Оголошення про громадські слухання: Перенесення громадських слухань щодо щодо реконструкції їдальні з надбудовою багатоквартирного житлового будинку по вул. О.Довженка (Ленінградській), 36 в м. Вінниці.
Керування дозволамиКерування дозволами

Перенесення громадських слухань щодо щодо реконструкції їдальні з надбудовою багатоквартирного житлового будинку по вул. О.Довженка (Ленінградській), 36 в м. Вінниці.

                      Шановні вінничани! довженка.jpg

Громадські слухання щодо реконструкції їдальні з надбудовою багатоквартирного житлового будинку по вул. О.Довженка (Ленінградській), 36 в м. Вінниці, які мали відбутись 6 червня 2017 р. о 18.30 год. у приміщенні Вінницького транспортного коледжу, перенесені на невизначений час.
Замовником даної документації є ТОВ «БУДМОНТАЖПРОЕКТ».
З вищезазначеними матеріалами та додатковою інформацією можна ознайомитися в департаменті правової політики та якості Вінницької міської ради за адресою: м. Вінниця, вул. Соборна, 59, каб. 710, тел. 59-51-59, 59-51-55.
Пропозиції та зауваження з даного питання просимо надсилати до департаменту правової політики та якості Вінницької міської ради за вказаною вище адресою.
Про дату, час та місце проведення громадських слухань із зазначеного питання буде повідомлено додатково.

Департамент правової політики та якості Вінницької міської ради