Архітектура та містобудування: Комплексна схема розміщення вивісок по вул. Замостянській
Керування дозволамиКерування дозволами

Комплексна схема розміщення вивісок по вул. Замостянській

Рішення

від 14.03.2019р. № 699
м. Вінниця

Про затвердження комплексної схеми
розміщення вивісок по вул. Замостянській
(від вул. Стрілецька до просп. Коцюбинського)
в м. Вінниці

З метою реалізації заходів із впорядкування розміщення вивісок, покращення естетичних якостей міського середовища, збереження автентичності історичного середовища та туристичної привабливості головної вулиці міста, з врахуванням Європейської хартії місцевого самоврядування, ратифікованою Законом №452 /97 - ВР від 15.07.1997року, Рішення Конституційного Суду України від 16.04.2009 року № 7-рп/2009, та на виконання доручень протоколу засідання Ради підприємців при міському голові від 21.08.2017 р., рішення виконавчого комітету від 28.09.2017 р. № 2225 «Про викладення рішення виконкому міської ради від 18.06.2015 № 1369 «Про затвердження Положення про встановлення вивісок у м. Вінниці» в новій редакції (зі змінами), рішення виконавчого комітету від 26.11.2015р., №2644 «Про затвердження Порядку взаємодії виконавчих органів, комунальних підприємств, установ, закладів та організацій Вінницької міської ради з питань, пов'язаних із виявленням самочинного будівництва і самовільно зайняття земельних ділянок на території м. Вінниці, шляхом встановлення елементів благоустрою та малих архітектурних форм», керуючись ст.ст. 1, 16, 20, 21 Закону України «Про благоустрій населених пунктів», ст.ст.2, 4, 6, 7, 28 Закону України «Про регулювання містобудівної діяльності», Закону України «Про рекламу» статтями 30, 31, 33 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», виконавчий комітет міської ради

ВИРІШИВ:

 

  1. Затвердити Комплексну схему розміщення вивісок по вул. Замостянській (від вул. Стрілецька до просп. Коцюбинського) м. Вінниця (додаток 1).
  2. Затвердити Алгоритм взаємодії виконавчих органів, комунальних підприємств, установ, закладів та організацій міської ради та органів самоорганізації населення з питань пов'язаних з виявленням фактів порушень при розміщенні вивісок по вул. Замостянській (від вул. Стрілецька до просп. Коцюбинського) в м. Вінниці та вжиття заходів по реагуванню та подальшого при необхідності, примусового демонтажу відповідно до «Положення про встановлення вивісок у м. Вінниці» в новій редакції (зі змінами), затвердженого рішенням виконкому міської ради від 28.09.2017 р. № 2225 (додаток 2).
  3. При розгляді питань щодо примусового демонтажу вивісок по вул. Замостянській (від вул. Стрілецька до просп. Коцюбинського) в м. Вінниці, встановлених із порушеннями вимог Положення до складу комісії з питань демонтажу вивісок на території міста Вінниці, включати представників від Ради підприємців при міському голові визначених в додатку 3 до рішення (за згодою).
  4. Контроль за виконанням цього рішення покласти на заступника міського голови С. Матусяка.

 

Повний текст рішення з додатками.pdfПовний текст рішення з додатками.pdf