Керування дозволамиКерування дозволами

Державний фонд регіонального розвитку

​До відома вінничан


ОГОЛОШЕННЯ про проведення конкурсного відбору інвестиційних програм та проєктів регіонального розвитку, що можуть реалізовуватися за рахунок коштів державного фонду регіонального розвитку у 2021 році

Виконавчим комітетом Вінницької міської ради подано наступні проєкти для участі у конкурсному відборі  інвестиційних програм та проєктів регіонального розвитку, що можуть реалізовуватися за рахунок коштів державного фонду регіонального розвитку у 2021 році:

 1. Добудова головного корпусу клінічної лікарні швидкої медичної допомоги по вул. Київській, 68,  м. Вінниці - будівництво;
 2. Реконструкція будівлі комунального закладу "Дошкільний навчальний заклад №16 Вінницької міської ради" по вул, Миколи Зерова,12 в м. Вінниці;
 3. Реконструкція приміщення спортивного комплексу по вул. Академіка Янгеля,48 в м. Вінниця;
 4. Реконструкція будівлі для розміщення "Вінницького інноваційно-технологічного парку" по вул. 600-річчя, 21 в м. Вінниця, літ. Б.

Конкурсний відбір інвестиційних проєктів для фінансування за рахунок коштів державного фонду регіонального розвитку у 2020 році

Засіданням регіональної комісії з оцінки та забезпечення проведення попереднього конкурсного відбору інвестиційних програм і проектів регіонального розвитку, що можуть реалізовуватись за рахунок коштів державного фонду регіонального розвитку у 2020 році відібрано наступні проекти для реалізації у м.Вінниці:

1. "Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів в житловому кварталі №8 району «Поділля» в м. Вінниці – будівництво" - 44,6 млн.грн. за рахунок ДФРР.

2. "Добудова головного корпусу клінічної лікарні швидкої медичної допомоги по вул. Київській, 68,  м. Вінниці - будівництво" - 10,0 млн.грн. за рахунок ДФРР.

3. "Реконструкція спортивного ядра закладу "Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №33 Вінницької міської ради" по вул. В.Порика,20 в м. Вінниця" - 10,0 млн.грн. за рахунок ДФРР.

4. "Реконструкція будівлі комунального закладу "Дошкільний навчальний заклад №16 Вінницької міської ради" по вул. Миколи Зерова,12 в м. Вінниці" - 5 млн.грн. за рахунок ДФРР.

Відповідно до розпорядження Кабінету Міністрів України від 15.05.2019р. №351-р у 2019 році реалізовуватимуться наступні інвестиційні програми (проекти) за рахунок коштів державного фонду регіонального розвитку у м.Вінниці:

 • Реконструкція вул. Замостянської (від вул. Стрілецької до проспекту Коцюбинського):
  • фонд регіонального розвитку - 45,0 млн. грн.;
  • бюджет Вінницької міської ОТГ - 50,0 млн. грн.​
 • Будівництво загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів в житловому кварталі №8 району «Поділля»:
  • фонд регіонального розвитку - 25,0 млн. грн.;
  • бюджет Вінницької міської ОТГ - 20,0 млн. грн.​
 • Добудова головного корпусу клінічної лікарні швидкої медичної допомоги по вул. Київська,68:
  • ​фонд регіонального розвитку - 20,0 млн. грн.;
  • бюджет Вінницької міської ОТГ - 20,0 млн. грн.​


2. Введено в експлуатацію 2 об'єкти, фінансування яких здійснювалось за рахунок коштів державного фонду регіонального розвитку у 2015 році (10,7 млн. грн.). Завершення робіт здійснювалось у 2016 році за рахунок коштів міського бюджету (довідки додаються).

 Інформаційна довідка про завершення КНС №1.docxІнформаційна довідка про завершення КНС №1.docx

Інформаційна довідка про завершення ЗОШ №25.docxІнформаційна довідка про завершення ЗОШ №25.docx

3.  Введе​но в експлуатацію 2 об’єкти, фінансування якого здійснювалось за рахунок коштів державного фонду регіонального розви​​тку у 2016 році (26 млн. грн.) (довідка додається).​

Інформаційна довідка про завершення площі Гагаріна.docxІнформаційна довідка про завершення площі Гагаріна.docx