• 16 червня 2019
  Звернення до:
  Фурман Роман Сергійович
  Директор департаменту , Департамент житлового господарства

  ​Добрий день.Дайте відповідь за тариф 3.56 грн ,що повинна робити двірник .Напевно не раз на тиждень прибирати ТІЛЬКИ ПРИБУДИНКОВУ ТЕРИТОРІЮ, але і ще щось .По проспекту Юності 81,нажаль вона робить тільки це .Кущі перед вікнами більше зросту людини, під`їзди не миються, не прибираються ,під балконами також. Дякую за відповідь. 

 • 11 червня 2019
  Звернення до:
  Фурман Роман Сергійович
  Директор департаменту , Департамент житлового господарства

  ​Шановний Романе Сергійовичу!

  На прибудинковій території будинку 75 просп.Космонавтів вже більше року існує загроза травмуванню та життю людей у вигляді не закритої шахти стоку (відкритий люк). Прошу вжити заходів по усуненню данної небезпечної ситуації.

 • 11 червня 2019
  Звернення до:
  Фурман Роман Сергійович
  Директор департаменту , Департамент житлового господарства

  Доброго дня. 

  Я проживаю за адресою: вул. Станіславського, буд. 11, кв. 66. Моя квартира знаходиться на другому поверсі будинку, три вікна виходять у закритий двір, зокрема вікна спальної кімнати.  Будинок п'ятиповерховий з 7-ма під'їздами, схожий на літеру "П". У внутрішньому дворі побудована альтанка, в якій практично щовечора збирається молодь на посиденьки з алкоголем, без алкоголю туди, в пізній час, ніхто не приходить. Посиденьки тривають до 2-ї - 3-ї ночі: сміх, гамір, іноді сварки. Ніхто з мешканців з п'яною і неадекватною молоддю не хоче зв'язуватись. Сил просто уже немає , заснути з відчиненими вікнами неможливо, як і з зачиненими - душно і спекотно.  Виклики поліції не рятують, бо за подібну поведінку ще нікого не покарали, хоча б штрафом. Після приїзду поліцейських, які розганяють попередніх, на зміну приходить інша компанія. В дворі, багато діток різного віку, жодної качельки немає, лиш ця злощасна альтанка. Допоможіть!!! Люди в розпачі. В ЖЕКу сказали що ми не маємо права самотужки зносити цю альтанку. Незважаючи на незадоволення мешканців, вони лише щороку оновлюють фарбу на ній. Що нам робити?


 • 07 червня 2019
  Звернення до:
  Фурман Роман Сергійович
  Директор департаменту , Департамент житлового господарства

  ​Доброго дня, шановний Романе Сергійовичу! 

  Ми проживаємо на першому поверсі, все що ми бачимо у вікно- це ліс. Це кущі вище зросту людини, які не стрижуть; це трава до поясу, де звичайно грались діти, не кошена, хоча жео обіцяв це зробити до кінця травня. Дерева закривають доступ сонця, хоча в нас сонячна сторона. В цьому році через постійні дощі і неможливість проникнення сонячного проміння, в будинку ми вже відчуваємо сирість. Так як проживаємо на першому поверсі, сушки для білизни знаходяться на вулиці. На них лежать гілки дерев, що робить неможливим користуватись сушками,  також гілки лежать на проводах. 

  Ми-мешканці квартир на першому поверсі звертаємося до вас із проханням чистки дерев. Також є дерева в аварійному стані, так як дуже старі і високі. 

  Дякуємо заздалегідь. 

 • 06 червня 2019
  Звернення до:
  Фурман Роман Сергійович
  Директор департаменту , Департамент житлового господарства

  ​По вулиці І.Бевза біля будинку №5 росте старе високе дерево (каштан), яке всохло. При теперішніх буревіях при падінні воно загрожує пошкодженню прилеглих будинків і лінії електропередачі. Мешканці цих будинків просять вжити необхідних заходів. Дякую.

 • 06 червня 2019
  Звернення до:
  Фурман Роман Сергійович
  Директор департаменту , Департамент житлового господарства

  ​Я пенсіонерка, інвалід другої групи, сімья загиблого ветерана ВВ. Неодноразово зверталась до  управляючої кампанії МКП УК "Господар-люкс". Я живу на першому поверсі пьятиповерхового будинку "хрущовка". Моє вікно виходить на козирьок підїзду. Коли йде дощ,  вода попадає не в водосточну трубу, а на козирьок. Мені в вікно падає і вода, і осколки цегли, яка сипеться з даху. Бо на даху розвалені оголовки витяжної труби і камінці сипляться і на моє вікно, і в вентиляцію.   Я зверталась з цього приводу раніше, коли ще були ЖЕКи. вони до кінця не доробили, через півроку після їх ремонту все змило, і труба валиться далі.  Оголовок труби в аварійному стані.

  Прошу Вас допомогти відремонтувати оголовок вентиляційної труби на даху та полагодити верхівку водосточної труби та саму водосточну трубу, щоб дощ відводився через неї, а не через наші вікна.

  Буду вдячна за допомогу,

  Шендерук Лідія Іванівна


 • 06 червня 2019
  Звернення до:
  Фурман Роман Сергійович
  Директор департаменту , Департамент житлового господарства

  ​Доброго дня.

  Прошу Вас розглянути скаргу на утримання будинку за адресою м. Вінниця,  вул. Лялі Ратушної 130. 

  Будинок перебуває у стані повної антисанітарії. Під'їзди брудні, стіни та підлога пошкодженні. Фарба зносилася. Скло на деяких вікнах відсутнє, постійно вода в коридорах або на сходах, не приємний запах, цвіль та облущення. Сходи лівого внутрішнього входу перебувають в аварійному стані,  вони майже знищені,  провалюються. Для того,  щоб не впасти та не отримати тілесних ушкоджень, їх закрили старою фанерою та не потрібними дверима. Ситуація жахлива. Прошу Вас вплинути, тому як цільове використання коштів на утримання будинку  абсолютно відсутнє.

 • 05 червня 2019
  Звернення до:
  Фурман Роман Сергійович
  Директор департаменту , Департамент житлового господарства

  Шановний, Роман Сергійович!

  Прошу Вас змусити управляючу компанію житло гарант (колишня ЖЕК 12) невідкладно вжити заходів щодо заміни зношеної залізної труби лівневої каналізації в будинку на 9-му поверсі 3-го під'їзду, що знаходиться за адресою проспект Юності 44. Незважаючи на регулярні заявки в телефонному режимі на гарячу лінію міської ради (вже тричі за останні 4 дні), ніяких дій, окрім банальної відписки, що течію усунено, не відбувається. Чекати вже немає ніякої можливості, бо ситуація тільки погіршується через постійні дощі. Труба повністю в аварійному стані (дві дірки по 15 см.(особисто обмотав діри клейкою стрічкою)). Єдиний вихід – заміна на пластикову!!!  Після зливи 01.06.2019 було затоплено три квартири!!! Минулого літа особисто відремонтували дах (заміна руберойду на понад 100 кв.м даху). Постає риторичне запитання, для чого існує ця управляюча компанія, яка нічого не робить для людей окрім збору коштів за обслуговування будинку?).
   Велика надія на Вашу рішучу управлінську позицію щодо впливу на рішення даної проблеми.


 • 05 червня 2019
  Звернення до:
  Фурман Роман Сергійович
  Директор департаменту , Департамент житлового господарства

  ​IШановний Романе Сергійовичу, звертаюсь до Вас за допомогою ! Жителі 3 -го під"їзду  будинку 19, що по вулиці Литвиненко не мають змоги ні вийти з підїзду, ні повернутись до квартири, Доріжка, що веде до під"їзду, деформова з ямами, тріщинами, хвилями. Вхід до під"їзду потребує негайного ремонту.  Давно утворились отвори під плитою біля вхідних дверей, бетонна плита, що нависає над вхідними дверима у будинок замокає, руйнується. Неодноразове звернення жителів до ТОВ "ЖЕО" результатів не дало, обстеження спеціалістом не проводилось.  Рахунки за ненадані житлово-комунальні послуги приходять вчасно. Серед мешканців багато людей похилого віку та молодих сімей з дітьми. Просимо Вашої участі. 

 • 02 червня 2019
  Звернення до:
  Фурман Роман Сергійович
  Директор департаменту , Департамент житлового господарства

  Вітання! Романе Сергійовичу!

  Звертається до вас Аріна Кантоністова (Кривогуз), уповноважена особа будинку №74 по вулиці Київська, що у Вінниці.

  Від імені мешканців нашого будинку прошу допомогти  у вирішенні спірної ситуації.

  31 травня 2019 року на частині нашої прибудинкової території, між будинками №74 по вул. Київська та №12 по вул. Грибоєдова,  проводились роботи по  її облаштуванню. Роботи здійснювала наша управляюча компанія (звернення до міськради Вінниці про це надходили раніше, на що було отримано дозвіл).

  Мешканець сусіднього будинку №6 по вул. Грибоєдова Валерій Кицик став на заваді цих робіт. Пояснював тим, що ця ділянка є проїзною дорогою.  Свою позицію Валерій Кицик аргументує тим, що йому зручно проїжджати спірною ділянкою до свого будинку. Адже, через інші шляхи йому стають на заваді страх проїжджати біля газової заправки, яка розташовується неподалік вул. Київська, 78 та смітником, які поруч з нашим будинком. Зауважував і на тому, що під'їзд спецтранспорту до вул. Грибоєдова, 6,  може бути здійснений лише цією спірною ділянкою.

  Ми були вимушені викликати Патрульну поліцію Вінницької області для врегулювання ситуації. Через те, що пан Валерій поводився вкрай агресивно, мені викликали швидку допомогу (гіпертонічний криз). Зрештою, роботи по облаштуванню нашої прибудинкової території були проведені.

  Проте, Валерій Кицик продовжує створювати конфліктну ситуацію й надалі.

  Ввечері 2 червня Кицик вкотре спровокував скандал з мешканцями нашого будинку (НАГОЛОШУЮ, це не вперше, коли він агресивно та неадекватно поводиться нашими мешканцями через вищевказаний конфлікт, та непристойно висловлювався у в адресу посадових осіб міської ради та нашої управляючої компанії). Цього ж  разу ми були вимушені звертатися до Муніципальної варти м. Вінниці.

  Чому пан Валерій Кицик доводить свою правоту? Кілька років тому, колишній відповідальний по нашому будинку, замовляв роботи по облаштуванню прибудинкової території. Були встановлені бордюри та облаштований асфальтований прохід. Того разу мешканці 6-го будинку по вул. Грибоєдова САМОВІЛЬНО понизили бордюри, чим спричинили широкий проїзд для транспорту по зеленій зоні. Хоча жителі нашого будинку були проти цього.

  Разом із тим, що цім стихійним проїздом користувалися задля зручності власники автомобільних транспортних засобів, які мешкають поруч, рухатися ним почали і багаточисельні клієнти газової заправки, що навпроти Київська, 78. У хаотичному порядку влаштували  для себе зручний шлях. Щоденно тут проїжджали на швидкості сотні автомобілів.  Вщент розбили асфальт (кожного разу, коли падав дощ, у нашому дворі утворювалися гігантські калюжі із багнюкою). Біля спірної ділянки розташовується дитячий майданчик. На щастя, тоді обходилося без жертв, коли діти могли потрапити під колеса. Також зауважуємо на тому, могла статися і інша прикра ситуація. Під землею, на території спірної ділянки, проходять централізовані міські комунікації. Ця частина не розрахована на такий масив транспорту з такою вагою (їздили великі буси, інколи вантажівки).

  Неодноразово ми спілкувалися з Валерієм Кициком з проханням припинити скандали. Дати змогу нам зрештою спокійно, без скандалів та агресії з його боку, завершити облаштування нашої прибудинкової території, аби забезпечити тут порядок та забезпечити безпеку для людей та дітей . Аргументували до відома, що до його будинку, де він мешкає,  є затверджені маршрути спецтранспорту. Натомість, з його боку йдуть погрози, агресія, та підбурення мешканців. На думку наших мешканців, він це робить лише задля його зручностей під'їзду до його будинку.

  Просимо:

  Аби уникнути подальших конфліктів із представниками будинку №6 по вул. Грибоєдова (у особі Валерія Кицика), пропонуємо наступне: так, як Валерій Кицик акцентує на тому, що спецтранспорт до його будинку можливий лише через частину нашої прибудинкової території (між будинками №74 по вул. Київська та №12 по вул. Грибоєдова), ЗДІЙСНИТИ обстеження плану під'їздів  спецтранспортом цього будинку. Згідно мапі Вінниці, там існує проїзд з боку вулиці Грибоєдова. Проте, можливо, він не здатний приймати цей транспорт через порушення на це можливих норм по своїй території. У такому разі, у вашій компетенції  та інших департаментів, притягнути до відповідальності та зобов'язати  відповідальних осіб по Грибоєдова, 6, усунути ці порушення.

  З повагою, Аріна Кантоністова (Кривогуз). 


 • 30 травня 2019
  Звернення до:
  Фурман Роман Сергійович
  Директор департаменту , Департамент житлового господарства

  ​Доброго дня. Шановний Романе Сергійовичу, прошу надати відповідь, чому не виконані роботи, обіцяні вами та УК "господар люкс" 6.12.2018р.? Нагадаю - ремонт та встановлення гойдалки на дитячий майданчик, це заборгованість УК ще з часів існування ЖЕКу. У відповіді вказано - "за інформацією МКП "УК "Господар Люкс"", ремонт гойдалки за вказаною адресою буде виконано під час весняних заходів в 2019 році." Загалом дитячий майданчик, яким користуються діти і мешканці не лише нашого будинку, а й будинків Порика 15, Порика 21, пр-т Юності 31, пр-т Юності 29 ніколи не ремонтувався, усіі роботи по ремонту й обслуговуванню проводились мешканцями нашого будинку (те що можливо виконати своїми силами). Майданчик знаходиться також на прибудинковій території буд. Юності 31, можливо УК "господар люкс" варто долучитись до його обслуговування та виконання своїх обов'язків?! 

 • 28 травня 2019
  Звернення до:
  Фурман Роман Сергійович
  Директор департаменту , Департамент житлового господарства

  ​Звертаюсь до Вас за допомогою з приводу ремонту покрівлі нашого будинку що знаходиться за адресою вул.600 річчя 74. Покрівля знаходиться в жалюгідному стані,про що засвідчили недавні зливи. Поточний ремонт вже не допомагає,протікає на 50% площі. Просимо Вас допомогти з ремонтом,чули що є схема 70/30. Дякуємо.

 • 27 травня 2019
  Звернення до:
  Фурман Роман Сергійович
  Директор департаменту , Департамент житлового господарства

  ​Уважаемый Роман Сергеевич. Моя проблема состоит в следующем: Дело в том что во время дождя из вент. решетки в кухне начинает бежать вода. Поэтому часто приходиться ночевать на кухне, чтобы не затопить соседей .Мои обращения в управляющую компанию ничего не дают.У них то много заявок, то моя заявка вдруг теряется. Пследнее обращение было 20.05.2019г .сегодня позвонил заявку не смогли найти пришлось подавать новую и это уже не впервые. Очень прошу помочь в решении проблемы.   С Уважением Тюленвв. Н.М.

 • 27 травня 2019
  Звернення до:
  Фурман Роман Сергійович
  Директор департаменту , Департамент житлового господарства

  ​Висловлюю, величезну вдячність Фурману Роману Сергіцовичу,  за оперетавне вирішення проблеми (за зверненням від 01.05.2019р.), щодо завершення робіт по заміні труб та неведенні порядку по закінченню робіт на вул. Гладкова буд 5.

 • 22 травня 2019
  Звернення до:
  Фурман Роман Сергійович
  Директор департаменту , Департамент житлового господарства

  ​Доброго дня ,звертаюсь до вас з проханням допогти привести до ладу дитячий майданьчик в нашому дворі за адресою проїзд Станіславського 2, в нашому дворі дуже багато маленьких діток , а умов де гратися майже немає,гірка вже зламала ось ось розвалиться , в пісочниці немає піску діти колупаються в чому є , і гойдалки майже живі. 

 • 22 травня 2019
  Звернення до:
  Фурман Роман Сергійович
  Директор департаменту , Департамент житлового господарства

       Ініціативна група та всі мешканці  будинку по вул.Заболотного №9 висловлюємо щиру подяку Фурману Роману Сергійовичу! Подяку за велику допомогу у проведенні капітального ремонту по утепленню фасаду нашого будинку  та по замінні вікон у під'їздах, а також швидкому реагуванню на наші звернення, обрізку дерев.  Ми неодноразово звертались до вашого департаменту у вирішенні різних господарських питань і завжди зустрічали розуміння та бажання нам допомогти. 

       Дуже приємно жити і працювати з людьми, які вболівають за якість життя і проблеми мешканців міста. Хочеться ще раз щиро подякувати за Вашу підтримку та за  Ваше щире і чуйне серце. За те, що Ви не стоїте осторонь проблем простих людей. Нехай Ваша доброта і щедрість повернуться до Вас сторицею. Бажаємо Вам  всіяких благ і процвітання. Нехай Бог  Вам пошле міцного здоров'я, радості і щастя!


 • 20 травня 2019
  Звернення до:
  Фурман Роман Сергійович
  Директор департаменту , Департамент житлового господарства

  ​Доброго дня!Звертаємось до Вас з приводу нашої проблеми з приводу того,що наша сосідка збирає мусор,і через це ми залишились без гарячого водопостачання їй дали термін до 31 05 але вона сказала що зовсім нічого робити не буде їй води не потрібно!!! Чому ми маємо сидіти без води і жити в будинку в якому розвелися миші і повний антисанітарійний стан!Вплиньте будь ласка на неї ми уже викликали соціальну службу але ніяких дій не було прийнято і надалі так жити просто не можливо якщо ніяких дій не буде прийнято то ми будемо викликати "Контролер")

 • 20 травня 2019
  Звернення до:
  Фурман Роман Сергійович
  Директор департаменту , Департамент житлового господарства

  ​Доброго дня, Романе Сергійовичу!

  Ми, мешканці будинку 76 а по вул.Пирогова, де в основному живуть інваліди по зору 1 групи, звертаються до Вас з криком душі!!! 

  Біля нашого будинку відбулося будівництво кварталу "Пироговский". На даний час проводиться благоустрій його території. Позаду нашого будинку, де знаходяться балкони, роблять сквозну дорогу, відступивши від балкону 1 метр. Для нас це - трагедія, так як ми завжди вільний час проводимо на території нашого будинку, бо невзмозі  здійснювати прогулянки  в інших місцях. А ця дорога буде надавати нам небезпечний простір. А також це завадать у просушуванні білизни на балконах, провітрюванні квартири та створить шумне середовище.

  Просимо Вас направити комісію з Вашого боку в найближчий час, тому що вже починає будуватися дорога, і посприяти в правильному рішенні, яке не буде нас обмежувати в повноціному житті!

  І ми хочемо знати, хто є керівником даного будівництва, тому що ця людина нас завжди обманювала, а саме:

  - замість обіцяних 6-8-10 поверхів, побудували - 13!

  - демонтували всі турнікети для сліпих, які обіцяли встановити відразу після будівництва!!!!

  -а тепер ще і ця дорога, про яку і мови не було!!!!

  НАМ ХОТЬ ІЗ БУДИНКУ НЕ ВИХОДЬ......(((((((((((((((((

  Будь ласочка, допоможіть нам! Врятуйте нас від таких обмежень!

 • 20 травня 2019
  Звернення до:
  Фурман Роман Сергійович
  Директор департаменту , Департамент житлового господарства

  ​Шановный Роман Сергійович !

  Прошу Вас допомогти у вирішенні НАГАЛЬНОЇ БОЛЮЧОЇ ПРОБЛЕМИ з центральною  каналізацією у нашому будинку, за останній місяць зверталися у водоканал безліч разів але проблема лише посилюється інтенсивністю викликів аварійки, пояснень ніяких неотримуємо, проблему вирішувати ніхто не поспішає, проблема у тому, що діаметр центральної каналізаційної труби випуску у міські стоки замалий для сучасного навантаження, у зв'язку із цим постійно відбувається витоки стоків як не у підвал -то позаду будинку створюється озеро фікалій, сморід стоїть неймовірний, люди на межі байкоту оплати за послуги водоканалу.  ДОПОМОЖІТЬ БУДЬ ЛАСКА вирішити дане питання як можна швидше.


  Дякую вам за оперативне рішення проблемних питань у попередніх зверненнях!!! З повагою уповноважений по будинку 600-річчя 42 Григорій Сергійович.

 • 18 травня 2019
  Звернення до:
  Фурман Роман Сергійович
  Директор департаменту , Департамент житлового господарства

  Шановний Романе Сергійовичу!

   

  Звертаємось до Вас з приводу перешкоджання діяльності ОСББ "САДКИ." мешканцями будинку №190 по вул. Князів Коріатовичів у м.Вінниці.

  Керівництво ОСББ "САДКИ." здійснює свою діяльність у відповідності до чинного законодавства України у тісній співпраці з міськвиконкомом м.Вінниці,  та відповідно до рішень зборів співвласників ОСББ "САДКИ.", які оформлюються відповідними протоколами.

  Так названі "активісти" будинку №190 по вул. Князів Коріатовичів, які надали Вам скаргу, не мають ніякого відношення до будинку по вул. Р. Скалецького 35/194 та його прибудинкової території.

  З цього приводу надаємо Вам відповідну інформацію.

   

  По-перше

  Щодо самовільного вирізання дерев в дворі ініціативною групою ОСББ"САДКИ.".

           Згідно листа голови правління ОСББ "САДКИ." до міського голови Моргунова С.А. міськвиконкомом з 27.11.2018 проведені планові роботи щодо приведення у належний стан зелених насаджень на прибудинковій території будинку", яка належить міській раді.

           Контроль робіт із санітарної обрізки дерев на прибудинковій території ОСББ "САДКИ." здійснила муніципальна поліція Вінницької міської ради.

  Крім того в результаті цієї обрізки було відкрито під небо "генделик", який створили мешканці будинку №190 по вул. Князів Коріатовичів, де за підтримкою самогонщиці цього будинку постійно проводяться п'янки.

  За цю обрізку всі мешканці будинку № 35/194 по вул. Р.Скалецького дуже вдячні особисто Вам.

   

  По-друге

  Щодо прибудинкової території. Прибудинкова територія – це територія навколо багатоквартирного будинку, визначена актом на право власності чи користування земельною ділянкою і призначена для обслуговування багатоквартирного будинку

  (Правила утримання жилих будинків та прибудинкових територій, затвердженими наказом Держжитлокомунгоспу України від 17.05.2005 № 76, зареєстрованими в Міністерстві юстиції України 25.08.2005 за №927/11207).

  На сьогодні правове врегулювання питання використання землі під багатоквартирним житловим будинком по вул. Р.Скалецького №35/194 врегульовано Конституцією України, Земельним кодексом України, Цивільним кодексом України, Законами України «Про землеустрій», «Про оренду землі», «Про основи містобудування», «Про регулювання містобудівної діяльності», «Про об'єднання співвласників багатоквартирного будинку», постановою Кабінету Міністрів України від 11.10.2002 № 1521 «Про реалізацію Закону України «Про об'єднання співвласників багатоквартирного будинку».

  Прибудинкова територія будинку по вул. Р. Скалецького №35/194 є спільним майном його співвласників (власників квартир та нежитлових приміщень), що належить їм на праві спільної сумісної власності. У разі відсутності акту на право власності чи користування земельною ділянкою межі прибудинкової території встановлюються технічним  паспортом домоволодіння  №35/194 вул. Р. Скалецького. Це однозначно висновується з п. 6 ч. 1 ст. 1 та ч. 1 ст. 5 Закону України "Про особливості здійснення права власності у багатоквартирному будинку" від 14.05.2015 р. № 417-VIII та ч. 2 ст. 382 Цивільного кодексу України.

  Відповідно до п. 1 ч. 1 ст. 6 та п. 1 ч. 2 ст. 10 Закону № 417 передбачено, що співвласники мають право вільно користуватися спільним майном багатоквартирного будинку з урахуванням умов та обмежень, встановлених законом або рішенням співвласників, а збори співвласників вповноважені приймати рішення, зокрема, про встановлення, зміну та скасування обмежень щодо користування ним.

  Таким чином, оскільки прибудинкова територія є фактичною власністю ОСББ "САДКИ.", не "активісти" будинку №190 по вул. Князів Коріатовичів, а тільки співвласники будинку №35 по вул. Р.Скалецького можуть і мають право розпоряджатися нею на власний розсуд, в тому числі й шляхом обмеження доступу сторонніх автомобілів.

   

  По-треттє.

  Пунктом 2 ч. 1 ст. 13 Закону України "Про благоустрій населених пунктів" від 06.09.2005 р. № 2807-IV до об'єктів благоустрою населених пунктів належать, зокрема, прибудинкові території.

  Підпунктами 5, 9 ч. 1 ст. 21 цього ж Закону передбачено, що елементами  (частинами)  об'єктів  благоустрою є технічні засоби регулювання дорожнього руху та малі архітектурні форми.

  Довідково:

  Технічні засоби – спеціальні технічні засоби,  призначені для організації  та  регулювання  дорожнього  руху   (дорожні   знаки, інформаційні   табло,   дорожня   розмітка,  сигнальні  стовпчики, транспортні та пішохідні  огородження  різних  типів,  світлофорне обладнання тощо) (ст. 1 Закону України "Про автомобільні дороги" від 08.09.2005 р. № 2862-IV).

  Мала  архітектурна  форма  –  це елемент декоративного чи іншого оснащення об'єкта благоустрою. До малих архітектурних форм належать, зокрема, огорожі, ворота, ґрати (ч. 2 ст. 21 Закону №м 2807).

  Таким чином, шлагбауми, паркани, антипаркувальні тумби і т.ін. вважаються елементами об'єктів  благоустрою якими співвласники можуть "захистити" прибудинкову територію від сторонніх автомобілів та сторонніх автомобілів "активістів" будинку №190 по вул. Князів Коріатовичів.

  У зв'язку з тим, що у нашому дворі є неодноразові випадки автомобільних перегонів по прибудинковій дорозі, які влаштовують деякі неадекватні водії міста по обминанню проїзду перехрестя зі світлофорами на вул. Р.Скалецького і князів Коріатовичів, був конкретний випадок травмування такими "шумахерами"  дитини із "активного" будинку №190 по вул. Князів Коріатовичів.

   Такі "гонки" створюють загрозу життю мешканців будинку, інших людей, і особливу загрозу складають для дітей.  Члени об'єднання співвласників багатоквартирного будинку "САДКИ." на зборах від 10.05.2019 (протокол №4) прийняли рішення з метою виключення загрози життю мешканців будинку, інших людей, і особливо дітей,  встановити на прибудинковій дорозі між 2 та і 3 під'їздами спеціальні антипаркувальні напівсфери для обмеження наскрізного проїзду легковими автомобілям, створити умови для заїзду легкових автомобілів до 1 і 2 під'їздів зі сторони вул. князів Коріатовичів, до 3 і 4 під'їздів зі сторони вул. Р. Скалецького.

  З часу встановлення антипаркувальних напівсфер значно знизився наскрізний рух автомобілів через прибудинкову дорогу. Стало набагато безпечніше пересуватись мешканцям будинку і дітворі та комфортніше жити в будинку.

  Антипаркувальні напівсфери абсолютно не перешкоджають руху автомобілів мешканців будинку №190 по вул. Князів Коріатовичів, які мають вільний виїзд і на вулицю Р.Скалецького, і на вулицю князів Коріатовичів. Обмеження руху автомобілів стосується тільки автомобілів що пересуваються біля будинку №35/194 по вул.Скалецького.

  Також наявність напівсфер абсолютно не заважає ходити дітям в школу, не створює перешкод для вигрузки продуктів у магазин (взагалі з двору продукти не розвантажуються!).

  Крім того, напівсфери не створюють перешкод доступу до під'їздів будинку автомобілів екстрених служб м. Вінниці.

   

  Відповідно до вищеозначеного просимо Вас:

   

  особисто втрутитись в питання перешкоджання діяльності ОСББ "САДКИ." мешканцями будинку №190 по вул. Князів Коріатовичів у м.Вінниці та заблокувати втручання "деяких ініціативних клопотальщиків" в роботу ОСББ;

  затвердити встановлення на прибудинковій дорозі між 2 та і 3 під'їздами будинку №35/194 по вул.Скалецького спеціальні антипаркувальні напівсфери для обмеження наскрізного проїзду легковими автомобілями відповідно до рішення співвласників ОСББ "САДКИ." від 10.05.2019 (протокол №4).

   

  Шановний Романе Сергійовичу! 

   

           Ми Вас дуже просимо зрозуміти наше занепокоєння за життя наших мешканців будинку, особливо дітей.

  Зрозумійте нас правильно, якщо Ви заборонити напівсфери і змусите їх зняти, то не дай Бог, якщо якийсь наркоман пошкодить чиюсь дитинку, це буде на Вашій совісті.

   

           Надіємося на Ваше розуміння,

   

  З повагою,

   

  За дорученням членів ОСББ "САДКИ."

  О.ХАРИТОНЮК

   


 • 18 травня 2019
  Звернення до:
  Фурман Роман Сергійович
  Директор департаменту , Департамент житлового господарства

   

  Я, Крилова Олена Василівна, проживаю на п'ятому поверсі будинку за адресою проспект Юності 24/44 більше трьох років. Як власником, мною зроблений капітальний ремонт в квартирі. Однак, усі ці роки стеля квартири регулярно протікає і під час танення снігу, і під час дощів. Через це, стеля в кухні і єдиній кімнаті (де прокладено вологостійкий гіпсокартон), а також стіни постійно вологі. Як наслідок - відклеїлися шпалери, ушкодилася штукатурка і з'явилася цвіль.

  Незважаючи на регулярні заявки в телефонному режимі (1-3 заявки щоквартально), ніяких дій, окрім прибирання снігу взимку, не відбувається. Чекати вже немає ніякої можливості, бо ситуація тільки погіршується і постійно оновлювати ремонт досить накладно. Крім того, у квартирі підвищена вологість, що погано впливає на здоров'я. А я, між іншим, знаходжуся в відпустці по догляду за дитиною до трьох років.

  Всі комунальні платежі оплачуються нами з чоловіком вчасно і в повному обсязі, заборгованість відсутня.

  В зв'язку із вищевикладеним, прошу невідкладно вжити заходів щодо капітального ремонту дах над однокімнатною квартирою №44 по проспекту Юності 24.


  З повагою • 17 травня 2019
  Звернення до:
  Фурман Роман Сергійович
  Директор департаменту , Департамент житлового господарства

  Доброго дня. 

  Звертаюсь до Вас з проханням у сприянні вирішення питання наявності небезпечного для життя та здоров‘я ліфта, який знаходиться у другому під’їзді будинку за адресою: Константиновича 37.

  Чому я вважаю ліфт небезпечним?

  Справа у тому, що, сьогодні, коли моя дружина з малою дитиною поверталася додому, виникла така загрозлива ситуація: викликавши ліфт на першому поверсі, він спустився та відкрилися двері ліфта, згідно правил, моя дружина зайшла до ліфтової кабіни, а за нею заходила дитина, та ліфт не відреагував на навантаження вагою дорослої людини (ця функція раніше працювала), і почав швидко зачиняти двері не реагуючи на супротив руками дружини, в останню мить вдалося дитину ривком висмикнути з зверей до кабіни. Після цього ліфт нікуди не рухався, та не реагував на натискання будь яких кнопок, окрім двох кнопок,які не відрізняються на вигляд та при натисканні яких лунав дзвінок. Моя дружина, сидячи в ліфті з наляканою дитиною зателефонувала до оператора Вінницяміськліфт, та інструкції оператора не допомогли ні зрушити ліфт ні відчинити двері та пообіцяли відправити механіка. Після завершення розмови з оператором, через декілька хвилин, сусід з 5-го поверху викликав ліфт, він піднявся та відкрилися двері і пасажири швидко вийшли. Сусід почувши про несправність сказав що нещодавно 30 хвилин просидів у ньому, та пішов сходами. 

  Я також згадав, що декілька днів тому, коли я заходив до кабіни ліфта за людиною, яка мене не побачила і натиснула кнопку поверху, двері ліфта не відреагували на наявність перешкоди у вигляді людини та зажавши лікоть ліфт почав рух , руку я тоді зумів висмикнути. 

  Також хочу зазначити , що ситуації з непрацездатністю ліфта, та випадки коли всередині опиняються замкнені люди, трапляються у нас декілька разів на тиждень. Сама ліфтова кабіна на вигляд не викликає довіру: дуже-дуже погане освітлення, металеві кнопки, які колять  палець при натисненні , стерта нумерація, спалені пластикові кнопки, пошкодженні стіни та підлога всередині кабіни, відсутня амортизація при закриванні дверей на декількох поверхах, внаслідок чого при закриванні дверей ліфта лунає дуже гучний звук удару металевих дверцят ліфта, одна об одну. І не можна це списати лише на вандалізм людей- користувачів, адже ця ситуація не змінна роками, та я не пам’ятаю щоб останні роки проводились  хоч якісь роботи в ліфті, окрім закріплення всередині рекламного щита, в якому регулярно оновлюється актуальна реклама. 

  Прошу Вас, якнайшвидше, відреагувати діями на моє звернення, оскільки , хоч із складнощами, ми зможемо уникати користування ліфтом ( напевно, бо живемо на верхньому поверсі), але в нашому 10-и поверховому під’їзді проживає багато людей похилого віку та з серцево-судинними захворюваннями, дітей раннього віку, яких батьки транспортують в дитячих колясках та є людина, яка пересувається на інвалідній колясці. Всі ці люди не те що не можуть обійтися без ліфта, вони не зможуть протистояти некоректній роботі поламаного ліфта. 

  Сподіваюсь на Ваше розуміння всієї серйозності ситуації, та оперативність, яка дозволить уникнути нещасних випадків


 • 17 травня 2019
  Звернення до:
  Фурман Роман Сергійович
  Директор департаменту , Департамент житлового господарства

   Шановний Роман Сергійовичу.До вас звертаюсь,як до останньоі надіі.Я проживаю в 5 поверховому будинку на останньому поверсі.Хворію цілу зиму алергією на грибок.В квартирі сирість Постійно зі стелі тече річкою вода.Обвалилися обоі,Рушиться штукатурка.Руйнується бетонна плита.Загроза короткого замикання та пожежі єлектрики.Там все замокло та течуть по проводці струмки.За комунальні боргу немає і не було. Субсидією не користуємося,бо я не працюю за хвороб.Комунальні платимо 3600гр в місяць!Неоднаразово зверталися та писали листи до Жеку.реєстрували іх.Прийшла інжинер,постояла.Ніякого не склала акту та й пішла.Ніхто на дах не лазив та не дивився,що там і де коіться.Поточні ремонти ніколи не проводилися. Визвали приватного майстра по ремонту.Він назвав суму ,яка для нас дуже велика!!!Треба робити дах,ремонт в квартирі.Чи є у нас якісь відповідальні та впливові люди,щоб допогти нам???Роман Сергійович,звертаюсь до вас ,як до гарного керівника та інтелігентноі людини. ДОПОМОЖІТЬ!!!!


 • 16 травня 2019
  Звернення до:
  Фурман Роман Сергійович
  Директор департаменту , Департамент житлового господарства

  ​Шановний Роман Сергійович! 

  Звертаємося до Вас з приводу неправомірних дій створеного ОСББ в будинку №35 по вул.Радіона Скалецького.

  Назвем так "ініціативна "група даного будинку (ОСББ) спочатку самовільно вирізала дерева на загально прибудинковій території  нашого будинку (Князів Коріотовичів 190),тепер самовільно встановили паркувальні тумби впоперек  квартального проїзду,що створили перешкоди для заїзду як мешканців їхньго будинку так і муніципальних автомобілів (швидка,пожежна,поліція тощо).Фактично перекрили дорогу.

  Тепер всі автомобілі будинку  Радіона Скалецького 35 проїжджають у нас по пішохідним доріжкам,де ходять наші діти та веде пішохідна доріжка до школи.Також в будинку Р.Скалецького знаходиться продуктовий магазин,і коли розгружуються автомобілі з продуктами вїзд на територію двору заблокований  із -за паркувальних тумб.Дії даних "ініціаторів" суперечать нормам використання між квартальних проїздів та пішоходних проходів також їхні дії суперечать закону України "Про особливості здійснення права власності в багатоквартирному будинку" та Закону "Про житлово-комунальні послуги"

  Також згідно ст.21 Закона України "Про дорожній рух" вулиця представляє собою частину території,в тому числі в населеному пункті, визнана для руху транспортних засобів та пішоходів.

  Під данним листом підписується  мещканці будинку Князів Коріотовичів 190.Надіємось на правомірний розгляд нашого звернення. Заздалегідь дякуємо.

 • 15 травня 2019
  Звернення до:
  Фурман Роман Сергійович
  Директор департаменту , Департамент житлового господарства

                                                                                           Директору департаменту                                                                                                               житлового господарства

                                                                                           Фурману Роману Сергійовичу

                                                                                           Дудіна Олександра Миколайовича

                                                                                           м. Вінниця, вул. Олега Антонова, буд. 54

                                                                                                тел. 097-368-42-65

                                                                                                голова ОСББ Антонова 54

   

   

   

                                                 Колективне прохання

   

           Романе Сергійовичу! Просим Вас допомогти нам зробити підмостку навколо нашого будинку.

  Весна цьогоріч дуже дощова, і вся вода, яка зходить з даху, потрапляє прямо в підвал. Дякуємо за розуміння і сподіваємось на вашу допомогу.

   

   

   

  14.05.2019 р.                                                     З повагою правління ОСББ Антонова 54  

 • 14 травня 2019
  Звернення до:
  Фурман Роман Сергійович
  Директор департаменту , Департамент житлового господарства

  ​Доброго ранку,Роман Сергійович.

  Звертаюсь до Вас не вперше...

  Я власниця 3х км.квартири-9поверх-

  Ви нам уже допомогли з протікаючим 

  дахом балкону(ДЯКУЄМО)...з парапетами (на половину квартири-справились за свої кошти,бо дуже текло(минулу весну)).

  Ви зв'язувались зі мною,але так ніхто і не прийшов...Зараз після ливня затекли велика кімната,кладова та туалет.

  Будь ласка допоможіть вирішить цю болісну проблему!!!

  (..я одна працююча,маю 2 малих дітей,живемо з бабусею(моєю свекрухою(пенціонеркою)).

  Будемо дуже чекати на Вашу допомогу!
 • 12 травня 2019
  Звернення до:
  Фурман Роман Сергійович
  Директор департаменту , Департамент житлового господарства

  ​Доброго дня, Роман Сергійович!

  Питання таке, вже який рік я, як старша по будинку та мешканці звертаються до УК Київський з питанням по козирьку, одні обіцянки.  При Вас і депутатом Чрноволом  на зборах на нашому районі перед виборами президента теж піднімалосяце питання, на що казали що робиться каркас на козирьок.  Як тільки дождь  так у нас заливає вестибюль, на дверах не працює автоматика на домофон, стіни у плісняві,  чи потрібно так як зі старими деревами , щоб не дай Бог когось прибило.....

  Ще таке питання, від 16.04.19р. дали заявку , що  підвал заливає водою.  Перш прийшов сантехник подивився, сказав що це опалення труба пропускає , вода стиче тай усе. Далі вода стала ще прибавлятися, я сама перекрила опалення думала що дійсно стікає опалення. Потім на другий чи третій день Пасхи,  знову визвала сантехників, приїхала як їх водій казав "сама кращя бригада" повідомили що це забита наружна каналізація , запитала що будете робити, відповідь : повідомити водоканалу, більш я їх не бачила. Але якби це була лише каналізація то до підвалу  б не можливо було б зайти, а там стояла чиста прозора вода. Більш вони не приїзжали, приїхала машина водоканала , біля дороги на проти магазину "Все для дома" щось там робили і поїхали.  У підвалі усе піднімалася вода усе більш, стала виходити з підвалу на сходи до вулиці, знову телефоную до диспечера,це вже 10.05.19, прислали людину одну 11.05.19 , яка навіть не знає де та як до підвалу йти, привезли його з насосом, потім ждали ще одного сантехніка щоб щось розпочати. Коли приїхав другий сантехник, стали питати мене куди качати, показала дальній люк так .як до цього разу робили інші. Коли відкрили то побачили що люки усі повні, зателефонувала до гол.інжинера з питанням, коли привезли обладнання з сантехніком чого перш не перевірили люки, на що відповідь : вони нікуди не поспішають , посидят, приїде водоканал прочисте, потім будуть качати з підвалу. В 13:15 вже сантехніки змотали усе обладнання , не виконавши до кінця роботу, я запитала :до якого часу вони працюють, відповіли до 16:00, а чого далі не качають запитала, а вони що треба дня 4 качати бо техніка не видержує, потім що бензин закінчився, що і так довозив сам сантехнік 1,5 літри тролейбусом.

  Поясніть будь-ласка , коли Ви вже почнете робити якісь дії над цими УК та ЖЕО , щоб робили роботу а не вид тільки? 

  Чекаю відповідь та дії. 

  З повагою ст.будинку №37 вул.С.Зулінського


 • 07 травня 2019
  Звернення до:
  Фурман Роман Сергійович
  Директор департаменту , Департамент житлового господарства

  Шановний Роман Сергійович! 
  Я мешканка будинку 1, по вулиці Юрія Клена. Звертаюсь до Вас з проханням навести лад у благоустріі навколо нашого будинку і в самому дворі. В двір вийти з дитиною не можливо так як він весь заставлений машинами, більше того в нашому дворі залишають машини мешканці з сусідніх домів, ставлять буси, грузові машини. Велике прохання облаштувати двір лавками і клумбами так як і їх немає в дворі. Цим самим хоча б трохи зменшиться кількість машин. 
  Дякую і з надією чекаю на відповідь.


 • 07 травня 2019
  Звернення до:
  Фурман Роман Сергійович
  Директор департаменту , Департамент житлового господарства

                                                                                                                       Директору Департаменту

                                                                                   житлового господарства

                                                                                   Фурману Р.С.

                                                                                   Джус-Сорокіної О.В.

                                                                                   що мешкає за адресою:

                                                                         м.Вінниця, вул Келецька, б. 94 ,кв. 65. 

                                     

                                                       ЗВЕРНЕННЯ

       В зв'язку з неякісним ремонтом покрівлі дома, в якому я мешкаю зі своєю родиною (двоє неповнолітніх дітей), у мене в квартирі, під час травневих дощів, станом на 07.05.2019 року, протікає стеля в центральній кімнаті, заливаючи світильники, меблі, шпалери і техніку, також протікає стіна в спальній кімнаті, пошкоджуючи шпалери, світильники, стіни, руйнується ванна кімната. Дороговартісний ремонт, зроблений моєю родиною, кожен рік потерпає від масштабного протікання даху, що призводить до великих матеріальних збитків, які не відшкодовує організація, яка несе відповідальність за відповідний технічний стан і якість наданих послуг. Щорічні затоплення моєї оселі вже призвели до виникнення плісняви і можуть призвести до глобальних руйнувань пов'язаних з електрикою, або обвалом стель.

       Прошу терміново усунути причини затоплення моєї квартири, надати  безпечні умови проживання усім членам моєї родини і організувати комісію для складення і підписання акта-претензії з фіксацією обсягів і вартості завданих матеріальних збитків, пов'язаних з  протіканням даху, що є неякісним наданням послуг обслуговуючою організацією.    

       Копія надається начальнику МКП №6 Дуднік Т.Б.

   

   

   

  07.05.2019                                                                            О.В.Джус-Сорокіна


 • 06 травня 2019
  Звернення до:
  Фурман Роман Сергійович
  Директор департаменту , Департамент житлового господарства

  ​Доброго дня! Турбує ще одне питання. Я мешканка будинку №3, по вулиці Замостянська. У нас жахливий стан проїзду біля будинку, асфальт увесь в ямах по 20-30 см, пішохідної зони ВЗАГАЛІ немає, люди, вийшовши з під"їзду, змушені перебіжками від під"їзду до під"їзду рухатись, аби розминатись із автомобілем. На території дитячого майданчику вигулююсь собак. Як можливо на це все повпливати, куди звертатись, ЖЕК не реагує? Дякую!