• 11 грудня 2018
  Звернення до:
  Яценко Оксана Василівна
  Директор департаменту освіти , Департамент освіти міської ради

  ​доброго дня,звертаються до вас батьки молодшої групи 1 ДНЗ 18,минулого тижня у нашому садочку замінили деякі труби з теплопостачання,а після цієї роботи у приміщені роздягальні нашої групи немає тепла,дітки мають переодягатися при температупі +9,це дуже холодно,з цього приводу деякі батьки навіть не ведуть своїх діток в садочок,завідуюча ДНЗ зараз у відпустці і ми не знаємо до кого звернутись,тому ми дуже вас просимо,будь ласка,повпливайте якось на те,щоб у нашій групі замінили або поремонтували ділянки тих труб,які не гріють.Дякую за увагу!


 • 09 грудня 2018
  Звернення до:
  Яценко Оксана Василівна
  Директор департаменту освіти , Департамент освіти міської ради

  Добрий день, Оксано Василівно! Я – Вікторія Пацалюк, мешканка міста Літина. Хочу повідомити, що хтось, скориставшись моїм ім'ям, з незрозумілою метою, розмістив 30 листопада ганебне звернення про мого колишнього чоловіка та його дружину, Постову Ірину (прізвище якої я навіть не знала). Я не маю жодних претензій до Олега та Ірини. Батько постійно сплачує аліменти та допомагає дитині. Прошу не розглядати безглузде та неправдиве звернення, але наголошую розібратись в даній справі, інакше я буду змушена звернутися до суду.

  Залишаю свій справжній телефон і адресу (при реєстрації), на відміну від авторів брехливого звернення. 


 • 03 грудня 2018
  Звернення до:
  Яценко Оксана Василівна
  Директор департаменту освіти , Департамент освіти міської ради

  Добрий день, шановна Оксано Василівно! Звертається до Вас вчитель початкових класів школи-гімназії №2 Постова Ірина Миколаївна. Факти, викладені про мене у зверненні від 30.11.2018 р.  (http://www.vmr.gov.ua/Lists/CitizenAddressResponses/DispForm.aspx?ID=10868.) спотворені та не відповідають дійсності. На це є незаперечні докази. Тому залишаю за собою право звернення до суду з приводу наклепу.

  По-перше, людина, яка звинувачує мене, навіть не знає, що колишня дружина мого чоловіка після розлучення вийшла заміж ще раз та народила дитину від іншого. Мій чоловік, як доброчесний тато, сплачує аліменти стабільно.

  По-друге, колишня дружина не проживає у Вінниці, тим більше, її дитина не навчається у жодній зі шкіл м.Вінниця.

  По-третє, спілкуючись сьогодні із колишньою, мій чоловік виявив, що вона й гадки не має, що від її імені написане брехливе звернення.

  З огляду на вищезазначене, дуже прошу Вас розібратись у даній ситуації. Та й чи здається Вам дивним, що все це було опубліковано одразу після перевірки стану НУШ у нашій школі Міським департаментом освіти?


 • 30 листопада 2018
  Звернення до:
  Яценко Оксана Василівна
  Директор департаменту освіти , Департамент освіти міської ради

  ​Шановна Оксано Василівна!Пишу вам вперше, бо моїм силам вже ввірвався терпець.А історія моя така:Мій синочок учень початкових класів. Навчається в одній із шкіл міста. З навчанням у нас все гаразд. А от син залишився без батька. БО в нашу сім'ю підступно ввійшла вчителька школи №2 Ірина Миколаївна Постова. Яка і забрала нашого тата.
  Мало того, вона заборонила батькові спілкуватися з дитиною. Склала на дитину різні наклепи(Дійшло вже до того що батько взагалі відмовився від своєї дитини).
  Як може така людина навчати маленьких діточок?
  Постійні погрози в нашу адресу.Ми вже стомилися від її переслідувань.
  Виникає таке питання: А де ж, вчителько ваша педагогічна етика?
  Навіщо причиняти дитині біль?
  Невже  цьому навчають у педагогічних закладах?
  Де мораль?
  Ніколи не думала, що вчителі можуть так ганебно поступати?!
  Дуже Вас прошу, провести відповідну роботу з приводу поведінки цієї "горе-вичтельки", і нагадати їй про відповідну поведінку не лишу в стінах школи, але і за її межами також.
  Дякую.

 • 30 листопада 2018
  Звернення до:
  Яценко Оксана Василівна
  Директор департаменту освіти , Департамент освіти міської ради

  Користуючись нагодою, хотіли б висловити велику подяку вчителю 2-Д класу спеціалізованої ЗОШ І ступеня з поглибленим вивченням іноземних мов №25 Степанюк Тетяні Василівні за її професіоналізм та вагомий внесок у навчальну підготовку наших дітей. Завдяки Тетяні Василівні, 2-Д клас є одним із найкращих у школі. За досить короткий час вона зуміла згуртувати дітей та перетворити наш клас на велику дружню команду. Навіть не зважаючи на велику кількість учнів у класі (37 дітей), Тетяна Василівна забезпечує навчання наших дітей на високому рівні, а також справедливо вирішує різні конфліктні ситуації, без яких просто неможливо уявити будь-який дитячий колектив.

  Окремої подяки також заслуговує директор ЗОШ №25 Нечипорук Олена Миколаївна, яка зуміла згуртувати навколо себе колектив справжніх професіоналів і підняти нашу школу на якісно новий рівень. Завдяки Олені Миколаївні та колективу школи наші діти отримують якісні знання та необхідний життєвий досвід.

  З повагою, батьки учнів 2-Д класу ЗОШ №25.

 • 26 листопада 2018
  Звернення до:
  Яценко Оксана Василівна
  Директор департаменту освіти , Департамент освіти міської ради

  ​Здравствуйте! Чи є заборона щодо носіння смарт годинника у дитячий садочок? 

 • 17 листопада 2018
  Звернення до:
  Яценко Оксана Василівна
  Директор департаменту освіти , Департамент освіти міської ради

  Шановна Оксано Василівно, прошу звернути увагу на те, як відбувається навчально-виховний процес в ЗОШ № 13 м. Вінниці. Батьки почали переводити дітей до інших шкіл у зв"язку з різким погіршенням стану успішності. Діти масово почали перетворюватись з "відмінників" на "двійочників". Багато вчителів, особливо з таких дисциплін як основи здоров"я, історія, трудове навчання, інформатика, безвідповідально ставляться до проведення уроків, проте з учнів вимагають багато. Майже всі вчителі не виставляють оцінки в щоденники учнів, не перевіряють зошити (або перевіряють дуже рідко), не задають домашніх завдань, зате на кожному уроці як не самостійна робота, то практична. Часто відбуваються заміни вчителів. Вчителі, які приходять на заміну, не орієнтуються в тому, що на даний момент вивчають діти, і опитують їх по тих темах, які ще не вивчались. Деякі вчителі кричать на дітей, обзивають їх, діти бояться іти на урок.

  Зате збір коштів на потреби школи проводиться добросовісно і систематично. Окрім цього, за кошти батьків в кожен клас були придбані парти і стільці. За "проханням" директора вчителі різко занижують оцінки учням, батьки яких не сплачують кошти на потреби школи.

  Прошу здійснити перевірку і оприлюднити її результати. Просто шкода дітей, які зневірились в собі!!!!

 • 10 листопада 2018
  Звернення до:
  Яценко Оксана Василівна
  Директор департаменту освіти , Департамент освіти міської ради

  Вітаю Шановна пед-пенсіонерка,відповідаю Вам на ваші питання.Десь в чомусь я із Вами погоджуюсь.Так дійсно вихователі не мають змоги знайти час для своїх власних дітей.Посада вихователя дуже відповідальна та нелегка.Але скажіть ,хто тому винен? Де зараз легко ,жінці яка мусить драїти унітази в Італіїї ,не бачучи своїх рідних по пів року? Чи будівельнику ,який в мороз і сирість стоїть і будує ? Чи саме тій завідуючій, як низько потрібно вклонитись ,щоб залишитись хочаб ще на рік.Кожен отримує своє.І якщо Ви дуже уважна ,то мали б помітити ,що я написала щоб кожен займав своє відповідне місце.Я не кажу за всіх,є дійсно вихователі від Бога.Але є і Батьки які теж не сидять без діла .Якщо алкогольні напої були ,то це я Вас запевняю ,бо я це бачила.За Ваші часи ,можливо було все по іншому.Чи може коли були перевірки і не накривали столи вельмишановним шишкам ?А може коли завітала санепідемстанція ,щоб як то кажуть добре змастити теж гарно вгощали? Давайте ,не будем обманювати один одного.Хто Вам винен ,що Ви використовували власні кошти на наочний матеріал,Ви не набралися впевненності і не підійшли до керівництва ,щоб Вам виділили фінанси? Особисто я підходила.Ви самі винні в тому ,що Вам так боляче .Потрібно було йти на іншу професію ,де легко.І бачу за свої педагогічні роки Ви так і не зрозуміли ,що саме із за таких ,як Ви наша країна ніколи не зміниться .

 • 09 листопада 2018
  Звернення до:
  Яценко Оксана Василівна
  Директор департаменту освіти , Департамент освіти міської ради

  ​Доброго дня, як шкода що  сайт ,де мають вирішуваться проблеми освітнього напрямку перетворюеться на плітки, неправдиву огидну інформацію. Я теж педпрацівник, але вже на пенсїї і в житті не повірю, що викладенний бруд відносно ЗДО№20 писала педпрацівник. Нікому не секрет,що дійсно зарплатня в садах не найкраща, але чому цей педпрацівник не написала скільки ігор,методичних матеріалів,поробок роблять вихователі за власний кошт. Що вони майже ніколи не попадають на свята до своїх рідних дітей,через те що завжди з вашими дітьми.А про застілля навіть смішно. Знаючи який досвідченний педагог Людмила Вікторівна можу додати що вона толерантна, комунікабельна. І з нею в коллективі прагнуть працювати гарні педагоги. На відміну від інших садочків я впевненна немае оттоку кадрів. Я спостерігаю за святами і міропріємствами в різних садочках всі стараються зробити вашим дітям найкращі свята,найкращі заняття та умови перебування ваших дітей. Порахуйте скільки часу ваші діти проводять з вами, а скільки з вихователями. І якщо колись ви маете змогу забрати дитину раніше, забирайте і присвятіть свій час своїй власний дитині.Ваші діти нужденні в спілкуванні з вами більше, ніж з вихователями. А ще краще працевлаштуйтесь в любий садочок, і спробуйте. Цікаво що ви потім будете брехати. А якщо писака справді педпрацівник то мені соромно,що е такі педагоги. І не пишіть більше що це замовне послання. Я висловила думку багатьох як вихователів так і батьків. Ганьба таким зверненням. Не забирайте час і не псуйте настрій і життя іншим, якщо ваше не вдалося.Будьте справжніми людьми, з повагою ставтися до тих хто сіє в ваших дітях добро,знання,таланти,розвивае здібності,слідкуе за здоровям і просто замінює вашим дітям батьків по 12 годин на день. ЗДО № 20 відповідає всім критеріям освітнього процесу. Дякую вам шановні колеги за вашу невтомну працю. Взагалі дошкілля Вінниці найкраще в Україні.

 • 07 листопада 2018
  Звернення до:
  Яценко Оксана Василівна
  Директор департаменту освіти , Департамент освіти міської ради

  ​Доброго вечора шановна,Оксана Василівна.Та вельмишановні читачі скарг.Читаючи відгуки про садочки,а саме про ДНЗ 20,не могла змовчати ,як то кажуть ,і не висловити свою  думку.Адже ,сама пед працівник.І хочу повідомити ,що дійсно так відбувається ,що після святкових ранків ,вихователі просять ,батьків забирати дітей раніше.Але деякі вихователі ,виявляється не вміють просити.І наприклад ,я розумію маму ,яка цілий день працює ,і не має змоги забрати свою малечу.Всі ми люди,але вибачте ,кожен має виконувати свою роботу .Часто-густо буває ,коли вихователі ,продовжують святкування с алкогольними напоями.І це правда,де за столом кожен жаліється на свою невдячну роботу.Наголошуючи ,хай коні працюють за таку зарплатню.І навіть весь негатив відчувають діти.Були випадки ,коли вихователі прикладали фізичну силу,і не завжди чадо признається у цьому.А все це ,за ті копійки ,які отримуюсь,невдалі подарунки,невдоволене керівництво,ну і батьки.Тому милі наші ,давайте будем займати кожен ,своє відповіне місце,бо у цьому страждають наші діти.І коли читаючи ,листи батьків ,які вступають у захист закладу,стає дуже огидно.Адже видно почерк керівника,і уявляєш,як завідуюча садочка ,стоїть над головою і диктує прозорі рядки.Ваших дітей принижують,а Ви мамусі ,ще дякуєте.Завідуюча обирає ,потрібних собі людей.На от самі такі випадки.Не будьте стадом,бо за наклеп треба буде відповісти перед Богом.Гарного Вам настрою,та хай кожен отримує ,на те що  заслуговує

 • 07 листопада 2018
  Звернення до:
  Яценко Оксана Василівна
  Директор департаменту освіти , Департамент освіти міської ради

  ​Доброго вечора, хочу у вас запитати, чи можливе відкриття групи інклюзивної освіти на базі групи раннього віку?

  Я мама вихованниці одного із свдочку. Справа в тому що наші діти відвідують, як я вище уже зазначила, групу раннього віку. Їм від 2- 3 років. На основі нашої групи створюють групу інклюзивної освіти. Питання не в тому що з нами буде особливий хлопчик, питання зовсім в іншому. Цьому хлопчику 6 років, а нашим по 2. Цей хлопчик досить не спокійний також у нього епілепсія. Його батьки написали заяву на потребу відкриття такої групи.  Так як наша група найменша за кількістю дітей  у нас створюють таку групу. Але ж за законом сказано що в групі інклюзивної освіти  можуть бути 3 дітей розумового відхилення + 2 відхилення фізичного розвитку. Такі діти можуть відвідувати садочок до 8 років. А це означає , що до нас можуть привести і діток яким 8 років Тобто, нашим 2 і тим 6-8, погодьтеся вікова різниця досить велика. Тим більше , що у маленьких дітей саме зараз адаптаційний період. До адміністрації садочку претензій немаємо , адже у законі нічого не сказано про вікові обмеження. Як діяти,  ні ми, ні адміністрація садочу не знаємо, адже з боку дитячого садочку ніяких порушень немає , але і вікова різниця велика.  Хочу наголосити, ми зі сторони батьків, не проти дітей з особливими потребами, якщо це дітки нашого віку. Буду вдячна за відповідь

 • 01 листопада 2018
  Звернення до:
  Яценко Оксана Василівна
  Директор департаменту освіти , Департамент освіти міської ради

  ​    Доброго дня, шановна  Оксано Василівно! 

      Звертаюся до вас з таким  питанням.  Я переселенка з Донбасу. Маю 2ох дітей- 1 рік та 3 роки. Вони народилися після мого від'їзду з зони АТО. Нещодавно ми повернулися з-за кордону, де тимчасово проживали.  Враховуючи вищесказане, чи маю я право першочергового зарахування дітей в дитсадок наступного року?  Я ще не реєструвала їх в електронній черзі.  

      Заздалегідь дякую.  

      

 • 25 жовтня 2018
  Звернення до:
  Яценко Оксана Василівна
  Директор департаменту освіти , Департамент освіти міської ради

  ​Вибачте Оксана Василівна, що Вам морочать голову! Таке враження, що батькі 20 садочка тількі сидять на сайті звернень та чекають новин. Вчора просиділа з дитиною вдома, а сьогодні немогла працювати бо шукали півдня по вайберу хто ж написав правду яка добряче поколола очі. Підбурили всеж - таки деяких батьків написати відгук( напевно як це завжди і робиться в таких ситуаціях) Але ж самі проговорились написавши що виховатлі ВІДПРАЦЮВАЛИ свято (а за що вони мали відпрацьовувати-чи це не їх робота?).Пийміть правду як е ,та невикручуйтесь!

 • 25 жовтня 2018
  Звернення до:
  Яценко Оксана Василівна
  Директор департаменту освіти , Департамент освіти міської ради

  ​Доброго дня Оксана Василівна!Моя донечка відвідує 20 садочок,група 12.Мене здивувала скарга мами ,ніби наші вихователі на таке здатні.Вихователі моєї дитини:Юлія Станіславівна,Оксана Олександрівна та Наталія Миколаївна не лише професіонали своєї роботи,вони ще й вихователі за призначенням.Я не знаю нікого з батьків нашої групи,що б хтось був не задоволений роботою наших любих вихователів!!!!Вчорашнє свято осені було ,як завжди на піку розваг,веселощів та сміху.

  З приводу вихователів інших груп, також не зможу повірити у їхню непрофесійність.Якщо БАТЬКИ якоїсь групи не задоволені вчорашнім днем,то чому скарга лише ОДНА, а не колективна???????Прошу взяти до уваги.

  До речі  Людмила Вікторівна,причудова завідуюча!!!Вона вміє бути доброю,уважною і в одночас суворою.Вона відмінно керує садочком,та пильнує за порядком.

 • 25 жовтня 2018
  Звернення до:
  Яценко Оксана Василівна
  Директор департаменту освіти , Департамент освіти міської ради

  Доброго дня! Шановна Оксано Василівно! Прочитала звернення від 24.10 стосовно дитячого садочка  № 20 "ДЗВІНКА" ,  що за НАКЛЕПИ!!! Ми теж відвідуємо даний садочок, група № 6 "Грайлики", (прізвище дитини - Торохтій Ілля) я працюю до 18-15, ніхто з вихователів нічого подібного про  те щоб забирати дітей раніше не говорив,  забрала дитину  о 18-40.  Даний заклад відвідуємо не так давно,  з вересня 2018р., але жодних "поборів" ( як пишуть в попередньому зверненні) не має.  Дуже задоволені дитячим садочком,  групою, вихователями і що саме цей садок відвідуємо!!!! Дитина із задоволенням відвідує  дит. садок.   А взагалі хотілося б висловити ВЕЛИЧЕЗНЕ ДЯКУЮ  вихователям групи№ 6 "Грайлики"  Олені Петрівні, Віталії Михайлівні,  Юлі Петрівні, керівнику дит. садочка Людмилі Малофєєвій та всьому колективу даного закладу за їх  професіоналізм, невтомну працю та турботу про наших діток.  За гарно проведене свято осені, за чудовий настрій,  позитивні емоції. 


 • 24 жовтня 2018
  Звернення до:
  Яценко Оксана Василівна
  Директор департаменту освіти , Департамент освіти міської ради

  ​добрий день.оксана василівна,велике прохоння розібратися з питанням інтернету у зош10 тому що вимагати на це гроші зі всіх учнів школи якесь неподобство

 • 24 жовтня 2018
  Звернення до:
  Яценко Оксана Василівна
  Директор департаменту освіти , Департамент освіти міської ради

  ​Доброго дня, Оксана Володимирівна! Моя дитина ходить в садочок №20, що на Олега Антонова 13А. В нас сьогодні було свято, вихователі чудово відпрацювали, все пройшло ідеально, після свята діти залишились в садочку, все як завжди. І ввечері я взнаю, що хтось написав в департамент, що наче вихователі з нашого садочка вимагали забрати дітей додому і ще гірше вимагають гроші!Та це нонсенс! В нас чудові вихователі, справжні професіонали, група №9 Катерина Олександрівна і Єлизавета Володимирівна. Я хочу навпаки подякувати, що вони в нас є, що вони люблять наших дітей,  мій син спішить в садочок, бо там йому цікаво.  Вони вкладають душу в наших дітей, а сьогодні чуть не плакали від образи. То не справедливо наказувати невинних.  Будь-ласка посприяйте!Дякую

 • 24 жовтня 2018
  Звернення до:
  Яценко Оксана Василівна
  Директор департаменту освіти , Департамент освіти міської ради

  ​добрий день, хотілося би знати чи виділяють на садочки Вінниці фінансування на миючі засоби??? чому батьки повині на все здавати, канцелярія, ремонт і т.д., на що йде фінансування з міського бюджету, а с аме цікаве, що виділяється на садочки?

 • 24 жовтня 2018
  Звернення до:
  Яценко Оксана Василівна
  Директор департаменту освіти , Департамент освіти міської ради

  ​Доброго дня! Мому обуренню немає меж! Сьогодні в моєї дитини відбувся Осінній ранок в 20 дитсадочку. Було наказано забрати дітей додому після ранка! Я працюю, та немаю змоги це зробити, та нетількі я одна! Що за беспрідел відбувається в саду. Мало того що сплошні побори, ще й вихідний собі зробили на честь свята.А куди діти дітей!На що дивиться керівництво.

 • 23 жовтня 2018
  Звернення до:
  Яценко Оксана Василівна
  Директор департаменту освіти , Департамент освіти міської ради

  Доброго дня ! Виникла проблема з переводом з садочка в садочок . Ситуація так, наш садок в який ми ходимо зараз знаходиться на Поділлі ,а переїхали жити на Замостя . Так ,як ми переїхали,я почала шукати в який садок перевести свою дитину ,щоб не їхати через все місто . Зіткнулась з таким,що в жодному садочку ,немає місця. Питання ,що в такому разі робити . Дитину кожен ранок возити в маршутці по 7 кілометрів до садочка ?! Дитина прописана на Замості  до речі. Подзвонивши в Департамент освіт. Мені сказали нічим допомогти не можемо возіть далі на поділля .Це нормальна відповідь !?

 • 18 жовтня 2018
  Звернення до:
  Яценко Оксана Василівна
  Директор департаменту освіти , Департамент освіти міської ради

  Добрий день!
          Мій син пішов у цьому році у 1 клас у школу №18/ За програмою Нова Українська школа , класи мають бути забезпечені  шкільними меблями: одинарні парти , бокси для речей дітей та відкрита шафа для розміщення боксів. Ми зайшли в чудовий клас  звичайні парти і звичайнийна шафа  все дуже гарно . Нас проінформували, що нові парти обіцяють до нового року, бокси ми закупили самі , і тут стає  питання з шафою, відповідно  до НАКАЗУ міністерства освіти і науки   №137 від 13.02.18 про перелік засобів навчання та обладнання навчального процесу і загального призначення для навчальних кабінетів початкової школи, і  відповідно листа роз'яснення №1/11-8477 від 10.08.18 міністерства освіти і науки, її мають  нам закупити за рахунок бюджету, Але в школі нас  наполегливо  просять вирішити це питання  за власний кошт, притому приблизна вартість шафи 9000 тис грн. ???????
             Нещодавно відбувся тендр  26.09.18 на закупку дедактичного матеріалу для школи на 168 246 тис. грн по результату аукціону вийшли на 84 798 тис.грн. отже в бюджеті залишились не використані кошли і їх достатньо для закупівлі шаф в усі 6 класів першокласників.
         Прошу виділити кошти на закупівлю шаф відкритого типу.
         Батьки максимально намагаються створити комфортні умови навчання, але наших зусиль недостатьньо.
         Дякую за увагу і сподіваюсь на  позитивне рішення нашого питання.
          

   


 • 17 жовтня 2018
  Звернення до:
  Яценко Оксана Василівна
  Директор департаменту освіти , Департамент освіти міської ради

  ​Шановна Оксано Василівно! Дякую Вам за роботу дитячих садочків міста! Професійне керівництво та вдало підібраний колектив- це спокій батьків за дітлахів на цілий день. Відбулися батьківські збори в групі закладу.Змістовна розповідь вихователів щодо навчальної програми дітей, проведення аналізу  анкет батьків щодо роботи закладу та групи керівником, та роз'яснення деяких питань(особливо фінансування та харчування) налаштувало на позитивне, довірливе ставлення до роботи закладу. Все на благо дітей! Благополуччя Вам пані Оксано та процвітання 42 дитячому саочку. Задоволені тим, що потрапили саме в нього.

  З повагою мама Тая.

 • 16 жовтня 2018
  Звернення до:
  Яценко Оксана Василівна
  Директор департаменту освіти , Департамент освіти міської ради

  ​Доброго дня. 

  Я мати дитини яка навчається в початковій школі №34.

  Прошу Вас і від імені   інших небайдужих до здоровя своїх дітей батьків з нашої школи -   припинити  годувати учнів на уроках різнобарвними кремами та невідомою випічкою. В соцмережах повно фото,  як діти облизують пальчики на так званих кулінарних майстеркласах. Це виглядає дуже мило, але різноманітні кишкові інфекції - вважаю є достатною причиною, щоб захистити дітей від проблем.

  З повагою.  Дякую за розуміння.

 • 13 жовтня 2018
  Звернення до:
  Яценко Оксана Василівна
  Директор департаменту освіти , Департамент освіти міської ради

  ​Доброго дня,Оксана Василівна! До Вас звертається Спиридонова Лілія Олександрівна! Прошу допомогти мені у вирішенні проблеми у ЗОШ №33! У 4-А класі навчається моя донька Швець Маргарита. Вже 2 роки маємо проблеми із учеником нашого класу Рожновим Артуром,який щоденно наносить фізичні,моральні травми моїй дитині! Я зверталась до вчителя,директора школи,говорила з мамою Артура,але моя дитина,кожен день,отримує від нього побої,грубощі! 12.10 Артур Рожнов вдарив мою доньку по лицю і залишив сінець під оком! Вважаю, не потрібно чекати гірших наслідків!

   Прошу Вас негайно відреагувати і внести зміни у цю ситуацію! З повагою Спиридонова Л. О.

 • 12 жовтня 2018
  Звернення до:
  Яценко Оксана Василівна
  Директор департаменту освіти , Департамент освіти міської ради

  ​Хочу поділитись враженнями про осінню ярмарку в ДНЗ 77. Все було добре організовано. Кожна група підготувала велику кількість домашніх страв, випічки. Не дорого і смачно. Усі отримали позитивні емоції. Вихователі приймали активну участь. Особлива подяка нашій виховательці Тетяні Володимирівні за допомогу в проведенні ярмарки. З повагою батьки гр. 3.

 • 10 жовтня 2018
  Звернення до:
  Яценко Оксана Василівна
  Директор департаменту освіти , Департамент освіти міської ради

  ​Доброго дня. В мене досить просте питання, яке чомусь непросто вирішити.

  В дитячих садочках формують групи з серпня-вересня. Якщо дитина народилась влітку і в два роки її ще рано віддавати у садочок, то потрібно чекати наступної осені, щоб її прийняли. 

  Чому діючими правилами не дозволяється віддавати дитину в садочок взимку, навесні, літом? Якщо дитині літом 2020 року буде 3 роки, то як ій попасти в садочок весною 2020 року, на який рік записувати, на 2019 чи 2020 ?

 • 10 жовтня 2018
  Звернення до:
  Яценко Оксана Василівна
  Директор департаменту освіти , Департамент освіти міської ради

  ​доброго дня,

  відвідуєм садочок №20 м Вінниця 10 група: на данний момент група переповнена в кількості 39дітей. Де при тому що ліжечок, шкавчиків на всіх дітей не має. Як одна вихователька на вулиці може навчити?, дивитись за всіма одночасно, навіть якщо в групі ще є помічник вихователя, АЛЕ дітки від 3 до 4 років, ще не можуть самі одітись, роздітись....а потрібно кожному приділити увагу-це ж фізично не можливо! Прошу розяснити чому така велика група?, пільговиків у нас багато не має, записатись в ел чергу чи перевестись з іншого садочка вже з квітня не дозволяли, так як групи набрані? в цьому районі не докінця набрані групи 42 і 42 садочка. Згідно норми повино бути не більше 20 дітей. Прошу вплинути, щоб або розділили, або добавили персонал в такі групи і забезпечили кроватками і ліжечками?

 • 08 жовтня 2018
  Звернення до:
  Яценко Оксана Василівна
  Директор департаменту освіти , Департамент освіти міської ради

  ​Сьогодні в нашому 42 дитячому садочку відбувся Осінній ярмарок. Велике спасибі всім працівникам закладу за добре влаштоване свято.Цікава постановка,обігрування .Батьки отримали задоволення. За різномаїття смаколиків окрема подяка батькам.

 • 08 жовтня 2018
  Звернення до:
  Яценко Оксана Василівна
  Директор департаменту освіти , Департамент освіти міської ради

  ​Хочемо привітати з бувшим святковим днем працівника дошкільної освіти завідуюючу 61 садка.Побажати міцного здоров'я ,терпіння та успіхів у нелегкій роботі.Вікторія Валеріївна ,подарунок вас влаштував ,чи на новий рік збирати більше?

 • 05 жовтня 2018
  Звернення до:
  Яценко Оксана Василівна
  Директор департаменту освіти , Департамент освіти міської ради

  Учні і батьки 4-А класу ЗОШ І-ІІІ ступенів №12 від щирого серця вітають з Днем учителя найкращих вчителів школи:

  Вітюк Олену Григорівну, Лепетун Людмилу Василівну, Юрченко Аллу Іванівну,Мельничук Катерину Миколаївну, Бовровську Юлію Володимирівну, Яремішин Олену Миколаївну, Яновську Альону Анатоліївну та Гладько Олександра Анатолійовича!!!

  Шановні педагоги!
  Ви, як Сонце, даруєте тепло і любов своїм учням. Ви, як щедра природа, ділитесь з дітьми своїм життєвим досвідом і безцінними знаннями. Ви крок за кроком ведете дітей до вершин Країни Знань. Праця вчителя складається з багатьох днів і годин, прикрашених терпінням і роздумами про те, як же зацікавити учнів корисними знаннями. У День вчителя ми хочемо подякувати вам, нашим улюбленим педагогам, за турботу  і побажати щастя, відчуття повноти життя, невичерпного джерела натхнення. Нехай нелегке, але благородне вчительське ремесло приносить вам справжнє задоволення!