(без назви)
Керування дозволамиКерування дозволами
http://www.vmr.gov.ua/PictureLibrary1/_w/WYU_8044_jpg.jpg
Моргунов Сергій Анатолійович
Міський голова, Вінницька міська рада
​Особистий прийом громадян:
3-й четвер з 16-00 до 18-00
Кімната особистого прийому №1​
(за попереднім записом)
Звернення:
22 травня 2019

​Доброго дня. Мною було написане звернення до Якубович Галини Анатоліївни ще 25.04.2019 року, стосовно допомоги у вирішенні питання ремонту підлоги у ДНЗ №37, група №9. До сьогоднішнього дня відповіді не надано. Будь-які дії що, до вирішення питання не проводились. Прошу Ваого особистого втручання у вирішення вище зазначеного питання. Так як під загрозою є дитячі життя і здоровя.

Зарання вдячна.

Відповідь:
22 травня 2019

Виконавчими органами Вінницької міської ради Ваше звернення щодо ремонту підлоги в групі №9 комунального закладу «Дошкільний навчальний заклад №37 Вінницької міської ради» розглянуто та повідомляємо.

Працівниками технічного нагляду департаменту освіти здійснено обстеження підлоги в згаданому закладі. За результатами обстеження встановлено, що підлога, враховуючи довготривалий термін експлуатації, дійсно потребує капітального ремонту, так як на окремих ділянках спостерігаються горизонтальні просідання. Однак, видатки для здійснення згаданих робіт в поточному році не передбачені. Окрім того, відповідно до нормативних актів проведенню робіт капітального характеру передує розробка проектно-кошторисної документації та отримання необхідних дозвільних документів на їх здійснення. Зважаючи на вищевикладене, виконати роботи із капітального ремонту підлоги на даний час, на жаль, немає можливості. Поряд з цим, пропонуємо виконати дані роботи шляхом співфінансування.

Проблемні питання закладів дошкільної освіти міста вирішуються поступово, враховуючи нагальні потреби та реальні можливості бюджету Вінницької міської територіальної громади.

Дякуємо Вам за активну громадську позицію та розуміння.

Вкладення