Керування дозволамиКерування дозволами

Будівництво

Будівельна галузь ​​​

За 2018 рік підприємствами міста виконано будівельних робіт на суму 4502,0 млн.грн., що у фактичних цінах на 96,6% (на 2211,8 млн. грн.) більше порівняно з 2017 роком.

Забудовниками міста за рахунок усіх джерел фінансування протягом 2018 року введено в експлуатацію 113,5 тис.м2 загальної площі житла. Завершено будівництво ІІ пускового комплексу п'ятого об'єкту Програми «Муніципальне житло Вінницької міської об'єднаної територіальної громади» – 92-квартирний житловий будинок по вул. Петра Запорожця, 4 площею майже 6,1 тис. м2. Крім того, зведено 8 поверхів та влаштовано 20% інженерних мереж шостого об'єкту Програми – 80-квартирного житлового будинку по вул. Маяковського. 

Протягом 2018 року на будівництво та реконструкцію об'єктів житлово-комунального господарства та інфраструктури за рахунок усіх джерел фінансування спрямовано 445,3 млн. грн. з яких: кошти підприємств, організацій та населення – 31,8 млн. грн., кошти державного бюджету – 109,8 млн. грн., кошти міського бюджету (бюджету розвитку) – 303,7 млн. грн.

За рахунок бюджетних коштів виконано наступні роботи:

  • у сфері житлово–комунального господарства (211,7 млн. грн.)
Здійснено реконструкцію вул. Замостянської на ділянці від просп. Коцюбинського до вул. Стеценка, дороги по вул. Верхарній, огорожі навколо ЦПКіВ ім. Горького, мостової споруди через р.Південний Буг по вул. Чорновола.

Крім того, продовжені роботи з будівництва та реконструкції: мереж зовнішнього освітлення міста, в т.ч. оснащення підсвіткою споруд; теплових мереж, котелень, систем теплозабезпечення, мереж водопостачання, насосних станцій підвищення тиску води та інших інженерних мереж; мереж водопроводу та каналізації в приватному секторі; дитячих та спортивних майданчиків; кладовища по вул. Сабарівське шосе; головного входу ЦПКіВ ім. Горького; комплексу по знешкодженню побутових відходів та ін. 

  • для розвитку соціальної інфраструктури міста (193,1 млн. грн.)

Реконструйовано будівлі ДНЗ №№4, 17 ЗОШ №№5, 8, 33, фізико-математичної гімназії №17, першого поверху будівлі пологового будинку по вул. Маяковського, приміщення по просп. Космонавтів, 64 під ДНЗ, здійснено будівництво футбольного поля Палацу дітей та юнацтва та ін.

Продовжені роботи з добудови головного корпусу клінічної лікарні швидкої медичної допомоги по вул. Київська, 68 та будівництва Вінницького регіонального клінічного лікувально-діагностичного центру серцево-судинної патології по вул. Хмельницьке шосе та загальноосвітньої школи в мікрорайоні "Поділля".

  • на інших об'єктах комунальної власності (8,7 млн. грн.)

Здійснено реконструкцію фасаду будівлі аеровокзалу КП "Аеропорт Вінниця", продовжується будівництво територіальної автоматизованої системи централізованого оповіщення населення та ін.

Протягом 2018 року були підготовлені проекти для залучення коштів з державного бюджету в сумі майже 58,5 млн. грн.: реконструкція трамвайних колій по вул. Соборній та приміщення спортивного комплексу по вул. Академіка Янгеля,48; будівництво доріг до індустріального парку.

Перехідні проекти з реконструкції вул. Замостянської (від вул. Стеценка до вул. Стрілецька), добудови головного корпусу клінічної лікарні швидкої медичної допомоги по вул. Київській та будівництва загальноосвітньої школи в районі "Поділля" погоджено міжвідомчою комісією з відбору інвестиційних програм та проектів для фінансування за рахунок коштів державного фонду регіонального розвитку на загальну суму 90 млн. грн..