• 16 червня 2019
  Звернення до:
  Чернега Олександр Михайлович
  Директор департаменту , Департамент архітектурно-будівельного контролю
  Шановний Олександр Михайлович!

  Роз’ясніть, будь ласка, коли буде звільнено від споруд незавершеного будівництва земельна ділянка за кадастровим номером 0510136600:02:055:0055 по вул. Архітектора Артинова? Адже є рішення Вінницької міської ради №464 від 30.09.2011 р. (п. 11-11.3 додатку 2) стосовно звільнення та повернення до територіальної громади міста цієї земельної ділянки, виконання якого досі не було забезпечено. Землі, на яких знаходяться ці споруди, належать територіальній громаді міста та не перебувають в оренді, проте звільнення ділянки не відбувається вже протягом 8-ми років. Тобто, земельна ділянка використовується забудовником незаконно, та самі споруди повинні бути ліквідованими.

  Ми сподіваємось на якнайшвидшу ліквідацію споруд незавершеного будівництва, стихійних сміттєзвалищ на території цих споруд та прилеглої території, які чинять небезпеку навколишньому середовищу, та спричиняють колосальні незручності мешканцям прилеглих житлових будинків.

  Надайте, будь ласка, інформацію про вжиті заходи з цього приводу. Дякую.


 • 10 червня 2019
  Звернення до:
  Чернега Олександр Михайлович
  Директор департаменту , Департамент архітектурно-будівельного контролю

  ​Добрий день. В автомайстерні, за адресою вул. Князів Коріатовичів 21А в м. Вінниця, яка знаходиться в безпосередній близькості до житлових будинків  № 19 та 23  проводиться реконструкція з добудовою 2-го поверху.

  Автомайстерня знаходиться на відстані 6 ( шість) метрів при нормі ДБН – 15 (п'ятнадцять метрів) від житлових будинків.

  На прохання показати проект реконструкції та дозвіл на реконструкцію власник відмовив.

  Активні будівельні роботи ведуться  постійно, не звертаючи уваги на прохання припинити та показати відповідні документи.

  Прошу вияснити чи порушені допустимі норми ДБН згідно Наказу Мінрегіону № 48 від 01.03.19. та прийняти відповідні міри згідно Законів України.

  Дякую. Бажаю Успіхів

  Вірю, що Ви також хочете щоб Вінниця була європейським, комфортним та зразковим містом.

  Сподіваємося на позитивну та своєчасну Вашу допомогу і вирішення наших питань.


 • 05 червня 2019
  Звернення до:
  Чернега Олександр Михайлович
  Директор департаменту , Департамент архітектурно-будівельного контролю

  ​Доброго дня.
  Звертаюсь від мешканців будинку по вулиці Довженка буд. 40.
  На території будинку збудований комерційний магазин. Раніше до забудови на цій території знаходився дитячий майданчик. Дана забудова знаходиться на відстані 10 метрів від житлового багатоквартирного будинку Довженка 40 навпроти 4 підїзду. На будівництво цього магазину мешканці будинку не давали згоди. Якщо є необхідність буде надано підписи мешканців щоб знести цей магазин.
  Прошу розібратись у законності цієї будови, та зобовязати власника знести цей магазин. 

 • 13 травня 2019
  Звернення до:
  Чернега Олександр Михайлович
  Директор департаменту , Департамент архітектурно-будівельного контролю

  ​Шановний Олександре Михайловичу , в нашому підїзді 9-ти поверхового 5-типідїздного будинку за адресою вул. Короленка 33 біля вхідних дверей впритул до сходів одним з мешканців підїзду було самовільно побудовано комору на площі загального користування . Дана комора створює дуже багато незручностей всім мешканцям нашого підїзду при пересуванні , також неможливи занести і винести великогабаритну побутову техніку , меблі , неможливо встановити нормальних розмірів вхідні двері , поштові скриньки замість висіти на стіні , яку самовільно зайняли , висять над сходами і мешканці постійно травмуються об них . Ми просимо Вас допомогти нам в вирішенні питання знесення цієї самовільної забудови . Мешканці 5-го підїзду .

 • 11 травня 2019
  Звернення до:
  Чернега Олександр Михайлович
  Директор департаменту , Департамент архітектурно-будівельного контролю

  ​ Шановний Олександр Михайлович,  звертаюсь до Вас з проханням повторної перевірки будівництва за адресою Острозького 2/1 .Забудовник грубо порушує правила встановлення та експлуатації вантажопід'ємних кранів, а саме створює загрозу для життя,здоров'я та майна багатодітної родини, яка проживає за адресою Острозького 2/2. Стріла крана ходить над приватним подвір'ям,  де гуляють діти, та тротуаром. Хто відповідатиме, якщо кран або вантаж впаде? Також порушена відстань від новобудови до існуючих житлових будинків. Ця відстань, згідно з нормативними документами, має бути не меншою висоти запланованої новобудови    ( 5 поверхів), тобто 12,5 м, а котлован виритий впритул - менше 5м. Будівництво руйнує існуючу будівлю, де проживає родина з дітьми, позбавляє дітей права на безпечне життя і дозвілля.     

   З повагою Прокопець М.Л.

 • 27 квітня 2019
  Звернення до:
  Чернега Олександр Михайлович
  Директор департаменту , Департамент архітектурно-будівельного контролю

                                              СКАРГА

  Згідно мого електронного звернення до Матусяка С.В. від 01.04.19 Г-01-30280 у виконавчих органів ВМР відсутня інформація щодо надання дозвільних документів для будівництва гр. Поліщук О.В., вул. С.Наливайка,2 (ветеринарна лікарня).

  Прошу інспекцію ДАБІ вжити всіх заходів стосовно добудови до фасаду будинку гр. Поліщук О.В. вул. С.Наливайка,2. Данна добудова збудована на відстані 1 м. від мого вікна, що порушує інсаляцію моєї квартири.

   В минулому році на початку будівництва інспекцію було складено протокол про адміністративне правопорушення та надано припис.

 • 18 березня 2019
  Звернення до:
  Чернега Олександр Михайлович
  Директор департаменту , Департамент архітектурно-будівельного контролю

  ​18.02.2019 року на моє звернення: Проводиться прибудова по проспекту Коцюбинського 9 зі сорони вул. Є.Пікуса, Чи  є розрішення на зрізане дерево.

  Чи є на цю прибудову розрішення і проект. При будівництві збільшили виступ на тротуар по проспекту більше на півтора метра, портит вид.

  В порушення закону про звернення громадян я отримав через 30 днів відписку, що направлено на перевірку звернення не указав даже коли направлено. А чому департаментне не провів перевірку в місячний термін і коли буде надана відповідь.


 • 15 березня 2019
  Звернення до:
  Чернега Олександр Михайлович
  Директор департаменту , Департамент архітектурно-будівельного контролю

                                                                     Міському голові Моргунову Сергію Анатолійовичу

  Директору департаменту архітектурно-будівельного контролю

                                                             Чернегі Олександру Михайловичу

  Шановний, Сергій Анатолійович!

       

         Мешканці будинку по пр.Космонавтів, 78 звертаються до Вас з проханням втрутитись в незаконне будівництво багатоповерхового будинку по пр.. Космонавтів 76. На протязі останніх шести місяців ми неодноразово звертались до Вашого заступника Матусяка С.В. та головного архітектора по даному питанню, але так конкретної відповіді не отримали.  На даний час виконуються проектні роботи.   Забудовник компанія  ТОВ  "Т-ІНВЕСТ ГРУП".

       03 серпня 2018 року група мешканців будинку по пр.Космонавтів 78 публічним зверненням до головного архітектора просили не надавати дозвільних документів на проектування  багатоквартирного будинку по пр.Космонавтів 76, оскільки  проект будинку порушує державні норми. Згідно ДБН 360-92 П.3.13 відстань між житловими будинками  відповідно до норм ( розділ 10) та протипожежних норм ( додаток 3).  При забудові 2-3 поверхів, відстань між будинками не менше 15м., 4 -  20 м. В нашому випадку відстань від будинку до забудови  - 8,92 м. Мешканці будинку письмово повідомили забудовника що ми проти  будівництва багатоквартирного будинку  з підземним паркінгом та вбудованими громадськими приміщеннями по пр. Космонавтів 76, та обов'язково обговоримо новий проект та розглянемо інші пропозиції забудовника на зборах мешканців нашого будинку.

          Але Вінницька Міська Рада не зважаючи на державні норми надала дозвіл на проектування багатоквартирного будинку  з підземним паркінгом та вбудованими громадськими приміщеннями по пр. Космонавтів 76 в м. Вінниці рішенням № 1916 від 06.09.2018 р., в якому сказано що мешканці будинку по пр.Космонавтів, 78 дали згоду на будівництво.

           Забудовник ТОВ  "Т-ІНВЕСТ ГРУП" не проводив громадських слуханнь з мешканцями нашого будинку та прилеглими будинками до майбутньої забудови. Але відповідно до «Положення про громадські слухання у м. Вінниці» затвердженого рішенням міської ради від 30.09.16р.№ 395 будівництво об`єктів містобудування в районі житлової забудови підлягає проходженню, обговоренню та проведенню громадських слухань. Станом на даний   час  громадські слухання не проводились.

          Мешканцями нашого будинку в червні 2018 року було  направлено забудовнику лист, в якому містилися підписи та прізвища мешканців 55 квартир та вимоги до забудовника. В листі говориться про те що ми проти будівництва  багатоквартирного будинку  з підземним паркінгом та вбудованими громадськими приміщеннями і нами були висунуті умови  з  проханням внести  зміни до проекту забудови земельної ділянки по  вул.. Космонавтів, 76. 

        Забудовник, ТОВ  "Т-ІНВЕСТ ГРУП"  використав наш лист у своїх корисливих цілях, а саме передрукував та замінив перший лист, в якому говориться, що мешканці будинку № 78 не заперечує проти будівництва багатоквартирного будинку  з підземним паркінгом та вбудованими громадськими приміщеннями  і при цьому використали підписи 2 і 3 сторінки нашого листа з нашими підписами . Підписи на першому листі підробили.     Представники даного  товариства обманним шляхом сфабрикували згоду від нас та представили від нашого імені лист міському голові м. Вінниці п. Моргунову С.А.

    Про це ми повідомили панові Матусяку С.В. и надали копії листів, де явно видно що документи підроблені. Він доручив директору департаменту архітектурно-будівельного контролю Чернегі А.М. надати нам відповідь, яку ми отримали. Але в цій відповіді  ні слова не сказано про підробку документів.

  Ми вважаємо, що рішення № 1916 від 06.09.2018 р. Вінницької Міської Ради  недійсним.

           Враховуючи вищесказане, просимо Вас втрутитись в незаконне будівництво багатоповерхового будинку по пр.. Космонавтів 76 ,  допомогти нам відмінити дозвіл на проектування багатоквартирного будинку  з підземним паркінгом та вбудованими громадськими приміщеннями по пр. Космонавтів 76 в м. Вінниці, який надано Вінницької Міської Радою  рішенням № 1916 від 06.09.2018 р. на підставі підроблених документів.

   

   

           З повагою,     група мешканців будинку 78 по пр. Космонавтів.


 • 12 березня 2019
  Звернення до:
  Чернега Олександр Михайлович
  Директор департаменту , Департамент архітектурно-будівельного контролю

                                                                                                          Міському голові

                                                                                                          Моргунову Сергію Анатолійовичу

   

                                                          Директору департаменту архітектурно-будівельного контролю

                                                         Чернезі Олександру Михайловичу

   

                                                              Федорова Григорія Григоровича,

                                                              м.Вінниця, проспект Коцюбинського, 22,

                                                              тел. 067-941-17-06 

  Мій сусід по земельній ділянці проспект Коцюбинського, 24 Коцюбський Юрій Євгенійович, користуючись своїми «впливовими знайомствами»,  створив неможливі умови для нормального добросусідства. Перешкоджає завершенню будівництва моєї будівлі, відмовляється підписувати спільні документи, пов'язані з межами тощо. Необґрунтовано пише скарги з приводу порушення незрозумілих норм і я був змушений тривалий час доводити комісіям необґрунтованість звинувачень, зрозуміло що довів, але витратив і час і гроші і великі нерви. Одночасно сам він ігнорує будь-які норми і правила, будує на своїй ділянці незрозуміло що. Тому звертаюсь до Вас з проханням заставити його усунути порушення будівельних, протипожежних, санітарних норм, що при експлуатації будівель може привести і вже привело до нещасних випадків.

  Так прибудову до свого житлового будинку він виконав довжиною 20.0м, замість 19.11м по проекту і кут цієї прибудови виявився на 60см від  моєї межі і 1.6м від будівлі.

  Свій житловий будинок він самовільно переобладнав у громадську будівлю (офіційно це житловий будинок) з розташуванням в ньому медичних закладів з лікарями профілів ЛОР, терапевт, гастроентеролог. Замість одних воріт по проекту він зробив двоє чи то для машин, чи то для робіт з машинами, тобто це вже промисловий об'єкт, а ні в якому разі не житловий будинок. І як він буде впливати на оточення?

  Приміщення функціонально розташовані неправильно, до лікарів необхідно підніматися на другий поверх по зовнішнім металевим сходам, які взимку засніжені чи покриті льодом. Цього року взимку одна людина з них вже впала, але на щастя тільки забилась. Бокове огородження сходів з такими проміжками між вертикальними елементами, що не тільки дитина просто випаде, але й доросла людина також. Другого евакуаційного виходу  для пацієнтів та лікарів немає. То що, нехай люди травмуються чи горять, а всі будуть робити вигляд що про це не знали чи не помічали?

  На шляху евакуації застосовані забіжні східці, що не допускається (ДБН В.1.1-7:2016, п.7.3.9). Вогнезахист металевих елементів сходів відсутній.

  На першому поверсі на схід передбачені двоє гаражних воріт. Що в цих приміщеннях буде розміщено і які санітарні розриви тепер треба буде від них витримувати в житловій та громадській забудові?

  В проекті не передбачено гаражні розпашні ворота зі сторони прибудинкової території житлового будинку по вул. Антоновича, 24 та моєї земельної ділянки. На мій розсуд та на розсуд фахівців , вони нанесені самовільно з порушенням проектної графіки та неозброєним оком видно що це фальсифікація та підробка проектної документації! 

             По всім документам на його ділянці житловий будинок. А на підставі чого в цьому «житловому» будинку він розмістив магазин зброї, лікувальні заклади, магазин побутової техніки та інші комерційні структури?  Матеріали та вироби  в цих громадських магазинах вибухонебезпечні, пожежонебезпечні і невідомо, чи враховано це при здачі об'єктів в експлуатацію.

           Усунення цих та інших порушень дасть змогу нормально працювати робітникам, відвідувачам безпечно заходити та виходити, позитивно розвине сферу послуг відповідно чинного законодавства та будівельних норм. 

   

                       З повагою,                                                 Федоров Г.Г. 

   

             11 березня 2019 р.

   


 • 03 березня 2019
  Звернення до:
  Чернега Олександр Михайлович
  Директор департаменту , Департамент архітектурно-будівельного контролю

  ​Доброго вам дня Олександ Михайлович я Галина Михайливна Витюк проживаю в с северинивка жмеринського р н инвалид 2 групи загального захворювання звертаюсь до вас з великим проханям допомогти мени в такий справи яка вже давно тягнеться и нияк не рушить з мистя _Отже в листопади мисяци в мене дома по ций адреси де я проживаю було зроблено замири земли; будинку ;будивли подвиря; кимнат;мавби зробитись техничний паспорт и документация на будинок !Я вси документи яки були потибни дала но вже пройшло 4 мисяци а мени нияк видповиди не дають я вже майже кожний день звоню в те агенство що виконуэ цю роботу а мени говоять що миська р ада в Винници ще не надала якогось реестру чекайте чекайте може ви мени допоможете дуже вас прошу може я звирнулась непоназначенню и ви цими питаннями не займаэтесь но мени нема вже до кого звирнутись допоможить будьласка його звати Бабак Андрий Борисович вин працюэ в мисти Жмеринка вин тильки обищаэ завтра завта но нияких дий не приймаэ я говорила йому що пиду и попрошу в миську раду миста може мени допоможуть но вин мени видповив никуди не звертатись я все зроблю сам*Умене нема сил чекати вже допоможить будьласка я на вас сподиваюсь може я не до тои людини звернулась то пидкажить будьласка до кого мени звернутись и ще дякую допобачення;

 • 21 лютого 2019
  Звернення до:
  Чернега Олександр Михайлович
  Директор департаменту , Департамент архітектурно-будівельного контролю

                                                Директору департаменту архітектурно-будівельного контролю

                                                                      Чернезі О.М.

                                                                       Федорова Григорія Георгійовича

                                                                                     м. Вінниця, проспект Коцюбинського,22

                                                                                                          тел. 067 941 17 06                                                                                                    Хабінця Михайла Степановича,   уповноваженої особи                                               співвласників 60-квартирного житлового буд. № 24 по вул. Антоновича

  м. Вінниця, вул. Антоновича,24

                                                                                       тел. 098 440 94 36

  Шановний Олександр Михайлович!

         До Вас звертаються мешканці м. Вінниця по пр. Коцюбинського, 22(Федоров Г.Г.) та 60-квартирного житлового буд. по вул. Антоновича, 24(уповноважена особа Хабінець М.С.). Нами виявлені порушення ДБН при забудові магазину «Артем» по пр. Коцюбинського, 20 (власники Кобець Тарас Васильович та Кобець Павло Васильович), які наносять мені (Федоров Г.Г.) та жителям 60-квартирного житлового буд. №24 по вул. Антоновича(уповноважена особа Хабінець М.С.) незручності та небезпеку здоров`ю та життю, а саме :

  1. Покрівля даної будівлі виконана з порушенням будівельних норм . На прохід падають криги, бурульки, що несе небезпеку здоров`ю та життю людей.

   Коли йдуть дощі вода переливається через ринви та ллється на людей, що проходять біля магазину.

   Водовідвід з покрівлі виконаний не на Антоновича, 24, де є скид в дощовий канал, а водостічними трубами на пішохідний прохід та земельну ділянку на Коцюбинського, 22, що є порушенням та заважає мені, Федорову Г.Г. повноцінно користуватись своєю власністю. (Фотодоказ додається).
  2. Вихід з цокольного поверху магазину «Артем» виконаний за межами земельної ділянки власника магазину «Артем», тобто на землях міської ради, не наданих в користування, які є землями загального користування, а саме для проходу громадян. Він суттєво заважає вільному пересуванню громадян. Зверху наварена металева решітка, яка не дає змоги вільно проходити мешканцям міста до проспекту Коцюбинського та в зворотньому напрямку.(Фотодоказ додається).
  3. На пішохідній частині між магазином «Артем» та земельною ділянкою по пр. Коцюбинського, 22 споруджено колодязь глибиною до 4-х метрів та в діаметрі до 50 см., в якому рівень води становить до 1 метра. Він закритий саморобною кришкою, яку можна легко зняти будь-кому. Це явна пастка для пішоходів, а особливо для наших діток.

   Власники магазину «Артем» Кобець Тарас Васильович та Кобець Павло Васильович порушують вимоги ДБН, нехтують інтересами громади м. Вінниця, створюють незручні та небезпечні для людей ситуації!

                Виходячи із вищесказаного, просимо Вас відреагувати на дії Кобець Тараса Васильовича та Кобець Павла Васильовича та звернути увагу на порушення вимог ДБН при забудові магазину «Артем».


 • 19 лютого 2019
  Звернення до:
  Чернега Олександр Михайлович
  Директор департаменту , Департамент архітектурно-будівельного контролю

 • 19 лютого 2019
  Звернення до:
  Чернега Олександр Михайлович
  Директор департаменту , Департамент архітектурно-будівельного контролю

  Проводиться прибудова по проспекту Коцюбинського 9 зі сорони вул. Є.Пікуса, Чи  є розрішення на зрізане дерево.

  Чи є на цю прибудову розрішення і проект. При будівництві збільшили виступ на тротуар по проспекту більше на півтора метра, портит вид.

  Прошу надати відповідь.

 • 18 лютого 2019
  Звернення до:
  Чернега Олександр Михайлович
  Директор департаменту , Департамент архітектурно-будівельного контролю

  Проводиться прибудова по проспекту Коцюбинського 9 зі сорони вул. Є.Пікуса, Чи  є розрішення на зрізане дерево.

  Чи є на цю прибудову розрішення і проект. При будівництві збільшили виступ на тротуар по проспекту більше на півтора метра, портит вид.

  Прошу надати відповідь.

 • 11 лютого 2019
  Звернення до:
  Чернега Олександр Михайлович
  Директор департаменту , Департамент архітектурно-будівельного контролю

                                           Шановний Олександру  Михайловичу.

     Мешканці будинку по пр.Космонавтів 78 звертаються до Вас с проханням втрутитись в незаконне будівництво багатоповерхового будинку по пр.. Космонавтів 76. На даний час виконуються проєктні роботи. Представник забудовниа надав нам генплан забудови по пр. Космонавтів 76.

  03 серпня 2018 року група мешканців публічним зверненням до головного архітектора просило не надавати дозвільних документів на проектування  багатоквартирного будинку по пр.Космонавтів 76, оскільки  проект будинку порушує державні норми. Згідно ДБН 360-92 П.3.13 відстань між житловими будинками  відповідно до норм ( розділ 10) та протипожежних норм ( додаток 3).  При забудові 2-3 поверхів, відстань між будинками не меньше 15м., 4 -  20 м. В нашому випадку відстань між будинку до забудови  - 8,92 м. 

           Забудовник, ТОВ  "Т-ІНВЕСТ ГРУП" не проводило громадського слухання з мешканцями нашого будинку та прилеглих будинків до майбутньої забудови. Але відповідно до «Положення про громадські слухання у м. Вінниці» затвердженого рішенням міської ради від 30.09.16р.№ 395 будівництво об`єктів містобудування в районі житлової забудови підлягає проходженню обговоренню та проведенню громадських слухань. Станом на даний   час  громадські слухання не проводились.

          Мешканцями нашого будинку в червні 2018 року було  направлено забудовнику лист, який підписало 55 квартир, з проханням внести  зміни до проекту забудови земельної ділянки по  вул.. Космонавтів, 76. За умови виконання наших вимог ми, мешканці будинків по проспекту Космонавтів 78 та 74, обов'язково обговоримо новий проект та розглянемо пропозиції забудовника на зборах мешканців цих будинків.   Але забудовник не надав нам другі пропозиції. Ми наполягаємо на забудову не вище 3-х поверхового будинку.

     Представники даного  товариства обманним шляхом отримують підписи на користь забудови від мешканців нашого будинку, які проживають в під'їздах 5,6,7 буд. 78  по пр. Космонавтів – Андрія Першозваного. Майбутня забудова не буде  впливати на проживання та побут даних під'їздів. Мешканцям під'їздів 1,2 даного будинку ,  вікна будуть виходити занадто близько до вікон забудови,що призведе до низької освітленості квартир. Це також суперечить протипожежним нормам, що створить небезпеку мешканцям будинку №78. 

           Враховуючи вищесказане, просимо Вас , встановити правомірність майбутньої забудови  по проспекту Космонавтів, 76.  А також не давати дозвіл на неправомірну забудову багатоповерхового будинку по пр.. Космонавтів 76. 

  Ініціативна група від імені мешканців 1 та 2 під'їздів будинку 78 по пр. Космонавтів просить посприяти  у вирішенні даної ситуації на нашу користь и заборонити будівництво багатоповерхового будинку. В разі рішення цього питання не на користь мешканців нашого будинку  ми будемо звертатися до інших керівних державних органів влади та до суду на оскарження рішення Вінницької міської ради №1916 від 06.09.2018 р.

   

 • 31 січня 2019
  Звернення до:
  Чернега Олександр Михайлович
  Директор департаменту , Департамент архітектурно-будівельного контролю

  ​Шановний Олександр Михайлович,

  Прошу Вас перевірити та надати інформацію про  законність дозвільних документів на початок будівництва та дотримання ДБН при проектуванні новобудови за адресою Острозького 2/4 . 

  З повагою Прокопець М.Л.

 • 11 січня 2019
  Звернення до:
  Чернега Олександр Михайлович
  Директор департаменту , Департамент архітектурно-будівельного контролю

  ​Відповідно до звернення громадян від 10.01.2019 року від Охота А.М.  на ім'я заступника міського голови Матусяка С.В. піднімається питання про можливість забудови за адресою: Вінниця, вул. Тельмана 3. Ставлю Вас до відома, що відповідно Свідоцтва  про права на спадщину за законом, зареєстрованого в реєстрі   та рішення Вінницької міської ради  від 26.08.2016 р.  №366 10 сесії 7 скликання та відповідних   документів з присвоєнням кадострового номеру,  дана територія  з  будівлею  належить мені. Прошу дати відповідь, на підставі чого дана особа  виявила бажання претендувати  на чуже майно. Чекаю на відповідь.

 • 02 грудня 2018
  Звернення до:
  Чернега Олександр Михайлович
  Директор департаменту , Департамент архітектурно-будівельного контролю

  ​Доброго дня. Вул.М.Шимика22.

  По закладу "бочка".

  Витяжна система працює постійно.

  Договір, який підписала старша по будинку Котова І.І. не висловлює думки мешканців, а лише малої кількості людей. Він був обговорений, зокрема , з мешканцями 4-го під"їзду напередодні, так би мовити, підписання, ми висловили своє негативне ставлення до якихось стосунків з "бочкою", але Котова вирішила все навпаки. по опитуванню мешканців робимо висновок, що більшість навіть не знає про його існування.

  Лавки, які, нібито , нам необхідно встановити, насправді зовсім не потрібні, так як на них відпочивають просто сторонні перехожі з плашкою пива та ін...

  У нас достатньо лавок , на яку , за необхідності , можна сісти.

  Всі перераховані, нібито, пункти до виконання, ми не обговорювали, бо вони нас не цікавлять. Ми вболіваємо за повне припинення роботи закладу.

  Підкажіть який механізм закриття?

  Старша по будинку маніпулює людьми, складаючи договір з закладом, проти якого виступають мешканці її будинку, бо має особливі стосунки з керевництвом.

  Станом на сьогодні, гр. Черняхівський Д.Д. власник кв.51, використовує земельну ділянку (частку прибудинкової території) по вул. М. Шимка, 22 в м. Вінниці для обслуговування належного приміщення без правовстановлюючих документів. Чому цього замало для припинення будь-якої діяльності?

 • 16 листопада 2018
  Звернення до:
  Чернега Олександр Михайлович
  Директор департаменту , Департамент архітектурно-будівельного контролю

  Доброго вечора!

  Прошу Вас перевырити законність експлуатації приміщень "Міжнародна агенція праці" що знаходиться в панельному будинку по вул.  Келецька, 60, а також приміщень поряд де власник самовільно облаштовує вихід на вулицю Келецьку. Дім панельний,згоди мешканці не надавали, доступу для маломобільних груп населення немає!!!

 • 07 листопада 2018
  Звернення до:
  Чернега Олександр Михайлович
  Директор департаменту , Департамент архітектурно-будівельного контролю

  ​Прошу допомоги у вирішенні питання з забудовником жк Андорра.Він ввів будинок в експлуатацію та в 9 секцію не підключається комунікацій закрив її на ключ і півроку ухиляється від конкретної відповіді коли будуть комунікації.В інших секціях вже рік немає газу.Юрист кожний раз висуває нові версії щодо комунікацій посилаючись на нестачу працівників в службах які підключають комунікації .Куди нам ще звертатись для рішення питання з цим горе-забудовником.

 • 31 жовтня 2018
  Звернення до:
  Чернега Олександр Михайлович
  Директор департаменту , Департамент архітектурно-будівельного контролю

  ​Прошу провести перевірку проекту згідно якого виконую облаштування вхідної групи в будинку №30 по вул. А. Янгеля (поруч з продуктовим магазином), а саме відповідність куту нахилу пандуса до норм ДБН. Прошу надати відповідь у електронному варіанті на мою електронну адресу.

 • 28 жовтня 2018
  Звернення до:
  Чернега Олександр Михайлович
  Директор департаменту , Департамент архітектурно-будівельного контролю

  Добрий день.

  Вкотре звертаюсь до Вас. Вже стало звичним кожного місяця писати звернення у різні інстанції щодо закладу"Бочка".

  І все ж таки, незаконно встановлена витяжка турбує нас, мешканців, які безпосередньо проживають впритул до неї. Неможливо відчинити вікно. Заклад не дотримується режиму роботи, відвідувачі є до 2-3 години ночі. Ще заклад планує добудовуватися, тому б"ємо у дзвони зараз, поки не пізно, щоб запобігти всіляким  розширенням установи, яка має ряд порушень. Також просимо звернути увагу, що дана згода на вирізку дерев біля "Бочки", це взагалі відкриває шлях усім викидам машин, яких проїжджає тут безліч, до наших осель. Дерева -  це наше спасіння, допоможіть.

  Отже, вкотре просимо притягти до відповідальності керівництво та ліквідувати порушення, а краще і сам заклад, бо куріння та туалет під вікнами порушує спокій мешканців та призводить до негативного впливу на нервову систему.

  Сподіваємось на позитивне вирішення питання.

 • 26 жовтня 2018
  Звернення до:
  Чернега Олександр Михайлович
  Директор департаменту , Департамент архітектурно-будівельного контролю

  ​Доброго дня!

  Я купила квартиру у ЖБК Барський. Чому  їм невдвидають Сертифіката про готовність обєкта до експлуатації у Інспекція ДАБК у Вінницькій обл.

 • 25 жовтня 2018
  Звернення до:
  Чернега Олександр Михайлович
  Директор департаменту , Департамент архітектурно-будівельного контролю

  Шановний Олександр Михайлович! Просимо Вас втрутитись в незаконе перепланування та будівництво території біля будинку по вул.Стрілецька 1. На даний момент будівельники відбійними молотками розбивають сходини нашого будинку , чим порушують спокій мешканців. перевищуючи санітарні норми шумів під час будівельних робіт в житловому будинку. Також своїми діями портять фасад будинку , не маючи на те ніяких дозволів на перепланування. У нас є офіційна відповідь Вінницької міської ради №01-00-014-49162 від18.10.2018р., що ніяких дозволів на перепланування і зміни забудовнику не надавались. Просимо негайно провести перевірку незаконної забудови !!!!!
 • 22 жовтня 2018
  Звернення до:
  Чернега Олександр Михайлович
  Директор департаменту , Департамент архітектурно-будівельного контролю

  ​Шановний Олександр Михайлович!Мешканці будинку по вул.Келецька104 повторно наполегливо просим ВАС прийняти міри стосовно гр.Вовка А та мешканців 5-го під"ізду що продовжують незаконне будівництво шляхом самозахвату територіі біля підвального приміщеня5 го під"ізду.Також гр.Вовк А не звільняє самовільно захоплені підвали де здійснює крадіжки води та єлєктроенергіі.Просимо терміново прийняти міри!З повагою.

 • 18 жовтня 2018
  Звернення до:
  Чернега Олександр Михайлович
  Директор департаменту , Департамент архітектурно-будівельного контролю

  Уважаемый Александр Михайлович. Обращаются к Вам жильцы дома по ул. Вл. Антоновича 24. Возле нашего дома начали строительство супермаркета.Часть нашей территории придворовой  за которую мы платим по 145 гр. они взяли для себя. Двор мы заасвальтировали за свои деньги.. А через двор ездят бетономешалки с цементом.  Во дворе много маленькие дети, да и взрослыи это небезопастно. Поэтому очень просим Вас разобраться  в этом вопроси и дать положительный ответ.​

 • 17 жовтня 2018
  Звернення до:
  Чернега Олександр Михайлович
  Директор департаменту , Департамент архітектурно-будівельного контролю

  Добрий день Олександр Михайлович

   Звертаюсь до Вас від іменні мешканців будинку 24 по вул В.Антоновича так як в нас по сусідству новий власник земельної ділянки П.Коцюбинського 22 зніс стару будівлю і розпочав нове будівництво і всі будівельні матеріали крупногабаритним транспортом завозить через наш двір з дітьми нема можливості вийти в двір гуляти, також він планує відгородити частину двору для зберігання своїх будівельних матеріалів. Тому ми просимо Вас роз'яснити нам чи є в нового власника право на облаштування на нашій прибудинковій території будівельного майданчика і чи можуть крупногабаритним  будівельна техніка проїзжати двориком де гуляють діти. Будемо дуже Вам вдячні за допомогу в вирішенні даного питання

 • 11 жовтня 2018
  Звернення до:
  Чернега Олександр Михайлович
  Директор департаменту , Департамент архітектурно-будівельного контролю

  В зв'язку з моїм зверненням до пана Рекути та отриманням наступної відповіді, прошу повідомити про вжиті заходи зі сторони Вашого департаменту, оскільки ситуація й досі наглядно не змінилась.

  Звернення:
  14 липня 2018

  Прошу посприяти у вирішенні ситуації, що склалася.

  Наш багатоквартирний будинок на 40 квартир, що знаходиться за адресою: м.Вінниця, вулиця Київська будинку №38а не має прибудинкової території, що унеможливлює безпосереднє облаштування дитячого майданчика, в якому є нагальна потреба, оскільки в будинку проживає 20 дітей віком до 14 років, які не мають місця, де проводити своє дозвілля.

  В сусідньому ж будинку, розташованому за адресою вул.Янгеля,75, в безпосередній близькості до нашого будинку (15 м самовільно захопленої території), восени 2017 року було побудовано дитячий та спортивний майданчик, але доступ до нього перегороджений двома  парканами, самовільно встановленими мешканцями приватного будинку №40 по вул.Київській та багатоквартирного будинку по вулиці Янгеля,75. Щоб потрапити на новозбудований майданчик, діти з нашого будинку вимушені обходити будинок по вулиці Янгеля,75 у максимальній близькості до проїзної частини з пожвавленим рухом транспорту, чим наражаються на небезпеку. В разі демонтажу самовільно встановлених парканів та благоустрою захопленої  та занедбаної території  (де зараз знаходиться курник, смітник та звалище), діти напряму виходитимуть із двору на майданчик, уникаючи виходу на дорогу. До того ж, майданчик є комунальною власністю, а деякі мешканці будинку по вулиці Янгеля,75 реагують так, ніби відвідувачі майданчика опинились на їх приватній території.

  Просимо повернути право вільного пересування територією вінницької громади усім мешканцям міста та зобов'язати порушників усунути перешкоди в доступі до дитячого майданчика, а саме: здійснити демонтаж парканів та очищення території від сміття, після чого посприяти у асфальтуванні проходу комунальними службами.

  Довідково: прохід, про який йде мова у зверненні, є у будівельному плані нашого будинку, як прохід до смітника, розташованого в дворі будинку по вул. Янгеля,73. Натомість, зараз мешканці нашого будинку виносять сміття "урочисто", прогулюючись по центральним вулицям з кульками зі сміттям.

  Також, в разі наявності дозвільних документів на спорудження зазначених парканів, прошу надати їх копії для подальшого оскарження в суді.

  Дякуємо за розуміння та сподіваємось на найшвидше вирішення нашої проблеми.


  Відповідь:
  07 серпня 2018
  ​На опрацюванні в департаменті архітектури та містобудування перебуває Ваше звернення від 14.07.2018 р. щодо здійснення демонтажу парканів, що самовільно  встановлені  мешканцями  приватного будинку по вул. Київська, 40 та багатоквартирного будинку  по вул. Янгеля, 75, а також очищення вказаної території від сміття та асфальтування проходу комунальними службами повідомляємо наступне.

  При обстеженні території  31.07.2018 р. встановлено факт самовільного захоплення мешканцями приватного сектору земельної ділянки загального користування. З боку будинку № 38а по вул. Київській встановлено металевий паркан, з боку двору будинку № 75 по вул. Янгеля – бетонну огорожу.

  З’ясовано, що дитячий майданчик який знаходиться у дворі будинку № 75 по вул. Янгеля перебуває на балансі в департаменті житлового господарства Вінницької міської ради та обслуговується  ТОВ «ЖЕО». 

  Враховуючи вищевикладене, Ваше звернення було перенаправлене на розгляд  до департаменту самоврядного контролю, департаменту житлового господарства, департаменту архітектурно-будівельного контролю, КП ВМР «Муніципальна поліція», ТОВ «ЖЕО» для опрацювання та вжиття заходів відповідно до повноважень. 


 • 08 жовтня 2018
  Звернення до:
  Чернега Олександр Михайлович
  Директор департаменту , Департамент архітектурно-будівельного контролю

  Здравствуйте!

  ​Возле дома Келецкая 52, развернуто строительство автомойки (Разрешение ВН 061182671831 от 24.09.2018). Возникает вопрос каким образом дается разрешение на строительство таких объектов возле центральных улиц, напротив жилых домов? Мы, жильцы многоквартирного дома по адресу келецкая 50б, а также жильцы общежития по адресу Келецкая 52 выступаем против автомойки перед нашими окнами, потому что это шум, это выброс химии, это опасность для детей, ведь там будет насыщенный автомобильный трафик. Просим вас помочь нам остановить строительство данного объекта.

 • 01 жовтня 2018
  Звернення до:
  Чернега Олександр Михайлович
  Директор департаменту , Департамент архітектурно-будівельного контролю

  ​​Здравствуйте! Вопрос по новострою Набережный Квартал-2, по адресу г. Винница, ул. Черновола,29. Застройщик на нашей территории строит платную автопавковку, причем прямо на наших коммуникациях. Роют ямы там, где проходит подводка воды и электричества к нашему дому, и в дальнейшем собираются продавать в частную собственность эти участки ( повторяю- с нашими центральными коммуникациями)!!! куда обращаться? помогите!!!