Не вдалося відобразити цю веб-частину. Щоб усунути цю проблему, відкрийте веб-сторінку в редакторі HTML, сумісному із програмою Microsoft SharePoint Foundation, наприклад у редакторі Microsoft SharePoint Designer. Якщо проблема не зникне, зверніться до адміністратора веб-сервера.


Ідентифікатор взаємозв'язку:7fb6ac9e-7abd-b0db-f06f-93a8602e02e0
 • 13 грудня 2018
  Звернення до:
  Ніценко Володимир Миколайович
  Директор департаменту , Департамент комунального господарства та благоустрою

  ​доброго дня! Вибачте що Вас турбуємо але підкажіть будь ласка до кого нам звернутися по обслуговуванню нашої вулиці Мічуріна в Лукі Мелешківській? В сільській раді на прохання вивозити побутові відходи за які ми платимо відмовили,сказавши що немає проїзду по вулиці але по вулиці проїзжають навіть вантажні машини, ми змушені носити мішки на сусідні вулиці. Дороги від снігу в нашу сторону не прогортають. В нашому будинку проживає маленька дитина до якої викликали неодноразово швидку допомогу а тепер до нас немає заїзду. Якщо Ви не вирішуєте це питання то ми будемо вдячні якщо підкажете куди звернутися.

 • 04 грудня 2018
  Звернення до:
  Ніценко Володимир Миколайович
  Директор департаменту , Департамент комунального господарства та благоустрою

  Доброго дня.

  Просимо сприяти  в обрізанні гілок двох дерев які лягають на повітряні ЛЕП за адресою:  

  м. Вінниця, вул. І. Савченко буд, 5.  За даною адресою проживають пенсіонери які не взмозі це зробити самостійно. Громада вулиці планувала це робити самостійно, але гілля повністю лежить на проводах, а стовбур торкається металеаого забора. Тому робити самостійно без спецілізованої техніки  відмовились. Ми в свою чергу звертались на гарячу лінію викомкома та ситуаційний центр. Нажаль нічого. Потрібно щоб когось вбило струмом, або хтось з депутатів проживав в нашому район. Дякую ща розуміння та за Вашу роботу. з пов. Віктор.

 • 15 листопада 2018
  Звернення до:
  Ніценко Володимир Миколайович
  Директор департаменту , Департамент комунального господарства та благоустрою

  ​У зверненні від 12 листопада 2018 року 

  - "Водночас повідомляю, що контроль за технічним станом асфальтобетонного покриття на території м.Вінниця здійснюється постійно та при потребі виконуються ремонтні роботи. "

  При чіїй потребі  виконуються ці роботи???? Винести мозок диспечеру цілодобової варти по 10 разів за одну і ту проблему???! По місту нереальна кількість люків які встановлені не за стандартами. Вони або втоплені або випирають!!! Це норма? Колії трамваїв, а саме переїзди, руйнування асфальтного покриття призводить до того що їх переїхати неможливо, вони випирають!!!!Це також норма? Вам потрібно носом тикати на кожну проблему, чи потрібно трішки мозок увімкнути тим бригадам, чи хто у вас там їх контролює, і робити щось!!!! Подавалась заявка на переїзд колій 600 річчя - Хм. Шосе . Місяць а то і більше пройшло який результат?? та нульовий!! Вам нешкода своє авто? а мені шкода!!!! Мені набридло викидати гроші на запчастини та на ремонт авто!! Ви благоустрій міста влаштовуєте: вазончики, сакури і т.д. почніть з доріг!!! В іншому випадку будуть визиватись екіпажі 102 фіксуватись ці ями і складатись адмін матеріали на тих керівників які відповідають за ці ділянки!!! НАБРИДЛО!!!! Перехрестя ринок Урожай. Стелили асфальт, то невже там ці коліїї не можна зробити порівну з покриттям?? а не "вровень выпирать??" Можливо ви скажете що це задумка така, замість лежачих поліцейских?! Чи технологічно неможливо?? То це буде не правда!!!  Далі- пішохідні переходи: велика кількість їх неосвітлена! Це також за потребою?? Потреба ця виникає тільки тоді коли трапляється ДТП, тоді приділяють максимум уваги і роблять коли вже пізно!!!

  Взагалі де побачити роботу департаменту?Які проводились роботи, що було виконано за місяць??

  І відповіді на звернення громадян давайте нормальні і повні, а не шаблонами Сtrl+c Ctrl+v "і так сойдет". Більшість відповідей взагалі зрозуміти неможливо, відповідь на проблему відписують поверхнево, наче і відповіли ну і конкретики 0. Таке щось!

  Вам думаю приємно буде чути коли водії та пішоходи будуть говорити:

   - "О Ніценко Красавчик дійсно займається своєю справою, знає як працювати і що робити",

   а не так як зараз:

  - "Б**ть як ці ями та люки за****и, коли їх зроблять".


 • 15 листопада 2018
  Звернення до:
  Ніценко Володимир Миколайович
  Директор департаменту , Департамент комунального господарства та благоустрою

  Звертаємося до Вас всією громадою вулиці Чумацька, особливо ті, що проживають в будинках від № 134 – 260, стосовно будівництва канолізаційного колетора та самої каналізації.

  Організвція, яка виконувала будівельні роботи зробила не проїздною та не прохідною частину дорожнього покриття. За весь період існування данної вулиці ця дорога взагалі ніколи не ремонтувалась місцевими органами самоврядування. Протягом 50-60 років люди самотужки латають дорогу будівельним стіттям. Цей процес відбувається і тепер.

  Просимо вплинути на підрядну організацію, яка виконувала роботи по будівництву каналізації щодо приведення частини вулиці Чумацької хочаб до того стану в якій вона була до будівництва.


 • 13 листопада 2018
  Звернення до:
  Ніценко Володимир Миколайович
  Директор департаменту , Департамент комунального господарства та благоустрою

  ​Шановний керівниК!

  Зробять розмітку на Сабаровському шосе зупинка  ЄКОВІН для міського ДТЗ  де зупинятися де голова де двері для інвалідів відкриваються Нічого не має

  Сьогодні на вказаний телефон дзвонили Ваші підлеглі Я розгубився та не озвучив цю зупинку громадського транспорту Це місто!

  Така сама ситуація коло Нової Пошти де зупиняється автобус  та інш ДТЗ напрямок місто та Сабарів Агрономічне!!!!!!

  Ви це не бачите чи не бажпєте бачити?

 • 10 листопада 2018
  Звернення до:
  Ніценко Володимир Миколайович
  Директор департаменту , Департамент комунального господарства та благоустрою

  ​Шановний Володимир Миколаєвич, звертаюсь до вас з питанням по будинку що знаходиться по вул. Стеценка 5 на сходинкових клітках  немає решіток. Я з цим питанням вже зверталась так і нічого не змінилось.

 • 09 листопада 2018
  Звернення до:
  Ніценко Володимир Миколайович
  Директор департаменту , Департамент комунального господарства та благоустрою

  ​Звертаюсь уже втретє!!! Прошу освітити провулок по вулиці Академічна 54 та провулок Алли Горської, так як є фонарі але ніодин не світить. Та по можливості вирішити питання по пішохідний доріжці по вул. Академічній 54, де знаходяться одні гаражі та дорога по якій їздять машини і ходять люди. Дякую. 

 • 08 листопада 2018
  Звернення до:
  Ніценко Володимир Миколайович
  Директор департаменту , Департамент комунального господарства та благоустрою

  Проблема дороги ЗАГАЛЬНОГО призначення до  кінцевої зупинки 14, 30 маршруту - відсутність тротуару. Зокрема, всі дорожні роботи (в тому числі розмітка) закінчуються в районі передостанньої зупинки 14 маршруту – «вул. Смирнова». Тротуар дороги ЗАГАЛЬНОГО, а не приватного призначення від початку вул. Рильського в районі зупинки «вул. Смирнова» до кінцевої зупинки «Будинок відпочинку» ніколи не був облаштований. Вузька ширина дороги, відсутність тротуару догори ЗАГАЛЬНОГО призначення та допустимого для руху людини стану узбіччя - унеможливлює безпечний рух по цій ділянці для пішоходів, батьків з дітьми та людей з обмеженими можливостями. Через відсутність нормального узбіччя, в моменти збільшення потоку автомобілів в обидва напрямки, пішоходи змушені пропускати останніх задля власної безпеки. Під час дощів ця проблема призводить до глобальніших незручностей. 

  ПРошу ОБЛАШТУВАТИ ТРОТУАР від перетину дороги вул. Рильського з вул. Маяковсього до кінцевої зупинки "Будинок відпочинку"  (дорога ЗАГАЛЬНОГО Призначення по якій рухається муніципальний транспорт). Надіюсь на уважний розгляд мого звернення, оскільки попереднє розглянуто без поглиблення у суть звернення, що призвело до поверхневої відповіді. 

  ФОТО ДІЛЯНКИ ДОРОГИ ЗАГАЛЬНОГО ПРИЗНАЧЕННЯ ТА ВИТЯГ З КАРТИ ЗА ПОСИЛАННЯМ:

  https://drive.google.com/open?id=1dYSC4FD-nxFjhrTuvHZzFiwuS3UVOYTs


 • 31 жовтня 2018
  Звернення до:
  Ніценко Володимир Миколайович
  Директор департаменту , Департамент комунального господарства та благоустрою

  ​Доброго дня, Володимире Миколайовичу!

  Звертаюсь до Вас з наболілим питанням, яке наразі дуже актуальне, оскільки сезон опалого листя і димової завіси настав, а це листя дівати нікуди.

   Я проживаю в приватному секторі (район Бучми), договір на вивезення твердих побутових відходів укладено з ФОП Кулик. Якщо минулого року ця фірма вивозила зібране листя, то цього року категорично відмовляється це робити, мотивуючи тим, що в них в переліку послуг відсутній таких вид відходів.  Я цивілізована людина і спалювати це листя не збираюся, а компостувати не маю змоги, тому що в мене (як і в багатьох моїх сусідів) подвір'я заасфальтоване, а в тих бабусь, в яких є город, немає фізичної сили та здоров'я це робити.

  Натомість, мешканці приватного сектору по вул.Привокзальній, яку обслуговує ЕкоВін,  здають не тільки опале листя, а опалі яблука та зібрані стебла рослин, які цей підрядчик забирає та вивозить. Також, по цій вулиці влітку працівники з тримерами скошують траву та бур'яни на прибудинкових територіях біля парканів приватних будинків. По вулиці ж Турчановича -  це обов'язок мешканців,  яким про це розносяться листівки з погрозами про штраф. Якби наша вулиця була заасфальтована, то вона б не заростала бур'янами.  І це питання міської влади...  Адже ми мешкаємо в європейському місті XXI століття, а й досі доводиться ходити по болоту та збивати взуття по камінцям. Вже не кажучи про те, що у всіх мешканців міста мають бути однакові права, а не у одних "все включено", а інші кинуті на призволяще, бо по нашій вулиці навіть проблематично мамі везти у візочку дитину.

  Я розумію, що проблем дуже багато, але першочергово прошу вирішити вкрай актуальне питання з організацією вивезення зібраного опалого листя, а саме: зобов'язати підрядників це робити хоча б в сезон.

  Також, оскільки Новорічні свята прийдуть дуже швидко, то раджу одразу подумати про організацію централізованого збору післяноворічних ялинок,  тому що у трамваї на вулицю Максимовича ніхто не повезе ялинку на утилізацію...

  Дуже сподіваюсь на Ваше швидке реагування.

 • 29 жовтня 2018
  Звернення до:
  Ніценко Володимир Миколайович
  Директор департаменту , Департамент комунального господарства та благоустрою

  ​Шановний Володимир Миколайович! Прошу Вас посприяти ремонту каналізаційних люків по вулиці Є. Пікуса навпроти будинку 6, які попровалювалювались через велику кількість машин, що приїздять до ТЦ Квартал. А з недавнього часу їх руйнують ще й вантажівки з будівництва по вулиці  Острозького. Попереду зима, а це тільки погіршить ситуацію. Сподіваюсь на вирішення цієї проблеми.

 • 27 жовтня 2018
  Звернення до:
  Ніценко Володимир Миколайович
  Директор департаменту , Департамент комунального господарства та благоустрою

  Добрий день. в будинку 44 по вул. Стеценка в першому підїзді у всіх 4-х кімнатних квартирах дві кімнати не опалюються. підвальне примящення затоплюється гарячою водою. ТОВ ЖЕО, яке є балансоутримувачем цього будинку не периймає нвякої участі в вирішені даної проблеми. в той же час плата за опалення нараховується в повному обсязі за всю квадратуру квартири. Посадові особи ТОВ ЖЕО самоусунулися від відповідальності за тех. стан, експлуатацію мереж системи централізованого опалення.Прошу Вас прийняти відповідні міри у вирішенні даного питання

 • 26 жовтня 2018
  Звернення до:
  Ніценко Володимир Миколайович
  Директор департаменту , Департамент комунального господарства та благоустрою

  Доброго дня, Влодимир Миколайович. Вже багато чау спостерігаю у Вінниці місце проблемне з точки зору безпеки руху на дорозі. А саме на виїзді з Привокзальної площі на вул. Батозьку у копусах бувшого Агрегатного заводу зараз відкрито велику кількість магазинів у т.ч. АТБ, "Рошен" та ін. Також там формуются або формувались місця для посадки людей у деякі приміські маршрути.  Таким чином у фьому місці більшу частину доби спостерігається інтенсивний рух пішоходів через дорогу від магазинів до зупинок громадського транспорту. Найближчі пішохідні переходи знаходяться порівняно далеко і переважна більшість пішоходів перебігає через вулицю з порівняно інтенсивним рухом автотранспорту порушуючи правила і наражаючи себе на небезпеку попасти під автомобіль.

  Я пропоную створити навпроти виїзду з Привокзальної площі по вул. Батозькій десь біля виходу з магазину АТБ нерегульований пішохідний перехід і таким чином збільшити безпеку руху та максимально запобігти можливим у цьому місці ДТП.

  Дякую

 • 25 жовтня 2018
  Звернення до:
  Ніценко Володимир Миколайович
  Директор департаменту , Департамент комунального господарства та благоустрою

  Володимир Миколайович певне Ви так заклопотані що відповіді на звернення обробляти один раз у місяць це труд ще той. Важко Вам на тій посаді. Кілька звернень щодо ремонту вулиці Якова Гальчевського. А Ви кажете у наступному році. Напривеликий жаль що Ви, Ваші діти та дружина не ходять там тими тротуарами яких нема, та не водять дітей у школу через ті ріки води. Вам не зрозуміти коли ті автівки зливають з ніг до голови тим брудом у дощову погоду. Ви пишете що всі сили були кинуті на інші ділянки доріг. Хм майже років 5 років вони десь працюють ті "сили" тільки не тут. У зимній період з тієї дороги нічого взагалі не залишиться. Ямкові ремонти які проводили нічого не дали, вже є ями, а кошти з місцевого бюджету витрачені з наших податків. Давайте люди які там ходять чи їздять не будуть сплачувати податки а Ми будемо ремонтувати на них авто та возити дітей на таксі до школи. Робіть щось, керуйте адже Ваша заробітна плата це наші податки!!! Коли Ми їх платимо, хочемо отримувати результат, а не відписки що колись там щось зробимо!!! 


 • 25 жовтня 2018
  Звернення до:
  Ніценко Володимир Миколайович
  Директор департаменту , Департамент комунального господарства та благоустрою

  ​Добрий день Володимир Миколайович.

  На зупинці громадського транспорту "вул.Миколаївська" (навпроти ТЦ "Barbara") декілька місяців назад вандалами було розбито скло (одне з чотирьох). З настанням холодів, очікувати транспорт на даній зупинці, стало взагалі некомфортно (дощ, протяг тощо). Прохання дати розпорядження про встановлення відсутнього скла відповідним службам для приведення зупинки до стандартного вигляду.

  Дякую. 

 • 25 жовтня 2018
  Звернення до:
  Ніценко Володимир Миколайович
  Директор департаменту , Департамент комунального господарства та благоустрою

  Доброго дня! Звертаються до Вас мешканці мікрорайону Корея, а саме вулиць-Грохольських, Добролюбова, Салтикова-Щедріна, 1 і 2-ї провулки Лєрмонтова. Гірка на перетину вулиці Грохольських та 1-го провулку Лєрмонтова в жахливому аварійному стані, особливо після сильних дощів, які пройшли на початку літа. Там неодноразово травмувалися наші діти, похилі люди...Останнього краплею був випадок, коли викликали швидку похилій людині в стані небезпечного для її життя, а машина невзмозі піднятися горкою, оскільки вона в аварійому стані. В такій ситуації була загроза людині не отримати вчасно першу кваліфіковану допомогу лікарями швидкої допомоги, а також можлива раптова поломка транспортного засобу. Зазвичай таксі, швидка допомога їдить маршрутом з вулиці Лесі Українки на вулицю Грохольських. Водії просто не обізнані в іншому більш зручному маршруті, оскількі навігаційні системи вказують лише на цей маршрут. Велике прохання прийняти міри щодо ремонту даної аварійної ділянки дороги, оскільки ця проблема вкрай важлива для мешканців, і іноді може бути загрозою для їх життя. 

  Дякуємо за розуміння! Чекаємо на відповідні дії та відповіді.


 • 23 жовтня 2018
  Звернення до:
  Ніценко Володимир Миколайович
  Директор департаменту , Департамент комунального господарства та благоустрою

  ​Шановний Володимир Миколайович!

  Ми жителі вул.Я.Шепеля,багатоквартирних будинків 5б,5а,просимо Вас звернути увагу в якому жахливому аварійному стані знаходиться наша вулиця.Щодено по даній вулиці намагаються рухатися автомобілі і в приватний сектор на вул.Будівельну та інші.,які активно забудовуються.Асвальтне покриття половини вулиці відсутнє взагалі,ями такі що в дощ вулицею взагалі важко пройти чи проїхати.Ми теж хочемо жити в самому комфортному місті України,тому наполягаємо на ремонті дороги міського значення.Сподіваємося на вашу допомогу.

 • 22 жовтня 2018
  Звернення до:
  Ніценко Володимир Миколайович
  Директор департаменту , Департамент комунального господарства та благоустрою

  ​Доброго дня Володимир Миколайович,скажіть будь ласка чи планується ремонт тротуарів по вул.Чехова,дякую

 • 08 жовтня 2018
  Звернення до:
  Ніценко Володимир Миколайович
  Директор департаменту , Департамент комунального господарства та благоустрою

  Здравствуйте!

  ​Возле дома Келецкая 52, развернуто строительство автомойки (Разрешение ВН 061182671831 от 24.09.2018), вырубка деревьев. Возникает вопрос каким образом дается разрешение на строительство таких объектов возле центральных улиц, напротив жилых домов? Мы, жильцы многоквартирного дома по адресу келецкая 50б, а также жильцы общежития по адресу Келецкая 52 выступаем против автомойки перед нашими окнами, потому что это шум, это выброс химии, это опасность для детей, ведь там будет насыщенный автомобильный трафик. Просим вас помочь нам остановить строительство данного объекта.

 • 05 жовтня 2018
  Звернення до:
  Ніценко Володимир Миколайович
  Директор департаменту , Департамент комунального господарства та благоустрою

  ​Шановний Володимире Миколайовичу! Прошу Вас звернути увагу на стан дороги, тротуару, а особливо пішохідного переходу по вулиці Я.Гальчевського (заправка БРСМ). Цим переходом щодня користуються сотні дітей, які йдуть до школи, але після дощу це стає неможливо. Розмітки майже не видно, знаки про перехід похилились, "лежачі поліцейські" зруйновані. Калюжі перейти неможливо, бо вони розміром з море. Машини летять і зупиняються перед самими ногами пішоходів. Діти до школи приходять з мокрими ногами - це в кращому випадку. Автомобілі обляпують з ніг до голови, коли мчать перевищуючи дозволену швидкість. Батьки під час дощу одягають резинові чоботи і намагаються перенести своїх діток через калюжі, щоб вони не замочили ноги. Дуже сподіваюсь на Вашу допомогу, адже діти - це наше майбутнє.

 • 29 вересня 2018
  Звернення до:
  Ніценко Володимир Миколайович
  Директор департаменту , Департамент комунального господарства та благоустрою

  ​Шановний Володимир Миколайович!

  Сьгодні, 29 вересня ми з дружиною та 3-х річним сином йшли по тротуару на Київському мосту. Ми йшли зі сторони, яка знаходиться ближче до центрального мосту. Ми не побачили жодного знака, який би попереджував про небезпеку чи забороняв прохід.

  На огородженні мосту приварені кронштейни для поручнів. Вони дуже гострі і виступають на тротуар. Мій син отримав травму. Він вдарився в гострий кінець кронштейна і ледь не залишився без ока. Якщо потрібно, можу представити Вам фото кронштейнів і травми моєї дитини.

  Прошу Вас, приняти міри. В найближчий час прикрити гострі виступаючі частини кронштейнів до встановлення на них поручнів.  • 26 вересня 2018
  Звернення до:
  Ніценко Володимир Миколайович
  Директор департаменту , Департамент комунального господарства та благоустрою

  ​Прошу зробити пониження на пішохідному переході біля нещодавно відремонтованого стадіону біля Палацу дітей та юнацтва з 2 сторін. Виконані роботи по облаштуванню дороги і тротуару зроблені чудово окрім пониження, з часу відкриття пройшло 2 тижні і то більше і ніяких робіт по виправленню порушень не зроблено.

 • 21 вересня 2018
  Звернення до:
  Ніценко Володимир Миколайович
  Директор департаменту , Департамент комунального господарства та благоустрою

  ​Наше місто стає все кращим та кращим!Дякуємо Вам за вашу роботу!Хочемо просити Вас звернути увагу на нашу вулицю -Якова Гальчевського,цей невеличкий відрізок дороги портить всю красоту відремонтованих доріг Старого міста.Від імені всіх жителів вулиці Якова Гальчевського  просимо Вас відремонтувати  нашу дорогу як транспортну так і пішохідну.Ми будемо Вам дуже вдячні.

 • 21 вересня 2018
  Звернення до:
  Ніценко Володимир Миколайович
  Директор департаменту , Департамент комунального господарства та благоустрою

  Шановний Володимир Миколайович!

  Жителі м. Вінниці  по вул. Немирівське шосе 214, 214а і 214Б просять Вашої допомоги! Ми неодноразово звертались до міських очільників за допомогою, але нас ІГНОРУЮТЬ!!! Наші діти і ми живемо по вул. Немирівське шосе, де проведено капітальний ремонт дорожнього покриття, коли розробляли технічну документацію на ремонтні роботи, то нас просто не помітили, АЛЕ МИ Є ! У нас є діти, які йдуть по швидкісній трасі  БЕЗ ТРОТУАРА до ЄДИНОГО транспорта- автобуса № 19, щоб дістатись до школи!!!! А ТРОТУАР НЕ ПЕРЕДБАЧЕНИЙ !!!!! ЯК НАМ ходити на роботу, а дітям в школу????!!!!! Ми і наші діти НЕ СМІТТЯ, ми жителі ВІнниці і просимо елементарного!!!!! Не ігноруйте НАС!!! 
 • 20 вересня 2018
  Звернення до:
  Ніценко Володимир Миколайович
  Директор департаменту , Департамент комунального господарства та благоустрою

  Прошу Вас звернути увагу на стан дороги та узбіччя по вулиці Якова гальчевського!!!!! Був проведений ямковий ремонт результату від якого майже немає. Засипали ями?! А саме покриття   наче в якомусь забутому селі!!!! Стик на стикові латка на латці, перепади асфальту та кочки!!!! Дорога не памятаю коли взагалі нормально ремонтувалась!!! Це витримані ГОСТИ дорожнього  покриття?? Для пішоходів взагалі ад, адже коли йде дощ збираються великі КАЛАБАНІ, після проїзду автівки залишається радіти що сухий встиг вистрибнути на паркан! По цій же вулиці біля заправки БРСМ перехід для пішоходів: коли Діти йдуть до школи у дощову погоду треба брати в оренду катер щоб переплисти, адже вода не стікає нікуди і утворюється озеро!!!

  Вулиця Данила Нечая: від 22 школи до перехрестя вул. Брацлавської це також дорога?! Дивно. "Шифер" кочки латки!! Зимою взагалі страшно їхати, щоб на тому шифері не скинуло на зустрічну смугу та не сталось ДТП. Але яка кому різниця! Таке відчуття що типу якщо гроші залишуться то щось там зробимо, а точніше підлатаємо.

 • 19 вересня 2018
  Звернення до:
  Ніценко Володимир Миколайович
  Директор департаменту , Департамент комунального господарства та благоустрою

  ​шановний Володимире Миколайовичу!!! Перш за все виражаю до Вас повагу! 

  Доброго ранку, вул. Острозького, буд. 39, вздовж будинку на вулиці, в напрямку входу у педагогічний університет, у місці щоденного руху діточок до садочку, школи, університету, в пішохідній зоні на тротуарі в асфальті вилечезна та глубока яма, яка кожного дня збільшується та углубляється внаслідок підмивання ґрунту водою з каналізації. Сусіди вказують що неодноразово звертались до Міськоі ради протягом останніх тижднів, але заходи не вживаються, поруч за 50 метрів йде повним ходом реконструкція вул. Замостянськоі. Поки не настали трагічні випадки з громадянами, поки хтось не впав у цю муніципальну яму, вживіть заходи та проведіть ремонтні роботи. Очікую не на відповідь, а на відповідні дії . Фото відправив через сайт Міської ради.

 • 18 вересня 2018
  Звернення до:
  Ніценко Володимир Миколайович
  Директор департаменту , Департамент комунального господарства та благоустрою

  ​Скажіть будь-ласка коли буде зроблений пішіходний перехід по вул. Чехова 2. дорогу перейти не иожливо.Спасайте наші душі......  

 • 16 вересня 2018
  Звернення до:
  Ніценко Володимир Миколайович
  Директор департаменту , Департамент комунального господарства та благоустрою

  Шановний Володимиру Миколайовичу!

  Звертаємося до Вас всією громадою вулиці Юрія Смирнова стосовно будівництва дорожнього покриття. За весь період існування данної вулиці ця дорога НІКОЛИ не асфальтувалась,не говорячи вже про лівньову каналізацію та тротуари. Але нам відомо, що в документах міста дана вулиця "була заасфальтована" в 90-х роках минулого століття. Протягом 50-60 років люди самотужки латають дорогу будівельним стіттям. Цей процес відбувається і тепер.
  З 2016 року представники нашої громади постійно звертаються особисто і письмово в усі інстанції міста та до державних службовців з приводу ремонту дороги, включаючи заступника міського голови М.Форманюка, міського голову С.А. Моргунова, премьер-міністра В.Б. Гройсмана.
  На підставі 2-ої переписки керівництвом міста вирішенно, що вулиця Ю.Смирнова є державним об'єктом, тому ремонт повинен відбуватись за кошти місцевого бюджету, що дорога дійсно в аварійному стані і потребує капітального ремонту, що дана вулиця в списку пріоритетних, що ремонт заплановано на серпень-вересень 2018 року (лист від 12.04.18 р. № М-01-23509, М-01-22384 за підписом заступника міського голови М. Форманюка).
  Вже середина вересня,а ремонт дороги не відбувається. Мешканці хвилюються, що це питання знову зайде в зиму, або відкладеться на невизначений термін на користь іміджевих вулиць та проспектів.
  В наш непростий політичний та економічний час хочемо мати елементарні умови для комфортного проживання як інші мешканці нашого справді гарного та європейського міста. Хочемо, щоб літні люди, що проживають на нашій вулиці, самостійно могли дійти до аптеки і лікарні, діти з задоволенням бігли в садочок та школу, весілля до РАГСУ їхало по центральній вулиці, а не околицями і т.д.
  Просимо виконати обіцянку ОРГАНІВ ВИКОНАВЧОЇ ВЛАДИ дану мешканцям нашої вулиці  та відремонтувати дорогу в 2018 році і закрити це питання на довгі роки.

  З повагою, мешканці вул. Ю. Смирнова.


 • 16 вересня 2018
  Звернення до:
  Ніценко Володимир Миколайович
  Директор департаменту , Департамент комунального господарства та благоустрою

  ​            Шановний  Володимир  Миколайовичу !  Ви  повідомили (вих.№Ф-01-114525/01-19 від11.04.2018 р.)  ,що  за  дорученням  міського  голови  покриття  тротуару  та  унеможливлення  паркування  танспорту  по  проспекту  Юності  на  ділянці  від  вул. Хмельницьке  шосе  до  вул. Порика   включено  в  план  поточних  ремонтних  робіт  на  ІІІ-й  квартал  2018  року ,  однак  Ваш  намір  та  офіцерске  слово  покі  що  залишаються  на  бумазі ,  а  погода  залишає вже  дуже  мало  часу. Роботи   не  потребують  великих  витрат  і  ,  головне,  встановити   надійні  стовбчики,  щоб  порушники   у  зімку на  нас  не  наєджали ,  не паркувались  під  окнами ,не задимляли  свіже  повітря.  Не  втрачаємо  на  Вас  надію !

 • 12 вересня 2018
  Звернення до:
  Ніценко Володимир Миколайович
  Директор департаменту , Департамент комунального господарства та благоустрою

  Члени координаційної ради проголосували за проекти, які найбільше отримали голосів під час загальноміського голосування. 

  2017-10-26 Коорд рада 3.jpgСеред великих проектів перемогли: проект №38 - «Облаштування зони відпочинку на вулиці Волошковій», за нього віддали 1669 голосів. Підтримали проект №37 - «Створення Вінницького молодіжного центру», який набрав 1528. Реалізовуватимуть у 2018 році і проект №11 «Бібліотека здатна дивувати» із результатом 1459 голосів. Проект №7 «Створення зони безпеки та комфорту частини вулиці Гоголя», за який вінничани віддали 1319 голосів. На Тяжилові займуться благоустроєм парку Інтеграл, проект під №32  набрав 755 голосів. А також серед великих проектів реалізовуватимуть і проект №52 «Чужих дітей не буває», його підтримали 702 голоси.

  Доброго дня,парк Інтеграл переміг минулого року в голосуванні,але його й досі ніхто і не почав робити.??????????????

 • 11 вересня 2018
  Звернення до:
  Ніценко Володимир Миколайович
  Директор департаменту , Департамент комунального господарства та благоустрою

  Доброго дня, я Загоруй І.І, мешкаю за адресою м. Вінниця, вул. Привокзальна 124, звертаюся до директора департаменту комунального господарства та благоустрою Ніценко В.М, зі скаргою, на дії комунального підприємства «Ековін». Згідно чинного законодавства України, ст. 22 «Про забезпечення санітарного і епідемічного благополуччя населення», вони порушили всі нормативні акти, так як контейнери розташовані на відстані меншій ніж встановлено до житлових будинків(20 метрів), вони не устатковані навісами, огородженням, не мають твердого асфальтованого або бетонного покриття. Прошу надати мені відповідь у письмовій формі за адресою мого проживання, в встановлені для цього строки. Якщо електронного звернення буде замало (надішлю заказне з повідомленням). Шкода, що не можна надіслати фото-звіт їх недолугої і халатної роботи, прийміть будь-ласка міри. Дякую.