Не вдалося відобразити цю веб-частину. Щоб усунути цю проблему, відкрийте веб-сторінку в редакторі HTML, сумісному із програмою Microsoft SharePoint Foundation, наприклад у редакторі Microsoft SharePoint Designer. Якщо проблема не зникне, зверніться до адміністратора веб-сервера.


Ідентифікатор взаємозв'язку:e3cdc09e-5aa4-b0db-f06f-9d799a0fca1e
 • 13 лютого 2019
  Звернення до:
  Матусяк Сергій Володимирович
  Заступник міського голови , Виконавчий комітет Вінницької міської ради

  ​Сергій Володимирович!

  На особистому прийомі 30 01 2019 року Ви обіцяли мені повідомити електронною поштою про те, коли і з ким ДАтаМ заключить договір на виготовлення документації на внесення змін до Плану зонування м. Вінниця. Ще не заключили, чи забули повідомити?

  Дякую.

 • 04 лютого 2019
  Звернення до:
  Матусяк Сергій Володимирович
  Заступник міського голови , Виконавчий комітет Вінницької міської ради

  ​Доброго дня. Просимо Вас розглянути питання щодо зміни адреси будинку Пирогова 107-А, то му що він знаходиться по вул. Зодчих, між ним і вул. Пирогова пролягає вул. Академіка Ющенка. 

  Адреса вводить в оману людей довгі роки. Просимо змінити адресу на фактичну. Дякуюємо.

 • 22 січня 2019
  Звернення до:
  Матусяк Сергій Володимирович
  Заступник міського голови , Виконавчий комітет Вінницької міської ради

  ​  Доброго дня Сергій Володимирович,звертаюсь до Вас Охота А.М. по громадському питанню-установки перила(отбойніка) в районі моста Св.масив-Старе місто де знаходиться крутий підйом.

     Працюючи на ЧП"Дідусенко"на посаді екскаваторщика,Я Охота А.М. тракторист-машиніст піднімаючись під гору на ЕО2621 користуючись гальмами(була невелика пробка),продовжував рух в гору (по правилах дорожнйого руху),але трапилось непередбачуване обрізало шпонку на гальмах і Екскаватор різко понесло в низ(в пропасть),але мене спасли рельси,які там закопані по 0.5метра.

    Прошу Вас установити отбойнік для безпеки руху та збереження життя людей,якщо можливо той і світофора,так як Я замітив там часто бувають пробки.

    Раніш Я ОАМ до Вас не міг звернутись,так як був безграмотний,але нещодавно закінчив навчання в ВФЕУ по професії-юрист,оволодів компютером і маю повне право на звернення по закону.

    Дякую за відповідь по 1питанню і допомогу людям.Хай Вас Бог береже.

 • 11 січня 2019
  Звернення до:
  Матусяк Сергій Володимирович
  Заступник міського голови , Виконавчий комітет Вінницької міської ради

  ​ Відповідно до звернення громадян від 10.01.2019 року від Охота А.М. піднімається питання про можливість забудови за адресою: Вінниця, вул. Тельмана 3. Ставлю Вас до відома, що відповідно Свідоцтва  про права на спадщину за законом, зареєстрованого в реєстрі   та рішення Вінницької міської ради  від 26.08.2016 р.  №366 10 сесії 7 скликання та відповідних   документів з присвоєнням кадострового номеру,  дана територія  з  будівлею  належить мені. Прошу дати відповідь, на підставі чого дана особа  виявила бажання претендувати  на чуже майно. Чекаю на відповідь.

 • 10 січня 2019
  Звернення до:
  Матусяк Сергій Володимирович
  Заступник міського голови , Виконавчий комітет Вінницької міської ради

  ​ Доброго дня.Я,Охота А.М. житель Вінницької обл.-Звертаюсь до Вас по питанню придбання житла

   А саме згораний будинок,який знаходиться по вул.Тельмана 3(Старе місто).

   На данний час працюю в м.Вінниця на малому багатопрофільному підприємстві"Надія",маю 37років,одруженним не був-хотівби створити сімю.На майбутьнє хотівби-жити,працювати,навчатись в м.Вінниця.

        Дякую за розуміння та бажання Допомогти.

 • 18 грудня 2018
  Звернення до:
  Матусяк Сергій Володимирович
  Заступник міського голови , Виконавчий комітет Вінницької міської ради

  ​​Шановний Сергію Анатолійовичу! До Вас звертається по допомогу багатодітна родина Пальчуків.  Протягом трьох місяців були зібрані усі документи для введення в експлуатацію приватного будинку за адресою: Вінницькі хутори - 1, Вишневий сад 29. 8031грн проплачені за звіт про проведення ТО (ВМБ БТІ),  2500 грн - техпаспорт(ВМБ БТІ), 452 грн - план викопіювання (ВМБ БТІ). Але сьогодні 18.12.2018 року відмовили у оформленні у зв'язку з обмеженнями, визначеними Генеральним планом міста, де зазначено, що по нашому  будинку проходить червона лінія. Багато будинків наших сусідів вже були оформлені та знаходяться на червоній лінії. Господарям цих будинків не було відмовлено у введенні до експлуатації. 18.12.2018 року подана заява про перегляд зміни червоної лінії, що проходить за адресою: Вінницькі хутори, Вишневий сад, 29. Просимо розглянути це питання якнайшвидше. Тому що термін дійсності документів обмежені, а строки спливають. Родина великих коштів немає, матір -вчитель, батько - безробітний. 

 • 09 грудня 2018
  Звернення до:
  Матусяк Сергій Володимирович
  Заступник міського голови , Виконавчий комітет Вінницької міської ради

  Потоп в квартире, течет крыша, ЖЭК №6​ бездействует!  Прошу обратить внимание властей на проблемы простых смертных.

  Краткая предыстория (очень краткая)

  Мне "повезло" жить в первой построенной в нашем городе (Винница, Украина) девятиэтажке (1965г постройки) и конечно на последнем этаже.

  Так сложилось, что то ли опыта еще у строителей тогдашних не было, то ли халтурно сработали, но вода с крыши уходит не в водосток, а прямо в квартиры жильцов.

  Проблема с крышей, которая изрядно исхудалась и которой нужен капитальный ремонт известна ЖЭКу №6 много лет. Как водится - средств на ремонт нет и потому жильцы 9го этажа несут деньги ЖЭКу и тот лепит заплатки из рубероида каждый год.

  Теперь к делу

  Вот так выглядит потолок у меня в квартире сейчас - https://youtu.be/b7qHY-xTRQU

  К плесени и сырости я уже привык, как и к обсыпающейся штукатурке, потому не обращаю внимания.

  Летом особо протеканий не было и в ЖЭК я не обращался (да и толку), умные соседи налепили заплатки над своими квартирами (и правильно сделали), и тут пришла осень с дождями...

  Первые проблемы начались в середине ноября - отсырела и задымилась проводка под люстрой. Хорошо, что я был дома и вызвонил электриков с ЖЭКа, которые пришли и отключив электричество сняли люстру, развели провода в стороны и ушли восвояси.

  Теперь у меня люстра выглядит так - https://pastenow.ru/4A621

  Я в тот же день (17го ноября) пошел в ЖЭК к главному инженеру, товарищу Дацишену В.А. с проблемой - вот мол задымилась проводка, мог быть пожар, надо принимать меры. На что тот мне рассказал о капитальном ремонте крыши и порекомендовал собирать деньги с жильцов дома. Понимая, что никто кроме последнего этажа сдавать ничего не станет, а сумма там ни одна тысяча долларов (хотя никаких цифр гл. инженер конечно не назвал, ибо нужно мерить, считать, составлять смету и тд), я все же настоятельно просил хоть как-то решить текущую проблему, не говоря о глобальных.

  Товарищ Дацишен на следующий день отправил ко мне мастера, который походил по крыше, пофоткал, показал мне и озвучил - нужно 2 рулона рубероида и дыры заделаем. Материала конечно нет - придешь дашь денег, мы купим.

  На следующий день я с утра снова в конторе, решил сразу идти к начальнице - Дудник Т.Б., описал ей ситуацию - мол пожар, потоп - надо решать вопрос. Сразу сказал, что оплачу материал. Был дан ответ - не вопрос, завтра же придут и подлатают крышу. При мне дала распоряжение мастеру - товарищу Дуднику Михаилу (да-да, семейный подряд), приняли деньги на покупку рубероида и заверила что все будет сделано быстро и качественно.

  Я наконец выдохнул с облегчением и благодаря про себя чутких и отзывчивых сотрудников ЖЭКа пошел домой.

  Прошел день, никто с ремонтом не пришел... Прошел второй, третий... Я снова в контору - начальницы нет, Миша что-то бубнит про "не успели, не купили еще, скоро вот-вот", я говорю - скоро снег предвидится и мороз - что тогда?

  Собственно так и случилось - ребята дождались снега и когда я в очередной раз пришел бить поклоны - торжественно объявили, что рубероид куплен, но видите ли - зима пришла нежданно. Я спросил было не купить ли им и лопаты до кучи, что б они смогли снег расчистить и приступить к ремонту (снега было аж сантиметра 2), ответил мне Михаил что так не делается - переведем материал и только больше крышу испортим. Как же решить вопрос? Ждать оттепели... в декабре... при минус 10...

  Я понял что толку не будет, плюнул и пошел домой (уже без облегчения и никого не благодаря), видимо придется ждать весны...

  И вот пару дней назад вернувшись вечером домой, я застаю такую картину (уже в другой комнате) - https://youtu.be/dA48iHT1ncg

  Открыл дверь и меня накрыло волной приятной холодной воды, которая натекла с крыши)) Примерно 10 литров я собрал с пола в комнате и столько же натекло за ночь.

  Я даже не знаю как не протекло соседям этажом ниже... 

  Переночевав под шум струй с потолка в тазики, я пошел к начальнице ЖЭКа показать ей результат их бездействия. На что мне ответили "зачем мне это показывать? я и так знаю об этой крыше. но пока снег делать ничего не будем". Тогда я сказал, что закрою квартиру и уеду на неделю, и пускай разбираются с соседями, которых зальет или не дай бог пострадавшими от пожара. "Ну и пускай", - ответила мне товарищ Татьяна Борисовна.

  Пишу этот пост, просто потому что сотрудники ЖЭКа уже реально достали своим по#уизмом и может быть (есть мааааленькая надежда) моя писанина попадет на глаза чиновникам города или новостным каналам.

  Адрес этой "нехорошей" квартиры - пр-т Космонавтов, 3, кв. 41 • 05 грудня 2018
  Звернення до:
  Матусяк Сергій Володимирович
  Заступник міського голови , Виконавчий комітет Вінницької міської ради

  ​Сергій Володимирович, доброго дня. І знову ,вдруге звертаємось до Вас від власників ділянок 10-го мікрорайону. Перший раз з текстом від 02.07.2018р.-("Сергій Володимирович, доброго дня. Вже не одноразово зверталися до Вас власники ділянок з приводу назанчення громадських слухань по 10-му мікрорайону, та надання дозвільної документації на початок будівництва. Рішення мало б бути прийняте ще на початку весни, але сьогодні середина літа, ситуація не змінилась. Прошу надати зворотній звязок, що до висновків та можливих дат по даному питанню")

  На перше з двох запитів відповіді отримали, за що дякую

   Прошу надати інформацію стосовно надання дозвільної докуиентації на початок будівництва, так як у відповідях , це не було зазначено.

  Завчасно дякую

  З повагою

  Віктор

Відповідь від 04.10.2018.tiff
Відповідь.tiff


 • 28 листопада 2018
  Звернення до:
  Матусяк Сергій Володимирович
  Заступник міського голови , Виконавчий комітет Вінницької міської ради

  Дуже Вам ДЯКУЮ за вирішення питання з освітлення під'їзда по вул. Янгеля!!!

 • 22 листопада 2018
  Звернення до:
  Матусяк Сергій Володимирович
  Заступник міського голови , Виконавчий комітет Вінницької міської ради

  Доброго дня, Сергій Володимирович!

  Ми, мешканці будинку №24 вул. Станіславського м. Вінниця.

  Просимо вирішити питання: прийняти міри щодо подальшого проживання громадянки  Марцинюк Лілії ( кв.161) у нашому будинку.

  Так як, г-ка Марцинюк Л. веде аморальний спосіб життя, має алкогольну залежність, яка і спричиняє її неадекватну поведінку.

  Ця особа, постійно приводить незнайомих та дуже підозрілих людей, вживає з ними спиртне, шум може продовжуватися до пізньої ночі. Неодноразово ці "гулянки" закінчуються бійками та сварками, остання з яких призвела до смерті молодої жінки. А на зауваження мешканців, реагує погрозами та фізичною розправою.

  Крім цього, г-ка Марцинюк навмисно пошкоджує та краде майно пожильців. Вмикає газові плити, а це може призвести до вибуху.

  Окремо можна відзначити борг за комунальні послуги г-ки Марцинюк Л., який вже вимірюється десятками тисяч гривень.

  За таких умов ми(мешканці) не можемо відчувати себе в безпеці у власному домі, ми втомилися боятися за своє життя.

  З вище сказаного, просимо якнайшвидше пийняти міри.


 • 13 листопада 2018
  Звернення до:
  Матусяк Сергій Володимирович
  Заступник міського голови , Виконавчий комітет Вінницької міської ради

  Доброго дня, Сергій Володимирович. 

  Я є власником квартири та проживаю в будинку 37 по вулиці Константиновича. 

  Не так давно у нас відбулися збори співласників, з приводу створення об`єднання (ОСББ). І постало питання необхідності наявності приміщення для потреб ОСББ. І ми були впевнені, що таке приміщення у НАС є.  А саме у нас є цокольне приміщення під 1-м під’їздом. Колись ними користувались  деякі структури МВС, але не були власниками. 

  У ТОВ «ЖЕО» по вулиці М. Оводова 1, яке обслуговує наш будинок, повідомили, що ніколи раніше, і зараз ніхто,за утримання даного приміщення не сплачував і не сплачує кошти ( прибирання і освітлення прилеглої території, обслуговування внутрішньобудинкових комунікацій, технічне обслуговування інженерних структур будинку, водопостачання, електропостачання, теплопостачання, каналізації тощо). І оплата за це , виходить, розділялась на мешканців будинку.

  На даний момент це приміщення закрите і пустує. І мені порекомендували звернутись до Міської ради, щоб знайти «власника ключів від дверей» Я звернувся, а мені запропонували зателефонувати до Департаменту комунального майна. 

  Там мені повідомили, що дане приміщення вже близько року як передане в комунальну власність Вінницької громади. А на рахунок оплати утримання повідомили, що ніхто не знає як, що, і коли робити; ніхто не займається цим питанням , на даний момент (12.11.18), і планів немає. 

  Виходячи з вищезазначеної інформації, прошу дати відповіді на наступні запитання:

  1. На підставі чого, коли, і як, дане цокольне приміщення, за адресою: вул. Константиновича 37, перейшло у комунальну власність? Що це підтверджує?;

  2. Як так сталося, що утримання даного приміщення здійснюється мешканцями будинку, а воно є власністю міської громади? ; 

  3. У разі створення ОСББ, яке місцев структурі ОСББ матиме дане приміщення, враховуючи що немає нікого, хто ним займається на даний момент?

  4. Як дізнатись, чи інші структурні елементи будинку (підвал, дах, прибудинкова територія тощо) не є комунальною власністю? Оскільки знаю, що, наприклад, за оренду землі під гаражами які знаходяться у дворах багатоквартирних будинків, оплата здійснюється на рахунок Міської ради.

  Прошу дати відповідь на всі чотири запитання.

 • 10 листопада 2018
  Звернення до:
  Матусяк Сергій Володимирович
  Заступник міського голови , Виконавчий комітет Вінницької міської ради

  ​ Шановний Сергій Володимирович,чому по вул.Замостянській, де відбувається реконструкція алеї, не посадили сакури, які планувались, а замість них посадили клени? Хочеться також таку ж алею як по вул. Космонавтів з сакур.

 • 02 листопада 2018
  Звернення до:
  Матусяк Сергій Володимирович
  Заступник міського голови , Виконавчий комітет Вінницької міської ради

  Шановний Сергій Володимирович! Ну коли в моєму 2-му під'їзді по вул. Академіка Янгеля 73 нарешті буде порядок хоча б зі світлом??? Чому ТОВ ЖЕО належно не виконує свої обов'язки, не звітує про виконану роботу, скільки не дзвони, пиши... Тільки но в серпні місяці у нас зробили економне освітлення з датчиками, все було дуже добре, гарно, чудово!, але вже у жовтні вся ця "краса" перегоріла(((  І замість того, щоб виправити свої "косяки",  ЖЕО та їх електрики все це знімають, забирають назад і нам знову вішають якісь страшні чорні патрони зі смітника, з лампами "ілліча"... Я за це плачу грощі??? Хіба не можно було замінити перегорівщі на нові аналогічні ???

  Прошу Вас розібратися з цим наболілим питанням, бо мені вже це набридло!...


 • 31 жовтня 2018
  Звернення до:
  Матусяк Сергій Володимирович
  Заступник міського голови , Виконавчий комітет Вінницької міської ради

  Прошу Вас владнати питання із автомобілями комунальних служб, які прибирають вулиці міста. Вони роблять це чомусь вночі. Наприклад по вулиці Писарева такий автомобіль проїжджає регулярно о 3-й годині ночі, деколи о першій. Вказані автомобілі із надписом "Глобус" створюють страшенний шум, від якого дрижать вікна прилеглих будинків. Цей неприємний звук чути за кілька кварталів. Але ж люди у цей час відпочивають і мають право на тишу! Неодноразові звернення на гарячу лінію "Цілодобова варта" результату не принесли

 • 25 жовтня 2018
  Звернення до:
  Матусяк Сергій Володимирович
  Заступник міського голови , Виконавчий комітет Вінницької міської ради

  ​Шановний Сергій Володимирович! Просимо Вас втрутитись в незаконе перепланування та будівництво території біля будинку по вул.Стрілецька 1. На даний момент будівельники відбійними молотками розбивають сходини нашого будинку , чим порушують спокій мешканців. перевищуючи санітарні норми шумів під час будівельних робіт в житловому будинку. Також своїми діями портять фасад будинку , не маючи на те ніяких дозволів на перепланування. У нас є офіційна відповідь Вінницької міської ради №01-00-014-49162 від18.10.2018р., що ніяких дозволів на перепланування і зміни забудовнику не надавались. Просимо негайно провести перевірку незаконної забудови !!!!!


 • 19 жовтня 2018
  Звернення до:
  Матусяк Сергій Володимирович
  Заступник міського голови , Виконавчий комітет Вінницької міської ради

  ​Шановний Сергій Володимирович!

  Повідомте про стан справ щодо виконання рішення Вінницької міської ради №464 від 30.09.2011 р. (п. 11-11.3 додатку 2) стосовно повернення до територіальної громади міста земельної ділянки за кадастровим номером 0510136600:02:055:0055. На наше попереднє звернення у своїй відповіді від 04.09.2018р. Ви зазначили, що повернення буде здійснюватись у судовому порядку, тому просимо повідомити, на якому етапі зараз ця судова справа, на коли призначено судове засідання та які орієнтовні терміни вирішення цього питання?

  Також просимо повідомити, за яких причин не було забезпечено вчасне виконання цього рішення міської ради та чому виконавчий комітет залишався бездіяльним стосовно цього питання протягом останніх 7ми років?

 • 15 жовтня 2018
  Звернення до:
  Матусяк Сергій Володимирович
  Заступник міського голови , Виконавчий комітет Вінницької міської ради

  ​Шановний Сергій Володимирович!

  Прошу Вас повідомити або пояснити по якій причині затримується видача земельних ділянок для УБД! Як мене повідомляли на 23 місці в МР видача землі мала ще відбутися в літку поточного року на Агрономічному! Моє П.І.Б не заважає захищати Україну (мій Дім) від агресій ворогів на кордонах та тимчасово окупованих територіях на протязі вже 4 років!Прошу в повному обсязі надати пояснення та надати хочаб якусь конкретну інформацію! 

 • 13 жовтня 2018
  Звернення до:
  Матусяк Сергій Володимирович
  Заступник міського голови , Виконавчий комітет Вінницької міської ради

  ​Шановний, Сергій Володимировичу!

   Звертаюсь до Вас із запитом про підтримку фестиваля-карнавала для дітей Вінниці "Казкомандри" (27-31 жовтня). Звертаюсь від імені ініціативної групи викладачів та  керівника ГО "Вйськово-польовий арт.Україна" ( П. Ротар - Сержант полка особого призначення "Київ", історик за фахом, та засновник проекту "Мандрівна виставка "Військово-польовий арт")

  Що необхідно зробити: 1) провести круглий стіл із працівниками освіти, культури та соціальної політики для вирішення робочих орг-питань, 2) надати транспортну підтримку для транспортування декорацій до місця проведення заходу, 3) допомогти із матеріалами (фарби, фанера для декоративних робіт художників-волонтерів).

  Сторінки проектів у ФБ:

  Казкомандри етно-фентезі-фест із популяризації Української казки:

  https://www.facebook.com/groups/kazkomandry/

  Військово-польовий арт. Україна:

  https://www.facebook.com/vip.art.uk/

  Фентезі-фест 2017  https://www.facebook.com/v.elvies/videos/1517223458354811/

  Мета проведення унікального,  авторського етно-фентезі-фесту у м. Вінниця це - національно-патриотичне виховання дітей та молоді згідно концепції затвердженої Президентом.

  Дякую за Вашу підтримку та співпрацю.  З повагою Луцяк В.В. ( засновник ГО "Військово-польовий арт.Україна", керівник АТМ "Лабораторія розвиваючих арт-практик та освітнього дизайну).

  З найкращими побажаннями! Хай щастить.


 • 02 жовтня 2018
  Звернення до:
  Матусяк Сергій Володимирович
  Заступник міського голови , Виконавчий комітет Вінницької міської ради

  ​Доброго дня!

  У панельному будинку по вулиці Грибоєдова,3 міжпанельні шви зашиті лише з лицьового боку. Квартири які виходять на інший бік, холодні. А після косих дощів вода попадає у помешкання мешканців. Взимку холодно. Допоможіть, будь ласка, з вирішення цього питання.

  Дякую.

 • 01 жовтня 2018
  Звернення до:
  Матусяк Сергій Володимирович
  Заступник міського голови , Виконавчий комітет Вінницької міської ради

  ​​Здравствуйте! Вопрос по новострою Набережный Квартал-2, по адресу г. Винница, ул. Черновола,29. Застройщик на нашей территории строит платную автопавковку, причем прямо на наших коммуникациях. Роют ямы там, где проходит подводка воды и электричества к нашему дому, и в дальнейшем собираются продавать в частную собственность эти участки ( повторяю- с нашими центральными коммуникациями)!!! куда обращаться? помогите!!!

 • 01 жовтня 2018
  Звернення до:
  Матусяк Сергій Володимирович
  Заступник міського голови , Виконавчий комітет Вінницької міської ради

  ​04/07/2018 р. я звернулась до ЖЕО в зв"язку із проривом стояка з холодною водою. У відповідь отримала лист із зазначенням строку заміни стояка в серпні-вересні 2018 р. На сьогодняшній день роботи не виконані, до мене ніхто так і не звертався. Трубу прорвало ще раз. Я викликала аварійну службу, яка наложила ще один хомут. Прошу виконати роботи, оскільки стояк в аварійному стані.

 • 28 вересня 2018
  Звернення до:
  Матусяк Сергій Володимирович
  Заступник міського голови , Виконавчий комітет Вінницької міської ради

  ​Добрый день!

  По соседству с моей квартирой из аналогичной,хотят сделать магазин,с выходоь возле моего балкона.Прошу письменно дать ответ законно ли ето,если лично я не давал письменного согласия.

  И не довали согласия непосредственные соседи.Или усбб может самолично принять решение?


  Спасибо!

 • 26 вересня 2018
  Звернення до:
  Матусяк Сергій Володимирович
  Заступник міського голови , Виконавчий комітет Вінницької міської ради

  ​                             Шановний Сергій Володимирович!

  Від імені мешканців двох під'їздів по вулиці Академіка Янгеля 73, прошу допомоги у вирішенні проблеми з нашим будинком. А саме: при будівництві (у 80-ті роки) та з'єднанні двох частин будинку утворився наскрізний шов від фундаменту до даху,  в який потрапляє волога та холод з вулиці. Через це сиріють стіни в кімнаті, а взимку стіни дуже холодні.  Ця проблема не вирішується вже давно. Дуже просимо розібратися та посприяти у вирішенні цієї проблеми!

 • 19 вересня 2018
  Звернення до:
  Матусяк Сергій Володимирович
  Заступник міського голови , Виконавчий комітет Вінницької міської ради

  ​Здравствуйте! у меня вопрос по новостройке НК-2, ул. Черновола,29. Застройщик продает наш двор, на 600 квартир новостройки двор микроскопический, еще и стали огораживать для продажи парко-места. машину поставить вообще некуда. Есть ли строительный нормы ( я думаю, их не может не быть), какой должен быть двор,  сколько должно быть парко-мест для многоквартироной новостройки, кто это контролирует и законны ли действия застройщика? 

 • 18 вересня 2018
  Звернення до:
  Матусяк Сергій Володимирович
  Заступник міського голови , Виконавчий комітет Вінницької міської ради

  Доброго часу Сергій Володимирович, 18.09.2018 проходячи по проспекту Юність, а саме заїзд на 2-й провулок Юності, на земельній  ділянці, яка прилягає до тротуару і велосипедної доріжки - почали встановлювати паркан. Все б нічого, але стовпчики паркана щільно прилягають до велосипедної доріжки, стовпчики між собою зв'язуються металом і в майбутньому буде настелятися профнастил. І все це з зовнішньої сторони даної ділянки и прямо на велосипедну доріжку. Профнастил, я думаю, буде кріпитися або саморізами, або заклепками, і велосипедисти будуть чіплятися за них, що спричинить травмування. Я прошу Вас перевірити, чи не порушили забудовники межі даної ділянки, так як там завжди зберігалася зелена зона. А також хочу підкреслити, що цією дорогою їздять туристи до однієї з найвидатніших пам'яток України, музею ім. Пирогова. Дякую.

 • 29 серпня 2018
  Звернення до:
  Матусяк Сергій Володимирович
  Заступник міського голови , Виконавчий комітет Вінницької міської ради

  ​Здравствуйте

  Пожалуйста скажите к кому обратится с заявлением по таким вопросам
  1)Сосед по домовладению по
  улице А.Янгеля 91 кв1 на границе участков установил сплошной забор из профнастила который не
  пропускает свет и воздух. Скажите кому подать заявление о сносе этого забора если он нарушил
  закон. Если нарушил, то какой.Есть ли закон которые регулирует этот вопрос И какой орган власти может рассмотреть мое заявление и помочь в
  этом вопросе. Возможно ли направить комиссию по этому вопросу? Решить самостоятельно не возможно так как сосед и слышать не хочет о решении проблемы. 
  2)свою часть дома по улице А.Янгеля 91 кв 1 сосед превратил в сарай не отапливает и
  не ухаживает за своей частью дома уже 5 лет. Полы сорваны и от его части дома идет к нам запах и плесень. Так как это один дом разделенный на 3 хозяев, то в нашей части холодно, что несет перерасход газа на отопление. Газ у него  обрезан! Так как купил ее на перепродажу и для не законного строительство нескольких этажей.Подскажите есть ли закон по которому он обязан содержать свою половину дома? Скажите кому подать заявление о не содержании в
  надлежащем виде части и какой нарушил он закон. И какой орган власти может рассмотреть мое
  заявление и помочь в этом вопросе. 3) кроме квартального комитета от них только отписка что нахождения владельца не известно хотя он регистрировался у них и живет в доме рядом по улице А.Янгеля 85. На Его участке растут 2 ореха по 20 метров каждый полностью
  летом затеняя наш участок и при сильном ветре есть вероятность повреждения дома.Орех нависает над нашим участком практически полнустью. Обрезать орех
  сосед дома по улице А.Янгеля 91 кв1 отказывается.У меня ростут низкорослые сорта которые болеют из за нехватки света. Скажите кому подать заявление. И какой орган
  власти может рассмотреть мое заявление и помочь в этом вопросе. Пожалуйста скажите к кому
  обратится с этими вопросами могу предоставить дополнительно фотографии забора и ореха

  Если можно ответ получить письмено с  указанием глав закона которые регулируют мои проблемы

 • 27 серпня 2018
  Звернення до:
  Матусяк Сергій Володимирович
  Заступник міського голови , Виконавчий комітет Вінницької міської ради

  ​КОПІЯ МІСЬКОМУ ГОЛОВІ.

  Шановний Сергій Володимирович!

  Добро дня! Звертаюсь з питанням правомірності перепланування підвальних приміщень під 2 - 3 під їздом з руйнацією несучих стін багатоповерхового будинку за адресою вул. Зодчих, 36. Прошу  розібратись у законності такого будівницта і  повідомити, що саме будується у підвілі нашого будинку.

  З повагою, Жуков Павло Григорович
 • 14 серпня 2018
  Звернення до:
  Матусяк Сергій Володимирович
  Заступник міського голови , Виконавчий комітет Вінницької міської ради

  Шановний Сергій Володимирович!

  Ми, жителі міста по вул. Глинська, що знаходиться у районі Старого міста, звертаємось до Вас з проханням вплинути на надзвичайну ситуацію, яка склалась у нашому районі у зв'язку з незаконним триманням собак у незаконному притулку мешканкою Валентиною Кириченко. Дана особа має земельну ділянку під забудову житлового будинку та господарських споруд і використовує її не за призначенням, але, вже протягом 10 років, утримує близько 30 собак. Мешканка збудувала вольєри і незаконним чином, не маючи ніяких дозволів та документів, утримує собак по вулиці, де прилягають житлові будинки. З громадянкою Кириченко сусіди вже неодноразово намагались поспілкуватись і вирішити все мирним шляхом, але на зауваження Кириченко відповідає агресією та впевнена у своїй безкарності.  Ми, мешканці вул. Глинська, також неодноразово звертались до поліції та місцевих органів влади за допомогою, але, на жаль, наші скарги не було почуто.  До притулку регулярно привозять харчування автомобілями з державними номерними знаками АВ 7963 СВ та АВ 7387 ВН (ВАЗ 2104) з Сабарівського притулку для собак.

  Вночі з 7.08.2018 на 08.08.2018 Валентина Кириченко проявляла агресію до тварин, було чути глухі удари по вольєрам та будам собак, тварини протягом ночі сильно гавкали та скавчали, були тривожні. Громадянка Кириченко кричала на собак нецензурною лайкою та до 4 години ранку не заспокоювалась.

  Крайнім випадком стався інцидент 09.08.2018 близько 15.00 години, коли привезли чергову партію продуктів для собак автомобілем АВ 7963 СВ. Їм було зроблено зауваження стосовно незаконності притулку для собак, на що жінка, яка приїхала разом з водієм та не представилась, проявила агресію і кинула камінням у бік Раїси Рюгер. На щастя, каміння не влучило, але інцидент вдалось зафіксувати на відео. Нами було викликано наряд поліції, але невідомі швидко втекли. З цього приводу була залишена заява під номером Р 1319- 10.08.18 у Староміському райвідділі поліції.

  Варто відзначити, що собаки не стерилізовані, тому постійно розмножуються. Цілодобово на території вулиці чути гавкіт, сморід, їжа, якою громадянка Кириченко годує тварин, гниє, особливо влітку, зважаючи на високу температуру, тягнуть за собою антисанітарію, розведення щурів.

   Собачі відходи Кириченко виносить за межі свого подвір'я та ставить на вулиці, залишаючи на декілька днів гнити. Знову ж таки, окрім дискомфорту для жителів, це ще й викликає сморід та антисанітарію. На зауваження реагує агресивно і з погрозами. Сама ділянка незаконного притулку огороджена високим парканом та замком. З представниками влади громадянка Кириченко спілкуватись відмовляється і на контакт не йде.

  Ми, мешканці вулиці, відчуваємо себе під загрозою. Подібне сусідство для нас і наших дітей є небезпечним.

  На сьогоднішній день міська влада позиціонує місто європейським та комфортним для життя громадян, але що робити нам, коли замість тихого спокійного життя та мирної дружби з сусідами  ми маємо цілодобово гавкіт, сморід, та ще й погрози і посягання на здоров'я і життя людини, чим порушується право кожного громадянина.

  Не зважаючи на наш дискомфорт, терпінню приходить кінець, оскільки і самі тварини знаходяться у небезпеці. Громадянка Кириченко неодноразово проявляла агресію до тварин, била їх. Самі тварини замордовані, дуже худі, постійно скавчать. Просимо також звернути увагу захисників тварин до цієї проблеми і перевезти їх у кращі умови та притулок, адже утримання тварин на цій ділянці, яка призначена під забудову житлового приміщення, є незаконним і неприйнятним. Оскільки, притулок для тварин не може бути збудований у житловій зоні. Місцезнаходження  притулку у житловій зоні може призвести до виникнення та спалахів інфекційних хвороб, таких як лептоспіроз, сказ, адже собаки не лише не стерилізовані, а не прищеплені від сказу, не мають жодних документів.

  Варто відзначити, що і родичі Кириченко (мама-інвалід і донька) неодноразово вже також звертались по допомогу до місцевої влади і так само як ми страждають від її дій, але у відповідь отримували лише відмови та посилання у суд.

  Ми вважаємо, що громадянка Кириченко порушує благоустрій не лише нашої вулиці, а й міста в цілому. Також вона порушує Закон України, а саме, ст. 298 Цивільного кодексу України про право на безпечне життя і здоров'я людей.

  «Право на безпечне для життя і здоров'я довкілля базується на взаємодії людини і навколишнього природного середовища. Людина може зазнавати негативного впливу від прояву техногенної або природної небезпеки, тому вимагає державного захисту»

  Зміст цього права безпосередньо пов'язаний із розумінням і характеристикою безпечного довкілля. Юридичними критеріями цього визначення є нормативи екологічної безпеки, яка й порушується громадянкою Кириченко.

  Відповідно до цього Закону ми вимагаємо державного захисту.

  Просимо у найкоротші терміни розглянути нашу заяву та максимально вплинути на законне рішення щодо притулку та його незаконності у житловій зоні по вул. Глинська. Про рішення та вжиті заходи просимо Вас повідомити нас письмово.

  До скарги надаємо диск з усією інформацією та нашими зверненнями до місцевих органів влади, їх реагування.

  Дуже сподіваємось бути почутими і все ж таки побачити, що доля громадян міста Вінниці небайдужа місцевій владі.

  З повагою, мешканці вулиці Глинська

  Гоца Олександр Іванович

  Костюк Алла Терентіївна

  Откалюк Руслан Леонідович

  Мазуркевич Петро Пантелеймонович

  Рюгер Раїса Григорівна


 • 14 серпня 2018
  Звернення до:
  Матусяк Сергій Володимирович
  Заступник міського голови , Виконавчий комітет Вінницької міської ради

  Шановний Сергій Володимирович!

  Ми, жителі міста по вул. Глинська, що знаходиться у районі Старого міста, звертаємось до Вас з проханням вплинути на надзвичайну ситуацію, яка склалась у нашому районі у зв'язку з незаконним триманням собак у незаконному притулку мешканкою Валентиною Кириченко. Дана особа має земельну ділянку під забудову житлового будинку та господарських споруд і використовує її не за призначенням, але, вже протягом 10 років, утримує близько 30 собак. Мешканка збудувала вольєри і незаконним чином, не маючи ніяких дозволів та документів, утримує собак по вулиці, де прилягають житлові будинки. З громадянкою Кириченко сусіди вже неодноразово намагались поспілкуватись і вирішити все мирним шляхом, але на зауваження Кириченко відповідає агресією та впевнена у своїй безкарності.  Ми, мешканці вул. Глинська, також неодноразово звертались до поліції та місцевих органів влади за допомогою, але, на жаль, наші скарги не було почуто.  До притулку регулярно привозять харчування автомобілями з державними номерними знаками АВ 7963 СВ та АВ 7387 ВН (ВАЗ 2104) з Сабарівського притулку для собак.

  Вночі з 7.08.2018 на 08.08.2018 Валентина Кириченко проявляла агресію до тварин, було чути глухі удари по вольєрам та будам собак, тварини протягом ночі сильно гавкали та скавчали, були тривожні. Громадянка Кириченко кричала на собак нецензурною лайкою та до 4 години ранку не заспокоювалась.

  Крайнім випадком стався інцидент 09.08.2018 близько 15.00 години, коли привезли чергову партію продуктів для собак автомобілем АВ 7963 СВ. Їм було зроблено зауваження стосовно незаконності притулку для собак, на що жінка, яка приїхала разом з водієм та не представилась, проявила агресію і кинула камінням у бік Раїси Рюгер. На щастя, каміння не влучило, але інцидент вдалось зафіксувати на відео. Нами було викликано наряд поліції, але невідомі швидко втекли. З цього приводу була залишена заява під номером Р 1319- 10.08.18 у Староміському райвідділі поліції.

  Варто відзначити, що собаки не стерилізовані, тому постійно розмножуються. Цілодобово на території вулиці чути гавкіт, сморід, їжа, якою громадянка Кириченко годує тварин, гниє, особливо влітку, зважаючи на високу температуру, тягнуть за собою антисанітарію, розведення щурів.

   Собачі відходи Кириченко виносить за межі свого подвір'я та ставить на вулиці, залишаючи на декілька днів гнити. Знову ж таки, окрім дискомфорту для жителів, це ще й викликає сморід та антисанітарію. На зауваження реагує агресивно і з погрозами. Сама ділянка незаконного притулку огороджена високим парканом та замком. З представниками влади громадянка Кириченко спілкуватись відмовляється і на контакт не йде.

  Ми, мешканці вулиці, відчуваємо себе під загрозою. Подібне сусідство для нас і наших дітей є небезпечним.

  На сьогоднішній день міська влада позиціонує місто європейським та комфортним для життя громадян, але що робити нам, коли замість тихого спокійного життя та мирної дружби з сусідами  ми маємо цілодобово гавкіт, сморід, та ще й погрози і посягання на здоров'я і життя людини, чим порушується право кожного громадянина.

  Не зважаючи на наш дискомфорт, терпінню приходить кінець, оскільки і самі тварини знаходяться у небезпеці. Громадянка Кириченко неодноразово проявляла агресію до тварин, била їх. Самі тварини замордовані, дуже худі, постійно скавчать. Просимо також звернути увагу захисників тварин до цієї проблеми і перевезти їх у кращі умови та притулок, адже утримання тварин на цій ділянці, яка призначена під забудову житлового приміщення, є незаконним і неприйнятним. Оскільки, притулок для тварин не може бути збудований у житловій зоні. Місцезнаходження  притулку у житловій зоні може призвести до виникнення та спалахів інфекційних хвороб, таких як лептоспіроз, сказ, адже собаки не лише не стерилізовані, а не прищеплені від сказу, не мають жодних документів.

  Варто відзначити, що і родичі Кириченко (мама-інвалід і донька) неодноразово вже також звертались по допомогу до місцевої влади і так само як ми страждають від її дій, але у відповідь отримували лише відмови та посилання у суд.

  Ми вважаємо, що громадянка Кириченко порушує благоустрій не лише нашої вулиці, а й міста в цілому. Також вона порушує Закон України, а саме, ст. 298 Цивільного кодексу України про право на безпечне життя і здоров'я людей.

  «Право на безпечне для життя і здоров'я довкілля базується на взаємодії людини і навколишнього природного середовища. Людина може зазнавати негативного впливу від прояву техногенної або природної небезпеки, тому вимагає державного захисту»

  Зміст цього права безпосередньо пов'язаний із розумінням і характеристикою безпечного довкілля. Юридичними критеріями цього визначення є нормативи екологічної безпеки, яка й порушується громадянкою Кириченко.

  Відповідно до цього Закону ми вимагаємо державного захисту.

  Просимо у найкоротші терміни розглянути нашу заяву та максимально вплинути на законне рішення щодо притулку та його незаконності у житловій зоні по вул. Глинська. Про рішення та вжиті заходи просимо Вас повідомити нас письмово.

  До скарги надаємо диск з усією інформацією та нашими зверненнями до місцевих органів влади, їх реагування.

  Дуже сподіваємось бути почутими і все ж таки побачити, що доля громадян міста Вінниці небайдужа місцевій владі.

  З повагою, мешканці вулиці Глинська

  Гоца Олександр Іванович

  Костюк Алла Терентіївна

  Откалюк Руслан Леонідович

  Мазуркевич Петро Пантелеймонович

  Рюгер Раїса Григорівна


 • 09 серпня 2018
  Звернення до:
  Матусяк Сергій Володимирович
  Заступник міського голови , Виконавчий комітет Вінницької міської ради

  ​Шановний Сергій Володимирович!

  На наше звернення від 09.08.2018 р. ми отримали відповідь, яка не мість повної інформації стосовно нашого запиту, тому звертаємось повторно. У відповіді відсутня інформація про те, чи було здійснено повернення до територіальної громади міста земельних ділянок за кадастровим номером 0510136600:02:055:0055, що вимагалось згідно рішення Вінницької міської ради від 30.09.2011 року за №464, згідно пунктів 11-11.3 Додатку 2. Тому, прошу надати відповідь на наступні запитання, які ми задавали у попередньому зверненні, але не отримали відповіді на них:

  1. За яких причин до теперішнього дня не було здійснено повернення до територіальної громади міста земельних ділянок за кадастровим номером 0510136600:02:055:0055 за актом прийому-передачі?

  2. Хто несе відповідальність за санітарний стан та утримання споруд незавершеного будівництва на цих ділянках?

  3. Яка юридична робота була проведена стосовно повернення цих ділянох до територіальної громади міста на протязі останніх 7-ми років?

  4. Чому на кадастровій мапі України досі зазначено вид речового права як право оренди землі, в той час, як термін оренди сплив ще у 2011 році?

  5. Коли планується здійснити повернення цих ділянок у початковий стан, і чому цього ще не було зроблено з моменту закінчення терміну оренди, тим більше, що цей термін сплив вже 7 років тому, а ділянки повинні були бути повененими лише у одномісячний термін?

  Врахуйте, будь ласка, що нам вже відома інформація про колишніх орендарів, терміни дії орендних договорів, і інформація стосовно відповідних рішень Міської ради, нам її надавати повторно не потрібно, ми вимагаємо чітких відповідей на поставлені нами запитання.