Актуальні оголошення: Щодо проведення щорічного Форуму Smart Building
Керування дозволамиКерування дозволами

Щодо проведення щорічного Форуму Smart Building

Громадська організація «Підприємницький клуб» запрошує відвідати щорічний Форум Smart Building, який відбудеться 13-14 лютого 2020 року у Міжнародному виставковому Центрі (м. Київ, Броварський пр-т, 15) за підтримки галузевих Міністерств та організацій.

SMART BUILDING - міжнародна професійна виставка і конференція, що демонструє світові і українські досягнення в галузі інтелектуальних систем і автоматизації, енергоефективності та smart рішень для створення «Розумного міста».

Це єдиний майданчик в Україні, який об'єднує стартапи, невеликі локальні компанії, а також відомі світові бренди і компанії ринку розумних технологій і будівництва.

В рамках ділової програми заплановано проведення одноденної конференції (14 лютого) і виступи понад 30 спікерів. Серед відвідувачів заходу - міські голови та голови райдержадміністрацій, керівники комунальних підприємств, ЖЕКів, ОСББ, керуючих компаній, керівники будівельних компаній та представники бізнесу.

Для представників міських та районних адміністрацій, комунальних підприємств вхід на виставку і конференцію - БЕЗКОШТОВНИЙ. Реєстрація за посиланням: https://iot-forum-kiev.ticketforevent.com/

Офіційне відкриття заходу: 13 лютого о 10:00 годині.

Час роботи конференції: 14 лютого з 10:00 до 18:00 години.

Детальнішу інформацію про програму заходу можна отримати на веб-сайті форуму: smart-building.monet.kiev.ua або за телефоном організаторів: 0955234893.