• 16 грудня 2018
  Звернення до:
  Моргунов Сергій Анатолійович
  Міський голова , Вінницька міська рада

  Добрый день.
  Все мы отлично знаем что каждую зиму во всей стране происходит прорыв труб и т.д
  Что б исправить неполадку, у нас принятно раскапывать пол города, перекрывать движение, и производить устранение неполадки.
  А Ведь можно по другому
  Можно без Раскапывания земли
  Можно Сделать всё красиво и в 2-3 раза экономнее
  И заменить не просто старые трубы на новые, а заменить это всё на нержавеющие трубы. И да, это выйдет дешевле
  И самый главный ПЛЮС - мы получаем чистую воду в нашем кране.
  С Уважением Селезнев А.А.
  Моб. номер +380991195415

  E-mail. shyrikshyrikk@gmail.com

 • 16 грудня 2018
  Звернення до:
  Моргунов Сергій Анатолійович
  Міський голова , Вінницька міська рада

  Доброго дня шановний Сергій Анатолійович. Пишу вам особисте звернення, по дорозі до району Академічний, є велика загроза. Стовп з дротами практично лежить над дорогою і ось , ось може впасти. Ми звертались до служби цілодобової варти міської ради , вони перенаправляють чомусь звонити нам у Облєнерго. Стовп уже дві неділі в такому стані. Хіба ми це маємо робити, хіба ми не маємо тільки повідомити про проблему? На облєнерго ніхто не відповідає нажаль.

  Прошу вашого швидког реагування на цю проблему. Дякую завчасно.

 • 15 грудня 2018
  Звернення до:
  Моргунов Сергій Анатолійович
  Міський голова , Вінницька міська рада

  ​Добрий вечір!Але для нас мешканців вул.Лук'янівського він нажаль не добрий бо вже два дні немає води,ніхто не ремонтує.А гаряча лінія виконкому відповідає що поки жильці не заключать якійсь договір ніхто ремонтувати не буде-ЦЕ ЩО ЗА ШАНТАЖ,у нас є міська рада чи немає .Договори були раніше а тепер немає чи що? Вода прорвала в колодці від траси до лінії на вулицю.це якісь середні роки якогось феодалізму.Від імені жильців вулиці інвалід війни 2 гр Танцюра В.О.,з повагою до вас прошу розібратися та вжити міри ,дайте будьласка людям воду

 • 15 грудня 2018
  Звернення до:
  Моргунов Сергій Анатолійович
  Міський голова , Вінницька міська рада

  ​Шановний, Сергій Анатолійович,звертаюсь до Вас з проханням прийняти міри щодо якості виконання робіт працівниками ЖЕК N 5 .Розумію Вашу зайнятість,нажаль без вашого впливу не можу вирішити питання.Ще минулої зими ми скаржились,звертались в міську раду,просили якось виправити проблему з протіканням даху за адресою Якова Гальчевського буд. 1 кв .107.Вся стеля в кімнаті ще торік була мокра,куток біля балкону покритий грибком на стелі краплі води.Тоді нам відповіли ,що можливо лиш почистити сніг,що теж виявилось не просто добитись.До кінця зими у нас протекала стеля на кухні,в ванній і коридорі.Весною,коли вже було сухо,ми знов звернулись в ЖЕК.Нам повідомими, що виділено лише 3 листа рубероїду,а потрібно 4,і ми маємо купити його.Якось дня ми почули на даху метушню, зустріли працівників і поцікавились чи вони нам ремонтують.Виявилось-ні.Але після наших розмов вони погодились перекрити кімнату.Що ж- ми спокійні, думали Добре хоч кімната зроблена.Ось прийшла зима,опади і наша проблема розцвіла з новою силою.Що там робили комунальники тепер залишається загадкою.Як результат по всій площі кімнати мокрота,грибок.В кутку біля балкону стоять краплі води,стіна вся чорна від плісняви.Минуло року кухня ,коридор і ванна кімната були просто мокрі,тепер і там грибок!Батареї холодні!Через що змушені постійно вмикати обігрівач,який значно збільшує об'єМ використаної електроенергії. Комунальні послуги ми оплачуємо,але тривожить питання-за що і кому?За холодні батареї?За утримання будинку, коли ЖЕК ухиляється від своїх обов'язків. Я не маю коштів,щоб зробити це за свій рахунок,нажаль.Вранці 14.12.2018р я звернулась в ЖЕК з проханням прийняти міри.Диспетчер записала,але коли буде майстер не повідомила.В цей час бригада була в підвалі сусіднього під'їзду,але до нас не завітали,хоча б оглянути проблему.15.12 я взяла лопату і пішла горнути сніг,бо страшно уявити як він розтане,що буде у моїй квартирі.Я незнаю як вирішити це питання зараз  і хто тепер відшкодує збитки за зіпсоване житло.Але умови непридатні для життя сім'ї з  трьома дітьми 7 і 8 років.

 • 14 грудня 2018
  Звернення до:
  Моргунов Сергій Анатолійович
  Міський голова , Вінницька міська рада


  Шановний Сергій Анатолійович!

  Велика подяка Вам за те, що за допомогою вашої мудрої команди на особистому прийомі мені, Федорову Г.Г., були видані містобудівні умови та обмеження на будівництво торгового центру по проспекту Коцюбинського, 22, видача яких затягувалась майже рік.

  Також хочу довести до Вашого відома, що в скарзі, яку надіслали на Ваше ім`я на сайті Вінницької міської ради в мою адресу (Федоров Г.Г. проспект Коцюбинського, 22), є недостовірні і неправдиві дані, а саме:

  1.      Громадських слухань не проводилось, тому ніякого протоколу не існує і я не міг його надати.

  2.      Захисно-охоронна огорожа встановлена згідно дозволу і для того, щоб більш ніж 30 дітей віком до 10 років та інші люди не потрапили на будівельний майданчик та не зазнали травм та пошкоджень.

  3.      Майданчик «де граються дітки і ходять дорослі» використовується виключно:

  • для завозу вантажними бусами товару до складу пана Коцюбського Ю.Є. та для стоянки автомобілів і бусів (підтвердження: відео та фото докази);
  • покриття майданчика - автомобільний бруд та вкатаний відсів з ритвинами, які заливаються дощовими та талими водами (підтвердження: фото доказ);
  • на майданчик виходить існуючий виїзд з моєї земельної ділянки, виїзд зі складу пана Коцюбського Ю.Є., виїзд з існуючого металевого гаражу, який знаходиться на даній земельній ділянці. Земельна ділянка розташована через проїжджу частину від дому і безпосередньо межує по всій довжині з моєю земельною ділянкою. Про який ігровий дитячий майданчик може бути мова?? (підтвердження: фото та відео докази).

  4.   Вказуючи, що проїзд між будинками це «пішохідна доріжка» - це є оманою.
  По цій «пішохідній доріжці» шириною біля шісти метрів кожен день проїжджають вантажні буси та автомобілі. Там розташовуються на паркування автомобілі. Згідно визначення Департаменту самоврядного контролю Вінницької міської ради та викопіювання з чергового плану міста з нанесеними обмеженнями на використання територій у масштабі 1:2000, це землі загального користування (дорога), яка прямо виходить на мій існуючий в`їзд та повинна бути дорогою на випадок техногенних ситуацій (фото докази).

  5.      Будинок по вул. Антоновича, 24 не відноситься до аварійних та ветхих споруд. (Дані Департаменту житлового господарства Вінницької міської ради).

  6.      За платне тимчасове користування земельною ділянкою площею 270 м2, яка на даний час не має твердого покриття, я беру на себе зобов'язання, після закінчення будівництва облаштувати за власний рахунок:

  • Мощення цієї ділянки тротуарної плиткою;
  • Освітлення цієї земельної ділянки;
  • Облаштування двох лавок для відпочинку;
  • Встановлення смітничка;
  • Установлення дитячого ігрового спорткомплексу.

  7.      Запевняю Вас і мешканців житлового будинку №24 по вул. Антоновича, що своїми діями я не завдам будь-якої шкоди, а навпаки покращу інфраструктуру та благоустрій прибудинкової території  будинку №24, жителі якого в свою чергу не заперечують будівництву торгового центру.

  8.      При роботі комісії по вирішенню питань, які викладені вище, прошу залучити мого представника для вірного та об`єктивного висновку роботи комісії, так як у мене є документальні, фото та відео докази, які я зможу надати комісії.
   

  З повагою, Федоров Г.Г.

   


 • 14 грудня 2018
  Звернення до:
  Моргунов Сергій Анатолійович
  Міський голова , Вінницька міська рада

  Шановний, Сергій Анатолійович. 

  Сьогодні, хоч і з порушенням термінів, я отримав відповідь на моє звернення віз 13.11.18 адресоване Матусяку С. В. , розміщене на сайті Вінницької міської ради

  Але, на жаль , відповіді на 1 та 2 питання немає. 

  Прошу надати повні відповіді на вищезгадані питання. 

  Якщо є нерозуміння суті питання, я з радістю допоможу розібратись в телефонному режимі чи за допомогою електронного листування. 

  Оскільки ці питання я поставив шляхом електронного звернення ще 13.11.2018р., і вони фактично більше місяця були на розгляді, прошу надати на них відповіді у найкоротші терміни. 

  Наперед дякую за швидку і повну відповідь по суті звернення. 

 • 14 грудня 2018
  Звернення до:
  Моргунов Сергій Анатолійович
  Міський голова , Вінницька міська рада

  ​Доброго дня, Сергій Анатолійович. 

  Я 13 листопада 2018 року на сайті Вінницької міської ради написав звернення, адресоване Матусяку Сергію Володимировичу ( питання в рамках його компетенції)

  На даний момент (14 грудня 2018 р. 9:40) відповіді на моє звернення я не отримав ( ні на сайті ні на пошту)

  Питання: 

  1. Чому було порушено Закон України про звернення громадян, так як місячни термін для відповіді минув 13.12.18р?

  2. Яким чином я можу реалізувати своє право по отриманню відповіді на своє звернення?

 • 14 грудня 2018
  Звернення до:
  Моргунов Сергій Анатолійович
  Міський голова , Вінницька міська рада

  Доброго дня!
             Відповідно до моєго звернення 13.11.2018 на Ваше ім"я (нище додаю ссилку на це звернення, де є прикріплений внизу файл-відповідь). Прошу ознайомитись із змістом звернення, для кращого розуміння даної ситуції. Ссилка:

  http://www.vmr.gov.ua/Lists/CitizenAddressResponses/DispForm.aspx?ID=10738

             У прикріпленому файлі-відповідь від 28.11.2018 №П- 01-121528/01-20  Фурман Р.С. - директор дипартаменту житлового господарства викладає слідуюче, що контроль за відповідністю виконання робіт проекту після завершення будівництва перебуває в компетенції департаменту архітектурно-будівельного контролю.

            Одразу повідомлю слідуючі дані, для відхилення передбачуванної відповіді на даний лист.  А саме, що рішення міськради про передачу землі на потреби ОСББ (за адресою ву.Олега Антонова 13-В) не було і бути не могло, оскільки не здані всі секції. ОСББ не є власником землі , на якій розташовано контейнеровий майданчик для збору побутового сміття (навпроти житлового будинку за адресою вул.Олега Антонова 13-Б,3кор). Власник землі невідомий, тому одразу прошу надати інформацію про власника даної землі, на якій розташований контейнеровий майданчик.

           Контейнеровий майданчик розташований забудовником з порушенням вимог чинного законодавства, а саме, Державні санітарні норми та правила утримання території затвердженим наказом Міністерства охорони здоровєя України від 17.03.2011 №145.  А контроль за дотриманням держнорм, згідно з Положенням про Департамент архітектурно будівельного контролю Вінницькї міської ради є виконавчим органом Вінницької міської ради підзвітний і підконтрольний міській раді, тому прошу надати відповідь, чи здійснювали відповідні підрозділи Міської ради погодження місця розташування контейнерового майданчика з порушенням санітарних норм відповідно до вимог Державних санітарних норми та правил утримання території затвердженим наказом Міністерства охорони здоровєя України від 17.03.2011 №145  під час розгляду проекту будівництва і внесенних змін під час будівництва ЖК "Андорра"?

           Долучити Департаменту архітектурно - будівельного контролю Вінницької міської ради в межах їх повноважень виконати перевірку та контроль за розташуванням контейнерового майданчику для побутових відходів, (що знаходиться навтпроти житлового будинку за адресою вул. Олега Антонова 13-Б, 3 коп.), відповідно до чинних вимог державних санітарних норм, в разі порушень , здійнити заходи щодо їх усунення.

   Про прийняте рішення прошу повідомити згідно чинного законодавства України.
       
                                                                                                                   З повагою Поліщук В. А.


 • 13 грудня 2018
  Звернення до:
  Моргунов Сергій Анатолійович
  Міський голова , Вінницька міська рада

  Шановний Сергій Анатолійович. Вже немає сил дзвонити на 15-60 та в жек 5. В буд.1 по вул. Гальчевського холодні батареї,як для зимового періоду. Тиждень ми намагаємося вияснити в жеку та теплоенерго в чому справа. Ніхто не знає, відповіді нам не дає. Між собою не можуть вияснити чия це компетенція.

  А що робити нам. На вулиці пониження температури.

  Сподіваємося на вашу допомогу. Дуже хочеться,щоб організації,які надають нам послуги виконували свої обов'язки перед своїми споживачами. З повагою мешканці будинку.

 • 13 грудня 2018
  Звернення до:
  Моргунов Сергій Анатолійович
  Міський голова , Вінницька міська рада

  Доброго дня, шановний Сергію Анатолійовичу.​

  На ваш лист від 03.12.2018 № C-01-123337/01-20 повідомляю, що згідно з Положенням про Департамент архітектурно-будівельного контролю Вінницької міської ради є виконавчим органом Вінницької міської ради, підзвітний і підконтрольний міській раді.

  Тому незрозуміла позиція Міської Ради, викладена в листі, стосовно того, що Міська Рада не здійснює контроль за будівництвом.

  Порушене питання стосовно місця розташування площадки для сміття регулюється в першу чергу не договорами, а вимогами законодавства, а саме Державними санітарними нормами та правилами утримання територій, затвердженими наказом Міністерством охорони здоров'я України від 17.03.2011 №145.

  Тому прошу:

  1. Надати відповідь чи здійснювали відповідні підрозділи Міської ради погодження місця розташування смітника з порушенням вимог чинного законодавства під час розгляду проекту будівництва ЖК "Андорра"?

  2. Доручити Департамент архітектурно-будівельного контролю Вінницької міської ради в межах їх повноважень здійснити контроль за розташуванням площадки для розміщення контейнерів для сміття відповідно до чинних вимог та, в разі порушень, здійснити заходи щодо їх усунення.

  Відповідь, в термін передбачений Законом України «Про звернення громадян», прошу надати мені на електронну пошту.


 • 13 грудня 2018
  Звернення до:
  Моргунов Сергій Анатолійович
  Міський голова , Вінницька міська рада

  Цього року, минулої зими вінничани підтримали петицію про заборону застосування солі на тротуарах міста Вінниці. Міська рада розглянула дане питання та дала вказівку фірмам підрядникам дотримуватись норм законодавства України , а саме наказ 54 правила утримання доріг та вулиць в зимовий період. В кінці минулої зими ситуація значно покращилась вулиці стали сухими та чистими, це дуже радувало людей. А зараз знову все засипано сіллю. Під час нашої розмови ви мене завірили, що особисто тримали це питання на котролі. Цікаво, що змінилось?? Мешканці проти солі на тротуарах, наказом теж заборонено, ваше позпорядження є. Так в чому проблема? Чому не виконують ваші вказівки та закони чи ви не маєте впливу на комунальні підприємства міста??

 • 13 грудня 2018
  Звернення до:
  Моргунов Сергій Анатолійович
  Міський голова , Вінницька міська рада

  ​Знову SOS! вул.М.Ващука будинок № 14 . Скільки ми можемо втрачати особистих коштів за послуг, які нам ненадають? Неоднократно зверталися до ЖЕКА.до Маяка, тепер уже до "Теплокомуненерго".У нас немає гарячої води та опалення.Після чергового звернення 5 листопада вийшли" спеціалісти" з Теплокомуненерго,.розрили канаву,.поклали хомут та зарили землю. А води так і немає.Вчора після чергової  заявки в КП "Житло-Гарант" прийшов слюсар випустив з  труб гарячої води  холодну і пішов.Зато регулярно приходять платіжки з баснословними цифрами оплати за гарячу воду.Порадьте-до кого потрібно звертатися щоб нам допомогли,якщо ВИ  БЕЗСИЛІ?  За дорученням  мешканців ст. по будинку .

 • 13 грудня 2018
  Звернення до:
  Моргунов Сергій Анатолійович
  Міський голова , Вінницька міська рада

  ​Сергій Анатолійович.Мешканцям нашого міста дуже цікаво КОЛИ,вже,на кінець,особисто Ви дасте нам спокій???Коли ,особисто ВИ,приберете всі оголошення,реклами і т.п. у нашому громадському транспорті???Чому ми постійно маємо це все постійно слухати???Чому Ви можете жити спокійно,а ми,через Вас,не можему???Чому Ви допускаєте таке знущання над Вашими виборцями,які Вас вибрали,сподіваючись на краще життя???Коли це все Ви припинете???Коли ми будемо їхати в транспорті і не згадувати-проклинати Вас за все те що Ви накоїли???Коли пройде очистка транспорту від реклами,сміття,яке сипиться на вуха ні в чому не винних перед Вами Вінничан???Негайно припиніть цей безлад.Що це???Я-пан,і мені все можна дозволити???Чи як???

 • 12 грудня 2018
  Звернення до:
  Моргунов Сергій Анатолійович
  Міський голова , Вінницька міська рада

  ОБ'ЄДНАННЯ СПІВВЛАСНИКІВ БАГАТОКВАРТИРНОГО БУДИНКУ "СЛОВ'ЯНСЬКИЙ 30"

  21037 м. Вінниця, вул. Заболотного, буд.30, р/р 26001055347732, ЄДРПОУ- 41219740

   

  МОРГУНОВу С.А.
  Міському голові, Вінницької міської ради


  Голова правління

  ОСББ "Слов'янський 30"

  Комарської І.М.

  м. Вінниця, вул. Заболотного 30, корпус 2, кв.46

  тел. 096-70123                                          

                                                                     Звернення

   Шановний ,Сергію Анатолійович!

  Я, Комарська Ірина Миколаївна, вкотре звертаюсь до Вас від імені мешканців ОСББ "Слов'янський 30" м. Вінниця:

  Питання,які піднімались нами рік тому,залишилися не виконанні та потребують негайного втручання вищих органів керівництва.

  • наш багатоквартирний будинок  був зданий в експлуатацію в 2016 році, що підтверджується декларацією про готовність до експлуатації об'єкта отримує постачання електроенергії від трансформаторної підстанції №433 за допомогою силового кабелю, який прокладений під землею до щитової нашого будинку;
  • зазначений кабель не є власністю ОСББ (він укладений забудовником та нікому не переданий на баланс);
  • рішенням загальних зборів ОСББ  було прийнято передати його від забудовника на баланс ПАТ «Вінницяобленерго». Адже витрати на його експлуатаційне утримання стане непомірним фінансовим тягарем для мешканців будинку, що автоматично підвищує вартість спожитої електроенергії, а кошти на ці витрати ОСББ немає;
  • після звернення до електропостачальної організації ПАТ «Вінницяобленерго»  з проханням прийняти його від забудовника  на баланс ПАТ «Вінницяобленерго» отримали відмову
  • звернення до «Держенергонагляду» результату не принесло.

   На протязі листопада – грудня 2018 року ПАТ «Вінницяобленерго»  вже двічі вимикало світло в нашому будинку з автономним опаленням при мінусовій температурі  повітря,  що є неприпустимим для будинку де мешкають маленькі діти та мешканці на візках.

   В зв'язку з вищенаведеним просимо Вас вплинути на вирішення питання передачі на баланс ПАТ «Вінницяобленерго» зазначеного кабелю.

    Також дуже просимо звернути увагу та провести ретельну перевірку щодо виконання забудовником ЖБК"Градобуд" повноважень та зобов'язань  перед мешканцями будинку і містом, які не виконанні.

   А саме:

   -недобудований дитячий майданчик(немає резинового покриття та огородження навколо нього);
   -відсутнє асфальтування під'їзних доріг з обох сторін та позаду будинку;
   -не встановлена зона відпочинку для дорослих(тренажери);
   -відсутнє зовнішнє освітлення!
   -відсутня  документація на земельну ділянку(в т.ч. прибудинкову територію),а саме план-схема земельної ділянки з усіма будинками та спорудами ,що на ній розташовані.

    Люди збентежені та просять Вашої допомоги по створенню комісії, щодо вирішення цих питань та вплинути на виконання забудовником зобов'язань та існуючих недоліків по будинку в цілому,особливо звернути увагу на бідний благоустрій .
  • Дякуємо за розуміння та чекаємо на Вашу допомогу!

      З повагою.

      Голова правління ОСББ "Слов'янський 30"                                     Комарська І.

    

   "12" грудня  2018р.


 • 12 грудня 2018
  Звернення до:
  Моргунов Сергій Анатолійович
  Міський голова , Вінницька міська рада

  ​Доброго дня! Шановний Сергій Анатолійович,звертаємося до Вас з проханням переглянути побудовану конструкцію на перехресті обїздна  Гніванського шосе та с.Агрономічне. Справа в тому що вона небезпечна та не зручна для руху транспорту,сьогодні стався такий колабс:

  На колі сталося ДТП і його не можливо було об'їхати, затор був до кінця Агрономічного точно,а можливо і далі....коли ожеледиця чи нічна пора то там рухатися дуже важко.Дуже просимо Вас відреагувати.

 • 11 грудня 2018
  Звернення до:
  Моргунов Сергій Анатолійович
  Міський голова , Вінницька міська рада

  ​Прошу зазанчити на яких підставах опубліковано мою особисту інформацію у вільному доступі (лист ВМР на моє ім'я від 11.12.18р.) за посиланням 

  http://www.vmr.gov.ua/Lists/CitizenAddressResponses/DispForm.aspx?ID=10803

  Надати НПА що дозволив відкрити публічно мої дані, ПІБ, посаду відповідальної особи за вище вказані дії. У випадку встанвлення порушень, притягти винних до юридичної відповідальності, усунути порушення в т.ч. моїх прав. Розгляд провести за моєї участі, попердньо узгодивши час в другій половині дня. Надати відповідь на ел.скриньку.

 • 11 грудня 2018
  Звернення до:
  Моргунов Сергій Анатолійович
  Міський голова , Вінницька міська рада

  ​Доброго дня.Сергій Анатолійович! За звичай на Ваш сайт звертаються люди зі скаргами.але я хочу звернутися з великою подякою та вдячністю Людям в білих халатах.         .Можливо трішки не за адресою. але цей сайт самий відкритий в нашому місті.  7 грудня у нас трапилась біда-мій 4 річний онучок Саша Олефір почав жалітися на біль в животику. Ми самі. без швидкої допомоги звернулися в обласну дитячу лікарню .Нас оглянули фахівці і з діагнозом гострий гнійний апендицит госпіталізували в відділення екстренної хірургучної допомоги. Тут нас зразу оглянув черговий лікар-Паламарчук Юрій Павлович.По-батьківські тепло віднісся до маленького Саші і до нас -родичів. заспокоїв.росповів про операцію. про те що мають робити по-етапно. Через пару годин Сашу прооперували.Операція пройшла успішно. наш малюк вже ходить.Але кожен день Юрій Павлович заходить в палату і питає свого пацієнта за здоров"я.Дуже дякуємо Вам -Юрію Павловичу .хірургу- Коноплицькому Денису Вікторовичу.анастазіологу-Гончарук Оксані Сергіївні.операційній сестрі-Мацюк Людмилі.Якби всі такі лікарі були-медична реформа нам би була не страшна.За кошти на операцію ніхто навіть не згадав ні до ні після операції.Дуже хочу щоб мого листа прочитали вінниччани і повірили.що чесність і самовідданість  у лікарів ще не перевелася.З великою вдячністью  і побажанням здоров"я родина Сашеньки.

 • 11 грудня 2018
  Звернення до:
  Моргунов Сергій Анатолійович
  Міський голова , Вінницька міська рада

  Шановний Сергій Анатолійович!

  На сьогоднішній день, під час загострення конфлікту на Донбасі та введенням воєнного стану в нашій області, черговий раз постало питання: як в місті організовано систему захисту населення під час нальоту ворожої авіації та бомбардування…

  В засобах масової інформації за 2015 та 2016 роки є публікації, що надають загальну інформацію про кількість та приналежність об'єктів захисних споруд цивільного захисту, проте відсутня інформація про їх стан.

  Просимо Вас відновити роботу мобільних  інформаційних  пунктів  для інструктажу  щодо дій населення у надзвичайних ситуаціях.

  Крім того, просимо проінформувати як ведеться підготовка бомбосховищ для розміщення населення. Також просимо надати інформацію,  яке найближче бомбосховище до мікрорайону Слов'янка, в тому числі будинку 37 по вул. Д. Майбороди, яка його місткість, хто в першу чергу зможе ним скористатись і як бути тим, кому не вистачить місця…

   

  З повагою,

  Голова правління ОСББ «Збишко 37»               М.М. Біленький


 • 11 грудня 2018
  Звернення до:
  Моргунов Сергій Анатолійович
  Міський голова , Вінницька міська рада

  ​В первом подъезде нашего дома, в подвале второй месяц течет отопление от дома №49. Ни ЖЭК ни Теплосеть  нихрена не делает. Диспетчера ихние конкретно посылают друг другу и говорят - Ваши проблемы и решайте с ними сами. Но зато счет за отопление пришел очень "маленький". Получается мы отапливаем Винницу и Стельмаха, так вот пусть и нам за отопление платят. А не готовятся к Новогодним корпоративам и открытиям елочки. Или они ждут когда дом рухнет?

 • 11 грудня 2018
  Звернення до:
  Моргунов Сергій Анатолійович
  Міський голова , Вінницька міська рада

  ​Про теннис (большой).

  Пишу без экивоков как могу. 

  40 лет назад начал возрождать теннис в городе (корт в парке,  корты у озера, корт на оптико-механическом (все своими руками), детская секция в ДСШ№3,  корты в Колосе, секция на Терминале, Радиотехническом, 15 школе, призовые места по Украине). Недавно вернулся в город - все в запустении, детских секций нет, кортов доступных нет, достижений нет. Сделал сайт и 8 клубов в ВУЗах, провел Спартакиаду среди студентов, заняли 9 место по Украине, но без детского тенниса - дальше тупик. Могу написать программу развития, только кто ее будет финансировать. Готов работать с детьми бесплатно (мастер-классы для учителей физкультуры в школах) и за свой счет обеспечить часть тренировочного оборудования, но кортов бесплатных для детей в разных районах города нет. 

  Но хотя бы для начала:

  1. Сделайте разметку в зале на Янгеля - буду проводить тренировки для "Гармонии".

  2. Введите штатную единицу в ДСШ№3 и аренду в Колосе.

  3. Сделайте 1 теннисный стадион на 5 кортов за Дворцом школьников и тренировочные стенки по всем районам города. 

  Уже только это через 2 года заставит говорить о Виннице как о теннисном городе и подтянет чуть ближе хотя бы к Хмельницкому.  А там и собственных Свитолиных воспитаем.

  По уровню развития тенниса мы на предпоследнем месте в Украине.

 • 11 грудня 2018
  Звернення до:
  Моргунов Сергій Анатолійович
  Міський голова , Вінницька міська рада

  по поводу Аэропорта и их сайта и сервиса.

  1. форме Отзыв в Тема невозможно ничего написать.

  2. в англ.версии в Расписании в Note неправильные даты про рейс на Тель-Авив.

  3. на рейс Эмбрайер чемоданы не запаковывают, а на сайте пишут, что запаковывают и кафе не работает, а нужно указать.

  4. нет справочной службы в воскресенье\субботу, а рейсы есть - разве трудно любому штатному сотруднику ответить по двум рейсам? или выделите штатную единицу или доплату. 

  ПОЗОР !

  5. во всех аэропортах мира, Украины и в Киеве (кроме Винницы) на металлических скамейках лежат поролоновые прокладки, я могу устроить кучу исков от ин.граждан по поводу обострений простатитов, циститов и т.п. зимой по аэропорту можно только ходить, сидеть невозможно.

  6. проверьте тщательно всю информацию по аэропорту в Вики.

  7. поставьте кофе автомат в зале где дюти-фри или хотя бы чайник - согреться нечем зимой.

  8. облицуйте лестницу к самолету как туннель - зимой уже 2 раза простужался на ветру и мои знакомые тоже.


 • 10 грудня 2018
  Звернення до:
  Моргунов Сергій Анатолійович
  Міський голова , Вінницька міська рада

  ​житлові питання

 • 10 грудня 2018
  Звернення до:
  Моргунов Сергій Анатолійович
  Міський голова , Вінницька міська рада

        Подільський центр прав людини         Podolian Center of Human Rights

    Україна, 21050, м.Вінниця-50, а/с 8216                      Ukraine, 21050, Vinnytsia-50, P.O.BOX 8216

  телефон: (0432) 67-13-36, e-mail: pchr@i.ua         telephone: +380432 67-13-36, e-mail: pchr@i.ua

  р/р 26001506695 у АТ  "Райффайзен Банк Аваль" в м. Києві, МФО 380805,  код 21726830

  10 грудгня 2018 року № 71


  Вінницькому міському голові Моргунову Сергію Анатолійовичу,

  вул. Соборна, 59, м. Вінниця, 21050

   

   

  Шановний Сергію Анатолійовичу!

   

  Згідно повідомлень в засобах масової інформації для вирішення питання охорони водних ресурсів басейну ріки Південний Буг придбано земснаряд для очищення і поглиблення дна ріки.

  Опікуючись належним дотриманням прав людини, одним із яких є право на чисте довкілля (ст. 50 Конституції України), Подільський центр прав людини проводить вивчення умов і можливостей забезпечення цього права для жителів Вінниці.

  У зв'язку із викладеним вище прошу надати інформацію про використання придбаного земснаряду, зокрема:

  1. Основні характеристики придбаного земснаряду (в т.ч. продуктивність, витрати енергоресурсів на годину його роботи, чисельність персоналу для його обслуговування, передбачуваний строк експлуатації до поточного/капітального ремонту, сезонність використання).
  2. Обсяги і локалізація робіт з використанням земснаряду, що виконані у 2018 році.
  3. Завдання, які передбачається вирішити за допомогою придбаного земснаряду у 2019 році.

  Відповідь прошу надіслати на електронну адресу: pchr@i.ua або поштою на адресу: вул. Соборна, 8, а/c 8216, м. Вінниця, 21050

   

  З повагою

   

  Голова правління

  Подільського центру прав людини                                 Бардин М.Б.


 • 10 грудня 2018
  Звернення до:
  Моргунов Сергій Анатолійович
  Міський голова , Вінницька міська рада

  ​Шановний Сергію Анатолійовичу!

  Стратегія розвитку  «Вінниця-2020» розроблена для забезпечення комфортних умов проживання у нашому місті. На мою думку, безпечний перехід через дорогу - є запорукою комфорту.

  Тому звертаюсь до Вас від імені мешканців вул. Ушинського та Гайдамацької, і провулків Гайдамацького й 1-го Гайдамацького для вирішення нашої нагальної потреби - безпечний перехід через дорогу до зупинки "вул. Гайдамацька" біля ГБК "Політ". На сьогоднішній день тут встанвлено знак пішохідного переходу та нанесено розмітку на дорогу, але водії не звертають на них увагу і, нехтуючи правилами дорожнього руху, не пропускають пішоходів.

  Ми дуже просимо Вас, Сергію Анатолійовичу, встановити на даному переході світлофор активаторного типу, адже наші діти, йдучи до школи, не можуть самостійно дійти до зупинки. Зарання дякуємо за увагу і турботу.

 • 10 грудня 2018
  Звернення до:
  Моргунов Сергій Анатолійович
  Міський голова , Вінницька міська рада

                                                         Шановний Сергій Анатолійович!

         Минуло майже півтора року  від нашої з Вами зустрічі на вул. Гонти біля житлового масиву «Дружній», на якій Ви відгукнулись на проблеми мешканців і пообіцяли їх вирішити. (https://m.facebook.com/story.php?story_fbid=894861950664902&id=546153532202414 – посилання де можна її переглянути на Вашій сторінці у ФБ). Як показав час, Ви дійсно людина слова і дотримуєте свою обіцянку. Так, в цьому році було зроблено капітальний ремонт дороги по вул. Гонти (від вул. Ватутіна до залізничних колій), за що ми Вам дуже вдячні.  І вже не маємо сумніву, що в наступному році заплановані роботи  будуть закінчені на всій ділянці (від вул. Північна до вул. Ватутіна.), а відтак Ваша обіцянка буде виконана  повністю.

         То ж,  просимо Вашого клопотання, про включення необхідних коштів в бюджет міста на 2019 рік для завершення  робіт з капітального ремонту  вказаної ділянки дороги з облаштуванням вуличного освітлення, яке було обіцяно ще 2016 році.

   

      Дякуємо за роботу і розуміння та надіємось на позитивний результат.

    10.12.2019 р.    Мешканці житлового масиву  «Дружній»  (вулиці Гонти, Дружня, Черешнева,

                             П. Орлика, Північна, пров. Черешневий).


 • 09 грудня 2018
  Звернення до:
  Моргунов Сергій Анатолійович
  Міський голова , Вінницька міська рада

  Шановний Сергій Анатолійович!

                  До Вас звертаються мешканці житлового будинку за адресою: вул. Космонавтів,62 з надією на допомогу.

                   Справа в тім, що 22 жовтня 2018 року працівники МКП ЖЕК 7  порушили цілісність внутрішньо будинкової  системи теплозабезпечення, демонтувавши грязьовик в елеваторному вузлі. І досі його не встановили,мало того, навіть не збираються це робити.

          Всім відомо, що грязьовик  виконує функцію  першого ступеню очищення мережної води,адже  в теплоносії присутні сторонні фракції, які можуть послужити причиною того, що вони будуть накопичуватися в місцях з'єднань труб, таким чином зменшуючи їх діаметр всередині. До того ж це може привести до зниження ККД , а також збільшити можливість відмов і поломок  старої внутрішньобудинкової системи .

          Просимо Вашої допомоги у відновленні внутрішньо будинкової  системи теплозабезпечення .

  Заздалегіть вдячні  мешканці  будинку!


 • 09 грудня 2018
  Звернення до:
  Моргунов Сергій Анатолійович
  Міський голова , Вінницька міська рада

  ​Шановний Сергій Анатолійське!

  Ми мешканці багатоквартирних будинків які знаходяться за адресою вул.Я.Шепеля 5а та 5б та жителі вул.Будівельної звертаємося до Вас по допомогу у ремонті вул.Я.Шепеля по якій ми що день намагаємося добратися до своїх домівок.Вулиця знаходиться в жахливому аварійному стані,на половині вулиці вже взагалі відсутній асфальт,а ями такі що вже немає можливості їх оминути.Вулиця транзитна на ній з однієї сторони розміщені підприємства з іншої утворили стихійний смітник(хоча та земля у приватному користуванні).Просимо Вас хоч  засипати самі великі ями гравієм щоб можна було по ній рухатися,ми теж хочемо жити в Європейському місті,а не на його задвірках.Дуже сподіваємося на вашу не байдужість до якості життя ваших містян.

 • 09 грудня 2018
  Звернення до:
  Моргунов Сергій Анатолійович
  Міський голова , Вінницька міська рада

  Доброго времени суток. Хотелось бы узнать почему в краны на подолье подоется "зеленая" вода !?

 • 09 грудня 2018
  Звернення до:
  Моргунов Сергій Анатолійович
  Міський голова , Вінницька міська рада

  Потоп в квартире, течет крыша, ЖЭК №6​ бездействует!


  Прошу обратить внимание властей на проблемы простых смертных.

  Краткая предыстория (очень краткая)

  Мне "повезло" жить в первой построенной в нашем городе (Винница, Украина) девятиэтажке (1965г постройки) и конечно на последнем этаже.

  Так сложилось, что то ли опыта еще у строителей тогдашних не было, то ли халтурно сработали, но вода с крыши уходит не в водосток, а прямо в квартиры жильцов.

  Проблема с крышей, которая изрядно исхудалась и которой нужен капитальный ремонт известна ЖЭКу №6 много лет. Как водится - средств на ремонт нет и потому жильцы 9го этажа несут деньги ЖЭКу и тот лепит заплатки из рубероида каждый год.

  Теперь к делу

  Вот так выглядит потолок у меня в квартире сейчас - https://youtu.be/b7qHY-xTRQU

  К плесени и сырости я уже привык, как и к обсыпающейся штукатурке, потому не обращаю внимания.

  Летом особо протеканий не было и в ЖЭК я не обращался (да и толку), умные соседи налепили заплатки над своими квартирами (и правильно сделали), и тут пришла осень с дождями...

  Первые проблемы начались в середине ноября - отсырела и задымилась проводка под люстрой. Хорошо, что я был дома и вызвонил электриков с ЖЭКа, которые пришли и отключив электричество сняли люстру, развели провода в стороны и ушли восвояси.

  Теперь у меня люстра выглядит так - https://pastenow.ru/4A621

  Я в тот же день (17го ноября) пошел в ЖЭК к главному инженеру, товарищу Дацишену В.А. с проблемой - вот мол задымилась проводка, мог быть пожар, надо принимать меры. На что тот мне рассказал о капитальном ремонте крыши и порекомендовал собирать деньги с жильцов дома. Понимая, что никто кроме последнего этажа сдавать ничего не станет, а сумма там ни одна тысяча долларов (хотя никаких цифр гл. инженер конечно не назвал, ибо нужно мерить, считать, составлять смету и тд), я все же настоятельно просил хоть как-то решить текущую проблему, не говоря о глобальных.

  Товарищ Дацишен на следующий день отправил ко мне мастера, который походил по крыше, пофоткал, показал мне и озвучил - нужно 2 рулона рубероида и дыры заделаем. Материала конечно нет - придешь дашь денег, мы купим.

  На следующий день я с утра снова в конторе, решил сразу идти к начальнице - Дудник Т.Б., описал ей ситуацию - мол пожар, потоп - надо решать вопрос. Сразу сказал, что оплачу материал. Был дан ответ - не вопрос, завтра же придут и подлатают крышу. При мне дала распоряжение мастеру - товарищу Дуднику Михаилу (да-да, семейный подряд), приняли деньги на покупку рубероида и заверила что все будет сделано быстро и качественно.

  Я наконец выдохнул с облегчением и благодаря про себя чутких и отзывчивых сотрудников ЖЭКа пошел домой.

  Прошел день, никто с ремонтом не пришел... Прошел второй, третий... Я снова в контору - начальницы нет, Миша что-то бубнит про "не успели, не купили еще, скоро вот-вот", я говорю - скоро снег предвидится и мороз - что тогда?

  Собственно так и случилось - ребята дождались снега и когда я в очередной раз пришел бить поклоны - торжественно объявили, что рубероид куплен, но видите ли - зима пришла нежданно. Я спросил было не купить ли им и лопаты до кучи, что б они смогли снег расчистить и приступить к ремонту (снега было аж сантиметра 2), ответил мне Михаил что так не делается - переведем материал и только больше крышу испортим. Как же решить вопрос? Ждать оттепели... в декабре... при минус 10...

  Я понял что толку не будет, плюнул и пошел домой (уже без облегчения и никого не благодаря), видимо придется ждать весны...

  И вот пару дней назад вернувшись вечером домой, я застаю такую картину (уже в другой комнате) - https://youtu.be/dA48iHT1ncg

  Открыл дверь и меня накрыло волной приятной холодной воды, которая натекла с крыши)) Примерно 10 литров я собрал с пола в комнате и столько же натекло за ночь.

  Я даже не знаю как не протекло соседям этажом ниже... 

  Переночевав под шум струй с потолка в тазики, я пошел к начальнице ЖЭКа показать ей результат их бездействия. На что мне ответили "зачем мне это показывать? я и так знаю об этой крыше. но пока снег делать ничего не будем". Тогда я сказал, что закрою квартиру и уеду на неделю, и пускай разбираются с соседями, которых зальет или не дай бог пострадавшими от пожара. "Ну и пускай", - ответила мне товарищ Татьяна Борисовна.

  Пишу этот пост, просто потому что сотрудники ЖЭКа уже реально достали своим по#уизмом и может быть (есть мааааленькая надежда) моя писанина попадет на глаза чиновникам города или новостным каналам.

  Адрес этой "нехорошей" квартиры - пр-т Космонавтов, 3, кв. 41


 • 08 грудня 2018
  Звернення до:
  Моргунов Сергій Анатолійович
  Міський голова , Вінницька міська рада

  ​на протязі 7 міс. немає гарячої води. З гарячого крана тече холодна вода. То навіщо платити за гарячу воду, як що тече холодна водя. Диспетчер жека 12 та тепдосеті інформацію не надають, грублять.