Не вдалося відобразити цю веб-частину. Щоб усунути цю проблему, відкрийте веб-сторінку в редакторі HTML, сумісному із програмою Microsoft SharePoint Foundation, наприклад у редакторі Microsoft SharePoint Designer. Якщо проблема не зникне, зверніться до адміністратора веб-сервера.


Ідентифікатор взаємозв'язку:d242ab9e-9aaf-b0db-f06f-9da331293fe6
 • 12 грудня 2018
  Звернення до:
  Моргунов Сергій Анатолійович
  Міський голова , Вінницька міська рада

  ОБ'ЄДНАННЯ СПІВВЛАСНИКІВ БАГАТОКВАРТИРНОГО БУДИНКУ "СЛОВ'ЯНСЬКИЙ 30"

  21037 м. Вінниця, вул. Заболотного, буд.30, р/р 26001055347732, ЄДРПОУ- 41219740

   

  МОРГУНОВу С.А.
  Міському голові, Вінницької міської ради


  Голова правління

  ОСББ "Слов'янський 30"

  Комарської І.М.

  м. Вінниця, вул. Заболотного 30, корпус 2, кв.46

  тел. 096-70123                                          

                                                                     Звернення

   Шановний ,Сергію Анатолійович!

  Я, Комарська Ірина Миколаївна, вкотре звертаюсь до Вас від імені мешканців ОСББ "Слов'янський 30" м. Вінниця:

  Питання,які піднімались нами рік тому,залишилися не виконанні та потребують негайного втручання вищих органів керівництва.

  • наш багатоквартирний будинок  був зданий в експлуатацію в 2016 році, що підтверджується декларацією про готовність до експлуатації об'єкта отримує постачання електроенергії від трансформаторної підстанції №433 за допомогою силового кабелю, який прокладений під землею до щитової нашого будинку;
  • зазначений кабель не є власністю ОСББ (він укладений забудовником та нікому не переданий на баланс);
  • рішенням загальних зборів ОСББ  було прийнято передати його від забудовника на баланс ПАТ «Вінницяобленерго». Адже витрати на його експлуатаційне утримання стане непомірним фінансовим тягарем для мешканців будинку, що автоматично підвищує вартість спожитої електроенергії, а кошти на ці витрати ОСББ немає;
  • після звернення до електропостачальної організації ПАТ «Вінницяобленерго»  з проханням прийняти його від забудовника  на баланс ПАТ «Вінницяобленерго» отримали відмову
  • звернення до «Держенергонагляду» результату не принесло.

   На протязі листопада – грудня 2018 року ПАТ «Вінницяобленерго»  вже двічі вимикало світло в нашому будинку з автономним опаленням при мінусовій температурі  повітря,  що є неприпустимим для будинку де мешкають маленькі діти та мешканці на візках.

   В зв'язку з вищенаведеним просимо Вас вплинути на вирішення питання передачі на баланс ПАТ «Вінницяобленерго» зазначеного кабелю.

    Також дуже просимо звернути увагу та провести ретельну перевірку щодо виконання забудовником ЖБК"Градобуд" повноважень та зобов'язань  перед мешканцями будинку і містом, які не виконанні.

   А саме:

   -недобудований дитячий майданчик(немає резинового покриття та огородження навколо нього);
   -відсутнє асфальтування під'їзних доріг з обох сторін та позаду будинку;
   -не встановлена зона відпочинку для дорослих(тренажери);
   -відсутнє зовнішнє освітлення!
   -відсутня  документація на земельну ділянку(в т.ч. прибудинкову територію),а саме план-схема земельної ділянки з усіма будинками та спорудами ,що на ній розташовані.

    Люди збентежені та просять Вашої допомоги по створенню комісії, щодо вирішення цих питань та вплинути на виконання забудовником зобов'язань та існуючих недоліків по будинку в цілому,особливо звернути увагу на бідний благоустрій .
  • Дякуємо за розуміння та чекаємо на Вашу допомогу!

      З повагою.

      Голова правління ОСББ "Слов'янський 30"                                     Комарська І.

    

   "12" грудня  2018р.


 • 12 грудня 2018
  Звернення до:
  Моргунов Сергій Анатолійович
  Міський голова , Вінницька міська рада

  ​Доброго дня! Шановний Сергій Анатолійович,звертаємося до Вас з проханням переглянути побудовану конструкцію на перехресті обїздна  Гніванського шосе та с.Агрономічне. Справа в тому що вона небезпечна та не зручна для руху транспорту,сьогодні стався такий колабс:

  На колі сталося ДТП і його не можливо було об'їхати, затор був до кінця Агрономічного точно,а можливо і далі....коли ожеледиця чи нічна пора то там рухатися дуже важко.Дуже просимо Вас відреагувати.

 • 11 грудня 2018
  Звернення до:
  Моргунов Сергій Анатолійович
  Міський голова , Вінницька міська рада

  ​Прошу зазанчити на яких підставах опубліковано мою особисту інформацію у вільному доступі (лист ВМР на моє ім'я від 11.12.18р.) за посиланням 

  http://www.vmr.gov.ua/Lists/CitizenAddressResponses/DispForm.aspx?ID=10803

  Надати НПА що дозволив відкрити публічно мої дані, ПІБ, посаду відповідальної особи за вище вказані дії. У випадку встанвлення порушень, притягти винних до юридичної відповідальності, усунути порушення в т.ч. моїх прав. Розгляд провести за моєї участі, попердньо узгодивши час в другій половині дня. Надати відповідь на ел.скриньку.

 • 11 грудня 2018
  Звернення до:
  Моргунов Сергій Анатолійович
  Міський голова , Вінницька міська рада

  ​Доброго дня.Сергій Анатолійович! За звичай на Ваш сайт звертаються люди зі скаргами.але я хочу звернутися з великою подякою та вдячністю Людям в білих халатах.         .Можливо трішки не за адресою. але цей сайт самий відкритий в нашому місті.  7 грудня у нас трапилась біда-мій 4 річний онучок Саша Олефір почав жалітися на біль в животику. Ми самі. без швидкої допомоги звернулися в обласну дитячу лікарню .Нас оглянули фахівці і з діагнозом гострий гнійний апендицит госпіталізували в відділення екстренної хірургучної допомоги. Тут нас зразу оглянув черговий лікар-Паламарчук Юрій Павлович.По-батьківські тепло віднісся до маленького Саші і до нас -родичів. заспокоїв.росповів про операцію. про те що мають робити по-етапно. Через пару годин Сашу прооперували.Операція пройшла успішно. наш малюк вже ходить.Але кожен день Юрій Павлович заходить в палату і питає свого пацієнта за здоров"я.Дуже дякуємо Вам -Юрію Павловичу .хірургу- Коноплицькому Денису Вікторовичу.анастазіологу-Гончарук Оксані Сергіївні.операційній сестрі-Мацюк Людмилі.Якби всі такі лікарі були-медична реформа нам би була не страшна.За кошти на операцію ніхто навіть не згадав ні до ні після операції.Дуже хочу щоб мого листа прочитали вінниччани і повірили.що чесність і самовідданість  у лікарів ще не перевелася.З великою вдячністью  і побажанням здоров"я родина Сашеньки.

 • 11 грудня 2018
  Звернення до:
  Моргунов Сергій Анатолійович
  Міський голова , Вінницька міська рада

  Шановний Сергій Анатолійович!

  На сьогоднішній день, під час загострення конфлікту на Донбасі та введенням воєнного стану в нашій області, черговий раз постало питання: як в місті організовано систему захисту населення під час нальоту ворожої авіації та бомбардування…

  В засобах масової інформації за 2015 та 2016 роки є публікації, що надають загальну інформацію про кількість та приналежність об'єктів захисних споруд цивільного захисту, проте відсутня інформація про їх стан.

  Просимо Вас відновити роботу мобільних  інформаційних  пунктів  для інструктажу  щодо дій населення у надзвичайних ситуаціях.

  Крім того, просимо проінформувати як ведеться підготовка бомбосховищ для розміщення населення. Також просимо надати інформацію,  яке найближче бомбосховище до мікрорайону Слов'янка, в тому числі будинку 37 по вул. Д. Майбороди, яка його місткість, хто в першу чергу зможе ним скористатись і як бути тим, кому не вистачить місця…

   

  З повагою,

  Голова правління ОСББ «Збишко 37»               М.М. Біленький


 • 11 грудня 2018
  Звернення до:
  Моргунов Сергій Анатолійович
  Міський голова , Вінницька міська рада

  ​В первом подъезде нашего дома, в подвале второй месяц течет отопление от дома №49. Ни ЖЭК ни Теплосеть  нихрена не делает. Диспетчера ихние конкретно посылают друг другу и говорят - Ваши проблемы и решайте с ними сами. Но зато счет за отопление пришел очень "маленький". Получается мы отапливаем Винницу и Стельмаха, так вот пусть и нам за отопление платят. А не готовятся к Новогодним корпоративам и открытиям елочки. Или они ждут когда дом рухнет?

 • 11 грудня 2018
  Звернення до:
  Моргунов Сергій Анатолійович
  Міський голова , Вінницька міська рада

  ​Про теннис (большой).

  Пишу без экивоков как могу. 

  40 лет назад начал возрождать теннис в городе (корт в парке,  корты у озера, корт на оптико-механическом (все своими руками), детская секция в ДСШ№3,  корты в Колосе, секция на Терминале, Радиотехническом, 15 школе, призовые места по Украине). Недавно вернулся в город - все в запустении, детских секций нет, кортов доступных нет, достижений нет. Сделал сайт и 8 клубов в ВУЗах, провел Спартакиаду среди студентов, заняли 9 место по Украине, но без детского тенниса - дальше тупик. Могу написать программу развития, только кто ее будет финансировать. Готов работать с детьми бесплатно (мастер-классы для учителей физкультуры в школах) и за свой счет обеспечить часть тренировочного оборудования, но кортов бесплатных для детей в разных районах города нет. 

  Но хотя бы для начала:

  1. Сделайте разметку в зале на Янгеля - буду проводить тренировки для "Гармонии".

  2. Введите штатную единицу в ДСШ№3 и аренду в Колосе.

  3. Сделайте 1 теннисный стадион на 5 кортов за Дворцом школьников и тренировочные стенки по всем районам города. 

  Уже только это через 2 года заставит говорить о Виннице как о теннисном городе и подтянет чуть ближе хотя бы к Хмельницкому.  А там и собственных Свитолиных воспитаем.

  По уровню развития тенниса мы на предпоследнем месте в Украине.

 • 11 грудня 2018
  Звернення до:
  Моргунов Сергій Анатолійович
  Міський голова , Вінницька міська рада

  по поводу Аэропорта и их сайта и сервиса.

  1. форме Отзыв в Тема невозможно ничего написать.

  2. в англ.версии в Расписании в Note неправильные даты про рейс на Тель-Авив.

  3. на рейс Эмбрайер чемоданы не запаковывают, а на сайте пишут, что запаковывают и кафе не работает, а нужно указать.

  4. нет справочной службы в воскресенье\субботу, а рейсы есть - разве трудно любому штатному сотруднику ответить по двум рейсам? или выделите штатную единицу или доплату. 

  ПОЗОР !

  5. во всех аэропортах мира, Украины и в Киеве (кроме Винницы) на металлических скамейках лежат поролоновые прокладки, я могу устроить кучу исков от ин.граждан по поводу обострений простатитов, циститов и т.п. зимой по аэропорту можно только ходить, сидеть невозможно.

  6. проверьте тщательно всю информацию по аэропорту в Вики.

  7. поставьте кофе автомат в зале где дюти-фри или хотя бы чайник - согреться нечем зимой.

  8. облицуйте лестницу к самолету как туннель - зимой уже 2 раза простужался на ветру и мои знакомые тоже.


 • 10 грудня 2018
  Звернення до:
  Моргунов Сергій Анатолійович
  Міський голова , Вінницька міська рада

  ​житлові питання

 • 10 грудня 2018
  Звернення до:
  Моргунов Сергій Анатолійович
  Міський голова , Вінницька міська рада

        Подільський центр прав людини         Podolian Center of Human Rights

    Україна, 21050, м.Вінниця-50, а/с 8216                      Ukraine, 21050, Vinnytsia-50, P.O.BOX 8216

  телефон: (0432) 67-13-36, e-mail: pchr@i.ua         telephone: +380432 67-13-36, e-mail: pchr@i.ua

  р/р 26001506695 у АТ  "Райффайзен Банк Аваль" в м. Києві, МФО 380805,  код 21726830

  10 грудгня 2018 року № 71


  Вінницькому міському голові Моргунову Сергію Анатолійовичу,

  вул. Соборна, 59, м. Вінниця, 21050

   

   

  Шановний Сергію Анатолійовичу!

   

  Згідно повідомлень в засобах масової інформації для вирішення питання охорони водних ресурсів басейну ріки Південний Буг придбано земснаряд для очищення і поглиблення дна ріки.

  Опікуючись належним дотриманням прав людини, одним із яких є право на чисте довкілля (ст. 50 Конституції України), Подільський центр прав людини проводить вивчення умов і можливостей забезпечення цього права для жителів Вінниці.

  У зв'язку із викладеним вище прошу надати інформацію про використання придбаного земснаряду, зокрема:

  1. Основні характеристики придбаного земснаряду (в т.ч. продуктивність, витрати енергоресурсів на годину його роботи, чисельність персоналу для його обслуговування, передбачуваний строк експлуатації до поточного/капітального ремонту, сезонність використання).
  2. Обсяги і локалізація робіт з використанням земснаряду, що виконані у 2018 році.
  3. Завдання, які передбачається вирішити за допомогою придбаного земснаряду у 2019 році.

  Відповідь прошу надіслати на електронну адресу: pchr@i.ua або поштою на адресу: вул. Соборна, 8, а/c 8216, м. Вінниця, 21050

   

  З повагою

   

  Голова правління

  Подільського центру прав людини                                 Бардин М.Б.


 • 10 грудня 2018
  Звернення до:
  Моргунов Сергій Анатолійович
  Міський голова , Вінницька міська рада

  ​Шановний Сергію Анатолійовичу!

  Стратегія розвитку  «Вінниця-2020» розроблена для забезпечення комфортних умов проживання у нашому місті. На мою думку, безпечний перехід через дорогу - є запорукою комфорту.

  Тому звертаюсь до Вас від імені мешканців вул. Ушинського та Гайдамацької, і провулків Гайдамацького й 1-го Гайдамацького для вирішення нашої нагальної потреби - безпечний перехід через дорогу до зупинки "вул. Гайдамацька" біля ГБК "Політ". На сьогоднішній день тут встанвлено знак пішохідного переходу та нанесено розмітку на дорогу, але водії не звертають на них увагу і, нехтуючи правилами дорожнього руху, не пропускають пішоходів.

  Ми дуже просимо Вас, Сергію Анатолійовичу, встановити на даному переході світлофор активаторного типу, адже наші діти, йдучи до школи, не можуть самостійно дійти до зупинки. Зарання дякуємо за увагу і турботу.

 • 10 грудня 2018
  Звернення до:
  Моргунов Сергій Анатолійович
  Міський голова , Вінницька міська рада

                                                         Шановний Сергій Анатолійович!

         Минуло майже півтора року  від нашої з Вами зустрічі на вул. Гонти біля житлового масиву «Дружній», на якій Ви відгукнулись на проблеми мешканців і пообіцяли їх вирішити. (https://m.facebook.com/story.php?story_fbid=894861950664902&id=546153532202414 – посилання де можна її переглянути на Вашій сторінці у ФБ). Як показав час, Ви дійсно людина слова і дотримуєте свою обіцянку. Так, в цьому році було зроблено капітальний ремонт дороги по вул. Гонти (від вул. Ватутіна до залізничних колій), за що ми Вам дуже вдячні.  І вже не маємо сумніву, що в наступному році заплановані роботи  будуть закінчені на всій ділянці (від вул. Північна до вул. Ватутіна.), а відтак Ваша обіцянка буде виконана  повністю.

         То ж,  просимо Вашого клопотання, про включення необхідних коштів в бюджет міста на 2019 рік для завершення  робіт з капітального ремонту  вказаної ділянки дороги з облаштуванням вуличного освітлення, яке було обіцяно ще 2016 році.

   

      Дякуємо за роботу і розуміння та надіємось на позитивний результат.

    10.12.2019 р.    Мешканці житлового масиву  «Дружній»  (вулиці Гонти, Дружня, Черешнева,

                             П. Орлика, Північна, пров. Черешневий).


 • 09 грудня 2018
  Звернення до:
  Моргунов Сергій Анатолійович
  Міський голова , Вінницька міська рада

  Шановний Сергій Анатолійович!

                  До Вас звертаються мешканці житлового будинку за адресою: вул. Космонавтів,62 з надією на допомогу.

                   Справа в тім, що 22 жовтня 2018 року працівники МКП ЖЕК 7  порушили цілісність внутрішньо будинкової  системи теплозабезпечення, демонтувавши грязьовик в елеваторному вузлі. І досі його не встановили,мало того, навіть не збираються це робити.

          Всім відомо, що грязьовик  виконує функцію  першого ступеню очищення мережної води,адже  в теплоносії присутні сторонні фракції, які можуть послужити причиною того, що вони будуть накопичуватися в місцях з'єднань труб, таким чином зменшуючи їх діаметр всередині. До того ж це може привести до зниження ККД , а також збільшити можливість відмов і поломок  старої внутрішньобудинкової системи .

          Просимо Вашої допомоги у відновленні внутрішньо будинкової  системи теплозабезпечення .

  Заздалегіть вдячні  мешканці  будинку!


 • 09 грудня 2018
  Звернення до:
  Моргунов Сергій Анатолійович
  Міський голова , Вінницька міська рада

  ​Шановний Сергій Анатолійське!

  Ми мешканці багатоквартирних будинків які знаходяться за адресою вул.Я.Шепеля 5а та 5б та жителі вул.Будівельної звертаємося до Вас по допомогу у ремонті вул.Я.Шепеля по якій ми що день намагаємося добратися до своїх домівок.Вулиця знаходиться в жахливому аварійному стані,на половині вулиці вже взагалі відсутній асфальт,а ями такі що вже немає можливості їх оминути.Вулиця транзитна на ній з однієї сторони розміщені підприємства з іншої утворили стихійний смітник(хоча та земля у приватному користуванні).Просимо Вас хоч  засипати самі великі ями гравієм щоб можна було по ній рухатися,ми теж хочемо жити в Європейському місті,а не на його задвірках.Дуже сподіваємося на вашу не байдужість до якості життя ваших містян.

 • 09 грудня 2018
  Звернення до:
  Моргунов Сергій Анатолійович
  Міський голова , Вінницька міська рада

  Доброго времени суток. Хотелось бы узнать почему в краны на подолье подоется "зеленая" вода !?

 • 09 грудня 2018
  Звернення до:
  Моргунов Сергій Анатолійович
  Міський голова , Вінницька міська рада

  Потоп в квартире, течет крыша, ЖЭК №6​ бездействует!


  Прошу обратить внимание властей на проблемы простых смертных.

  Краткая предыстория (очень краткая)

  Мне "повезло" жить в первой построенной в нашем городе (Винница, Украина) девятиэтажке (1965г постройки) и конечно на последнем этаже.

  Так сложилось, что то ли опыта еще у строителей тогдашних не было, то ли халтурно сработали, но вода с крыши уходит не в водосток, а прямо в квартиры жильцов.

  Проблема с крышей, которая изрядно исхудалась и которой нужен капитальный ремонт известна ЖЭКу №6 много лет. Как водится - средств на ремонт нет и потому жильцы 9го этажа несут деньги ЖЭКу и тот лепит заплатки из рубероида каждый год.

  Теперь к делу

  Вот так выглядит потолок у меня в квартире сейчас - https://youtu.be/b7qHY-xTRQU

  К плесени и сырости я уже привык, как и к обсыпающейся штукатурке, потому не обращаю внимания.

  Летом особо протеканий не было и в ЖЭК я не обращался (да и толку), умные соседи налепили заплатки над своими квартирами (и правильно сделали), и тут пришла осень с дождями...

  Первые проблемы начались в середине ноября - отсырела и задымилась проводка под люстрой. Хорошо, что я был дома и вызвонил электриков с ЖЭКа, которые пришли и отключив электричество сняли люстру, развели провода в стороны и ушли восвояси.

  Теперь у меня люстра выглядит так - https://pastenow.ru/4A621

  Я в тот же день (17го ноября) пошел в ЖЭК к главному инженеру, товарищу Дацишену В.А. с проблемой - вот мол задымилась проводка, мог быть пожар, надо принимать меры. На что тот мне рассказал о капитальном ремонте крыши и порекомендовал собирать деньги с жильцов дома. Понимая, что никто кроме последнего этажа сдавать ничего не станет, а сумма там ни одна тысяча долларов (хотя никаких цифр гл. инженер конечно не назвал, ибо нужно мерить, считать, составлять смету и тд), я все же настоятельно просил хоть как-то решить текущую проблему, не говоря о глобальных.

  Товарищ Дацишен на следующий день отправил ко мне мастера, который походил по крыше, пофоткал, показал мне и озвучил - нужно 2 рулона рубероида и дыры заделаем. Материала конечно нет - придешь дашь денег, мы купим.

  На следующий день я с утра снова в конторе, решил сразу идти к начальнице - Дудник Т.Б., описал ей ситуацию - мол пожар, потоп - надо решать вопрос. Сразу сказал, что оплачу материал. Был дан ответ - не вопрос, завтра же придут и подлатают крышу. При мне дала распоряжение мастеру - товарищу Дуднику Михаилу (да-да, семейный подряд), приняли деньги на покупку рубероида и заверила что все будет сделано быстро и качественно.

  Я наконец выдохнул с облегчением и благодаря про себя чутких и отзывчивых сотрудников ЖЭКа пошел домой.

  Прошел день, никто с ремонтом не пришел... Прошел второй, третий... Я снова в контору - начальницы нет, Миша что-то бубнит про "не успели, не купили еще, скоро вот-вот", я говорю - скоро снег предвидится и мороз - что тогда?

  Собственно так и случилось - ребята дождались снега и когда я в очередной раз пришел бить поклоны - торжественно объявили, что рубероид куплен, но видите ли - зима пришла нежданно. Я спросил было не купить ли им и лопаты до кучи, что б они смогли снег расчистить и приступить к ремонту (снега было аж сантиметра 2), ответил мне Михаил что так не делается - переведем материал и только больше крышу испортим. Как же решить вопрос? Ждать оттепели... в декабре... при минус 10...

  Я понял что толку не будет, плюнул и пошел домой (уже без облегчения и никого не благодаря), видимо придется ждать весны...

  И вот пару дней назад вернувшись вечером домой, я застаю такую картину (уже в другой комнате) - https://youtu.be/dA48iHT1ncg

  Открыл дверь и меня накрыло волной приятной холодной воды, которая натекла с крыши)) Примерно 10 литров я собрал с пола в комнате и столько же натекло за ночь.

  Я даже не знаю как не протекло соседям этажом ниже... 

  Переночевав под шум струй с потолка в тазики, я пошел к начальнице ЖЭКа показать ей результат их бездействия. На что мне ответили "зачем мне это показывать? я и так знаю об этой крыше. но пока снег делать ничего не будем". Тогда я сказал, что закрою квартиру и уеду на неделю, и пускай разбираются с соседями, которых зальет или не дай бог пострадавшими от пожара. "Ну и пускай", - ответила мне товарищ Татьяна Борисовна.

  Пишу этот пост, просто потому что сотрудники ЖЭКа уже реально достали своим по#уизмом и может быть (есть мааааленькая надежда) моя писанина попадет на глаза чиновникам города или новостным каналам.

  Адрес этой "нехорошей" квартиры - пр-т Космонавтов, 3, кв. 41


 • 08 грудня 2018
  Звернення до:
  Моргунов Сергій Анатолійович
  Міський голова , Вінницька міська рада

  ​на протязі 7 міс. немає гарячої води. З гарячого крана тече холодна вода. То навіщо платити за гарячу воду, як що тече холодна водя. Диспетчер жека 12 та тепдосеті інформацію не надають, грублять.

 • 07 грудня 2018
  Звернення до:
  Моргунов Сергій Анатолійович
  Міський голова , Вінницька міська рада

  ​Вітаю. Повністю підтримує попереднього дописувача. Окрім того, є ще інша проблема: для того щоб почала текти тепла вода потрібно спускати воду не менше 30 хвилин з гарячого крану, тобто за холодну воду здійснюємо оплату по ціні гарячої води.   Зверталися мешканці до тепломережі, але цю проблему не вдалося усунути. Надіемося на вирішення даної проблеми.

 • 07 грудня 2018
  Звернення до:
  Моргунов Сергій Анатолійович
  Міський голова , Вінницька міська рада

  Добрий день.  З 16 листопада постійно  з "гарячого" крана тече холодна вода. Всі звернення - в ЖЕК, ВМТЕ, на "гарячу лінію ВМР"  не дають жодного результату.  Всі шукають "крайніх" і ніхто нічого не робить, щоб змінити ситуацію.  ВМТЕ кажуть, що ЖЕК не провів належні роботи, ЖЕК каже, що така подача води або, що перекритий кран в підвалі.  Врешті-решт,  після числених скарг і звернень,  "комісія виявила, що винен Водоканал", оскільки щось "затоплено холодною водою". Але, знову ж таки - ніхто нічого не робить, тільки приймають скарги, хоча вже й не заперечують наявність проблеми. Чому я, споживач послуг, маю шукати причини проблеми і шляхи її вирішення, якщо є особи, які отримують за це заробітну плату? Адже Ви не йдете в перукарню, щоб самому зробити собі зачіску, а перукареві просто заплатити гроші?

  Жити в таких умовах стає нестерпно. Ми без гарячого водопостачання практично з травня місяця (з невеликими проміжками). Але якщо влітку і в вересні-жовтні, коли на вулиці було ще +20 це можна було терпіти, то зараз при температурі в квартирі 16-18 градусів  це створює великі незручності і призводить до постійних застудних захворювань мешканців.

  Велике прохання: скоординуйте роботу підконтрольних служб, таким чином, щоб ВСІ виконували свої функціональні обов'язки, а то таке враження, що працюють лише диспетчери, які приймають скарги. 

  Я розумію, що зараз "важкі часи" і т.д. і т.п., але споживачів ніхто не запитує чи важко чи легко, а просто виставляють рахунки, які ми,  до речі, вчасно сплачуємо в повному обсязі. Особливо образливо, коли ці немалі  рахунки за "ніщо" - за фактично  не отримані послуги.  Виходить так, що платимо за опалення і гріємося електрообігрівачами, платимо за холодну воду - по тарифу гарячої, а потім ще немалі рахунки в аптеці...

  Дуже хотілося б, щоб Вінниця була й справді комфортним містом для життя, а не лише на словах. Це дуже добре, що в нас з'являються нові фонтани, площі, лавочки та ін., але коли в квартирі холодно і волого, стіни покриваються грибком і пліснявою, з крана тече холодна, а часто ще й  брудна вода, то зникає бажання помічати те, позитивне, що зроблено у місті.

  Прошу якомога швидше вжити необхідних заходів по усуненню проблеми. Сподіваюся, що це Вам під силу і мені не доведеться більше витрачати свій час на "переливання з пустого в порожнє".  Якщо Ви не зможете вплинути на ситуацію, то я вже не знаю куди звертатися. Хіба що телебачення?..

  P.S.  Все більше переконуюсь в тому, що Вінниці дуже не вистачає Володимира Борисовича...


 • 07 грудня 2018
  Звернення до:
  Моргунов Сергій Анатолійович
  Міський голова , Вінницька міська рада

  ​Доброго ранку Шановний Сергій Анатолійович! Вже не має сил телефонувати на 15-45 і 15-60 тому що не має ніякого сенсу. Я звертаюсь до Вас від усіх мешканців будинку вул.Андрія Первозванного 40, просимо Вас нам допомогти у нас у підвалі тече гаряча вода вже два місяці, з підвальних вікон парує пар, так як ми проживаємо на  першому поверсі у нас в балконах стоїть пара і цвіте не тільки на балконі, а і у квартирі,у мене двійнятка 2,5 роки вони часто хворіють бо у квартирі постійно сиро, тому що у підвалі стоїть вода.Ми звертались до жеку №12, вони при їжають виливають воду з лотку, але вона через деякий час знову починає текти.На Вас остання надія, просимо Вас нам допомогти. Дякую!!!

 • 06 грудня 2018
  Звернення до:
  Моргунов Сергій Анатолійович
  Міський голова , Вінницька міська рада

  ​Ув. Сергей Анатольевич! Хочу выразить свою благодарность прежде всего вам, за столь хороший подбор руководящих работников, а именно Фурмана Романа Сергеевича. Я обращалась к вам в письменной форме с жалобой на руководство ЖЭО по ул. Козицкого, 1. Но после посещения Романа Сергеевича, мой вопрос был решен максимально быстро и добросовестно.Мне очень приятно , что в наше время есть люди, у кот.так четко поставлена работа. На высшем уровне!! Люди -слова. Еще раз, огромное СПАСИБО Вам и Роману Сергеевичу.  С ув. Лапина О.Г.

 • 06 грудня 2018
  Звернення до:
  Моргунов Сергій Анатолійович
  Міський голова , Вінницька міська рада

  Мешканці будинку по вул.Блока 22, змушені звернутися до Вас з приводу бездіяльності органів місцевої влади, органів місцевої поліції та Вінницького міського управління головного управління Держспоживслужби у Вінницькій обл., які не реагують на численні скарги з боку мешканців на діяльність кафе «Gentelmen's cafe», розташованого на першому поверсі нашого житлового будинку. Лише в цьому році було дві скарги з нашого боку: 14.03.2018 р. – колективна заява мешканців, 26.03.2018 – електронне звернення. Результатом перевірки контролюючими органами виявлені порушення; згідно відповіді департаменту адміністративних послуг Вінницької міської ради, зазначене кафе функціонує без дозвільних документів; зроблені численні приписи по дієвих заходах, спрямованих на усунення виявлених порушень вимог чинного законодавства і ніяких змін.

  По-перше, постійні порушення режиму тиші після 23.00, мешканці змушені систематично звертатись до поліції, нажаль, такі виклики не призводять до припинення шуму, доказом є неодноразові виклики за ніч, так, 03.12.2018 р. – о 01.17, 5.30 та 06.41, а тиша настала лише о 8.30 (і це коли в країні та області оголошено воєнний стан?!)! Зі слів поліції, вони не мають жодних повноважень, а для складання протоколу потрібна, як мінімум  бійка. Незабаром розпочнуться новорічні корпоративи, які кафе (на своєму сайті) люб'язно запрошує святкувати, хто нас захистить від дискомфорту, до якого це призведе?

  Питання, чому перевіряючі органи вірять ФОП Кавадісу Іду (орендарю кафе), який стверджує, що заклад тиші не порушує, а не численним скаргам мешканців та викликам поліції? До того ж, припис вказує, що вразі виявлення порушень тиші закладом, адміністрацію кафе буде притягнуто до відповідальності.

  З весни до пізньої осені прибудинкову територію кафе використовує, як літній майданчик з парасолями та столиками, мешканці будинку не можуть відчинити вікно, тому що заважають шумні, не завжди виховані відвідувачі. Дозволу на літній майданчик кафе немає, але контролюючі органи не змусили власників закрити його.

  По-друге, чому після неодноразової скарги на неправомірне розміщення кондиціонерів та витяжних механізмів вентиляції кафе, проведеними лабораторно-інструментальними замірами (17.04.2018 р., протокол № 412) та приписом про вжиття термінових дієвих заходів, спрямованих на усунення виявлених порушень вимог чинного законодавства – не вжито цих заходів.

  У одній із «відписок» контролюючих органів вказувалось, що кондиціонери та витяжки знаходяться на стінах кафе, а не на будинку, хоча «не озброєним оком» видно витяжки на вікні дому та витяжку на стіні спальні квартири на другому поверсі. Виникає питання, чи перевіряючі органи не хотіли цього побачити чи навіть не приходили з перевіркою?

  Крім того, власниця кафе, пані Олійник Ірина В'ячеславівна, не сплачує кошти на утримання будинку, частиною якого є її нежитлове приміщення 211, 8 м2 та ігнорує свою участь, як співвласника, в інвестуванні програм для підтримання будинку в належному технічному стані.

  Якщо на всі виявлені порушення та численні приписи по їх усуненню немає жодної реакції то, можливо, в цьому є зацікавленість чи заангажованість контролюючих органів?

  То хто ж і коли змусить власницю та орендарів здійснювати свою діяльність згідно чинного законодавства і відповісти за всі свої порушення?


 • 05 грудня 2018
  Звернення до:
  Моргунов Сергій Анатолійович
  Міський голова , Вінницька міська рада

  ​                 Шановний Сергій Анатолійович

  Мешканці буд 24 по вул. В. Антоновича вдячні Вам за надану відповідь на попереднє наше звернення. З даної відповіді нам стало відомо що п. Федорову Г. Г. Були видані містобудівні умови та обмеження √89 від 20.07.2018р. на будівництво торгового центру по вул просп. Коцюбинського 22  Просимо нам роз'яснити як без проведення громадських слухань видались місто будівні умови та обмеження,  якщо п. Федоров Г. Г.  надав протокол громадських слухань то ми Вас запевняємо що ніяких громадських слухань не проводилось. Чому паркувальні місця торгового центру передбачаються з двору багатоквартирного житлового будинку де хотять люди і граються діти. Також нам не зрозуміло огородження встановлене суб'єктом містобудування дозвіл √414 від 23.10.2018р виданий департаментом міського господарства Вінницької міської ради чому паркан встановлений не тільки по периметру земельної ділянки просп. Коцюбинського 22 а зайняв територію громади м. Вінниця за прибирання якої ми мишканці б. 24 вул. В Антоновича платимо гроші, де граються наші дітки. 

  Сергій Анатолійович просимо роз'яснити нам мешканцям б 24 В. Антоновича як проїзд до будівництва а в подальшому до торгового центру по просп. Коцюбинського 22 може проходити пішохідною доріжчою яку ми заасвальтували за власні кошти яка в притул двох будинків на яку виходять вікна наших квартир. На які норми чи правила дорожнього руху покладався відділ безпеки дорожнього руху Управління патрульної поліції. Хочемо сказати що житловий будинок √24 по вул. В. Антоновича знаходиться реально і офіційно в аварійному стані тому якщо дозволити проїзд який погодила патрульна поліція то наш будинок завалиться.

  Шановний Сергій Анатолійович просимо Вас допомогти нам мешканцям буд. 24 по вул. В. Антоновича в вирішенні даних питань. Не вже будівництво торгового центру важніше за безпеку  життя і здоров'я  мешканців 60 квартирного будинку в якому проживають більш ніж 30 дітей віком до 10 років. Ми не заперечуємо будівництву торгового центру тільки щоб це було правильно. Дякуємо за допомогу. 

 • 05 грудня 2018
  Звернення до:
  Моргунов Сергій Анатолійович
  Міський голова , Вінницька міська рада

  ​Шановний Сергію Анатолійовичу!

  Звертаюсь до Вас від імені жителів Старого міста, що проживають на вулиці Я.Гальчевського та прилеглих вулицях і змушені рухатись нею.  Суть проблеми полягає у тому, що можливість пересування пішоходів вул.  Я..Гальчевського є можливою лише у суху погоду. Як тільки починається дощ чи відлига, як зараз, рухатись тротуаром, якого практично немає, стає неможливо через болото, калюжі та ями. крім того, транспорт, що проїжджає вулицею, не може не обливати пішоходів через те, що на дорозі багато ям та калюж. таким чином дійти додому сухим ні дитині ні дорослому практично неможливо.

  Так як голова нашого квартального комітету не реагує на наші неодноразові звернення та відповідає, що у нас є тротуар, просимо Вашого втручання та допомоги у вирішенні нашої проблеми та включити асфальтування вул. Я Гальчевського та тротуару на ній до плану благоустрою міста на наступний рік.

  Дякуємо за розуміння та небайдужість.

 • 05 грудня 2018
  Звернення до:
  Моргунов Сергій Анатолійович
  Міський голова , Вінницька міська рада

  Добрий ранок! Нещодавно, в вересні  2018 року я зверталась до Вас з приводу питання щодо ремонту тротуарного покриття на ділянці від вул. Д.Конрада в напрямку кінцевої зупинки "Лугова" по вул. Ватутіна. Хочу щиро подякувати Вам Сергію Анатолійовичу  за те, що Ви дотримали свого слова, за те, що звернули увагу на дану проблему і в найкоротші терміни було зроблено нове тротуарне покриття. Ще раз дякую! Приємно те, що дослухались і допомогли. Відтепер жителям "Тяжилова" і особисто мені приємно ходити по новому тротуарному покриттю! Дякую!

 • 04 грудня 2018
  Звернення до:
  Моргунов Сергій Анатолійович
  Міський голова , Вінницька міська рада

  ​В зв"язку з тим, що01.07.2016 року , після сильних опадів було змито водою грунт на схилі біля мого житлового будинку за адресою м.Вінниця, вул. Сосюри,4/1. На протязі двох років, я по можливості засипою частково грунтом схил біля мого будинку, але в мене недостатньо коштів для вирішення дпнної проблеми, проходить руйнація будинку. Прошу Вас, як міського голову, допомргти мені вирішити це питання, підсипати схил біля мого будинку поки мій житловий будинок зовсім не зруйнований.

 • 04 грудня 2018
  Звернення до:
  Моргунов Сергій Анатолійович
  Міський голова , Вінницька міська рада

  ​Скарга


  04.12.2018 приблизно о 12.19 год. на маршруті руху трамваю №4 (номер трамваю 327) з Барського шосе до Залізничного вокзалу м. Вінниці кондуктор трамваю відмовилася спілкуватися (обслуговувати) державною мовою зі мною на моє прохання. Зневажливо ставилася до мене та державної мови. Ходила по салону трамваю і негативно висловлювалася про мене, таких як я та про державну мову. Цієї ситуації були численні свідки пасажири транспорту у тому числі діти. Кондуктор та водій відмовилися називати свої прізвище та іншу інформацію, яка могла вказати на тих працівників, які здійснюють перевезення пасажирів та продаж квитків. Вважаю, що цими протиправними діями кондуктора порушені мої права та права інших пасажирів, а також висловлено неповагу до державної мови як до одного із символів держави Україна. Прошу провести службове розслідування викладених фактів та надати письмову відповідь на мою поштову адресу. Про результати службового розслідування повідомити публічно через місцеві ЗМІ.

  З повагою

  Надія Сироватко

 • 04 грудня 2018
  Звернення до:
  Моргунов Сергій Анатолійович
  Міський голова , Вінницька міська рада

  ​Щиро дякую Вам, Сергію Анатолійовичу, та вашій команді - Начальнику відділу соціальної служби сімї, дітей та молоді Войтковій Валентині Романівні та її заступнику Козлову Євгену Євгеновичу за допомогу у вирішенні питань лікування, пенсійного забезпеченя та забезпечення житлом безпритуоьного Коваля (Лисого) Анатолія Володимировича. Завдяки злагодженній роботі цих людей був врятований від голоду та холоду отримав необхідну медичну допомогу і відправлений до Будинку літніх людей безпритульний Анатолій, що за важкої життевої ситуації опинився без житла і засобів для існування. Дякую що не залишили наше звернення до Вас у серпні 2018 без відгуку і знайшли час і можливості для порятунку людини!!! Завдяки Вам і Вашій команді на наших вулицях стало менше безпритульних, принаймі на одну людину, і врятовано ще одне життя людини з не простою долею.  Нехай дрбрі справи і людяність будуть прикладом для всіх нас.  Дякую!!!

 • 03 грудня 2018
  Звернення до:
  Моргунов Сергій Анатолійович
  Міський голова , Вінницька міська рада

  ​Доброго дня.Прошу допомогти вирішити питання з опаленням у ванній кімнаті по всьому стояку,так як ЖЕК 15 уже місяць ігнорує усі звернення і відповідає" що в них теж труби холодні "

 • 03 грудня 2018
  Звернення до:
  Моргунов Сергій Анатолійович
  Міський голова , Вінницька міська рада

  ​Доброго дня, Сергію Анатолійовичу! Регіональна філія Суспільного мовлення у Вінницькій області висловлюють Вам свою повагу та запрошують 21.12.2018 о 19.20 взяти участь у проекті ЗВІТИ.НАЖИВО. Під час ефіру, який триватиме 52 хвилини, ведучий, гості студії та користувачі соцмереж матимуть можливість поставити посадовцю питання про його діяльність. Запрошуємо Вас висвітлити підсумки життєдіяльності міста протягом 2018 року та окреслити перспективи на 2019 рік. Також просимо Вас визначити контактну особу, яка б надавала статистичну інформацію за нашим запитом. З повагою ведучий проекту Олександр Василишин 098-267-15-82; продюсер філії Віктор Мозалевський 098-283-68-16