​Відкриті дані Вінницької міської ради

На виконання постанови Кабінету Міністрів України від 21 жовтня2015 року № 835 «Про затвердження Положення про набори даних, які підлягають оприлюдненню у формі відкритих даних», виконавчі органи Вінницької міськоі ради та міські комунальні підприємства представляють набори даних, опубліковані у формі відкритих даних.

Рішенням виконавчого комітету Вінницької міської ради від 15.06.2017 року № 1428 
затверджено Порядок розміщення наборів даних Вінницької міської ради та її виконавчих органів, які підлягають оприлюдненню у формі відкритих даних, в мережі Інтернет.

Міські комунальні підприємства публікують у формі відкритих даних інформацію, яка зазначена у пунктах 4, 6 та 9 Порядку, затвердженого рішенням виконавчого комітету міської ради від 15.06.2017 р. № 1423 "Про Порядок оприлюднення інформації про діяльність комунальних підприємств Вінницької міської ради в мережі Інтернет".

Координацію та контроль оприлюднення наборів даних виконавчих органів міської ради та комунальних підприємств міста, які є розпорядниками інформації, у формі відкритих даних здійснює робоча група згідно розпорядження міського голови від 12.03.2018р. № 27-р. 

У 2017 році Вінниця приєдналась до Міжнародної Хартії відкритих даних.

Підписано Меморандум про співпрацю в рамках реалізації пілотного проекту щодо відкритих даних.docx.

Прийнято Рішення виконавчого комітету міської ради від 20.07.2017 р. №1627 "Про приєднання Вінницької міської ради та її виконавчих органів до Міжнародної Хартії відкритих даних".

План дій з реалізації принципів Міжнародної Хартії відкритих даних виконується згідно розпорядження міського голови від 18.10.2017 р. № 181-Р "Про заходи щодо реалізації принципів Міжнародної Хартії відкритих даних та розвитку відкритих даних".

Дані оприлюднені на Єдиному державному веб-порталі відкритих даних.

►Відкриті дані виконавчих органів міської ради

►Відкриті дані комунальних підприємств

OD-portal.png