Не вдалося відобразити цю веб-частину. Щоб усунути цю проблему, відкрийте веб-сторінку в редакторі HTML, сумісному із програмою Microsoft SharePoint Foundation, наприклад у редакторі Microsoft SharePoint Designer. Якщо проблема не зникне, зверніться до адміністратора веб-сервера.


Ідентифікатор взаємозв'язку:2177d49e-6a45-b0db-f06f-99c917003712
 • 18 квітня 2019
  Звернення до:
  Яблонський Павло Васильович
  Секретар міської ради , Вінницька міська рада

  Міському Голові

  Моргунову С.А.

  авторів національних фільмів

  «ВОЇНИ ДУХУ» та «ПОЗИВНИЙ ЗЕНІТ»

                                                                     Кулаковської  Т.Л.

                                                                   Мартиненко А.К.

                                                                       тел.: +380672301340

                                                                                      e-mail: ukrannatan@gmail.com

   

  Шановний Сергію Анатолійовичу!

              Ми, автори національних фільмів «ВОЇНИ ДУХУ» та п'яти стрічок «ПОЗИВНИЙ ЗЕНІТ», Анна Мартиненко та Тетяна Кулаковська доводимо до Вас наступну інформацію. На виконання розпорядження Начальника Генерального штабу - Головнокомандувача ЗСУ генерал армії Віктора Муженка - «проведення заходів військово-патріотичного виховання молоді та бойової підготовки військовослужбовців військової служби за контрактом та призовом в контексті налагодженої роботи між Генеральним штабом ЗС України та організаціями щодо активізації збереження пам'яті про подвиги військовослужбовців ЗС України як новітньої бойової історії України, так й актуалізацію історії визвольних змагань українського війська протягом попередніх століть проти споконвічного ворога — російського агресора. Саме такий формат взаємодії виховуватиме патріотизм, гордість за військову частину, Збройні Сили та Україну в контексті протидії російській агресії» запланували демонстрацію фільмів «ПОЗИВНИЙ ЗЕНІТ» в КП кінотеатр «РОДИНА» з «02» травня по «08» травня 2019 року.

           Ми вдячні Вам, Вашим колегам, усім свідомим посадовцям за те, що будете інформувати та запрошувати мешканців Вінниці та області на патріотично-культурну подію – демонстрацію п'яти стрічок «ПОЗИВНИЙ ЗЕНІТ». Спільними зусиллями відбудеться патріотичне виховання учнівської молоді Вінничини, які переглянуть фільми та вшанують ВОЇНІВ.

  Шановний Сергію Анатолійовичу!

              До Вашої уваги концепція події: п'ять національних фільмів «ПОЗИВНИЙ ЗЕНІТ» – це обличчя передової, обличчя новітньої історії України. У публіцистично-документальному циклі стрічок «ПОЗИВНИЙ ЗЕНІТ» кожен глядач впізнає «guy living next door» - свого друга, брата, батька, сина, колегу, чоловіка у маршрутці.

  Учасники АТО, на якій би позиції вони не воювали, почують до болю знайомі їм думки та переживання. Детальна правда про те, як жили і воювали бійці, покаже громадянам України, що треба поважати і цінувати військових, які охороняють мирне життя. Як сказав один з героїв наших фільмів: «На передовой оно везде так – одинаково», війна і в Широкіно, і в Іловайську, і в Авдіївці - скрізь однаково страшна.

  Аудиторія національних фільмів «ПОЗИВНИЙ ЗЕНІТ» - «ЗА».

  Цикл «ПОЗИВНИЙ ЗЕНІТ» - унікальний своєю хронікальною масштабністю та детальною історією сучасної війни в Україні. В інформаційному просторі демонструється ексклюзивне вітчизняне кіно, яке гідно представляє армію та ЗСУ. Це іміджево-патріотичний проект. Покажемо більше 70 інтерв'ю з військовослужбовцями семи ротацій добровольчого Зведеного Загону ПС ЗСУ. У місті Вінниця знаходиться штаб Повітряних Сил, дуже багато героїв національних фільмів «ПОЗИВНИЙ ЗЕНІТ» мешкають у Вінниці та області.

   Хронометражі фільмів циклу «ПОЗИВНИЙ ЗЕНІТ»: 49-55 хвилин. Фільми озвучені музикою українських виконавців – Орестом Лютим, гуртом «Крихітка» та Katya Chilly Group.

  Росія невтомно «доносить правдиву інформацію» до світової спільноти, тому ми не маємо гаяти ні хвилини часу. Нам треба діяти на упередження і повести глядачів за собою. Ми повинні дбати і оберігати ментальний простір нашої України! Маючи на озброєнні таке душевне кіно, ми вже перемогли! Давайте дамо глядачам Вінничини можливість по-справжньому оцінити такі буденні, на перший погляд, поняття – мирне небо, спокій, мирне щоденне життя.

   

   

   

  Тому ми звертаємося до Вас, шановний Сергію Анатолійовичу, та пропонуємо два варіанти демонстрації фільмів:

   

    ВАРІАНТ 1: Мерія Вінниці сплачує роялті авторам, вирішує певні питання з             директором             КП кінотеатр «РОДИНА». В цьому випадку для всіх бажаючих взяти   участь у патріотично-виховному заході вхід вільний.

   

        ВАРІАНТ 2: Фільми демонструються в рамках кінотеатрального прокату фільмів за          ціною квитка 20 гривень.

   

  В будь-якому з цих двох варіантів просимо Вас, Сергію Анатолійовичу:

   

  1. залучити до патріотично-виховних переглядів національних фільмів «ПОЗИВНИЙ ЗЕНІТ» в кінотеатрі «РОДИНА» школярів, учнів професійних училищ та ліцеїв, студентів ВИШів, військових, мешканців міста та області;
  2. допомогти в інформуванні мешканців Вінниці та області про демонстрацію п'яти фільмів «ПОЗИВНИЙ ЗЕНІТ» в друкованих виданнях, на радіо та телебаченні;
  3. сприяти керівництву комунального кінотеатру «РОДИНА» у проведенні показів фільмів «ПОЗИВНИЙ ЗЕНІТ» з «02» травня по «08» травня 2019 року;

   

  Усі необхідні матеріали для соціальної реклами та інформування мешканців міста Вінниця та області додаємо.

   

  З повагою, автори національних військових патріотичних фільмів

  Анна Мартиненко та Тетяна Кулаковська

              тел.: +380672301340

  e-mail: ukrannatan@gmail.com

   

  18.04.2019

                                                                           

   

   

   


 • 12 квітня 2019
  Звернення до:
  Яблонський Павло Васильович
  Секретар міської ради , Вінницька міська рада

     Шановний Павло Васильович, 12 березня 2019року,  у публічному зверненні я просив Вашого особистого сприяння у прийнятті позитивного рішення ВМР про встановлення пільг при оплаті адміністративного збору за оформлення нового паспорта громадянина України для окремих громадян пільгових категорій.

     В державі Україна, є  більше 23 територіальних громади які ухвалили рішення про встановлення  вищезгаданих пільг, з них це– Одеса, Кропивницький, та інші.

     За Вашим дорученням моє звернення до Вас опрацювали невідомо хто, описали просторову інформацію про яку я НЕ просив, і не стосується мого звернення до Вас. М'яко кажучи змішали грішне з праведним, а по суті жодної відповіді на поставлені питання. Відчувається повна байдужість виконавців до поставлених питань, зухвальство і безкарність за свої дії.

      З врахування описаного, шановний Павло Васильович, прошу Вас ПОВТОРНО взяти під особистий контроль і сприяти  у вирішенні питання Вінницькою міською Радою  про надання пільг, при оплаті адміністративного збору за оформлення нового паспорта громадянина України для деяких  громадян пільгових категорій.


 • 07 квітня 2019
  Звернення до:
  Яблонський Павло Васильович
  Секретар міської ради , Вінницька міська рада

  ​31 березня минулого року в газеті "голос України" було опубліковано прийнятий закон "Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо реформування сфери паркування транспортних засобів." Він вступив у силу 
  восени минулого року.
  У відповіді на петицію https://e-dem.in.ua/vinnytsia/Petition/View/1300 , що датована 28/12/2018 зазначено "у виконавчих органах міської ради не визначено орган, на який буде покладатись повноваження контролю за паркуванням транспортних засобів на території міста".
  Додатково у відповіді на моє звернення через урядову гарячу лінію за підписом пана заступника начальника УПП у ВО https://scontent.fdnk1-2.fna.fbcdn.net/v/t1.0-9/53306898_3171631166196108_1262273832979267584_o.jpg?_nc_cat=111&_nc_ht=scontent.fdnk1-2.fna&oh=fbf177bd52403a7d56b003f29af21d0c&oe=5D428E24 ми бачимо що станом на лютий 2019 року УПП у ВО не має обладнання для штрафування незаконно запаркованих ТЗ за відсутності власника і не має інформації про терміни можливого отримання такого обладнання Управлінням.
  Отже, відповідальності за паркування на тротуарах, пішохідних переходах, місцях для людей з інвалідністю, зупинках громадського транспорта, виїздах з прилягаючих територій і приміщень екстренних служб не несуть на території м. Вінниці, у разі незатримання водія патрульними поліцейськими ані власники ТЗ. ані водії.
  Прошу надати інформацію станом на 8 квітня 2019 року:
  -чи визначено орган, який наділять повноваженнями контролю за паркуванням згідно Закону України більш ніж річної давнини?
  -якщо не визначено - то коли це питання буде внесено до порядку денного засідань ВМР?
  -якщо визначено - які орієнтовні терміни підготовки працівників що здійснюватимуть контроль, отримання обладнання, укладення угод з власниками евакуаторів?
  З повагою
  Павло Драгобецький.
  Відповідь прошу надати електронною поштою чи в персональному кабінеті електронних сервісів ВМР не витрачаючи бюджетних коштів на послуги "Укрпошти"

 • 19 березня 2019
  Звернення до:
  Яблонський Павло Васильович
  Секретар міської ради , Вінницька міська рада

  ​Подяка! Хочу подякувати Вам, Павле Васильовичу, за надану допомогу на лікування! Ваша праця є надважливою для городян, особливо для тих, хто перебуває в складних життєвих обставинах. Бажаю Вам і Вашим колегам триматись обраного шляху і нових звершень!!!

 • 12 березня 2019
  Звернення до:
  Яблонський Павло Васильович
  Секретар міської ради , Вінницька міська рада

     Шановний Павло Васильович,    28.11.2018 року, на особистий мейл, директора департаменту  адміністративних послуг Вінницької міської ради Копчук І.В.,  я відправляв заяву,  з додатками на двох аркушах, на яку НЕ надали письмової відповіді.  

        Відповідно до ч.2 ст. 19, ч.1,3 ст. 140 Конституції України, органи державної влади та органи місцевого самоврядування, їх посадові особи зобов'язані діяти лише на підставі, в межах повноважень та у спосіб, що передбачені Конституцією та законами України.

    На публічні звернення на цьому сайті від 21 січня 2019 року, та 19 лютого 2019 року, які можна переглянути, я отримую у відповідь  анонімні, без підпису і виконавця, майже не в тему заяв -  формально бюрократичні відписки знущального характеру.

     Я ставив питання про встановлення пільг для окремих громадян пільгових категорій, в оплаті адміністративних послуг при отриманні паспорта- ІD картки.

       В рамках процесів децентралізації пільги тепер встановлюються місцевими громадами, а надходження від оплати вартості адміністративних послуг спрямовуються до місцевих бюджетів.

       В державі Україна, є  більше 23 територіальних громади які ухвалили рішення про встановлення  вищезгаданих пільг, з них це– Одеса, Кропивницький, та інші. 

      Чомусь Наше найкраще Місто, в цьому питанні займає останнє місце, в Україні. Допускаю що це тому що деякі керівники, з великими освітами, з багаточисельними підлеглими, не бажають вирішувати ці питання як фахівці, або з інших причин.

       Прошу Вашого особистого сприяння у прийнятті позитивного рішення ВМР про встановлення пільг при оплаті адміністративного збору за оформлення нового паспорта громадянина України для окремих громадян пільгових категорій.

      Відповідь прошу письмово, згідно чинного законодавства.

   


 • 11 лютого 2019
  Звернення до:
  Яблонський Павло Васильович
  Секретар міської ради , Вінницька міська рада

  ​Доброго дня ! Прошу допомогти розібратися в ситуації. Я, Хуторна Ілона Володимирівна , являюсь одноосібним власником будинку в м. Вінниця , вул. Ігоря Костецького 39 , де прописані та проживає моя родина : чоловік -Хуторний Віталій , син- Хуторний Марк.

  При наданні субсидії виявляю , що по моїй адресі зареєстровано невідомі мені особи .Реєстрацію проводв Староміський відділ міської ради ( вул. Брацлавська ) , остання реєстрація 06.06.2018 , також по моїй же адресі невідомим мені тим же особам .Староміський відділ міської ради ( вул. брацлавська ) -відділ субсидії назначає субсидію. Вважаю ці дії протизаконними , які тягнуть адміністративну відповідальність. Прошу негайно розібратися в ситуації . Маю намір в разі невирішення ситуації звертатися в прокуратору .Дякую за допомогу.

 • 09 лютого 2019
  Звернення до:
  Яблонський Павло Васильович
  Секретар міської ради , Вінницька міська рада

  ​Шановний Павло Васильовичу!

  НАПОЛЕГЛИВО ПРОШУ ВАС ПОДЯКУВАТИ ВАШИМ КОЛЕГАМ (  саме головне, донести цю подяку) ДЕПУТАТАМ ВМР: МАЦЕРІ В В, ШЕНШИНУ В.О, АНДРОНІЙЧУКУ Р.С., ТКАЧУКУ Г.С. за СПОНСОРСЬКУ РОБОТУ ПО ПРОВЕДЕНЮ ЗАХОДУ ДЛЯ ДІТЕЙ МІСТА З НАЗВОЮ" ВІННИЦЯ -МІСТО ЩАСЛИВИХ ДІТЕЙ" напередодні дня  СВЯТА " СВЯТОГО ВАЛЕНТИНА""!

  350 дітей відвідали казкову казку в муздрамтеатрі! Люди отримали урок- ДОБРО ЗАВЖДИ ПЕРЕМОЖЕ ЗЛО!

  ВСІМ ЗДОРОВЯ! ТА РОБОТИ НА БЛАГО УКРАЇНИ

   З повагою:

  Голова організації" Асоціація жертв Чорнобиля"В МЕЛЬНИК

 • 10 січня 2019
  Звернення до:
  Яблонський Павло Васильович
  Секретар міської ради , Вінницька міська рада

  ​​Коли нарешті зможуть ПРОКОНТРОЛЮВАТИ графік роботи маршрутного таксі #20а. Водії їздять через день за своїм, нікому не відомим графіком!!! Проїзд підняли а їздити так і не навчились, з 21:00 до 23:00 зі сторони ГПЗ їздить всього ОДНА!!! маршрутка  в 21:40 замість 6-8 які повинні бути за дві години!!! Неодноразово писали і звертались до відповідних органів але завжди одна і та вфдповідь  вже протягом  цілого року-" АВТОПАРК ЗАБЕЗПЕЧЕНИЙ НЕОБХІДНОЮ КІЛЬКІСТЮ АВТОБУСІВ...І Т.Д."  І бредняк такого типу ніхто навіть не пробував вирішити цю проблему!! Вже реально дістало!!!

 • 27 грудня 2018
  Звернення до:
  Яблонський Павло Васильович
  Секретар міської ради , Вінницька міська рада

  ​Добрий день. Я,мама, Тихого Олексія Сергійовича,31.07.2012р.н.,прошу про адресну матеріальну допомогу для придбання апарату НІВЛ(неінвазивна вентиляція легень) та відкашлювача. У Альошки СМА(спінально мязова атрофія) 1 типу Верднера-Гофманна. Це генетичне захворювання, що производить до атрофії не тільки скелетних мязів( втрата функції сидіння і тримання голови), а й міжреберних(може призвести до зупинки дихання). Тому для підтримки дихання вночі,потрібний НІВЛ.

  Прошу розглянути мою потребу.

  З повагою, Тиха Л.Д.

 • 16 грудня 2018
  Звернення до:
  Яблонський Павло Васильович
  Секретар міської ради , Вінницька міська рада

  Добрый день.
  Все мы отлично знаем что каждую зиму во всей стране происходит прорыв труб и т.д
  Что б исправить неполадку, у нас принятно раскапывать пол города, перекрывать движение, и производить устранение неполадки.
  А Ведь можно по другому
  Можно без Раскапывания земли
  Можно Сделать всё красиво и в 2-3 раза экономнее
  И заменить не просто старые трубы на новые, а заменить это всё на нержавеющие трубы. И да, это выйдет дешевле
  И самый главный ПЛЮС - мы получаем чистую воду в нашем кране.
  С Уважением Селезнев А.А.
  Моб. номер +380991195415

  E-mail. shyrikshyrikk@gmail.com

 • 09 грудня 2018
  Звернення до:
  Яблонський Павло Васильович
  Секретар міської ради , Вінницька міська рада

  Потоп в квартире, течет крыша, ЖЭК №6​ бездействует!


  Прошу обратить внимание властей на проблемы простых смертных.

  Краткая предыстория (очень краткая)

  Мне "повезло" жить в первой построенной в нашем городе (Винница, Украина) девятиэтажке (1965г постройки) и конечно на последнем этаже.

  Так сложилось, что то ли опыта еще у строителей тогдашних не было, то ли халтурно сработали, но вода с крыши уходит не в водосток, а прямо в квартиры жильцов.

  Проблема с крышей, которая изрядно исхудалась и которой нужен капитальный ремонт известна ЖЭКу №6 много лет. Как водится - средств на ремонт нет и потому жильцы 9го этажа несут деньги ЖЭКу и тот лепит заплатки из рубероида каждый год.

  Теперь к делу

  Вот так выглядит потолок у меня в квартире сейчас - https://youtu.be/b7qHY-xTRQU

  К плесени и сырости я уже привык, как и к обсыпающейся штукатурке, потому не обращаю внимания.

  Летом особо протеканий не было и в ЖЭК я не обращался (да и толку), умные соседи налепили заплатки над своими квартирами (и правильно сделали), и тут пришла осень с дождями...

  Первые проблемы начались в середине ноября - отсырела и задымилась проводка под люстрой. Хорошо, что я был дома и вызвонил электриков с ЖЭКа, которые пришли и отключив электричество сняли люстру, развели провода в стороны и ушли восвояси.

  Теперь у меня люстра выглядит так - https://pastenow.ru/4A621

  Я в тот же день (17го ноября) пошел в ЖЭК к главному инженеру, товарищу Дацишену В.А. с проблемой - вот мол задымилась проводка, мог быть пожар, надо принимать меры. На что тот мне рассказал о капитальном ремонте крыши и порекомендовал собирать деньги с жильцов дома. Понимая, что никто кроме последнего этажа сдавать ничего не станет, а сумма там ни одна тысяча долларов (хотя никаких цифр гл. инженер конечно не назвал, ибо нужно мерить, считать, составлять смету и тд), я все же настоятельно просил хоть как-то решить текущую проблему, не говоря о глобальных.

  Товарищ Дацишен на следующий день отправил ко мне мастера, который походил по крыше, пофоткал, показал мне и озвучил - нужно 2 рулона рубероида и дыры заделаем. Материала конечно нет - придешь дашь денег, мы купим.

  На следующий день я с утра снова в конторе, решил сразу идти к начальнице - Дудник Т.Б., описал ей ситуацию - мол пожар, потоп - надо решать вопрос. Сразу сказал, что оплачу материал. Был дан ответ - не вопрос, завтра же придут и подлатают крышу. При мне дала распоряжение мастеру - товарищу Дуднику Михаилу (да-да, семейный подряд), приняли деньги на покупку рубероида и заверила что все будет сделано быстро и качественно.

  Я наконец выдохнул с облегчением и благодаря про себя чутких и отзывчивых сотрудников ЖЭКа пошел домой.

  Прошел день, никто с ремонтом не пришел... Прошел второй, третий... Я снова в контору - начальницы нет, Миша что-то бубнит про "не успели, не купили еще, скоро вот-вот", я говорю - скоро снег предвидится и мороз - что тогда?

  Собственно так и случилось - ребята дождались снега и когда я в очередной раз пришел бить поклоны - торжественно объявили, что рубероид куплен, но видите ли - зима пришла нежданно. Я спросил было не купить ли им и лопаты до кучи, что б они смогли снег расчистить и приступить к ремонту (снега было аж сантиметра 2), ответил мне Михаил что так не делается - переведем материал и только больше крышу испортим. Как же решить вопрос? Ждать оттепели... в декабре... при минус 10...

  Я понял что толку не будет, плюнул и пошел домой (уже без облегчения и никого не благодаря), видимо придется ждать весны...

  И вот пару дней назад вернувшись вечером домой, я застаю такую картину (уже в другой комнате) - https://youtu.be/dA48iHT1ncg

  Открыл дверь и меня накрыло волной приятной холодной воды, которая натекла с крыши)) Примерно 10 литров я собрал с пола в комнате и столько же натекло за ночь.

  Я даже не знаю как не протекло соседям этажом ниже... 

  Переночевав под шум струй с потолка в тазики, я пошел к начальнице ЖЭКа показать ей результат их бездействия. На что мне ответили "зачем мне это показывать? я и так знаю об этой крыше. но пока снег делать ничего не будем". Тогда я сказал, что закрою квартиру и уеду на неделю, и пускай разбираются с соседями, которых зальет или не дай бог пострадавшими от пожара. "Ну и пускай", - ответила мне товарищ Татьяна Борисовна.

  Пишу этот пост, просто потому что сотрудники ЖЭКа уже реально достали своим по#уизмом и может быть (есть мааааленькая надежда) моя писанина попадет на глаза чиновникам города или новостным каналам.

  Адрес этой "нехорошей" квартиры - пр-т Космонавтов, 3, кв. 41 • 28 листопада 2018
  Звернення до:
  Яблонський Павло Васильович
  Секретар міської ради , Вінницька міська рада

  ​Я дитина позбавлений батьківських прав і мені не хочуть дати хату вони мені немає де жити ав селі повно хатів під сільськоюрадою а вони мені дали кімнату в гуртожитку в якому падає стеля  

 • 19 листопада 2018
  Звернення до:
  Яблонський Павло Васильович
  Секретар міської ради , Вінницька міська рада

  Керівникам установ,
  підприємств та організацій

  Комерційна пропозиція на торговельні кіоски для проведення ярмарок

  Торговельні кіоски, павільйони, ларьки від виробника недорого
  Готові проекти і розробка проектів нашим дизайнером по Вашим запитам.
  Доставка по Україні недорого в розібраному вигляді. Монтаж.
  Всі форми оплати. Беремо участь в тендерах.
   Наявність всіх необхідних сертифікатів.

              Пропонуємо Вам розглянути торговельні кіоски, павільйони від вітчизняного виробника недорого.
               Компанією ТОВ «Промконтракт» ЛТД встановлені кіоски в Києві, в Ірпіні та Ковалівці Київської області, Одесі, Миколаїві, Енергодарі, Харкові, Житомирі, Жовтих Водах, Дніпрі, Львові та інших містах України.
  Дерев'яний торговий кіоск призначений для роздрібної торгівлі на різних ярмарках, в тому числі дуже популярний на новорічних і різдвяних ярмарках. Невисока вартість і можливість швидкого і легкого монтажу і демонтажу дозволяє використовувати його в масових кількостях для організації торгових та інших заходів.
  Залежно від складності термін виготовлення дерев'яного павільйону становить від 2 до 7 робочих днів. Можлива доставка і установка кіосків. Крім цього наші кіоски легко збираються на місці використання безпосередньо замовником.
              Торговий кіоск з дерева має явну перевагу перед металевими кіосками. У дерев'яному кіоску не жарко влітку і не холодно взимку тому, що у деревини низька теплопровідність. При будівництві дерев'яних торгових павільйонів Ви заощадите на опаленні та електриці.
              Дерев'яні кіоски павільйони відмінно виглядають, а якщо додати елементи декору (колеса, віконниці, решітки і так далі), то виходять дуже оригінальні МАФи. Дерев'яний кіоск і дерев'яний павільйон прекрасно використовуються для всіх видів роздрібної торгівлі. Деревина оброблена спеціальним протипожежним і антигрибковими засобами.
              З кожним замовником проводиться індивідуальна робота з виготовлення кіосків. Нашим дизайнером розробляється креслення кіоска з урахуванням всіх побажань замовника. За бажанням замовника розробляється 3D- макет торгового кіоску. Готові креслення торгових кіосків передаються в цех для виготовлення.
              Всі готові креслення торгових кіосків і 3D- макети видаються замовнику. 
  Доставка по Україні недорого в розібраному вигляді. Можливі будь-які зручні для замовника форми оплати. Беремо участь в тендерах. 
               
              Для детальнішого ознайомлення з нашим асортиментом перейдіть за цим посиланням: https://lestorg.org.ua/g20301294-kioski-pavilony-mafy .

  Сподіваємось на співпрацю!
  З повагою, директор  ТОВ «Промконтракт» ЛТД   Козловський О.Г.


 • 02 листопада 2018
  Звернення до:
  Яблонський Павло Васильович
  Секретар міської ради , Вінницька міська рада

              Звертаємо Вашу увагу, що  мешканці та власники квартир будинку №44               по вул. Стеценко (9-ти поверховий будинок, 1-й під'їзд) потерпають від шкоди                   з боку управителя цього будинку ТОВ "Житлово-Експлуатаційне Об'єднання" та  КП ВМР "Вінницяміськтеплоенерго". Як були холодні на дотик так й залишаються батареї та труби по двом стоякам подачі-обратки централізованого опалення.  

  Так, не забезпечуються централізованим опаленням на кожному поверсі      9-ти поверхового будинку, а саме:  кухня 9 кв.м.  та  дитяча спальня  11 кв.м., разом 20 кв.м. Крім того, у підвалі 1-го під'їзду має місце свищ у трубах, гаряча вода поступово затоплює приміщення підвалу, чим створює аварійну ситуацію для мешканців будинку.

  Зазначаємо,  що посадові особи зазначених вище товариства                                 та підприємства інформовані про даний факт, проте, не організували свою діяльність відповідно до приписів Закону України "Про житлово-комунальні послуги", Правил надання послуг з централізованого опалення, затверджених Постановою КМУ від 21 липня 2005 року №630 тощо.  

  П Р О С И М О:

  Вашого особистого втручання у розв'язання проблеми щодо незабезпечення централізованим опаленням квартир №№ 36, 32, 28, 24, 20, 16, 12, 8, 4  будинку                № 44 по вулиці Стеценко. За ненадані послуги безпідставно будуть стягуватися кошти з мешканців квартир та незаконно будуть перераховуватися бюджетні кошти (субсидія) на рахунки  ТОВ "Житлово-Експлуатаційне Об'єднання" та  КП ВМР "Вінницяміськтеплоенерго".

  Вважаємо за доцільне ініціювати: заслуховування на засіданні комісії посадових осіб за даним фактом або передачу відомостей до правоохоронних органів, як повідомлення про злочини тощо

  З повагою, мешканці будинку № 44, вул. Стеценко, м. Вінниця

  02 листопада  2018 року


 • 23 жовтня 2018
  Звернення до:
  Яблонський Павло Васильович
  Секретар міської ради , Вінницька міська рада

  Шановний Павло Васильович!

    Завдяки наполегливій праці міського голови та членів його команди, наше місто кожен день стає все кращим. Приємно, що не забутий і приватний сектор та найвіддаленіші райони міста. Так, міська влада відгукнулася на наше прохання і на минулому тижні, була заасфальтована, по програмі співфінансування, частина вулиці Дружня, де ми проживаємо. Особливо раді цьому були найменші мешканці всього масиву "Дружній'', в яких нарешті з'явилась можливість поганяти на велосипедах, роликах та скейтбордах, не виїжджаючи в центр міста. За що ми вам дуже вдячні. Але виявилось, що крім малечі з'явились і дорослі любителі поганяти по новенькому асфальту на особистих автомобілях, ще й на шаленій швидкості. І вже було декілька випадків, коли ледве не сталося ДТП з загрозою життю дітей. У зв'язку з цим, були проведені збори мешканців  вул. Дружня, що проживають на заасфальтовий частині, та з метою підвищення рівня безпеки було прийнято спільне рішення про встановлення тимчасового шлагбаума, який обмежить в'їзд з однієї сторони вулиці та зведе до нуля виникнення ДТП, які становлять загрозу життю, насамперед, дітей.

    Повідомляємо, що вулиця Дружня не є головною проїжджою частиною в нашому житловому масиві та має чотири виїзди. Тому перекриття одного з них не створює проблеми пересування іншим мешканцям. Тим більше, біля шлагбаума обладнано прохід і проїзд для велосипедистів.

    У зв'язку з наведеним вище, просимо Вашого клопотання перед відповідними органами про погодження легітимності встановлення шлагбаума для забезпечення безпеки мешканців вулиці та унеможливити її використання як допоміжну трасу для транзитних автомобілів, що продовжить термін експлуатації дорожнього покриття.

    Протокол зборів мешканців, детальне обґрунтування встановлення шлагбаума надамо на зустрічі у найближчий день Вашого особистого прийому.

   

   Дякуємо за розуміння та надіємось на позитивний результат.

   

    Вдячні жителі вулиці Дружня.


 • 19 жовтня 2018
  Звернення до:
  Яблонський Павло Васильович
  Секретар міської ради , Вінницька міська рада

  ​Уважаемый Павел Васильевич! К Вам обращаются жильцы дома 85 по улице Хмельницкое шоссе.  У нас уже два месяца нетгорячей воды. В ЖЕКе нам сказали, что это вина водоканала. Водоканал посылает нас в ЖЕК. Жители 4 и 5 этажей элементарно не имеют возможности покупаться. Убедительно просим Вас разобраться с нашим вопросом.

 • 28 вересня 2018
  Звернення до:
  Яблонський Павло Васильович
  Секретар міської ради , Вінницька міська рада

  В будинку за адресою вулиця Симона  Петлюри 22  встановлений 18.07.2008 тепловий лічильник Х12 зав. № 08524. В будинку 2-а підїзда. В 1-ому підїзді батареї демонтовані ще до встановлення теплового лічильника. В 2-ому підїзді робочі батареї. Мешканці 1-ого підїзду отримали на сьогодній день дві письмові  відповіді на влаштування батарей  1-ого підїзда або демонтаж  батарей в 2-ому підїзді. Перша відповідь №3231 від 14.10.2013 директор ТОВ ЖЕО В.В. Гребінь. Друга відповідь 16.04.2018 № А-01-20455/01-20 директор департаменту Роман Фурман.  Коли почнуться роботи до демонтажу батарей в 2-ому підїзді. Чи знову мешканці 1-ого та 2-ого підїзду в опалювальний період 2018-2019 будуть платити за тепло 2-ого підїзду.   

 • 06 вересня 2018
  Звернення до:
  Яблонський Павло Васильович
  Секретар міської ради , Вінницька міська рада

       Шановний Павло Васильович, я стикався з неодноразовими випадками коли на особистому прийомі посадовця ВМР,  телефонує мобільний телефон, і посадовець відповідає на дзвінок. Це є неповага до відвідувачів.

       З врахуванням описаного  прошу Вас доручити відповідним службам, внести зміни до розділу YIII, Кодексу етичної поведінки посадової особи місцевого самоврядування ВМР, такого змісту:

  Пункт 12. "Посадовій особі ВМР, яка веде особистий прийом громадян, заборонено користуватись власними мобільними телефонами під час прийому громадян".  


 • 28 серпня 2018
  Звернення до:
  Яблонський Павло Васильович
  Секретар міської ради , Вінницька міська рада

  ​Доброго дня. Суть проблеми наступна: працівники Вінницяміськтеплоенерго, а саме, диспетчерска служба, відмовляється приймати замовленння на опломбування лічильників гарячої води після повірки, посилаючись тотальну на зайнятість контролерів. Відмовляють саме тим абонентам, хто скористався послугою із розпломбування безкоштовно. Для тих абонентів, хто скористався платною послугою повірки лічильників, час для розпломбування/опломбовування та вільні контролери завжди є. При цьому при належній оплаті, навіть знімати лічильник, виявляється, не потрібно. Всі необхідні папери щодо розпломбування, повірки та опломбування, оформлюються на протязі п'яти хвилин. А тим абонентам, хто зробив все по правилам, та насправді, особисто здав свій прилад обліку води на повірку, вони по декілька тижнів відмовляють у опломбуванні, по хамськи спілкуються, перебивають, пропонують перетелефонувати після третього вересня... Увесь час, до моменту опломбування плата за послуги гарячого водопостачання нараховується згідно норм споживача з розрахунку на одного мешканця в місяць.  Будь-ласка, прошу Вас прийняти міри щодо вищевказаної "схеми" вимагання грошей у громадян. Завчасно дякую за розуміння та співпрацю. Із повагою, Олександр.

 • 27 серпня 2018
  Звернення до:
  Яблонський Павло Васильович
  Секретар міської ради , Вінницька міська рада


                                                                                       Секретарю Вінницької міської ради

                                                                                        Яблонському П.В

   

                                                 Колективне звернення.

                                       Шановний Павло Васильовичу !

           Територіальна громада мікрорайону бувшого Вінницького підшипникового заводу, в черговий раз звертається до Вас з приводу забруднення навколишнього середовища житлового масиву окремими підприємствами розміщеними поблизу житлової забудови. Протягом останніх років ми неодноразово звертались до виконавчого комітету з приводу неконтрольованого забруднення повітря в місцях проживання людей, що  загрожує їх життю і здоров'ю. Завдяки втручанню заступника міського голови Форманюка М.В. ситуація дещо змінилася в кращу сторону, але уже в цьому році особливо в другій половині серпня ситуація знову погіршилася .  

            Звертаємо особливу увагу на те, що  підприємства  забруднюють навколишнє середовище і здійснюють протиправні дії саме в нічний час коли перевірити його діяльність ніхто не може і не хоче.

          Враховуючи вище наведене та керуючись статтями 3,16,27,40,50 Конституції України, Законами України Про охорону навколишнього природного середовища ,  Про охорону атмосферного повітря, Про оцінку впливу на довкілля, Про відходи , Про екологічний аудит, Про забезпечення санітарного та епідемічного благополуччя населення, Про об'єкти підвищеної небезпеки, Кодексом цивільного захисту України , Державними санітарними правилами  , Статутом міста Вінниці, звертаємося :

  1.     Забезпечити право громадян, які проживають на даній території, на безпечне для їх життя та здоров'я навколишнє природне середовище, створення  сприятливих   умов   для  життєдіяльності,  забезпечення  екологічної, санітарної безпеки та запобігання шкідливому  впливу  атмосферного  повітря  на  здоров'я  людей  .

  1. Забезпечити громадян інформацією про стан навколишнього природного середовища в мікрорайоні ВПЗ, захворюваності населення, про об'єкти, що шкідливо впливають або можуть вплинути на стан навколишнього природного середовища, види та кількість шкідливих речовин, що потрапляють у навколишнє природне середовище,   ознайомити з експертним  висновком органів    та   установ   санітарно-епідеміологічної   служби.
  2. Розробити екологічну програму поліпшення якості повітряного середовища в мікрорайоні,  у разі необхідності прийняти рішення про обмеження, тимчасову заборону (зупинення) діяльності підприємств, установ, організацій і об'єктів , які порушують  вимоги екологічного і санітарного законодавства України,   до здійснення  оздоровчих  заходів,  що забезпечать нормативну якість навколишнього середовища.
  3. Забезпечити контроль за додержанням керівниками та посадовими особами підприємств, установ, організацій усіх форм власності, санітарного та екологічного законодавства України.
  4. Усвідомлюючи негативний плив на навколишнє природне середовище, значне погіршення якості   повітря ,   санітарного та епідемічного благополуччя , життя і здоров'я людей, які проживають на даній території, пропонуємо створити комісію за участю представників мешканців житлових будинків мікрорайону.

   

   За дорученням мешканців старші та представники будинків:

  буд.№23 Коцан Галина Володимирівна; буд.№25 Войтова Людмила;

  буд.№29 Гончарук Галина; буд.№33 Штефорук Альона; буд.№37 Власюк Оксана; буд.№37а Демчик Віктор; буд.№39 Назаренко Ганна; буд.№41 Ворівська Тетяна; буд.№ 47 Швець Валентина; буд.№49 Удоденко Катерина


 • 23 серпня 2018
  Звернення до:
  Яблонський Павло Васильович
  Секретар міської ради , Вінницька міська рада

  ​Шановний Павло Васильович. Ми мешканці будинку № 73а по  вул.Довженка, звертаємося до Вас, аби знову нагадати про необхідність облаштування в дворі нашого будинку хоча б маленького компактного дитячого майданчика,бо в нас його немає зовсім. Єдиною втіхою для них була пісочниця,яка теж потребувала ремонту. На наші звернення до ЖЕКу ,ми досі не отримали відповіді. Своїми силами і  коштами батьки облаштували нову пісочницю і територію під майданчик.  До тепер наші діти бігали гратися в двір  будинку по вул. Довженка 40. Але останнім часом,його мешканці проганяють наших дітей,бо їх діти подорослішали ,а гамір чужих дітей дратує. Крім того,нам стало відомо, що мешканці будинку Довженка 40 відмовилися від поновлення обладнання дитячого  майданчика також від нашого імені (нашого будинку).Тому, беручи до уваги те ,що між нашими будинками  розташована вул.Довженка, де водіі автомобілів,що їдуть із вулиці Брацлавської під гору розганяють свої авто, наші діти дуже ризикують коли бігають на майданчик біля будинку Довженка 40. Повідомляємо, що в нашому 108 квартирному домі проживає 60 сімей які виховують дітей молодшого та дошкільного віку, крім того багато немовлят, яким теж потрібен хоч невеличкий безпечний простір у нашому маленькому дворі. З повагою, мешканці будинку по вул.Довженка 73 а.

 • 23 серпня 2018
  Звернення до:
  Яблонський Павло Васильович
  Секретар міської ради , Вінницька міська рада

  ​Шановний Павло Васильович.

  Ми мешканці будинку № 73а по  вул.Довженка, звертаємося до Вас, аби знову нагадати про необхідність облаштування в дворі нашого будинку хоча б маленького компактного дитячого майданчика,бо в нас його немає зовсім. Єдиною втіхою для них була пісочниця,яка теж потребувала ремонту. На наші звернення до ЖЕКу ,ми досі не отримали відповіді. Своїми силами і  коштами батьки облаштували нову пісочницю і територію під майданчик.  До тепер наші діти бігали гратися в двір  будинку по вул. Довженка 40. Але останнім часом,його мешканці проганяють наших дітей,бо їх діти подорослішали ,а гамір чужих дітей дратує. Крім того,нам стало відомо, що мешканці будинку Довженка 40 відмовилися від поновлення обладнання дитячого  майданчика також від нашого імені (нашого будинку).Тому, беручи до уваги те ,що між нашими будинками  розташована вул.Довженка, де водіі автомобілів,що їдуть із вулиці Брацлавської під гору розганяють свої авто, наші діти дуже ризикують коли бігають на майданчик біля будинку Довженка 40. Повідомляємо, що в нашому 108 квартирному домі проживає 60 сімей які виховують дітей молодшого та дошкільного віку, крім того багато немовлят, яким теж потрібен хоч невеличкий безпечний простір у нашому маленькому дворі. З повагою, мешканці будинку по вул.Довженка 73 а.

 • 21 серпня 2018
  Звернення до:
  Яблонський Павло Васильович
  Секретар міської ради , Вінницька міська рада

  ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ

  «МЕДИН 2011»

  Код ЄДРПОУ 37577298

  61082 м.Харків, вул.Рибалка, б.4, кв.60

  тел. 057 751 54 07; 067-959-13-97

  р/р 26009580886 АТ "Райффайзен Банк Аваль", м.Київ МФО 380805

  ____________________________________________________________________

  18 від 22 серпня 2018 р.

                                          ЛИСТ - СКАРГА


  Вміст даної скарги просимо розглядати тільки як факт корупційноі змови. Ми ні в якому разі не вимагаем визнати нас переможцями, або когось звинуватити в договірних відносинах (нехай це зроблять ті, до кого зверненна дана скарга) а тільки довести, що умови тендеру треба виконувати всім . Це не є наші домисли або припущення, а тільки факти в цифрах. ПРОШУ ВРАХУВАТИ, що ми звертаємося до Вас тільки тому, що АМКУ не розглядає ніяких звернень в допорогових закупівлях. Ні за гроші, ні безкоштовно! Це повністю узаконює корупцію, роблячі тендерні закупівлі простою формальністю. Вибір переможця торгів виключно залежить від замовника. Якщо вже домовлено - тоді ні низька цінова пропозиція, ні наявність, або ж відсутність документів , ніякі інші умови не впливають на вибір замовника ! Ось така реальність. Змістом данного листа , є тільки мета ЗАПОБІГАННЯ корупційной змови. В жодному разі ми не вимагаемо признати нас переможцями, або з метою тиску на будь кого!!!

  Ми , ТОВ “ Медин “ 2011 м. Харків брали участь у тендерних торгах Прозорро номер закупівлі UA-2018-07-27-001221-a які проводив Вінницький міський клінічний пологовий будинок №2

  21001, Україна, Вінницька обл., Вінниця, м.Вінниця вул. проспект Коцюбинського,50


  Доводжу до відома , що обраний "переможець" тендерних торгів надав документи, що не відповідають умовам закупівлі. Ми впевнені , що "переможець" не відповідає вимогам тендерних торгів. Доводжу детально. 1 Замовник чітко вимагав надати сертіфікат та декларацію на медичний вироб-єлектроди гінекологічні Роговенко (набір 12 шт). Данний вироб є єлектрохірургічний і вирізає утворення з тіла людини за допомогою єлектричного струму. Завдяки цьому відноситься до другого А класу небезпекі . Нашу низьку цінову пропозицію було відхілино за відсутності документів , перерахованих раніше , на цей вироб. Але на томість більш коштовну пропозіцію місцевого підприємця було принято також без ціх документів. До речі , сам виробник , що декларує цей вироб як свій , але жодних документів на це не має. Він надав документи на будь що , але жодного , що треба на єлектроди. Можливо це серий імпорт..або щось інше. Неможливо використання неякісної , без жодних документів , продукції в державному лікувальному закладі. Керівніцтво закладу , через Прозорро намагається закупіти продукцію , та ще за значно завищеними цінами яка , можливо , нанесе шкоду лікувальному процесу. Переплата складає не меньше 9 тисяч грн. До речі , ми приймали участь два раза в торгах в цьому закладі на цей набір інструментів. UA-2018-07-11-000242-b. Також мали гарантійний лист від тогож самого виробника єлектродів . Але тоді нашу пропозицію також було діскваліфіковано за відсутность документів на єлектроди. В наступному тендері замовник віддав перевачу місцевому підприємцю за значно завищеними цінами та ще без документів на вироб , які вимагав як обов'язкові . Такім чіном замовник не дотримується сам своіх же вимог.

  Вимагаемо розібратися з данним ГАНЕБНИМ випадком.

  Усі наші контакти , переписка з замовником , цінові розрахунки запитання і відповіді , контакти офіційних дилерів та виробников знаходяться на майданчіку Прозорро за номеромами закупівель.

  Директор ТОВ «МЕДИН 2011» __________ Нахалов А. М.


 • 11 серпня 2018
  Звернення до:
  Яблонський Павло Васильович
  Секретар міської ради , Вінницька міська рада

  ​Уважаемый Павел Васильевич.

  Обращаюсь к Вам на тему "Обсуждения застройки десятого микрорайона"

  Прошу Вас поспособствовать сохранению родника "Вишенский", которого нет на плане застройки, но с которого я набираю воду.

  Заранее Вам благодарна.

 • 06 серпня 2018
  Звернення до:
  Яблонський Павло Васильович
  Секретар міської ради , Вінницька міська рада

  Шановний Павло Васьльович!

  Звертаюсь до Вас з приводу «Обговорення щодо забудови Десятого мікрорайону».

  На плані, що викладений на сайті міської ради, відсутнє джерело до якого приходять набирати воду мешканці мікрорайону «Вишенька». Прохання зберегти дане джерело, яке також має символічну назву «Вишенське»(фото додаю)

  Знаходиться воно між озерами

  А також хочу поцікавитись, чи не можливо створити зону відпочинку на даній ділянці, що відведена під забудову?


 • 23 липня 2018
  Звернення до:
  Яблонський Павло Васильович
  Секретар міської ради , Вінницька міська рада

  ​Шановний Павло Васильович!

  Мешканці буд. №32 по вул. Коцюбинського звертаються до Вас, як до секрктаря міської ради та депутата по нашому виборчому округу з великим проханням.

  Без дозволу жодного мешканця будинку по вул. Коцюбинського,32(магазин «Бутон») відкривається зал ігрових автоматів в квартирах, які не виведені з житлового фонду.

              Зараз проводяться будівельні роботи, зносяться стіни, що приведе до подальшого руйнування будинку.

              Будинок старий, з дерев"яними лагами та тріщинами, які виникли  в результаті будівництва магазинів на 1 поверсі та в підвалі.

              На стіну будинку на відстані 18 см від газової труби біля газового вентиля повішані 2 промислових кондиціонера, які будуть працювати цілодобово.

  Це буде постійний гул, газова труба буде вібрувати   ,через газовий вентиль, який і зараз травить, буде ще більше витікати газу.

  Хто за це буде відповідати???

  Власник магазину "Бутон", який здав магазин в оренду з подальшим викупом, відмовляється надати пояснення мешканцям на їхнє прохання.

  Ніякі слухання з мешканцями  не проводилися, хоча політика нашої влади зараз спрямована  на самоврядування.

  Переконливо просимо зупинити відкриття залу ігрових автоматів .

  Зповагою та надією, мешканці буд.№32 по вул. Коцюбинського.

 • 02 липня 2018
  Звернення до:
  Яблонський Павло Васильович
  Секретар міської ради , Вінницька міська рада

  Доброго дня!

  На підставі статей 1, 13, 19, 20 Закону України «Про доступ до публічної інформації» від 13 січня 2011 року, які надають право звертатись із запитами до розпорядників інформації щодо надання публічної інформації, прошу надати наступну інформацію в сканованому вигляді чи у документах pdf  та word (наступні документи):
  1. Розклад руху комунального та приватного транспорту в м.Вінниця ( З часом відправлення з зупинок міста), інформація в інтернеті нажаль не є актуальною.
  2. Схеми руху  та тарифи на проїзд у громадському транспорті
  З повагою, Амброзьєв А.Г                                                          02.07.2018  


 • 26 червня 2018
  Звернення до:
  Яблонський Павло Васильович
  Секретар міської ради , Вінницька міська рада

  Care Park 
  1
  Більше ніж паркування
  Care Park
   Більш, ніж паркування.  Care Park на основі світового досвіду задовольняє потреби у паркуванні в різних країнах, беручи до уваги різницю в культурах звичаях Ми унікальні,  тому що паркування — це лише верхівка айсбергу. Ми експлуатуємо   бюро майнового менеджменту, та бюро послуг збирання виручки. Таким чином, на сьогодні маємо 500 наших одиниць, та зацікавлені  у портфоліо розміром біля 350 млн доларів.
  Наша мережа почалась скромно, біля 20 років тому з одного офісу в Мельбурні, та на сьогодні виросла до абсолютно міжнародної. Кількість наших працівників 600 осіб . Інтенсивно розвиваючи технічні та гуманітарні технології, ми сьогодні вже після Австралії, Новій Зеландії, Малайзії та Сполученого Королівства і в Угорщині  намагаємось досягти найкращих результатів. У застосуванні інновацій ми у ведучих позиціях, вводимо найновіші технології та запрошуємо найкращих спеціалістів. Ми пишаємось тим, що надаємо нашим клієнтам послуги найвищої якості. Незвичайність Care Park забезпечується чудово працюючою ділянкою майнового менеджменту та іншими ділянками. Завдяки цьому, за рахунок наших внутрішніх ресурсів ми здатні забезпечити та гармонічно експлуатувати всі будівлі та споруди, пов’язані з паркуванням. Ми вважаємо своєю місією надання послуг найвищого рівню, максимальну прибутковість , за допомогою яких будь-де у світі можливо вести персоналізований бізнес.
  ІННОВАЦІЇ ТЕХНОЛОГІЇ СПІЛЬНОТА
  2
  Яким чином ми турбуємось нашими клієнтами? Care Park – це більше, ніж паркування. Ми надаємо нашім клієнтам персоналізовані системи  у сфері  послуг паркування та  послуг майнового менеджменту. Ми експлуатуємо велику кількість паркінгів та дотичних послуг, і точно розуміємо потреби кожного власника. Ці фактори забезпечують нам ведуче місце.
  • Care Park має світовий  досвід та знання різноманітних систем паркування та новітні технології • У менеджменті прибутків наш досвід унікальний, ми надаємо максимальні переваги нашим клієнтами • Такі технології, як розпізнавання номерів, замовлення паркувального місця, та послуга “ My Care Park”надають іміджу безперешкодного обслуговування • Системи Care Park надають змогу точного збору даних, будь-де та будь-коли • Наші системи моніторінгу знаходяться у постійному зв’язку з 24-годинною Care Assist контрольним залом, що дає змогу підтримки користувачів та технічної допомоги у режимі реального часу .
  Care Park надає повно-комплексну систему обслуговування -- від закупівлі обладнання для щоденної експлуатації та технологічних рішень, забезпечуючи успіх кожного клієнту. Відмінності  Care Park
  3
  Наша міжнародна мережа
  На початку, у 1998 році, Care Park розпочав працювати з однім офісом в Мельбурні. На сьогодні наша міжнародна мережа швидко росте, портфоліо з офісних, управління майном та паркувальних послуг росте у всьому об’ємі.
  Розширеня нашого бізнесу на теріторіЇ. Сполученого Королівства та Угорщині, великі та постійно ростучі ресурси означають, що ми надаємо нашим клієнтам послуги найкращої якості по всьому світу, тому що ми зобов’язані привести наше підприємство до успіху. Сполучене Королівство, Менчестер Угорщина Будапешт Малайзія Йогор Бахру, Куала Лумпур, Нова Зеландія : Веллінгтон, Окленд, Тауранга, Пальмерстон Норт, Гамільтон. Австралія: Мельбурн, Барнсдейл, Балларат, Бендіго, Гілонг, Шеппертон, Сван Хілл, Сідней, Ньюкасл, Коффа Харбор, Лізсмор, Аделаїда, Лаунчестоон, Хобарт, Берні, Девонпорт, Брібен, Голд Коост, Тоовомба, Кокгемтон, Єрлі Біч, Моранба
  4
  Команда Care Park
  Розвиток бізнесу Експлуатація паркінгів Контроль Маркетинг та суспільні медіа Технології та інновації Фінансовий менеджмент та аудит Інкасація Технічні послуги Виконання та  доброзичливість Обслуговування споруд
  5
  Недавні успіхи
   Care Park отримав назву “ видатний організатор паркування” на Галузевій конференцїї паркувальників у 2017 році.. Приз, та журі, яке складалось з міжнародно визнаних спеціалістів галузі, свідчить про визнання Care Park, як ведучої організації вищого класу. Care Park перша організація, яка має у розпорядженні повне коло акредитації.
   Спілки та членство Care Park
  6
  ПРОФЕСІЙНІСТЬ
  7
  Експлуатація паркінгів
   Care Park унікальний у галузі, тому що має повне коло послуг, без залучення третіх сторін. Наші послуги включають
  • придбання та монтаж устаткування • Підготовка тендерів та консультації  при проектуванні та розвитку паркінгів • застосування новітніх технологій, наприклад телефонні софтвери, визначення номерів, системи замовлення та віртуального доступу, безквиткові парковки та цифрові системи • системи керування доходами • цифровий маркетинг • обслуговування клієнтів • забезпечення паркування на масових заходах • технічні послуги • послуги з техобслуговування • послуги  клінінгу • експлуатація нерухомостей та споруд
  8
  My Care Park смарт- технологія • Власна система попереднього замовлення та смартфонна система надає нашим клієнтам такі першокласні можливості, як • Пошук  місця паркування • Вибір паркінгу та інформація • Супровід у реальному часі, пошук вільних місць • Вибір паркінгу та послуги, а також оплата віддалено • Навігація до паркінгу • Доступ до паркінгів • Інформація про акційні ціні, масові заходи та дозволи паркуванням інтеграція у соціальні мережі • Система автоматичного розпізнання номерів Care Park користується системою автоматичного розпізнавання номерів (APNR) Це надає такі переваги: • Безквиткове паркування • Автоматичний контроль доступу • Пошук, паркування • Авто Паркінг для реєстрованих користувачів • Автоматична оплата реєстрованим користувачам • Доходність • Першокласні враження споживачів Інтегровані системи валідації Повне коло цих послу, які надає  Care Park • інтегроване паркування • Валідація системою • Валідація клієнтів на основі членства • Видачння квитків до заходів • інтегрована валідація до рознічн торгівлі • Валідація онлайн • Цифрова валідація • валідація смартфоном • Валідація із знижками • спеціальна групова валідація
  9
  ВІД УЯВЛЕННЯ ДО ЗДІЙСНЕННЯ
  Care Park приділяє величезну увагу на досяжність та привабливий зовнішній вигляд паркінгів. Написи та обладнання парковок встановлюється таким чином, аби кожний паркінг виглядав як можна зручнішим та привабливішим
  • Інформаційні написи та таблиці націлені на основні елементи • Позначення в паркінгах виконані з оглядом на найкращу безпеку, наочність • Застосування постійного  удосконалювання   технологій  з метою швидкої та зрозумілої передачі інформації, такі як ціни, наявність вільних місць, заходи та особливі пропозиції • Особлива увага приділена позначенню шляхів пересування пішоходів та автомашин, позначенню різнми кольорами, обмеженню швидкості та табличкам, позначаючим місце пересування пішоходів • Позначення камер CCTV створюють почуття безпеки 
  10
  Care Assist
  Контрольний зал Care Assist надає повну підтримку системам паркування, які експлуатує Care Park що надає значні переваги власникам паркінгів.
  Система  Care Assist дозволяє в будь- якій точці світу цілорічно виконувати контроль у режимі реального часу, протягом 24 годин.Care Assist  повністю укомплектована сучасними технологіями, які дозволяють інтегрувати паркінги різних систем.  Care Assist --- одна з ведучих систем дистанційного керування та підтримки у галузі. Послуги  Care Assist дозволяють • Виконувати дистанційний аудіо- та відеонагляд камерами • Доступ до інформацій паркінгів • Технічне обслуговування та контроль • Обробка карток входу • Керування системою розпізнавання номерів • Забезпечення заходів паркуванням • Обробка попередніх заказів • Розрахунки та екcплуатація паркувальних місць • Допомога службі підтримки • Асистування персоналу на місці • Захист майна • Інформації з трафіку,  вирішення проблем з пробками
   Відеотур  Care Assist
  h  ttp://  you  tube.be/9yjHbPagH854  
  11
  Цифровий маркетинг
  Care Park  займає провідне місце в застосуванні засобів дігітального маркетингу при узгодженні потреб споживачів, власників, заходів, магазинів. Ця платформа включає наступні медійні елементи:
  • ЗМІ • Фейсбук • телефонна програма • Власники • Соціальні веб-сторінки Магазини • Організатори масових заходів • Клуби та магазини з постійним членством • Місцеве самоврядування
  12
  Засоби та технологічне проектування
  Care Park  виконує повне коло послуг, які стосуються придбання, виробництва, модернізації та транспортування обладнання та технологій паркування. Ми пропонуємо такі вирішення власної розробки, які пристосовані до персональних потреб. Серед продукції, яку ми постачаємо:
  • Автоматизовані системи паркування • Автоматична система розпізнавання номерів • Віртуальний дозвіл • Мобільні системи • безквиткові системи паркування • Інтегровані системи валідації • Бездотичні cистеми допуску • Віртуальні способи розрахунків • Смартфонні вирішення • Проектування та модернізація системам Розробка спеціалізованого софтверу
  13
  Технічні послуги
   Професіональність Care Park включає широке коло вирішень  сфері технічного обслуговування та технологій на міжнародному рику. Наша головна відмінність полягає втому, що підготовлені нами спеціалісти надають послуги без долучення третіх сторін. Це надає нашім замовникам оптимальну технічну підтримку та ефективну підтримку бюджету. Наші технічні послуги та наша команда складається з: • ІТ-спеціалістів • Програмістів та інженерів • Першокласних бригад спеціалістів • Менеджмент проектів та їх розвиток • Розвиток засобів для місцевих самоврядувань та вуличні таксометри для паркування
  14
   Послуги збору доходів
  Care Park надає спеціальні внутрішні послуги збору готівки, використання доходів. Ми пропонуємо значний досвід у сфері використання прибутку. систем, процедур. Таким чином, ми проводимо ці послуги з максимальною ефективністю для кожного замовника. Застосування розвинутої GPS технології у машинному парку дозволяє провадити ефективну інкасацію. Наші транспортні засоби повністю обладнані для безпечного збору готівки, що надає повної безпеки клієнтам та персоналу.
   Наші послуги включають: • Збір готівки з автоматів та паркувальних годинників • Рахування готівки та її обробку • Виконання банківських доручень • Верифікація банківських транзакцій, аудит • Ми маємо велику кількість угод як в публічній, так і приватній сферах. • Наші партнери у сфері збору доходів
  15
  Аудит та доповіді
  Системи аудиту та нагляду.... мають багато ключових особливостей., які дозволяють виконувати ці послуги на найвищому рівні у режимі реального часу. Це забезпечує найвищій рівень ефективності обслуговування власності замовників. Для досягнення оптимального рівня наші провадження мають максимальну пунктуальність та суворі умови бухгалтерського обліку.
    Наші системи аудиту та репортажу, які дають доступ до даних в режимі реального часу:
  • слідкування за доходами згідно вибраного проміжку часу — хвилини, години, дні, місяці або будь-який проміжок часу • доходи готівкою або на карточці • виручка згідно станцій розрахунку • дані про перебування за кількістю та часом • дані зайнятості погодинно • дані користування по групам користувачів ( напр. Ранішні, Постійні) • Місячна активність по групах користувачів • дані номерів • Доповідь про технічний стан та несправності • дані про збір виручки та заборгованості • активність станцій розрахунків • Доповідь аудиту готівки • Рух  квитків • Аналіз активності паркінгу та його використання • аудит квитків • аудит транзакцій • багато-тарифне програмування • Систематичні консультації з власниками забезпечують постійну релевантність даних.
  16
  Спеціалізовані сфери діяльності
  17
  Лікарні
  Загальна лікарня в Лаунсестон
  Care Park  забезпечує парковку вього персоналу та відвідувачів лікарні, що здійснено у багаторівневому паркінгу приблизно на 800 місць. Ми брали активну участь у побудові інфраструктури паркінгу, виконанні, обслуговуванні, підтримці з контрольного приміщення під час реконструкції лікарні у 2012 році. Лікарня Кабріні, Мельбурн В Лікарні Кабріні можливість паркування забезпечена на 5 територіях, більше ніж 1600 місць. Паркінги лікарні здійснюють високий трафік, як з об’єму, так і частоти, що досягає 3000 автомобілів у день Введена в дію система  оплати значно поліпшила планіровку паркінгу, потік транспорту та легко досягається як пацієнтами, так і відвідувачами.
  Північно-західна Регіональна Лікарня в Барні Північно-західна Регіональна Лікарня в Барнідалі надає змогу паркуватись на різних територіях та зонах персоналу, крім цього, має багаторівневий паркінг на 300 місць. Care Park провело закупівлю повної інфраструктури паркінгу, включаючи обладнання та технологію, наприклад систему оплати PARKI.   
  18
  Супермаркети Забезпечення паркування біля супермаркетів вимагає детального знання способів задоволення вимог власників комплексу та в той же час забезпечити потреби та комфорт для покупців. Поряд з значним трафіком, якісна служба клієнтів Care Park життєво необхідна для задоволення покупців та забезпечення безперешкодного руху. Харбор Таун, Докленд Харбор Таун знаходиться в центрі району Докленд. Забезпечує потреби супермаркету Мельбурн Стар,  відвідувачів офісного кварталу та спортивні події у стадіоні Етіхед. Паркінг забезпечує біля 3000 паркомісць на двох площах. Споруда цілорічно надзвичайно  інтенсивно працює, в окремих випадках навіть досягає 3500 місць ( у часи пік, або спортивних подій)  Ринок Куин Вікторія Цей ринок є визначальним в Мельбурні. Забезпечує біля 1200 паркомісць забезпечує у ринкові дні пікову нагрузку, а в неринкові дні — інші потреби. Користуються ринком місцеві та закордонні туристи, персонал торговельних одиниць . Велика увага приділяється обслуговуванню високого рівня та керування рухом на цій території Вікторія Гарденс  Перший в штаті Вікторія супермаркет ІКЕА провадить надзвичайно великий обіг, що у кінці тижня може досягати навіть 9000 машин. Персонал складається лише з 20 осіб, котрі забезпечують керування рухом та обслуговування. Пасіфік Сквер Розташована біля автобану АНЗАК,  Марубра Пасіфік  Сквер виконує великий за обсягом трафік безоплатної парковки.  Введена система автоматичного розпізнавання номерів значно облегшує керування паркінгом та зручність користування. Норт Аделаіда Віллідж Паркінги  Норт Аделаіда Віллідж працюють з двома вхідними та двома вихідними полосами, та системою AUTOPAY. ЦЯ система значною мірою полегшила працю цієї парковки на 300 місць у трьох рівнях. Комтарр Йогор Бару Сіті Центр. Цей супермаркет надає місце відомим торговельним маркам Марк енд Спенсер, Пандоря Вікторія Сікрет. У комплексі розташовано кафетерії, ринок, дитячі центри. Паркінг у 4 рівнях, вміщає 1700 місць, що дає змогу забезпечити більше ніж 10 000 паркувань у день
  19
  Паркування біля стадіонів та масових заходів.
  Care Park -- світовий лідер в забезпеченні паркування на масових заходах..Два найбільш престижних стадіони південної півкулі, мельбурнський Крикет Гроунд та новозеландський Вестпес Стадіон забезпечуються .паркуванням компанією Care Park. Час від часу може бути забезпечена навіть парккування150 000 відвідувачів. Висококваліфікований персонал допомагає відвідувачам зручною навігаційною системою
   Крім цього, Care Park  забезпечує першокласним  паркуванням різні спортивні події.Заходи Маседон Рейнджес Мотор Клуб-у та заходи Харвест Пікнік
  20
  Паркування для підприємств Австралійський Балет-центр Паркінг Австралійського Балет- центру щодня проводить великий трафік, до 2000 машин. Забезпечує приблизно 600 місць у 5 рівнях. Інтегрована система AUTOPAY. Значною мірою полегшила керування потоками, покращила легко-досяжність. Дозволила провадити контроль вищого рівня, забезпечуючи потреби як персоналу, так і публіки.
  350 Коллінз Стріт Мельбурнський паркінг 350 Коллінз Стріт вміщує 300 місць, паркування можливе більш ніж у трьох рівнях. Паркінг обслуговує юридичні офіси,  бухгалтерські ,та інші. Система автоматичного обслуговування дозволяє надавати першокласні послуги також і на рівні підприємства  913 Уайтхорз Род На цій адресі у Мельбурні розташована Податковий департамент Австралії. Паркінг- будівля працює цілодобово, весь тиждень  Care Park експлуатує паркінг, надає транспортні послуги та послуги збору готівки.
  120 Спенсер Стріт Цей паркінг теж знаходиться в Мельбурні, вміщає 400 місць, нею користується переважно персонал та відвідувачі. В офісному центрі працює біля 2000 осіб, так такі відомі установи  як Банк Австралія, АГЛ Електрисіті.  Care Park брав активну участь у створенні інфраструктури, та експлуатує цей паркінг.
  21
  Управління майном CARE
  22
  « Наша місія — обслуговування потреб наших замовників, повязані з нерухоміст ефективними, креативнимита інновативними вирішеннями, застосовуючі  накопичену в нашій мережі значну професійністьта ресурси. УПРАВЛІННЯ НЕРУХОМІСТЮ  CARE 
  Профіль Управління нерухомістю  CARE (CPM) – це команда, яка складається з натхненного та багатогранногоперсоалу професіоналів, що завдяки відмінному досвіду здатні управляти Вашою нерухомістю.  CPM достеменно знає, що кожна нерухомість має індивідуальні, спеціалізовані потреби. Нашою метою є узгодити наші послуги з індивідуальними потребами, аби Ваша нерухомість була керована найкращим менеджментом. НАШІ ПОСЛУГИ CPM пропонує широке коло послуг управліні нерухомістю, включно: • менеджмент компаній власників • Обслуговування споруд • обслуговування будівель та послуги прохідних • Лізингові послуги студентських гуртожитків • Оренда та обслуговування житлових будівель роздрібної торгівлі • Обслуговування житлової нерухомості • Обслуговування нерухомостей для роздрібної торгівлі • Прибирання ( клінинг)
  ЧЛЕНСТВО
  CPM пишається членством у наступних організаціях,
  23
  Сфери професійності
  Товариство власників Завдання керівника товариства власників — у тісній співпраці з виборною Керуючою Радою , на основі отриманих від неї інструкцій згідно правових норм, які стосуються  таких компаній. CPM  надає керівника Ради, професійність та знання. Надає практичні послуги та підтримку, з оглядом на індивідуальні, особливі потреби товариства власників. Нашою метою є забезпечення необхідного обігу інформації для Рад, таким чиномвони завжди можуть приймати належні, обґрунтовані рішення в справах, які стосуються Товариства в цілому. Обслуговування будівель Незалежно від того, чи Ви реконструктор, інвестор або житель будівлі,  вибір належного Менеджеру Будівлі життєво необхідне для її експлуатації. Команда CPM  , яка складається з досвідчених, професійних Менеджерів Будинку забезпечує підтримання найвищого рівню в будівлях, які обслуговують. Менеджер будинку виконує життєво важливу роль у наданні інформації,  послуг, забезпечує узгодженість з різноманітними побажаннями, надає допомогу жителям, зважаючи на  їх зауваження, скарги та переборює конфлікти, підтримуючи народження такого спільного простору, яким жителі можуть пишатися, як домівкою. Обслуговування споруд CPM  пишається тим, що надає послуги з обслуговування споруд на найвищому рівні як у країні, так і за її межами. Все це здійснюється значним досвідом у розвитку зта створенні значних проектів.
   У любому разі, чи то одна будівля або  багатопрофільний комплекс, ми здійснюємо менеджмент кожної споруди з повною відповідальністю. Свою діяльність провадимо щоденно, постійно слідкуємо за спорудою та експлуатацією. Аби створити більш розумну, озеленену, безпечну та ефективну будівлю, ми пропонуємо таку команду менеджерів територій,яка складається з високопрофесійних спеціалістів та забезпечує присутність на місці протягом 24 годин. 
  24
  Визначні проекти CPM  пишається тим, що надає послуги з менеджменту престижних будівель та Товариств Власників найвищого гатунку, як у межах країни, так і по всьому світові. Наше портфоліо вміщує визначні хмарочоси, важливі висотні будинки міст та парковки. Серед наших замовників такі ведучі компанії, як Nyt Starmoulis Group. Far  East Consortium та UAG Group. UPPERWEST SIDE, MELBOURNE Найбільша житлова забудова за останні десять років в Мельбурні, що складається з чотирьов веж з 2200 апартманами. VOUGUE SOUTH, YARRA У серці Чепел Стрит в Мельбурні-- найстильнішому торговельному, ресторанному та розважальному кварталі. В будівлі з більше ніж 500 апартманів та центрами роздрібної торгівлі VOUGUE пропонує свій оригінальний стиль життя. 568 COLLINS STREET MELBOURNE Ця будівля висотою 224 метри та 69 рівнями будівля є одною  з прикрас ділового кварталу Мельбурна. В будівлі 568 апартманів, офіси, першокласні споруди, як, наприклад, плавальний басейн, спа,  спортивий зал, розважальний комплекс та бізнес-центр. NORTH, FLEMINGTON ROAD Care Park, що складається з трьох житлових веж видатного архітектурного дизайну, знаходиться в центрі Північного Мельбурну , оточений торговельними та ресторанним закладами. Гармонія добре спланованих відкритих та привабливих просторів створила один з найпривабливіших апартман-центрів Мельбурну. Цей комплекс складається приблизно з 400 апартманів, які розміщуються у трьох вежах. Оригінальна розробка, яка комбінує апартмани люкс- класу з офісамі, роздрібною торгівлею, кафетеріями та ресторанами. Все це розташовано на північному березі ріки Ярра, Фліндер Стріт, 555. NORTHBANK PLACE, MELBOURNE Цей комплекс складається приблизно з 400 апартманів, які розміщуються у трьох вежах. Оригінальна розробка, яка комбінує апартмани люкс- класу з офісамі, роздрібною торгівлею, кафетеріями та ресторанами. Все це розташовано на північному березі ріки Ярра, Фліндер Стріт, 555. EMBLEM, HAWTHORN всього лише за декілька метрів від бутиків, салонів мод та ресторанів Гленферрі Род, EMBLEM пропонує елегантрне місце проживанням, з чудовим  видом на пейзаж покритого деревами хідних передмість Мельбурна  UNIHOUSE, ADELAIDE UNIHOUSE в Аделаїди першорядний, оріентований на якість постачальник сучасного та  самозабезпечуючомуся  студентському кампусу. Ансамбль споруд байливо продуманий, виконаний з врахуванням спеціальних потреб міських жителей,  безпосередньо поряд з рестораннимрозважальним, торговим кварталом. MAXX,ST KILDA Поряд з прогресивним зовнішнім виглядом та 5-зірковим свідоцтвом про енергоефективність, MAXX розташовано на найвищій точці Ст. Кільда. 19 апартманів пропонують вид на затоку Порт- Філіп та на місто. Все це за хвилини від узбережжя моря, озера Алберт Парк та міста.
  25
  Цінності, які придає Care Park  галузі Паркування.
  • Власникам, компаніям, власникам підприємств та органам врядування пропонує стабільного надійного партнера, володіючого великим досвідом, необхідним для експлуатації їх нерухомостей та парковок • Надає повне коло та повноцінні послуги своїм персоналом • Покращує контроль якості та ефективність коштів власникам паркінгів • пропонує сучасні засоби та технології, які розроблено спеціально для унікальних потреб замовників та парковок. • Модернізує безпосереднє та віддалене керування паркінгами за допомогою розвинутої та сертифікованої мережі контрольних центрів  Care • Покращує зв’язок та співпрацю між кінцевими користувачами, замовниками та власниками • Стимулює та розширює застосування технологічних схем задля  покращення вражень замовників, кращої праці  та експлуатації паркінгів. • Інтегрує маркетингові та дігітальні платформи з власниками з метою досягнення максимальних доходів від паркування. • Пропонує інвестиційні стратегії замовникам та інвестиційним компаніям • Надає професійні консультації для створення та розвитку нерухомостей з метою паркінгу. • Надає послуги експлуатації спорудою • Підвищує вартість майна кожного з замовників • Примножує участь  замовників, покращуючи враження від парковок. • 20 червня 2018
  Звернення до:
  Яблонський Павло Васильович
  Секретар міської ради , Вінницька міська рада

  ​​Доброго Вам дня уважаемый Павел Васильевич. Проживаю на улице С.Наливайка 30, на улице которая находится в 5 минутах от центра города, но за свою историю не видевшая асфальнного покрытия! Прошу Вас рассмотреть возможность укладки асфальта по улице Северина Наливайка. Буду благодарен за быстрый ответ!

 • 07 червня 2018
  Звернення до:
  Яблонський Павло Васильович
  Секретар міської ради , Вінницька міська рада

  ​Здравствуйте Павел Васильевич

  Хотели бы Вас попросить обратить внимание что по улице Ивана Богуна провалены 2  колодца на обочине дороге. Один из них на против дома Ивана Богуна 198, на них жители набросали и канистры и еще что нибудь как опазнавательные знаки, что бы водители не попали в аварию. но это ведь все до поры до времени. Очень Вас прошу отреагировать на эту просьбу и исправить аварийную ситуацию. 

  Заранее благоадрен, Виталий