(без назви)
Керування дозволамиКерування дозволами
http://www.vmr.gov.ua/PictureLibrary1/_w/WYU_8044_jpg.jpg
Моргунов Сергій Анатолійович
Міський голова, Вінницька міська рада
​Особистий прийом громадян:
3-й четвер з 16-00 до 18-00
Кімната особистого прийому №1​
(за попереднім записом)
Звернення:
23 травня 2019

Шановний,Сергій Анатолійович,звертаюсь до Вас з проблемою,яку потрібно терміново вирішити,а саме: прошу звернути увагу на стан дорожого участку, який пролягає по вулиці Немирівське шосе, 82- 84А, ділянка дороги просто у жахливому стані. Не одно разово вже на цій ділянці дороги пробивали колеса, а також не можливо пройти, так як немає доріжки для пішоходу, ні нормального покриття дороги , щоб можна було пройти цю ділянку дороги. Прошу звернути увагу, я не говорю за те, що в дождливую погоду там взагалі неможливо пройти.

Керуючись ЗУ "Про звернення громадян", органи місцевого самоврядування та їх посадові особи, до повноваження яких належить розгляд заяв, зобов'язані об'єктивно і вчасно розглядати їх, перевіряти викладені в них факти, приймати рішення відповідно до чинного законодавства і забезпечувати їх виконання, повідомляти громадян про наслідки розгляду заяв.

Одночасно повідомляю, що ця ділянка дороги входить до червоної межі міста Вінниці.


Відповідь:
11 червня 2019

За дорученням міського голови Сергія Моргунова Ваше звернення щодо стану дорожнього покриття та відсутності доріжки для пішоходів по Немирівському шосе, 82-84А розглянуто департаментом комунального господарства та благоустрою.

Довожу до Вашого відома, що в свій час дана ділянка організована дорогою польового типу, з поліпшеним твердим покриттям, яка передбачає спільне використання пішоходами та автомобілями. Улаштування тротуару з бордюрним опорядженням не передбачалось.

Також повідомляю, що станом на 04.06.2019р. на замовлення департаменту комунального господарства та благоустрою, підрядною організацією були виконанні роботи по поточному ремонту дорожнього покриття на вищезазначеній ділянці. 

Вкладення