Керування дозволамиКерування дозволами

Реєстраційна форма

Для реєстрації дитини в черзі ДНЗ заповніть, будь ласка, реєстраційну форму, подану нижче. Реєстрація можлива лише до одного вибраного Вами дошкільного навчального закладу. Повторна реєстрація неможлива.

Перед заповненням даної форми ознайомтеся, будь ласка, з правилами реєстрації до дитячого садочка та виберіть найзручніший садочок, користуючись статистикою заявок в дитячі садочки. Ознайомтеся також з розділом "Запитання - відповіді" для розуміння процесу реєстрації.

Група визначається за віком дитини станом на 1 вересня року вступу до садочка.

Повідомляємо,що 03.02.2015 року розпочато реєстрацію до дошкільного навчального закладу № 19 ,який знаходиться за адресою вул. Малиновського, буд.21 – мікрорайон «Поділля-Центр».
Батьки дітей 5-річного віку та тих, які потребують зарахування до санаторних та спеціальних груп чи закладів, при необхідності відвідування дитячого садочку в 2014 році, повинні зареєструвати заявку на 2015 рік, але в полі «Примітка» обов’язково вказати про необхідність зарахування в 2014 році.
В дошкільних навчальних закладах, в яких є групи компенсуючого типу (спеціальні, санаторні), крім ДНЗ №№ 24, 60, зарахування до груп компенсуючого типу здійснюється з 3-х років, починаючи з молодшої групи.

Прізвище *:

Ім'я *:

По-батькові *:

Дата народження *:
Вибір дати з календаря.

Серія свідоцтва *: Номер свідоцтва *:

Вулиця:

Будинок: Квартира:

ПІБ батьків *:

Вид родинного зв'язку *:

Робочий телефон: Домашній телефон:

Email *:

Необхідний садочок компенсуючого типу:

Пільги:

Мікрорайон *:

ДНЗ *:

Рік вступу (навчальний) *:

Група *:

Примітки:

Відповідну до ст. 11 Закону України «Про захист персональних даних» надаю згоду на обробку та використання моїх персональних даних для здійснення повноважень, пов’язаних із розглядом даного запиту