(без назви)
Керування дозволамиКерування дозволами
http://www.vmr.gov.ua/PictureLibrary1/_w/WYU_8044_jpg.jpg
Моргунов Сергій Анатолійович
Міський голова, Вінницька міська рада
​Особистий прийом громадян:
3-й четвер з 16-00 до 18-00
Кімната особистого прийому №1​
(за попереднім записом)
Звернення:
21 травня 2019

​Шановний Сергій Анатолійович!

Я, являюсь уповноваженою особою будинку №8 по вул. О.Антонова.В квітні місяці було розпочато кронування,обрізання,зрізання  дерев на прибудинковій території, але було зупинено у зв"язку зі звернення громадянина Анатолія на гарачу лінію та телеканал "Віта",про що вийшов репортаж "Ріжуть,пиляють,містяни волають".Після повторного звернення до директора Департаменту житлового господарства Фурмана Р.С.  я отримала відповідь, що роботи  уже проведені. Але це не відповідає дійсності.На прибудинковій території знаходиться 2 тополя вишиною, понад 9 -ти поверховий будинок, береза з сухим гіллям,вишиною понад 5-ти поверховий будинок та 2 липи.Переконливо прошу Вашого втручання для завершення кронування цих дерев та обрізання небезпечних гілок,так як територія нашого будинку є прохідною для багатьох мешканців військового містечка і в період негоди є небезпечною для життя та здоров"я громадян.

Відповідь:
04 червня 2019

Департаментом житлового господарства за дорученням міського голови розглянуто Ваше звернення щодо  видалення та обрізки дерев на прибудинковій території житлового будинку № 8 по вул. О. Антонова.

Повідомляю, що в травні місяці поточного року на вказаній прибудинковій території було виконано роботи по видаленню та обрізці дерев в межах потреби та наявності дозвільних документів.

На даний час, згідно проведеного обстеження, зелені насадження на вказаній прибудинковій території знаходяться в задовільному стані видалення та обрізки не потребують.

Вкладення