Новини міста: У Вінниці встановлюють контейнерні майданчики біля будинків по вул. Келецькій,78б, Ващука,17, загалом в цьому році їх вже облаштовано 14
Керування дозволамиКерування дозволами

У Вінниці встановлюють контейнерні майданчики біля будинків по вул. Келецькій,78б, Ващука,17, загалом в цьому році їх вже облаштовано 14

Рисунок1.jpgВ цьому році у дворах вінницьких багатоповерхівок вже встановили 14 нових контейнерних майданчиків. Нещодавно завершився монтаж конструкції за адресами Київська,27, Порика,19, Замостянська,3. Роботи тривають по Келицькій,78б та Ващука,17.

Вже третій рік департамент житлового господарства у Вінниці здійснює капітальний ремонт контейнерних майданчиків для збору відходів та встановлює нові конструкції. Насамперед їх відновлюють там, де майданчики у вкрай незадовільному стані.

14.jpgЗ початку 2017 року у Вінниці вже встановили 14 нових контейнерних майданчиків. Серед них – такі площадки за адресами Янгеля,73, Янгеля,30, Антонова,27, Київська,74, Тичини,6. А також – у дворах по Складській,20, С.Петлюри,28, Широцького,10, Космонавтів,41. З’явились нові контейнерні майданчики й по Замостянській,24, Київська,27, В.Порика,19  та 1-му провулку Індустріальний,10. Зараз роботи тривають ще по двох об’єктах: по Келицькій,78б та Ващука,17.

«Ці конструкції, де розміщуються баки для побутових відходів, мають покрівлю та виконані з металопрофілю, який є найбільш практичним матеріалом для подібних об’єктів. Оскільки за потреби його частини можна легко замінити. Ремонт бетонних конструкцій у випадку їх пошкодження є більш затратним», - каже директор департаменту житлового господарства міської ради Роман Фурман.