(без назви)
Керування дозволамиКерування дозволами
http://www.vmr.gov.ua/PictureLibrary1/директора%20департаментів/Пурдик%20Григорій%20Никанорович.JPG
Пурдик Григорій Никанорович
Директор департаменту, Департамент міського господарства

Вирішує питання розвитку та реформування житлово-комунального господарства, енергетики, транспорту.​


особистий прийом громадян:
1-й та 3-й понеділок з 11-00 до 12-00
2-й та 4-й понеділок з 15-00 до 16-00
Кімната особистого прийому №2

 

Пряма телефонна лінія:  
1-й понеділок з 12-00 до 13-00
3-й понеділок з 12-00 до 13-00
0432 59-50-32

Звернення:
22 травня 2019
Доброго дня!
Звертаюсь до вас зі скаргою на водія автобуса!
Сьогодні 22.05.2019 на маршруті №24 "Вул. Бучми(ліс) - Вишенька" АВ0544АА який мав відправитись в 07:50 від зуп. вул. Бучми(ліс) - за розкладом, водій показово закрив двері в 07:49 і від'їхав від зупинки не чекаючи мене і ще двох пасажирів (хлопця та дівчину) старшого шкільного віку. Поспішаючи до автобусу, я показав водію на свій телефон, що він рано відправився, на що той знизив плечима і поїхав далі. Дійти до автобусу зайняло б часу секунд 20, як мені так і двом іншим пасажирам, хлопець намагався підбігти та водій не відреагувуав...
Є фотофіксація події на данній зупинці з датою та часом! (при необхідності можу надати)
Наздогнавши автобус на зупинці Музей Коцюбинського (пощастило спіймати таксі), я  намагався поговорити з водієм, а саме чому він це зробив? - на що я почув на підвищених тонах вийдіть з кабіни, я відправився вчасно. Попросивши водія понизити тон, я вийшов за межі кабіни і запитав ім'я водія - на що він продовжував говорити: "Вийдіть з кабіни!!!"
Кондуктор даного транспорного засобу відмовилась говорити ім'я водія.
Запитавши у неї куди я можу подзвонити залишити скаргу вона відповіла, що потрібно писати в міську раду.
Вважаю дану поведінку хамською та не професійною!
Написати скаргу вирішив так як на данному маршруті це не одноразова ситуація, також автобуси часто запізнюються на 5-7хв, або і взагалі їх немає в потрібний час на зупинках (по графіку), тому приходиться добиратись іншим транспортом. Маршрут №24 - єдиний маршрут яким можна напряму дістатись центру міста та р-ну Вишенька.
Прошу звернути увагу водіїв міського транспорту на графік руху та їх відношення до пасажирів!

Відповідь:
13 червня 2019

Департаментом енергетики, транспорту та зв'язку міської ради розглянуто Ваше звернення щодо роботи водія автобусного маршруту загального користування в звичайному режимі руху №24 «Вишенька – вул. Бучми (ліс)» та повідомляємо наступне.

Комунальним підприємством «Вінницька транспортна компанія» проведено службове розслідування щодо роботи водія автобусного маршруту загального користування в звичайному режимі руху №24 «Вишенька – вул. Бучми (ліс)» та встановлено, що фактів порушення своїх посадових обов'язків даним водієм не виявлено.

Одночасно повідомляємо, що комунальним підприємством «Вінницька транспортна компанія» з водіями, які працюють на автобусному маршруті загального користування в звичайному режимі руху №24 «Вишенька –  вул. Бучми (ліс)» проведено позаплановий інструктаж щодо неухильного дотримання розкладів руху, а також культури спілкування з пасажирами.

Департамент енергетики, транспорту та зв'язку спільно з комунальним підприємством «Вінницька транспортна компанія» приносять Вам вибачення за незручності, що сталися з Вами при користуванні громадським транспортом  міста Вінниці.

Вкладення