Актуальні оголошення: Увага! З 02.07.2018 р. змінилися та діють нові реквізити всіх бюджетних рахунків для зарахування податків, зборів, платежів
Керування дозволамиКерування дозволами

Увага! З 02.07.2018 р. змінилися та діють нові реквізити всіх бюджетних рахунків для зарахування податків, зборів, платежів

Державна казначейська служба України повідомляє:

З 02.07.2018 р. функціонує централізована модель виконання дохідної частини бюджетів, за якої всі бюджетні рахунки для зарахування податків, зборів, платежів відкриті на балансі центрального апарату Казначейства (МФО - 899998) в розрізі кодів класифікації доходів бюджету та бюджетів

Тобто, з 02.07.2018 р. змінилися та діють нові реквізити всіх бюджетних рахунків для зарахування податків, зборів, платежів.

З метою запобігання втрат бюджету Казначейством встановлено перехідний період функціонування централізованої моделі виконання дохідної частини бюджетів, протягом якого залишилися активними для зарахування податків, зборів, платежів, зокрема, рахунки, які відкриті на балансі Головних управлінь Казначейства в областях та м. Києві та будуть діяти до 11.09.2018р. (старі рахунки).

Звертаємо увагу, що граничний термін перехідного періоду функціонування централізованої моделі виконання дохідної частини бюджетів закінчується 10.09.2018 р.


З 11.09.2018 кошти, які сплачуватимуться платниками на старі рахунки, не будуть зараховуватись до бюджетів, а повертатимуться платникам як нез’ясовані надходження.

Враховуючи зазначене та вимоги статей 45 та 78 Бюджетного кодексу України, а також постанови Кабінету Міністрів України від 16.02.2012 №106 «Деякі питання ведення обліку податків, зборів, платежів та інших доходів бюджету», звертаємось з проханням сплачувати податки, збори, платежи до державного та місцевих бюджетів на нові реквізити рахунків, які відкриті на балансі центрального апарату Казначейства (МФО - 899998) в повному обсязі.

Реквізити діючих рахунків для зарахування податків, зборів, платежів до державного та місцевих бюджетів розміщені на веб-сторінках Казначейства та Головних управлінь Казначейства в областях та м. Києві.