• 13 лютого 2019
  Звернення до:
  Войткова Валентина Романівна
  Директор департаменту , Департамент соціальної політики

  ​Прошу повідомити чому знову з моєї матері Виговської Броніслави Станіславівни,1932 р.н знято пільги діти війни за оплату комунальних послуг.З"являються вони лише після звернення до Департаменту.

 • 01 лютого 2019
  Звернення до:
  Войткова Валентина Романівна
  Директор департаменту , Департамент соціальної політики

  ​Доброго дня. Хочу звернутись до вас з приводу отримання Бейбі бокса. Я народила дитину 19 січня, при виписці з 2 роддому вони закінчились. Сказали, що привезуть додому. Пройшло майже 2 неділі ніхто не привозить, ще трішки і половина складу бокса нам буде мала.  Я можу і сама забрати,але не знаю з ким можна зв'язатися з приводу отримання. Допоможіть будь ласка у вирішенні питання.

 • 30 січня 2019
  Звернення до:
  Войткова Валентина Романівна
  Директор департаменту , Департамент соціальної політики

  ​Шановна керівник!

  Місяць січень закінчується! Станом на 17/32 30 січня 2019 року лікарі не приймають від хворих чорнобильців заяку  на виписку ліків Безкоштовно за захворюванями, що люди мають!

    На моє переконання Питання не потребує додаткового вивчення зі сторони посадовців ВМР та має бути надана відповідь людям в найближчий час!!!

  Бюджет міської Ради затверджений був на сесії ВМР  в грудні 2018 року

  Кошти надходять з бюджету  прийнятому ВМР в грудні 2018 року на оплату праці лікарям вчителям та  на інші платежі.  Чорнобильці за харчування кошти не всі отримали за грудень місяць , рік закінчився?

  Чому не має коштів на придбання ліків для чорнобильців?

 • 24 січня 2019
  Звернення до:
  Войткова Валентина Романівна
  Директор департаменту , Департамент соціальної політики

  ​Шановна Керівник!

  Повідомте громадкості Вінниці

   Чи є кошти ЧОРНОБИЛЬЦЯМ на відпуску ліків БЕЗКОШВНО в січні 2019 року!!!

  Мені керівнику організаціхї дзонять з Аптеки, що кошти поступили

   Я особисто подав на ліки в центр "1,

  Керівник повідомила ,що грошей не має

  ЯКА      особа    обманює людей!

  Вибори не за горами!

 • 14 січня 2019
  Звернення до:
  Войткова Валентина Романівна
  Директор департаменту , Департамент соціальної політики

  ​Доброго дня, шановна Валентина Романівна! 

  Звертаюсь до Вас з великим проханням прослідкувати і підтвердити\спростувати правомірність відмови у наданні субсидії моїм батькам. Справа у тому, що я та моя сім'я вже тривалий термін проживаємо окремо від батьків (хоч я з сином і досі прописані там). Всі необхідні документи, враховуючи підтвердження з ЖЕКу що я з дитиною проживаємо за іншою адресою, були надані на розгляд комісії. Цьогоріч, на заяву батька на призначення субсидії, прийшла відмова. Причиною відмови стало перебування мого чоловіка за кордоном більше 60 днів в період, за який брався розрахунок субсидії.

  У мене питання, чи дійсно той факт, що моя сім'я проживає окремо не має значення в данному випадку?

  Справедливості заради, змушена сказати, що батько мій, до того ж, людина онкохвора. Ми боремося з цією важкою і невиліковною недугою вже близько року. Знаю, що онкохворим людям держава обіцяла надавати субсидії, враховуючи важке фінансове положення таких сімей та, чомусь, в реаліїї виходить інакше...

  Завчасно дякую за відповідь! Щиро сподіваюсь на Вашу допомогу і розуміння! 


 • 13 січня 2019
  Звернення до:
  Войткова Валентина Романівна
  Директор департаменту , Департамент соціальної політики

  ​Доброго дня шановна Валентино Романівно!

  28.11.2018 року я звернулась за державною-соціальною допомогою на отримання субсідії за адресою вулиця Олега Антонова, б.42, кв.17. 

  Я є власником квартири де прописані 6 чоловік, а саме: 

  - Я, Середа Вікторія Володимирівна, чоловік, двоє неповнолітніх дітей, старша донька,  яка офіційно працює та проживає за кордоном за кордоном та секруха-пенсіонерка, яка не проживає у квартирі.  

  Подала всі необхідні документи, а саме: довідку про склад сім'ї, де зазначено, що старша донька та свекруха не проживають, акт прпо те що донька не проживає, документи про те, що донька легально працює у Польщі та сплачує внески в ZUS.

  Але отримала листа від 18.12.18 № 156-08-05-01 про відмову у наданні судсидії, у зв'язку  із перебуванням за кордоном сукупно більше 60 днів.

  Не можу зрозуміти у чому причина, якщо всі документи надані. Допоможіть будь-ласка розібратися у ситуації.

  З пов., Вікторія Середа

 • 10 січня 2019
  Звернення до:
  Войткова Валентина Романівна
  Директор департаменту , Департамент соціальної політики

  ​Подав документи на субсидію ще в середині грудня і до цих пір ще не отримав .Кажуть ще розраховують .У мене двоє дітей : 6 та 7 років , дружина і я працюємо . Не можу нічого купити дітям бо не знаю скільки платити за комунальні : газ та вивіз сміття . Скільки будуть ще розраховувати субсидію і коли я її отримую ?

 • 04 січня 2019
  Звернення до:
  Войткова Валентина Романівна
  Директор департаменту , Департамент соціальної політики

  Заступник голови спілки  ветеранів АТО, полковник у відставці Цікавить наступна інформація. На офіційних ресурсах Вінницької міської ради в грудні м.р. оприлюднено попередню інформацію  про вдосконалення роботи транспортних підприємств міста Вінниці, зокрема запровадження безготівкової форми розрахунку, у т.ч. пільговим категоріям громадян - виготовлення пластикових карток, відповідно до місця реєстрації, тобто  жителям м. Вінниці. Орієнтовний термін впровадження "ноу-хау" - квітень ц.р.  На сьогоднішній день  Якушинецька спілка ветеранів АТО (всі мають статус УБД, або інвалідів війни) налічує понад 270 осіб, які проживають у населених пунктах  ОТГ (Зарванці, Якушинці, Лисогора,Ксаверівка, Майдан, Слобода -Дашковецька) більшість з яких щоденно користуються 2-3 видами комунального транспорту м.Вінниці у зв'язку з  поїздками до місць роботи, або до мед.закладів для лікування.       Отже, як будуть дотримані вимоги п.7. ст. 12 ЗУ "Про статус ветеранів війни, гарантії їх соціального захисту" , яка гарантує цим особам  "безплатний проїзд усіма видами міського пасажирського транспорту, автомобільним транспортом загального користування в сільській місцевості, а також залізничним і водним транспортом приміського сполучення та автобусами приміських і міжміських маршрутів, у тому числі внутрірайонних, внутрі- та міжобласних незалежно від відстані та місця проживання за наявності посвідчення встановленого зразка, а в разі запровадження автоматизованої системи обліку оплати проїзду - також електронного квитка, який видається на безоплатній основі". Хочу особливо звернути увагу, що звернення учасників бойових дій, які прописані в одному місці, а приїхали й користуються міським транспортом в будь-якому іншому місці до будь-яких органів влади за будь-якою компенсацією (мається на увазі і "монетизація") ЗУ "Про статус ветеранів війни, гарантії їх соціального захисту"  НЕ ПЕРЕДБАЧЕНО ( на них лише покладено обов'язок  пред'явити посвідчення). Так ось цікавить, а чи не виникне ситуація, коли всупереч вимог Закону різні посадові особи та працівники підприємств транспорту м. Вінниці незаконно вимагатимуть сплати за проїзд з ветеранів, які не є жителями м. Вінниці, а інших регіонів (Київ, Рівне, Львів, райони Вінницької області, тощо), мотивуючи це  незаконними рішеннями будь-яких органів виконавчої влади. Хочу наголосити, що Законом право безоплатного проїзду міським транспортом на всій території держави гарантовано ветеранам  лише при предявленні посвідчення (і ці дії ветеранів в цьому випадку є вичерпними). Прошу дати детальне роз'яснення.

 • 26 грудня 2018
  Звернення до:
  Войткова Валентина Романівна
  Директор департаменту , Департамент соціальної політики

  Шановна Валентина Романівна!

  Звертаюся до Вас за допомогою. На жаль не вперше, дуже дякую за призначену субсидію.

  Хочу нагадати, що я одинока мати, маю інвалідність 3 гр. В 2010 р. перенесла нейрохірургічну операцію  з видалення атипової менінгііоми. Симптоматична епілепсія, порушення ходи і координації. З1.08.18 р. була звільнена з роботи і з тої пори маю на проживання з дівчинкою підлітком (29.12.2004 р.н.) тільки мінімальну пенсію -1497 грн. Зверталась за допомогою на Брацлавську,85 в жовтні цього року, сказали приходьте весною, бо в вас є доходи за  півроку. Від дешевих ліків дуже заторможую. Скажіть як нам прожити вдвох на такі гроші та платити субсидію. Вже 4 місяці я не маю тих доходів, які мені рахують, в цьому місяці я заплатила маленьку суму за газ, вже маємо борги від банку- це ліки, харчування. А весною мені треба йти на МСЄК, пройти лікування в стаціонарі, обстеження. Тільки МРТ -1000 грн. Невже не має ніякого виходу в такій ситуації. Я вже не витримую.  Що нам робити? Як виживати? Підскажіть.


 • 19 грудня 2018
  Звернення до:
  Войткова Валентина Романівна
  Директор департаменту , Департамент соціальної політики

  ​Прошу допомогти отримати субсідію на опалення що складає 1600 гр.за 31 м.2,комната в комунальній квартирі.Пенсія 2000грн,за ставж 45 років.

 • 17 грудня 2018
  Звернення до:
  Войткова Валентина Романівна
  Директор департаменту , Департамент соціальної політики

  ​                                                    Шановна Валентино Романівна!

  09.11.2018 року я звернулась за державною-соціальною допомогою на отримання субсідії за адресою вулиця Брацлавська, 85. Подала всі необхідні документи але акт "про непроживання особи за місцем реєстрації" та акт Мізяківської сільської ради, проте що мій чоловік ************ Іван Васильович проживає за іншою адресою не взяли.Спеціаліст Герасичук В.О.мовляв,що вони не потрібні.
    Мій чоловік не проживає за постійним місцем реєстрації з 2005 року та не підтримуємо жодних сімейних відносин.Також я подала заяву на розгяд комісії щоб врахували тільки фактично проживаючих осіб в житловому приміщенні.
    Пройшов час і я дізналась, що мені відмови у субсідії на підставі того, що мій чоловік не сплатив ЄСВ за три місяці.
    Таким чином вони грубо порушили моє звернення на врахування тільки фактично проживаючих в житлову приміщенні для надання мені субсідії і , виходячи з цього навіть не розглянули мою заяву на комісії та не призначили соціального інспектора для обстеження матеріально-побутових умов проживання .
    Прошу Вас розглянути моє питання та вплинути на неправомірну відмову у наданні субсідії на тільки фактично проживаючих у житловому приміщенні.

 • 16 грудня 2018
  Звернення до:
  Войткова Валентина Романівна
  Директор департаменту , Департамент соціальної політики

  Добрый день.
  Все мы отлично знаем что каждую зиму во всей стране происходит прорыв труб и т.д
  Что б исправить неполадку, у нас принятно раскапывать пол города, перекрывать движение, и производить устранение неполадки.
  А Ведь можно по другому
  Можно без Раскапывания земли
  Можно Сделать всё красиво и в 2-3 раза экономнее
  И заменить не просто старые трубы на новые, а заменить это всё на нержавеющие трубы. И да, это выйдет дешевле
  И самый главный ПЛЮС - мы получаем чистую воду в нашем кране.
  С Уважением Селезнев А.А.
  Моб. номер +380991195415

  E-mail. shyrikshyrikk@gmail.com

  https://www.youtube.com/watch?v=aVOPMiWC-lQ

 • 12 грудня 2018
  Звернення до:
  Войткова Валентина Романівна
  Директор департаменту , Департамент соціальної політики

  ​Вітаю! Прошу Вас напрвити на мою поштову адресу 21036 м. Вінниця, вул. Д. Майбороди 15/142 офіційний лист, в якому вказати з якої причини мені було відмовлено в наданні субсидії на опалювальний період (остання електронна заява за номером 181209164901474 ). Дякую.

 • 05 грудня 2018
  Звернення до:
  Войткова Валентина Романівна
  Директор департаменту , Департамент соціальної політики

  ​Шановна Валентина Романівна! Я. звертався до Вас з приводу допомоги рік назад. Але лише було уточнення данних по телефону від вашого заступника.  Прохання до Вас допомогти моїй сімї.  Я. не АТОвець, але ветеран військової служби, у свою чергу надавав допомогу волонтерам.  Також надавав допомогу переселенцям з Криму.  Дружина була П/П , після операції та хвороби не працює. А на даний час ми вже чотири роки без житла, через кредит, який був взятий на будинок. Ми мешканці м. Вінниця, і прсимо у Вас допомоги! Друзі порадили звернутись про поворотну фіндопомогу.  Наші діти студенти,  а старий син готовий розробляти проекти для розвитку міста.  Він художник-візуалізатор. 

 • 04 грудня 2018
  Звернення до:
  Войткова Валентина Романівна
  Директор департаменту , Департамент соціальної політики

  ​Щиро дякую Вам, Валентина Романівна та особисто Вашому заступнику Козлову Євгену Євгеновичу за допомогу у вирішенні питань лікування, пенсійного забезпечення та забезпечення житлом безпритульного Лисого Анатолія Володимировича. Дякую що відгукнулись на запит від 24.08.18 про допомогу безпритульному і не залишились байдужі до чужого горя!! Особиста подяка Вашому заступнику Козлову Євгену, який весь цей час переймався долею і проблемами Анатолія. Підтримував і надавав юридичний та правовий супровід у розвязанні питань по наданню медичної, благодійної допомоги, допомоги по призначенню пенсії та влаштування у Будинок літніх людей, допомоги у наданню тимчасового житла і прописки. Дякую що завдяки Вам і Євгенію Євгенійовичу на вулицях нашого міста стало менше безпритульних, принаймі на одну людину, і врятовано ще одне життя людини з не простою долею!!! Нехай добрі справи і людяність будуть прикладом для всіх нас. Дякую!!!

 • 01 грудня 2018
  Звернення до:
  Войткова Валентина Романівна
  Директор департаменту , Департамент соціальної політики

  ​Шановна Валентина Романівна! Звертаюсь до Вас із дуже важливим для мене проханням: Прошу Вас допомогти привітати моїх двох найменших дітей зі Святом Миколая, так як я виховую дітей одна  і моє матеріальне становище на сьогоднішній день дуже складне. Дуже сподіваюсь на Ваше розуміння і доброту! Дякую Вам заздалегідь !

 • 28 листопада 2018
  Звернення до:
  Войткова Валентина Романівна
  Директор департаменту , Департамент соціальної політики

  ​Доброго дня! Скажіть, будь ласка , які потрібно зібрати документи для оформлення пільг на  комунальні послуги, учаснику АТО не за місцем реєстрації , а за місцем прожиття? 

  (В прозорий офіс особисто чоловік прийти не може,у зв*язку із військовим станом. Тому звертаюсь Я - його дружина. ) . Велике Дякую.

 • 22 листопада 2018
  Звернення до:
  Войткова Валентина Романівна
  Директор департаменту , Департамент соціальної політики

  Шановна Валентино Романівно !

   

  Прошу вас розібратися в питані щодо не надання адресної безготівкової допомоги сім'ї, яка надається на погашення витрат з оплати житлово-комунальних послуг (субсидія). Я, Кравчук В. В., як усі громадяни України, маю право на отримання даного виду допомоги.

   Відповідно до постанови КМУ від 27 квітня 2018 року № 339. «Про внесення змін до деяких постанов Кабінету Міністрів України та визнання такою, що втратила чинність, постанови Кабінету Міністрів України від 28 грудня 2016 р. № 1022», та  положенням про порядок призначення житлових субсидій цієї ж постанови прошу вас вжити заходи щодо перегляду даного питання по моїй родині.

           Ми проживаємо  у м. Вінниця, вул. Гонти, буд. 73, за даною адресою проживаю, Я, Кравчук Віктор Васильович – пенсіонер за віком (посвідчення  АЗ№344895, Ветеран Праці (посвідчення  З№072240) та інвалід ІІ групи з/з, та моя дружина, Кравчук Тетяна Григорівна – пенсіонерка за віком за умов шкідливих умов праці (посвідчення №159964), Ветеран Праці (посвідчення Ж№501616).

  Відповідно до п.5 положення про порядок призначення субсидії, Постанови КМУ №339 від 27.04.2018 року, я маю право на перевищення норми житла  (далі - понаднормова площа житла).

  Норма площі житлового будинку 200 м. кв., а площа мого будинку якого я почав будівництво в 1993 році і завершив його будівництво 2008 році площа складає 302 м. кв., а так як субсидія надається на опалювану площу то площа яка опалюється 256 м. кв. а відповідно до вище викладено ми маємо право на понаднормову норму житла у 30 %, отже якщо норма 200 м. кв. +30% = 260 м. кв. з цього випливає що 260-256=4 м. кв. входить у саму най граничну дозволену межу для отримання та надання моїй родині житлово-комунальної субсидії для оплати житло-комунальних послуг.

  Тому прошу Вас допомогти моїй родині в вирішені даного питання та розібратись в даних порушеннях щодо не надання житлово-комунальної пільги для оплати комунальних послуг.

  22.11.2018 року


 • 21 листопада 2018
  Звернення до:
  Войткова Валентина Романівна
  Директор департаменту , Департамент соціальної політики

  ​Шановна Валентина Романівна! Звертаюся до Вас, з приводу відхилення моєї електронної заяви на призначення житлової субсидії №181119150338157. Причина - відсутність інформації про реєстрацію дітей. Поясніть будь-ласка, як таке можливо? Якщо я вже користувалася субсидією в попередньому опалювальному періоді за №132599. І змін в складі сім'ї не було. Невже мені треба знову йти до Прозорого офісу та повторно подавати всі документи? Дякую!

 • 05 листопада 2018
  Звернення до:
  Войткова Валентина Романівна
  Директор департаменту , Департамент соціальної політики

  ​Прошу надати обгрунтоване письмове повідомлення про непризначення мені житлової субсидії.

 • 05 листопада 2018
  Звернення до:
  Войткова Валентина Романівна
  Директор департаменту , Департамент соціальної політики

  Доброго дня, шановна Валентино Романівно, звертаюся до Вас від імені моєї мами Красніцька Станіслави Семеніви, що проживає по вулиці Олега Антонова і отримує пенсію у відділенні Укрпошти номер 34 м. Вінниці. Склалася така ситуація: сьогодні, 5 листопада 2018 року мама разом з іншими пенсіонерами прийшли отримувати пенсію на відділення 34. Листоноша відмовила їм у отриманні пенсійних виплат, при цьому 3 людей з черги таки отримали гроші саме за 5 число. Хоча листоноша це заперечує. У неї в руках були гроші для виплат за 5 листопада, але вона заявила, що сьогодні їх роздавати не буде. Зібралася і пішла розносити пенсії по квартирах. Виходить тим, хто сам прийшов у відділення пошти грошей вона не дала. Підкажіть, будь ласка, як діяти в цій ситуації та куди звертатися. Таких як моя мама було багато, але тільки дехто з черги отримав пенсію, інші обурені люди залишилися ні з чим. Дякую завчасно за допомогу і поради.


 • 02 листопада 2018
  Звернення до:
  Войткова Валентина Романівна
  Директор департаменту , Департамент соціальної політики

  ​Шановний депутате! Прошу вашої допомоги і поради, так як вже не знаю до кого звернутись. На Мічуріна у мене будинок з одним номером 78 але на два входа і на два господаря. Лічильники та рахунки теж різні але одна домова книжка, так як будинок покійних батьків і розділений на двох синів. Брат помер,а його сімя вже більше 10 років проживають в США. Коли прийшла пора оформити субсидію, до цього давали без проблем, наша голова вуличного комітету видала довідку про склад сімї і вписала туди усіх, хто є у домовій книзі. У прозорому офісі нам відмовили у субсидії. Куди б ми не звернулись далі, кажуть, що субсидія нам положена і ніякого відношення інша сімя до нас не має. Але наша шановна голова не може видати довідку про склад сімї з двох пенсіонерів керуючись записом у домовій книзі. Радить нам родичів,які проживають у США просто виписати...і боїться брати на себе відповідальність...питання яку??? Тому прошу допомогти розібратись... 

 • 01 листопада 2018
  Звернення до:
  Войткова Валентина Романівна
  Директор департаменту , Департамент соціальної політики

  ​Шановні працівники соціальної сфери м Вінниці!

  Щиро вітаємо Вас з наступаючим професійним святом!

  У професії соціального працівника зосереджені всі найкращі якості людини,милосердя,чуйність співчуття,доброта, совість

  Бажаємо Вам  та вашим родинам  міцного здоровя, гарного настрою, щастя та злагоди ,творчого натхнення,здійснення всіх задумів та мрій.

  З повагою до Вас

  голова Вінницької міськрайонної організації "Асоціація жертв Чорнобиля"  В Мельник

 • 23 жовтня 2018
  Звернення до:
  Войткова Валентина Романівна
  Директор департаменту , Департамент соціальної політики

  ​Здравствуйте! У меня двое детей,одной 4 года, второй 3 будет в конце ноября. На какую соцпомощь я могу росчитывать после трёх лет детей.Они ещё в садик не ходят. В собесе сказали ,что только как одинокая мать,а малообеспеченная не будет.

 • 17 жовтня 2018
  Звернення до:
  Войткова Валентина Романівна
  Директор департаменту , Департамент соціальної політики

  Доброго дня. В мене скалалася складна ситуація. Я отримувала допомогу. як малозабезпечена сім"я. Виховую двох діток 18 та 8 років, доглядаю свою бабусю інваліда 1 групи. Старша дитина навчалася у коледжі. але в червні цього року закінчила. Вступила до вищого навчального закладу і з вересня продовжує навчатися. Всі потрібні документи я подала до УСЗН. але мені відмовили у виплатах, тому. щодоходів за липень і серпень у дитини немае. Як мені бути? Де взяти довідку. яка б підтверджувала. що дитина готувалася до вступу? Дякую. 

  І ще, куди я маю звернутися, щоб оскаржити відмову?


 • 11 жовтня 2018
  Звернення до:
  Войткова Валентина Романівна
  Директор департаменту , Департамент соціальної політики

  ​Добрий день. Мені повторно відмовили у наданні субсидії (заява повторна 27.09.2018), причина у вересні 2017 року були нараховані відпускні( я працюю за трудовою на приватному підприємстві на основному місці робочому) за 2016-2017рік, тому сума нарахування менше мінімальної, але ЄСВ нарахований та оплочений за вересень 2017 року повінстю (704 грн.) Міністр соцільної політики України Рева пояснює, що ненадання субсидії при  отриманні людиною заробітку менше мінімального при уплаті повного розміру ЄСВ, є неправомірним. поясніть мені, чому міністр пояснює одне, а Ваші працівники роблять протилежне? Дякую.

 • 04 жовтня 2018
  Звернення до:
  Войткова Валентина Романівна
  Директор департаменту , Департамент соціальної політики

  /Шановна керівник!

   в попередньому звернені допущені грамотичні помилки

  Але суть питання залишена!

  Досить терпіти Ваші  відносини з одною організацією  СЧУ та іншими організаціями!

  Не бажаєте співпрацювати з усіма лрганізаціями  скажіть чесно

  Ні ми зробимо  так як передбачено ЗУ!

  Досить Знущатися з чорнобильців! 

  Відповідь отримана 04/10/ від Малачевської І В мене не влаштувала!!!

   Чекаю на засіданні 05/10/2018р  в 15/00 годин  Вас особисто

   за адресою Вінниця Соборна /303с  Бажано без запізнекння

  ДОСИТЬТЕРПІТИ ВІД ВАС ЗНУЩАННЯ"!

  Голова організації        В Мельник тел 0984759539


 • 04 жовтня 2018
  Звернення до:
  Войткова Валентина Романівна
  Директор департаменту , Департамент соціальної політики

  ​IШановна керівник!

  Вимагаю надати від Вас письмове повідомлення   на якій підставі створена при ВМ створена робоча група при департаменті  соцполітики ВМР  не запрошує на засідання керівника організаці

  ВГО ВОВЧ Дзюбенко М в в пятницю на засідання ? Відповдь надайте!

  Я 04/10/18 року  в 19/30 годин  спілкувався в телефоному  режимі з Малачевською І Відповідь мене не задовольнила

  Досить терпіти  знущання  від влади Не пройде цей фоку!!!!

  Трусанюхатим від СЧУ все,

  іншим нічого

    Не буде так!

   Є час запросити представника організації ВГО ВОВЧ на засідання05/10/2018 року

  Голова організації     В Мельник за підтримки Дзюбенко М 


 • 26 вересня 2018
  Звернення до:
  Войткова Валентина Романівна
  Директор департаменту , Департамент соціальної політики

  ​Доброго дня. 26.09.2018 на моя електронна заява за №180926140044707  про призначення житлової субсидії була відхилена. Причина - цитую ..." В реєстрі територіальної громади відсутні дані про реєстрацію Вашої доньки"... кінець цитати.  З березня 2016 і по теперешній час моя донька, якій 13 років зарєстрована за адресою м. Вінниця, вул. Д. Майбороди 15,142. На адресу м. Вінниця, вул. Д. Майбороди 15,142 регулярно щомісяця надходить "Єдиний Рахунок за надані житлово-комунальні та інші послуги"  де вказано, що кількість зарєстрованих мешканців - 2 особи. З вересня 2016 по 1 травня 2018 року була нарахована субсидія.  Поясніть мені будь ласка, яким чином в  реєстрі територіальної громади відсутні дані про реєстрацію моєї доньки? Поясніть мені будь ласка,  коли я зможу після усунення помилок повторно подати електронну заяву про призначення  житлової субсидії? Дякую. • 17 вересня 2018
  Звернення до:
  Войткова Валентина Романівна
  Директор департаменту , Департамент соціальної політики

  Доброго дня. Потребую благодійної грошової допомоги на лікування доньки. Моя донька – Барабан Варвара, 2015 року народження, має діагноз ДЦП. Усі свої не повні 3 роки періодично проходить реабілітації, курси масажів, лікувальної фізкультури. На  даний момент самостійно не ходить, але маю надію на те, що активно проходячи лікування, вона зможе самостійно ходити. Її лікування стає дедалі важче оплачувати, тому прошу допомоги у держави. 01 жовтня 2018 року Варварі необхідно їхати на реабілітацію в центр «Інново» (м. Львів). Два тижні реабілітації коштують 14 640 грн. Прошу фінансової допомоги. Завчасно дякую.