Новини міста: Фракція Партії Регіонів у Вінницькій міській раді оголосила про саморозпуск
Керування дозволамиКерування дозволами

Фракція Партії Регіонів у Вінницькій міській раді оголосила про саморозпуск

 

фото 7.jpgФракція Партії регіонів у Вінницькій міській раді оголосила про саморозпуск, а п’ятеро її депутатів – вийшли з партії. Про це сьогодні під час позачергової сесії повідомив депутат Олександр Кравець.

Фракція депутатів Вінницької міської ради 6 скликання, обраних від вінницької міської організації Партії Регіонів, напередодні провела збори та одноголосно вирішила розпуститися. Також депутати від Партії Регіонів Петро Бабій, Андрій Астахов, Олександр Кравець, Тамара Кривов’яз, Сергій Савчук оголосили про вихід із партії.

«Сьогодні, як людина, я не можу стояти осторонь того, що відбувається в країні, - заявив Олександр Кравець. – Я особисто, як старший офіцер Збройних Сил України, полковник запасу, не розумію, за що можна вбити 18-річну дівчину, чи підлітка, який перший раз в житті відчув ковток свободи, і вийшов з почуттям того, що він може щось змінити в країні.  Це просто не вкладається в голові. Тому хочу повідомити, що ми оголошуємо про розпуск фракції Партії Регіонів у міській раді, обраних від вінницької міської організації Партії Регіонів. Ми не будемо стояти осторонь, ми з народом, з Вінницею і вінничанами. І, як це робили і раніше, будемо і надалі працювати на благо нашого рідного міста».

Всі присутні колеги-депутати зустріли цю заяву оплесками.

Нагадаємо, сьогодні на позачерговій сесії міської ради депутати одноголосно ухвалили рішення щодо відкликання підрозділів силових структур, дислокованих на Вінниччині, з Києва,та надали оцінку плану врегулювання кризи. Робота сесії почалася з хвилини мовчання в пам'ять про загиблих на Майдані http://www.vmr.gov.ua/Lists/CityNews/ShowNews.aspx?ID=1001.