(без назви)
Керування дозволамиКерування дозволами
http://www.vmr.gov.ua/PictureLibrary1/_w/WYU_8044_jpg.jpg
Моргунов Сергій Анатолійович
Міський голова, Вінницька міська рада
​Особистий прийом громадян:
3-й четвер з 16-00 до 18-00
Кімната особистого прийому №1​
(за попереднім записом)
Звернення:
21 травня 2019

​Пане Мер ДОПОМОЖІТЬ!Мешканці будинку що по вул.Олега Антонова 7 вже більше тижня не мають гарячої води через те,що власниця квартири 1 захарастила підвальне приміщення сміттям,через це тепломережа склала відповідний акт та відключила гаряче водопостачання.На зборах представники Бокуд повідомили що нічого з цим зробити неможуть бо це є наша спільна власність,потім надали інформацію,що власниця кв.1 зверталась до Вас і ви надали їй термін до 31.05.аби прибрати,а воду нам включать!Але результату ніякого!На даний час немає ні води,ні прибирання,а навпаки сміття до підвалу лиш прибуває.Також Бокуд повідомив що наступним буде відключення світла в цілях пожежної безпеки!В будинку живе багато дітей,людей похилого віку та військові що боронять нашу державу,невже ми заслуговуємо на такі умови проживання адже з підвалу ще й смердить та по каналізаційній шахті до кімнат лізуть жуки,маслюки та ...що тільки може!Сподіваємось що Ви зрозумієте нас та допоможете!

Відповідь:
05 червня 2019

Департамент житлового господарства повідомляє, що Ваше звернення щодо відсутності послуг з централізованого постачання гарячої води в житловому будинку № 7 по вул. Олега Антонова та антисанітарних умов у місцях загального користування, за дорученням міського голови, в межах компетенції розглянуто.

За повідомленням адміністрації обслуговуючої будинок  організації ПП «Бокуд», працівниками надавача послуг КП ВМР «Вінницяміськтеплоенерго» відновлено гаряче водопостачання в будинку.

При розгляді аналогічних попередніх звернень управляючою компанією ПП «Бокуд» здійснювалось очищення місць загального користування, які були захаращено гр.Мартинюк Л.М., але через короткотривалий проміжок часу ситуація із захаращенням повторювалась. При будь-яких зауваженнях з порушеного питання та при спілкуванні з працівниками ПП «Бокуд» веде себе неадекватно та агресивно.

За порушення правил користування приміщеннями житлових будинків гр.Мартинюк Л.М. притягалась до адміністративної відповідальності, але це, на жаль, не дало позитивних результатів . 

В зв'язку з викладеним вище, з метою позитивного вирішення питання та тим, що права співвласників будинку порушенні, Ви маєте право звернутись до суду з питанням примусового обстеження психічного стану вищевказаної особи з подальшим її лікуванням.

 

Вкладення