• 18 квітня 2019
  Звернення до:
  Яценко Оксана Василівна
  Директор департаменту освіти , Департамент освіти міської ради

  Міському Голові

  Моргунову С.А.

  авторів національних фільмів

  «ВОЇНИ ДУХУ» та «ПОЗИВНИЙ ЗЕНІТ»

                                                                     Кулаковської  Т.Л.

                                                                   Мартиненко А.К.

                                                                       тел.: +380672301340

                                                                                      e-mail: ukrannatan@gmail.com

   

  Шановний Сергію Анатолійовичу!

              Ми, автори національних фільмів «ВОЇНИ ДУХУ» та п'яти стрічок «ПОЗИВНИЙ ЗЕНІТ», Анна Мартиненко та Тетяна Кулаковська доводимо до Вас наступну інформацію. На виконання розпорядження Начальника Генерального штабу - Головнокомандувача ЗСУ генерал армії Віктора Муженка - «проведення заходів військово-патріотичного виховання молоді та бойової підготовки військовослужбовців військової служби за контрактом та призовом в контексті налагодженої роботи між Генеральним штабом ЗС України та організаціями щодо активізації збереження пам'яті про подвиги військовослужбовців ЗС України як новітньої бойової історії України, так й актуалізацію історії визвольних змагань українського війська протягом попередніх століть проти споконвічного ворога — російського агресора. Саме такий формат взаємодії виховуватиме патріотизм, гордість за військову частину, Збройні Сили та Україну в контексті протидії російській агресії» запланували демонстрацію фільмів «ПОЗИВНИЙ ЗЕНІТ» в КП кінотеатр «РОДИНА» з «02» травня по «08» травня 2019 року.

           Ми вдячні Вам, Вашим колегам, усім свідомим посадовцям за те, що будете інформувати та запрошувати мешканців Вінниці та області на патріотично-культурну подію – демонстрацію п'яти стрічок «ПОЗИВНИЙ ЗЕНІТ». Спільними зусиллями відбудеться патріотичне виховання учнівської молоді Вінничини, які переглянуть фільми та вшанують ВОЇНІВ.

  Шановний Сергію Анатолійовичу!

              До Вашої уваги концепція події: п'ять національних фільмів «ПОЗИВНИЙ ЗЕНІТ» – це обличчя передової, обличчя новітньої історії України. У публіцистично-документальному циклі стрічок «ПОЗИВНИЙ ЗЕНІТ» кожен глядач впізнає «guy living next door» - свого друга, брата, батька, сина, колегу, чоловіка у маршрутці.

  Учасники АТО, на якій би позиції вони не воювали, почують до болю знайомі їм думки та переживання. Детальна правда про те, як жили і воювали бійці, покаже громадянам України, що треба поважати і цінувати військових, які охороняють мирне життя. Як сказав один з героїв наших фільмів: «На передовой оно везде так – одинаково», війна і в Широкіно, і в Іловайську, і в Авдіївці - скрізь однаково страшна.

  Аудиторія національних фільмів «ПОЗИВНИЙ ЗЕНІТ» - «ЗА».

  Цикл «ПОЗИВНИЙ ЗЕНІТ» - унікальний своєю хронікальною масштабністю та детальною історією сучасної війни в Україні. В інформаційному просторі демонструється ексклюзивне вітчизняне кіно, яке гідно представляє армію та ЗСУ. Це іміджево-патріотичний проект. Покажемо більше 70 інтерв'ю з військовослужбовцями семи ротацій добровольчого Зведеного Загону ПС ЗСУ. У місті Вінниця знаходиться штаб Повітряних Сил, дуже багато героїв національних фільмів «ПОЗИВНИЙ ЗЕНІТ» мешкають у Вінниці та області.

   Хронометражі фільмів циклу «ПОЗИВНИЙ ЗЕНІТ»: 49-55 хвилин. Фільми озвучені музикою українських виконавців – Орестом Лютим, гуртом «Крихітка» та Katya Chilly Group.

  Росія невтомно «доносить правдиву інформацію» до світової спільноти, тому ми не маємо гаяти ні хвилини часу. Нам треба діяти на упередження і повести глядачів за собою. Ми повинні дбати і оберігати ментальний простір нашої України! Маючи на озброєнні таке душевне кіно, ми вже перемогли! Давайте дамо глядачам Вінничини можливість по-справжньому оцінити такі буденні, на перший погляд, поняття – мирне небо, спокій, мирне щоденне життя.

   

   

   

  Тому ми звертаємося до Вас, шановний Сергію Анатолійовичу, та пропонуємо два варіанти демонстрації фільмів:

   

    ВАРІАНТ 1: Мерія Вінниці сплачує роялті авторам, вирішує певні питання з             директором             КП кінотеатр «РОДИНА». В цьому випадку для всіх бажаючих взяти   участь у патріотично-виховному заході вхід вільний.

   

        ВАРІАНТ 2: Фільми демонструються в рамках кінотеатрального прокату фільмів за          ціною квитка 20 гривень.

   

  В будь-якому з цих двох варіантів просимо Вас, Сергію Анатолійовичу:

   

  1. залучити до патріотично-виховних переглядів національних фільмів «ПОЗИВНИЙ ЗЕНІТ» в кінотеатрі «РОДИНА» школярів, учнів професійних училищ та ліцеїв, студентів ВИШів, військових, мешканців міста та області;
  2. допомогти в інформуванні мешканців Вінниці та області про демонстрацію п'яти фільмів «ПОЗИВНИЙ ЗЕНІТ» в друкованих виданнях, на радіо та телебаченні;
  3. сприяти керівництву комунального кінотеатру «РОДИНА» у проведенні показів фільмів «ПОЗИВНИЙ ЗЕНІТ» з «02» травня по «08» травня 2019 року;

   

  Усі необхідні матеріали для соціальної реклами та інформування мешканців міста Вінниця та області додаємо.

   

  З повагою, автори національних військових патріотичних фільмів

  Анна Мартиненко та Тетяна Кулаковська

              тел.: +380672301340

  e-mail: ukrannatan@gmail.com

   

  18.04.2019

                                                                           

   

   

   


 • 17 квітня 2019
  Звернення до:
  Яценко Оксана Василівна
  Директор департаменту освіти , Департамент освіти міської ради

  ​ Чому діти школи 6,в другому класі повині ходити в школу на другу зміну?Їм по 7 років,і як батьки можуть їх самих залишати вдома,самим збиратись в школу і йти в школу?Чи можна залишити другий клас на першій зміні?Дякую


 • 16 квітня 2019
  Звернення до:
  Яценко Оксана Василівна
  Директор департаменту освіти , Департамент освіти міської ради

  ​Доброго дня! У мене (і не тільки у мене) є питання стосовно нашої художньої школи, яка знаходиться по вулиці Магістрацька. Навчання коштує від 300грн до 500 грн, усі матеріали , абсолютно усі купуємо ми-батьки...це зрозуміло, я особисто не проти платити за навчання.Але!!!Вибачте  школа у жахливому стані, вона валиться, жахливі стільці, мольберти, парти ти інвентар.Я вже мовчу про дитячий туалет, який один на всю школу.Мені не зрозуміло на , що та за що ми платимо наші кошти!? Якщо навіть на стелі школи висить павутиння якому вже поета 10 тобто прибиральниці також не існує. А подвір'я навколо....невже наше місто таке бідне , наша влада така бідна чи то директор школи не вміє розподіляти кошти, що наші діти мусять здобувати навчання у таких умовах?

  З повагою батьки дітей , які заслуговують на краще.

 • 12 квітня 2019
  Звернення до:
  Яценко Оксана Василівна
  Директор департаменту освіти , Департамент освіти міської ради

  Шановна,Оксано Василівно,я,Шевченко Анастасія Андріївна,звертаюсь до вас від свого та від імені колективу батьків вихованців ДНЗ №21 (м.Вінниця,вулиця Міліційна 8).Ми,як турботливі та відповідальні батьки ,намагаємось власними силами максимально якісно та комфорто облаштувати наш навчальний заклад,піклуємось про наявність усього необхідного у наших діток.Хочемо звернтись до вас з проханням профінансувати встановлення та облаштування дитячого спортивно-ігрового  майданчика на території ДНЗ №21.Сподіваємось,на вашу підтримку !

 • 07 квітня 2019
  Звернення до:
  Яценко Оксана Василівна
  Директор департаменту освіти , Департамент освіти міської ради

  ​ Доброго дня, Оксано Василівно! Звертаюся до Вас з приводу скарги, що пролунала на адресу КЗ "ДНЗ № 16  ВМР".  Я, Танець Лілія Василівна, вихователь групи, в якій працює вищезгаданий помічник вихователя.  Тринадцять років поспіль  ми працюємо разом. За цей період на помічника вихователя не було жодної скагри: ні зі сторони батьків, ні зі сторони керівництва закладом, ні від членів нашого колективу.  Це досвідчений працівник, справжня господиня в групі,  гарний помічник для вихователя, дбайлива няня для дітей, чесна та порядна Людина.  І мені прикро, що в своєму стремлінні зберегти робоче місце саме в нашому садочку, дописувач вдається до таких неетичних методів.  Наш помічник вихователя не заслуговує такого ставлення до себе, а тим більше, щоб висновок про його працездатність встановлювала особа, яка немає відповідної медичної освіти.  Теж  саме можна сказати і про судження дописувача про адекватність  завідувача навчальним закладом.  Як на мене, це образа людської гідності. Завідувач нашого закладу компетентний керівник, професіонал своєї справи, щира, порядна людина. Під її керівництвом здобули практичні знання та навички немало молодих вихователів. Я одна з них, за що щиро вдячна Світлані Миколаївні.  Про зміни, що чекають на колектив ми були вчасно попереджені, проінформовані про можливу зміну місця роботи. Мені, як і іншим працівникам садочка, не хочеться залишати рідні стіни, але це життя... Та методи, до яких вдався дописувач, вважаю неприпустимими для чесного і порядного члена суспільства. 

  Дякую Вам за увагу і розуміння. 

 • 06 квітня 2019
  Звернення до:
  Яценко Оксана Василівна
  Директор департаменту освіти , Департамент освіти міської ради

  Доброго дня! Шановна Оксана Василівна! 
  Звертаюся до вас від імені працівників 
  КЗ "ДНЗ√16 ВМР". Хочу відреагувати на попередню скаргу, яку написали на керівництво садочка Колеснікову С.М. 
  Перед тим як переводити працівників в інші навчальні заклади, завідуюча зібрала колектив та все грамотно та чітко пояснила усім працівникам. І з однієї сторони ми раді, що Департамент освіти розпочинає нове будівництво садочка √16 і дасть старим стінам нове життя, великі та просторі групи де зможуть розміститися усі бажаючі дітки, які так люблять садочок √16 та своїх вихователів,помічників. Знаю особисто завідуючу  Світлану Миколаївну уже багато років і була свідком коли декілька років назад писали звернення про те, що приміщення в аварійному стані ,тоді Ви відреагували теж. Зміни життя нових стін садочка добивалися Завідуюча та працівники ДНЗ √16. Так, ми були змушені переїхати в інший корпус  де в одній групі було 2 групи, незважаючи на те, що старе приміщення було закрите там де було 2 групи в одній бурлило життя, продовжувався навчальний процес для дітей. Завжди вихователі намагалися і навіть зараз в даній ситуації коли скорочують штат. Ми вихователі робимо все для того, щоб було комфортно та зручно для наших вихованців.
  Дам відповідь і на інше питання. Наші вихователі настільки навантаженні роботою та тією відповідальність за життя та здоров'я дітей, що їм навіть і немає коли одягати ті "банани" на вуха! Але якщо й одягали то це було вже в неробочий час, тобто після відпрацювання годин. А ще в тому зверненні йшла мова про помічника вихователя. Я дуже сильно здивувалася коли прочитала у зверненні до вас про неї. Цей помічник працює там багато років і віддано  віддається  своїй праці. Я ніколи не чула, що про неї  сказали криве слово. Вона настільки любить дітей, що готова їм  небо прихилити . Саме головне у нашій праці - це любов до дітей , повага до батьків та відданість до своєї праці ,навіть за таку мінімальну заробітну плату!
 • 06 квітня 2019
  Звернення до:
  Яценко Оксана Василівна
  Директор департаменту освіти , Департамент освіти міської ради

  Здраствуйте, Оксана Василівна!
  Звертається до Вас вихователь ДНЗ №16 Ременюк Таїса Миколаївна (звертаюсь відкрито).  Я  працюю уже 13 років із помічником вихователя, про якого йшлася мова у зверненні. За довгий період роботи у мене жодного разу не було зауважень до свого помічника. Людина виконує всі свої посадові обов’язки відповідно до режимних моментів групи. Зауважень від батьків, дітей та колег до помічника вихователя не виникало за весь період роботи у дошкільному закладі. 

 • 06 квітня 2019
  Звернення до:
  Яценко Оксана Василівна
  Директор департаменту освіти , Департамент освіти міської ради

  ​Доброго дня! Хочу теж повідомити Вам,Оксано Василівно, із сторони батьків нашої групи про події у 16 садочку. Наші діти відвідують садочок уже 2 роки. Півтори року назад, коли був закритий старий корпус,завідувач зібрала батьківські збори і доступно пояснила причини зведення груп. Усім батькам були запропоновані місця у інших садочках поблизу. Тому говорити зараз,що ми не розуміємо,чому в групі по 2 групи діток недоречно. Ми самі добровільно пішли на такі умови. Щодо помічника вихователя. Ми так зрозуміли,що мова іде про нашу няню. Це добра,чесна і чуйна людина. Вона справляється із своїми обов'язками повністю. Діти її люблять і поважають. У міні-колективі групи гарні відносини. Няня пропрацювала у садочку 13 років і дуже багато зробили для нашої групи. Наші вихователі, і взагалі,усі вихователі садочка працюють на совість. Якщо хтось відповів на телефонний дзвінок, то потрібно розуміти,що вихователі теж люди і мають свої сім'ї та проблеми. Дуже жалко,що є такі підлі люди,які не можуть в очі сказати про те,що їх турбує, а так легко поливають брудром дійсно ЛЮДЯНИХ прцівників.

 • 06 квітня 2019
  Звернення до:
  Яценко Оксана Василівна
  Директор департаменту освіти , Департамент освіти міської ради

  Доброго дня, Оксана Василівна.
  Прочитала вчорашнє звернення на дитячий садочок №16 і хочу сказати, що всі працівники і батьки були попередженні керівництвом, в яких умовах буде працювати садочок.
    Помічник вихователя, яка працює вже дуже довгий період у цьому садочку виконує всі свої обов'язки в повній мірі. З дітками завжди люб'язна, вони її люблять та слухаються.  В групі завжди чисто та все робиться  вчасно, без затримок по режимних моментах (на відміну від деяких молодших за неї помічників).
  Людей в садочку не звільняють, не скорочують,  а переводять до інших дошкільних закладів і при цьому не переривається  їхній  трудовий стаж. В садочку всі вихователі кваліфіковані і добре дивляться за дітьми.
  Шановні люди, не лийте бруд на когось, бо життя непередбачуване!

  Дякую за увагу!


 • 06 квітня 2019
  Звернення до:
  Яценко Оксана Василівна
  Директор департаменту освіти , Департамент освіти міської ради

  ​Оксана Васильевна будьте добры, обратите внимание на детский садик № 16 там заведующая адекватная? Зачем она набрала двойной персонал, зная, что будет сокращение?
  Второй момент, почему в качестве нянечки работает женщина, которая еле ходит  и физически не может принести питание деткам?
  Третий: почему Вы сокращаете опытных работников, не достигших трудового стажа?
  Четвертый: зачем? и за КЕМ? будут следить воспитательницы, сидящие на лавочке с "бананами" в ушах?
  Забыл ещё момент, в каждой группе по 2 группы деток Не весело...

  Будте любезны, отреагируйте. Спасибо.

 • 04 квітня 2019
  Звернення до:
  Яценко Оксана Василівна
  Директор департаменту освіти , Департамент освіти міської ради

  Шановна Оксана Василівна, звертаюсь до Вас з проханням мабуть кожної мами майбутніх першачків м. Вінниці. Роз'ясніть будь ласка ситуацію. На сайті школи висіла об'ява(з етичних міркувань не називаю номер школи), що зарахування першокласників буде проводитись з 3 квітня з 16:00 до 18:00 год. Коли 03.04 прийшли в школу о 15:30 год вже стояла черга, ми з дитиною були 103. Необхідно було подати заяву від одного з батьків, документ взятий з жеку що проживаєм біля даної школи(щоб зробити даний документ потрібно зібрати підписи сусідів що ти тут проживаєш і ще чекати пару днів щоб поставили всі можливі печаті), копію свідоцтва про народження.  Сьогодні вивісили об'яву що прийом документів перенесено у зв'язку із запровадженням електронної черги так як у садок, але коли гортаєш сайт ВМР  реєстрації в школу немає. Як нам зареєструватись, куди звертатись?

 • 14 березня 2019
  Звернення до:
  Яценко Оксана Василівна
  Директор департаменту освіти , Департамент освіти міської ради

                                       Шановна Оксана Василівна.

  Я хочу висловитись стосовно скарги ,що надійшла у ДНЗ №42.Моя дитина відвідує даний заклад і я хочу сказати ,що ніяких коштів примусово ніхто не збирає з батьків,усі вихователі відповідально та старанно ставляться до своєї роботи ,якщо у батьків є якісь пропозиції для покращення умов у групах ,чи на території садочка то все це відбувається лише з нашої ініціативи,ініціативи від самих батьків. Мене обурює те, що на працівників нашого садочка був написаний такий лист.Вихователі старанно виконують свю роботу,люблять кожну дитину і мають особливий підхід до кожного свого вихованця.Я маю велику надію на те,що скарга яка надійшла на Вашу адресу була чиєюсь помилкою. Дякую!!!


 • 14 березня 2019
  Звернення до:
  Яценко Оксана Василівна
  Директор департаменту освіти , Департамент освіти міської ради

  ​Доброго дня Оксана Василівна, у 8 школі є проблема з квітниками посеред подвір'я школи, я написав листа директору 8 школи Г.А. Касіяненко:

  "Доброго дня, моя дитина навчається у 8 школі, прошу Вас терміново замінити ящики для вазонів посеред шкільного подвір'я, так як вони небезпечні і не відповідають нормам безпеки."

  Відповідь директора 8 школи: "зробили ящики менш небезпечними", прошу допомогти віришити це питання "замінити ящики з профнастилу на нормальні безпечні клумби".

  Дякуємо Вам за розуміння, батьки 8 школи.
 • 13 березня 2019
  Звернення до:
  Яценко Оксана Василівна
  Директор департаменту освіти , Департамент освіти міської ради

  ​                                Шановна Оксана Василівна!!!!

  Звертаються до вас з великим проханям батьки ДНЗ№42.Наші діти відвідують даний заклад.В садочку збираються кошти з батьків на групу на потреби садочка,Де кошти діваються що на них купуються????В садочку міняються вихователі то одна то інша як мухи.У мене 3 діток 1 із них відвідує даний заклад тільки привикла дитина до вихователя тут різко по невідомим причинам звільнилась.а у дітей стрес.Як ми дізнались витурили її бо багато знала про завідуючу,лишні свідки не потрібні.А вихователька була від Бога діти її обожнювали.Будь ласка розбиріться, що коїться в садочку хто її очолює де діваються кошти які батьки здають на  потреби садка .адже він називається Державний Держава повина виділяти кошти ,а не батьки купують все і роблять ремонти за власні кошти.Керуюча на все закриває очі.Але батьки також не міліонери.Будь ласка розберіться, бо будемо і надалі із усіма батьками скаржитись і навіть напишемо в газету

    З повагою батьки ДНЗ №42

 • 07 березня 2019
  Звернення до:
  Яценко Оксана Василівна
  Директор департаменту освіти , Департамент освіти міської ради

  ​Напередодні жіночого свята, хотілося б привітати моїх учителів: Савчук Валентину Іванівну, Соловей Марину Миколаївну та Коробкою Богдану Степанівну, що працюють в школі N30. Я уже закінчила школу, але той безцінний досвід, який вони мені дали дотепер допомагає по життю. 

  Це педагоги з великої літери, які окрім бездоганного викладання дають мудрі, виваженні поради, оберігають від негативного впливу навколишнього середовища у такий емоційний підлітковий період та готують до складнощів дорослого життя. Кожного разу після спілкування з ними я відчуваю натхнення і сповнена сил продовжувати боротьбу за своє краще майбутнє.

  Бажаю їм натхнення, сил та наснаги у своїй нелегкій праці, адже завдяки таким викладачам наша країна має ту саму молодь, у якої в очах горить жага змін на краще. 

 • 07 березня 2019
  Звернення до:
  Яценко Оксана Василівна
  Директор департаменту освіти , Департамент освіти міської ради

   На передодні свята всіх Жінок, хочу щиро привітати весь колектив ДНЗ № 23 зі святом. Побажати Всім міцного здоров'я, весняного настрою, хай посмішка завжди сяє на Ваших обличчях і завжди Вас оточують добрі, розуміючі і люблячі люди, як Ви.

   В мене вже друга донька відвідує ДНЗ №23 і жодного разу я не пожалкувала, що обрала саме цей заклад. Мені здається, що кожен хто на початку поспілкувався з Завідуючою Катерною Давидівною, хотів би, щоб саме така вихователька була у його дитини. Вона завжди привітна і розуміюча, вона вислуховує будь-яку проблему і допомагає в іі вирішенні. Саме головне, що вона любить дітей і робить все, щоб ім було затишно в садочку, а батькам спокійно, що їх діти знаходиться в надійних руках. І такий самий колектив навколо неі.

     Хочу дуже подякувати нашим першим вихователям у 9 групі, Ірині Олександрівні, Катерині Михайлівні, Ірині Василівні за тепло і турботу, якою вони оточували мою Алю.

   І  зараз знову у нас найкращі вихователі у 12групі!  Марія Степанівна, Лілія Мирославівна, Віра Анатоліівна – низький Вам уклін за Вашу працю, за Ваш професіоналізм, за те що вибрали таку нелегку професію. Але ви дійсно любите те чим займаєтесь і тих ким займаєтесь. А я щаслива від того, що в моєї дитини на життєвом шляху такі прекрасні люди.

    Всіх ще раз зі Святом! 


 • 07 березня 2019
  Звернення до:
  Яценко Оксана Василівна
  Директор департаменту освіти , Департамент освіти міської ради

           Батьківський колектив групи №7 висловлює слова подяки завідуючій ДНЗ №36 Дуді Інні Анатоліївні  та  колективу  садочку. Вітаємо їх зі св'ятом Весни.Нехай лагідна посмішка сонечка дарує їм  невичерпну енергію, красу і чарівність,життя буде наповнене щастям, добробутом та натхненням, а в оселі панують світло і злагода,  в серці - добро і мудрість, а в житті - достаток і удача. 

           Окремі слова подяки хочеться висловити  нашим любим вихователям : Шумареній Тетяні Олександрівні, Кріт Аліні Петрівні та Мирончук Валентині Василівні,їхні серця завжди наповнені добротою, співчуттям, а обличчя освітлені милою посмішкою. Цими чудовими якостями вони  діляться зі своїми вихованцями. Дітки їм довіряють,  люблять і шанують. Бажаємо їм міцного здоров'я, творчого вогнику, щедрості серця, здійснення найсокровенніших мрій. Дай їм, Бог, на землі ще багато світлих днів і щасливих років.

  З  повагою та вдячністю дітки та батьки групи №7,ДНЗ 36.

    • 05 березня 2019
  Звернення до:
  Яценко Оксана Василівна
  Директор департаменту освіти , Департамент освіти міської ради

  Шановна Оксано Василівно!

  Звертаюсь від батьків старшокласників першої школи. Нещодавно пройшли батьківські збори 10 класів у гімназії 1,де батькам розказали про плани на 11 клас. Нам дали перелік предметів та кількість уроків у тиждень. Виявилось, що української мови має бути всього 2 уроки на тиждень, але ж діти складатимуть ЗНО! Хіба реально підготуватись за 2 уроки укр. мови. На запитання, чи можна збільшити кількість уроків, дано відповідь, що даний перелік предметів та їх кількості затверджено Міністерством освіти і жодних змін вносити не можна! Виходить, що думка і потреби батьків і головне дітей ігноруються. Проте хімії, фізики, біології забагато, програма заскладна! Наші діти гуманітарії, точні предмети їм не потрібні тай даються важко! Більше половини нашого класу ,щоб вивчити хімію, фізику, математику, біологію займаються із репетиторами, які садять групи по 5-6 учнів, а гроші беруть, як за індивідуальне заняття. Я не маю грошей, щоб оплачувати репетиторів. Крім того, вважаю, що дитина має вивчити предмети під час уроків. Складається враження, що адміністрація зацікавлена у підтримці репетиторства, а не захисті інтересів дітей. Чому не можна враховуючи потреби учнів, збільшити кількість уроків укр. мови, історії, англ. мови, математики- предметів ,які діти складатимуть на ЗНО. Замість цього час і нерви витрачаються на непотрібні дітям уроки, важкі для засвоєння. Комусь вигідно заробляти на наших дітях! А адміністрація це прикриває.

  Моя сусідка мама 9 класника після зборів плакала, бо в.о.директора сказав, що у 10 клас не візьмуть, у кого низький рейтинг! А куди йти дитині, якщо вона навчалась тут із самого початку? Де ж узявся той низький рейтинг? Самі не навчили, а тепер виганяють? Поясніть, чи мають право не взяти до 10 класу? Чи це знову з метою отримати вигоду? І чи можна збільшити кількість потрібних і зменшити кількість зайвих уроків у 11 класі на наступний рік? Якщо так, то як це зробити, анкетуванням чи писати заяви? Просимо пояснити, допомогти, адже це впливає на майбутнє наших дітей. З міркувань безпеки прізвищ не вказуємо, адже випускні класи…

  З повагою, батьки старшокласників.


 • 05 березня 2019
  Звернення до:
  Яценко Оксана Василівна
  Директор департаменту освіти , Департамент освіти міської ради

  ​Доброго дня. Я мама 2 дітей, у молодшого учня 2 класу пропав моб.телефон, у старшої доньки, учениці 6 класу пропали кросівки. Скажіть будь ласка, чи є якась можливість перегляди камери відеонагляду у нашій школі щоб знайти зниклі речі?

 • 21 лютого 2019
  Звернення до:
  Яценко Оксана Василівна
  Директор департаменту освіти , Департамент освіти міської ради

  ​Доброго дня. В мене таке запитання: чи повинен логопед, який працює в садочку, займатися з дітьми, які цього потребують ( за заключенням фахівця), безкоштовно? Справа в тому, що моя дитина погано розмовляє і невролог порадив звернутися до логопеда. В садочку їх двоє. Якщо так, то що для цього потрібно, щоб нам не було відмовлено?   Дякую.

 • 15 лютого 2019
  Звернення до:
  Яценко Оксана Василівна
  Директор департаменту освіти , Департамент освіти міської ради

  ​Доброго дня! Скажіть, будь ласка, до кого можна звернутись з питання нарахування стипендій студентам вишів? Яким чином вибирають, кому нараховувати, а кому ні?

 • 06 лютого 2019
  Звернення до:
  Яценко Оксана Василівна
  Директор департаменту освіти , Департамент освіти міської ради

  ​Доброго вечора, шановна Оксана Василівна! Зввертаюсь до Вас з приводу такого питання: я - багатодітна мама, маю 5 діток, і мене цікавить, чи є в місті якісь гуртки, куди мої діти можуть ходити безкоштовно? Буду вдячна за відповідь!

 • 04 лютого 2019
  Звернення до:
  Яценко Оксана Василівна
  Директор департаменту освіти , Департамент освіти міської ради

  Добрий день, мій син на даний момент відвідує випускну групу ДНЗ. Спочатку в молодшій групі, а потім при переході у середню, вихователі роздавали батькам анкети, де потрібно було вказати освіту батьків, місце роботи і посаду. Прошу пояснити:

  1. При вступі до школи чи буде адміністрація брати такі дані батьків, як їх освіту, місце роботи та посаду?

  2. Якщо буде, то згідно якого нормативного документу такі дані беруться?

  3. З якою метою адміністрація навчальинх закладів (ДНЗ, школа) бере таки відомості про батьків.

  Дякую, 

  з повагою Наталя.

 • 30 січня 2019
  Звернення до:
  Яценко Оксана Василівна
  Директор департаменту освіти , Департамент освіти міської ради

  ​Доброго дня! Скажіть, будь ласка, коли приведуть дорогу біля світлофорів 12 та 13 школи. Мало того, що учні повинні стрибати на проїзжу частину,коли калюжі не великі. А зараз калюжі такі, що якщо стрибає, так опиняєшся у ній. Потім з мокрими ногами сидиш на уроках. Адміністрація шкіл ставили які ь допоміжні елементи, але їх заборонили, бо вони заважають руху транспорту. Добре, що за наших дітей ніхто не думає

 • 25 січня 2019
  Звернення до:
  Яценко Оксана Василівна
  Директор департаменту освіти , Департамент освіти міської ради

    Шановна Оксано Вісилівно!

    Учні і батьки 1-В класу НВК:школи-гімназії №2 від щирого серця вітають прекрасну людину і творчого вчителя Панасюк Лесю Петрівну з ювілеєм! Користуючись нагодою, хотіли б висловити вдячність Лесі Петрівні за її витримку, професійну майстерність, педагогічний талант, душевну щедрість та індивідуальний підхід не лише до кожної дитини, а і до батьків.

    За такий короткий час в непростих умовах НУШу, наш класний керівник вміло веде наших дітей по стежках доброти та відповідальності, запалюючи в їх маленьких серцях вогник допитливості та віри в себе!

    Тож бажаємо Лесі Петрівні міцного здоров’я, енергії на всіх і все, щоб життя дарувало тільки радість і захват. Нехай її безцінний багаж знань торкнеться ще не одне покоління, а праця високо цінується і щедро оплачується. 

    Окремої подяки також заслуговує директор НВК: школи-гімназії №2 Мріщук Володимир Петрович, за створений чудовий колектив педагогів, який іде в ногу з часом, віддаючи свої сили, знання і свою душу нашим діткам. 

    З повагою батьки діти 1-В класу школи-гімназії №2.

   

 • 21 січня 2019
  Звернення до:
  Яценко Оксана Василівна
  Директор департаменту освіти , Департамент освіти міської ради

  Доброго дня.

  Прошу Вас надати роз'яснення щодо правил оформлення пропущених учнем навчальних днів у школі. У постанові КМ від 13 вересня 2017 р. № 684 Київ зазначено наступне:

  "...13. У разі відсутності учнів, які не досягли повноліття, на навчальних заняттях протягом 10 робочих днів підряд з невідомих або без поважних причин заклад освіти невідкладно надає відповідному територіальному органу Національної поліції та службі у справах дітей дані таких учнів для провадження діяльності відповідно до законодавства, пов’язаної із захистом їх прав на здобуття загальної середньої освіти.

  Причини відсутності учня на навчальних заняттях підтверджуються відповідною медичною довідкою закладу охорони здоров’я або письмовим поясненням батьків (одного з батьків) учня чи інших законних представників (для учнів, які не досягли повноліття) або учня (для повнолітніх учнів), що зберігаються в його особовій справі протягом поточного навчального року."

  Тобто, чи є дана постанова підтвердженням того, що батьки мають право за певних сімейних обставин залишити дитину вдома на 1 - 9 днів, попередивши про причину відсутності дитини класного керівника та надавши потім пояснювальну про причини відсутності? Скільки днів поспіль батьки мають право залишити дитину вдома за сімейними обставинами? Чи є порушенням, якщо у класному журналі, наприклад, відмітка про відсутність дитини поставлена 3 - 4 дні поспіль, а коли дитина приходить у школу вона приносить письмове пояснення батьків про причини відсутності, а не довідку з лікарні, наприклад. Місцеві контролюючі органи зробили зауваження при перевірці про подібний випадок посилаючись на те, що більше двох днів учні мають право пропускати лише якщо вони хворі і перебувають на лікуванні у лікарні, чи правомірні подібні зауваження та які закони регулюють це питання?

  Дякую за відповідь.


 • 21 січня 2019
  Звернення до:
  Яценко Оксана Василівна
  Директор департаменту освіти , Департамент освіти міської ради

  ​Доброго ранку. Підкпжіть будь ласка, до якої школи територіально відноситься дитина - тієї де проживає, чи тієї де прописана. І як правильно поводитись у даній ситуації. Дякую.

 • 14 січня 2019
  Звернення до:
  Яценко Оксана Василівна
  Директор департаменту освіти , Департамент освіти міської ради

  Добрий день, Оксано Василівно.

  Скажіть, до кого звернутися із роз'ясненням з питання переводу дитини до іншого дитячого садочку.

  Після зміни місця проживання намагаємось перести дитину в інший, але вже рік отримуємо відповідь що немає місць, а так як ми рідко відвідуємо ДНЗ у якому то місце нам не потрібне. 

  В мене ще є старша дитина, якого потрібно завести до школи 26 та встигнути на роботу об 8,30 на Замостя. З другою дитиною приїзджала посидіти бабуся, або я брала із собою на роботу ( фізично не встигають завести до ДНЗ 25).

  Проживаємо по вул.Шевченка 7.

  Дякую


 • 04 січня 2019
  Звернення до:
  Яценко Оксана Василівна
  Директор департаменту освіти , Департамент освіти міської ради

  Шановна Оксано Василівна!

  Від усього батьківського складу ЗОШ № 15, 7-Б класу, вітаємо з Новим Роком та Різдвом Христовим!!! Бажаємо мирного неба над головою, злагоди у Вашій оселі, міцного здоров'я Вам та вашим рідним, достатку, успіхів на роботі, безмежного щастя, любові та багато радісних днів. Хай цього року справдяться ваші найзаповітніші мрії. Дякуємо Вам за Вашу працю. Також вітаємо Ваш колектив з прийдешніми святами, зичимо наснаги до роботи та успіхів в майбутньому.


  З повагою батьки учнів ЗОШ№15 м. Вінниці


 • 18 грудня 2018
  Звернення до:
  Яценко Оксана Василівна
  Директор департаменту освіти , Департамент освіти міської ради

  ​Доброга дня, шановна Оксана Василівна! Дуже вдячна Вам на швидку реакцію на мій лист. Хочу вибачитись за те, що до кінця не розібралась у ситуації і можливо на емоціях від перечитаного у viber необгрунтовано почала обурюватись. Рада, що про наших діток дбають і Санту з Миколаєм насправді ніхто не відміняв. Дякую, Ларисі Володимирівні, вона як завжди, з трепітом і високим професіоналізмом до всього віднеслась:  заспокоєла мене і показала чудовий сценарій який вони підготували на свято. Тепер розумію, що спочатку потрібно розбиратись у ситуації на місці і не панікувати. Дякую і Вам за оперативність і небайдужість до наши звернень.