Керування дозволамиКерування дозволами

Графік особистого прийому громадян керівниками виконавчих органів міської ради

Прізвище, ім’я, по батькові, посада Дні та місце прийому Години прийому
Аладіна
Тетяна Михайлівна –
 начальник архівного відділу
Понеділок
Четвер
вул. С. Ценського, 14
з 14-00 до 17-30
з 9-00 до 13-00
​Бочевар
Роман Павлович -
директор департаменту правової політики та якості
1-й, 2-й та 4-й четвер
Кімната особистого прийому №2
з 09-00 до 10-00​​
Гузлякова 
Олена Олександрівна -
перший заступник директора департаменту адміністративних послуг
​понеділок-четвер
п'ятниця
приміщення ЦАП
«Прозорий офіс»

​з 9-00 до 17-00
з 9-00 до 16-00​
Висоцький
Андрій Олександрович
начальник відділу з обліку та розподілу житла департаменту житлового господарства​
​1-й четвер
4-й четвер
Кімната особистого прийому №2​
​з 11-00 до 12-00
з 10-00 до 11-00​
Войткова Валентина
Романівна –
директор департаменту соціальної політики​
вівторок
Кімната особистого прийому №1
з 09-00 до 12-00​​
​Іванов
Ігор Іванович -
начальник відділу по розвитку об’єднань співвласників багатоквартирних будинків
2-й четвер
Кімната особистого прийому №2​
з 10-00 до 11-00​​
Іващук
Антоніна Янківна –
начальник відділу оперативного реагування «Цілодобова варта»
2-а п’ятниця
Кімната особистого прийому №2
з 14-00 до 15-00
Копчук 
Ірина Володимирівна-
директор департаменту адміністративних послуг
2-а та 4-а п’ятниця
Кімната особистого прийому №2
з 10-00 до 11-00
 
Кравець
Ігор Юхимович -
директор департаменту капітального будівництва
Вівторок
вул. Пирогова, 34а
з 16-00 до 18-00​​
Краєвський
Сергій Станіславович -
голова комітету по фізичній культурі і спорту
1-й вівторок
Кімната особистого прийому №2
з 15-00 до 16-00
​Кушнірчук
Сергій Анатолійович -
директор департаменту земельних ресурсів
​1-а та 3-я середа
Кімната особистого прийому №2
з 15-00 до 17-00​​
​Ласкавчук
Тетяна Василівна -
директор департаменту кадрової політики​
1-а п’ятниця
Кімната особистого прийому №2​
з 16-00 до 17-00​
Варламов Михайло
Васильович -
в.о. директора департаменту енергетики, транспорту та зв’язку​
1-й та 3-й четвер
Кімната особистого прийому №2
з 14-00 до 15-00
Луценко
Наталія Дмитрівна -
директор департаменту фінансів
1-а та 3-я п’ятниця
Кімната особистого прийому №2
з 9-00 до 10-00
Мисловська
Аліса Олександрівна -
директор департаменту у справах засобів масової інформації та  зв’язків з громадськістю
1-й вівторок
Кімната особистого прийому №2
з 17-00 до 18-00
Мончак
Юлія Вікторівна -
начальник відділу у справах молоді та туризму
1, 3 понеділок
Кімната особистого прийому №2
з 9-00 до 10-00
​Ніценко 
Володимир Миколайович -
директор​ департаменту комунального господарства та благоустрою
1-а п’ятниця
 3-я п’ятниця
Кімната особистого прийому №2
з 14-00 до 15-00
з 11-00 до 12-00
Парфілов
Олег Михайлович -
начальник відділу з питань надзвичайних ситуацій, мобілізаційної і оборонної роботи та режиму секретності
2-й вівторок
Кімната особистого прийому №2
з 9-00 до 10-00
Пересунько
Михайло Михайлович–
в.о. директора департаменту самоврядного контролю
2-й вівторок
Кімната особистого прийому №2​​
з 10-00 до 11-00
Погосян
Віталій Валерійович -
директор департаменту економіки і інвестицій
1, 2, 3, 4 вівторок
Кімната особистого прийому №2
з 14-00 до 15-00
Пурдик
Григорій Никанорович -
директор департаменту міського господарства
1-й та 3-й понеділок
2-й та 4-й понеділок
Кімната особистого прийому №2​​
з 11-00 до 12-00
з 15-00 до 16-00
Рекута
Олександр Сергійович -
директор департаменту архітектури, містобудування, головний архітектор міста ​
2-а, 4-а середа
Кімната особистого прийому №1
з 14-00 до 17-00
Романенко
Володимир Борисович -
директор департаменту інформаційних технологій
1-й понеділок
Кімната особистого прийому №2
з 14-00 до 15-00
Синявський
Анатолій Леонідович -
начальник відділу ведення Державного реєстру виборців м.Вінниці​
Вівторок
Четвер
вул. Замостянська (50-річчя Перемоги), 7
каб. 333​
з 9-00 до 13-00
з 14-00 до 18-00​
Філанчук
Максим Валерійович -
директор департаменту культури
​​2-й та 4-й понеділок
Кімната особистого прийому №2
з 14-00 до 15-00
Фурман
Роман Сергійович -
директор департаменту житлового господарства
1-а та 3-я середа
2-а та 4-а середа
Кімната особистого прийому №2
з 11-00 до 13-00
з 14-00 до 16-00​​
Чернега
Олександр Михайлович -
директор департаменту архітектурно-будівельного контролю
4-й четвер
5-а п'ятниця
Кімната особистого прийому №1
з 10-00 до 12-00
Шафранська
Людмила Анатоліївна -
начальник служби у справах дітей
2-га та 4-та п'ятниця
Кімната особистого прийому №2
з 12-00 до 13-00
Шиш Олександр Володимирович -
директор департаменту охорони здоров’я
1-й та 3-й четвер
Кімната особистого прийому №2
з 16-00 до 18-00
Шутак
Ігор Анатолійович -
директор департаменту комунального майна
1-й вівторок
Кімната особистого прийому №2
з 9-00 до 10-00
​​Яценко
Оксана Василівна–
директор департаменту освіти
1-а та 3-я середа
2-а та 4-а середа
Кімната особистого прийому №2
з 9-00 до 11-00
з 16-00 до 18-00
 ​