Не вдалося відобразити цю веб-частину. Щоб усунути цю проблему, відкрийте веб-сторінку в редакторі HTML, сумісному із програмою Microsoft SharePoint Foundation, наприклад у редакторі Microsoft SharePoint Designer. Якщо проблема не зникне, зверніться до адміністратора веб-сервера.


Ідентифікатор взаємозв'язку:32b6ac9e-3a1a-b0db-f06f-97ef5263b1d6
 • 14 листопада 2018
  Звернення до:
  Мисловська Аліса Олександрівна
  Директор департаменту , Департамент у справах ЗМІ та зв’язків з громадськістю

  ​Доброго ранку! Я проживаю в гуртожитку по вулиці Станіславського, 24. Для Вас є чудови репортаж, "як вижити в умовах гуртожитку?". Нас постіно затоплює зверху, постійна сирість. Для "галочки" представники "ЖЕКу" оглянули територію і на тому все. В мене дитина хворіє на астму. А таких, як я безліч. Але в таких умовах і здорова людина захворіє. В мене немає можливості вкладати постійно свої кошти на ремонти і благоустрій місць загального користування!? Підскажіть, будь ласка, що можете запропонувати, куди мені звернутись? В мене відчай? Як жити далі? Від кого можна отримати підтримку?

 • 28 серпня 2018
  Звернення до:
  Мисловська Аліса Олександрівна
  Директор департаменту , Департамент у справах ЗМІ та зв’язків з громадськістю

  ​Доброго дня, тривалий час, вже більше як півроку, на сайті Доступ До Правди,  запити до Вінницької міської ради  видають помилки, і не можливо тимати потрібну інформацію, на помилки ніхто не реагує. В  той час як запити на інших розпорядників задовольняються. В цьому випадку є грубе порушення Закону України «Про доступ до публічної інформації» від 13 січня 2011 року, які надають право звертатись із запитами до розпорядників інформації щодо надання публічної інформації. 

   Прошу відреагувати на це звернення і вирішити дане питання. Дякую. З повагою Катерина Григорівна.

 • 02 травня 2018
  Звернення до:
  Мисловська Аліса Олександрівна
  Директор департаменту , Департамент у справах ЗМІ та зв’язків з громадськістю

  На півострові " Бригантина " усі вихідні та свята люди розпалюють багаття та смажать шашлики. Але, після гулянь, також починають палити сміття, навіть поліетиленові пакети та пластикові пляшки. Сморід та дим неймовірний. В квартирах прилеглих будинків не можливо знаходитись, провітрити квартиру в спекотні дні не має змоги. По набережній гуляють люди, похилого віку та діти, усі дихають цим жахливим сморідом. Якщо громадяни нехтують здоровьям інших людей, то можливо " ВЛАДА " розпочне вчиняти дії, щодо припинення постійного отруєння людей сморідом та димом у повітрі!!!!

  Також, на протязі багатьох років, уздовж набережної, власники прилеглих приватних будинків регулярно на своїх подвірях та городах палять сміття та лисття. Уся набережна в диму, страшний сморід, неможливо дихати.  


 • 16 лютого 2018
  Звернення до:
  Мисловська Аліса Олександрівна
  Директор департаменту , Департамент у справах ЗМІ та зв’язків з громадськістю

  Здравствуйте!

  Н.И Пирогов-бальзамированный http://i-vin.info/news/koshty-na-rebalzamuvannya-tila-pyrogova-perekazano-morgunov-24159


  В черте Винницы в с. Пирогово находится музей-усадьба Н. И. Пирогова, в километре от которой располагается церковь-усыпальница, где покоится забальзамированное тело выдающегося хирурга.

   он был бальзамирован в 1881 год — знаменитый врач Николай Иванович Пирогов. Забальзамирован по его собственной методике его учеником в деревне Вишня под Винницей (ныне территория Винницы),

  Существовал  др заговор англ.масонов.Они так мстили людям -бальзамируя их-чтобы Души людей не могли уйти к Богу,продолжили мучаться и после смерти.

  Это была не форма поклонения .а месть с применением оккультных знаний.

  что реально происходит в Тонком Мире с душами бальзамированных.

  Душа постоянно пытается подняться ,но не может.

  Не может уйти не в ад ни в Рай.

  Т.е прошло много времени со дня бальзамирования.

  Все верили,что у Пирогова - все хорошо.

  Но реально Душа бальзамированного П  мучается все это время 

  С 1881 г
  Поэтому-пожалуйста  кремируйте тело Пирогова

  После бальзамирования чтобы отошла Душа к Богу нужно кремирование.


  В случае Пирогова  одного перезахоронения мало- его тело нужно кремировать.

  Он был бальзамирован.его похоронили а проблема осталась.он лежит в бальзамир состоянии в могиле и мучается.

   

  Правильная помощь бальзамированным,единственный выход из бальзамир-это кремирование

   

  Т е нужно срочно договориться о кремировании Пирогова

   Можно пригласить Священников и прочит молитвы во время сожжения

   Поэтому пож-та распорядитесь-чтобы срочно кремировали Пирогова

 • 08 листопада 2017
  Звернення до:
  Мисловська Аліса Олександрівна
  Директор департаменту , Департамент у справах ЗМІ та зв’язків з громадськістю

  Шановна Аліса Олександрівна,

  Вдячний Вам за надану відповідь на моє звернення. Одночасно, звертаю Вашу увагу на обставини, які викладені у зверненні і які призвели до такого звернення.

  З огляду 

  за матеріалами судової справи від 15 вересня 2016 року №127/17009/15-ц (http://www.reyestr.court.gov.ua/Review/61418816) відповідно до справи №127/2507/15-ц (матеріали знаходяться у Вінницькому міському суді) у судових засідіннях як квартира 37 за адресою м. Вінниця, вул. Р. Скалецького, будинку 33-а так і документи права власності на квартиру були предметом розгляду і дослідження в судовому порядку не тільки міським, а і апеляційним, касаційним і Верховним судом, а також майно, яке привласнене, і відповідно, його поділ неможливий, без його повернення, у зв`язку з його викраденням групою осіб,  що також підтверджується матеріалами судових справ, та про що Вас повідомляю.

  Але в моєму зверненні викладено обставини іншого характеру, і відповідно до довідкової інформації Вінницької міської ради http://www.vmr.gov.ua/Lists/HelpAdviceServices/Default.aspx та чинного законодавства України.

  Станом на сьогодні, наступила холодна пора року, включено опалення в належній мені квартирі, ключів від дверей якої не надано, і відповідно, яку таким чином привласнено злочинною групою осіб. ДСНС договір на відкриття дверей за допомогою спеціальних засобів та рахунок для сплати не оформлено, і відповідно, його не надано та координатора робіт не призначено і було скеровано до Поліції. Поліцією заяву про злочин не прийнято та було скеровано до ДСНС.

  З врахуванням вищевикладеного, квартира і майно були предметом як дослідження, і відповідно, розгляду в судовому порядку за участю орану опіки і піклування Вінницької міської ради, у Поліції немає спеціальних засобів та оснащення для відкриття дверей, а ДСНС не відкриває кримінальне провадження і не здійснює його розслідування....

  Відповідно до чинного законодавства України з врахуванням http://www.vmr.gov.ua/Lists/HelpAdviceServices/Default.aspx 

  Прошу залишити в силі моє попереднє звернення в цілому.

 • 23 жовтня 2017
  Звернення до:
  Мисловська Аліса Олександрівна
  Директор департаменту , Департамент у справах ЗМІ та зв’язків з громадськістю
  АЛІСА ОЛЕКСАНДРІВНА, 
  ВДячний вам за надану відповідь із корисним посиланням до суду. Але питання, у тому також непорушність права власності , вже розглядалися в судових засіданнях за справами 127/2507/15-ц і 127/17009/15-ц, повторно це зробити просто неможливо, так як пройшла як апеляція, касація так і розгляд Верховного суду. Ваша відповідь несе в собі загрозу Державності. Люди не бидло і далеко не ідіоти. Виходить, що злочинне угрупування віджало належну  мені квартиру за підтримкою міліції, передало всі напрацювання поліції. А адвокатом із захисту прав злочинного угрупування із віджиму власності виступає Організація, від якої надана відповідь у Вашій  особі. Вам необхідно звернутися до священника із покаянням. Може тоді Ви зрозумієте, а якщо щось таке подібне трапиться з Вами і... хто стоїть за віджимом квартири у Грушака Валентина Григоровича, пенсіонера, полковника авіації, ветерана, який нагороджений 9 медалями, якому після інсульту важко розмовляти та тяжко ходити, місце реєстрації: м. Вінниця, вул. Скалецького, 33-а, кв. 37 

   
  Дякую за надану відповідь. А щодо священника Вам вирішувати, це не суд, для звернення до якого є передумови і умови, звертатись Вам чи ні.​


   

   
 • 10 жовтня 2017
  Звернення до:
  Мисловська Аліса Олександрівна
  Директор департаменту , Департамент у справах ЗМІ та зв’язків з громадськістю

  ​На багаторазові звернення Грушака Валентина Григоровича (пенсіонер, полковник авіації, ветеран, нагороджений 9 медалями, після інсульту погано розмовляє та ходить, місце реєстрації: м. Вінниця, вул. Скалецького, 33-а, кв. 37) до державної служби з надзвичайних ситуацій, поліції щодо відновлення порушених прав та вжиття заходів - до відкриття дверей належної Грушаку В.Г. квартири; - примусового впливу до повернення користування квартирою, меблями, одягом - були залишені і залишаються поза увагою. Заяви від Грушака В.Г. не приймаються, або викидаються у відро для сміття або формально розглядаються.


  20.09.2017 року на виклик Грушака В.Г. аварійно-рятувального загону за телефоном "101" Грушаку В.Г. безпідставно було відмовлено у наданні допомоги і скеровано на приватну компанію з наданням телефону 695248 При цьому, Грушак В.Г. діє у відповідності до вимог чинного законодавства, а саме

  http://zakon3.rada.gov.ua/laws/show/1102-2011-%D0%BF


  КАБІНЕТ МІНІСТРІВ УКРАЇНИ
  П О С Т А Н О В А
  від 26 жовтня 2011 р. N 1102
  Київ
  Деякі питання надання платних послуг
  підрозділами Міністерства надзвичайних ситуацій

  Додаток 2
  до постанови Кабінету Міністрів України
  від 26 жовтня 2011 р. N 1102

  ПЕРЕЛІК
  додаткових платних послуг, які надаються
  аварійно-рятувальними службами
  Міністерства надзвичайних ситуацій

  2. Послуги, що надаються з використанням спеціальних засобів
  захисту та оснащення:
  ....
  16) відкривання квартир на замовлення громадян, зняття ґрат
  на вікнах і балконах;
  ....

  на що Андрущенко Олег Олександрович заявив вимогу особистого прибуття Грушака В.Г. до ДСНС, що було виконано 21.09.2017 року та 27.09.2017 року, але заява не прийнята, відправлена у смітник, договір і квитанція не оформлені, а Грушаку В.Г. на аркушу паперу було написано телефон тієї ж приватної компанії 695248 , і скеровано до Поліції.

  На виклик поліції 22.09.2017 року для подання і оформлення Заяви про злочин, який скоєно відносно Грушак В.Г. групою осіб: Грушак Валентиною Олександрівною, Грушак Іриною Валентинівною та Грушак Олександрем Валентиновичем за 191 статтею Кримінального Кодексу України щодо привласнення належного Грушаку Валентину Григоровичу майна (меблі, техніка, одяг, взуття, особисті речі та інше, вартість якого на сьогоднішній день є значною, і навіть великою) залишено працівниками поліції без відповідної уваги. При цьому, за допомогою телефонного зв`язку (050) 359-10-22 було поставлено до відома представника поліції (Заріну). Як результат, заяву не прийнято, і скеровано до ДСНС.


  Представник компанії 695248 перевірив прописку і категорично відмовився відкривати двері належної Грушаку В.Г. квартири без на те згоди колишньої дружини Грушак Валентини Олександрівни, яка між іншим, не проживає за місцем реєстрації, а мешкає в інший квартирі. При цьому, представник компанії 695248 вимагав від Грушака В.Г. оплату за виклик. ДСНС договір та рахунок для сплати не оформляє, і відповідно, його не надає та координатора робіт не призначає.
  Наближається холодна погода, до кого мені звертатись?

 • 13 березня 2017
  Звернення до:
  Мисловська Аліса Олександрівна
  Директор департаменту , Департамент у справах ЗМІ та зв’язків з громадськістю

  Тема листа: Журналістський запит щодо петиції про визнання вуличних котів частиною екосистеми міста Вінниці.

   

  Шановна Алісо Олександрівно!

   

      На сьогоднішній день декілька друкованих ЗМІ Європейського Союзу зацікавлені у опублікуванні результатів розгляду петиції щодо визнання вуличних котів частиною екосистеми міста Вінниці. Такий інтерес викликаний тим, що гуманне ставлення до тварин вважається однією з важливих культурних цінностей Заходу, а Україна, на жаль, в останні роки привертала увагу західних ЗМІ переважно в негативному сенсі. У той же час, за моїми даними, серед громадян Вінниці це питання є актуальним і з інших причин, зокрема через релігійний принцип доброти, через любов відомих усім людей до домашніх тварин тощо.

           У зв'язку з вищевикладеним прошу Вас попередньо оцінити результати розгляду петиції. Також цікавою є Ваша особиста думка з приводу піднятої теми.

   

  З повагою і вдячністю за письмову відповідь,

  Михайло Марченко

  журналіст-фрілансер

  (050) 712-3982

 • 21 лютого 2017
  Звернення до:
  Мисловська Аліса Олександрівна
  Директор департаменту , Департамент у справах ЗМІ та зв’язків з громадськістю

   

  ​Доброго дня!

  Підкажіть, до кого звернутись стосовно роботи консультантів ЦМСУ? Вказаний телефон 0432655090 не відповідає, на сайті не вказаний графік його роботи. Консультанти відписують непрофесійно та дозволяють собі хамство. Звернулась з приводу того, що неможливо додати адресу. У відповідь від консультанта, прописала докладно що саме не виходить і тут розгорнулась у нас "тепла" взаємна переписка. Переписка нижче. Читати переписку портібно знизу вверх.

  Бондарчук Володимир, напевно бажає "прославитись" на все місто.

  Консультант має завжди себе поводити стримано та професійно. А особливо, якщо це консультант державного підприємства.

  Буду вдячна, якщо підкажете, хто може відреагувати на моє звернення.

  Завчасно дякую за відповідь!


  Доброго ранку(дня)!

  Дякуємо що Ви користуєтесь нашим сайтом та сервісом.

  Шановний користувач сайту pay.vn.ua!

  Так в чому полягає некомпетентність моєї Вам відповіді???
  Надати Вам шаблону відповідь на шаблоне запитання?
  Чи можливо іньша відповідь вже з допомогою та пояснення чому саме була надана шаблонна відповідь. Повторюсь ще раз для того щоб не отримувати шаблонні відповіді варто задавати питання в більш розгоному вигляді де було б зрозуміло сама суть запитання.

  P.S. Ну а що до хамства та відсутності професіоналізму, як кажуть медаль має дві сторони, і кожен баче те що хоче побачити. А ще є чудова приказка "Как уакнется, так и откликнется".

  Гарного дня!
  С повагою.

  Дякуємо за звернення

  ----- Вихідне повідомлення -----
  Від: "Алла Герасимчук" <allazavalnyk@yandex.ua>
  Кому: support@cmsm.com.ua
  Надіслано: Понеділок, 20 Лютий 2017 р 19:17:34
  Тема: Re: Питання, як зробити ...


  ого! какой некомпетентный ответ.... это как называется: помощь клиенту? да нет, это просто хамство и отсутствие профессионализма.
  20.02.2017, 17:18, "support@cmsm.com.ua" <support@cmsm.com.ua>:
  Доброго ранку(дня)!

  Дякуємо що Ви користуєтесь нашим сайтом та сервісом.

  Шановний користувач сайту pay.vn.ua!

  Шановний для того щоб не бавати Вам шаблоної відповіді мабудь варто забавати питання в більш розгорнотому вигляді.

  Згідно рішення ВІННИЦЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ №71 ВІД 25.12.2015Р про перейменування вулиць
  http://www.vmr.gov.ua/Lists/Actual/ShowNews.aspx?ID=421

  Форму для додавання помешкання Вам слід заповнювати ось таким чином:
  Вулицю слід набирати в укр.. мовою та вибирати з випадаючого списку достатньо набрати перші літерию

  1. Район * ВІННИЦЬКИЙ
  2. Населений пункт * ВІННИЦЯ
  3. Вулиця * МИКОЛИ ВАЩУКА
  4. Будинок * ???
  5. Квартира ????
  6. Особовий рахунок * ?????


  Надсилаю Вам посилання на інструкцію як користуватись нашим сайтом та сервісами.

  https://pay.vn.ua/pay.pdf

  Дякуємо за звернення

  ----- Вихідне повідомлення -----
  Від: "Алла Герасимчук" < allazavalnyk@yandex.ua >
  Кому: support@cmsm.com.ua
  Надіслано: Понеділок, 20 Лютий 2017 р 14:38:22
  Тема: Re: Питання, як зробити ...


  Уважаемые, мне не нужен шаблонный ответ. мне нужна помощь. адрес додавала согласно инструкции.
  еще раз прошу пересмотреть название улиц (Ващука не выпадвет, а Квятека не додает) , работу сайта и предоставить обратную связь, когда можно работать с сайтом без сбоев
  20.02.2017, 09:51, " support@cmsm.com.ua " < support@cmsm.com.ua >:  Доброго ранку(дня)!

  Дякуємо що Ви користуєтесь нашим сайтом та сервісом.

  Шановний користувач сайту pay.vn.ua!

  Згідно рішення ВІННИЦЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ №71 ВІД 25.12.2015Р про перейменування вулиць
  http://www.vmr.gov.ua/Lists/Actual/ShowNews.aspx?ID=421

  Форму для додавання помешкання Вам слід заповнювати ось таким чином:
  Вулицю слід набирати в укр.. мовою та вибирати з випадаючого списку достатньо набрати перші літерию

  1. Район * ВІННИЦЬКИЙ
  2. Населений пункт * ВІННИЦЯ
  3. Вулиця * ???????
  4. Будинок * ???
  5. Квартира ????
  6. Особовий рахунок * ?????


  Надсилаю Вам посилання на інструкцію як користуватись нашим сайтом та сервісами.

  https://pay.vn.ua/pay.pdf

  Дякуємо за звернення

  ----- Вихідне повідомлення -----
  Від: allazavalnyk@yandex.ua
  Кому: support@cmsm.com.ua
  Надіслано: Неділя, 19 Лютий 2017 р 22:49:55
  Тема: Питання, як зробити ...

  Чому не доадається адреса?

  --
  З повагою,
  Бондарчук Володимир
  відділ CA
  ТОВ "Центр муніципальних систем управління"
  21036, м. Вінниця, вул. Єрмака, 7а
  тел. (0432) 65-11-55
  ф. (0432) 53-05-42


   


   

 • 14 липня 2016
  Звернення до:
  Мисловська Аліса Олександрівна
  Директор департаменту , Департамент у справах ЗМІ та зв’язків з громадськістю

  ​   Доброго дня!!! При Міський раді є програма підтримки розвитку об’єднань співвласників багатоквартирних будинків м. Вінниці​. Скажіть будь ласка, хто проконсультує мене з цьому питання. У нашому будинку створюють ОСББ. І ми зіткнулись з деякими проблемами з цього приводу. Чув що є програма по підримці створенню ОСББ. 

      Чеккаю на відповідь.

    З повагою, Федір.

 • 11 липня 2016
  Звернення до:
  Мисловська Аліса Олександрівна
  Директор департаменту , Департамент у справах ЗМІ та зв’язків з громадськістю

  ​ Доброго дня, МИСЛОВСЬКА АЛІСА ОЛЕКСАНДРІВНА! 

   Знаю э така програма при Міськраді 

  «Підтримки розвитку об’єднань співвласників багатоквартирних будинків м. Вінниці у 2012-2016
  роках», створення і розвиток об’єднань співвласників багатоквартирних
  будинків, яку провадить -  Ресурсний  Центр підтримки ОСББ​ з Департаментом житлового господарства спільно з Вінницьким Національним технічним університетом​. 
     Маю бажання навчитись створенню ОСББ! 

  ​   Дякую! Чекаю на відповідь! 

   
     З повагою, Гота Федір Олександрович.
 • 21 квітня 2016
  Звернення до:
  Мисловська Аліса Олександрівна
  Директор департаменту , Департамент у справах ЗМІ та зв’язків з громадськістю

  ​    Алиса Александровна, доброго дня!

      Спасибо Вам большое, отреагировали быстро, уже на следующий день отзвонился мужчина и мы поговорили о запросе, который я оставлял в Городском совете. Я считаю, необходимо также получить писменное подвержднние на сайте Городского совета. 

       Алиса Александровна, напишите и подскажите пожалуйста, в какой департамент мне написать для решения этого вопроса. 

 • 20 квітня 2016
  Звернення до:
  Мисловська Аліса Олександрівна
  Директор департаменту , Департамент у справах ЗМІ та зв’язків з громадськістю

  ​   Алиса Александровна, добрый день. Подскажите пожалуйста, к кому можно обратиться с просьбой благоустройства района ПОДОЛЬЕ. А имено - Съезды с тротуаров. В нашем районе, очень много мам гуляют с колясками. Моему сыну 3,5 года, 

     Каждый будний день, Мы добираемся в садик на трехколесном велосипеде, и то количество бордуров с которых необходимо съезжать и заезжать не меньше 20 !!! 

      и это только в одну сторону, по дороге в садик !!! 

     Подскажите, к кому можно обратиться в Винницком департаменте по решению данного вопроса. Спасибо!!!

      Голова ГО "Всеукраинский семейный альянс" Гота Фёдор Александрович.

 • 13 квітня 2016
  Звернення до:
  Мисловська Аліса Олександрівна
  Директор департаменту , Департамент у справах ЗМІ та зв’язків з громадськістю

  Доброго дня, я телефонувала у ваш відділ з проханням розповсюдити інформацію про безкошовний онлайн курс ​для представників міськрад та зацікавлених містян (зокрема громадських активістів). Нижче загальна інформація про курс. Якщо ви готові розповсюдити інформацію про курс серед місцевих ЗМІ звертайте, будь ласка, по матеріали для розповсюдження на вказану нижче скриньку або julia.filipieva@gmail.com. 

  Міжнародний фонд "Відродження" разом з платформою Prometheus та аналітичним інтернет-журналом MISTOSITE запрошують представників міських адміністрацій, яким цікаво стисло дізнатись про анатомію українських та закордонних міст, а також тенденції у дослідженні та розвитку міст, приєднатись до безкоштовного онлайн-курсу "Урбаністика: сучасне місто". По завершенню курсу сертифікат.

   

  Швидко записатись на курс можна за посиланням: http://goo.gl/zdv0CH

   

  Курс розпочнеться 17 квітня 2016 року.

   

  З усіма питаннями можете сміливо звертатись на iryna.s@cedos.org.ua або +38 093 79 303 76, Ірина Шевченко.

   

  Гарного вам дня!

  Юлія Філіп'єва
  Молодший менеджер з комунікацій
  +38 096 814 84 13
 • 22 січня 2016
  Звернення до:
  Мисловська Аліса Олександрівна
  Директор департаменту , Департамент у справах ЗМІ та зв’язків з громадськістю

  ​Алиса, здравствуйте. Подскажите, правда ли то, что новый приют  для животных который планируется открыть, будет заниматься отловом бездомных животных, а потом через 45 дней этих животных будут умертвлять? Я понимаю старых и сильно больных, но остальных зачем. Помоему стерелизация нормальный гуманный способ. Люди помогают животным, в любом дворе есть дворовые собаки, коты. Так что же через пару лет их просто не будет. Какими сволочами нужно быть, что бы такое предложить, не то что бы за такое проголосовать . Я знаю вы работали журналистом, если это правда относительно таких планов, мне кажется нужно подключаться телевидению. Это называется европейское общество, которое убивают животных без надобности, лишь бы раздерибанить деньги. У них ума не хватает вместо крематория ,сделать муниципальную клинику, где бы провозилась стерелизация . А с такой зимой как сейчас , например собак итак не много выживет . Давайте вместе попробуем что нибудь с этим .  С ув. Виктория островская

 • 16 вересня 2015
  Звернення до:
  Мисловська Аліса Олександрівна
  Директор департаменту , Департамент у справах ЗМІ та зв’язків з громадськістю

  ​Доброго дня, Аліса Олександрівна!

  Я, Ірина Руденко, співорганізатор соціальноспрямованого фестивалю "Сім"я - простір любові", прошу Вашого подальшого сприяння у вирішення питання, за яким звернувся мій колега Федір Гота 7.09.

  Дякую за оперативне реагування співробітників Вашого департаменту, але, нажаль, в ТТУ наше питання і досі залишається відкритим.

  Прошу повідомити, які дії маємо зробити ми, як організатори, для позитивного вирішення нашого питання в найближчі дні.

  Дякую

 • 07 вересня 2015
  Звернення до:
  Мисловська Аліса Олександрівна
  Директор департаменту , Департамент у справах ЗМІ та зв’язків з громадськістю

  ​Добрий день, я Гота Федір Олександрович, Голова ГО " Всеукраїнский сімейный альянс". Ми є організаторами одноденного Соціального фестивалю " Сім'я - простір любові".  Мета даного фестивалю:  Популяризація сімейних цінностей. Надання якісної інформації з питань гармонії відносин в сім'ї  та всебічного розвитку дітей. Цільова аудиторія: сімейні пари, батьки з дітьми (вік 20-45 років) Лекційний зал на 150 місць. Місце проведення:  Державний навчальний заклад "Вінницький центр професійно-технічної освіти технологій та дизайну". Адреса, проспект Юності, 10/23, м. Вінниця, 21021.​

   Звернулись до Вінницького ТТУ про надання можливості проанонсувати Соціальний Фестиваль у мережі транспорту. Нам відмовили. 

  Цей фестиваль не є комерційним, тому не має бюджету на рекламу у муніципальному транспорті.  Допоможіть розв'зати це питання, може Міська Влада посприяти у цьому питані. як що -ДА, то як. дякую за відповідь.


   

 • 18 червня 2015
  Звернення до:
  Мисловська Аліса Олександрівна
  Директор департаменту , Департамент у справах ЗМІ та зв’язків з громадськістю

  Прошу звернути Вашу увагу на дуже швидке і масове розповсюдження БОРЩІВНИКА СОСНОВСЬКОГО ( рослина висотою 3 м, довжина листків  часто сягає  до 3,5 м) на території Вінницьких Хуторів та прилеглої території в районі вул. Немирівське шосе м.Вінниці.  Борщівник, містить фотоактивні сполуки, надзвичайно небезпечні для шкіри людини  Навіть одноразове торкання до борщівника призводить до опіків 1-3 ступенів,схожих на термічні, що розвиваються під впливом сонячного ультрафіолету.Загострюються прояви інших шкірних захворювань. Найбільша кількість постраждалих фіксується саме у літні місяці, адже саме в період спеки найбільш ймовірним є контакт шкірних покривів людини із отруйною рослиною, до якої необхідно вживати невідкладних заходів для виправлення ситуації. 

  На сьогоднішній день з боку сільської ради та уповноважених органів не приймаються ні які дії, спрямовані на знищення небезпечного шкідника.Хоча вже були неодноразові звернення громадян про розповсюдження та ураження цією шкідливою рослиню. 

  Згідно із статтею 33 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні» та Земельного Кодексу України знищення борщівника Сосновського є компетенцією міських, селищних, сільських голів. Вони повинні домогтися від власників земельних ділянок, на яких розповсюджується шкідлива рослина, її знищення. Землевласники і землекористувачі, які не вживають заходів із боротьби з бур'янами, у т. ч. із борщівником, несуть адміністративну відповідальність за статтею 52 Кодексу України про адміністративні правопорушення.

  Винищувальні заходи, починаючи з весни, повинні проводити всі землевласники і землекористувачі, а також «Райавтодор» у придорожніх смугах та «Укрзалізниця» уздовж залізничних колій. Тільки взявшись всією громадою, поєднуючи різні методи знищення протягом кількох років, можна позбутися цього окупанта. 

  Жителі Вінницьких Хуторів, сподіваються на розуміння та допомогу у вирішенні даної проблеми, що може охопити значну територію при бездіяльності органів місцевого самоврядування. ​

 • 28 травня 2015
  Звернення до:
  Мисловська Аліса Олександрівна
  Директор департаменту , Департамент у справах ЗМІ та зв’язків з громадськістю

  4 квітня, відбулася 63-та сесія Вінницької міської ради 6-го скликання, під час якої було прийнято перше процедурне рішення щодо надання згоди на прийняття в комунальну власність майнового комплексу ДП «Дитячий санаторій ім. М.М. Коцюбинського»(тобто Будинку відпочинку)
            Жителі  Староміського району НЕОДНОРАЗОВО звертались до міськради з проханням у даному  районі  ( будинку відпочинку, єарейської школи, вул.Маяковського) побудувати футбольне поле, ігровий майданчик для дітей, але відповідь була - НЕМАЄ ЗЕМЛІ вся у приватній валасності.  Правильно, будинок відпочинку ім.Коцюбинського- частково продали землю під будівництво приватних будинків (ростуть там як гриби після дощу), піонерські табори- евангелістам(лише доступ і відпочинок для їх дітей) та прокурорам для їхніх приватних будинків ( райончик АБВГД йка) і відомому всім магнату - Ю.Коробкіну під приватний маєток (для всієї його родини). Санаторій (бувший хімзаводський) -єврейським дітям і під будівництво приватних будинків. А це все РЕКРЕАЦІЙНІ ЗЕМЛІ, ЗОНИ ВІДПОЧИНКУ згідно українського законодавства неправомірно було змінено їх цільоваого призначення . А наші УКРАЇНСЬКІ діти граються на будівельних майданчиках і проїзджій частині.
         Раніше території будинку відпочинку і санаторію були завжди у вільному доступі для громадян району, можна було кататись на велосипедах, катати дітей у калясках , діти грали у пісочниках, підлтки займались спортом грали у футбол ,бадмінтон, теніс. А зараз ВИЙДІТЬ ЦЕ ПРИВАТНА ВЛАСНІСТЬ+собаки.
         Для міськради не являється таємницею, що у нашому районі відсутні театри, спортивні, навчальні  гуртки  та секції для дітей та юнацтва, а креміногенна ситуація  у  районі зашкалює.  На даний момент дітей  (світле майбутнє європейської України) виховує  - ВУЛИЦЯ (асфальт,  наркоманія, алкоголізм, сміття,  нецензурна лексика ).

  Пропозиція: цю територію  організувати  накштал європейського парку  з облаштування спортивних та ігрових тереторій,  що значно  піднімить культурний, оздоровчий, екологічний рівень району. Дозволити БЕЗКОШТОВНЕ загальне користування територією  та спортивними комплексами громадянам району, міста , гостям.  
  На даний момент на території  вже є озера, зелені насадження, прокладені доріжки, що правда все потребує облагородження.           Подальше призначення і використання території Будинку відпочинку  прошу  винести на обговорення громадськості. Про  час і місце проведененя громадських слуханнь прошу  , заздалегідь  повідомити  через засоби масової інформації  та голів вуличних комітетів і зобов′язати їх донести    дану інформацію до жителів району.
          Вінниця не  бідне місто і на рахунках міськради є достатньо коштів для втілення  мрії  жителів району, які є платниками податків та громадянами України їз закріпленими Конституцією  правами на  здоровий спосіб життя, чисте довкілля та культурне життя.
          Створімо європейським м.Вінницю    зараз  (доки є вільна територія такого масштабу) і залишимо нащадкам не будинки багатіїв та високі паркани, а радість, здоров′я та міцну підтримку міської ради!!!!!!!!!!!!!!!!!  ​

 • 11 жовтня 2014
  Звернення до:
  Мисловська Аліса Олександрівна
  Директор департаменту , Департамент у справах ЗМІ та зв’язків з громадськістю

  ​Добрій день мене цікавить таке питання чи може помічник  вихователя у садочку розмовляти російською мовою з дітьми ,в той час коли ми живемо в Україні, а діти з малку мають вивчати рідну мову. тим паче що ДНЗ це дошкільний навчальний заклад ?

 • 23 серпня 2014
  Звернення до:
  Мисловська Аліса Олександрівна
  Директор департаменту , Департамент у справах ЗМІ та зв’язків з громадськістю
  Буду коротким:
  Міст, на швидку руку пофарбований дешевою олійною фарбою, з вашої подачі, пані Алісо, виглядає жахливо. Тризуби, зроблені нашвидкоруч теж не надто прикрашають центр міста.
  Приведіть міст до нормального стану, бо він виглядає як вхід до сільради.
  Дякую.
 • 20 серпня 2014
  Звернення до:
  Мисловська Аліса Олександрівна
  Директор департаменту , Департамент у справах ЗМІ та зв’язків з громадськістю

  ​Доброго дня!
  Звертаюсь до Вас у зв'язку з тим, що вже вкотре спостерігаю в місті проблеми з неправильним використанням та написанням слів української мови. Найяскравішим прикладом є слово "будь ласка". На інформаційних табличках на вулицях міста (такі як, наприклад, на газонах біля міської ради або на знаках біля велодоріжок), а також в написах в громадскому транспорті допущені помилки. Слово "будь ласка" часто пишуть через дефіс або не виділяють комами. Іншим прикладом є табло біля зупинок громадського транспорту на вимогу, на яких пишеться "по вимозі" (по вул. Тарногродського, дві зупинки), що є помилкою з точки зору граматики української мови.
  На превеликий жаль, я не один раз ставав свідком того, як жителі на гості міста звертали увагу на такі помилки і були негативно вражені.
  На мою думку, усі знаки, інформаційні таблички та написи, що ведуться від імені міста, не можуть містити помилок, тим більше таких елементарних.
  Я, звісно, сам не є фахівцем у цій сфері, проте я впевнений, що в міській раді (наприклад, на базі прес-відділу) можна знайти фахівця, який може перевіряти відповідні інформаційні знаки на наявність помилок.
  Буду вдячний за відповідь. Якщо ж моє звернення не зовсім влучне саме для Вас, буду вдячний, якщо звернення буде перенаправлене до компетентної особи або ж я буду повідомлений про те, до кого мені варто звернутись.
  З повагою,
  мешканець міста Вінниці
  Мельник Володимир.

 • 05 серпня 2014
  Звернення до:
  Мисловська Аліса Олександрівна
  Директор департаменту , Департамент у справах ЗМІ та зв’язків з громадськістю

  ​Доброго дня,

  звертаюсь з проханням вказати особу. котра могла б відповідати з обмін інформацією з змі, в справі Конгресу Ініціатив Східної Європи (запрошення були переслані на імя в. о. мера і заступників). І електронічну адресу, на яку можна було б переслати інформацію.

  З вдячністю,

  Марта Драбчук

  Люблінська міська рада 

  Польща

 • 07 травня 2014
  Звернення до:
  Мисловська Аліса Олександрівна
  Директор департаменту , Департамент у справах ЗМІ та зв’язків з громадськістю

  доброго дня! приблизно місяць тому ми , мешканці мікрорайону Сабарів надіслали колективне звернення для того, щоб нам встановили пішоходний перехід, а саме розмітку  біля зупинки П.Мирного, наше колективне звернення підписане понад 30 чоловіками, а сме мешканцями вказаного мікрорайону до сьогодняшнього дня  проігнороване та  не надано відповідь у   встановлений  зЗаконодавством термін, щодо З/У "Про звернення громадаян"​пішохідний перехід - ділянка проїзної частини або інженерна споруда, призначена для руху пішоходів через дорогу. Пішохідні переходи позначаються дорожніми знаками 5.35.1-5.37.2, дорожньою розміткою 1.14.1-1.14.3, пішохідними світлофорами. За відсутності дорожньої розмітки межі пішохідного переходу визначаються відстанню між дорожніми знаками або пішохідними світлофорами, а на перехресті за відсутності пішохідних світлофорів, дорожніх знаків та розмітки - шириною тротуарів чи узбіч.-

  нічого подібного у  нас  не має, міська влада ігнорує це питання, щодо розміток та іншю. вимог мешканців  мікрорайонуТому  згідно З/У "Про звернення громадян " ми і звернулись із цією колективною заявою, адже це апитання  є болючим для  нас  та  наших дітей  на  сьогодняшній  день.

  Дякуємо за співпрацю та  взаєморозуміння, адже  ми неодноразово повідомляли про наше  прохання  на  гарячу  лінію 1560, де підтверджує цей  факт, запис дзвінків, звертались до начальника  ДАЇ, про що получали  щоразу відмову.

  Просимо не ігнорувати наші  законні інтереси та  піти на поступки і  за ради наших дітей  та  здоров"я  нашого майбутнього покоління зробити нам цю маленьку  справу  великого для  нас  маштабу та  значення. зарання  дякуємо . мешканці Сабарова

 • 07 травня 2014
  Звернення до:
  Мисловська Аліса Олександрівна
  Директор департаменту , Департамент у справах ЗМІ та зв’язків з громадськістю

  доброго дня! приблизно місяць тому ми , мешканці мікрорайону Сабарів надіслали колективне звернення для того, щоб нам встановили пішоходний перехід, а саме розмітку  біля зупинки П.Мирного, наше колективне звернення підписане понад 30 чоловіками, а сме мешканцями вказаного мікрорайону до сьогодняшнього дня  проігнороване та  не надано відповідь у   встановлений  зЗаконодавством термін, щодо З/У "Про звернення громадаян"​пішохідний перехід - ділянка проїзної частини або інженерна споруда, призначена для руху пішоходів через дорогу. Пішохідні переходи позначаються дорожніми знаками 5.35.1-5.37.2, дорожньою розміткою 1.14.1-1.14.3, пішохідними світлофорами. За відсутності дорожньої розмітки межі пішохідного переходу визначаються відстанню між дорожніми знаками або пішохідними світлофорами, а на перехресті за відсутності пішохідних світлофорів, дорожніх знаків та розмітки - шириною тротуарів чи узбіч.-

  нічого подібного у  нас  не має, міська влада ігнорує це питання, щодо розміток та іншю. вимог мешканців  мікрорайонуТому  згідно З/У "Про звернення громадян " ми і звернулись із цією колективною заявою, адже це апитання  є болючим для  нас  та  наших дітей  на  сьогодняшній  день.

  Дякуємо за співпрацю та  взаєморозуміння, адже  ми неодноразово повідомляли про наше  прохання  на  гарячу  лінію 1560, де підтверджує цей  факт, запис дзвінків, звертались до начальника  ДАЇ, про що получали  щоразу відмову.

  Просимо не ігнорувати наші  законні інтереси та  піти на поступки і  за ради наших дітей  та  здоров"я  нашого майбутнього покоління зробити нам цю маленьку  справу  великого для  нас  маштабу та  значення. зарання  дякуємо . мешканці Сабарова​

 • 07 травня 2014
  Звернення до:
  Мисловська Аліса Олександрівна
  Директор департаменту , Департамент у справах ЗМІ та зв’язків з громадськістю

  доброго дня! приблизно місяць тому ми , мешканці мікрорайону Сабарів надіслали колективне звернення для того, щоб нам встановили пішоходний перехід, а саме розмітку  біля зупинки П.Мирного, наше колективне звернення підписане понад 30 чоловіками, а сме мешканцями вказаного мікрорайону до сьогодняшнього дня  проігнороване та  не надано відповідь у   встановлений  зЗаконодавством термін, щодо З/У "Про звернення громадаян"​пішохідний перехід - ділянка проїзної частини або інженерна споруда, призначена для руху пішоходів через дорогу. Пішохідні переходи позначаються дорожніми знаками 5.35.1-5.37.2, дорожньою розміткою 1.14.1-1.14.3, пішохідними світлофорами. За відсутності дорожньої розмітки межі пішохідного переходу визначаються відстанню між дорожніми знаками або пішохідними світлофорами, а на перехресті за відсутності пішохідних світлофорів, дорожніх знаків та розмітки - шириною тротуарів чи узбіч.-

  нічого подібного у  нас  не має, міська влада ігнорує це питання, щодо розміток та іншю. вимог мешканців  мікрорайонуТому  згідно З/У "Про звернення громадян " ми і звернулись із цією колективною заявою, адже це апитання  є болючим для  нас  та  наших дітей  на  сьогодняшній  день.

  Дякуємо за співпрацю та  взаєморозуміння, адже  ми неодноразово повідомляли про наше  прохання  на  гарячу  лінію 1560, де підтверджує цей  факт, запис дзвінків, звертались до начальника  ДАЇ, про що получали  щоразу відмову.

  Просимо не ігнорувати наші  законні інтереси та  піти на поступки і  за ради наших дітей  та  здоров"я  нашого майбутнього покоління зробити нам цю маленьку  справу  великого для  нас  маштабу та  значення. зарання  дякуємо . мешканці Сабарова

 • 07 травня 2014
  Звернення до:
  Мисловська Аліса Олександрівна
  Директор департаменту , Департамент у справах ЗМІ та зв’язків з громадськістю

  доброго дня! приблизно місяць тому ми , мешканці мікрорайону Сабарів надіслали колективне звернення для того, щоб нам встановили пішоходний перехід, а саме розмітку  біля зупинки П.Мирного, наше колективне звернення підписане понад 30 чоловіками, а сме мешканцями вказаного мікрорайону до сьогодняшнього дня  проігнороване та  не надано відповідь у   встановлений  зЗаконодавством термін, щодо З/У "Про звернення громадаян"​пішохідний перехід - ділянка проїзної частини або інженерна споруда, призначена для руху пішоходів через дорогу. Пішохідні переходи позначаються дорожніми знаками 5.35.1-5.37.2, дорожньою розміткою 1.14.1-1.14.3, пішохідними світлофорами. За відсутності дорожньої розмітки межі пішохідного переходу визначаються відстанню між дорожніми знаками або пішохідними світлофорами, а на перехресті за відсутності пішохідних світлофорів, дорожніх знаків та розмітки - шириною тротуарів чи узбіч.-

  нічого подібного у  нас  не має, міська влада ігнорує це питання, щодо розміток та іншю. вимог мешканців  мікрорайонуТому  згідно З/У "Про звернення громадян " ми і звернулись із цією колективною заявою, адже це апитання  є болючим для  нас  та  наших дітей  на  сьогодняшній  день.

  Дякуємо за співпрацю та  взаєморозуміння, адже  ми неодноразово повідомляли про наше  прохання  на  гарячу  лінію 1560, де підтверджує цей  факт, запис дзвінків, звертались до начальника  ДАЇ, про що получали  щоразу відмову.

  Просимо не ігнорувати наші  законні інтереси та  піти на поступки і  за ради наших дітей  та  здоров"я  нашого майбутнього покоління зробити нам цю маленьку  справу  великого для  нас  маштабу та  значення. зарання  дякуємо . мешканці Сабарова​

 • 20 листопада 2013
  Звернення до:
  Мисловська Аліса Олександрівна
  Директор департаменту , Департамент у справах ЗМІ та зв’язків з громадськістю

  ​скажіть будь ласка , чи передбачено штрафні санкції адміністрації, за порушення прав мекашканців, та порушення закону про паління у громадсських місцях, а саме-- за встановлення місць для паління саме на парадному вході житлового будинку із кількістю мешканців біля 600 чоловік, переважна частина з яких є діти та жінки з немовлятами.??

 • 18 вересня 2013
  Звернення до:
  Мисловська Аліса Олександрівна
  Директор департаменту , Департамент у справах ЗМІ та зв’язків з громадськістю

  № 07/09 від 18.09.2013

   

  Директору департаменту у справах ЗМІ та зв’язків з громадськістю

  Вінницької міськради

  Мисловській Алісі Олександрівні

  від кореспондента  «IT-Expert»

  Євгенії Гонтар

   

  Інформаційний запит

  Добрий день, Інформаційне агентство «IT-Expert» просить Вас посприяти з отриманням  коментаря щодо Wi-Fi-зон:

  1.Cкільки у Вінниці безкоштовних Wi-Fi-зон? Де вони розташовані? І чи планується ще відкриття, в найближчому майбутньому (до кінця цього року) нових Wi-Fi-зон?

  2. Наприклад, серед киян, які регулярно користуються безкоштовним Інтернетом за технологією Wi-Fi, 75% заходять зі своїх смартфонів. Чи є подібні дослідження у вас?

  3. Які технічні особливості  мережі? Наприклад, у Києві є негативні відгуки користувачів про те, що мережа точкова, що мережа нестійка. І більше 20 хв не працює.

  4.Як розвивається проект щодо  Wi-Fi у громадськму транспорті, зокрема в трамваях? Чи планується долучити до трамваїв і інші види транспорту? Зокрема чи зверталися до Вас власники маршрутних таксі(маршруток) щодо обговорення умов Wi-Fi-ції?

  5. Хто фінансує проект - міський бюджет або спонсори? І чи готові вони підтримувати мережу безкоштовного Інтернету в майбутньому, чи не стане це тимчасовим проектом?

   

  Контактна особа Євгенія Гонтар  050-231-28-85, sashasubotina@ukr.net.

   

  З повагою, головний редактор «IT-Expert»

  Тетяна Євгеніївна Галковська

   

   

IT Expert (itexpert.in.ua) - перше спеціалізоване галузеве агентство, що працює на ринках IT та телекомунікацій. Щодня, в режимі реального часу, журналісти агентства випускають чотири стрічки новин, що інформують читачів про найбільш важливі події галузі в Україні та за кордоном, а також готують аналітичні статті, коментарі та інтерв'ю учасників та експертів ринку.

03126 м.Київ бул. І.Лепсе 81 оф.60

 • 14 вересня 2013
  Звернення до:
  Мисловська Аліса Олександрівна
  Директор департаменту , Департамент у справах ЗМІ та зв’язків з громадськістю

  Дети наше будующее! Помогите! У нас Не двор для детей а стоянка машин! ​