(без назви)
Керування дозволамиКерування дозволами
http://www.vmr.gov.ua/Executives/ContentLibrary/ca06f6bc-a393-4753-895b-425a3d7c0243/4/kopchuk.jpg
Копчук Ірина Володимирівна
Директор департаменту, Департамент адміністративних послуг

Вирішує питання організації видачі суб'єктам господарювання документів дозвільного характеру та забезпечення взаємодії місцевих дозвільних органів, організації взаємодії виконавчих органів Вінницької міської ради, місцевих органів державної виконавчої влади, комунальних та державних підприємств у сфері надання адміністративних послуг, забезпечення повної і ефективної реалізації повноважень в галузі торгівельного обслуговування, громадського харчування та побутового обслуговування​.


Особистий прийом громадян:
1, 2, 3, 4 п'ятниця: з 10-00 до 11-00
Кімната особистого прийому №2

Звернення:
14 листопада 2017

 Інформую Вас про порушення Постанови КМУ №207 від 02.03.2016 р.. Правил реєстрації місця проживання.  Відповідно до ч.1 ст.6 Закону та п.4 Правил особа зобов'язана зареєструвати своє місце проживання протягом 30 календарних днів після зняття з реєстрації попереднього місця проживання та прибуття до нового..
У квартирі №73 з середини червня 2017 р проживає сім'я з 3-х чоловік. Активно користуються водою, каналізацією та електроенергією. При цьому показники їх лічильників за  холодну та гарячу воду залишаються без змін ось вже впродовж  2 місяців. Також зовсім не поступає оплата за вивіз сміття. Нарахування за газ тільки на одну особу.

Неодноразово зверталась з цим питанням до ЖЄКу (заява № К-758 від 11.09.2017 та К-968 від 2.11.2017), але некомпетентність В.о.начальника ЖЄКа Герасимчук Л.К. та майстра Слободянюк М.П. небажання та покривання незареєстрованих мешканців. З 11 вересня проводилися різні «заходи» в приводу реєстрації людей. 19 жовтня  2017р. я підписувала акт, про проживання мешканців в квартирі.  У ЖЄКа є такі повноваження, але подальшу долю цього акту мені невідомо. Я регулярно ходила в ЖЄК за відповіддю на мою заяву, майстер Слободянюк М.П. в телефонній розмові все обіцяла надати документ.  13.11.2017 р нарешті мені видали обіцяний документ (зареєстрований 11.10.2017р.!!!),в якому йдеться, що реєстрацією займається департамент адміністративних послуг.

Герасимчук Л.К. при поданні заяви 11 вересня на особистому прийомі мене запевнила, що це питання вирішать наступним чином: в ЖЄКу є відділ збуту, вони і будуть займатися цим. І дійсно, спочатку так і було, тому, що показники їх лічільників  дуже змінилися і вони навіть заплатили  трохи, але потім все різко помінялося, я не кажу про те що документи по датам сфальшовані.

Комунальне господарство України знаходиться  в жалюгідному стані, але як може бути інакше, якщо тільки по нашому підїзду половина квартир зареєстровані, інші зареєстрований один, а живуть  3-4 особи. Закон передбачає, якщо мешканці, що не мешкають за місцем реєстрації, при поданні заяви в управляючу компанію, про відсутність тих, що зареєстровані, платежі на них не нараховуються. При цьому ми маємо ситуацію, що не платять ніде - ні там, де зареєстровані, ні там, де мешкають.

Прошу розглянути питання примусової реєстрації мешканців (постійної чи тимчасової) на займаній житлоплощі і нарахування комунальних платежів на 3 особи. Якщо їм положена субсидія вони мають получати субсидію, якщо пільги, будуть получати пільги, але жити безкоштовно, для держави це дуже збитково.

Відповідь:
11 грудня 2017
​Опрацювавши Ваше звернення від 14.11.2017 р., яке надійшло на офіційний сайт Вінницької міської ради, щодо примусової реєстрації мешканців кв. 73 буд. 42 по вул. 600-річчя у м. Вінниці, інформую про наступне.

Відповідно до Конституції України органи державної влади та органи місцевого самоврядування, їх посадові особи зобов'язані діяти лише на підставі, в межах повноважень та у спосіб, що передбачені Конституцією та законами України (стаття 19).

Правовідносини у сфері реєстрації місця проживання фізичних осіб врегульовані спеціальним Законом України «Про свободу пересування та вільний вибір місця проживання в Україні».
Механізм здійснення реєстрації/зняття з реєстрації місця проживання/перебування осіб в Україні, а також форми необхідних для цього документів, встановлено Правилами реєстрації місця проживання, затвердженими постановою Кабінету Міністрів України від 2 березня 2016 р. № 207.

Реєстрація місця проживання фізичних осіб відбувається за заявним принципом за наявності відповідного пакету документів. Примусова реєстрація місця проживання фізичних осіб чинним законодавством України не передбачена.

Вкладення