Новини міста: У Вінниці стартував проект «Студентська ліга 2019»
Керування дозволамиКерування дозволами

У Вінниці стартував проект «Студентська ліга 2019»


Снимок 7.JPG10 квітня були  презентовані  конкурсні змагання, які пройдуть у місті в рамках Студентської ліги 2019. Цей проект створений для студентів професійно-технічних училищ, навчальних закладів І-ІІ та ІІІ-ІV рівнів акредитації.

В цьому році заплановано 6 конкурсних змагань, у яких навчальні заклади будуть змагатись між собою відповідно до свого рівня акредитації. Тож, 16 і 18 квітня пройде турнір з міні-футболу, 23 квітня на бажаючих чекатиме турнір з боулінгу, 25 квітня відбудеться турнір з комп’ютерних ігор. 
13 травня пройде гра «Що? Де? Коли?», 21 травня – турнір з пейнтболу. 31 травня - 2 червня відбудеться військово-патріотичний табір.

Результати кожного змагання будуть вноситися у турнірну таблицю, таким чином у кожного навчального закладу є можливість відслідковувати свій рейтинг. По завершенню всіх змагань відбудеться церемонія нагородження та  визначено, які навчальні заклади посіли призові місця відповідно до свого рівня акредитації.

Детальнішу інформацію про проект і участь в ньому можна дізнатись за телефоном 50-82-13.

Проект "Студенська ліга 2019" відбувається за підтримки відділу молодіжної політики.

Проект «Студентська ліга» проходить в рамках Плану дій з реалізації ініціативи «Громада, дружня до дітей та молоді» у Вінницькій міській об’єднаній територіальній громаді на 2018-2020 роки.