Новини міста: Куди звертатися вінничанам за медичною допомогою у святкові та вихідні дні серпня
Керування дозволамиКерування дозволами

​Куди звертатися вінничанам за медичною допомогою у святкові та вихідні дні серпня

vydelil-na-skoruyu-pomoshch-323-mln-grn.jpgЗа інформацією департаменту охорони здоров’я міської ради, у святкові та вихідні серпня лікувально-​​профілактичні заклади міста будуть працювати за окремим графіком. 25 серпня буде робочим днем, а 24, 26 і 27 серпня –  вихідними.  

В разі необхідності отримання медичної допомоги у вихідні хворим необхідно звертатись до приймальних відділень лікарень. Для дорослого населення - міської клінічної лікарні №1 (вул. Хмельницьке шосе, 96), міської клінічної лікарні №2 (вул. Коцюбинського, 6) та міської клінічної лікарні №3 (вул. Маяковського, 138). 

В разі необхідності отримання медичної допомоги хірургічного профілю необхідно їхати до міської клінічної лікарні швидкої медичної допомоги по вул. Київська, 68. Якщо захворіла дитини, батькам потрібно звернутися до приймального відділення міської лікарні «Центр матері та дитини», що по вул. Маяковського, 138.

З  9:00 до 12:00 у вищезазначені дні Центрами первинної медико-санітарної допомоги буде забезпечено виписку довідок про смерть.​