Не вдалося відобразити цю веб-частину. Щоб усунути цю проблему, відкрийте веб-сторінку в редакторі HTML, сумісному із програмою Microsoft SharePoint Foundation, наприклад у редакторі Microsoft SharePoint Designer. Якщо проблема не зникне, зверніться до адміністратора веб-сервера.


Ідентифікатор взаємозв'язку:3b38e79e-6a76-b0db-f06f-9871317554f0
 • 15 червня 2019
  Звернення до:
  Моргунов Сергій Анатолійович
  Міський голова , Вінницька міська рада

  ​Шановний Сергій Анатолійович.Я Вас прошу завітати на вул. Чайковського 13 проїхатися зі мною в ліфті. Може Ви вплинете на нашу ,службу ліфтів щоб вони працювали справно. Тому що куди б я не дзвонила ніхто не хоче мене слухати. Буду дуже вдячна. 

  Дякую

 • 15 червня 2019
  Звернення до:
  Моргунов Сергій Анатолійович
  Міський голова , Вінницька міська рада

  ​Прошу заасфальтировать дорогу по улице Вишневского и переулку Вишневского.На это уже неоднократно собирали деньги с жителей, но роботы по асфальтированию так и не проведены.Это район склепа Пирогова,который имеет историческую ценность,приезжают туристы со всего мира,а тут дорогу сделать не могут.Стыдно!

 • 15 червня 2019
  Звернення до:
  Моргунов Сергій Анатолійович
  Міський голова , Вінницька міська рада

  Останні роки всі вінничани із гордістю та задоволенням відмічають зміни на краще  що сталися  у нашому місті.
  Дороги, велосипедні доріжки, відремонтовані тротуари, новаціі у облаштуванні зупинок громадського транспорту, нові фонтани, огорожа парку, ремонт мосту, заборона куріння на зупинках, свята та багато іншого -  тут беззаперечно Вінниця​ іде шляхом у Європу! 
  Зрозуміло, що у цьому велика частина Ваших особистих рішень.
  Дуже приємно, коли гості нашого міста помічають що Вінниця не байдужа мешканцям свого міста.
  Тож хочу звернутися до Вас ще по одній темі, яка безумовно ще  більше покращить рівень життя у нашому місті.

                 Кожен з нас стикався на побутовоу рівні з проблемою дотримання тиші у нічний час. Скоріш за все це були галасливі сусіди, гучна музика з автомобілів припаркованих у дворах, компанії напідпитку. Більш менш ці непорозуміння жителі здатні владнати самотужки не звертаючись до влади. Хіба, що у дуже скандальній ситуації можна викликати поліцію. Навіть нічні перегони місцевих байкерів зникли якось самі собою.
                 Але я хочу звернутися саме до мера міста, бо тільки він може вплинути на ситуацію, що склалася у Вінниці у зв'язку з порушенням режиму заборони шуму у нічний час. А саме, у Вінниці існує декілька підприємств керівники котрих вважають, що закон не для всіх, а прибуток за рахунок нічних тарифів на електрику переважає шкоду яке їх підприємство завдає мешканцям міста та істотно псує показник комфорту проживання у Вінниці. 

                Ці підприємства використовують застаріле та зношене обладнення і шум від його роботи розгалужується не тільки на прилеглі райони, але і на віддалені куточки міста де загалом немає ніякого виробництва. Мені довелося зробити декілька рейдів по нічному місту аби вирахувати ці виробництва. Можу зазаначти такі: Оліє жир комбінат - не припиняє свою роботу ні в день ні в ночі, періодично включається вночі Вінницький млин на Старому місті, у зимовий час сильно душкуляє виттям зношенного теплового обладнення так звана "Аврора" перед Центральним мостом. До цього списку можна додати нескінченні розпочаті будівництва житла. Вони часом не дотримуються заборони. Під питанням промзона на Гонти, та прилеглі території. Там є любителі розвантажувати металеві конструкції після 24:00. 
  У цей список також треба віднести Хлібкомбінат на окружній дорозі. І ще один чинник який дуже впливає на шум у ночі, особливо, якщо за кілька днів очікуються осади (дощ, сніг), це знають усі вінничани - залізниця! Про це хочу сказати окремо. Колись при "совєтах" було обмеження на швидкість руху для вантажних потягів що рухались у межі міста, що би не створювати потужний шум від важкого вантажного потягу. Тим більше, що довжина такого составу може сягати кілометра і більше, це не легкий та короткий пасажирський потяг. Шум від проїзжаючого потяга можна порівняти із злітом літака, але його дія набагато довша. Дякувати тому, що років з 20 назад у межах міста були замінені стики рельс на безшовні. Це помогло знизити ударний шум від стиків, але вони разом з тим підвищили швидкість руху і шуміти стало не менше, а більше. 
                Було б варто запропонувати залізниці знизити швидкість руху вантажних потягів у межах Вінниці - це б значно додало комфорту у нічний час.

                Цікаво те, що особливості розташування міста на пагорбах вздовж р. П. Буг формує нерівномірну картину нічного забруднення шумом. Є цілком нормальні райони, а є такі що шум перевищує у рази встановлені норми. Особливо потерпають райони прилеглі до річки тому що шум навіть з далеких відстаней у нічний час легше долає відстані у прохолодному розрідженному повітрі, до тогож, чим віддаленіше джерело шуму тим менше високих частот у складі звуку, а білше низкочастотний - саме вони і надають найбільшу шкоду людям. Особливо потерпає від шуму Центр міста, П'ятничани та Корея, Початок Старого міста, район Олієжир комбіната, Хутори, Старе місто вздовж залізниці, Киівська. 
  Низкочастотний шум від генераторів, вентиляторів, турбін, вантажної техніки проникає крізь будь які вікна та стіни та здатен розповсюджуватись на дуже великі відстані до 5-10км в залежності від потужності.  На жаль так вже працює хвильова фізика. Люди що мешкають поряд із гучним виробництвом потерпають менше ніж ті , що живуть на відстані 3-5км саме через те, що у відсотковому складі шуму який долітає на деяку відстань майже немає високочастотної складової з якою легко впоратись просто закрив вікно. Решта мешканців чує тільки низькохвильовий гул, рокіт, щось подібне до грому і так на протязі годин під час дії нічного тарифу на електрику.

             Дуже сподіваюсь на Ваше втручання! Самотужки вирішити питання з примусу ремонту обладнення що використовуєтьсяу нічний час або зупинки його використання можете вінничани не зможуть.
  Зробимо наше місто комфортним для життя у будь який час!
  Із повагою - мешканці міста.

 • 14 червня 2019
  Звернення до:
  Моргунов Сергій Анатолійович
  Міський голова , Вінницька міська рада

  ​Доброго дня!

  На пров. Г.Дерев'янка 23 існує постійний перепад напруги, від чого погано працюють усі електроприлади або взагалі виходять з ладу. 

  Велике прохання, усунути дану проблему.

  Дякую!

  З повагою, Леонід Олександрович

 • 13 червня 2019
  Звернення до:
  Моргунов Сергій Анатолійович
  Міський голова , Вінницька міська рада

  ​Доброго дня. Мешканці міста, які кожен день користуються магазином АТБ, що на зупинці Волошковій вже зверталися з проблемою незаконної торгівлі продуктами харчування, а саме копченою рибою невідомого походження, на прилеглій до цього магазину території, а також щодо небезпеки, яка має місце бути для пішоходів біля магазину, через автомобілі, які заїзджають на стоянку біля магазину та ігнорують всі можливі правила руху, швидкісний режим та ін.

  15 квітня була надана відповідь про вжиті заходи, а саме якийсь протокол, який склали на торговців, та якесь інформування дирекції магазину, про необхідність облаштування території біля магазину. Повідомляємо, що з того часу не було жодного дня, коли б та машина із рибою не стояла і не велвсь з неї торгівля. Виникає питання - чого чекає влада? Чи ви не знаєте яка ситуація з тим самим бутулізмом на територіі України? То ви чекаєте чергового випадку? Тільки так ви звернете увагу на проблему, про яку вам вже повідомлялось? Вже не говорячи про те, що поліція чи інші відповідні служби повинні самі слідкувати за такими ситуаціями, тому що на це йдуть наші податки! То де ті служби? Чому є тільки преступна бездіяльність?

  Те саме стосується і забезпечення безпеки покупців/пішоходів біля магазину. Зараз ситуація ще цікавіша - під самим магазином, де ще більш меньш спокійно можно пройти, то ці місця зараз повністю зайняті машинами, бо водії ставлять їх у тіньочок! Не раз були випадки, коли і дорослі, а особливо діти, дивом відскакували в останній момент в бік від виїзджаючої на шаленій швидкості автівки. Бо їм байдуже, що це територія з обмеженим швидкісним режимом і від цього врятує ТІЛЬКИ ВИДІЛЕННЯ ОКРЕМОЇ, ОГОРОЖЕНОЇ ДОРІЖКИ (як біля "Метро"). Чи також чекаєте поки когось задавлять, а потім будете робити псевдо рейди з показовими перевірками, як це роблять після пожеж у ТЦ і т.д.? 

  Тому вимагаємо навести лад і зробити реальні дії щодо вирішення вищенаведених проблем.

 • 12 червня 2019
  Звернення до:
  Моргунов Сергій Анатолійович
  Міський голова , Вінницька міська рада

  ​Доброго дня! 31 травня в місцевих новинах з'явилась інформація щодо проведення капітального ремонту вулиці Шевченка в селі Вінницькі Хутори (по вул. Бучми) з 4 по 10 червня від перехрестя з вул. Мельника до перехрестя з вул. Богдана Хмельницького. Так ось, капітальні роботи проводились лише на ділянці близько 200м,  і на  проміжку від зупинки «Дачі» до зупинки «Поляна» (магазин «Родинний» ) зробили лише «ямковий» ремонт і вже 6 червня всю техніку забрали і відновили рух громадського транспорту. До Вас велике прохання, відремонтуйте до кінця цю невелику ділянку дороги, вона в жахливому стані.

                                             З повагою, жителі невідремонтованої ділянки дороги во вул. Шевченка


 • 12 червня 2019
  Звернення до:
  Моргунов Сергій Анатолійович
  Міський голова , Вінницька міська рада


  Шановний Сергій Анатолійович!

  Новостворене ОСББ «НАШ ДІМ 2А» (дата реєстрації 22.04.2019 р. код ЄДРПОУ 42966987) повідомляє Вас про намір взяти на самообслуговування свій будинок з 01.07.2019 року за адресою: м. Вінниця, вул. Степана Тимошенко, буд.2а відповідно до рішення загальних зборів співвласників від 19.05.2019 року.

  З метою своєчасної організації по забезпеченню безперебійного надання  мешканцям будинку ОСББ житлово-комунальних послуг, а також отримання  відшкодування послуги пільговим категоріям населення та одержувачам субсидій, просимо зобов'язати ПП «Бокуд» в термін до 25.06.2019 року підготувати передачу технічної та іншої документації на будинок, для подальшого обслуговування у відповідності до законодавства. Привести у відповідність до норм всі вимірювальні засоби обліку: води, електроенергії, теплоенергії, технічну документацію на будинок, внутрішньо будинкові мережі та ліфти.

  Одночасно нагадуємо, що у відповідності до абзацу 18 статті 6 Закону України «Про об'єднання співвласників багатоквартирного будинку» від 29.11.2001 року №2866-ІІІ та, згідно з наказом Міністерства з питань житлово-комунального господарства України 02.02.2009 року №13, особа, яка здійснювала управління  багатоквартирним будинком до створення об'єднання, забезпечує передачу технічної та іншої, передбаченої законодавством документації на будинок, а також документа, на підставі якого багатоквартирний будинок прийнято в експлуатацію, технічний паспорт і плани інженерних мереж та залишки коштів на утримання і ремонт багатоквартирного  будинку, а саме:

  1. План земельної ділянки з усіма будинками та спорудами, що на ній розташовані;

  2. Паспорт об'єкта та земельної ділянки;

  3. Проектно-кошторисну документацію та виконавчі креслення на будинок;

  4. Схеми внутрішньо будинкових мереж централізованого постачання холодної та гарячої води, водовідведення, газо- та електропостачання, централізованого опалення, тощо;

  5. Виконавчі креслення контурів заземлення;

  6. Паспорти ліфтового господарства;

  7. Кошториси, описи робіт з поточного та капітального ремонту;

  8. Протоколи виміру опору ізоляції електромереж;

  9. Протоколи огляду системи вентиляції;

  10. Технічні умови на електропостачання;

  11. Проект на приєднання до електропостачання з копією ліцензії проектної організації;

  12. Договір, акт прийняття виконаних робіт, специфікації матеріалів по приєднанню до електропостачання з копією ліцензії та дозволу на виконання  цих робіт у підприємства, яке виконувало приєднання;

  13. Паспорти заземлюючих пристроїв, протоколів вимірювання опору заземлюючого пристрою, опору кола між заземлюючим пристроєм і заземленими установками, опору ізоляції проводів і кабелів з копією ліцензії та атестації лабораторії (організації);

  14. Акт прийому-передачі лічильника (електрощитовий вузол) з показниками;

  15. Однолінійну схему електропостачання та акт балансового розмежування;

  16. Акти технічного огляду будинку;

  17. Підготувати акти списання багатоквартирного будинку.

  Щодо бухгалтерського обліку та передбаченої законодавством звітності за об'єктом, а саме:

  - облік мешканців об'єкта, а також власників, співвласників окремих приміщень об'єкта, які у ньому не мешкають;

  - список мешканців із зазначенням загальної площі власників квартир, кількість мешканців зареєстрованих, пільговиків по категоріям КПК станом на 01.06.2018 року та особові картки (форма №16).

  - список мешканців із зазначенням загальної площі власників (наймачів) квартир та заборгованості мешканців станом на 01.06.2018 року в розрізі наступних послуг:   утримання будинку та прибудинкової території.


  З повагою

  Правління ОСББ « НАШ ДІМ 2А»


 • 11 червня 2019
  Звернення до:
  Моргунов Сергій Анатолійович
  Міський голова , Вінницька міська рада

  ​Шановний Сергій Анатолійович!

  Звертаюсь до Вас як мешканець будинку № 75 просп.Космонавтів з проблемою, яку ми не можемо вирішити більше ніж пів року. Так, зокрема, протягом 6 місяців жителі будинку звертаються через депутата Зажирко Ю.Д. до департаменту житлового господарства з питанням зачистки сухих дерев та сухих гілок на прибудинковій території. За цей час ми отримали три абсолютно ідентичні відповіді, які ми вважаємо формальними відписками, в яких втретє зазначається обіцянка "виконати зазначені дії в поточному місяці". Але, як Ви розумієте, жодної обіцянки не виконано.

  Просимо Вас втрутитися в ситуацію, оскільки існує реальна загроза травмування сухим гіллям, що ламаються під час негоди.

   З повагою, Марина Целік.

 • 10 червня 2019
  Звернення до:
  Моргунов Сергій Анатолійович
  Міський голова , Вінницька міська рада

      Я, Казакевич Ольга Михайлівна перебуваю на квартирному обліку згідно з рішенням виконкому міської ради № 2781 від 13.12.2018, разом з сім'єю у складі з 2 осіб у загальній черзі № 2672. Прошу посприяти у вирішенні питання стосовно нашого перебування на квартирному обліку, та перевести з загальної черги у список позачергового отримання житла, а також отримання самого житла.

  13.11.2018 року зареєструвалися у чергу в Вінницьке регіональне управління Держмолодьжитло разом з сім'єю у складі з 2 осіб у черзі № 321-ДЖ. (Доступне житло 70/30). У мене відсутня на праві власності житлова площа.

  16.12.2018 року мною було викликано аварійну ВінницяВодоканал, щоб вони перекрили водопостачання у моє домоволодіння. Бригадою було відключено та відкачено воду в одному із колодязів, який відноситься до ЗОШ №19, ранком об 11:00 годині, аварійна ВінницяВодоканал та спеціальна машина для відкачування каналізації знов відкачувала воду з даного колодязя та повідомивши мене проте , що вода почала переходити до теплових мереж навчального закладу. Колодязь знаходиться перед вікнами кімнат, які були затопленні.

  17.12.2018 року підрозділом ДПРЧ-3 ДПРЗ-1 ГУДСНС України у Вінницькій області проводились аварійно-рятувальні роботи по відкачуванню води з підвального приміщення приватного житлового будинку за адресою : м. Вінниця, вулиця Северина — Наливайка, буд.18 кв.2.Час проведення аварійно-рятувальних робіт з 01 год. 35 хв. по 05 год. 43 хв. Домоволодіння складається з трьох квартир (частин). Затопила квартира (частина) №1-власники даної частини проживають у іншому місті, вони відмовляються у ремонті нашого домоволодіння мотивуючи тим, що знаходяться на пенсії.

  17.12.2018 року о 15:00 був складений акт квартальним комітетом на предмет констатації факту затоплення погреба квартири №2, а саме : деформування у кімнаті шпалер та стін, просіла підлога. За особистим наглядом стану кімнати, можу сказати що підлога просіла вже на 10 см., кімната знаходиться над підвальним приміщенням, де була велика кількість води, яка вимила під кімнатою землю. Стан кімнати житловою площею 11,6 кв.м. я вважаю аварійною та недоцільною для проживання.

  26.12.2018 року був складений акт представником Бершадським О.І. від КП“Вінницяоблводоканал”, де було зафіксовано що у частині (квартирі) №1 був прорив центрального водопостачання (свищ у кутику) внаслідок чого було затікання води у погріб частини (квартири) №2. Виникли тріщини у стелі, просіла підлога та деформовані шпалери, чим завдали матеріальної шкоди

  03.01.2019 я, Казакевич О.М. була на прийомі у начальника відділу з обліку та розподілу житла департаменту житлового господарства Висоцького Андрія Олександровича, з проханням перевести нас в позачергову чергу отримання житла, нащо отримала відповідь: “ Необхідно письмово звернутися на міського голову, щоб виділили комісію, яка підтвердить, що будівля дійсно аварійна”.

  03.01.2019 мною була написана заява до міського голови , щоб була надана відповідна комісія від Вінницької міської ради, для фіксації стану будинку : м. Вінниця, вулиця Северина — Наливайка, 18/2.

  04.02.2019 була отримана відповідь від департаменту енергетики, транспорту та зв'язку, що отримати висновки щодо технічного стану квартири та вартості нанесених матеріальних збитків, Ви зможете замовивши незалежну технічну експертизу квартири. Вважаю дану відповідь, як відписка. Оскільки ситуація дійсно серйозна, та загрожує життю моєї дитини

  06.05.2019 року внаслідок великої кількості опадів через тріщини стелі (які виникли після затоплення погребу з 16.12.2018-17.12.2018р.) почала протікати вода у кімнатах та коридорі, частково почала руйнуватися стеля (обсипається стеля), де проживаємо ми разом з дитиною. У підвалі також стоїть вода (волога глина, підлога та стіни).

  07.05.2019 року о 9:00 був запрошений квартальний комітет , для складання акту на предмет констатації факту виявлення протікання стелі домоволодіння після сильного дощу, а саме: в коридорі на одній із стін тріщина, стіна та стеля мокра, в кімнаті у якій просіла підлога на стелі та стіні тріщина, шпалери на стінах деформовані та вологі, підлога в коридорі та кімнаті вологі.

  18.05.2019 року внаслідок великих опадів, почала знов протікати вода з тріщин у кімнатах.

  21.05.2019 року о 9:00 було обстеження квартальним комітетом мого домоволодіння, для складання акту на предмет констатації факту виявлення протікання стелі домоволодіння після сильного дощу, а саме в коридорі на одній із стін тріщина, на стелі цвіль, стіна мокра. В одній із кімнат на стелі та стіні тріщина, шпалери на стіні деформовані та вологі. В другій кімнаті на стелі мокра пляма. З'явилась тріщина біля вікна та ще одна по середині кімнати на стелі. Підлога в коридорі та в першій кімнаті волога. Підлога в першій кімнаті деформована, при ходьбі прогинається. В погребі стоїть вода, стіни мокрі.

  Я постійно користуюсь субсидією, і намагалась заощаджувати.

  На осінь 2018-зима 2019 мною була оформлена на домоволодіння субсидія, але її не вистачало так як у будинку було дуже холодно із-за підлоги з великими дірками, через які з погребу йшов холод.

  За власними спостереження можу сказати, що стан будинку погіршується, з'являються на стелі та під шпалерами цвіль та грибок. Пліснява в будинку та грибок з'явилися внаслідок підвищеної вологості, що підтверджують фото, які додаються до заяви, де чітко видно факти руйнування та не належний стан для проживання малолітньої дитина, оскільки даний стан будинку може негативно вплину на здоров'я. Небезпека від цвілі, грибків та підвищеної вологість для здоров'я моєї дитини є найбільш небезпечною по скільки організм незміцнілий та зростаючий, він найбільше піддається впливу навколишнього середовища та цвілі. Довгий час проживання по сусідству з цвіллю нерідко може викликати проблеми з опорно-руховою системою, призвести до захворювань суглобів і ревматичних болей. Можуть бути проблеми та розлади шлунково-кишкового тракту, можливі ураження печінки і нирок, в особливо складних випадках можуть виникати внутрішні кровотечі. Є ще небезпека через швидке поширення захворіти такими небезпечними для життя захворюваннями, як пневмонія, астма, синусит, шкірні висипання, носові кровотечі, постійні мігрені. Особливу небезпеку цвіль в будинку представляє для дітей, їх організм знаходиться в стадії розвитку і не стійкий до впливу токсинів. Вплив грибка на дітей може стати причиною патологічних процесів, які будуть супроводжувати їх і в дорослому житті. І якщо дитина буде перебувати в постійному контакті з цвіллю - може захворіти на все життя. Моя дитина з вересня 2017 року відвідує дошкільний навчальний заклад № 37 санаторного типу для дітей з малими та згасаючими формами туберкульозу.

  Я як мати своєї дитини схвильована станом будинку, у якому проживаємо разом з сином, але без вашої допомоги та негайного втручання не в силах вирішити це питання.

  Я працюю на мінімальну заробітну плату та виховую дитину одна, так як знаходжусь у розлученні (аліменти та допомогу на дитину ніяку не отримую). Запросити незалежну технічну експертизу, яка є небезкоштовна не маю змоги. Прошу вас про допомогу та посприяти в наданні комісію для обстеження житла в якому проживаємо ми з дитиною.

  Я хвилююся за здоров'я та довкілля своєї дитини, по скільки проживаємо з дитиною у цьому домоволодінні. Прошу вашої допомоги та негайного втручання у вирішенні нашого житлового питання, та отримання житла позачергово.
 • 09 червня 2019
  Звернення до:
  Моргунов Сергій Анатолійович
  Міський голова , Вінницька міська рада

                                              СКАРГА 
           Я, Головіна В.І. являюсь власником кв.2 по вул. С.Наливайка, 2 неодноразово зверталась до ВМР і інспекції ДАБК, що до незаконного будівництва моїми сусідами, а саме:
  1. У 2011р. Шагієвим Д. і Шагієвою В. (власник кв.1) було виконане самочинно будівництво з добудовою і надбудрвою, де судова тяганина тривала 3 роки. В моїй частині позову, а саме що стосується надбудови над моєю квартирою, відповідач виконав рішення Верховного суду ( демонтував надбудову).  В частині позову  ВМР про знесення самочинного будівництва з добудовою і надбудовами залишилось без виконання! (Рішення Вищого Спеціалізованого суду  України від 03.09.15 р.)
  2. У 2017р. Поліщук О. ( власник кв.3, Ветеринарна лікарня) самочинно виконала будівельні роботи з реконструкції приміщення, а саме збільшила гнометричні розміри належної їй частини будівлі. Поліщук О.В. було притягнуто до адміністративної відповідальності у вигляді штрафу (постанова |/9 від 24.02.17). У лютому 2017  Поліщук О. звернулась до Вінницького міського суду з позовом до департаменту ІДБК про визнання незаконною та скасування постанови про притягнення до адміністративної відповідальності. Постановою вінницького міського суду постанова /9 від 24.02.17 про адміністративне порушення була скасована.  Після чого Полішук О. і надалі продовжувала будівництво!!! 
         27.04.19р. я написала ел.звернення до Директора ДАБК Чернеги О.М. на що отримала відповідь, про те що департамент АБК звернувся до Вінницького апеляційного адміністративного суду про відкриття апеляційного провадження на постанову Вінницького міського суду, який своїм рішенням скасував постанову /9 від 24.02.17р.. Отже, справа в суді більше 2х років….???.за цей час Поліщук О. навіть у поточному році продовжує будувати!!!!   (прошу мені, як третій стороні яка не заявляла самостійних вимог, надати номер справи і хто є виконавцем в ІДБК!).
           Дивлячись на ситуацію 1,2 то випливає наступне: Влада і закон бездієві! Що зробив сусід, те зроблю і Я! Ажде все безнаказанно!
  Продовжую далі…
  3. На сьогоднішній день на існуючій самочинній добудові Поліщук О. розмістила банер рекламного характеру за 1метер від мого вікна. Згідно рішення виконкому ВМР від 01.12.11. / 2904 «Про затвердження порядку розміщення зовнішньої реклами у м. Вінниця", керуючись законом України « Про рекламну діяльність" прошу невідкладно вжити заходів!

                 Отже, враховуючи вище викладене прошу :
  Виконати рішення Вищого спеціалізованого суду України від 03.09.15р.
  Припинити продовження будівництва Поліщук О. (при повній відсутності контролю зі сторони ДАБІ).
  Знести самовільно збудовані і добудовані приміщення разом із розміщеними на них рекламами.
  Виконком МР прошу вжити всіх юридичних заходів по всіх пунктах, а також вплинути на структури які не виконують свої повноваження.
  Прошу забезпечити виконання моїх законних вимог з повідомленням мене як співвласника будинку по всіх пунктах. 

        Надалі, системне ігнорування існуючого законодавства поставить переді мною питання необхідності звертатись до громадськості, ЗМІ і органів вищої влади.
    • 09 червня 2019
  Звернення до:
  Моргунов Сергій Анатолійович
  Міський голова , Вінницька міська рада

  ​Доброго ранку. Звертаюсь до Вас з питанням щоб магазин біля мого будинку працював максимум до 11 години. Поясню чому , нещодавно біля будинку сталось вбивство ( адреса Некрасова 8 ) ,минуло ночі знову стріляли біля магазину він знаходиться напроти будинку ,і знову швидка ,але дав Бог він залишився живий. Постійно до 3-4 годин ночі біля будинку крики,бійки, стрілянина,штурхають ножем. Я Вас дуже прошу прийняти міри. Кожного вечора боїшся вийти з дитиною на прогулянку ,тому що незнаєш чи прийдеш назад. Буду чекати Вашого рішення. Дякую.

 • 08 червня 2019
  Звернення до:
  Моргунов Сергій Анатолійович
  Міський голова , Вінницька міська рада

  ​Шановний пане мер, вкотре звертаюсь  із скаргою на "діяльність" ресторану Доктор Гурвін (пр. Космонавтів 2а), який розташований у житловій забудові, у безпосередній близкості до будинків 2 і 4 по Космонавтів.

  Як зрозуміло, Доктору Гурвіну видано міською радою дозвіл на встановлення літнього майданчика.

  І замість того, щоб там сиділи люди і мило пили каву та чай тихенько, то Доктор Гурвін на літньому майданчику влаштовує весілля та застілля із музичним супроводом. До 12 години ночі (часом і довше) з літнього майданчика доносяться задоволені пяні крики гостей закладу, якщо весілля, то "гірко", голосний пяний сміх (ха-ха-ха).

  Реально заснути у своїй квартирі ні мені, ні моїм дітям не вдається до 12 ночі, іноді до 1 часу ночі, тому що при відкритих вікнах (а в літню пору року без цього ніяк) просто неможливо.

  Тобто, власник Доктора Гурвіна заробляє гроші, а ми мучимось.

  Ще окреме питання - витяжна система ресторану, яка включається з 10 години і виключається (вгадали!) о 12 годині ночі! 07.06.2019 року на літньому майданчику ресторану було справжнє весілля, і відповідно 08.06.2019 року витяжна система, наприклад, виключилась о 2 ночі!

  Звук цієї системи по шумності нагадає заведений мотор вантажної машини.

  Шановний мер, якось буде час, дуже прошу прийти в наш двір з 21:00 до 24:00 вечора кожен день - і послухати, як це все працює.

  Скільки вже раз викликалась поліція до ресторану - нічого. кожен день повторюється те саме.

  Тобто, фактично в зоні прибудинкової території будинків 2 і 4 знаходиться ресторан, а місцеві жителі нічого не можуть вдіяти. А чому? Тому що, напевно, земля в МІСЬКОЇ РАДИ, і вона надала дозвіл серветуту на землю на користивання ресторану, а він таке "робить" людям. І на нього ж ніякої управи немає!

  Сьогодні 08.06.2019 року ресторан закінчив свою роботу із криками і музикою, і з включеною витяжкою о 23:45 (слава богу!) - тепер він нам дав змогу відпочити.

  Владо, ти для людей чи для кого?!

 • 08 червня 2019
  Звернення до:
  Моргунов Сергій Анатолійович
  Міський голова , Вінницька міська рада


  СПАСИБО ЗА РЕМОНТ ШЕВЧЕНКО ..ЗАБОЛОТНОГО ..    БОЛЬШАЯ ПРОСЬБА--- БОЛЬШАЯ ПРОБЛЕМА ГОРОДА- ЭТО  СЛАБЫЕ ЛАМПЫ ОСВЕЩЕНИЯ НА ДОРОГАХ-- НИЧЕГО НЕ ВИДНО ЗА РУЛЕМ - АБСОЛЮТНО..   ПОНИМАЮ ЧТО ДОРОГО ЗАМЕНИТЬ ВСЕ ЛАМПЫ НА ДОРОГАХ , НА  ЛЮМИНЕСЦЕНТНЫЕ , НО МОЖНО ЗАМЕНИТЬ КАЖДЫЙ ТРЕТИЙ СТОЛБ  ЛАМПЫ И УЖЕ  УЛУЧШИТЬСЯ ОСВЕЩЕНИЕ ДОРОГ  .. . КАК И  СДЕЛАНО НА ПЕРЕКРЕСТКАХ .... ВТОРОЙ  ОЧЕНЬ ВАЖНЫЙ ВОПРОС--  СМЕНИТЬ ВСЕ КРЫШКИ ЛЮКОВ НА ТВЕРДО-РЕЗИНОВЫЕ,  НА ПРОЕЗЖИХ ЧАСТЯХ.... НЕВОЗМОЖНО Ж ЕЗДИТЬ -МАЛО ЧТО  ВЛЕТАЕШЬ В ЭТИ ЯМЫ  НО И  ПОЛУЧАЯ СУМАШЕЖШИЙ УДАР... .ТАК И ЕЩЕ ВЫСОКАЯ АВАРИЙНОСТЬ СОЗДАЕТЬСЯ.---..ЭТО БЕЗУМНАЯ ПРОБЮЛЕМА В ГОРОДЕ ГОДАМИ...    РЕШИТЕ ЕЕ   И ЭТО БЕЗУМНО ПОДЫМЕТ  УВАЖЕНИЕ И РЕЙТИНГ  ГОРВЛАСТИ ПЕРЕД ГРАЖДАНАМИ  ..  ПРОСЯТ ТЫСЯЧИ ВИННИЧАН ОТ МОЕГО ИМЕНИ АКТИВИСТА.. СПАСИБО

 • 07 червня 2019
  Звернення до:
  Моргунов Сергій Анатолійович
  Міський голова , Вінницька міська рада

  ​Коли вирішиться питання з водою в будинку №20 по вулиці Гоголя? Вже четвертий день немає води.

 • 06 червня 2019
  Звернення до:
  Моргунов Сергій Анатолійович
  Міський голова , Вінницька міська рада

     Шановний Сергій Анатолійович прошу Вас відреагувати на багаточисельні звернення громади (місцеві мешканці та представники бізнесу) стосовно капітального ремонту дороги по вул. Грушева (Старе місто) між автобусними кінцевими зупинками маршрутів 2А, 14, 7А, та виконати свої багаточисельні обіцянки стосовно її ремонту.

      До звернення додаю фото дороги.

      З повагою до Вас Профателюк Ю.М.

 • 06 червня 2019
  Звернення до:
  Моргунов Сергій Анатолійович
  Міський голова , Вінницька міська рада

  ​Шановний Сергій Анатолійович! Звертаються до Вас мешканці бкдинку №14 вул.М.Ващука. У нас біля будинку побудований  магазин.Коли він працював для мешканців району.ми були вдячні .Але останніх два роки  він став" нічним " з продажею звичайно АЛКОГОЛЮ. Життя в нічний час  стало нестерпним.П"яні оргії під магазином.крики бійки.І це всю ніч.В будинку малолітні дітиюлиди похилого віку. Неоднократно зверталися до адміністрації магазину.викликали поліцію.але де є прибуток-всі сліпі та глухі. Ви наша остання надія-ДОПОМОЖІТЬ.

 • 05 червня 2019
  Звернення до:
  Моргунов Сергій Анатолійович
  Міський голова , Вінницька міська рада

  ​  Здраствуйте, шановний  Сергій Анатолійович! Звертається до Вас мама чотирьох дітей В'юн Марина Анатоліївна. Сьогодні у нас в школі №19 проходили збори з приводу звіту нашого директора про зроблену роботу за рік. Володимира Миколайовича ми слухали уважно. Але коли настав час запитань, він не зміг нам дати ні однієї вичерпної відповіді. Коли прийшов час до таємного голосування, то чомусь бюлетні були видані не всім, томущо їх не вистачило. Хочу зазначити, що батьків прийшло не багато, томущо про збори нам повідомили лише за день до них. Не було офіційного оголошення, щоб на збори могла прийти громадськісь мікрорайона. А коли оголосили результат голосування, то виявилось, що спочатку були недійсні 2, а потім 4. Протоколу голосування нам ніхто не показав. Напевно Вам відомо, що більшість робіт в школі ведеться за рахунок батьків. Ми не в змозі повністю покрити всі витрати нашим коштом. Тому бачимо лише занепад та бездіяльність адміністрації школи. Наші діти навчаються в аварійних умовах. Скажіть будь-ласка, навіщо ставити двері в стіну, яка валиться? Коли відремонтуються сходи в 1 корпусі? Не одна дитина вже звідти падала. У нас кричущая ситуація в спортивному залі з теплим полом, який як виявилось нікому ремонтувати, бо його робила фірма-однодневка. У нас зараз один з найкращіх спортивних залів міста. Де будуть займатись наші діти взимку? В холодному приміщенні? Хто за це буде відповідати? Коли в нас буде їдальня, в якій можна буде безпечно накормити дітей? І це ще не весь перелік запитань. Я би дуже хотіла, щоби мої діти навчались в найкращому закладі міста школі №19 з найкращим директором-менеджером, а не просто хорошою людиною. Тому дуже прошу від себе(думаю і інших батьків ) втрутитись в данну ситуацію, і провести повторне голосування в присутності Ваших представників. Завчасно дякую з надією на швидку відповідь.

 • 05 червня 2019
  Звернення до:
  Моргунов Сергій Анатолійович
  Міський голова , Вінницька міська рада

  ​​Доброго дня.
  Звертаюсь від мешканців будинку по вулиці Довженка буд. 40.
  На території будинку збудований комерційний магазин. Раніше до забудови на цій території знаходився дитячий майданчик. Дана забудова знаходиться на відстані 10 метрів від житлового багатоквартирного будинку Довженка 40 навпроти 4 підїзду. На будівництво цього магазину мешканці будинку не давали згоди. Якщо є необхідність буде надано підписи мешканців щоб знести цей магазин.
  Прошу розібратись у законності цієї будови, та зобовязати власника знести цей магазин. 

 • 05 червня 2019
  Звернення до:
  Моргунов Сергій Анатолійович
  Міський голова , Вінницька міська рада

  Шановний, Сергій Анатолійович, я голова громадської організації футбольний клуб "Темп-Вінниця". Прошу Вашої підтримки і допомоги у створенні спортивної бази у мікрорайоні ДПЗ. Ми молода футбольна команда, в наших планах є створення футбольної школи на базі бувшого стадіону ДЮСШ ТЕМП, на сьогодні перебуваючого на балансі комунального підприємства центральний міський стадіон. Крім того ми б хотіли його використовувати як домашне поле для нашого клубу, але на превеликий жаль футбольне поле знаходится в непридатному для гри стані. Тренуватись команді а тим більше тренувати дітей на ньому є травмо небезпечною справою. Ми неодноразово звертались до голови комунального підприємства центральний міський стадіон, але з обіцянок привести стадіон до ладу, виконано аж нічого. На сьогодні вже рік як нам замість щоб грати поряд з нашими вболівальниками на мікрорайоні ГПЗ, доводится орендувати поле на 35 школі та використовувати його як домашню арену. Кількість дітей що готові записатись до школи та тренуватись у футбольній школі у рідних стінах перевищує 100 чоловік. Ми готові регулярно зайняти поле іграми щоб його функціональність була максимальною. Фактично якщо поле буде приведене впорядок, воно зможе приносити прибуток до міського бюджету, ми готові прийняти в цьому не останню участь. В підтвердження моїх слів, ми поступово намагаємось щось вдіяти із территорією. Ремонтуємо лавки, прибираємо околиці стадіону, розмістили сміттєві баки, і продовжимо це робити. Прошу Вас долучитись до наших ініціатив зробити наше місто кращим, сподіваюсь Ви нас почуєте.

 • 05 червня 2019
  Звернення до:
  Моргунов Сергій Анатолійович
  Міський голова , Вінницька міська рада

  ​ДОБРОГО ДНЯ.    ВЖЕ Р1К ЯМИ ПО П1В МЕТРА НА ПРОИЗЖИЙ ЧАСТИН1 ПО ВУЛИЦИ ЛЯЛ1 РАТУШНА 79 Б  И 149  И 102.    ЗААСВАЛЬТУЙТЕ БУДЬ ЛАСКА

 • 05 червня 2019
  Звернення до:
  Моргунов Сергій Анатолійович
  Міський голова , Вінницька міська рада

  Доброго дня, Сергій Анатолійович. 

  Звертаюсь до Вас за допомогою у сприянні вирішення питання. 

  17.05.19 р., я звертався за допомогою сайту міської ради до Фурмана Романа Сергійовича та Форманюка Миколи Вікторовича з приводу питання частих збоїв у роботі та некоректної роботи ліфта, що знаходиться у другому під’їзді будинку Константиновича 37

  Звернення не буду повторювати, з ним можна ознайомитись. 

  Водночас хочу підкреслити, що основним меседжем  мого звернення було те , що та некоректна робота ліфта, свідком якої був я та члени моєї родини (і не тільки), може нести загрозу для життя та здоров`я користувачів. 

  30.05.19 зявилася відповідь від Миколи Вікторовича на моє звернення, суть якої в тому, що ВМКЛ «Вінницяміськліфт» вважає, що ліфт знаходиться в належному технічному стані ( тобто, напевно, вони думають, що я придумав всі ці випадки несправностей). Також зазначається, що 30-річний ліфт потребує експертної оцінки, але 30- річна плата за обслуговування цього ліфта не включає експертну оцінку по завершенню терміну експлуатації. І що необхідно мешканцям збирати кошти на таку оцінку. 

  Я так розумію, ліфт планується використовувати до вагомого факту його некоректної роботи, тобто до нещадного випадку?

  Адже мої слова не приймаються до уваги. 

  Ви запитаєте чому я думаю, що ВМКЛ «Вінницяміськліфт» не усунула технічні несправності?

  Так тому, що напередодні моя дружина просиділа 20 хвилин з маленькою дитиною в даному ліфті (звернення до оператора ВМКЛ «Вінницяміськліфт» було), поки сусід не викликав його на іншому поверсі. 

  Тому вважаю що ВМКЛ «Вінницяміськліфт» за сплачувані мешканцями кошти за утримання ліфта протягом 30 років не вдалося зберегти його належний технічний стан ( з залежних чи незалежних від них причин)

  Дуже прошу Вас посприяти у ПОПЕРЕДЖЕНІ нещасних випадків, які може спричинити некоректна робота даного ліфта


 • 04 червня 2019
  Звернення до:
  Моргунов Сергій Анатолійович
  Міський голова , Вінницька міська рада

  ​Пане мер! Прошу Вас повторно дати оцінку якості проведених робіт у травні 2019 року  ремонту дорожнього покриття по вулиці Дачна. Запрошую Вас, підрядника робіт із залучення ЗМІ на відкриття даного участка дороги. Дякую!

 • 03 червня 2019
  Звернення до:
  Моргунов Сергій Анатолійович
  Міський голова , Вінницька міська рада

  ​  Шановний Сергій Анатолійович!

  Мешканці   нашого  будинку просять Вас допомогти у вирішенні наступних питань:

  1.Надати доручення у проведенні поточного ремонту дитячого майданчика ,який знаходиться по вул. Келецькій між будинками 39 та 41,

  2.Також розглянути можливість облаштування тротуару біля зазначених будинків зі сторони трамвайної колії, з встановленням обмежувачів швидкості на зазначеній ділянці від вул. Шевченка до Л.Ратушної та ремонту асфальтового покриття,

  3.Надати доручення відремонтувати криницю на прибудинковій території вул.  Келецької ,41,

  4.Розглянути можливість встановлення додаткового ліхтаря на території будинку по вул.Келецькій,41 для додаткового освітлення двору.

  Заздалегідь вдячні.


 • 03 червня 2019
  Звернення до:
  Моргунов Сергій Анатолійович
  Міський голова , Вінницька міська рада

  ​Шановний Сергію Анатолійовичу. 
  Дуже Вас прошу доручити відповідним департаментам та службам провести ремонт дороги по вул. Дмитра Майбороди (Збишка). Ажде дорога знаходиться в жахливому стані, по ній не те що їздити - ходити важко. 
  На жаль, із снігом зійшла і дорога. 
  Надіюсь на Ваше розуміння та підтримку.

  Прошу надати відповідь на мою електронну адресу: Alexia007@ukr.net

 • 03 червня 2019
  Звернення до:
  Моргунов Сергій Анатолійович
  Міський голова , Вінницька міська рада

  Шановний, Сергій Анатолійович ! Мені пощастило мешкати на одній вулиці з батьком прем'єр міністра України, Борисом Ісаковичем. Але сьогодні не про нього... Вже на протязі семи років, а може більше, я спостерігаю, як до нього приходять жіночки та наводять порядок з насадженнями: сапають, копають, поливають, саджають кущі квіти та дерева та ін. Вони з'являються тут, як найменше трьох разів на місяць. Кажуть, що вони з "зеленого" (МКП "Вінницязеленбуд"). Але коли я звернулась до них навести і мені порядок, то вони сказали, що я повинна звернутись до "зеленого". Я зателефонувала до МКП "Вінницязелебуд" де мені відповіли, що приватним особам такі послуги не роблять, хоч я готова була заплатити по прейскуранту. Я дуже обурилась і зрозуміла, що всі ці роки директор "зеленого" Ігор Любовський використовував в робочий час робочу силу, техніку та ін. без належного оформлення та оплати. Наймовірніше він це робив для особистого отримання бонусів за державний кошт. Якщо не буде ніякої реакції від Вас, Сергій Анатолійович, я особисто буду ініціювати перевірку бухгалтерії за сім років якнайменше з залученням компетентних органів та СМІ.

 • 02 червня 2019
  Звернення до:
  Моргунов Сергій Анатолійович
  Міський голова , Вінницька міська рада

  ​Шановний Сергій Анатолеович прошу розглянути скаргу.В Нас мешканців Вінниці які мешкают за адресою пр.Юності 24,26,22.Після проведеня робіт по благоустрію  теріторій,на детячому майданчику після кожного дощу зявляеця море.Будьласка допоможіть у вирішині цього петання.

 • 02 червня 2019
  Звернення до:
  Моргунов Сергій Анатолійович
  Міський голова , Вінницька міська рада

  Вітання! Сергію Анатолійовичу!

  Звертається до вас Аріна Кантоністова (Кривогуз), уповноважена особа будинку №74 по вулиці Київська, що у Вінниці.

  Від імені мешканців нашого будинку прошу допомогти  у вирішенні спірної ситуації.

  31 травня 2019 року на частині нашої прибудинкової території, між будинками №74 по вул. Київська та №12 по вул. Грибоєдова,  проводились роботи по  її облаштуванню. Роботи здійснювала наша управляюча компанія (звернення до міськради Вінниці про це надходили раніше, на що було отримано дозвіл).

  Мешканець сусіднього будинку №6 по вул. Грибоєдова Валерій Кицик став на заваді цих робіт. Пояснював тим, що ця ділянка є проїзною дорогою.  Свою позицію Валерій Кицик аргументує тим, що йому зручно проїжджати спірною ділянкою до свого будинку. Адже, через інші шляхи йому стають на заваді страх проїжджати біля газової заправки, яка розташовується неподалік вул. Київська, 78 та смітником, які поруч з нашим будинком. Зауважував і на тому, що під'їзд спецтранспорту до вул. Грибоєдова, 6,  може бути здійснений лише цією спірною ділянкою.

  Ми були вимушені викликати Патрульну поліцію Вінницької області для врегулювання ситуації. Через те, що пан Валерій поводився вкрай агресивно, мені викликали швидку допомогу (гіпертонічний криз). Зрештою, роботи по облаштуванню нашої прибудинкової території були проведені.

  Проте, Валерій Кицик продовжує створювати конфліктну ситуацію й надалі.

  Ввечері 2 червня Кицик вкотре спровокував скандал з мешканцями нашого будинку (НАГОЛОШУЮ, це не вперше, коли він агресивно та неадекватно поводиться нашими мешканцями через вищевказаний конфлікт, та непристойно висловлювався у в адресу посадових осіб міської ради та нашої управляючої компанії). Цього ж  разу ми були вимушені звертатися до Муніципальної варти м. Вінниці.

  Чому пан Валерій Кицик доводить свою правоту? Кілька років тому, колишній відповідальний по нашому будинку, замовляв роботи по облаштуванню прибудинкової території. Були встановлені бордюри та облаштований асфальтований прохід. Того разу мешканці 6-го будинку по вул. Грибоєдова САМОВІЛЬНО понизили бордюри, чим спричинили широкий проїзд для транспорту по зеленій зоні. Хоча жителі нашого будинку були проти цього.

  Разом із тим, що цім стихійним проїздом користувалися задля зручності власники автомобільних транспортних засобів, які мешкають поруч, рухатися ним почали і багаточисельні клієнти газової заправки, що навпроти Київська, 78. У хаотичному порядку влаштували  для себе зручний шлях. Щоденно тут проїжджали на швидкості сотні автомобілів.  Вщент розбили асфальт (кожного разу, коли падав дощ, у нашому дворі утворювалися гігантські калюжі із багнюкою). Біля спірної ділянки розташовується дитячий майданчик. На щастя, тоді обходилося без жертв, коли діти могли потрапити під колеса. Також зауважуємо на тому, могла статися і інша прикра ситуація. Під землею, на території спірної ділянки, проходять централізовані міські комунікації. Ця частина не розрахована на такий масив транспорту з такою вагою (їздили великі буси, інколи вантажівки).

  Неодноразово ми спілкувалися з Валерієм Кициком з проханням припинити скандали. Дати змогу нам зрештою спокійно, без скандалів та агресії з його боку, завершити облаштування нашої прибудинкової території, аби забезпечити тут порядок та забезпечити безпеку для людей та дітей . Аргументували до відома, що до його будинку, де він мешкає,  є затверджені маршрути спецтранспорту. Натомість, з його боку йдуть погрози, агресія, та підбурення мешканців. На думку наших мешканців, він це робить лише задля його зручностей під'їзду до його будинку.

  Просимо:

  Аби уникнути подальших конфліктів із представниками будинку №6 по вул. Грибоєдова (у особі Валерія Кицика), пропонуємо наступне: так, як Валерій Кицик акцентує на тому, що спецтранспорт до його будинку можливий лише через частину нашої прибудинкової території (між будинками №74 по вул. Київська та №12 по вул. Грибоєдова), ЗДІЙСНИТИ обстеження плану під'їздів  спецтранспортом цього будинку. Згідно мапі Вінниці, там існує проїзд з боку вулиці Грибоєдова. Проте, можливо, він не здатний приймати цей транспорт через порушення на це можливих норм по своїй території. У такому разі, у вашій компетенції  та інших департаментів, притягнути до відповідальності та зобов'язати  відповідальних осіб по Грибоєдова, 6, усунути ці порушення.

  З повагою, Аріна Кантоністова (Кривогуз). 


 • 31 травня 2019
  Звернення до:
  Моргунов Сергій Анатолійович
  Міський голова , Вінницька міська рада

  Шановний Сергій Анатолійович!

  Мешканці нашого будинку просять Вас надати доручення департаменту житлового господарства прискорити проведення капітального ремонту системи опалення в нашому будинку.

  Дякуємо за розуміння.

 • 31 травня 2019
  Звернення до:
  Моргунов Сергій Анатолійович
  Міський голова , Вінницька міська рада

                                                                                  Вінницька міська рада

   

                                                                                 Вересюк Мирослав Петрович,

                                                                               інвалід війни групи, посв. №327686,

                                                                               проживаю за адресою – Вінниця,

                                                                               вул. Князів Коріятовичів 155/170.

                                                                               ел. адреса miroslavveresen@ukr.net

                                                                               тел. 097 437 4000

                            

  Про порушення законодавства

               

                 Згідно статті 13 Закону України «Про статус ветеранів війни, гарантїї їх соціального захисту» від 22.10.1993 р. № 3551 інвалідам війни та прирівняним до них особам (стаття 7) надаються  пільги на оплату житлово-комунальних послуг які надаються підприємствами та організаціями.

                 Зазначені пільги надаються у безготівковій формі шляхом зменшення або звільнення від оплати за послуги, і обраховуються як 100 - процентна знижка оплати за користування комунальними послугами (газом, електроенергією водопостачанням , теплопостачанням, квартплатою знижка за фактично спожитий обсяг пільгових послуг, але не більше встановлених норм споживання (за наявності засобів обліку), або за обсяг послуг, визначений за нормами споживання (за відсутності засобів обліку).

                  Кабміну постановою від 06.08.2014 № 409 «Про встановлення державних соціальних стандартів у сфері житлово-комунального обслуговування» Міністерство регіонального розвитку, будівництва затвердив соціальні нормативи споживання холодної і гарячої води, опалення, газу, електроенергії та інших послуг,

                  Приватні структури з постачання газу та електроенергії забезпечують дотримання вимог вказаного Закону Уккраїни та Постанови Кабінету Міністрів України.

  Натомість комунальне підприємство КП «Вінницяоблводоканал» ігнорує виконання зазначених нормативних актів і не забезпечує встановлені  єдині для всієї України соціальні нормативи з централізованого постачання холодної води –  4,0 куб. метрів на одну особу на місяць за відсутності централізованого постачання гарячої води та з централізованого водовідведення – 4,0 куб. метрів на одну особу на місяць, а моєму випадку, враховуючи дружину, ця норма становить 8 куб. метрів.

                    КП  «Вінницяоблводоканал» встановлює власні, занижені норми по своїй методиці розрахунку і ділить норму затверджену Кабінетом Міністрів України на кількість зареєстрованих в квартирі осіб, а потім множить на кількість осіб, яким надається пільга.

  На моєму прикладі:  8 куб. метрів ділиться на 3 (зареєстровані особи в помешканні) та множиться на 2 (члени сімї пільговика) і отримуємо занижену норму 5.1 куб. метрів.

                     З метою забезпечення чинних вимог законодавства України прошу повідомити:

       1. Ким  розроблена незаконна методика розрахунку пільг з водопостачання?

       2. Хто затвердив незаконні норми з водопостачання та водовідведення?

       3.  Скільки склала моя загальна сума переплат за цей період – по роках і разом?

       4.  По яких нормативах підприємству відшкодовувалися з держбюджету надання пільг?

       5.  Яку суму переплатили всі споживачі-пільговики  КП «Вінницяоблводоканалу»?

       6.  Чи не покриває таким чином свою безгосподарність  підприємство на різниці між нормою відшкодування з держбюджету і і незаконно встановленою?

       7. Хто понесе відповідальність?

  Відповідь прошу надати конкретно по кожному пункту.

                                                                                                                      31.06.2019р.                               

                                     З повагою, Мирослав.

   

 • 31 травня 2019
  Звернення до:
  Моргунов Сергій Анатолійович
  Міський голова , Вінницька міська рада

  ​ Прошу надати розясненя коли буде капітально відремонтоване дорожне покриття провулку Толстого,яке повністю зруйноване під час будівництва жк Резиденція (Коріатовичей-пр.Толстого).