Не вдалося відобразити цю веб-частину. Щоб усунути цю проблему, відкрийте веб-сторінку в редакторі HTML, сумісному із програмою Microsoft SharePoint Foundation, наприклад у редакторі Microsoft SharePoint Designer. Якщо проблема не зникне, зверніться до адміністратора веб-сервера.


Ідентифікатор взаємозв'язку:7544ea9e-ca9c-b0db-f06f-9bd13a27de30
 • 25 червня 2019
  Звернення до:
  Матусяк Сергій Володимирович
  Заступник міського голови , Виконавчий комітет Вінницької міської ради

  ​                                            Шановний Сергію Володимировичу!

         Будинок №24 по вул. Миколаївській розташований поряд з лісосмугою, межа між нею прибудинковою територією відділена парканом з сітки.  Напроти будинку №24 у вказаній лісосмузі деякі мешканці будинку самостійно розрізали сітку, огородили певну територію лісосмуги та влаштували дитячий майданчик, який розташували на відстані 8 м від зовнішньої стіни та вікон будинка (вже влаштована лавка та пісочниця, а за словами деяких мешканців планується встановити гойдалки). В звязку з вказаним, прошу надати відповідь щодо законності цих дій по влаштуванню дитячого майданчика на території лісосмуги:

          - чи правомірно пошкоджено сітку та встановлено інші межі, 

          - чи призначена територія лісосмуги для цих цілей, 

          - в чиїй власності перебуває лісосмуга,  

          - чи дотримано норми щодо віддаленості розташування дитмайданчика від стіни житлового будинку, 

          - чи видавались будь-які дозвільні документи для влаштування дитячого майданчика, 

          - чи дотримано вимоги чинного законодавста при влаштуванні даного дитячого майданчика?

 • 17 червня 2019
  Звернення до:
  Матусяк Сергій Володимирович
  Заступник міського голови , Виконавчий комітет Вінницької міської ради

  Доброго дня. Прошу згадайте відповідь напротязі якого часу мені буде виділено земельну ділянку під будівництво і за яким номером зараз перебуває в черзі???

 • 14 червня 2019
  Звернення до:
  Матусяк Сергій Володимирович
  Заступник міського голови , Виконавчий комітет Вінницької міської ради

  ​Доброго дня. Просимо звернення від 24 .05.2019 року залишити без розгляду ,в зв'зку з порозумінням з забудовниками. Щиро вдячні за меттєву реакцію..З повагою Горобчишина.Н.П

 • 13 червня 2019
  Звернення до:
  Матусяк Сергій Володимирович
  Заступник міського голови , Виконавчий комітет Вінницької міської ради

  Во дворе нашего дома построена выгребная яма, вопреки протестам и обращениям жителей нашего дома. Принадлежит это сооружение "Картопляній хаті".  Сейчас , они, решили ремонтировать эту яму и, с сегодняшнего дня, начали вскрывать бетонную крышу, разбивая ее вручную... Ремонт, по их словам, будет продолжаться неделю. Даже, когда она выгребается, вонь во дворе стоит невозможная - окна открыть нельзя. Чем мы будем дышать неделю? 

  И, кто мог дать разрешение на такие работы - в центре двора и в центре города? Кто мог дать разрешение на ее сооружение?

  Прошу, от имени жильцов дома, вмешаться и разрешить сложившуюся ситуацию в пользу жителей этого дома.

  Оставляем за собой право обращаться за поддержкой и помощью в другие инстанции.

 • 10 червня 2019
  Звернення до:
  Матусяк Сергій Володимирович
  Заступник міського голови , Виконавчий комітет Вінницької міської ради

  Добрий день. В автомайстерні, за адресою вул. Князів Коріатовичів 21А в м. Вінниця, яка знаходиться в безпосередній близькості до житлових будинків  № 19 та 23  проводиться реконструкція з добудовою 2-го поверху.

  Автомайстерня знаходиться на відстані 6 ( шість) метрів при нормі ДБН – 15 (п'ятнадцять метрів) від житлових будинків.

  На прохання показати проект реконструкції та дозвіл на реконструкцію власник відмовив.

  Активні будівельні роботи ведуться  постійно, не звертаючи уваги на прохання припинити та показати відповідні документи.

  Прошу вияснити чи порушені допустимі норми ДБН та згідно Наказу Мінрегіону № 48 від 01.03.19. та прийняти відповідні міри згідно Законів України.

  Дякую. Бажаю Успіхів

  Вірю, що Ви також хочете щоб Вінниця була європейським, комфортним та зразковим містом.

  Сподіваємося на позитивну та своєчасну Вашу допомогу і вирішення наших питань.


 • 09 червня 2019
  Звернення до:
  Матусяк Сергій Володимирович
  Заступник міського голови , Виконавчий комітет Вінницької міської ради

  СКАРГА 
           Я, Головіна В.І. являюсь власником кв.2 по вул. С.Наливайка, 2 неодноразово зверталась до ВМР і інспекції ДАБК, що до незаконного будівництва моїми сусідами, а саме:
  1. У 2011р. Шагієвим Д. і Шагієвою В. (власник кв.1) було виконане самочинно будівництво з добудовою і надбудрвою, де судова тяганина тривала 3 роки. В моїй частині позову, а саме що стосується надбудови над моєю квартирою, відповідач виконав рішення Верховного суду ( демонтував надбудову).  В частині позову  ВМР про знесення самочинного будівництва з добудовою і надбудовами залишилось без виконання! (Рішення Вищого Спеціалізованого суду  України від 03.09.15 р.)
  2. У 2017р. Поліщук О. ( власник кв.3, Ветеринарна лікарня) самочинно виконала будівельні роботи з реконструкції приміщення, а саме збільшила гнометричні розміри належної їй частини будівлі. Поліщук О.В. було притягнуто до адміністративної відповідальності у вигляді штрафу (постанова |/9 від 24.02.17). У лютому 2017  Поліщук О. звернулась до Вінницького міського суду з позовом до департаменту ІДБК про визнання незаконною та скасування постанови про притягнення до адміністративної відповідальності. Постановою вінницького міського суду постанова /9 від 24.02.17 про адміністративне порушення була скасована.  Після чого Полішук О. і надалі продовжувала будівництво!!! 
         27.04.19р. я написала ел.звернення до Директора ДАБК Чернеги О.М. на що отримала відповідь, про те що департамент АБК звернувся до Вінницького апеляційного адміністративного суду про відкриття апеляційного провадження на постанову Вінницького міського суду, який своїм рішенням скасував постанову /9 від 24.02.17р.. Отже, справа в суді більше 2х років….???.за цей час Поліщук О. навіть у поточному році продовжує будувати!!!!   (прошу мені, як третій стороні яка не заявляла самостійних вимог, надати номер справи і хто є виконавцем в ІДБК!).
           Дивлячись на ситуацію 1,2 то випливає наступне: Влада і закон бездієві! Що зробив сусід, те зроблю і Я! Ажде все безнаказанно!
  Продовжую далі…
  3. На сьогоднішній день на існуючій самочинній добудові Поліщук О. розмістила банер рекламного характеру за 1метер від мого вікна без мого погодження!!!. Згідно рішення виконкому ВМР від 01.12.11. / 2904 «Про затвердження порядку розміщення зовнішньої реклами у м. Вінниця", керуючись законом України « Про рекламну діяльність" прошу невідкладно вжити заходів!

                 Отже, враховуючи вище викладене прошу :
  Виконати рішення Вищого спеціалізованого суду України від 03.09.15р.
  Припинити продовження будівництва Поліщук О. (при повній відсутності контролю зі сторони ДАБІ).
  Знести самовільно збудовані в добудовані приміщення разом із розміщеними на них рекламами.
  Виконком МР прошу вжити всіх юридичних заходів по всіх пунктах, а також вплинути на структури які не виконують свої повноваження.
  Прошу забезпечити виконання моїх законних вимог з повідомленням мене як співвласника будинку по всіх пунктах. 

        Надалі, системне ігнорування існуючого законодавства поставить переді мною питання необхідності звертатись до громадськості, ЗМІ і органів вищої влади.
    • 08 червня 2019
  Звернення до:
  Матусяк Сергій Володимирович
  Заступник міського голови , Виконавчий комітет Вінницької міської ради

  ​СПАСИБО ЗА РЕМОНТ ШЕВЧЕНКО ..ЗАБОЛОТНОГО ..    БОЛЬШАЯ ПРОСЬБА--- БОЛЬШАЯ ПРОБЛЕМА ГОРОДА- ЭТО  СЛАБЫЕ ЛАМПЫ ОСВЕЩЕНИЯ НА ДОРОГАХ-- НИЧЕГО НЕ ВИДНО ЗА РУЛЕМ - АБСОЛЮТНО..   ПОНИМАЮ ЧТО ДОРОГО ЗАМЕНИТЬ ВСЕ ЛАМПЫ НА ДОРОГАХ , НА  ЛЮМИНЕСЦЕНТНЫЕ , НО МОЖНО ЗАМЕНИТЬ КАЖДЫЙ ТРЕТИЙ СТОЛБ  ЛАМПЫ И УЖЕ  УЛУЧШИТЬСЯ ОСВЕЩЕНИЕ ДОРОГ  .. . КАК И  СДЕЛАНО НА ПЕРЕКРЕСТКАХ .... ВТОРОЙ  ОЧЕНЬ ВАЖНЫЙ ВОПРОС--  СМЕНИТЬ ВСЕ КРЫШКИ ЛЮКОВ НА ТВЕРДО-РЕЗИНОВЫЕ,  НА ПРОЕЗЖИХ ЧАСТЯХ.... НЕВОЗМОЖНО Ж ЕЗДИТЬ -МАЛО ЧТО  ВЛЕТАЕШЬ В ЭТИ ЯМЫ  НО И  ПОЛУЧАЯ СУМАШЕЖШИЙ УДАР... .ТАК И ЕЩЕ ВЫСОКАЯ АВАРИЙНОСТЬ СОЗДАЕТЬСЯ.---..ЭТО БЕЗУМНАЯ ПРОБЮЛЕМА В ГОРОДЕ ГОДАМИ...    РЕШИТЕ ЕЕ   И ЭТО БЕЗУМНО ПОДЫМЕТ  УВАЖЕНИЕ И РЕЙТИНГ  ГОРВЛАСТИ ПЕРЕД ГРАЖДАНАМИ  ..  ПРОСЯТ ТЫСЯЧИ ВИННИЧАН ОТ МОЕГО ИМЕНИ АКТИВИСТА.. СПАСИБО


 • 05 червня 2019
  Звернення до:
  Матусяк Сергій Володимирович
  Заступник міського голови , Виконавчий комітет Вінницької міської ради

  ​Шановний, Сергій Володимирович, я голова громадської організації футбольний клуб "Темп-Вінниця". Прошу Вашої підтримки і допомоги у створенні спортивної бази у мікрорайоні ДПЗ. Ми молода футбольна команда, в наших планах є створення футбольної школи на базі бувшого стадіону ДЮСШ ТЕМП, на сьогодні перебуваючого на балансі комунального підприємства центральний міський стадіон. Крім того ми б хотіли його використовувати як домашне поле для нашого клубу, але на превеликий жаль футбольне поле знаходится в непридатному для гри стані. Тренуватись команді а тим більше тренувати дітей на ньому є травмо небезпечною справою. Ми неодноразово звертались до голови комунального підприємства центральний міський стадіон, але з обіцянок привести стадіон до ладу, виконано аж нічого. На сьогодні вже рік як нам замість щоб грати поряд з нашими вболівальниками на мікрорайоні ГПЗ, доводится орендувати поле на 35 школі та використовувати його як домашню арену. Кількість дітей що готові записатись до школи та тренуватись у футбольній школі у рідних стінах перевищує 100 чоловік. Ми готові регулярно зайняти поле іграми щоб його функціональність була максимальною. Фактично якщо поле буде приведене впорядок, воно зможе приносити прибуток до міського бюджету, ми готові прийняти в цьому не останню участь. В підтвердження моїх слів, ми поступово намагаємось щось вдіяти із территорією. Ремонтуємо лавки, прибираємо околиці стадіону, розмістили сміттєві баки, і продовжимо це робити. Прошу Вас долучитись до наших ініціатив зробити наше місто кращим, сподіваюсь Ви нас почуєте.

 • 29 травня 2019
  Звернення до:
  Матусяк Сергій Володимирович
  Заступник міського голови , Виконавчий комітет Вінницької міської ради

  ​Цікавить питання законності прибудови розташованої у дворі по вулиці Чорновола 29. У проектних документах наданих для ознайомлення плану будування за вказаною адресою у 2015р,  даного двоповерхового комерційного приміщення ( яке розташоване у жилому дворі) не було , будинок заселений вже більш ніж два роки, прибудинкова територія не передана на баланс ОСББ, та ніде не визначено її масштаби, а на томість у дворі будується комерція і зводяться платні паркомісця для машин, чому не визначено прибудинкову територію, ( чому побудовано такий великий мікрорайон в якому не має дитячого садочка ??? Хто давав дозвіл на побудову двоповерхового комерційного приміщення у жилому дворі ???? Тільки за адресою Чорновола 29 побудовано близько 800 квартир ( в яких проживають в основному молоді сім'ї з дітьми ), а ні дитячого садочка, ні визначеної прибудинкової території не має,  у вечері, коли всі виходять у двір на прогулянку ні де сім'ям дітись... 

 • 26 травня 2019
  Звернення до:
  Матусяк Сергій Володимирович
  Заступник міського голови , Виконавчий комітет Вінницької міської ради

  ​Добрий день.Вас знову турбує Ватутіна 8,я отримала  обидві відповіді на своє звернення і прошу Вас все ж таки розглянути можливість будівництва дороги з урахуванням знесення будинку та розселення наших родин(11 квартир для нашого міста це як піщинка в купі піску), тому що при навантаженні на дорогу та при її будівництві постраждає сам будинок!!!!!і життя буде не можливим в таких умовах.дуже дякую за увагу та розуміння нашої ситуації!!!!!життя тут і так не солодке-постійно дихаємо цементом з 2 організацій то випарами солярки якою за 15 м заправляють тепловози.Дякую.

 • 24 травня 2019
  Звернення до:
  Матусяк Сергій Володимирович
  Заступник міського голови , Виконавчий комітет Вінницької міської ради

  ​Жителі будинку №46 по вул. Литвиненко  просять Вас  втрутитися та допомогти вирішити  питання дороги під балконами будинку, яку відкрили  в зв'язку з будівництвом житлового будинку поряд, та самозахватом землі . Важкий грузовий автотранспорт під'їзжає вплотну до будинку.  Під час прокладання каналізаційних труб та водовідведення була порушена цілісність труби ,яка йшла до нашого  будинку і тепер вся вода з вулиці попадає в підвал 3 під'їзду. Просимо зателефонувати  Томенко Т. А. 098837768 при виїзді комісії на місце будівництва.

 • 09 травня 2019
  Звернення до:
  Матусяк Сергій Володимирович
  Заступник міського голови , Виконавчий комітет Вінницької міської ради

  ​​Добрый день !   Архи важный вопрос от которого  сердце  кровью обливаеться ежедневно у горожан  и лично у меня,    сотни горожан  озабочены этой проблемой и тысячи.. СКАЖИТЕ ПОЖАЛУЙСТА У НАС ЕВРОПЕЙСКИЙ ГОРОД  ,розвивающийся....    Но не стыдно ли вам  довести хозяйство  в районах до такого подвала--  что имееться ввиду, - сьездите в несколько дворов любого района,    можно ли ездить по этим дорогам - огородам ,  подьездным в районах к домам?  МНЕ КАЖЕТЬСЯ ДАЖЕ У ТРАКТОРА КОЛЕСА ОТЛЕТАТЬ СТАНУТ, ЧТО ГОВОРИТЬ О ЛЕГКОВЫХ АВТОМОБИЛЯХ.... ТЫСЯЧИ ВИНИЧАН ОТ МОЕГО ЛИЦА  , Я АКТИВИСТ,  КРАЙНЕ ОБЕСПОКОЕНЫ ПОЧЕМУ ДЕНЬГИ С ФОНДА РАЗВИТИЯ ГОРОДА ИДУТ ТОЛЬКО НА АЛЕИ И   МИКРО УГОЛКИ ДОСТОПРИМЕЧАТЕЛЬНОСТЕЙ ГОРОДА\?? И ВСЕ .... ПОЧЕМУ НЕЛЬЗЯ ХОТЯБЫ 20% ФОНДА   ОТКЛАДЫВАТЬ ДЛЯ РЕМОНТА  ДОРОГ В РАЙОНАХ ГОРОДА  И ОСВЕЩЕНИЯ,...   ПРОЕДЬТЕСЬ ПО УЛИЦАМ 600 ЛЕТИЯ.ШЕВЧЕНКО  ..ЗАБОЛОТНОГО...   ПО УЧАСТКАМ ДОРОГ КИЕВСКОЙ ПОДЬЕЗДНЫМ К СЕКЦИЯМ ДОМОВ--  ЭТО УЖАС И КАТАСТРОФА..  ФОНАРИ ПЕРЕГОРЕВШИЕ --МЕСЯЦАМИ   ..УЧАСТКОВ ДОРОГИ ПО 200 МЕТРОВ АБСОЛЮТНО НЕ ВИДНО   .. ДА И ЯМ ПО 5-7 СМ ГЛУБИНОЙ В АСФАЛЬТЕ НЕ ВИДНО... ТЫСЯЧИ ВИННИЧАН СТРЕВОЖЕНЫ БЕЗУМНО ЭТИМ..  ПОЧЕМУ НЕЛЬЗЯ  ВВЕСТИ ИНСПЕКТОРОВ КОТОРЫЕ ОБЬЕЗДЖАЛИ ХОТЯБЫ РАЗ В КВАРТАЛ ПО РАЙОНАМ ГОРОДА   И ПРОВЕРЯЛИ ПЕРЕГОРЕВШИЕ ФОНАРИ ОСВЕЩЕНИЯ  И ЯМЫ НА ДОРОГАХ.... КАК ТАК?     ЭТО УЖАС... НЕВОЗМОЖНО ПОДЬЕЗЖАТЬ К ДОМАМ  РАЙОНАВ ПО 20 ЯМ  НА  100МЕТРАХ ДОРОГ..НИЧЕГО НЕ ВИДНО  ФРАГМЕНТАМИ 50 М ДОРОГ..ЛЯЛИ РАТУШНА..  600ЛЕТИЯ..   И ТД.....  СЬЕЗДИТЕ ПОСМОТРИТЕ НА ЭТОТ ПОЗОР СВОИМИ ГЛАЗАМИ... ЭТО НЕВОЗМОЖНО И ВОЗМУТИМО ТАКОЙ БАРДАК В ОБЛАСТНОМ ЦЕНТРЕ...  В СЕЛАХ ДОРОГИ РОВНЕЙ И СВЕТЛЕЙ....НАШ ГОРОД   ПРЕЗИДЕНТА И ПРИМЬЕР - МИНИСТРА  И НЕ КОНТРОЛИРОВАТЬ ОСНОВНОЙ БАЗОВЫЙ ВОПРОС ТАКОГО НЕБОЛЬШОГО ГОРОДКА  КАК ВИННИЦА --НУ ЭТО ПОЗОРНО!!!  ..ЭТО ЖЕ НЕ ОДЕССА ИЛИ ДНЕПР- МИЛИОНЫЕ  И В 6 РАЗ БОЛЬШЕ ГОРОДА...   ПОЖАЛУЙСТА ГЛУБОКО ВАС ПРОСИМ УДЕЛИТЬ  ВНИМАНИЕ СЛУЖАБАМ -- ДЛЯ РЕМОНТА ПОДЬЕЗДНЫМ И ЦЕНТРАЛЬНЫМ ДОРОГАМ ГОРОДА И ОСВЕТИТЕЛЬНЫМ СТОЛБАМ.....  ВСЕ ДОВЕДЕНО ДО КАТАСТРОФИ---ВЫСОКАЯ АВАРИЙНОСТЬ УЧАСТКОВ ДОРОГ ,МАЛО ТОГО ЧТО НЕ  ВИДНО ДОРОГИ ИЗ-ЗА ПЕРЕГОРЕВШИХ ФОНАРЕЙ  ДАНЕ НЕ  ВИДНО ДЕСЯТКИ ЯМ ГЛУБИНОЙ ПО 5-7 СМ....  ЖИТЕЛИ ГОРОДА ГЛУБОКО ПРОСЯТ УДЕЛИТЬ ВАШЕ ВНИМАНИЕ  В КРАЙНЕ  ПРОБЛЕМНОЙ СИТУАЦИИ..СПАСИБО БОЛЬШОЕ..СПАСИБО ЗА ПОНИМАНИЕ!

 • 19 квітня 2019
  Звернення до:
  Матусяк Сергій Володимирович
  Заступник міського голови , Виконавчий комітет Вінницької міської ради
        ШАНОВНИЙ  СЕРГІЮ  ВОЛОДИМИРОВИЧУ  !     Я  ДАВНО  НЕ  БУВ  В  РАЙОНІ  ТЯЖИЛОВА.  СЬОГОДНІ  БУВ.  І  БУВ  ПРИЄМНО  ЗДИВОВАНИЙ.  ЩО  МАЛЕНЬКА  ЄВРОПЕЙСЬКА  ДЕРЖАВА  АНДОРРА    ДОПОМОГЛА  НАМ-  ЗБУДУВАЛА  НА  ТЯЖИЛОВІ  ЖИТЛОВИЙ  МАСИВ.  МІСЬКА  РАДА  ЦІЛКОМ  ВІРНО  ЗРОБИЛА.  ЩО  В  ЗНАК  ВДЯЧНОСТІ  ЗА  ТАКИЙ  ПОДАРУНОК  МІСТУ-  ЖИТЛОВИЙ  МАСИВ-   ДАЛА  ЙОМУ  НАЗВУ  -  "АНДОРРА".        З  ПОВАГОЮ     ПЕНСІОНЕР.  82  р.   СУЛИМА М. Т.   19.  04.  2019  р
 • 12 квітня 2019
  Звернення до:
  Матусяк Сергій Володимирович
  Заступник міського голови , Виконавчий комітет Вінницької міської ради

           Прошу Вас, звернути увагу на аварійну будівлю, що знаходитися  в місті Вінниця,   по вулиці Батозька б\н,  де знаходяться перукарня Апельсин, Аптека та  Papa Grill. На мою думку  дана будівля знаходиться в аварійному стані та несе загрозу для суспільства. Станом на 12. 04. 2019 року, з боку  власників не проводяться жодних робіт по поліпшенню стану будівлі, натомість своїми діями погіршують несучу здатність будинку, а саме: незаконне влаштування  Papa Grill  шляхом вирубуванню отвору в несучій стіні будівлі.

         На  підставі вищенаведеного прошу Вас прийняти міри.

   


 • 04 квітня 2019
  Звернення до:
  Матусяк Сергій Володимирович
  Заступник міського голови , Виконавчий комітет Вінницької міської ради

  ​                 Шановний Сергій Володимирович!

  До Вас звертаються громадяни дачного масиву, який знаходиться в мікрорайоні Сабарів біля нового кладовища. Ми просимо Вас повідомити нам статус земельних ділянок щодо зміни їх цільового призначення,обіцяну Вами  в 2017- 2018 роках. З нетерпінням чекаємо на Вашу відповідь

 • 02 квітня 2019
  Звернення до:
  Матусяк Сергій Володимирович
  Заступник міського голови , Виконавчий комітет Вінницької міської ради

  ​Доброго дня!

  Сергій Володимирович коли буде звільнена дорога від незаконо встановлених гаражів по вул.Первозваного - Ващука?.Ще з осени є детальний план 10 мікрорайону, а гаражі ще й досї блокують проїзд.

 • 31 березня 2019
  Звернення до:
  Матусяк Сергій Володимирович
  Заступник міського голови , Виконавчий комітет Вінницької міської ради

  ​Я, Головіна Валентина Іванівна власник кв.2 по вул., С.Наливайка,2.  Я неоднаразово зверталась до ВМР і ДАБІ стосовно самочинного будівництва моїми сусідами. Останнє звернення було у минулому році про початок будівництва Поліщук О. (Ветеринарна лікарня), їй був наданий припис і штраф! На сьогоднішній день добудова (веранда) до фасаду будинку зведенна у повному обсязі.

  Чи надавався дозвіл на будівництво без мого погодження?


 • 26 березня 2019
  Звернення до:
  Матусяк Сергій Володимирович
  Заступник міського голови , Виконавчий комітет Вінницької міської ради

  ​Добрий день.Звертаюсь до Вас від мешканців будинку по вул.Ватутіна 8 ,який згідно рішення про будівництво мосту ,підлягає демонтажу.

  Прошу Вас провести зустріч з мешканцями будинку для роз'яснення ситуації,так як про відкрите голосування та обговорення ми повідомлені не були.Надіюсь на ваше розуміння та підтримку в даній непростій ситуації!

  З повагою старша будинку Олена Кочубей та мешканці будинків 8,6 і4(яких немає в плані взагалі).

 • 25 березня 2019
  Звернення до:
  Матусяк Сергій Володимирович
  Заступник міського голови , Виконавчий комітет Вінницької міської ради

  ЗАЯВА

  ПРОШУ ВАС ЗМІНИТИ МІСЦЕ ВИБОРЧОЇ ДІЛЬНИЦІ.НА ХМЕЛЬНИЦЬКУ ОБЛ.ЛИТИЧІВСЬКИЙ РАЙОН.С.ГОЛОСКІВ.ДЕ БУДУ ПРОХОДИТИ ВІДРЯДЖЕННЯ.

 • 12 березня 2019
  Звернення до:
  Матусяк Сергій Володимирович
  Заступник міського голови , Виконавчий комітет Вінницької міської ради

  ​доброго дня міц батько є інваліб і перебуває на обліку на земельну ділянку та включений до списку 1475 от 15.06.2017 коли буде жеребкування?

 • 26 лютого 2019
  Звернення до:
  Матусяк Сергій Володимирович
  Заступник міського голови , Виконавчий комітет Вінницької міської ради

  ​ Шановний Сергій Володимирович!

  Ми мешканці буд. 24. вже неодноразово зверталися до Вас з питтанням виселення                        г-ки Марценюк Л.( Станіславського 24, кім 161).  Щодо неадекватної поведінки,  погроз життю пожильцям та крадіжок з боку  г-ки Марценюк Л. ми заявили до поліції.                                       Але питання виселенння поліція не вирішує. Тому просимо звернути Вашу увагу на те що,            г-ка Марценюк Л. проживає за вище вказаною адресою незаконно, так як кімната неприватизована, будь-які документи відсутні. Борг за комунальні послуги складає 30 000 грн    (особовий рахунок 15006919), руйнує та пошкоджує загальне майно, також з нею в кімнаті проживають ще четверо підозрілих осіб, які (як і г-ка Марценюк) користуються газом, гарячим та холодним водопостачанням, світлом та ін. комунальними послугами, відповідно нічого не сплачують.  

  З вище сказаного, зважаючи на всі підстави, просимо якнайшвидше вирішити це питання, поданням заяви до суду щодо виселення г-ки Марценюк. 

 • 21 лютого 2019
  Звернення до:
  Матусяк Сергій Володимирович
  Заступник міського голови , Виконавчий комітет Вінницької міської ради

  ​  Шановний Сергій Володимирович!

  Я, молодший сержант Фандиста Тетяна Сергіївна-військовослужбовець 56 Мотопіхотної бригади 21 Окремого мотопіхотного батальйону, учасник бойових дій.Одружена.Чоловік, капітан Ткаченко Олександр Сергійович-військовослужбовець 56 Мотопіхотної бригади 21 Окремого мотопіхотного батальйону,учасник бойових дій.Маємо малолітнього сина.

   Після неоднократних звернень в геокадастр Вінницької області і перегляду публічної карти геокадастру,ми отримували відповідь,що на сьогоднішній день, земель для особистого будівництва і навіть земель для дачного господарювання немає.Житлом ми не забезпечені.Прописані у батьків.Потребуємо покращення житлових умов.

  В подальшому ми плануємо служити і проживати у місті Вінниця,так як подальше проживання, проходження служби, і навчання дитини в сільській місцевості є неможливим.

   Будемо Вам дуже вдячні,якщо Ви ввійдете в наше положення і дасте змогу скористатися нашим Конституційним правом на отримання земельної ділянки для будівництва житла, переглянувши наявність земель в Вінницькому районі, щоб ми мали змогу щодня добиратися до місця служби.

   З повагою Тетяна Фандиста.

 • 13 лютого 2019
  Звернення до:
  Матусяк Сергій Володимирович
  Заступник міського голови , Виконавчий комітет Вінницької міської ради

  ​Сергій Володимирович!

  На особистому прийомі 30 01 2019 року Ви обіцяли мені повідомити електронною поштою про те, коли і з ким ДАтаМ заключить договір на виготовлення документації на внесення змін до Плану зонування м. Вінниця. Ще не заключили, чи забули повідомити?

  Дякую.

 • 04 лютого 2019
  Звернення до:
  Матусяк Сергій Володимирович
  Заступник міського голови , Виконавчий комітет Вінницької міської ради

  ​Доброго дня. Просимо Вас розглянути питання щодо зміни адреси будинку Пирогова 107-А, то му що він знаходиться по вул. Зодчих, між ним і вул. Пирогова пролягає вул. Академіка Ющенка. 

  Адреса вводить в оману людей довгі роки. Просимо змінити адресу на фактичну. Дякуюємо.

 • 22 січня 2019
  Звернення до:
  Матусяк Сергій Володимирович
  Заступник міського голови , Виконавчий комітет Вінницької міської ради

  ​  Доброго дня Сергій Володимирович,звертаюсь до Вас Охота А.М. по громадському питанню-установки перила(отбойніка) в районі моста Св.масив-Старе місто де знаходиться крутий підйом.

     Працюючи на ЧП"Дідусенко"на посаді екскаваторщика,Я Охота А.М. тракторист-машиніст піднімаючись під гору на ЕО2621 користуючись гальмами(була невелика пробка),продовжував рух в гору (по правилах дорожнйого руху),але трапилось непередбачуване обрізало шпонку на гальмах і Екскаватор різко понесло в низ(в пропасть),але мене спасли рельси,які там закопані по 0.5метра.

    Прошу Вас установити отбойнік для безпеки руху та збереження життя людей,якщо можливо той і світофора,так як Я замітив там часто бувають пробки.

    Раніш Я ОАМ до Вас не міг звернутись,так як був безграмотний,але нещодавно закінчив навчання в ВФЕУ по професії-юрист,оволодів компютером і маю повне право на звернення по закону.

    Дякую за відповідь по 1питанню і допомогу людям.Хай Вас Бог береже.

 • 11 січня 2019
  Звернення до:
  Матусяк Сергій Володимирович
  Заступник міського голови , Виконавчий комітет Вінницької міської ради

  ​ Відповідно до звернення громадян від 10.01.2019 року від Охота А.М. піднімається питання про можливість забудови за адресою: Вінниця, вул. Тельмана 3. Ставлю Вас до відома, що відповідно Свідоцтва  про права на спадщину за законом, зареєстрованого в реєстрі   та рішення Вінницької міської ради  від 26.08.2016 р.  №366 10 сесії 7 скликання та відповідних   документів з присвоєнням кадострового номеру,  дана територія  з  будівлею  належить мені. Прошу дати відповідь, на підставі чого дана особа  виявила бажання претендувати  на чуже майно. Чекаю на відповідь.

 • 10 січня 2019
  Звернення до:
  Матусяк Сергій Володимирович
  Заступник міського голови , Виконавчий комітет Вінницької міської ради

  ​ Доброго дня.Я,Охота А.М. житель Вінницької обл.-Звертаюсь до Вас по питанню придбання житла

   А саме згораний будинок,який знаходиться по вул.Тельмана 3(Старе місто).

   На данний час працюю в м.Вінниця на малому багатопрофільному підприємстві"Надія",маю 37років,одруженним не був-хотівби створити сімю.На майбутьнє хотівби-жити,працювати,навчатись в м.Вінниця.

        Дякую за розуміння та бажання Допомогти.

 • 18 грудня 2018
  Звернення до:
  Матусяк Сергій Володимирович
  Заступник міського голови , Виконавчий комітет Вінницької міської ради

  ​​Шановний Сергію Анатолійовичу! До Вас звертається по допомогу багатодітна родина Пальчуків.  Протягом трьох місяців були зібрані усі документи для введення в експлуатацію приватного будинку за адресою: Вінницькі хутори - 1, Вишневий сад 29. 8031грн проплачені за звіт про проведення ТО (ВМБ БТІ),  2500 грн - техпаспорт(ВМБ БТІ), 452 грн - план викопіювання (ВМБ БТІ). Але сьогодні 18.12.2018 року відмовили у оформленні у зв'язку з обмеженнями, визначеними Генеральним планом міста, де зазначено, що по нашому  будинку проходить червона лінія. Багато будинків наших сусідів вже були оформлені та знаходяться на червоній лінії. Господарям цих будинків не було відмовлено у введенні до експлуатації. 18.12.2018 року подана заява про перегляд зміни червоної лінії, що проходить за адресою: Вінницькі хутори, Вишневий сад, 29. Просимо розглянути це питання якнайшвидше. Тому що термін дійсності документів обмежені, а строки спливають. Родина великих коштів немає, матір -вчитель, батько - безробітний. 

 • 09 грудня 2018
  Звернення до:
  Матусяк Сергій Володимирович
  Заступник міського голови , Виконавчий комітет Вінницької міської ради

  Потоп в квартире, течет крыша, ЖЭК №6​ бездействует!  Прошу обратить внимание властей на проблемы простых смертных.

  Краткая предыстория (очень краткая)

  Мне "повезло" жить в первой построенной в нашем городе (Винница, Украина) девятиэтажке (1965г постройки) и конечно на последнем этаже.

  Так сложилось, что то ли опыта еще у строителей тогдашних не было, то ли халтурно сработали, но вода с крыши уходит не в водосток, а прямо в квартиры жильцов.

  Проблема с крышей, которая изрядно исхудалась и которой нужен капитальный ремонт известна ЖЭКу №6 много лет. Как водится - средств на ремонт нет и потому жильцы 9го этажа несут деньги ЖЭКу и тот лепит заплатки из рубероида каждый год.

  Теперь к делу

  Вот так выглядит потолок у меня в квартире сейчас - https://youtu.be/b7qHY-xTRQU

  К плесени и сырости я уже привык, как и к обсыпающейся штукатурке, потому не обращаю внимания.

  Летом особо протеканий не было и в ЖЭК я не обращался (да и толку), умные соседи налепили заплатки над своими квартирами (и правильно сделали), и тут пришла осень с дождями...

  Первые проблемы начались в середине ноября - отсырела и задымилась проводка под люстрой. Хорошо, что я был дома и вызвонил электриков с ЖЭКа, которые пришли и отключив электричество сняли люстру, развели провода в стороны и ушли восвояси.

  Теперь у меня люстра выглядит так - https://pastenow.ru/4A621

  Я в тот же день (17го ноября) пошел в ЖЭК к главному инженеру, товарищу Дацишену В.А. с проблемой - вот мол задымилась проводка, мог быть пожар, надо принимать меры. На что тот мне рассказал о капитальном ремонте крыши и порекомендовал собирать деньги с жильцов дома. Понимая, что никто кроме последнего этажа сдавать ничего не станет, а сумма там ни одна тысяча долларов (хотя никаких цифр гл. инженер конечно не назвал, ибо нужно мерить, считать, составлять смету и тд), я все же настоятельно просил хоть как-то решить текущую проблему, не говоря о глобальных.

  Товарищ Дацишен на следующий день отправил ко мне мастера, который походил по крыше, пофоткал, показал мне и озвучил - нужно 2 рулона рубероида и дыры заделаем. Материала конечно нет - придешь дашь денег, мы купим.

  На следующий день я с утра снова в конторе, решил сразу идти к начальнице - Дудник Т.Б., описал ей ситуацию - мол пожар, потоп - надо решать вопрос. Сразу сказал, что оплачу материал. Был дан ответ - не вопрос, завтра же придут и подлатают крышу. При мне дала распоряжение мастеру - товарищу Дуднику Михаилу (да-да, семейный подряд), приняли деньги на покупку рубероида и заверила что все будет сделано быстро и качественно.

  Я наконец выдохнул с облегчением и благодаря про себя чутких и отзывчивых сотрудников ЖЭКа пошел домой.

  Прошел день, никто с ремонтом не пришел... Прошел второй, третий... Я снова в контору - начальницы нет, Миша что-то бубнит про "не успели, не купили еще, скоро вот-вот", я говорю - скоро снег предвидится и мороз - что тогда?

  Собственно так и случилось - ребята дождались снега и когда я в очередной раз пришел бить поклоны - торжественно объявили, что рубероид куплен, но видите ли - зима пришла нежданно. Я спросил было не купить ли им и лопаты до кучи, что б они смогли снег расчистить и приступить к ремонту (снега было аж сантиметра 2), ответил мне Михаил что так не делается - переведем материал и только больше крышу испортим. Как же решить вопрос? Ждать оттепели... в декабре... при минус 10...

  Я понял что толку не будет, плюнул и пошел домой (уже без облегчения и никого не благодаря), видимо придется ждать весны...

  И вот пару дней назад вернувшись вечером домой, я застаю такую картину (уже в другой комнате) - https://youtu.be/dA48iHT1ncg

  Открыл дверь и меня накрыло волной приятной холодной воды, которая натекла с крыши)) Примерно 10 литров я собрал с пола в комнате и столько же натекло за ночь.

  Я даже не знаю как не протекло соседям этажом ниже... 

  Переночевав под шум струй с потолка в тазики, я пошел к начальнице ЖЭКа показать ей результат их бездействия. На что мне ответили "зачем мне это показывать? я и так знаю об этой крыше. но пока снег делать ничего не будем". Тогда я сказал, что закрою квартиру и уеду на неделю, и пускай разбираются с соседями, которых зальет или не дай бог пострадавшими от пожара. "Ну и пускай", - ответила мне товарищ Татьяна Борисовна.

  Пишу этот пост, просто потому что сотрудники ЖЭКа уже реально достали своим по#уизмом и может быть (есть мааааленькая надежда) моя писанина попадет на глаза чиновникам города или новостным каналам.

  Адрес этой "нехорошей" квартиры - пр-т Космонавтов, 3, кв. 41 • 05 грудня 2018
  Звернення до:
  Матусяк Сергій Володимирович
  Заступник міського голови , Виконавчий комітет Вінницької міської ради

  ​Сергій Володимирович, доброго дня. І знову ,вдруге звертаємось до Вас від власників ділянок 10-го мікрорайону. Перший раз з текстом від 02.07.2018р.-("Сергій Володимирович, доброго дня. Вже не одноразово зверталися до Вас власники ділянок з приводу назанчення громадських слухань по 10-му мікрорайону, та надання дозвільної документації на початок будівництва. Рішення мало б бути прийняте ще на початку весни, але сьогодні середина літа, ситуація не змінилась. Прошу надати зворотній звязок, що до висновків та можливих дат по даному питанню")

  На перше з двох запитів відповіді отримали, за що дякую

   Прошу надати інформацію стосовно надання дозвільної докуиентації на початок будівництва, так як у відповідях , це не було зазначено.

  Завчасно дякую

  З повагою

  Віктор

Відповідь від 04.10.2018.tiff
Відповідь.tiff