року № 196 (із змінами) «Деякі питання державного фонду регіонального розвитку»;
 • Наказу Мінрегіону України від 24.04.2015 року  № 80 (із змінами) «Питання підготовки, оцінки та відбору інвестиційних програм і проектів регіонального розвитку, що можуть реалізовуватися за рахунок коштів державного фонду регіонального розвитку»

оголошується прийом документів для участі у конкурсному відборі інвестиційних програм та проєктів регіонального розвитку, що можуть реалізовуватися  у 2021 році за рахунок коштів ДФРР у Вінницькій області.

Термін подання – до   01 березня   2020 року.

Місце прийому документів: м. Вінниця, вул. Хмельницьке шосе, 7 («Книжка»), приміщення Департаменту міжнародного співробітництва та регіонального розвитку облдержадміністрації (8 поверх), каб. 822.


Конкурсний відбір інвестиційних проєктів для фінансування за рахунок коштів державного фонду регіонального розвитку у 2020 році

Засіданням регіональної комісії з оцінки та забезпечення проведення попереднього конкурсного відбору інвестиційних програм і проектів регіонального розвитку, що можуть реалізовуватись за рахунок коштів державного фонду регіонального розвитку у 2020 році відібрано наступні проекти для реалізації у м.Вінниці:

1. "Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів в житловому кварталі №8 району «Поділля» в м. Вінниці – будівництво" - 44,6 млн.грн. за рахунок ДФРР.

2. "Добудова головного корпусу клінічної лікарні швидкої медичної допомоги по вул. Київській, 68,  м. Вінниці - будівництво" - 10,0 млн.грн. за рахунок ДФРР.

3. "Реконструкція спортивного ядра закладу "Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №33 Вінницької міської ради" по вул. В.Порика,20 в м. Вінниця" - 10,0 млн.грн. за рахунок ДФРР.

4. "Реконструкція будівлі комунального закладу "Дошкільний навчальний заклад №16 Вінницької міської ради" по вул. Миколи Зерова,12 в м. Вінниці" - 5 млн.грн. за рахунок ДФРР.

Відповідно до розпорядження Кабінету Міністрів України від 15.05.2019р. №351-р у 2019 році реалізовуватимуться наступні інвестиційні програми (проекти) за рахунок коштів державного фонду регіонального розвитку у м.Вінниці:

 • Реконструкція вул. Замостянської (від вул. Стрілецької до проспекту Коцюбинського):
  • фонд регіонального розвитку - 45,0 млн. грн.;
  • бюджет Вінницької міської ОТГ - 50,0 млн. грн.​
 • Будівництво загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів в житловому кварталі №8 району «Поділля»:
  • фонд регіонального розвитку - 25,0 млн. грн.;
  • бюджет Вінницької міської ОТГ - 20,0 млн. грн.​
 • Добудова головного корпусу клінічної лікарні швидкої медичної допомоги по вул. Київська,68:
  • ​фонд регіонального розвитку - 20,0 млн. грн.;
  • бюджет Вінницької міської ОТГ - 20,0 млн. грн.​


2. Введено в експлуатацію 2 об'єкти, фінансування яких здійснювалось за рахунок коштів державного фонду регіонального розвитку у 2015 році (10,7 млн. грн.). Завершення робіт здійснювалось у 2016 році за рахунок коштів міського бюджету (довідки додаються).

 Інформаційна довідка про завершення КНС №1.docxІнформаційна довідка про завершення КНС №1.docx

Інформаційна довідка про завершення ЗОШ №25.docxІнформаційна довідка про завершення ЗОШ №25.docx

3.  Введе​но в експлуатацію 2 об’єкти, фінансування якого здійснювалось за рахунок коштів державного фонду регіонального розви​​тку у 2016 році (26 млн. грн.) (довідка додається).​

Інформаційна довідка про завершення площі Гагаріна.docxІнформаційна довідка про завершення площі Гагаріна.docx